Autor Wątek: Co by było gdyby, czyli Wisła Kraków by kmiron#10  (Przeczytany 14466 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
Odp: Co by było gdyby, czyli Wisła Kraków by kmiron#10
« Odpowiedź #60 dnia: Kwiecień 10, 2012, 22:25:12 »
Nie znam tego zawodnika jednak jeśli Wisła chce go kupić to nie może być byle kto. Zobaczymy czy zagra w Wiśle na miarę oczekiwań oby tak, a ja go trochę poznam ;)

Powodzenia!

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: Co by było gdyby, czyli Wisła Kraków by kmiron#10
« Odpowiedź #61 dnia: Kwiecień 10, 2012, 23:35:45 »
Cupiał często miewa szalone pomysły, więc nie zdziwiłbym się, gdyby wyłożył milion € na transfer snajpera CSKA Sofia. Statystyki Nei'ego wyglądają bardzo dobrze, ale czy wart jest sumy, której żaden polski klub nie wydał na ściągnięcie piłkarza?

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Co by było gdyby, czyli Wisła Kraków by kmiron#10
« Odpowiedź #62 dnia: Kwiecień 10, 2012, 23:39:11 »
No to by było coś, 1 milion euro za grajka. Pękła by jakaś bariera w naszej ekstraklasie. Choć osobiście czekam na transfer Żurawskiego do Wisły. Ciekaw jestem rozwoju wypadków.

Offline pentoza133

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 428
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 23.08.2011r.
Odp: Co by było gdyby, czyli Wisła Kraków by kmiron#10
« Odpowiedź #63 dnia: Kwiecień 11, 2012, 02:44:21 »
Nei... ciekawy pomysł ale za tą kasę można by sprowadzić 2 średniej klasy piłkarzy - jednego napastnika i jednego ofensywnego pomocnika/napastnika. Sparingi widać solidnie dobrane. Ciekawa obsada no i wisienka na torcie - Liverpool. Coś czuję, że ten mecz może skończyć się sensacją i jakimś 2-2 może nawet zwycięstwem Białej Gwiazdy. Liczę na sukcesy w Orange Ekstraklasie i wierzę, że jeszcze kilka plotek na temat napastników się pojawi. Może rezerwowi zrobią co do nich należy i pokażą swoją jakość? Jak się któryś sprawdzi to... czemu by nie? hę?
Premier League w najlepszym wydaniu! Bądź częścią angielskiej piłki! odwiedź nas!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Norbi21

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 05.09.2011r.
Odp: Co by było gdyby, czyli Wisła Kraków by kmiron#10
« Odpowiedź #64 dnia: Kwiecień 11, 2012, 13:35:46 »
Nie znam Neia, jednak patrząc na jego statystyki wydaje się że byłby wartościowym wzmocnieniem, chociaż kwotą miliona euro za transfer, znając pana Cupiała może okazać się zbyt duża.

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Co by było gdyby, czyli Wisła Kraków by kmiron#10
« Odpowiedź #65 dnia: Kwiecień 14, 2012, 21:27:48 »
Nie wiem, czy wydanie miliona euro to dobry pomysł. Według mnie lepiej nie bić rekordu transferowego zbyt wcześnie. Zostaw to może Legii i Polonii, które za dwa lata sprowadzą Vrdoljaka i Sobiecha. Nie mniej zakup zmiennika dla Brożka wydaje się być koniecznym ruchem. Może sięgniesz po Christowa, o którym wcześniej wspomniałeś albo poszperasz wśród kolegów Neia? Szukanie talentów na południu Europy pasuje do Wisły. Może twoi skauci znajdą kogoś w Rumunii, Bułgarii albo na Węgrzech. Niewykluczone, że uda im się pozyskać jakiś młody talent z Grecji - mam sentyment do tej reprezentacji.
" border="0

Offline Daro.

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 210
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 10.10.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: Pro Evolution Soccer 6 / 2019
Odp: Co by było gdyby, czyli Wisła Kraków by kmiron#10
« Odpowiedź #66 dnia: Kwiecień 15, 2012, 11:49:31 »
Ja jednak dalej podtrzymuję, że dobrym wyborem były napastnik Znicza Pruszków - Robert Lewandowski. :D Jestem ciekaw jak jego kariera potoczyła by się, gdyby trafił na Reymonta. To jest ostatni gwizdek, bo zaraz Lech go zabierze do siebie.
Nei? Nie jestem przekonany do tego zawodnika. Z drugiej strony nawet zbyt dobrze go nie znam. Poza tym cena trochę odstrasza. Tak jak kilka kolegów wyżej napisało to zbyt dużo i za taką cenę można sprowadzić dwóch niezłych grajków.

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: Co by było gdyby, czyli Wisła Kraków by kmiron#10
« Odpowiedź #67 dnia: Kwiecień 16, 2012, 17:11:56 »


15.07.2008



Niespodziewane męczarnie

W swoim ostatnim meczu kontrolnym przed wyjazdem do Fryburga na sparing z Liverpoolem, Wisła Kraków pokonała pierwszoligową imienniczkę z Płocka 2:0. Spotkanie było rozgrywane na bocznym boisku treningowym w Krakowie. Zwycięstwo nie przyszło naszym piłkarzom łatwo. Wszyscy spodziewali się lekkiego, łatwego i przyjemnego rozstrzelania przeciwników, jednak tak się nie stało. Obie bramki padły w drugiej połowie spotkania, a Wiślacy nie wykorzystali aż czterech sytuacji sam na sam z bramkarzem!

Pierwszą poważną okazję Mistrzowie Polski stworzyli sobie w 15. minucie. Ładnie oswobodził się od obrońców Paweł Brożek, jednak nie potrafił pokonać Roberta Gubca, który sparował jego uderzenie na rzut rożny. Król strzelców poprzedniego sezonu Ekstraklasy stanął przed szansą też pięć minut później, i tym razem również nie udało mu się strzelić bramki. Na przeszkodzie stanęła poprzeczka.

W 32. minucie znowu w opresji znalazł się bramkarz płocczan. Z dystansu w swoim stylu przymierzył Dariusz Dudka, ale minimalnie spudłował. Po upływie 280 sekund po raz pierwszy interweniować musiał Mariusz Pawełek, ale nie można powiedzieć, by płaski strzał z linii pola karnego Karola Gregorka sprawił mu problemy.

W przerwie trener Maciej Skorża dokonał kilku zmian w składzie. Wiślacy zaczęli drugą połowę od mocnego uderzenia - dosłownie i w przenośni. Po wymianie podań z Krzysztofem Mączyńskim strzelał lewą nogą Marek Zieńczuk, lecz fenomenalną paradą popisał się Gubiec.

55. minuta to chwile grozy dla naszych ulubieńców. Mało brakowało, aby Łukasza Jarosińskiego pokonał z bliskiej odległości wprowadzony po przerwie Marijan Jugović, dając prowadzenie popularnym "Nafciarzom". Na szczęście młody golkiper Białej Gwiazdy wyciągnął się jak struna i wygranął piłkę niemal z linii bramkowej.

Kwadrans później Wiślacy wreszcie przełamali żelazną obronę swoich rywali, ale niestety okupili to poważną kontuzją swojego podstawowego zawodnika. Mowa tu o Konradzie Gołosiu, który dynamicznie wpadł w pole karne i został brutalnie sfaulowany przez czarnogórskiego obrońcę, Żarko Beladę. Piłkarz z nimerem "5" na koszulce został zniesiony z boiska na noszach, a kapitan Wisły Płock ukarany czerwoną kartką. Po tym wydarzeniu zakotłowało się w szesnastce płocczan, wielu graczy rzuciło się na siebie, a na plac gry wbiegł nawet wściekły Skorża. Krakowianie mieli pretensje do Belady, że zagrał tak ostro, pomimo, że to tylko mecz sparingowy. Po opadnięciu emocji rzut karny wykorzystał pewnie Tomasz Dawidowski.

W 78. minucie prowadziliśmy już dwoma golami. Po indywidualnej akcji trafił do siatki Patryk Małecki. Nasi przeciwnicy od tego momentu przestali wierzyć w osiągnięcie pozytywnego wyniku i nie atakowali więcej bramki Jarosińskiego. Mistrzowie Polski także nie forsowali tempa i spotkanie ostatecznie zakończyło się zwycięstwem Wisły z Krakowa 2:0.

Po meczu powiedzieli:

Maciej Skorża (trener Wisły): Teoretycznie wynik nie pozostawia złudzeń, kto był w dzisiejszym dniu lepszy, ale chcę pochwalić Wisłę za bardzo ambitną postawę. Kilku zawodników z waszej drużyny spokojnie poradziłoby sobie w Ekstraklasie, do której awansu wam życzę. Niestety mam już wiadomość od lekarzy, że kontuzja Konrada Gołosia jest poważna... Jutro dowiemy się więcej.
Tomasz Dawidowski (napastnik Wisły): Cieszę się, że zdobyłem dzisiaj bramkę, ale wszystkim nam jest przykro z powodu kontuzji Konrada. Mam nadzieję, że nie będzie zmuszony pauzować zbyt długo.


Wisła Kraków 2:0 Wisła Płock
Bramki: Dawidowski (70.), Małecki (78.)

Wisła Kraków: Pawełek (46. Jarosiński) - Baszczyński (60. Singlar), Głowacki, Cleber (46. Kokoszka), Piotr Brożek (60. Junior Diaz) - Boguski (46. Małecki), Sobolewski, Dudka (60. Cantoro), Gołoś (70. Mączyński), Zieńczuk - Paweł Brożek (46. Dawidowski)
Wisła Płock: Gubiec - Jarczyk, Żytko, Belada, J. Wiśniewski - Majkowski, Grzeszczyk, Chwastek, Mierzejewski - B. Wiśniewski (46. Rogalski), Gregorek (46. Jugović)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 16, 2012, 19:12:05 wysłana przez kmiron#10 »



Offline Rojiblanco

  • Amator
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.04.2010r.
Odp: Co by było gdyby, czyli Wisła Kraków by kmiron#10
« Odpowiedź #68 dnia: Kwiecień 16, 2012, 17:28:50 »
Wydawałoby się, że czeka was łatwe spotkanie, a dopiero w końcówce strzelaliście gole. Szkoda kontuzji Gołosia, mam nadzieję, że nie będzie długo pauzował

P.S.
Wisła Kraków 2:2 NK Koper
Mały błąd się wkradł.  ;)


Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Co by było gdyby, czyli Wisła Kraków by kmiron#10
« Odpowiedź #69 dnia: Kwiecień 16, 2012, 21:39:31 »
Co to za stadion z drzewami? :)

Na koniec zgrupowania pokonujecie Wisłę tą z Płocka, ale to nie żadne zaskoczenie. Musisz uważać, bo stre wejścia, jak ten przy karnym, w Gołosia mogą się bardzo źle skończyć biorąc pod uwagę jakim typem zawodnika on jest... Gregorek ten z Płocka, to on nie grał kiedyś w Ekstraklasie gdzieś? Kojarzy mi się coś to nazwisko.
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: Co by było gdyby, czyli Wisła Kraków by kmiron#10
« Odpowiedź #70 dnia: Kwiecień 16, 2012, 21:47:50 »
Cytuj
Co to za stadion z drzewami?
Łap ;)
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Cytuj
Gregorek ten z Płocka, to on nie grał kiedyś w Ekstraklasie gdzieś? Kojarzy mi się coś to nazwisko.
Tak, liznął "wielkiej" piłki jeszcze w czasach Amiki Wronki, potem w 06/07 spadł z Wisłą Płock do II ligi, a kilka lat temu zaliczył jeszcze epizody bodajże przez pół roku w Bełchatowie i Cracovii. zresztą większość piłkarzy Wisły Płock '08 miała do czynienia z Ekstraklasą - mówi Ci coś nazwisko Adrian Mierzejewski? :D



Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Co by było gdyby, czyli Wisła Kraków by kmiron#10
« Odpowiedź #71 dnia: Kwiecień 16, 2012, 21:51:49 »
Miało być lekko, łatwo i przyjemnie ale Wasza imienniczka z Płocka pokazała, że także potrafi grać w piłkę, chociaż w starciu z najbardziej utytułowaną polską drużyną ostatnich lat mało która ekipa ma szanse, jednak płocczanom ambicji odmówić nie można. Jestem bardzo ciekaw tego sparingu z Liverpoolem. Wszystko zdarzyć się może, chociaż jeżeli nie zagracie na maksimum swoich możliwości (a w sparingu takie coś jest mało realne) to ciężko może być o korzystny rezultat.

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Co by było gdyby, czyli Wisła Kraków by kmiron#10
« Odpowiedź #72 dnia: Kwiecień 16, 2012, 21:52:43 »
W pojedynku dwóch Wisł, lepsza ta z z Krakowa. Spotkanie miało być łatwo i bez kontuzji. Niestety gracz Płocka nie wytrzymał i wyautował Gołośia. Oby jednak nie był to, tak bardzo poważny uraz. Dawidowski wykorzystał jedenastkę, a nie długo potem Małecki ustalił wynik.

Offline barthez

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Dolny Śląsk
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 10.04.2009r.
  • "C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥
    • Status GG
  • Gram w: PES 06
Odp: Co by było gdyby, czyli Wisła Kraków by kmiron#10
« Odpowiedź #73 dnia: Kwiecień 16, 2012, 22:32:51 »
No proszę, niespodziewane męki. Przynajmniej jak dla mnie. Debilne zachowanie Belady, aj ta waleczna bałkańska krew. Czasami do przesady... Nie dziwię się, że doszło do małych zamieszek, tak nieodpowiedzialne zachowanie w sparingu... Wyobrażam sobie Skorżę w tej sytuacji :D. Szkoda, że kontuzja jest poważna, ciekawe co dokładnie. Dobrze też, że ostatecznie wygraliście, bo zapachniało niespodzianką.
Też miałem spytać o stadion, lubię takie pierdółki małe 8)

Offline pentoza133

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 428
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 23.08.2011r.
Odp: Co by było gdyby, czyli Wisła Kraków by kmiron#10
« Odpowiedź #74 dnia: Kwiecień 17, 2012, 00:06:08 »
Mierzejewski, Peszko, Jeleń, Ekwueme i wiele innych. To byli zawodnicy... Teraz to grają taki piach nasi Wiślacy, że aż żal oglądać. Dobrze że skopałeś im dupsko, bo nie rozumiem, jak można, brać pieniądze za takie bieganie w kółko bez żadnej ambicji. To co prezentuje w ogóle I liga w Polsce woła o pomstę do nieba. Wcale nie jest lepiej w Ekstraklasie, zdarzają się lepsze mecze ale większość to padaka i wstyd. Europa? Może właśnie Kraków miał tą szansę gdyby nie Barcelona a tak... dno i 10 m mułu...
Premier League w najlepszym wydaniu! Bądź częścią angielskiej piłki! odwiedź nas!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Co by było gdyby, czyli Wisła Kraków by kmiron#10
« Odpowiedź #75 dnia: Kwiecień 18, 2012, 12:53:41 »
Mierzejewski, Peszko, Jeleń, Ekwueme i wiele innych. To byli zawodnicy... Teraz to grają taki piach nasi Wiślacy, że aż żal oglądać. Dobrze że skopałeś im dupsko, bo nie rozumiem, jak można, brać pieniądze za takie bieganie w kółko bez żadnej ambicji. To co prezentuje w ogóle I liga w Polsce woła o pomstę do nieba. Wcale nie jest lepiej w Ekstraklasie, zdarzają się lepsze mecze ale większość to padaka i wstyd. Europa? Może właśnie Kraków miał tą szansę gdyby nie Barcelona a tak... dno i 10 m mułu...

True! Przypomniał mi się wywiad z bramkarzem Pogoni Szczecin z Janukiewiczem: REJESTRACJA lub LOGOWANIE.

Wisła Płock okazała się trudnym sparingpartnerem, ale tak czytam i czytam i nie mogę uwierzyć, że Dawidowski trafił do siatki :P Nie mogę też doczekać się meczu z Liverpoolem i to w jakich składach wyjdą oba zespoły...

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: Co by było gdyby, czyli Wisła Kraków by kmiron#10
« Odpowiedź #76 dnia: Kwiecień 19, 2012, 22:36:28 »
Zwycięstwo nad imienniczką z Płocka nie przyszło Wiśle łatwo. Obie bramki padły w drugich 45 minutach gry, a piłkarze seryjnie marnowali sytuacje sam na sam z bramkarzem. W 55. minucie "Białą Gwiazdę" od straty gola uratował Jarosiński, który wygarnął piłkę z linii bramkowej. Konrad Gołoś w swoim stylu - złapał kontuzję. Mam nadzieję, że nie będzie długo pauzował, gdyż tego zawodnika darzę sympatią.

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: Co by było gdyby, czyli Wisła Kraków by kmiron#10
« Odpowiedź #77 dnia: Kwiecień 19, 2012, 23:13:04 »


16.07.2008



Koniec spekulacji, Christow w Krakowie

Wreszcie końca dobiegł transferowy serial pod tytułem "Czy zakupimy tego lata napastnika?". Po niekończących się doniesieniach o konfliktach, kolejnych spekulacjach i plotkach, dziś doczekaliśmy się rozwiązania. Pod Wawel zawitał rano młody Bułgar, Georgi Christow. 23-latek w poprzednim sezonie zdobył dla Lokomotiwu Płodwiw 19 bramek w 30 meczach i został królem strzelców ligi bułgarskiej. Co ciekawe, nie trzeba za niego płacić, gdyż skończył mu się kontrakt i był do wzięcia za darmo. Wyścig o Christowa Wisła wygrała z Lewskim Sofia. Czy Bułgar poradzi sobie w silniejszej piłkarsko Polsce? Snajper zdaje sobie sprawę, że wygryźć ze składu Pawła Brożka będzie bardzo trudno - widziałem jego występy na taśmach i jestem pod ogromnym wrażeniem. Cieszę się, bo jest się tu od kogo uczyć. A podobno w kadrze jest także napastnik, który ma za sobą występy w Eredivisie [Andrzej Niedzielan - przyp. red.]. Szykuje się zażarta walka, ale znam swoją wartość i liczę, że kilka goli dla Wisły strzelę. - widać, że świeżo upieczony Wiślak jest rozsądnym człowiekiem. Georgi Christow będzie występował w barwach Białej Gwiazdy z numerem 22 na koszulce.


__________________________________________________________________________________________________________



Gołoś wypada na dwa miesiące

Podczas konferencji prasowej, na której zaprezentowany został Georgi Christow, doczekaliśmy się również i złych wieści. Pech wciąż prześladuje Konrada Gołosia. Pomocnik, który opuścił boisko w sparingu z Wisłą Płock po brutalnym faulu Żarko Belady niestety naderwał więzadła krzyżowe w kolanie i będzie odpoczywał od futbolu przez okres około dwóch miesięcy. To nie pierwszy raz, kiedy rozwój kariery utalentowanego wychowanka Pogoni Siedlce hamują kontuzje, jednak wydawało się, że po udanym pobycie na wypożyczeniu w Górniku Zabrze zaczyna do niego uśmiechać się szczęście. Nic z tych rzeczy. Tylko co teraz? Maciej Skorża widział Gołosia w roli rozgrywającego w nowej, odmienionej nieco pod kątem stylu gry drużynie Białej Gwiazdy. Tymczasem wygląda na to, że po odejściu do Polonii Warszawa Tomasa Jirsaka nie ma kim zastąpić rekonwalescenta. W obwodzie pozostaje tylko młody i nieokrzesany Krzysztof Mączyński oraz zdecydowanie nie nadający się do gry na pozycji playmakera Mauro Cantoro. Czy w obliczu takiego obrotu spraw Skorża będzie zmuszony po raz kolejny ulec presji zarządu oraz kibiców i dokonać następnego transferu, lub chociaż wypożyczenia? Warto pamiętać, że w perspektywie walka o Ligę Mistrzów, do której raczej chyba nie możemy przystąpić bez klasycznego numeru "10", biorąc pod uwagę, że ustawienie z Gołosiem w roli głównej ćwiczone było przez zespół Wisełki od początku okresu przygotowawczego...




Offline Windziak

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.09.2011r.
Odp: Co by było gdyby, czyli Wisła Kraków by kmiron#10
« Odpowiedź #78 dnia: Kwiecień 19, 2012, 23:24:09 »
Ło matko, nawet nie pamiętałem że był taki piłkarz w Wiśle... a to zły znak... mam nadzieję, że w Twojej karierze lepiej się spisze...

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: Co by było gdyby, czyli Wisła Kraków by kmiron#10
« Odpowiedź #79 dnia: Kwiecień 20, 2012, 00:11:48 »
no i pięknie macie nowego napastnika, młody bułgar ma przed sobą obiecującą przyszłość i jak dobrze się spisze na polskich boiskach prawdopodobnie stąd będzie się mógł wybić do lepszych lig. szkoda tylko, że gołoś wypadł na dwa miesiące, napewno będzie to sporym osłabieniem.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Co by było gdyby, czyli Wisła Kraków by kmiron#10
« Odpowiedź #79 dnia: Kwiecień 20, 2012, 00:11:48 »