Autor Wątek: RCD Espanyol - Kariera by Konfas. / 17. Kolejka! Mecz z Malagą CF!  (Przeczytany 25554 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Konfas

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2010
  • location:
  • Wiadomości: 195
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Visca El Barca !!!
Gra: Pro Evolution Soccer 2012
Poziom trudności: Mistrz (Top Player)
Patch: PESEdit.com Patch 2.5
Czas połowy:10min
Liga: Primera División
Drużyna: RCD Espanyol

Informacje o klubie RCD Espanyol

Pełna nazwa: Reial Club Deportiu Espanyol de Barcelona
Przydomki: Pericos
Liga: Primera División
Stadion: Estadio Cornellá-El Prat
Prezes: Daniel Sánchez Llibre
Trener: Mauricio Pochettino


Espanyol bez trenera! Mauricio Pochettino zwolniony!


Jak podaje hiszpańska Marca, trener Espanyolu - Mauricio Pochettino został zwolniony z funkcji trenera. Powód to zbyt słabe wyniki w Primera Division, zarówno jak i w europejskich pucharach. To wielkie zaskoczenie, tym bardziej, że decyzja ta została podjęta z dnia na dzień. Kibice wykazują zadowolenie, irytowały ich już ostatnie porażki, chcą więcej zwycięstw. Teraz wszyscy stawiają sobie poważne pytanie, kto będzie nowym szkoleniowcem drużyny z Barcelony? Inne źródła donoszą, że kandydaci na tę posadę to: Rafa Benitez, Frank Rijkaard i Antoine Kombouaré. Ci trzej trenerzy, obecnie bez klubu, mocno ubiegają się o w/w stanowisko, kto wygra? Tego dowiemy się niebawem.




Zakład bukmacherski BWIN obstawia szansę kandydatów na posadę trenera
Rafa Benitez - 36%
Frank Rijkaard - 39%
Antoine Kombouaré - 25%
« Ostatnia zmiana: Styczeń 22, 2012, 18:24:12 wysłana przez kOnfAs »

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: RCD Espanyol - Kariera by Konfas. / Informacje wstępne.
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 28, 2011, 02:47:49 »
O proszę wracasz do opisywania, to fajnie ;). Wybrałeś ciekawy klub, tak jak ja z Barcelony tylko, że z przeciwnych stron :D. Na trenera bierz Franka Rijkaarda ;). Powodzenia.

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: RCD Espanyol - Kariera by Konfas. / Informacje wstępne.
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 28, 2011, 03:20:49 »
Jestem za Benitezem, musi się zrehabilitować za końcówkę pracy w Liverpoolu i cały okres w Interze.



Offline Marcin14

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 988
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.11.2009r.
Odp: RCD Espanyol - Kariera by Konfas. / Informacje wstępne.
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 28, 2011, 10:50:16 »
Było by ciekawie gdyby trenerem został Rijkaard. Najpierw trenował FC Barcelonę a teran tutaj Espanyol. Powodzenia.

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: RCD Espanyol - Kariera by Konfas. / Informacje wstępne.
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 28, 2011, 11:10:26 »
Bardzo fajnie, że wracasz do opisywanie. Pisałeś ciekawe kariery. Ja na trenera stawiam Antoine Kombouaré, ciekawy szkoleniowiec. Ma smykałkę do trenerki i na pewno może nieźle namieszać w lidze.

Offline Norbi21

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 05.09.2011r.
Odp: RCD Espanyol - Kariera by Konfas. / Informacje wstępne.
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 28, 2011, 11:13:12 »
Bardzo ciekawym ruchem byłoby by objęcie stanowiska Espanyolu,przez byłego trenera Barcelony Rijkaarda,Benitez też się wydaje ciekawym ruchem.

Offline mpoesp

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 792
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 01.06.2010r.
Odp: RCD Espanyol - Kariera by Konfas. / Informacje wstępne.
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 28, 2011, 11:40:02 »
Jakos nie mam przekonania do tego calego Beniteza. Bierz Rijkarda, on bedzie wiedzial co z ta druzyna zrobic... I kolejna kariera druzyna z PD :P Jest ciekawie :P Bede tu wpadal ;)

Wpadnij do mnie ;)

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Odp: RCD Espanyol - Kariera by Konfas. / Informacje wstępne.
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 28, 2011, 11:40:02 »
wziąłbym Rijkarda, jednakże jest on związany z Blaugraną, zatem proponuję Beniteza.

Offline Konfas

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2010
  • location:
  • Wiadomości: 195
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Visca El Barca !!!
Odp: RCD Espanyol - Kariera by Konfas. / Informacje wstępne.
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 28, 2011, 11:48:27 »
Frank Rijkaard trenerem Espanyolu!


Nowym szkoleniowcem Espanyolu został Frank Rijkaard. Dziś o godzinie 13:00 było już wszystko jasne. Holender podpisał kontrakt do 2015r, po czym pozował do zdjęć wraz z prezesem Espanyolu. Tuż po zwolnieniu Mauricio Pochettino, klub potrzebował nowego trenera. Dobrym rozwiązaniem stał się niegdyś trener FC Barcelony, głównego rywala Espanyolu i to właśnie pod jego okiem szkoli się Leo Messi, dziś najlepszy piłkarz świata, Ronaldinho, "Czarodziej z Brazylii", czy też Samuel Eto'o, jeden z lepszych napastników na świecie. Mamy nadzieję, że tu w Pericos, Frank Rijkaard również wypromuje gwiazdy Espanyolu na najlepszych zawodników na świecie. Jak przyznaje nowy szkoleniowiec, jest bardzo zadowolony z przydzielenia mu tegoż to klubu i jak oznajmił podczas konferencji prasowej kluczem do sukcesu będzie ciężka praca, włożona m.in. na treningach.

Redakcja: Jest Pan nowym szkoleniowcem Espanyolu, dlaczego wybrał Pan ten klub?
Frank Rijkaard: Odpowiedź nasuwa się sama, RCD jest takim klubem, gdzie do sukcesu nie trzeba wiele, Espanyol ma wielu znakomitych piłkarzy, myślę, że przy odrobinie ciężkiej pracy uda osiągnąć nam się to, czego Pericos od paru lat nie może zdobyć, pierwszego miejsca w Primera Division.
Redakcja: Czy poza mistrzostwem w BBVA chce Pan jeszcze coś osiągnąć wraz z klubem?
Frank Rijkaard: Ależ oczywiście, gramy w europejskich pucharach, a to też cel do zrealizowania.
Redakcja: Przeniósł się Pan z Arabii Saudyjskiej, jak wrażenia w innym kraju, w Hiszpanii?
Frank Rijkaard: To nie pierwszy mój pobyt w tym kraju, wiadomo przecież, że byłem szkoleniowcem Blaugrany, kibice Espanyolu bardzo gorąco mnie przywitali, poczułem się tak samo, gdy przybyłem klubu "zza miedzy", czyli Barcy. To bardzo miły gest ze strony kibiców, spróbuję się im odwdzięczyć na boisku.
Redakcja: Z mojej strony to wszystko, dziękuję za chwilę poświęconego czasu.
Frank Rijkaard: Ja również dziękuję.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 28, 2011, 16:07:20 wysłana przez kOnfAs »

Offline Santi6

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 13
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.03.2011r.
  • Uwierz w swoje marzenia! - one są sensem życia...
Odp: RCD Espanyol - Kariera by Konfas. / Informacje wstępne.
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 28, 2011, 11:50:14 »
Gratulacje za wygranie trenera.Jest on moim zdaniem dobry i na pewno pomoże klubowi osiągnąć wiele sukcesów.;)

Offline Jaro9

  • Junior
  • *
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 106
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.06.2009r.
Odp: RCD Espanyol - Kariera by Konfas. / Espanyol ma nowego trenera!
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 28, 2011, 12:45:04 »
Konf :D Dobry wybór co do klubu. Rijkaard znowu w Barcelonie, tym razem jednak w Espanyolu...zobaczymy co z tego wyniknie :)

Offline Delfino

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.12.2011r.
Odp: RCD Espanyol - Kariera by Konfas. / Espanyol ma nowego trenera!
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 28, 2011, 12:47:54 »
Kariera zapowiada się na ciekawą, jest dość estetyczna co mi się to bardzo podoba.

No to się porobiło, Rijkaard trenerem Espanyolu, a niedawno trenował Barceloną, ciekawe czy włodarze klubu będą do niego mieć jakieś pretensje, ja sądzę że nie. Powodzenia


Gram w Test Drive Unlimited 2, do pisania kariery WBA powracam po przejściu gry (termin nie jest ustalony dokładnie)[/color]

Redboy1993

  • Gość
Odp: RCD Espanyol - Kariera by Konfas. / Espanyol ma nowego trenera!
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 28, 2011, 13:37:42 »
Popraw w pierwszym zdaniu Hamburg na Espanyol (pewnie co innego myślałeś, co innego pisałeś, te tak czasem mam :D ).

Bardzo dobry wybór na trenera. Życzę powodzenia i przerwania tej realowo-barcelońskiej dominacji :)

Lysy14Stilic

  • Gość
Odp: RCD Espanyol - Kariera by Konfas. / Espanyol ma nowego trenera!
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 28, 2011, 13:39:30 »
Rijkaard w Espanyolu :D Nie spodziewałem się, ale życzę Ci powodzenia. Czekam na mecze :)

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: RCD Espanyol - Kariera by Konfas. / Espanyol ma nowego trenera!
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 28, 2011, 13:49:28 »
Haha Rijkaard w Espanyolu a kiedyś był u Barcy, derby miasta będą wielce emocjonujące.  Ciekawe jestem jakie transfery przeprowadzi wasz nowy trener.

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: RCD Espanyol - Kariera by Konfas. / Espanyol ma nowego trenera!
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 29, 2011, 00:16:32 »
Lubię byłego szkoleniowca Barcy, ale kibicom Twojej drużyny ten szkoleniowiec na razie na pewno nie przypadnie do gustu. Jeśli Frank poprowadzi Espanyol do sukcesów, wtedy fani zapomną o tym, że ich trener szkolił kiedyś rywala zza miedzy. ;P

Offline Konfas

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2010
  • location:
  • Wiadomości: 195
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Visca El Barca !!!
Odp: RCD Espanyol - Kariera by Konfas. / Espanyol ma nowego trenera!
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 29, 2011, 01:23:58 »
Przepraszam wszystkich, lecz na 1-2 dni zawieszam swoją karierę. Powód jest taki, że dziś przy instalowaniu patcha musiałem odinstalować grę, ale wcześniej nie zauważyłem, że usunąłem instalkę. Jestem w trakcie ściągania PESa i niebawem wrócę do pisania :)

Offline Konfas

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2010
  • location:
  • Wiadomości: 195
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Visca El Barca !!!
Odp: RCD Espanyol - Kariera by Konfas. / Zawieszenie kariery.
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 30, 2011, 12:02:30 »
Kevin Gameiro głównym celem Rijkaarda!


Jak Frank Rijkaard oznajmił w wywiadzie dla hiszpańskiej Marci, jego głównym celem w tym okienku transferowym będzie młody reprezentant Francji, Kevin Gameiro. W klubie potrzebni są napastnicy, gdyż aktualnie Walter Pandiani, czy Sergio Garcia nie grają na miarę oczekiwań zarządu. Mówi się, że obecny zawodnik PSG do Espanyolu ma trafić pod koniec lata z 7mln €. Budżet hiszpańskiego klubu to dwu-cyfrowa liczba, a jak twierdzą włodarze klubu, za Francuza są w stanie zapłacić dużo więcej.
Gameiro zawodnikiem Paris Saint-Germain jest od zeszłego sezonu, gdzie w 19. spotkaniach zdobył 9 bramek. To spora liczba trafień jak tak na młodego zawodnika, stąd zainteresowanie ze strony Pericos.





Xherdan Shaqiri jeszcze w tym tygodniu w Barcelonie!?


Jeden z szwajcarskich dzienników od rana podaje wiadomość, że Xherdan Shaqiri jeszcze w tym tygodniu ma przejść do Espanyolu Barcelona. Jednakże na głównej stronie internetowej Pericios nie ma nic wspomnianego o młodym Szwajcarze. 20-letni piłkarz Baselu ma jeszcze rok ważnego kontraktu z klubem, jednak to nie przeszkodziło prasie w spekulacjach nad jego przenosinami na Estadio Cornellá-El Prat. Obecnie na prawym skrzydle w Espanyolu gra Vladimir Weiss, aczkolwiek nie ma godnego siebie zawodnika, który w razie potrzeby mógłby go zastąpić. Shaqiri to dobre rozwiązanie patrząc po grze jaką prezentuje w FC Baselu.

Offline Norbi21

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 05.09.2011r.
Odp: RCD Espanyol - Kariera by Konfas. / Spekulacje transferowe.
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 30, 2011, 12:05:42 »
Bardzo ciekawym graczy chcesz ściągnąć do swojej drużyny obu lubię i chętnie bym zobaczył jak poradzą sobie w Hiszpnaii.

Offline Giggs11

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location: Ełk
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.12.2011r.
Odp: RCD Espanyol - Kariera by Konfas. / Spekulacje transferowe.
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 30, 2011, 12:14:26 »
No Frank Rijkaard trenerem Espanyoulu cieszę się, bo lubię tego trenera :). Nowy trener od razu chce wzmocnić ofensywę Espanyolu mam nadzieję że co najmniej jeden z tych zawodników przejdzie do Barcelony, bo obaj na pewno wzmocnili by tą drużynę.
" border="0
Jedyni Bogowie Rapu!

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: RCD Espanyol - Kariera by Konfas. / Spekulacje transferowe.
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 30, 2011, 12:14:26 »