Autor Wątek: Athletic Bilbao by Kusmier  (Przeczytany 13424 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline barthez

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Dolny Śląsk
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 10.04.2009r.
  • "C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥
    • Status GG
  • Gram w: PES 06
Odp: Athletic Bilbao by Kusmier
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 03, 2012, 09:07:48 »
Tak na wstęp - bardzo fajnie opis meczu wygląda :)
Wydaje się, że do sezonu jesteście przygotowani bardzo dobrze - rozbiliście rywala w drobny pył, nie pozostawiając złudzeń kto rządził na boisku. Nokaut. Z napastnikiem klasy Llorente możecie walczyć o wysokie cele. On również pokazał klasę. Hattrick, a mogło być jeszcze więcej. Może wreszcie ktoś przerwie hegemonię Realu i Barcy? (choć Barcy niekoniecznie  ::)) Tak czy siak liczę na niespodziankę w meczu z "królewskimi".

Offline Dynamo

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2012
  • location:
  • Wiadomości: 3
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.03.2012r.
Odp: Athletic Bilbao by Kusmier
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 03, 2012, 11:23:19 »
Zagrałeś świetny mecz ze City, Iraizoz nie dał ciała napastnikom City. Z bogatym PSG zaliczyłeś porażkę, ale to nic bo to pieniądze, a nie klub wygrał. Natomiast z dobrym Dynamem Moskwa pokazałeś klasę światowego futbolu, chciałbym zobaczyć takie wyniki w lidze. Powodzenia z Realem. :)

Dawid_90

  • Gość
Odp: Athletic Bilbao by Kusmier
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 03, 2012, 11:56:02 »
no brawo świetny mecz z Dynamo, nie dałeś im szans i pewnie wygrałeś, świetnie zagrał Llorente, który strzelił hat-tricka i jeszcze asystował,
w pierwszej kolejce trudne zadanie przed tobą: Real, ale sparingi poszły ci nieźle więc możemy spodziewać się niezłego widowiska
powodzenia  ;)

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Athletic Bilbao by Kusmier
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 03, 2012, 12:59:30 »
Jeśli to Twoja pierwsza kariera, to stoi na bardzo przyzwoitym poziomie. Wszystko dosyć poukładane, dobrze się czyta.

 Przeciwko PSG gra momentami wyglądała bardzo dobrze, ale zabrakło koncentracji w kluczowych momentach. Z City nie było znaczących emocji, ale ugrałeś remis. Dynamo to słabszy zespół, ale i tak nie spodziewałem się takiego wyniku.  5 celnych strzałów i 4 bramki :D Niesamowita skuteczność. Sporo namieszasz w lidze.

Offline Kusmier1215

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Wrz 2010
  • location:
  • Wiadomości: 93
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.09.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Athletic Bilbao by Kusmier
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 03, 2012, 14:56:45 »

1 Kolejka Ligi BBVA
3-0

25' Iraola (Samobój)
54' C.Ronaldo
57' C.Ronaldo (Sahin)
David Lopez

Bolesna porażka z Realem
Niestety ten mecz nie ułożył się po myśli drużyny Marcelo Bielsy. Real Madryt jest jeszcze za silny na taką drużynę jak Bilbao i początek spotkania to potwierdził. Już w 3 minucie gdyby nie spalony byłoby 1-0 ale sędzia słusznie zauważył że Ronaldo był minimalnie przed obrońcą w chwili podania piłki. CR7 mógł zdobyć bramkę w 12 minucie ale będąc sam na sam z Iraizosem fatalnie strzelił obok bramki. Chwilę potem to Athletic powinien prowadzić ale piłka po strzale główką Andera Herrery zatrzymała się na poprzeczce. Bardzo aktywny w tym meczu Kaka po indywidualnej akcji oddał strzał obok słupka ale w 25 minucie piłkarzy królewkich wyręczył... prawy obrońca Athletic Iraola. Piłka po dośrodkowaniu z rzutu rożnego trafiła piłkarza niefortunnie w kolano i wpadła tuż obok bezradnego Iraizosa. Baskowie po tej bramce bardzo się pogubili i nie było trzeba długo czekać na akcje Realu. W 32 minucie Iraizos fantastycznie wybronił strzał Kaki po zamieszaniu w polu karnym Bilbao. Po przerwie Athletic wyszedł z nadzieją , że może uda im się strzelić gola na remis ale Ronaldo pogrzebał to strzelając bramkę w 54 minucie meczu po błędzie 3 obrońców, którzy zamiast wybić piłkę stali jak wryci. Już 3 minuty później było 3-0 a bramkę znów strzelił Ronaldo będąc sam na sam i uderzając piłkę obok bezradnego Iraizosa. Piłkarze Bielsy nie mieli nic do powiedzenia i przegraliby więcej ale piłka po strzale głową Coentrao uderzyła w poprzeczkę. Pozytywnym faktem może być to że Athletic dłużej utrzymywał się przy piłce a zwłaszcza w meczu przeciwko Realowi. Ta porażko na początek sezonu może boleć ale pozostało jeszcze wiele spotkań a Bielsa będzie miał jeszcze czas poukładać dobrze drużynę.

Składy i Statystyki


Bielsa po porażce z Realem

'' Cóż Real wykorzystał nasze błędy a to właśnie teraz nas prześladuje. Nie możemy pozwolić szczególnie w takich meczach aby przeciwnicy otrzymywali od nas prezenty. Mam nadzieję że wyciągniemy z tego konsekwencje i w przyszłości będziemy bardziej uważni w obronie. To dopiero początek sezonu i zostało wiele kolejek i myślę że nie warto teraz rozpamiętywać porażki tylko zająć się następnym rywalem. Mamy jeszcze w tym sezonie wiele do pokazania a ta porażka nas tylko motywuję do jeszcze większej pracy.''

Zapowiedź: 2 Kolejka Ligi BBVA
vs
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 13, 2012, 16:11:06 wysłana przez Kusmier1215 »
'' Ludzie są wyjątkowi... każdy wku*wia mnie w inny sposób!''

Offline arek16lks

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lip 2010
  • location: ŁÓDŹ
  • Wiadomości: 185
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 06.07.2010r.
    • [IMG]http://img94.imageshack.us/img94/9383/pes62012041900405747.jpg[/IMG]
Odp: Athletic Bilbao by Kusmier
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 03, 2012, 15:15:52 »
szkoda porażki z Realem, ale to było do przewidzenia . W kolejnym meczu na pewno będzie lepiej , zdaje się że to Real Sociedad prawda ?

Offline Norbi21

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 05.09.2011r.
Odp: Athletic Bilbao by Kusmier
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 03, 2012, 18:01:14 »
Szkoda porażki z Realem, szczególnie że nie graliście w tym meczu źle i gdyby nie poprzeczka to po strzale Herrery mogliście prowadzić 1-0, w 25 minucie samobója strzelił Iraola i to wydarzenie podłamało twoich piłkarzy, którzy po głupim błędzie w 52 minucie stracili bramkę a 3 minuty później druga bramka Ronaldo ustalił wynik spotkania.

Offline vapmos

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.01.2012r.
  • Grom - Pogrom
Odp: Athletic Bilbao by Kusmier
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 03, 2012, 22:17:49 »
Real masz już za sobą , jeszcze tylko Barca . Co do meczyku to sądząc po opisie mecz był dobry . Po nie wykorzystanej sytuacji przez CR7 mogłeś objąć prowadzenie ale poprzeczka stanęła na drodze do bramki. 1-0 i samobój trudno zdarza się nawet najlepszym :) . W drugiej połówce strzelają wam jeszcze 2 bramki i robi się 3:0 . Przy drugiej bramce aż 3 obrońców nie dało rady zatrzymać CR7 , to świadczy o jego klasie albo że obrona naprawdę spisała się fatalnie w tej sytuacji . Ogólnie to nie ma czym się martwić Real jest poza twoim zasięgiem jak na razie , kto wie może rewanż będzie udany . Real i Barca w lidze są poza zasięgiem ... Mam nadzieje że ty będziesz 3 napędem w BBVA :)

Offline barthez

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Dolny Śląsk
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 10.04.2009r.
  • "C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥
    • Status GG
  • Gram w: PES 06
Odp: Athletic Bilbao by Kusmier
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 03, 2012, 22:27:51 »
Noooo, nie spodziewałem się takie lania od Realu. Szczerze to liczyłem nawet na remis. Z jednej strony - mogliście przegrać wyżej, bo na początku Ronaldo marnował - z drugiej - mogliście nawet wyjść na prowadzenie (mam na myśli poprzeczkę), wtedy to różnie mogłoby się to potoczyć. Mimo wszystko nie ma co się załamywać, bo graliście z jednym z dwóch pretendentów i wynik był tak na prawdę do przewidzenia. Z Sociedad (bo z nimi gracie? ::)) liczę na zwycięstwo.

Offline Kusmier1215

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Wrz 2010
  • location:
  • Wiadomości: 93
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.09.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Athletic Bilbao by Kusmier
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 03, 2012, 23:00:05 »

2 Kolejka Ligi BBVA
0-1

54' Llorente (Herrera)
Gurpegi

Cenne zwycięstwo z Sociedad
Drużyna z Bilbao po porażce z Realem potrzebowała zwycięstwa i udało się to osiągnąć w meczu z Sociedad. Początek spotkania jednak tego nie zapowiadał bowiem już w 2 minucie gdyby Carlos Vela dobrze uderzył w piłkę byłoby 1-0 dla gospodarzy a tak piłka w bezpiecznej odległości mineła bramkę. Piłkarz Athletic Ander Herrera mógł wyprowadzić swoją drużynę na prowadzenie ale po jego strzale z 16 metra piłka trafiła w słupek. Baskowie wyraźnie przeważali w dalszej części spotkania a gola zdobyć mógł Llorente ale jego strzał szczupakiem fenomenalnie wybronił bramkarz Sociedad. Tuż przed przerwą  umiejętności Iraizosa sprawdził Vela ale bramkarz Bilbao sparował piłkę na rzut rożny. Pierwsza połowa była nawet ciekawa ale zabrakło bramek. Po przerwie Vela mógł dać prowadzenie dla gospodarzy ale bardzo dobrze broniący w tym meczu Iraizos nie dał się zaskoczyć. Co nie udało się gospodarzom to udało gościom. W 54 minucie Herrera idealnie wypuścił Llorrente a ten zewnętrzną częścią stopy uderzył w prawy róg bramki. Athletic po tej bramce wyraźnie odpuścił i cofnął się do defensywy a Sociedad rzuciło się do ataków. Sytuacje sam na sam w 62 minucie nie wykorzystał jednak napastnik gospodarzy Llorente, który w przeciwieństwie do napastnika Bilbao uderzył piłkę jak amator i Iraizos nie miał problemu z wyłapaniem piłki. W 65 minucie gwóźdź do trumny mógł wbić Llorrente ale jego strzał głową po dośrodkowaniu Muniaina zatrzymał się na poprzeczce. Drużyna Bielsy już nie pozwoliła wydrzeć sobie zwycięstwa i odniosła pierwszą wygraną w lidze.

Zawodnik Meczu: Herrera 7.0

Składy i Statystyki

Llorente po meczu
           
'' Widać szybko pozbieraliśmy się po porażce z Realem i w meczu z Sociedad graliśmy zdecydowanie lepiej. Ważne jest zwycięstwo i 3 punkty a myślę że w następnych meczach z naszym znakomitym trenerem będziemy grali jeszcze na wyższym poziomie. Co do mojej formy to czuję się znakomicie i wiem że stać mnie na więcej a wtedy zobaczycie że mogę zrobić naprawdę dużo dla mojej drużyny.''

Zapowiedź: 3 Kolejka Ligi BBVA
vs
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 13, 2012, 16:13:55 wysłana przez Kusmier1215 »
'' Ludzie są wyjątkowi... każdy wku*wia mnie w inny sposób!''

Offline mathey_00

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2011
  • location: Pesleague.pl
  • Wiadomości: 350
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.01.2011r.
Odp: Athletic Bilbao by Kusmier
« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 03, 2012, 23:30:46 »
Llorente na pewno poprawia wam humor. Po pierwszym meczu na pewno wszyscy byli spieci i sfrustrowani ale tak to juz jest z takimi druzynami jak Real. Zycze powodzenia w kolejnych spotkaniach.
Grasz na xboxie w fifa 12 ultimate team? Rozdaje Coinsy!!! Numer gg: 12924654 Rozdaje do 20 tys. Za free!

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Athletic Bilbao by Kusmier
« Odpowiedź #31 dnia: Kwiecień 03, 2012, 23:46:27 »
Po dobrych sparingach spodziewałem się niespodzianki z Realem jednak nie dałeś im rady, szkoda ale Bernabeu to Bernabeu. W drugiej kolejce natomiast wywiozłeś trzy oczka z terenu Sociedad za sprawą Llorente. Bardzo dobry grajek, który jeszcze nie raz wam się przyda. Mam prośbę, zmień loga bo mi się strasznie nie podobają. Jakieś takie sztuczne. Tak na oku zalatują mi starszą wersją PES, strzelam - PES 2010??

Offline arek16lks

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lip 2010
  • location: ŁÓDŹ
  • Wiadomości: 185
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 06.07.2010r.
    • [IMG]http://img94.imageshack.us/img94/9383/pes62012041900405747.jpg[/IMG]
Odp: Athletic Bilbao by Kusmier
« Odpowiedź #32 dnia: Kwiecień 03, 2012, 23:47:14 »
Gratulację za wygraną , Llorente dobrze się spisał jednak z przebiegu spotkania wygląda
na to że lepiej grał Herrera .Powodzenia z Racingiem Santander

Offline Kusmier1215

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Wrz 2010
  • location:
  • Wiadomości: 93
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.09.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Athletic Bilbao by Kusmier
« Odpowiedź #33 dnia: Kwiecień 04, 2012, 00:03:39 »
Mam prośbę, zmień loga bo mi się strasznie nie podobają. Jakieś takie sztuczne. Tak na oku zalatują mi starszą wersją PES, strzelam - PES 2010??
No nie wiem dla mnie najbardziej one odpowiadają raczej nie będę zmieniał chyba że wszystkim one nie pasują a brałem je z FM 12

'' Ludzie są wyjątkowi... każdy wku*wia mnie w inny sposób!''

Offline vapmos

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.01.2012r.
  • Grom - Pogrom
Odp: Athletic Bilbao by Kusmier
« Odpowiedź #34 dnia: Kwiecień 04, 2012, 09:53:20 »
Dobre loga mi się podobają ;] . 3 pkt zdobyte ! Ważne zwycięstwo ;)Llorente !

Offline Norbi21

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 05.09.2011r.
Odp: Athletic Bilbao by Kusmier
« Odpowiedź #35 dnia: Kwiecień 04, 2012, 11:21:12 »
Jeden z dwóch najważniejszych meczów sezonu wygrany, 128 wielkie derby kraju Basków dla Athleticu, który po bramce niezawodnego Lltorente wygrał Sociedad 1-0, jednak trzeba powiedzieć że to najmniejszy wymiar kary dla gospodarzy, bo gdyby nie słupek i poprzeczka mogło by być nawet 3-0, Sociedad również miało w tym spotkaniu swoje szanse jednak bardzo dobrze w ekipie Bilbao spisywał się Irazioz.

Offline Kusmier1215

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Wrz 2010
  • location:
  • Wiadomości: 93
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.09.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Athletic Bilbao by Kusmier
« Odpowiedź #36 dnia: Kwiecień 04, 2012, 13:49:02 »

Grupy Ligi Europy rozlosowane


Bielsa ocenia losowanie

Losowanie Ligi Europy za nami i Athletic Bilbao poznał swoich grupowych rywali. W grupie F oprócz Basków zagra Fiorentina,Panathinaikos i Kopenhaga. Eksperci twierdzą, że to wyjątkowo ciekawa i trudna grupa i nie powinno zabraknąć emocji w meczach. Swoją opinię na temat grupy wygłosił też trener Marcelo Bielsa: '' To trudna grupa i żeby z niej awansować będziemy musieli zagrać na maksimum swoich możliwości. Mecze z Fiorentiną i Panathinaikosem będą bardzo ważne i musimy zawalczyć z tymi drużynami o punkty. Nie wiem czego spodziewać się po drużynie z Kopenhagi bo wcale ich nie znam ale słyszałem że u siebie grają bardzo dobrze. Myślę że mamy szansę powalczyć nawet o pierwsze miejsce bo wiem że moją drużynę na to stać. Nie mogę doczekać się już tych meczów, mam nadzieję że dobrze się pokażemy w tym turnieju i nie zawiedziemy kibiców.''
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 13, 2012, 16:15:06 wysłana przez Kusmier1215 »
'' Ludzie są wyjątkowi... każdy wku*wia mnie w inny sposób!''

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Athletic Bilbao by Kusmier
« Odpowiedź #37 dnia: Kwiecień 04, 2012, 13:53:38 »
Trafiłeś na stosunkowo łatwą grupę. Aczkolwiek, każda drużyna będzie chciała awansować, więc nikt nie będzie odpuszczać meczów. Ja myślę, że spokojnie dojdziesz do półfinału :)

Offline Norbi21

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 05.09.2011r.
Odp: Athletic Bilbao by Kusmier
« Odpowiedź #38 dnia: Kwiecień 04, 2012, 13:56:45 »
Według mnie jesteście faworytem do zwycięstwa w swojej grupie, najtrudniej na pewno będzie z Fiorentiną, ale tak samo nie wygodnymi rywalami są Grecy i Duńczycy z którymi szczególnie na wyjeździe nie będzie łatwo.

leoarsalan90

  • Gość
Odp: Athletic Bilbao by Kusmier
« Odpowiedź #39 dnia: Kwiecień 04, 2012, 14:16:07 »
No trzeba powiedzieć, że losowanie było dla ciebie dość łaskawe, choć będziesz miał chyba najtrudniej w meczu z Fiorentiną, ale na pewno wyjdziesz z grupy :)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Athletic Bilbao by Kusmier
« Odpowiedź #39 dnia: Kwiecień 04, 2012, 14:16:07 »