Autor Wątek: Man United by United Forever. Powrót. Konferencja prasowa przed sezonem 12/13.  (Przeczytany 43032 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
Odp: Kariera Manchester United by United Forever. Wielki HIT transferowy Man United !
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 02, 2012, 20:57:08 »
Anglia i Wielka Brytania to jest co innego ! To tak jakbyś powiedział, że Niemcy to Unia Europejska...


No mówię ,że prawie Anglia należy do Wielkiej Brytanii . Ale dobra dość tej kłótni :)

Pozdrawiam :) !

Offline Marcin14

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 988
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.11.2009r.
Odp: Kariera Manchester United by United Forever. Wielki HIT transferowy Man United !
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 02, 2012, 20:59:15 »
Po wyrównanym meczu udało wam się wygrać jednak mecz nie był jakiś porywający. Jedynie mnie cieszy postawa Szczęsnego który grał w Arsenalu świetne zawody.

Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
Odp: Kariera Manchester United by United Forever. Wielki HIT transferowy Man United !
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 02, 2012, 21:55:46 »
Po wyrównanym meczu udało wam się wygrać jednak mecz nie był jakiś porywający. Jedynie mnie cieszy postawa Szczęsnego który grał w Arsenalu świetne zawody.

No tak ,ale uwierz bramka Roo bardzo ładna dzisiaj ją jeszcze wrzucę :)

Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
Zapowiedź meczu Manchester United v AC Milan !
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 02, 2012, 22:06:45 »
Zapowiedź meczu Manchester United v AC Milan

Już jutro o godzinie 16 poznamy wynik kolejnego spotkania prestiżowego turnieju Emirates Cup gdzie na San Siro Manchester United zmierzy się z AC Milan gospodarzem tego turnieju .

Faworyt spotkania : Manchester United
Według większości Manchester United jest faworytem spotkania z AC Milanem z powodu ,że po prostu United odnosili w ostatnich latach więcej sukcesów i mają więcej klasowych graczy ,ale AC Milanowi nic nie można zarzucić ...

Porównanie składów :

Bramkarz :

Manchester United :
Jak już wiemy David de Gea jest młody ma wielki talent ,ale jest dopiero 19 latkiem i to jego dopiero pierwszy sezon w nowym klubie i to na pewno trudna sprawa dla Hiszpana .


AC Milan :
Tutaj Christian Abiatti średni bramkarz ,ale bardzo stabilny i rzadko popełniający błędy ,a przecież zdarzają się mu mecze gdzie gra genialnie .


Bramka : Remis 0-0

Obrona :

Manchester United :
Manchester posiada jak już wiemy genialną obronę co udowodnił np. Nejmanja Vidić w meczu z Arsenalem .


AC Milan :
Milan ma średnią obronę posiada super zawodnika Thiago Silvę ,ale oprócz tego raczej nic więcej ..


Obrona : Man United 1-0

Pomoc :

Manchester United :
Po pozyskaniu M'Villi problem za zostać rozwiązany ,ale jak będzie się dopiero przekonamy .


AC Milan :
Tu według mnie AC Milan jest super przygotowany .


Pomoc : AC Milan 1-1

Atak :

Manchester United :
Tu wszystko wiemy jest super Rooney ma formę jest jeszcze Chicharito i Welbeck .


AC Milan :
Ibra i Robinho to chyba mówi samo za siebie . :)


Atak : Remis

Wynik : Remis 1-1

Więc wszystko bardzo ciekawie się zapowiada ...

Zapraszam na jutro . :)

UWAGA !!!


Wynik meczu poznamy dzisiaj ,ale raczej nie o tej godzinie o której zapowiadano z powodu problemów technicznych ...
« Ostatnia zmiana: Styczeń 03, 2012, 15:23:59 wysłana przez United Forever »

Redboy1993

  • Gość
Odp: Kariera Manchester United by United Forever. Wielki HIT transferowy Man United !
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 02, 2012, 22:08:04 »
Wszystko ładnie spoko opisane. Arsenal i Manchester dostarczyły kibicom zebranym w Mediolanie ciekawe  widowisko. Szkoda tylko że padła jedna bramka, bo oba zespoły (zapewne) miały swoje sytuacje, lecz ich nie wykorzystały. Dobry też pomysł z tymi wypowiedziami kibiców. Ten patent chyba jako pierwszy zastosował reddevil. Ja niestety nie mam głowy do wymyślania takich rzeczy :) Styl lepszy, ale spoko, jeszcze się wyrobisz :)

Nie wiem na jaki serwis wrzucasz zdjęcia, ale... Spróbuj wrzucić fotki o rozdzielczości 640 na 480, o ile to nie problem :) Żeby było więcej widać ;)

Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
United remisuje z Milanem.Genialny mecz Younga.Mecz z Wisła już w czawartek !!!
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 03, 2012, 23:17:27 »
Remis w meczu na szczycie !!!

Manchester United po zdecydowanie ciekawszym meczu zremisował z gospodarzem tego turnieju AC Milanem !!! Milan pomimo małego posiadania piłki i małej ilości strzałów sprawiał bardzo równego rywala dla 19 mistrza Anglii ...
W pierwszej połowie zobaczyliśmy obydwa gola bo wynik meczu wyniósł 1-1 . Najlepszymi zawodnikami na boisku byli A.Young i Z.Ibrahimović zdobywcy też goli dla swoich drużyn . W drugiej połowie nie widzieliśmy bramek ,ale tez było bardzo ciekawie ... Już w czwartek wieczorem Manchester United zagra z naszą Wisłą Kraków : )) ...
Gorąco zapraszamy ,a poniżej pokażemy wam statystyki i gole z tego spotkania ... I jeszcze jedno Wisła nie stety przegrała 0:3 z Arsenalem i nie ma już raczej żadnych szans na zwycięstwo w tym turnieju .... No ,ale i tak brawo Wisła !!!

Nie stety statystyki gole dopiero jutro bo jak już wspominałem mam problemy techniczne (internet mnie nie chodzi) Jednak jutro o 17 powinny się one ukazać : ))












Wywiadu nie stety z Sir Alexem Fegusonem nie udało się przeprowadzić ,ale jutro na kofenrencji prasowej przed ostatnim meczu w turnieju Emirates Cup ułyszmy co Sir Alex myśli o tym spotkaniu i o tym ostatnim ,które odbędzie się w czwarek czyli Wisła Kraków - Manchester United ...

Aha i dzisiaj fora United nie napisały nic z powodu zamknięcia ich na 24 godziny przez  serwis manutd.com .

Jutro super zawopiedź meczu Manchester United vs Wisła Kraków wypowiedzi kibiców na temat tego meczu i tego z Milanem oraz wywiad z Sir Alexem . Zapraszam jutro na 20 wtedy już wszystko będzie cacy stuk stu : )) !!!

Pozdrawiam wszystkich moich czytelników .
« Ostatnia zmiana: Styczeń 04, 2012, 20:25:04 wysłana przez United Forever »

Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
Zapowiedź meczu Manchester United v Wisła Kraków .
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 04, 2012, 20:03:33 »
Zapowiedź meczu Manchester United v Wisła Kraków !!!

Już jutro o 20 Wisła Kraków zagra z Manchesterem United ,który by wygrać turniej Emirates Cup musi pokonać Wisłę by nie martwić się o wynik innego meczu Arsenal Londyn v AC Milan .

Tabela przed ostatnimi meczami :
    nazwa drużyny        mecze     punkty     gole
1.Manchester United        2            4         2:1
2.Arsenal Londyn             2            3         3:1
3.AC Milan                      2            2         3:3
4.Wisła Kraków                2            1         2:5

Więc tak wygląda tabela przed ostatnimi spotkaniami tego turnieju ....

A oto wywiad z Sir Alexem Fergusonem przeprowadził go dziennikarz gazety "The Sun" :

D: Witam Pana .
SAF : Witam .
D: Jak według Pana zagrała Pańska drużyna z AC Milanem ?
SAF : Dobrze mecz był bardzo ciekawy ,a remis z gospodarzem to naprawdę dobry wynik . Więc jestem zadowolony .
D : Czy w jutrzejszym meczu Manchester zagra rezerwami ?
SAF : Absolutnie nie ! Nie można lekceważyć żadnego przeciwnika oraz przecież nie mamy jeszcze wygranej w "kieszeni" więc nie można ryzykować bo jak mamy grać drugim składem w ważnym meczu to po co ten turniej .
D : Czy myśli Pan ,że Wisła ma jakiekolwiek szanse na dobry wynik w meczu z United ?
SAF : Oczywiście ,że ma szansę przecież oni też zremisowali z Milanem 2:2 więc naprawdę są groźni . Być może nam też utrą nosą . Zobaczymy ...
D : Czy po tym turnieju czeka nas jeszcze jakiś mecz czy to już koniec i czekamy na pierwszą kolejkę Premier League ?
SAF : Nie już nie rozegramy żadnych meczów po tym turnieju . Czekamy na rozpoczęcie sezonu na dobre !
D : Czy spodziewamy się jeszcze jakiś transferów czy już raczej nie ?
SAF : Raczej nie zakupimy już nikogo chociaż jesteśmy bardzo bliscy pozyskania jednego z graczy AC Milanu Kevina Prince'a Boatenga . Jednak nic więcej nie powiem chyba tyle ,że oprócz tego transferu już żadnych nie będzie .
D : A więc jednak . Czy Boateng byłby podstawowym graczem zespołu ?
SAF : Na pewno jakby grał bardzo dobrze to by miał szanse ,ale jeśli grałby słabo to by nie grał ... W Manchesterze nikt nie gra bo ma dobre nazwisko ... No ,ale dość już o Boatengu .
D : Dobrze to już raczej wszystko o co chciałem Pana spytać ... Dziękuje za rozmowę .. Dowiedzenia .
SAF : Ja też dziękuje . Do widzenia .

Porównania składów już nie będzie ponieważ na papierze Manchester United jest lepszy od Wisły więc po co pisać jak to i tak bez sensu . W tym spotkaniu na pewno zadecyduje w tym meczu dobry mecz ... W czwartkowy wieczór wszystko będzie wiadome .

A poniżej zobaczymy opinie kibiców Manchesteru United ponieważ manutd.com odblokował wszystkie serwisy dotyczące Man United . Opinie dotyczą spotkania z AC Milanem i tego nadchodzącego z Wisłą Kraków . A oto one :

reddevil 864 - No i znowu nie potrafimy wygrać spotkania po wielu dobrych sytuacjach jedynie dobrze zagrał Ashley Young i nikt po za tym .
Ciekawe jak pójdzie nam z Wisłą Kraków . Obstawiam 3-1 ... dla nas ...

fredthered921 - Pięknie znowu dobry wynik z wielkim zespołem i pokazujemy ,że potrafimy grać w piłkę ... Super ,że jesteśmy blisko kupienia Boatenga . Czuje ,że ten sezon może być nasz ... Czekam na mecz z Wisłą liczę na kolejny bdb. mecz !!!

Skład Manchesteru United na spotkanie z Wisłą Kraków (oczywiście przewidywany) :
De Gea
Rafael-Vidić-Ferdinand-Evra
Nani-Jones-M'Villa-Morrison
Rooney
Berbatov


Taki skład według serwisu goal.com wystawi Sir Alex Ferguson w meczu z naszą Wisłą Kraków . Ciekawie jak to będzie na prawdę

Zapraszam serdecznie na spotkanie Manchester United v Wisła Kraków już jutro wieczorem o 20 !!!
« Ostatnia zmiana: Styczeń 04, 2012, 20:05:09 wysłana przez United Forever »

Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
Cristiano Ronaldo powraca na Old Trafford !!!
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 05, 2012, 22:03:04 »
Cristiano Ronaldo powraca na Old Trafford !!!

Dzisiaj wieczorem tuż przed meczem Wisła Kraków v Manchester United (opis już nie długo) . Sir Alex Feguson przed meczem powiedział ,że Cristiano Ronaldo powraca na Old Trafford !!! Kwota transferu nie została jeszcze ujawniona choć mówi się ,że Cris kosztował United 65 milionów funtów ... (czyli 30 mln mniej niż 3 lata temu) ...
Cristiano Ronaldo prawdopodobnie zagra dla United po tej przerwie w pierwszej kolejce Premier League , która już jutro !!! Zapraszam gorąco !!!
Wywiad z Cristiano Ronaldo dopiero jutro ponieważ teraz udał się do Manchesteru wraz z całą drużyną  United !!!

Co wy myślicie o tym transferze ??!! Zapraszam do komentowania !!!

A oto kilka zdjęć Portugalczyka !!!



« Ostatnia zmiana: Styczeń 06, 2012, 09:35:36 wysłana przez United Forever »

Offline Mathi

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 126
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.12.2011r.
Z tymi screenami przesadziłeś, najlepiej jakbyś wszystkie screeny wyrównał do tych samych rozmiarów rozmiarów (np. każdy screen po 200 x 200) oraz wszystko zakończyć czarnym obramowaniem (chyba wiesz jak to się robi w paincie), ale w sumie to nawet się cieszę że CR7 powraca do Anglii.
" border="0

Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
Koniec Emirates Cup . United remisuje z Wisłą ,ale wygrywa cały turniej !
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 06, 2012, 09:52:27 »
United zwycięża w Emirates Cup !!!
[/color]

Manchester United zremisował 2:2 z Wisłą Kraków ,a Arsenal także zremisował z AC Milanem 1:1 . No i tym samym United zostało zwycięzcą całego turnieju !!! 

United do przerwy przegrywało z Wisłą ,ale jednak ostatecznie zremisowało 2-2 .. Pierwsza połowa w wykonaniu United była wręcz fatalna i Wisła wygrała ją 2-0 !!! Polscy kibice już wierzyli ,że pokonają wielki Manchester i może nawet wygrają cały turniej co byłoby nie lada osiągnięciem !!! Jednak z pewnością wszyscy zapamiętali Wisłę z dobrej z strony ... Jednak szkoda ...

Gole w meczu :
wszystkie są pokazane na zdjęciu oprócz jednego w 71 minucie gola dla United strzelił Anglik Danny Welbeck asystował po raz kolejny tekże Anglik Ashley Young .

Klasyfikacja całego turnieju :
1. Manchester United 5 ptk .
2. Arsenal 4 ptk.
3. AC Milan 3 ptk.
4. Wisła 2 ptk.

Nagrody turnieju :

Najlepszy bramkarz całego turnieju : Wojciech Szczęsny
Najlepszy obrońca całego turnieju : Thiago Silva
Najlepszy pomocnik całego turnieju : Ashley Young
Najlepszy napastnik całego turnieju : Wayne Rooney

Najlepszy zawodnik całego turnieju : Wayne Rooney !!!

Największe zaskoczenie turnieju : Doskonałe mecze Wisły Kraków !

Król strzelców : Wayne  Rooney 2 gole

Screnny z meczu już nie długo !!!

[/color][/font][/size]

Offline Mathi

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 126
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.12.2011r.
Ale Wisła zaszalała, nie wiem czy realnie (nawet w kryzysie) Manchesteru było by to realne, ale cóż. Zagraliście średnio, United stać na więcej, natomiast rywale zagrali bardzo dobrze (jak na Polską ekipę) :D.
" border="0

Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
Pierwsza kolejka Premier League !! Debiut Ronaldo możliwy ! Stoke v MU !!!
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 06, 2012, 10:59:59 »
Zapowiedź meczu Stoke City v Manchester United !!!

Już dziś o godzinie 13 Stoke City podejmie Manchester United na własnym stadionie !!! Będzie to pierwsza kolejka Premier League oraz pierwszy mecz Premier League sezonu 2011/2012 !!!
Faworytem spotkania jest rzecz jasna Manchester United jednak po ostatnim remisie i słabym spotkaniu z Wisłą nie jest to takie pewne ,a za Stoke odpowiada jeszcze gra na własnym stadionie gdzie Stoke szczególnie jest groźne .. Wielu gigantów traci punkty ze Stoke na Britiania Stadium więc United muszą na pewno uważać by nie wejść w sezon od porażki !! Bo to na pewno się nie spodoba Sir Alexowi Fergusonowi ,który jak wiemy daje wtedy ostrą lekcję pokory swoim graczom !!!
W tym meczu mogą zadebiutować w Premier League nowe nabytki Manchesteru czyli Yann M'Villa oraz nowy stary nabytek Cristiano Ronaldo ,który już czeka na występ w czerwonej koszulce już ponad 3 lata !! Jeżeli Ronaldo zagra w barwach United już dziś to będzie jego już 197 mecz barwach mistrzów Anglii oraz jeśli strzeli gola to będzie taki mały jubileusz czyli 85 gol w barwach Diabłów !!!

Zapraszam na spotkanie o 14 będzie wszystko wiadome !!!

Screnn przed meczowy !!!

« Ostatnia zmiana: Styczeń 06, 2012, 12:26:30 wysłana przez United Forever »

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
No proszę Cris wraca na OT czyli będzie wielka walka na trzech frontach. Mam nadzieję, że Ronaldo ustrzeli swojego 85 gola w barwach United i to dzięki niemu twoja ekipa wygra mecz ze Stoke :).

Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
United deklasuje Stoke 3-0 na Britiania Stadium!Cały mecz Ronaldo i hat-trick!
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 06, 2012, 13:50:00 »
United deklasuje Stoke 3-0 i hat-trick Ronaldo !!!

Manchester United po bardzo dobrym spotkaniu zdeklasował Stoke City na Britiania Stadium 3-0 ! Bohaterem meczu okazał się Cristiano Ronaldo ,który po trzech latach powrócił do Manchesteru i to jak powrócił !!!
W pierwszej połowie United dominowało i strzeliło jednego gola ,który dał im prowadzenie 1-0 ... W drugiej połowie po jeszcze lepszej grze ze strony 19 krotnego Mistrza Anglii United strzeliło 2 gola ,a dokładniej te dwa gole strzelił Cristiano Ronaldo i to jakie ładne !!!

Wywiad pomeczowy dziennikarza The Sun z Cristiano Ronaldo ! :
D:Witam !
CR7:Witam !
D: Czy jest Pan zadowolony ze zmiany klubu ?
CR7: W Realu czułem się bardzo dobrze ,ale zmiana klubu na Manchester United jest dla mnie fantastycznym zdarzeniem . Więc jestem bardzo zadowolony .. : )
D: Czy myśli Pan ,że Man United ma szansę na zwycięstwo 20 mistrzostwa Anglii ?
CR7: Tak i to bardzo duże . Szczególnie ,że wygraliśmy 3-0 na tak bardzo trudnym terenie .
D: Zawsze podobno mówiłeś ,że Sir Alex Ferguson jest dla Ciebie jak ojciec , którego niestety nie masz ....
CR7: Tak Sir Alex zawsze był , jest i będzie dla mnie ojcem i też dlatego jestem taki szczęśliwy na Wyspy i to do tego klubu .
D: Dziękuje bardzo Panu za rozmowę i liczę na kolejne : ) .
CR7: Ja też bardzo dziękuje za rozmowę : )

Screeny z meczu !!! + gole Ronaldo !!! :




Więcej zdjęć wieczorem !!!

85 gol Ronaldo w barwach Manchesteru United czyli pierwszy w tym meczu :
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=6d27b27204308d72585a4529bc239d1b&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=6d27b27204308d72585a4529bc239d1b&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

2 gol z 3 goli Ronaldo w tym spotkaniu !! Też ładny ..

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=6d27b27204308d72585a4529bc239d1b&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=6d27b27204308d72585a4529bc239d1b&amp;action=login">LOGOWANIE</a>
« Ostatnia zmiana: Styczeń 06, 2012, 14:19:20 wysłana przez United Forever »

Offline mati0336

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 74
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
  • Hala Madrid
  • Gram w: PES 2013
No no Ronaldo powraca na Old Trafford mam nadzieję że pomoże ci w osiągnięciu celów, życzę powodzenia

Offline Norbi21

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 05.09.2011r.
Niesamowity powrót Ronaldo,Portugalczyk strzelił hat-tricka,dzięki któremu udało wam się pokonać na wyjeździe nieobliczalne Stoke,mam nadzięje że Ronaldo nie zwolni tempa i będzie strzelał równie dużo jak w Realu.

Offline Santi6

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 13
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.03.2011r.
  • Uwierz w swoje marzenia! - one są sensem życia...
Zaszalałeś z tym transferem do końca, koszt zakupu wynosił 65 mln widocznie w realu było mu źle jeśli przeszedł znów do Diabłów.Ale ja się oczywiście ciesze z tego powodu że powraca ale musi przestać grać samolubnie.

Mecz z wisłą zakończony remisem :o bardzo mnie to zdziwiło czyżby Gwiazdy z Old Traford nie mogły poradzić sobie z Naszą polską Wisłą? Na to wygląda.Jednak mecz ze Stoke przynajmniej wygrany i to po hat-tricku nowego nabytku czyli Crisa.
Powodzenia w zbliżającym się starciu.

Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
Zapowiedź dwóch meczy ! Newcastle-MU i MU-Aston Villa! Mecze opisane w skrócie !
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 06, 2012, 20:21:36 »
Zapowiedź dwóch spotkań United !! Jedno z Newcastle ,a drugie z Aston Villa !!

2 i 3 kolejkę Barclays Premier League opiszę w skrócie oraz podam wyniki losowania grup fazy grupowej Ligi Mistrzów sezonu 2011/2012 !! Więc zapraszam do lektury ... Jeden z tych spotkań zagram dzisiaj , a drugie z pewnością jutro więc dlatego chce je opisać razem .. Opis powinien się ukazać jutro w w południe (12-14) nie wykluczone ,że szybciej !! W każdym bądź razie zapraszam do mnie .

Zapowiedź obydwu spotkań :

Już nie długo Manchester United rozegra 2 i 3 kolejkę Premier League .. W drugiej kolejce United zagrają po raz drugi na wyjeździe ,a ich przeciwnikiem będzie nieobliczalne Newcastle United . Na Craven Cottage powinno być równie trudno jak to się zapowiadało przed meczem ze Stoke jednak United zdominował rywala w tamtym spotkaniu ...  W trzeciej kolejce spotkają się na Old Trafford Manchester United z Aston Villą ... Ten mecz zapowiada się najłatwiej dla United z tych trzech kolejek ... Wielu jednak nie raz się zawiodło gdy grało z Aston Villą .. Jednak czy bez Young'a ten klub da sobie radę ?? Zobaczymy .

Losowanie fazy grupowej Ligi Mistrzów :

Już w najbliższy piątek w Nyonie odbędzie się losowanie fazy grupowej Ligi Mistrzów .. Zapowiada się bardzo ciekawie !!

A oto koszyki !! :

1 koszyk :                        

Manchester United FC              
(England)
Chelsea Londyn FC  
(England)
Barcelona FC  
(Spain)
Bayern Monachium  
(Germany)
Arsenal Londyc FC  
(England)
Real Madryt  
(Spain)
Porto FC  
(Portugal)
Inter Mediolan  
(Italy)

2 koszyk :

AC Milan  
(Italy)
Olympique Lyon  
(France)
Szachtar Donieck  
(Ukraine)
Valencia CF  
(Spain)
SL Benfica  
(Potrugal)
Villarreal CF  
(Spain)
CSKA Moskwa  
(Russia)
Olympique Marsylia  
(France)

3 koszyk :

Zenit Sankt Petersubrg  
(Russia)
AFC Ajax Amsterdam  
(Netherlands)
Bayer Leverkusen  
(Germany)
Olimpiakos Pireus SFP  
(Greece)
Manchester City FC  
(England)
Lille OSC  
(France)
FC Basel  
(Switzerland)
BATE Borysów  
(Belarus)

4 koszyk :

Borussia Dortmund  
(Germany)
SC Napoli  
(Italy)
Dinamo Zagrzeb  
(Croatia)
APOEL Nikozja FC  
(Cyprus)
Trabzonspor  
(Turkey)
KRC Genk  
(Belgium)
Viktoria Pilzen  
(Czech Republic)
Otelul Galati  
(Romania)


Zapraszam bardzo serdecznie do mnie .. Jeśli ktoś prowadzi karierę to niech poda linka chętnie przeczytam : ))
« Ostatnia zmiana: Styczeń 06, 2012, 20:30:58 wysłana przez United Forever »

Offline PortoFan

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 227
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.04.2011r.
Fajny pomysł ze ściągnięciem Ronaldo, pasuje on do Manchesteru United
" border="0

Offline Santi6

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 13
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.03.2011r.
  • Uwierz w swoje marzenia! - one są sensem życia...
Pilnuj się przed Newcastle :D bo jak wiemy to wygrało one z Diabłami na żywo 3-0.Ale tu może paść inny wynik i nie wiadomo na kogo korzyść, ale nadzieja jest w Ronaldo który może poprowadzić tą drużynę do zwycięstwa.
Koszyki już są teraz czekamy tylko na losowanie.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer