Autor Wątek: Man United by United Forever. Powrót. Konferencja prasowa przed sezonem 12/13.  (Przeczytany 42679 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
Odp: United Forever kariera MU ! Wielki mecz z Napoli ! Po meczu z Live !
« Odpowiedź #160 dnia: Styczeń 30, 2012, 20:11:35 »
Koniec kariery Fergusona ?!



Dzisiaj wieczorem Sir Alex Ferguson powiedział ,że poważnie zastanawia się nad zakończeniem kariery trenerskiej . Ferguson na konferencji prasowej powiedział ,że ma już swoje lata i może powinien już zakończyć karierę bo też martwi się o swoje zdrowie bo ma już on przecież
70 lat !  Potencjalni następcy Fergusona to David Moyes,Harry Rednakp,Josep Guardiola,Jose Mourinho oraz Ole Gunnar !

A co wy o tym myślicie ?! Ja jestem przeciw ! Niech Ferguson dalej trenuje ! :)

Offline Demonir

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 12.01.2012r.
Odp: United Forever kariera MU ! Po meczu z Liverpool ! Koniec kariery Fergusona !
« Odpowiedź #161 dnia: Styczeń 30, 2012, 20:22:15 »
Wszystko się kiedyś musi skończyć. Fergusson ma już 70 lat i na pewno powoli musi myśleć o zakończeniu kariery.
Myślę, że po zakończeniu sezonu Alex powinien ogłosić zakończenie kariery. Odszedłby będąc na szczycie z mistrzostwem Anglii.

Offline lukus62

  • Amator
  • *
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 4
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.04.2011r.
    • http://forum.pesleague.pl/index.php/topic,112415.0.html
Odp: United Forever kariera MU ! Po meczu z Liverpool ! Koniec kariery Fergusona !
« Odpowiedź #162 dnia: Styczeń 30, 2012, 20:22:55 »
Ja też jestem przeciw. Niech trenuje do końca! A jeżeli zarząd go zwolni, to nie wiem kto jest godzien jego następcy.

PS. Ładna wygrana z moim Liverpoolem :D

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: United Forever kariera MU ! Po meczu z Liverpool ! Koniec kariery Fergusona !
« Odpowiedź #163 dnia: Styczeń 30, 2012, 20:24:42 »
Kariera jest fajna, tylko ten Pedro mnie wkurza. Bardo dobry mecz z Liverpoolem zagraliśmy, derby Anglii dla nas!!!. Jeśli chodzi o Fergiego to musi zostać, ale jeśli ma być zmiana trenera. To super opcją byłby Ole lub David Moyes. :)

Offline Santi6

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 13
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.03.2011r.
  • Uwierz w swoje marzenia! - one są sensem życia...
Odp: United Forever kariera MU ! Po meczu z Liverpool ! Koniec kariery Fergusona !
« Odpowiedź #164 dnia: Styczeń 30, 2012, 20:36:44 »
Mecz wygrany.Daleko odsuwacie się punktowo od rywali.Wkradł ci się tam mały błąd bo gola dla Live nie strzelił Gerrard tylko Suarez ;).Rooney ładnie przypieczętował zwycięstwo.
Zobaczymy czy Fergson zostaje.Ja bym tak wolał ale ostateczna decyzja należy do niego.


Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
Odp: United Forever kariera MU ! Po meczu z Liverpool ! Koniec kariery Fergusona !
« Odpowiedź #165 dnia: Styczeń 30, 2012, 20:44:40 »
Kariera jest fajna, tylko ten Pedro mnie wkurza. Bardo dobry mecz z Liverpoolem zagraliśmy, derby Anglii dla nas!!!. Jeśli chodzi o Fergiego to musi zostać, ale jeśli ma być zmiana trenera. To super opcją byłby Ole lub David Moyes. :)

Ale jednak się sprawdza :)

Mam do was pytanie !
Kto miałby zostać następcą Fergusona jeśli na prawdę zakończy karierę ?

Proszę o odpowiedzi :)

Offline Windziak

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.09.2011r.
Odp: United Forever kariera MU ! Po meczu z Liverpool ! Koniec kariery Fergusona !
« Odpowiedź #166 dnia: Styczeń 30, 2012, 20:45:17 »
Moyes. ;)

Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
Odp: United Forever kariera MU ! Po meczu z Liverpool ! Koniec kariery Fergusona !
« Odpowiedź #167 dnia: Styczeń 30, 2012, 21:03:07 »
Jose Mourinho się wypowiada ! Co sądzi o zakończeniu kariery przez Fergusona ?






Jose Mourinho bardzo szybko bo już zabrał głos w sprawie odejścia na emeryturę Sir Alexa Fergusona . Wywiad z nim przeprowadził pewien dziennikarz ze Sky Sports ponieważ Mourinho przebywał teraz w Anglii na spotkaniu Chelsea w ostatniej kolejce Premier League bo jak wiemy nie długo runda rewanżowa Ligi Mistrzów . Real zagra na Stamford Bridge w Londynie .
W wywiadzie dziennikarz spytał się Mourinho czy słyszał coś o zakończeniu kariery trenerskiej przez Sir Alexa Fergusona na co ten odpowiedział ,że nie . Spytał się też czy to przesądzone . Na co dziennikarz nie ,ale szkocki trener zasugerował ,że po sezonie może odejść na emeryturę . Potrugalczyk powiedział ,że to jego marzenie by objąć posadę trenera Man United po Fergusonie ,ale to też wielkie zadanie . Mourinho powiedział ,że są tacy trenerzy ,którzy są choć podobne do Fergiego ,ale nie podał ich nazwisk . Dziennikarz spytał się Mourinho czy może on nie obejmie posady trenera United bo ostatnio w prasie pojawiły się informacje ,że Mou po sezonie zakończy współpracę z Realem . Jednak trener Realu zaprzeczył mówiąc ,że to tylko plotki i on pierwszy raz o tym słyszy . Powiedział też ,że jest bliski podpisania jeszcze dłuższego kontraktu z "Królewskimi" . Potem już Mourinho uciekał bo spieszył się do Hiszpanii .

Co wy sądzicie o wypowiedzi "The Special One" ! Piszcie !
« Ostatnia zmiana: Styczeń 31, 2012, 15:51:13 wysłana przez United Forever »

Offline Norbi21

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 05.09.2011r.
Odp: MU by UnitedForever!Koniec kariery Fergusona!Wypowiedź Mou ! Po meczu z Live!
« Odpowiedź #168 dnia: Styczeń 30, 2012, 21:23:06 »
Może narażę się kibicom United, ale ciesze się z odejście Fergiego, myślę że jego czas w United dobiegł końca i potrzebna jest zmiana, powierzenie tego stanowiska Mou było by ciekawym rozwiązeniem ale to raczej tylko plotki.

Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
Odp: MU by UnitedForever!Koniec kariery Fergusona!Wypowiedź Mou ! Po meczu z Live!
« Odpowiedź #169 dnia: Styczeń 30, 2012, 22:27:31 »
Jutro opis spotkania z Norwich oraz jeśli starczy mi czasu dodam także oczywiście osobny opis spotkania z Evertonem :)

Pozdrawiam :) !

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: MU by UnitedForever!Koniec kariery Fergusona!Wypowiedź Mou ! Po meczu z Live!
« Odpowiedź #170 dnia: Styczeń 30, 2012, 23:05:42 »
Wiesz co :D. Czytając tą wypowiedź razi mnie w oczy co chwile zawarte w niej słowo Mourinho :D. Mogłeś użyć czasami Jose lub też The Special One :D.
Co do samej wypowiedzi to ciekaw jestem jak potoczy dalej się ta sprawa. Mou mówi, że jego marzeniem jest bycie trenerem United, ale czy one się spełni? To się okaże. :D.

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: MU by UnitedForever!Koniec kariery Fergusona!Wypowiedź Mou ! Po meczu z Live!
« Odpowiedź #171 dnia: Styczeń 31, 2012, 08:00:57 »
Mourinho to świetny krok dla Manchesteru.
Fajnie jakby objął posadę po Fergusonie, ściągnął by jakieś gwiazdy, no i na pewno wyciągnął więcej kasy na transfery.
PS. Masz bardzo nierozbudowane słownictwo, mam na myśli ciągle używanie Mourinho i Sir Alex Ferguson.

Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
Odp: MU by UnitedForever!Koniec kariery Fergusona!Wypowiedź Mou ! Po meczu z Live!
« Odpowiedź #172 dnia: Styczeń 31, 2012, 18:21:25 »
Wysokie zwycięstwo z Norwich City !!!





Score :

-Chicharito (MU) 37 minuta / asysta Giggs
-Rooney (MU) 45+ minuta / asysta Ronaldo
-Rooney (MU) 59 minuta / asysta Giggs
-Pedro (MU) 79 minuta / asysta Evra

Zmiany :

Norwich City :
-Vaughan ------> Holt ---- 51 minuta
-Drury ------> Tierney ----79 minuta

Manchester United :
-Ashley Young ------> C.Ronaldo ---- 59 minuta
-Pedro ------> Chicharito ---- 59 minuta

 
Manchester United pokonał tym razem Norwich City na wyjeździe . Wynik to znowu pogrom United tym razem 4-0 .
W pierwszej połowie United zagrali tak samo jak w drugiej czyli zdecydowanie zdominowali rywali . Genialne zawody rozgrywał będący ostatnio w świetnej formie weteran Ryan Giggs . Ten wspaniały Walijczyk po raz kolejny zaliczył 2 asysty i w ostatnich 3 spotkaniach zaliczył 5 asyst i czekamy tylko na jego gola !
Norwich w tym spotkaniu nie miało nic do powiedzenia . W tym meczu oddali oni tylko 4 strzały w tym tylko jeden celny . Posiadania piłki miał tylko 38% . Tak więc nawet statystyki pokazuje jak "The Red Devils" zupełnie zdominowali gospodarzy .

 



Braclays Premier League :
29 kolejka Premier League :
Everton - Manchester United

Pozdrawiam :) !
« Ostatnia zmiana: Styczeń 31, 2012, 21:09:30 wysłana przez United Forever »

Offline Demonir

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 12.01.2012r.
Odp: MU by UnitedForever!Koniec kariery Fergusona!Wypowiedź Mou ! Norwich pokonane !
« Odpowiedź #173 dnia: Styczeń 31, 2012, 18:47:20 »
Rozegraliście dobry mecz przeciwko Norwich, choć to nie jest z pewnością rywal z górnej półki.
Nie mniej jednak należą się wam gratulacje.
Wracając do sprawy trenera, to bardziej realistyczne by było zatrudnienie właśnie Mourinho.
Ale moim faworytem jest Ole Gunnar Solskjær :)

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: MU by UnitedForever!Koniec kariery Fergusona!Wypowiedź Mou ! Norwich pokonane !
« Odpowiedź #174 dnia: Styczeń 31, 2012, 19:11:38 »
Zdominowałeś cały mecz i wygrałeś. Giggs zaliczył kolejny świetny występ, co zaowocowało już 5 asystami na koncie. Całe spotkanie miałeś pod kontrolą, a to wielki plus dla MU, zwłaszcza na wyjeździe. (to zawsze była nasza pięta Achillesowa)
Powodzenia dalej.

Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
Odp: MU by UnitedForever!Koniec kariery Fergusona!Wypowiedź Mou ! Norwich pokonane !
« Odpowiedź #175 dnia: Styczeń 31, 2012, 21:30:02 »
Niesamowicie ciekawy mecz na Goodison Park ! Everton vs Manchester United !





Score :

-Baines (Everton) 9 minuta / asysta brak (gol z rzutu wolnego)
-Chicharito (MU) 16 minuta / asysta Rafael
-Rooney (MU) 58 minuta / asysta Anderson
-Cahill (Everton) 74 minuta / asysta Bilyaletdinov
-Nani (MU) 87 minuta / asysta Pedro 


Zmiany :

Everton :

- Saha ------> Heitinga ---- 60 minuta

Manchester United :

- Pedro ------> Chicharito ---- 50 minuta
- Jonny Evans ------> Rooney ---- 74 minuta
- Owen ------> Smalling ---- 74 minuta 


Doskonały mecz rozegrały między sobą dwa czołowe kluby Premier League czyli Everton oraz United . Czerwone Diabły wystąpili w tym spotkaniu w rezerwowym zestawieniu brakowało takich gwiazd jak Cristiano Ronaldo , Nejmanja Vidić , Phil Jones , Richardo Carvalycho , Patrice Evra oraz będący w genialnej ostatnio formie Ryan Giggs choć ten może ze względu na jego wiek i nie zagrał też podstwawowy golkiper Diabłów Victor Valdes . 
Widać było brak tych zawodników ,ale jak widać Manchester United "B" dał radę . Na początku spotkania przeważał Everton co zaowocowało w gola w 9 minucie spotkania . Bramkę ,która dała prowadzenie strzelił z rzutu wolnego Leyton Baines . Jednak już w 16 minucie gola na wyrównanie strzelił Chicharito ,a asystował mu jeden z brazylijskich braci w ekipie 19 krotnego mistrza Anglii czyli Rafael . W rozrachunku United wygrało 3-2 ,a najlepszym zawodnikiem spotkania został oczywiście gracz Alexa Fergusona Pedro oraz Anderson . Pedro więc utrzymuję cały czas wielką formę i nic nie zapowiada by Pedro stracił tak wspaniałą despozycję . Jeszcze bardziej cieszy fanów United tak dobry mecz Andersona . Brazylisjki środkowy pomocnik zagrał fantastyczne zawody i być może przez takie mecze uzyska chociaż ławkę rezerowych i tym samym większą liczbę występów . Tak więc wszystko w tym meczu było ciekawe i oczywiście oczekujemy kolejnych meczy ekipy "Red Devils" !

Inne spotkania :

W pozostałych spotkniach było raczej bez rewelacji i nie było takich wyników jak mecz Chelsea z
Liverpoolem i ten hokejowy wynik aż 5-4 . Tak więc przejdźmy do tych spotkań . W najciekawszych z nich Fulham po raz kolejny pokonał wielki klub czyli Liverpool 2-1 na Craven Cottage . Znów doskonale zagrał bramkarz Fulham ,który bronił strzały Stevena Gerrarda , Luisa Suareza czy Jordana Herdensona . Najciekawszy mecz tej kolejki czyli Arsenal - Chelsea został przełożony z powodów złych warunków atmosferycznych w Londynie ,a konkretnie na Emirates Stadium .
Za to Manchester City miło,lekko i przyjemnie pokonał na wyjeździe słabszy już klub Premier League Aston Ville . Wynik tego spotkania to 3-0 więc nie ma żadnej dyskusji ,kto tu był
lepszy . Jeszcze jednym spotkaniu faworyt wygrał ,a był nim Totenham ,który na White Hart Lane pokonał ,aż 5-2 Swansea City FC . Brawo Totenham ! Ten wynik też jakby hokejowy :) .
Mecz Stoke z Norwich został też przełożony z tych samych powodów co mecz Chelsea z Liverpoolem . To na tyle z tych najważniejszych i najciekawszych spotkań oraz informacji :) Zapraszam ponownie !

Skrót spotkania :

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=login">LOGOWANIE</a>

Screeny ze spotkania :



Zapowiedź następnego meczu :



1/8 finału UEFA Champions League :

Manchester United vs Napoli SSC

Wynik pierwszego spotkania to zwycięstwo w Neapolu United ,aż 5-1 . Więc spokojnie możemy spodziewać się rezerowych graczy United zwłaszcza z tego powodu ,że grają u siebie :)

Pozdrawiam :) !


Offline blackout.

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 3377
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 18.01.2009r.
    • blackout. - fanpage
  • Gram w: ...
Widać, że z Evertonem nie było Czerwonym Diabłom aż tak łatwo, ale ważne, że wygrana. Na przyszłość taka rada, że jak chcesz mieć zdjęcie statystyk/składów małe to daj je w miniaturze (np. przez imageshack), bo tak za cholerę nic nie widać, a chętnie podejrzałbym albo statystyki albo składy, albo chociażby zdjęcia.

Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
Widać, że z Evertonem nie było Czerwonym Diabłom aż tak łatwo, ale ważne, że wygrana. Na przyszłość taka rada, że jak chcesz mieć zdjęcie statystyk/składów małe to daj je w miniaturze (np. przez imageshack), bo tak za cholerę nic nie widać, a chętnie podejrzałbym albo statystyki albo składy, albo chociażby zdjęcia.

no właśnie ,ale na imageshack nie mogę wgrać po prostu mnie nie działa ,a przez tinypic nie da się . Chyba ,że przez tinypic da się też miniaturę :) . Jeśli tak to chętnie spróbuje :)

Offline Windziak

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.09.2011r.
Zwyciężacie wszystko i wszystkich, aż to chwilami smutne, że tak dobrze wam idzie - tak tak, trochę zazdroszczę, bo ja moją Wisłą ostatnio dołuję. ;)

Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
Zwyciężacie wszystko i wszystkich, aż to chwilami smutne, że tak dobrze wam idzie - tak tak, trochę zazdroszczę, bo ja moją Wisłą ostatnio dołuję. ;)

zobacz na początek był trudny :) Ty na pewno też dasz radę :)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer