Autor Wątek: Lewes Football Club by TheKrzychu  (Przeczytany 23835 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Norbi21

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 05.09.2011r.
Odp: Lewes Football Club by TheKrzychu | Powalczyć o awans!
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 11, 2012, 21:23:02 »
Zacznę od tego że stroje bardzo ładne, kadrę macie na prawdę mocną, tacy zawodnicy jak Kuba, Riise, Ferreira czy Kewell są gwarancją sukcesu.
Powodzenia w sparingach, szczególnie z Sportingiem.

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Lewes Football Club by TheKrzychu | Powalczyć o awans!
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 11, 2012, 21:53:34 »

Wywiad z kibicem Lewes

Jak radzi sobie Jerzy Engel?
Myślę, że uczciwie można przyznać, iż wykonał dobrą robotę odkąd przejął zespół. Byłaby ona wspaniała, gdyby nie zmarnowane kilka przegranych spotkań w których prowadziliśmy, a potem daliśmy sobie strzelić w łatwy sposób bramki. Od jego przyjścia wydajemy się być lepsi w defensywie, a on lepiej nas zorganizował. Trochę bardziej przypominamy drużynę, jaką powinniśmy być.

Jakie jest i było podejście fanów Lewes do niego??
ardzo dobre. Byłem zadowolony z jego zatrudnienia. Ma spore doświadczenie, co prawda nie w tej lidze, ale wie jak walczyć o utrzymanie. To szczery i uczciwy menedżer, a kibice Lewes lubią takie podejście. Jesteśmy dobrzy w bacznym przyglądaniu się menedżerom.

Który z piłkarzów jest obecnie dla was kluczowy?
Roque Santa Cruz za swoje bramki i starania, Howard za zdolność kreowania akcji oraz Gravesen za ciężką pracę i zdolność do rozbicia gry rywala. Watson na obronie  i Tytoń na bramce również dobrze sobie radzą.

Słabości?
Problemy z kontuzjami. W zeszłym sezonie często wypadali Kewell, Woodgate, El Zhar, Żurawski oraz młody Avramov. Kiedy oni wypadają z gry, tak naprawdę to nie mamy wiele opcji do rozegrania, a nasze możliwości zmiany w ataku nie są wtedy wystarczające. W zeszłym sezonie nie potrafiliśmy wykorzystać stałych fragmentów gry, mam nadzieję, że w tym to się zmieni, ponieważ od zawsze było to naszym problemem.

Podobno klub zainteresowany jest Kovacicem i Ecclestonem, którego widziałbyś w barwach The Rooks?
Myślę, że Kovacića. Mógłby od czasu do czasu odciążyć Howarda od zadań ofensywnych i dać mu nieco odpocząć. Jest określany wielkim talentem, na własne oczy nie widziałem jak gra, ale muszę uwierzyć na słowo. Jeśli przyszedłby Eccleston nie byłbym zawiedziony.  Przydałaby się większa rywalizacja wśród napastników. Jeśli natomiast przyszli by obaj, czułbym się wspaniale. Engel miałby naprawdę ból głowy kogo wstawić do pierwszej jedenastki, a taką sytuacje chciałby pewnie nie jeden menedżer.

Kogo ty byś widział w Lewes FC?
Šime Vrsaljko z którym byliśmy łączeni w zimowe okienko transferowe. Paulo Ferreira ma już swoje lata, coraz częsciej zdarzają mu się słabsze mecze, a jego zmiennik na tę pozycję Little, to jednak nie to czego oczekują kibice. Vrsaljko jest młodym utalentowanym obrońcą, który wniósłby dużo świeżości do drużyny.

Przewidywania na ten sezon?

Walka o awans, typuje trzecią lokatę, choć jeśli będziemy znów mieć problemu z kontuzjami, i nie wzmocnimy się należycie,  to zakończymy sezon na nieszczęsnym 4 miejscu.

« Ostatnia zmiana: Luty 11, 2012, 21:56:15 wysłana przez thekrzychu »

Offline Azul

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2012
  • location: Warsovia
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.02.2012r.
Odp: Lewes Football Club by TheKrzychu | Powalczyć o awans!
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 11, 2012, 22:03:45 »
Wracając do kadry to jak mówiłeś o polakach przed opublikowaniem jej, pomyślałem o Tytoniu i Żurawskim :D Nie wiem czemu, ale wyczułem to.

Nie wiem czy opłaca Ci się wypożyczać graczy... Jakoś nie wydaje mi się, żeby to miało sens. Już lepiej troszkę dołożyć i kupić grajków. ;)

Wywiad, prosty, ale nawet przyjemnie mi się czytało.
Go, Go Lewes. Go, Go Engel :D
Zajrzyj do karier w Become a Legend!
Tam znajduje się moje opowiadanie z Luisem Arantesem w roli głównej.

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Lewes Football Club by TheKrzychu | Powalczyć o awans!
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 11, 2012, 22:08:04 »
Już lepiej troszkę dołożyć i kupić grajków. ;)

Przy słabszym skaucie w PES 2012 szybciej zawodnik do mnie dołączy na zasadzie wypożyczenia  niż transferu definitywnego, więc dlatego.

Jutro jak wrócę z turnieju halowego w nogę to wrzucę pierwszy mecz sparingowy. See ya!

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Lewes Football Club by TheKrzychu | Powalczyć o awans!
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 12, 2012, 00:54:07 »
Dobrze, że zmieniłeś czcionkę bo tamtej się czytać nie dało, była ohydna.
Za bardzo nie orientuje się w tej karierze. Masz wielu zawodników, których podziwiałem w przeszłości..
Na prawdę ciekawy pomysł na karierę.

Offline match11

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2011
  • location:
  • Wiadomości: 65
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.01.2011r.
Odp: Lewes Football Club by TheKrzychu | Powalczyć o awans!
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 12, 2012, 09:49:38 »
O awans może być bardzo trudno ale jest to do zrobienia. Masz bardzo dobry skład m.i.n Żuraw, Kuba oraz Kewell

Offline Bambaryla

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sie 2011
  • location: Polska
  • Wiadomości: 283
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 05.08.2011r.
  • You'll never walk alone
Odp: Lewes Football Club by TheKrzychu | Powalczyć o awans!
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 12, 2012, 10:58:12 »
Po prostu jakbym czytał wywiady na lfc.pl z kibicami rywali Liverpoolu. Kapitalny wywiad. Martwią mnie te kontuzje u siebie. Niepotrzebnie kupiłeś Woodgate. Jest to najbardziej podatny na kontuzje piłkarz w Anglii :) Więc jego kontuzje to nie zaskoczenie. Liczę, że będziecie mieli to wymarzone trzecie miejsce, które da wam historyczny awans.

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Lewes Football Club by TheKrzychu | Powalczyć o awans!
« Odpowiedź #27 dnia: Luty 12, 2012, 15:19:47 »
Po prostu jakbym czytał wywiady na lfc.pl z kibicami rywali Liverpoolu
Może dlatego, że tam też jestem redaktorem ;) W sumie byłem, teraz jestem na "urlopie" :)

Martwią mnie te kontuzje u siebie. Niepotrzebnie kupiłeś Woodgate.

Kontuzje, są cześcią w mojej karierze ;) W PES 6 jakoś sobie radziłem więc i teraz sobie poradzę ;) Akurat mam w składzie młodego Slavko, który może grać zarówno na całej szerokości obrony jak i pomocy.  :) W sumie to nawet fajniej mieć wąski skład i kombinować jak zestawić zespół i uzupełnić luki ;)


Wie ktoś jak podmienić logo drużyny Lewes FC zamiast logo Crystal Palace? Skład już zrobiłem, wszystko dopracowane, tylko brakuje mi loga ;) Proszę o info na PW. Mam nadzieję, że ktoś mi pomoże ;) Albo proszę o podanie nicku osoby, która zna się na tym ;)
« Ostatnia zmiana: Luty 12, 2012, 15:34:02 wysłana przez thekrzychu »

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Lewes Football Club by TheKrzychu | Powalczyć o awans!
« Odpowiedź #28 dnia: Luty 12, 2012, 19:45:08 »

Ecclesston na rok w Lewes




Dzisiejszego popołudnia, oficjalna strona internetowa Lewes Football Club poinformowała, że Nathan Geoffrey Junior Eccleston dołączy do ekipy The Rooks na zasadzie rocznego wypożyczenia. 21-letni napastnik, mogący grać również na skrzydle, nie dostając szans od Kennego Dalglisha w Liverpoolu zgodził się na transfer do niższego poziomu rozgrywkowego. Wcześniej grywał w League One w m.in Charlton Athletic czy Rochdale gdzie spisywał się bardzo dobrze. Z pewnością doda rywalizacji w szeregach napastników.




Zaskakujące wzmocnienie The Rooks




Oficjalna strona internetowa Lewes FC poinformowała również, że André Luciano da Silva znany również jako Pinga podpisał roczny kontrakt z angielskim zespołem na zasadzie "pay-as-you-play". Ta zasada oznacza, że piłkarz otrzyma pieniądze tylko za te mecze w których wystąpił.  30-letni zawodnik, jest z pochodzenia Brazylijczykiem, a jego nominalną pozycją jest tzw. klasyczna "10".  W swojej karierze grywał m.in przez 6 lat dla Torino, Sieny, Treviso czy Internacionalu. Ostatnie cztery lata spędził grając w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Tam rozegrał ponad 100 spotkań strzelając 53 bramki i notując 17 asyst. Jest to z pewnością dobre wzmocnienie, aczkolwiek nie wiadomo jak poradzi sobie Brazylijczyk w lidze angielskiej.



Utaka odchodzi z Lewes




John Utaka opuścił szeregi The Rooks. Nigeryjczyk odszedł do Atalanty Bergamo za 3 mln euro.  Kwota ta będzie przelewana na konto angielskiego klubu w 4 ratach. 30-letni napastnik spędził dwa lata w Lewes, wystąpił w 54 spotkaniach i 19-krotnie wpisywał się na listę strzelców. Klub życzy mu wszystkiego dobrego w nowym klubie.





Offline seba_maliszewski

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Gdańsk
  • Wiadomości: 369
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 19.04.2009r.
Odp: Lewes Football Club by TheKrzychu | Powalczyć o awans!
« Odpowiedź #29 dnia: Luty 12, 2012, 19:52:41 »
Fajny klub wybrałeś i fajny składzik. Trener też w miarę dobry. Liczę na awans do BPL.

Offline kamil18kks

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 205
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.02.2011r.
  • Gram w: ...
Odp: Lewes Football Club by TheKrzychu | Powalczyć o awans!
« Odpowiedź #30 dnia: Luty 12, 2012, 19:54:39 »
bardzo oryginalny pomysł :D skład też ciekawy :D co do ostatnich wzmocnień to się nie wypowiem bo ne za bardzo kojarzę kolesi :D kojarzę Utakę, za którego wydarłeś 3 mln €  ;D

Offline Levy

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location: Usa
  • Wiadomości: 88
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 07.12.2011r.
  • Il Fenomeno
    • Steam
Odp: Lewes Football Club by TheKrzychu | Powalczyć o awans!
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 12, 2012, 20:07:36 »
Przy słabszym skaucie w PES 2012 szybciej zawodnik do mnie dołączy na zasadzie wypożyczenia  niż transferu definitywnego, więc dlatego.

Jutro jak wrócę z turnieju halowego w nogę to wrzucę pierwszy mecz sparingowy. See ya!
 
z turnieju? Ciekawe bo niedawno z takiego wróciłem :) skąd pochodzisz?

Offline MaddiMNagic

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lut 2010
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 331
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Lewes Football Club by TheKrzychu | Powalczyć o awans!
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 12, 2012, 20:11:27 »
Bardzo fajnie gra się takimi klubami walcząc o awans  ;) Tych transferów nie kojarzę, ale powinni być cennymi wzmocnieniami.

Offline match11

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2011
  • location:
  • Wiadomości: 65
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.01.2011r.
Odp: Lewes Football Club by TheKrzychu | Powalczyć o awans!
« Odpowiedź #33 dnia: Luty 13, 2012, 13:15:30 »
Tych dwóch gościu nie kojarze no ale myślę że powinni wprowadzić rywalizacje w zespole

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Lewes Football Club by TheKrzychu | Powalczyć o awans!
« Odpowiedź #34 dnia: Luty 13, 2012, 15:40:07 »

Dosyć dobre spotkanie z Beira-Mar


Bramki:
68 min Eccleston (as. Little)
81 min Eccleston
90 min Pinga (as. Howard)
oraz
71 min Zhiang (as. A. Marques)

Trener Jerzy Engel może mieć mieszane uczucia. W pierwszej połowie Lewes nie istniało, być może było to spowodowane tym, że Pinga częściej grał jako 2-gi napastnik, a w środku pola grali skrzydłowi Rice i McCarthy. Dla 17-letniego McCarthy'ego był to debiut w pierwszym zespole The Rooks. Dopiero po wejściu Howarda w drugiej połowie gra po stronie Lewes się ożywiła. W pierwszej połowie dobrze bronił czeski bramkarz Blazek, bo gdyby nie On pewno byłoby 0:2 dla portugalskiego zespołu.Dwukrotnie dla Lewes trafił Nathan Eccleston, wymarzony początek wypożyczenia.W końcówce spotkanie bramkę zdobył jeszcze Pinga. Zapraszam do obejrzenia skrótu z meczu.



<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=5213e913786b4d2bd3a76cd08cd344a6&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=5213e913786b4d2bd3a76cd08cd344a6&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE

(Jak podoba się styl? Jak będzie liga, to opis będzie lepszy ofkoz' :D)


« Ostatnia zmiana: Luty 13, 2012, 15:48:03 wysłana przez thekrzychu »

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Lewes Football Club by TheKrzychu | Powalczyć o awans!
« Odpowiedź #35 dnia: Luty 13, 2012, 17:58:55 »

Słaby mecz, porażka z SCP





Patrząc na grę Lewes można powiedzięć, że były fragmenty gry, które mogły się podobać. Jednakże cały mecz był w ich wykonaniu bardzo słaby. W akcjach ofensywnych sporo niedokładności i strat. W defensywie zaś problemy z kryciem. W środku pola Lewes wyraźnie brakowało wigoru i świeżości, aczkolwiek nie ma co się dziwić, bowiem duet Salif Diao i Thomas Gravesen nie należy do najmłodszych. Skrzydłowi Błaszczykowski i Kewell byli wyraźnie niewidoczni. Słowa pochwały należą się Johnowi Arne Riise. W defensywie często asekurował i naprawiał błędy Woodgate, a w ofensywie dobrze dublował pozycję Kewella, kiedy ten schodził do środka. Na koniec powiem tylko, że piłkarze The Rooks mogą dziękować Bogu, za to że obdarzył ich szczęściem w niektórych sytuacjach, bo ten mecz powinni przegrać bardzo wysoko.

REJESTRACJA lub LOGOWANIE
(Jak podoba Wam się ten player?)

REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE



Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Lewes Football Club by TheKrzychu | Powalczyć o awans!
« Odpowiedź #36 dnia: Luty 13, 2012, 18:55:18 »
Eh.. no nie najlepiej wyszedł ci ten mecz ze Sportingiem.. Często się gubiłeś... przez co nie mogłeś stworzyć dogodnej sytuacji pod bramką rywala.. W obronie też było sporo niedokładności i wynik 0-1 to chyba najmniejszy wymiar kary jaki mógł cię spotkać.

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Lewes Football Club by TheKrzychu | Powalczyć o awans!
« Odpowiedź #37 dnia: Luty 13, 2012, 19:17:40 »
Player bardzo dobry ;) Mecz niestety już nie bardzo, przegraliście z wyżej notowanym rywalem. Bardzo słaby mecz skrzydłowych, biedny Risse musiał grać za trzech ;) Hehe. Brawa dla niego za wytrwanie. Mieliście szczęście w kilku sytuacjach.
Kariera pod względem estetyki jest na prawdę wybitna.

Offline kacp94er

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 65
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 12.06.2011r.
  • ¡¡¡ HALA MADRID ¡¡¡
Odp: Lewes Football Club by TheKrzychu | Powalczyć o awans!
« Odpowiedź #38 dnia: Luty 13, 2012, 20:08:39 »
Pierwszy mecz sparingowy wyszedł Ci bardzo dobrze pewnie wygrałeś z Beira-Mar dobre spotkanie zaliczył Eccleston zdobywając 2 gole , niestety w drugim meczu sparingowym nie było już tak słodko Sporting pokazał co znaczy Portugalski futbol i wygrał choć muszę powiedzieć że to był trochę dziwny mecz to raczej ty przejąłeś inicjatywę posiadania piłki i oddałeś parę strzałów ale jednak nie udało się strzelić bramki , szkoda ale nie ma co się przejmować to w końcu tylko sparing  ;)

Offline makapaka.

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Maj 2011
  • location:
  • Wiadomości: 311
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 23.05.2011r.
  • Milan.
  • Gram w: ...
Odp: Lewes Football Club by TheKrzychu | Powalczyć o awans!
« Odpowiedź #39 dnia: Luty 13, 2012, 20:18:10 »
Dobry mecz z Beira-Mar, trochę gorszy ze Sportingiem ale ogólnie ten mecze spisałbym na plus. Pokazałeś dobrą grę, a to się liczy.

Czekam na kolejne newsy .

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Lewes Football Club by TheKrzychu | Powalczyć o awans!
« Odpowiedź #39 dnia: Luty 13, 2012, 20:18:10 »