Autor Wątek: Man United by United Forever. Powrót. Konferencja prasowa przed sezonem 12/13.  (Przeczytany 42681 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
Remis z Napoli w rewanżu ! Wejście smoka Naniego ! Brawo Napoli !





Score :
-Lucarelli (Napoli) 8 minuta / asysta Masacara
-Nani (MU) 75 minuta / asysta Chicharito

Zmiany :



A oto szalony Nani ! :) (bohater tego spotkania)





Manchester United zgodnie z przewidywaniami zagrał w rezerwowym składzie w spotkaniu 1/8 finału Ligi Mistrzów . Za brakło wielu zakomitych graczy było ich więcej niż w tym meczu z Evertonem choć tam też było z tym składem kiepsko . Pierwsze spotkanie jak już wiemy United w Neapolu wygrało ,aż 5-1 i przed tym rewanżem było już wszystko jasne .
Przechodząc do samego spotkania to był to bardzo wyrównany mecz na prawdę bo bardzo długim czasie ,ktoś stawił czoło United . Napoli pierwsze objęło prowadzenie w 8 minucie i po bardzo długich oczekwiwaniach na kolejną bramkę gola strzelił dla United w prowadzony na boisko w 71 minucie Portugalski skrzydłowy Luis Nani . Po tym golu nie padł już żaden i wynik zakończył się remisowym wynikiem 1-1 . Nie długo dowiemy się z kim United zmierzą się w ćwierćfinale Ligi Mistrzów 2011/2012 .

Screeny ze spotkania :



Inne spotkania :
W innych spotkaniach Ligi Mistrzów padły nie zwykłe rezultaty . Otóż odpadły dwa europejskie giganty główni faworyci tego sezonu ... Barcelona i Real ! Barcelona zupełnie nie spodziewanie odpadła z AC Milanem . Milan zremisował u siebie z Barcą i przeszedł dalej ! Za to Real wygrał pierwszy mecz 2-1 ,a w drugim przegrał aż 4-1 z Chelsea i po klęsce pożegnał się z Realem .
W pozostałych spotkaniach już bez niespodzianek .




30 kolejka Premier League :

Arsenal Londyn vs Manchester United

Pozdrawiam :) !
« Ostatnia zmiana: Luty 01, 2012, 21:57:43 wysłana przez United Forever »

Offline Demonir

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 12.01.2012r.
Awans mieliście już pewny, więc mogliście sobie pozwolić na wystawienie rezerwowego składu.
Nani miał bardzo udane wejście i dzięki niemu udało wam się zremisować.
Byliście zdecydowanie lepszą drużyną i przy większym szczęściu mogliście to spotkanie wysoko wygrać.
Szykuję się nam bardzo ciekawy i ważny mecz z Arsenalem, powodzenia!

Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
Ferguson mówi ,że zostaje ! Mourinho trenerem United w sezonie 2012 / 2013 ,ale drugim !!! Wielkie zmiany w United !



Sir Alex Ferguson na konferencji prasowej przed spotkaniem z Arsenalem powiedział ,że na pewno w przyszłym sezonie będzie trenerem Manchesteru United . Szkot powiedział ,że ma jeszcze czas na odejście na emeryturę i ,że po prostu będzie mu trochę nudno gdy nie będzie już trenerem klubowym .



Fergie na tej konferencji powiedział ,że na 100% w przyszłym sezonie drugim trenerem zostanie Jose Mourinho ,który według Szkota powinien być jego następca i po prostu chce by "The Special One" zobaczył jak to jest w Man United . Mou zgodził się na tę propozycję i ten sezon będzie jego ostatnim jako trener Realu . Dotychczasowy drugi trener Mike Phelan zostanie w zespole "Red Devils" tylko w innej formie .
I jak wam się podoba ta informacja .

Już nie długo (najpóźniej pod koniec tygodnia) zostaną ukazane oficjalne stroje Manchesteru United na sezon 2012 / 2013 . Nic nie wiadomo kto będzie sponsorem United . Tak więc zapowiada się bardzo ciekawie .

Pozdrawiam :) !



Offline Santi6

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 13
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.03.2011r.
  • Uwierz w swoje marzenia! - one są sensem życia...
no Murinho nowym trenerem United.Jakoś go tak w tym Manchesterze nie widzę.Ale to może mądry ruch? Nie wiem tego się po jakimś czasie dowiem.

Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
Jutro dodam spotkanie z Arsenalem i może jeszcze inny mecz . Sorry ,że dziś bez niczego ,ale po prostu nie miałem czasu by grać i ogólnie pisać :( Jednak jutro to nadrobię :)

Aha jako sponsora koszulek to wolicie Carlsberg czy Turkish Airlines ?

Offline Kam8043

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Sie 2011
  • location: Lublin
  • Wiadomości: 142
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.08.2011r.
  • Yyy... Mleko!
    • My Facebook
no Murinho nowym trenerem United.Jakoś go tak w tym Manchesterze nie widzę.Ale to może mądry ruch? Nie wiem tego się po jakimś czasie dowiem.

Upss... Mała literówka, nie ,,Murinho", a ,,Mourinho"  ;)
Glory, Glory Man United,Glory, Glory Chicharito!!!

      Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. - Stanisław Lem

Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
sorry od razu ,że dodaje trzy mecz na raz ,ale to wyjątek . tylko teraz . przez to ,że nie dodawałem tak długo ,a po drugie zagrałem te mecze dawno . Naprawdę wyjątek . Znowu usunęły mi się screeny ! Ten Fraps ! Może znacznie inny program ? Dlatego też nie podam strzelców bramek i dam same wyniki . Mam nadzieję ,że więcej mnie się to nie zdarzy ! Na prawdę może znacie podobny program ? Proszę o pomoc !


Trzy spotkania United za nami ! Lekki ,ale kryzys ?  



vs

Wynik : 3-3




vs

Wynik : 0-1



vs

Wynik : 2-1


Następny mecz :



1/4 finału Ligi Mistrzów ! Wielkie derby po raz kolejny !

vs

Pozdrawiam !

Offline mathey_00

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2011
  • location: Pesleague.pl
  • Wiadomości: 350
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.01.2011r.
Porazka z Blackburn moze matrwic jeszcze gdy kolejny mecz to z Man City. Jednak wierze ze wygrasz.
Grasz na xboxie w fifa 12 ultimate team? Rozdaje Coinsy!!! Numer gg: 12924654 Rozdaje do 20 tys. Za free!

Offline Bambaryla

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sie 2011
  • location: Polska
  • Wiadomości: 283
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 05.08.2011r.
  • You'll never walk alone
Widać, że gracie w kratkę. Raz remisujecie z Arsenalem, wygrywacie ze średniakiem takim jak Fulham, a przegrywacie ze słabeuszem Blackburn. Pasuje ustabilizować formę. Powodzenia z Citizens, na pewno będziesz grał ciężkie spotkanie. Uważaj na Aguero ! :D

leoarsalan90

  • Gość
Będzie ostro w LM :) M=Czekam na zacięte spotkanie z City w obu meczach

Offline Norbi21

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 05.09.2011r.
Ostatnie spotkania mocno w kratkę najpierw remis 3-3 z Arsenalem, później skromne zwycięstwo z Fulham a na koniec porażka z Blackbourn.

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Ostatnie spotkania nie najlepsze, ale miejmy nadzieję, że nie jest to jakiś spadek formy :D. W ćwierćfinale czekają cię derby Manchesteru :D. Mam nadzieję, że pokażesz City gdzie jest ich miejsce :D.

Offline barthez

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Dolny Śląsk
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 10.04.2009r.
  • "C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥
    • Status GG
  • Gram w: PES 06
Takie duetu trenerskiego jeszcze nie było i chyba nie będzie :) Rewanżowy mecz Ligi Mistrzów z Napoli był tylko formalnością, myślę, że remis w pełni satysfakcjonujący. Ciekawe czy Sir Alex i Mou znajdą w ogóle wspólny język, czy nie będzie sprzeczek przy wybieraniu ustawienia, składu itd. Będzie bardzo ciekawie. W lidze mecz z Kanonierami musiał być niezwykle porywający, potem zwycięstwo z Fulham w pucharze zgodnie z planem i niestety wpadka z Blackburn w lidze - ale się zdarza. Ale emocje szykują się w dwumeczu CL z Citizens! ;D

Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
Kolejne derby za nami ! Pierwszy mecz ćwierćfinałowy !



(Pierwszy Ćwierćfinał Ligi Mistrzów)
Co ? Ćwierćfinał Champions League
Gdzie ? Etihad Stadium , Manchester , England
Kiedy : Wtorek , 10 kwietnia 2012 roku , 20 : 00


Trójka sędziowska z Włoch z Roberto Rosettim :




VS



Wynik :

Score : Wayne Rooney 10 minuta / asysta Tom Cleverey




Tak więc już za nami pierwszy mecz ćwierćfinałowy Ligi Mistrzów w sezonie 2012/2013 . Kolejne derby w tym sezonie . Jeszcze do tej pory nie były rozstrzygnięte ponieważ w Premier League padały remisy 3-3 na Old Trafford i 2-2 na Etihad Stadium .

Sytuacje przed meczowa w klubach :



Manchester City :



W Manchesterze City widać doskonałą atmosferę co owocują w świetne ostatnio wyniki szczególnie w lidze . Ostatnie trzy spotkania to zwycięstwa City i cały czas mają oni szansę na 3 Mistrzostwo Anglii w historii . Przypomnijmy City zdobywali to okazałe trofeum w 1968 i 1937 roku . Jednak w ostatnim roku City obroniło się i po bardzo,bardzo długim okresie zdobyło puchar i był nim Puchar Anglii gdzie City wygrało w finale ze Stoke City . Jednak jeśli chodzi o te ostatnie spotkania to jak już wiemy jest doskonale . Ostatni mecz ligowy City wygrało 1-0 na wyjeździe z nie obliczalnym Boltonem Wanderers . City odpadło już z FA CUP więc zostało im dwa główne cele . No i mają na nie jeszcze szanse ponieważ w Lidze Mistrzów jest w ćwierćfinale . A w Lidze jest czwarty ,ale traci tylko 4 punkty do liderującego zespołu "Czerwonych Diabłów"


Manchester United :



Ostatnio United złapało zadyszkę ponieważ w ostatnich trzech spotkaniach 1 zremisowało , 1 przegrało i 1 wygrało . Ostatnia porażka to ostatni mecz United w ubiegłą sobotę z Blackburn w Premier League i po 1 porażce oraz 1 remisie prowadzi w lidze ,ale ma tylko 3 punkty więcej co rewelacyjne w tym sezonie Fulham . Jeśli chodzi o Fulham to oni przegrali z United w środku tygodnia w FA CUP . Więc United miało za sobą bardzo trudny tydzień i bardzo trudny mecz przed sobą ten w Lidze Mistrzów z Manchesterem City na Etihad . Jeśli United wygra w tym sezonie Ligę Mistrzów będzie już jego 4 trofeum w historii ,a 3 pod wodzą Sir Alexa Fergusona . Jak do tej pory United ogrywali w finałach takie zespoły jak Benfica,Bayern Monachium lub w angielskim finale Chelsea . Wszystkie te mecz był wspaniałe,dramatyczne więc czemu nie miało być tak w tym roku ?! Tak więc mecz zapowiada się bardzo ciekawie .



Opis spotkania :



To było bardzo ciekawe spotkanie pomimo tego ,że padła tylko jedna bramka ,która oczywiście ustaliła wynik tego spotkania . Wygrał jak już wiemy Manchester United więc teraz Manchester jest "Czerwony" . Po raz pierwszy w tym sezonie doczekaliśmy się wyniku ,który rozstrzygnięte jaki Manchester jest lepszy .
Spotkanie było bardzo ciekawe w pierwszej połowie United strzeliło gola ,ale to City było lepsze . Drużyna prowadzona przez Roberto Mancinego konstruowała bardzo ciekawe akcje i ten mecz pokazał ,że tutaj grają wspaniali piłkarze .
W drugiej połowie było już bez bramek . "Diabły" przeważali i pokazali ,że to oni zasłużyli na zwycięstwo . Genialne zawody rozegrał po raz kolejny Wayne Rooney za to Cristiano Ronaldo nie zasiadł nawet na ławce ! Czy to jakiś konflikt z trenerem ? Nie wiadomo może nie długo się czegoś dowiemy ! Jesteśmy bardzo ciekawi !



Wyniki pozostałych spotkań ćwierćfinałów Champions League :







Carrick wypada na 6 miesięcy !!! Fatalna informacja !

Doszła do nas tragiczna informacja otóż Michael Carrick doznał bardzo ciężkiej kontuzji głowy . I przez to przepadły jakiekolwiek jego szanse na występ w EURO 2012 . Zawodnik Manchesteru United wypadł na 28 tygodni więc trochę więcej niż 6 miesięcy czyli pół roku .
Nie długo może dowiemy się więcej jeśli chodzi o tę kontuzję !


Pozdrawiam ! :)  Mam nadzieję ,że się Wam podoba . Na prawdę siedziałem na tym cholernie długo . Myślę ,że widać moją pracę jak w to włożyłem :)
« Ostatnia zmiana: Luty 04, 2012, 14:09:59 wysłana przez United Forever »

Offline Kam8043

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Sie 2011
  • location: Lublin
  • Wiadomości: 142
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.08.2011r.
  • Yyy... Mleko!
    • My Facebook
Kurka szkoda Carrika, ale Derby- pierwszy mecz bardzo udane. Gol Rooneya. Mógłbyś tak zagrać, żeby gola strzelił Chicharito ??? Plissssss.
Glory, Glory Man United,Glory, Glory Chicharito!!!

      Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. - Stanisław Lem

Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
Odp: MU by United Forever . Nowe stroje ! United w półfinale LM !
« Odpowiedź #195 dnia: Luty 04, 2012, 14:54:47 »
Nowe stroje Manchesteru United ! Wielka afera z AON !


Manchester United następnego dnia po meczu z City zaprezentował stroje na sezon 2012 / 2013 w ,których będzie grał już od dziś ! Powód :
Wielka kłótnia United z firmą AON ,a dokładniej Glazerowie posądzili AON o nieuczciwość . Nic więcej się nie dowiedzieliśmy ponieważ wszyscy zamieszani w tą sprawę robią wszystko by było wiadomo o niej jak najmniej . Może z biegiem czasu dowiemy się czegoś więcej .

Nowe stroje :

Nowe stroje Manchesteru United będą oczywiście bez napisu firmy AON na koszulce . Zamiast AON na koszulkach będzie widniał napis słynnego piwa "Carlsberg" . Firma Nike oczywiście jest producentem koszulek . Pierwsze będą czerwono - czarne w stylu takim nowoczesnym . Drugie białe z paskiem trochę podobne do tych ,które jako 3 w zeszłym sezonie miała Barcelona . Strój bramkarski będzie w kolorze niebieskim i żółtym lecz planowany jest jeszcze także zielony strój .

A oto te stroje ! :



Dziękuje bardzo za wykonanie stroi przez użytkownika L.Donovan ! Wielkie dzięki !

Oceniajcie w komentarzach co o nich sądzicie !

Pozdrawiam !
« Ostatnia zmiana: Luty 04, 2012, 23:33:06 wysłana przez United Forever »

Offline Kam8043

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Sie 2011
  • location: Lublin
  • Wiadomości: 142
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.08.2011r.
  • Yyy... Mleko!
    • My Facebook
Może nie potrzebnie zmieniałeś stroje, ale muszę przyznać, że z tym logiem u bramkarzy i tym Carlsbergiem to i pasuje  ;)
Glory, Glory Man United,Glory, Glory Chicharito!!!

      Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. - Stanisław Lem

Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
Jeszcze dziś dodam spotkanie z Wolerhampton :)

Offline Kam8043

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Sie 2011
  • location: Lublin
  • Wiadomości: 142
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.08.2011r.
  • Yyy... Mleko!
    • My Facebook
Jeszcze dziś dodam spotkanie z Wolerhampton :)

Ok.
Glory, Glory Man United,Glory, Glory Chicharito!!!

      Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. - Stanisław Lem

Offline Santi6

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 13
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.03.2011r.
  • Uwierz w swoje marzenia! - one są sensem życia...
Stroje nawet ładne.Tylko nie wiem czy ta zmiana sponsora była dobrym posunięciem no ale to twoja decyzja i należy ją uszanować ;)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer