Autor Wątek: Nowe DLC i patch 1.06 (+nodvd) juz dostępne!  (Przeczytany 93864 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline FCRealMadrid

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 32
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.10.2010r.
Odp: Nowe DLC i patch 1.06 (+nodvd) juz dostępne!
« Odpowiedź #80 dnia: Maj 08, 2012, 19:33:40 »
Napiszcie jakie sa wasze odczucia w grywalnosci na patchu 1.6,bo niewiem czy ta moja zlosc jest spowodowana brakiem umiejetnosci gry w pes12, a jestem z PES okolo (10 lat),czy to nie tylko mi zepsul ten patch rozgrywke i tak naprawde nieoplaca sie grac na tym patchu bo to jeden wielki niewypal,totalna sciema brak profesionalizmu olewanie graczy wciskanie im byle czego.Wgralem tego patcha bo chce byc na bierzonco,kto by pomyslal ze to sie bedzie wiazac z takimi nerwami,polecam pisac o tym patchu opinie ,niech ludzie wiedza ze w tych czasach gracz tez czegos oczekuje za zainwestowana kase w gre.Nie dajmy se wcisnac byleczego,szczescie ze sa fani PES12 ktorzy robia poprawki,bo pes niemial by takiej grywalnosci gdyby nie fakt ze polowa roboty przy grze to checi i ambicje graczy ktorzy sami tworza dodatki,moim zdaniem producent PES12 to jakies bonusy dla tych ludzi powinien np :dla tych wszystkich chlopakow co maja duzy w klad w grywalnosc gry udostepniajac do przegrania swoje bardzo dobre prace(poprawki,mody itp),wszyscy oni powinni pesa 13 za free dostac lub cos wym stylu,bo to szczyt wszystkiego ze niedosc ze potencialny gracz kupuje produkt inwestuje kase to jeszcze musi myslec jak by tu poprawic ten produkt by dalo sie wmiare z niego korzystac,a producent z wielka lacha udostepnia zadko jakis dodatek ktory pogarsza jakosc produktu przez co kupujacy jak by niebylo jest chodzacym niepowiem czym bo to sie mnie tez tyczym.Uff ale sie upisalem jesli kogos obrazilem to przepraszam ale normalnie myslalem ze mi zylka strzeli jak pogralem na tym patchu1.6 ,zawiodlem sie maxymalnie,licze ze ci wszyscy podobnie wkurzeni znajda w moich slowach jakas prawde i napisza POPIERAM,bo wydaje mi sie ze ktos powinien za to beknac,prosze nie usuwajcie mojego komentarza zobaczymy ile ludzi jest za,i sie okarze ile warty jest ten patch,nie moze byc tak ze to ciagle gracze benda poprawiac gre a producent bedzie cochwile wypuszczal jakies byle co. No i to by bylo na tyle ,koniec mojego beczenia,lece i pozdrawiam wszystkich graczy ,panowie musimy byc wytrwali bo jak oni nam takie patche serwuja to ja juz widze tego pesa 13 ,strach pomyslec,narka.i..piwko dla wszystkich na nerwy....czesc.. ;)
Rafal

Offline ReveAnge

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2010
  • location:
  • Wiadomości: 10
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.03.2010r.
Odp: Nowe DLC i patch 1.06 (+nodvd) juz dostępne!
« Odpowiedź #81 dnia: Maj 08, 2012, 19:59:02 »
Ale może jakieś konkrety na temat samego patcha. Jak dla mnie to teraz bramkarze są totalnie zniszczeni, kompletnie bezużyteczni niemal prz każdym strzale z dystansu. Jest to tym bardziej wkurzające że poprawili ich zachowanie, tzn. ich interwencje są bardziej realistyczne, częściej przy wyjściach do górnych piłek piąstkują zamiast próbować łapać, przy wyjściach w sytuacjach 1 na 1 bronią nogami. Niestety te poprawki na nic się zdały skoro większość strzałów z dystansu oznacza bramkę. Defensywa gra bardzo słabo, teraz w każdym meczu tracę 3-4 bramki, wcześniej się to zdarzało sporadycznie. 90% bramek tracę po skrypcie - górna piłka na dobieg, obrońca biegnie obok napastnika nic nie robiąc, strzał z 20 metrów i bramka. Wyniki 4-3, 4-2 to teraz norma, nawet o wiele słabsze drużyny strzelają mi bez wysiłku po 3 bramki. Konami stosuje dziwną strategię - niby poprawiają sporo rzeczy ale w tym wszystkim niszczą jakiś kluczowy dla rozgrywki element a to powoduje że wszelkie poprawki stają się nic nie warte.

Offline kosioraldo

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 123
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 22.06.2011r.
Odp: Nowe DLC i patch 1.06 (+nodvd) juz dostępne!
« Odpowiedź #82 dnia: Maj 10, 2012, 09:45:50 »
:o czytając te komentarze nie wiem co powiedzieć... <lol2> patch 1.06 to jedyny patch na którym, chce mi się grać w tą grę, ponieważ wreszcie da się w to grać.. nie rozumiem opinii niektórych graczy. Albo to są jakieś amatorzy, którym poprzez wzrost poziomu inteligencji zawodników jest bardzo ciężko grać, albo sam nie wiem co... jedyny Patch na którym pes 12 mi sie podoba, przypomina gameplay z dema nr 1 , na którym spędziłem wiele czasu :)

Offline keny02

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 180
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.11.2010r.
Odp: Nowe DLC i patch 1.06 (+nodvd) juz dostępne!
« Odpowiedź #83 dnia: Maj 10, 2012, 14:27:07 »
:o czytając te komentarze nie wiem co powiedzieć... <lol2> patch 1.06 to jedyny patch na którym, chce mi się grać w tą grę, ponieważ wreszcie da się w to grać.. nie rozumiem opinii niektórych graczy. Albo to są jakieś amatorzy, którym poprzez wzrost poziomu inteligencji zawodników jest bardzo ciężko grać, albo sam nie wiem co... jedyny Patch na którym pes 12 mi sie podoba, przypomina gameplay z dema nr 1 , na którym spędziłem wiele czasu :)
dokładnie teraz gra stała się taka bardziej taktyczna dużo lepiej mi się gra

Offline longfly

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 379
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.02.2010r.
Odp: Nowe DLC i patch 1.06 (+nodvd) juz dostępne!
« Odpowiedź #84 dnia: Maj 10, 2012, 14:36:07 »
ja czekam na niedziele az wyjdzie update qpespacz na ktorym gram to sam dorzuce opinie na temat pacza 1.06

Offline longfly

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 379
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.02.2010r.
Odp: Nowe DLC i patch 1.06 (+nodvd) juz dostępne!
« Odpowiedź #85 dnia: Maj 10, 2012, 14:38:47 »
dokładnie teraz gra stała się taka bardziej taktyczna dużo lepiej mi się gra
jesli to prawda to ze zdwojona sila bede grac demko jeden mialo fajny taktyczny gameplaj z duzo iloscia podan i rozgrywania:)))))))))))))))))))

Offline ReveAnge

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2010
  • location:
  • Wiadomości: 10
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.03.2010r.
Odp: Nowe DLC i patch 1.06 (+nodvd) juz dostępne!
« Odpowiedź #86 dnia: Maj 10, 2012, 16:45:01 »
I każdy strzał z dystansu to gol. Fajne taktyczne granie.

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Nowe DLC i patch 1.06 (+nodvd) juz dostępne!
« Odpowiedź #87 dnia: Maj 10, 2012, 16:58:43 »
rozgrywka z dema byla szybka a w patchu 1.6 stala sie wolna - fakt taktyczna bardziej przemyslane akcje trzeba robic zeby cos wyrobic.. ;)
" border="0" border="0

Offline longfly

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 379
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.02.2010r.
Odp: Nowe DLC i patch 1.06 (+nodvd) juz dostępne!
« Odpowiedź #88 dnia: Maj 10, 2012, 19:08:08 »
I każdy strzał z dystansu to gol. Fajne taktyczne granie.
ja np po paczach z dystansu zadnych oli nie zdobywam od razu zanaczam ze to nie ma znaczenia umiem czy nie umiem strzelac bo pewno jakis by wpadl nawet "przypadkiem" skoro taki slaby ze mnie strzelec-konami mota sie bo nie potrafia poprawic bramkarzy

Offline keny02

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 180
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.11.2010r.
Odp: Nowe DLC i patch 1.06 (+nodvd) juz dostępne!
« Odpowiedź #89 dnia: Maj 10, 2012, 19:37:09 »
I każdy strzał z dystansu to gol. Fajne taktyczne granie.
jak grasz na amatorze to co się czepiasz ja tak nie mam że każdy strzał z dystansu i gol rzadko kiedy trafiam więc nie wiem o co ci chodzi

Offline FCRealMadrid

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 32
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.10.2010r.
Odp: Nowe DLC i patch 1.06 (+nodvd) juz dostępne!
« Odpowiedź #90 dnia: Maj 10, 2012, 20:21:35 »
Chlopaki ja gram na profesional,w moim odczuciu bardzo daje sie we znaki problem z odebraniem pilki przeciwnikowi,jesli chdzi o podania to sa bardzo szybkie niezaleznie od poziomu zawodnika,grajac klubem real madrid mam trudnosci w strzeleniu bramki (C.Ronaldo) prawie wszystkie strzaly leca ponad poprzeczke, bramkarze wszystko bronia troszke to dziwnie wyglada gdy messi ma klopot z trafieniem w swiatlo bramki lub jakis przecietny bramkarz wybrania wiekszosc jego strzalow lub gdy obroncy barcelony maja klopot z zatrzymaniem czy terz odebraniem pilki przecientnemu napastnikowi,problem jest terz z tymi zaszybkimi podaniami pilka goni jak po sznurku nawet przecietna druzyna moze grac jak barca podania sa jak zaprogramowane,futbolowka jest niczym pocisk,niesposob wykorzystac potencialu gwiazd futbolu ,po tym patchu niema gwiazd ronaldo,messi i spulka gdyz sa oni na ruwni z slabymi graczami,zero kiwek i widocznych efektownych rochow ktore wyruzniaja gwiazdy futboolu,mecz glownie sklada sie z samych szybki podan,niecelnych strzalow i ucirzliwego slabego poziomu zawodnikow w odebraniu pilki ale jest jakis plus tego wszystkiego przynajmnie pes mnie juz tak nie pochlania i spedzam mniej czasu przy kompie,to ja lece ,narka i zycze ladnych brammek
Rafal

Offline ReveAnge

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2010
  • location:
  • Wiadomości: 10
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.03.2010r.
Odp: Nowe DLC i patch 1.06 (+nodvd) juz dostępne!
« Odpowiedź #91 dnia: Maj 11, 2012, 21:15:25 »
Gram na professional nie na amator i nie chodziło mi o to że ja strzalam za każdym razem tylko przeciwnik. Nawet średniaki z overall poniżej 70 bez kłopotu walą bramki z 25m bramkarzom z overall na poziomie 90.

FCRealMadrid---ja mam wprost przeciwne odczucia, dopiero teraz taki Messi potrafi doprowadzić do pasji swoim dryblingiem przez pół boiska, jest oczywiście nietykalny a jeśli jakimś cudem uda się go zatrzymać to najczęściej kartka, często czerwona (to akurat jest spory realizm). Piłka jak po sznurku to lata od samego początku tej edycji, tu każdy gra jak Farsa, przeciwnicy się nie męczą i ich forma nie ma żadnego wpływu na jakość gry. Taki urok PES.

Offline longfly

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 379
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.02.2010r.
Odp: Nowe DLC i patch 1.06 (+nodvd) juz dostępne!
« Odpowiedź #92 dnia: Maj 13, 2012, 21:49:04 »
sprawdzilem gameplaj to i ja dorzuce jedna zasadnicza uwage--wszystko mozna zaakceptowac ale kurde teraz mam wrazenie ze kompletnie nie mam obrony komputer jezdzi we mnie na szybkosci na ktora nie moge zdazyc zareagowac w meczu pada za to wiele bramek 3-4 4-2 to dwa wyniki oba przegrane z meczow ktore gralem.  

Nic mnie tak nie irytuje jak niemoznosc zatrzymania przeciwnika z powodu jego mocnego przyspieszenia z pilka u nogi i opoznionej reakcji obroncow.

Konami strzela sobie samoboj za samobojem mogli by wydac gre i zostawic ale nie. kolejne gameplaj pacze.....

Coz przetestuje gre jeszcze z zywym przeciwnikiem.




ODBIERANIE PILKI LEZY I KWICZY RESZTE DA SIE PRZEBOLEĆ - WNIOSEK KONCOWY
« Ostatnia zmiana: Maj 17, 2012, 19:54:45 wysłana przez longfly »

Offline dealbrooklyn

  • Junior
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location: Złotoryja
  • Wiadomości: 95
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.01.2012r.
  • Hip-hop death blow
Odp: Nowe DLC i patch 1.06 (+nodvd) juz dostępne!
« Odpowiedź #93 dnia: Maj 13, 2012, 22:02:22 »
Gram na professional nie na amator i nie chodziło mi o to że ja strzalam za każdym razem tylko przeciwnik. Nawet średniaki z overall poniżej 70 bez kłopotu walą bramki z 25m bramkarzom z overall na poziomie 90.

FCRealMadrid---ja mam wprost przeciwne odczucia, dopiero teraz taki Messi potrafi doprowadzić do pasji swoim dryblingiem przez pół boiska, jest oczywiście nietykalny a jeśli jakimś cudem uda się go zatrzymać to najczęściej kartka, często czerwona (to akurat jest spory realizm). Piłka jak po sznurku to lata od samego początku tej edycji, tu każdy gra jak Farsa, przeciwnicy się nie męczą i ich forma nie ma żadnego wpływu na jakość gry. Taki urok PES.

radzę poćwiczyć grę w obronie... wtedy takiego messiego będziesz zatrzymywał na 10 akcji 8...
piłka jak po sznurku? jest coś takiego jak opcja wyłączenia asyst...
ja nie gram z PC ale online i forma/zmęczenie ma wpływ na przebieg gry...
"Nie Jestem Nowoczesny i wychodzę z założenia... Że wolę słuchać ciszy niż głupiego Pierd0lenia"

Offline dealbrooklyn

  • Junior
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location: Złotoryja
  • Wiadomości: 95
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.01.2012r.
  • Hip-hop death blow
Odp: Nowe DLC i patch 1.06 (+nodvd) juz dostępne!
« Odpowiedź #94 dnia: Maj 13, 2012, 23:02:39 »
jak czyta się wasze komentarze to wynika z tego całkiem nowa gra...

mnie to bardzo śmieszny :D
bo grając onlinie nie odczuwam kompletnie niczego co mogłoby zostać zmienione :D
"Nie Jestem Nowoczesny i wychodzę z założenia... Że wolę słuchać ciszy niż głupiego Pierd0lenia"

Offline Palacio

  • Administrator
  • ***
  • Join Date: Mar 2009
  • location: Buenos Aires
  • Wiadomości: 27431
  • Dostał Piw: 300
  • Na forum od: 04.03.2009r.
    • Status GG
    • Steam
    • BOCA JUNIORS
  • Gram w: eFootball PES 2022
Odp: Nowe DLC i patch 1.06 (+nodvd) juz dostępne!
« Odpowiedź #95 dnia: Maj 14, 2012, 21:58:21 »
Tez macie 2 tryby gry o Copa Libertadores ?.

Offline longfly

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 379
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.02.2010r.
Odp: Nowe DLC i patch 1.06 (+nodvd) juz dostępne!
« Odpowiedź #96 dnia: Maj 17, 2012, 15:18:13 »
ostatnie 3 grosze i koncze temat tego patcha 1.06 i wracam do poprzedniego..

komputer by obrucic sie z moim jednym czy dwoma zawodnikami na plecach wcale nie potrzebuje messiego ot zwykly toni kroos starcza lub przecietny zawodnik

ja zeby majac messiego uciec kryjacemu roslemu obroncy musze wyczyniac malpie pokazy zwrotnosci..... 

ot takie rozumienie poziomu trudnosci wg konami bo gameplay patch 1.06 wyraznie utrudnil drybling, zepsol celnosc podan nawet na wspomaganiu i utworzyl seki na nogach wiekszosci graczy........

sory konami nie tym razem

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Nowe DLC i patch 1.06 (+nodvd) juz dostępne!
« Odpowiedź #97 dnia: Maj 17, 2012, 15:49:25 »
Tez macie 2 tryby gry o Copa Libertadores ?.
ZAUWAZYLEM TO PO WGRANIU PO WGRANIU SPOLSZCZENIA OD NAS ;D ;D ;D
" border="0" border="0

Offline MaddiMNagic

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lut 2010
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 331
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Nowe DLC i patch 1.06 (+nodvd) juz dostępne!
« Odpowiedź #98 dnia: Maj 17, 2012, 17:24:00 »
hahaha nie wytrzymam. Strzały z dystansu są tylko wzmocnione. Nie wpada w cale tak dużo goli. U mnie z obroną nie ma problemów. Umiem zatrzymać każdego, oczywiście nie zawsze bo czasami im się udaje. Co do zmęczenia. Tutaj nie zauważyłem żadnej zmiany. Mi tam się łatwiej mija innych zawodników, nie mam w cale więcej bramek. Oni mnie też nie mijają tak łatwo, czasami im się udaje. Celność podań u mnie jest taka sama albo i gorsza. Nie słuchajcie tego Longfly bo robi z siebie totalną ofiarę losu. Koniec.

Offline longfly

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 379
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.02.2010r.
Odp: Nowe DLC i patch 1.06 (+nodvd) juz dostępne!
« Odpowiedź #99 dnia: Maj 17, 2012, 19:04:59 »
hahaha nie wytrzymam. Strzały z dystansu są tylko wzmocnione. Nie wpada w cale tak dużo goli. U mnie z obroną nie ma problemów. Umiem zatrzymać każdego, oczywiście nie zawsze bo czasami im się udaje. Co do zmęczenia. Tutaj nie zauważyłem żadnej zmiany. Mi tam się łatwiej mija innych zawodników, nie mam w cale więcej bramek. Oni mnie też nie mijają tak łatwo, czasami im się udaje. Celność podań u mnie jest taka sama albo i gorsza. Nie słuchajcie tego Longfly bo robi z siebie totalną ofiarę losu. Koniec.
stary zastanow sie czy grasz w ta sama gre albo czy potrafisz wylapac zmiany albo wogole sie zastanow czy jestes w stanie dostrzec zmiany w czymkolwiek--jesli forum sluzy do wyrazania opinii to wyrazam swoja bo zmiany w grze dostrzeglem natychmiast po wgraniu. widocznie ty musialbys grac na zmiane w stara i nowa wersje moze bys dostrzegl cokolwiek

kazdy moze sam ocenic czy mu sie podoba czy nie ja gram dosc czesto by wiedziec ktora wersja gameplaya jest dla mnie lepsza-ja tez jak zagram na powaznie to w obronie jakos zatrzymuje ataki ale ty nie zrozumiales chyba w poprzednim gameplaju to bylo latwiejsze--a nie ze ja sobie nie radze. Zreszta to nie ma akurat nic do rzeczy.
Jesli ja o czyms pisze to sa to moje subiektywne spostrzezenia na temat zauwazonych przezemnie roznic(notabene z paskami kondycji jednak nie jest tak zle) w odniesieniu do poprzedniego gameplaja a nie moich umiejetnosci.

« Ostatnia zmiana: Maj 17, 2012, 19:12:27 wysłana przez longfly »

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Nowe DLC i patch 1.06 (+nodvd) juz dostępne!
« Odpowiedź #99 dnia: Maj 17, 2012, 19:04:59 »