Autor Wątek: Man United by United Forever. Powrót. Konferencja prasowa przed sezonem 12/13.  (Przeczytany 43029 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
Odp: United Forever kariera MU ! Trochę statystyk oraz informacja ! Wejdź i zobacz !
« Odpowiedź #100 dnia: Styczeń 17, 2012, 14:49:54 »
Dalej odpowiadać !!!

Offline Santi6

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 13
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.03.2011r.
  • Uwierz w swoje marzenia! - one są sensem życia...
Więc tak stroje to ja bym Ci proponował te Manchester United 09/10;)

Offline Demonir

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 12.01.2012r.
Stroje domowe powinny być na pewno bez żadnych zbędnych urozmaiceń. Głosowałbym na stroje z sezonu 2011-2012.
Jeśli chodzi o stroje wyjazdowe, to dobrze by było żeby miały tego samego sponsora, więc głosuję na te żółte co są nad strojami domowymi 2011-2012. :)

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Ja jestem za tymi, co były wcześniej.

Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
Ja jestem za tymi, co były wcześniej.

Za tymi AIG ?

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Albo nie, nie..
Weź te SHARP, zielono-żółte.
Powrócą stare, dobre czasy. :P

Offline BaKuSManUtd

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 61
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.10.2010r.
  • I <3 Manchester United
Ja zgadzam się z Destruction zostaw stroje oryginalne z sezonu 11/12.Za dużo wg mnie kombinujesz w tej karierze, opisujesz 4 mecze na raz , symulujesz mecze , nie możesz się zdecydować na stroje.Tracisz przez to czytelników.Nie stawiaj tyle emotek , a mecze opisuj jeden , ale porządnie.

Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
symulujesz mecze

nie symuluje meczy :)

Offline Corver

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location:
  • Wiadomości: 13
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.11.2011r.
Mi tam się kariera podoba ! Najlepsze stroje to Puma pierwsze , lub te "fantasy"! Te pierwsze ! Co do kariery , musi być bardziej "Napięciowo" chociaż i tak jest fajnie !

Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
Dwóch nowych graczy na Old Trafford !

Dzisiaj Manchester United poinformował nas o dwóch nowych kolejnych graczach ! Tymi nowymi graczami zawodnicy ,którzy byli na liście transferowej czyli Ricardo Carvalho oraz Victor Valdes ! Są to też bardzo duże zaskoczenia ,że Alex Ferguson dokonał takich transferów bo przecież szkocki menadżer nigdy nie był człowiekiem który lubił kupować drogich i znanych oraz utytułowanych zawodników .. Ale jednak zdecydował się na takie zakupy ... Co do tych transferów to :

Victor Valdes przeniósł się do Manchesteru United za dość wysoką kwotę jaką jest 26,5 mln euro . Valdes to drugi hiszpański bramkarz w barwach United ... Ten oto bramkarz jest aktualnie drugim bramkarzem w swoim kraju ,a David De Gea drugi hiszpański bramkarz United walczy o miejsce w kadrze wraz z bramkarzem Liverpool'u Pepe Reiną ... Jednak Valdes jest aktualnie lepszym bramkarzem niż De Gea i pewnie to on zostanie 1 bramkarzem United .. Valdes gra bardzo dobrze nogami co należało także wielkich atutów byłego bramkarza MU
Edwina Van Der Sar'a . Valdes to z pewnością też duża motywacja dla De Gei i czeka nas na pewno zażarta walka o "numer" jeden w
Man Utd. Więc Valdes to z pewnością genialny transfer i United będą mieli z niego pociechę ...
A oto co powiedział Victor Valdes :
,,Jestem zadowolony z transferu do Man United . Barcelona była moim klubem od początku mej kariery i nie ukrywam cały czas będę jej kibicował jednak zdecydowałem ,że czas na zmiany i postanowiłem ,że zmienię klub . Wszystko co mogłem wygrałem z Barcą ,a z Manchesterem mogę zdobywać kolejne cele :) Przeszedłem tu także bo zawsze chciałem pracować z najlepszym w historii trenerem ! Dlatego uważam ,że zakończę tutaj karierę . Oby było mnie to dane :) Pozdrawiam wszystkich kibiców Manchesteru United :) ! "

Wideo z konferencji prasowej z udziałem Valdesa :

Dodam jeszcze dziś :) Powód tu i tu taki sam ! Muszą się skonwertować !!! :)
  

Ricardo Carvalho ten transfer to chyba jeszcze większe zaskoczenie niż transfer Valdesa ponieważ on w Realu był od lipca ,a przecież Jose Mourinho tak się o niego starał by przeszedł do tego hiszpańskiego giganta ,a tutaj tak szybkie odejście i to znów do Anglii i nie za duże pieniądze bo tylko za 14 mln euro ... Podobno to nie trener Realu tylko inni ludzie związani z Realem postanowili go sprzedać ,a Mourinho nie miał za dużo do powiedzenia .. Być może Jose przez takie zachowanie działaczy Realu nie długo się z nimi pożegna jednak to już problem Realu Madryt ... Carvalho ma być alternatywą dla nie udanego transferu Thiago Silvy .. Podobno przez złożeniem oferty dla Portugalczyka United interesowali się innymi obrońcami ,a byli podobno nimi między innymi : Vincent Kompany,Gerard Pique i nawet Carles Puyol ! Jednak tamte próby nie powiodły się jednakże Carvalho na pewno będzie doskonałym parterem dla Serba Nejamnji Vidić'a ... Tak samo jak Valdes ,Carvalho z pewnością będzie wielkim wzmocnieniem dla mistrza Anglii !
A oto co Portugalczyk powiedział o transferze do Manchesteru United :
,,Bardzo się cieszę z tego transferu . W Realu grałem w podstawowym składzie i czułem się doskonale . Jednak w wiedziałem ,że Anglii było mi lepiej . Mój powrót do Chelsea był nie możliwy ,ale chciałem przenieść się do wielkiego klubu i pojawiła się oferta od Manchesteru . Bardzo się ucieszyłem i byłem od razu pewny ,że to genialna sprawa i chce się tam przenieść .. Wszystko jednak nie zależało ode mnie ,ale udało się ! działacze zgodzili się na taką ofertę i jestem w MU ! Jest bardzo zadowolony i chciałbym pozostać w United końca mojej kariery ... Dziękuje Realowi za te pół roku "

Wideo z konferencji prasowej z udziałem Carvalho :

Dodam jeszcze dziś :)

UWAGA !
Związku z tym ,że wyjeżdżam już jutro i wracam dopiero w poniedziałek wieczorem to przedłużam głosowanie na strój do poniedziałku do 20 :) Więc macie jeszcze czas !
« Ostatnia zmiana: Styczeń 18, 2012, 08:48:50 wysłana przez United Forever »

Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
Ja zgadzam się z Destruction zostaw stroje oryginalne z sezonu 11/12.Za dużo wg mnie kombinujesz w tej karierze, opisujesz 4 mecze na raz , symulujesz mecze , nie możesz się zdecydować na stroje.Tracisz przez to czytelników.Nie stawiaj tyle emotek , a mecze opisuj jeden , ale porządnie.

Staram się wam dogodzić dlatego zmieniałem stroje :) ...

Offline mpoesp

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 792
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 01.06.2010r.
Ciekawe transfery. Widzę wykupujesz Barcelonie pół składu ;P Valdes, Pedro... :P Zmień tylko czcionke proszę i przeczytaj coś 2 razy zanim wyślesz, bo niektóre teksty nie trzymają się kupy. Taka mała rada :)

Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
Ostateczna decyzja należy do fanów !!!

Otóż po zagranym jednym spotkaniu w nowym koszulkach w firmy AIG oraz NIKE kibice byli bardzo nie zadowoleni ze strojów ... i włodarze United zdecydowali wycofać się z tych stroi ... I wprowadzili bardzo ciekawą propozycję dla fanów ... Otóż United podadzą stroje i fanowie wybiorą w jakich MU będzie grało ... Więc do końca ankiety będą grać w tych koszulkach w ,których zaczynali sezon ... Więc jak ta ankieta się skończy United będą grali w takich strojach jakie wybiorą kibice :) ... To na pewno dla nich nie lada gradka !!! Jutro rozegram jeszcze 2 mecze i wtedy dodam opis 3 spotkaniach jedno w tych AIG oraz te dwa w tych starych strojach :) ...
Ankieta trwa od teraz do godziny 13 w sobotę ! PRZEDŁUŻAM ANKIETĘ NIE PATRZCIE NA INNE DATY TA JEST OSTATECZNA !
.... Więc tak piszecie jaki strój chcecie czyli domowy + wyjazdowy + bramkarski :) Jeśli nie będzie jakoś dużo głosów to zostaną te jakie były :) Jednak zapraszam wybrania nowych stroi :)

A oto one :)    Chyba ,że macie swoje źródła :) To bardzo proszę :)  :

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

UWAGA ! NA MOJEJ KARIERZE NAJPRAWDOPODOBNIEJ NIE POJAWI SIĘ ŻADEN NOWY MECZ AŻ DO WTORKU ! BYĆ MOŻE PODSUMUJE SPOTKANIA ! KTÓRE ROZEGRAŁEM ALE NIE WIEM CZY DAM RADĘ PRZEZ WI-FI W KOMÓRCE ! JAKIEŚ INFA SIĘ BYĆ MOŻE POJAWIĄ ,ALE NIE JESTEM PEWNY !!!
POZDRAWIAM !!!
KONIEC ANKIETY !!!
United zostają w tych strojach w których zaczynali sezon ! Zmiana strojów po zakończeniu obecnego sezonu :) ! Nie długo dodam wątek jak United radzili sobie w ostatnim czasie ...
« Ostatnia zmiana: Styczeń 24, 2012, 11:10:00 wysłana przez United Forever »

Offline barthez

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Dolny Śląsk
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 10.04.2009r.
  • "C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥
    • Status GG
  • Gram w: PES 06
Zaskoczenie z transferami, zwłaszcza Valdesem (ciekawe co w Barcelonie, bo nie sądze, że Pinto zostanie pierwszym bramkarzem ;D), Carvalho na pewno wzmocni linię defensywy. Ciekawe transfery. A co do strojów to ja głosuję na któreś z adidasa - bardzo ładnie się prezentują. Powodzenia ;)

Offline LiZoO.

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Gru 2011
  • location: Ząbkowice Śląskie
  • Wiadomości: 624
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 06.12.2011r.
wg. mnie home to z sezonu 2007/2008, away i GK Z 2009/2010 :)

Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
Odp: United Forever kariera MU ! Ustalone w jakich strojach będą grali piłkarze MU !
« Odpowiedź #115 dnia: Styczeń 24, 2012, 11:22:34 »
Wszystkie wiadomości dotyczące stroi United zostały umieszczone w wątku w którym informowałem was o konkursie :)

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: United Forever kariera MU ! Stroje ! KOMENT ZA KOMENT :) !
« Odpowiedź #116 dnia: Styczeń 24, 2012, 12:10:08 »
Powiem ci, za bardzo mi tu Barceloną zalatuję w twojej karierze. O ile Valdesa mogę jeszcze ścierpieć to Pedro grającego w moim ukochanym klubie nie strawię. Brakuję jeszcze tylko Bousqetsa i Cuency i byśmy mieli kółko wzajemnej adoracji....

Chcesz mieć czytelników, to:

1. Dodawaj mecze po jednym.

2. Nie eksperymentuj ze strojami, te co mają są bardzo dobre. Nowe można zmienić dopiero po sezonie. Żeby było tak realniej.

3. Rób realne transfery w swojej karierze.

Tyle miałem ci do powiedzenia w tej kwestii.

Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
Odp: United Forever kariera MU ! Stroje ! KOMENT ZA KOMENT :) !
« Odpowiedź #117 dnia: Styczeń 24, 2012, 14:38:16 »
Powiem ci, za bardzo mi tu Barceloną zalatuję w twojej karierze. O ile Valdesa mogę jeszcze ścierpieć to Pedro grającego w moim ukochanym klubie nie strawię. Brakuję jeszcze tylko Bousqetsa i Cuency i byśmy mieli kółko wzajemnej adoracji....

Chcesz mieć czytelników, to:

1. Dodawaj mecze po jednym.

2. Nie eksperymentuj ze strojami, te co mają są bardzo dobre. Nowe można zmienić dopiero po sezonie. Żeby było tak realniej.

3. Rób realne transfery w swojej karierze.


Tyle miałem ci do powiedzenia w tej kwestii.

Wiesz ... Też nienawidzę Barcy . Ale Pedro bardzo dobrze u mnie gra i na razie nie mam do niego zastrzeżeń .. Jednak bądź pewne ,że to koniec z transferami szczególnie gra "Dumy Katalonii"

Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
Odp: United Forever kariera MU ! Stroje ! KOMENT ZA KOMENT :) !
« Odpowiedź #118 dnia: Styczeń 25, 2012, 19:05:19 »
Przepraszam ,że wstawiam 4 spotkania na raz ,ale rozegrałem je przed wyjazdem (około 2 tygodnie temu) i nie za bardzo pamiętam co w nich się działo ... Usunęły mnie się screeny bo musiałem odinstalować frapsa i nie mogę ich znaleźć . Więc dodam tylko same wyniki spotkań . Jednak od dziś będę rozgrywał pojedyńcze spotkania :)





Manchester United vs Stoke City 3-1







Manchester United vs Fulham 2-3







Aston Villa vs Manchester United 2-3





Manchester United vs Bolton Wanderers 3-0


Tabela Premier League :





Next match :



Manchester United vs Totenham Hospurt




W  trakcie tych spotkań w Nyonie odbyło się losowanie 1/8 finalu Champions League . A oto wyniki:




Offline Jaro9

  • Junior
  • *
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 106
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.06.2009r.
Odp: United Forever kariera MU ! Stroje ! KOMENT ZA KOMENT :) !
« Odpowiedź #119 dnia: Styczeń 25, 2012, 20:28:36 »
Mecze w kratkę , ale dość dobre rezultaty prócz potyczki z Fulham :) W LM może być ciekawy bój, Napoli to silna ekipa. I Real - Chelsea uhuu ^^

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: United Forever kariera MU ! Stroje ! KOMENT ZA KOMENT :) !
« Odpowiedź #119 dnia: Styczeń 25, 2012, 20:28:36 »