Autor Wątek: Czy nowe oznacza dobre czyli Polska by plumber. Do archiwum :).  (Przeczytany 22932 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline MaddiMNagic

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lut 2010
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 331
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Reprezentacja Polski by plumber#10. Nowe grupy eliminacyjne na MŚ.
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwiec 22, 2012, 23:28:06 »
Wiedziałem! Po prostu to było by dziwne gdybyście przegrali ze Szwecją. Z nimi tak potwornie łatwo się gra że nie można nie wygrać.

Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
Odp: Reprezentacja Polski by plumber#10. Nowe grupy eliminacyjne na MŚ.
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwiec 23, 2012, 00:19:32 »
#10

Problemy Nowaka, kogo zabrać do Niemiec? Wnioski po spotkaniach z Holandią i Szwecją.



Mamy już za sobą dwa spotkania reprezentacji Polski pod wodzą Piotra Nowaka. Wszystko jak na razie jest na plus. Graliśmy z Holandią, która należy do grona najlepszych na świecie. Mimo słabych, a nawet bardzo słabych mistrzostw Europy w Polsce i na Ukrainie. Potem przyszedł czas na nieoficjalny mecz ze Szwedami. Ciężko było twierdzić, że łatwo wygramy bo przecież ta reprezentacja posiada w swoim składzie wielu znakomitych zawodników. Chociaż jest jeden, który najbardziej się wyróżnia oczywiście chodzi tutaj o Zlatana Ibrahimovica, obecnego piłkarza AC Milanu. Nowak zaskoczył wielu i postawił na dwóch napastników, a konkretniej na Lewandowskiego i Smolarka. Polacy jak zwykle krytykowali takie ustawienie, a przyniosło ono przecież wygraną aż 4-1. Lewy strzelił hat-tricka i zamknął usta wszystkim krytykom jego gry. Wcześniej wydawało się, że napad to tylko Lewandowski, a teraz okazało się, że będzie miał on kłopot z przedostaniem się do pierwszego składu. Ten artykuł ma na celu przybliżenie tego z czym problemy ma Piotr Nowak. Kogo powoła? Kogo powinien?

Jeśli chodzi o obsadę bramkarską to chyba jest ona znana na wylot. Mało kto wierzy by Nowak zdecydował się zmienić tą trójką po tym gdy spróbował ich. Boruc i Tytoń pokazali się z bardzo dobrej strony, a o Wojtka Szczęsnego można być pewnym ponieważ dobrze bronił w ostatnim spotkaniu Arsenalu. Właśnie, ale problem w tym na kogo postawić w spotkaniu z Niemcami. Po tym pojedynku będzie łatwiej i na Francję Nowak będzie miał pewno mniej problemów. Ciekawe co ze Szczęsnym bo to właśnie on nie został sprawdzony w obydwu spotkaniach, ale może jego dobra dyspozycja na treningu zaważy. Tytoń wspaniale bronił strzały Holendrów, ale wpuścił dwie bramki. Przemek nie miał przy nich żadnej winy jednak gol to gol i trzeba brać to pod uwagę. Ogólnie jego występ można ocenić na plus, a po jego grze widać jak bardzo mu zależy. Teraz ten trzeci Artur Boruc, który wrócił nie dawno do reprezentacji. Wcześniej nowy bramkarz Wolverhampton (tak gra u mnie w Wolves) miał ogromny konflikt z Franciszkiem Smudą i nie miał zupełnych szans gry podczas Euro 2012. Zagrał całe spotkanie ze Szwedami i spisał się jak najbardziej dobrze. W czasie naszego kryzysu w tym spotkaniu doskonale bronił strzały i uratował Polakom remis.

Ustawienie formacji: Artur Boruc

Teraz przyszedł czas na defensywę gdzie problem również jest tylko, że teraz nie jest już tak wesoło. Brakuje tutaj co najmniej jednego dobrego środkowego obrońcy bo drugiego na siłę można znaleźć. Sprawdzeni zostali wszyscy powołani i raczej pretensji do nich mieć nie można, ale co będzie jeśli naprzeciwko nim staną Benzema, Ribery, Gomez czy Goetze. Mówi się, że Nowak obserwuje bacznie Celebana i Kaźmierczaka i jest szansa na to by powołał ich jeszcze na mecze eliminacyjne do mistrzostw Świata. Lewa obrona chyba nie jest już do zmiany bo do dyspozycji nie mamy nikogo lepszego od Jakuba Wawrzyniaka. Swego czasu Kuba dobrze radził sobie za granicą, ale wybuchła afera i postanowił grać w Polsce. Prawo obrona to już kompletna pewność czyli Łukasz Piszczek. Nie co się tutaj zbytnio rozpisywać bo o nim to chyba wszyscy już słyszeli. W środku obrony chyba najlepiej jest wystawić Żewłakowa i w wypadku powołania Celebana, właśnie na niego. Jednak jeśli tak się nie stanie to może warto zaryzykować i dać szansę Kamińskiemu.

Ustawienie formacji: Łukasz Piszczek – Marcin Żewłakow – Piotr Celeban/ Marcin Kamiński – Jakub Wawrzyniak

Pomoc tutaj jest bardzo ciekawa sytuacja gdzie wszystko wygląda interesująco. Jednak tutaj wygląda to lepiej niż w obronie, ale też ciężko jest na kogoś się zdecydować. Prawe skrzydło jest raczej zarezerwowane dla Błaszczykowskiego no przynajmniej na razie. W środku nie wiadomo czy lepiej postawić na trójkę czy na dwójkę pomocników. Chyba jednak z mocnymi i ciągle grającymi do przodu Niemcami lepiej wystawić trójkę piłkarzy. Chyba najlepiej tam pasuje Dudka, Polański i dobrze grający ze Szwecją – Adam Matuszczyk. Na lewej stronie jest kilku kandydatów. Przede wszystkim Peszko, Obraniak i Mierzejewski. Najbardziej pasuje tam Peszko natomiast ci pozostali dwaj też grywają na takiej pozycji więc nie ma żadnego problemu. Nie zapominajmy o Kamilu Grosickim, który jest niebywale szybki i może być on dobrym partnerem dla Lewandowskiego.

Ustawienie formacji: Jakub Błaszczykowski – Eugen Polański – Dariusz Dudka – Adam Matuszczyk – Kamil Grosicki

Teraz ten przód gdzie praktycznie powoła się trzech piłkarzy, ale przy normalnej sytuacji dwóch będzie miało szansę gry w podstawowym składzie. Smolarek za to strzelił dwie bramki dla Polaków, po jednej w spotkaniu. Jego powołanie zaskoczyło wszystkim, a kibice mówili – czym on sobie na to zasłużył? Czuje, że Nowak szybko pożegna się z kadrą itp. Ebi pokazał, że cały czas potrafi strzelać gole i przypomniał o sobie całej Polsce. Lewandowski nie zagrał z Holendrami, ale gdy Nowak dał mu szansę ze Szwedami, Lewy jakby wściekły władował Issakonowi hat-tricka. Taką grą przyprawił nowemu selekcjonerowi sporo problemów bo w meczu z Niemcami nie może zdecydować się na tak ofensywne ustawienie. Trzecim napastnikiem pewno będzie Sobiech, ale jeszcze się zobaczy. Może jakaś kontuzja zupełnie zmieni nasze ustawienie.

Ustawienie formacji: Robert Lewandowski

Tak więc tak to wygląda w naszych oczach. Według nas Nowak ma już sporo problemów, ale jeśli wygramy lub zremisujemy to będzie miał już o wiele łatwiej. Sklejmy to wszystko w całość i pokażmy jaki skład przewidujemy:

Artur Boruc – Łukasz Piszczek, Marcin Żewłakow, Piotr Celeban/ Marcin Kamiński, Jakub Wawrzyniak – Jakub Błaszczykowski, Eugen Polański, Adam Matuszczyk, Dariusz Dudka, Kamil Grosicki – Robert Lewandowski
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 23, 2012, 11:40:02 wysłana przez plumber#10 »

Offline D17

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 281
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 27.11.2009r.
  • Real Madryt!
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016
Odp: Reprezentacja Polski by plumber#10. Problemy Nowaka, kogo zabrać do Niemiec?
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwiec 23, 2012, 01:26:28 »
Rozbiłeś szwedów :) Nowak może z tą drużyną osiągnąć sukces ma na nią pomysł o oby mu się sprawdził.

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: Reprezentacja Polski by plumber#10. Problemy Nowaka, kogo zabrać do Niemiec?
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwiec 23, 2012, 11:28:59 »
Entliczek, pentliczek, co zrobi... Nowak? Fajnie, że zrobiłeś selekcjonerem tego samego gościa, co ja w mojej karierze Polską :). Posunięcia ma on przynajmniej dziwne, ale na razie wyniki przemawiają za nim. Graliście z dwiema drużynami, które, podobnie jak my, zawiodły podczas Euro. Dziwi mnie, że Holendrzy ani trochę nie zmienili składu, ale spuśćmy na to zasłonę milczenia. Smolarek? Hmm.... niezły pomysł, ciekawe, gdzie teraz gra. Pokazał już swoją wartość strzelając dwie bramki. Bałem się, że odstawisz na boczny tor Lewandowskiego, co byłoby już przesadą i pójściem na siłę w oryginalność, ale meczem w Poznaniu napastnik Borussii zmusił Cię niejako do dalszej swojej gry w Kadrze.
Nie pasuje mi Lubański na szefa PZPN, bo co on ma do powiedzenia? "Razem z moim serdecznym przyjacielem Mortenem Olsenem w Lokeren oraz innych klubach belgijskich"? :D Wolałbym kogo innego.

Fajnie rozpisałeś zagwozdki Nowaka przed meczem z Niemcami. Wiadomo, że jedziemy tam na pożarcie, ale należy zrobić wszystko, aby otrzymać jak najniższy wymiar kary. Dziwi mnie jedynie brak Perquisa, ale może przeoczyłem jakąś informację? Bo na pewno Francuz jest lepszym zawodnikiem od Celebana.

Cytuj
Damien bardzo mnie zaskoczył i pokazał, że nie trzeba być rodowitym Polakiem by grać w naszej reprezentacji.
To pokazał już Jerzy Engel.

Cytuj
Początek meczu to statystyczna gra obydwu drużyn
Raczej statyczna ;).

Cytuj
Kaźimierczaka
Kaźmierczaka.



Offline kamil18kks

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 205
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.02.2011r.
  • Gram w: ...
Odp: Reprezentacja Polski by plumber#10. Problemy Nowaka, kogo zabrać do Niemiec?
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwiec 23, 2012, 11:48:23 »
Teraz po Holandii i Szwecji czeka nas mecz z Niemcami. Wiadomo, to bardzo dobra druzyna, dlatego trener Nowak ma pewien problem jak ustawić skład. Od wystawienia bramkarza już jest problem. Niech broni Boruc, który dobrze zagrał ze Szwecją. Skoro radzi sobie w Wolverhampton i dobrze zagrał w reprezentacji to niech broni :D Co do Kamińskiego to potrzebował on paru meczy w Lechu, zeby wpaść w odpowiedni trans meczowy, także moim zdaniem nie byłoby dobrze na niego stawiać od pierwszej minuty ;) powodzenia z Niemcami ;)

Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
Odp: Reprezentacja Polski by plumber#10. Problemy Nowaka, kogo zabrać do Niemiec?
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwiec 23, 2012, 11:53:31 »
Cytuj
Nie pasuje mi Lubański na szefa PZPN, bo co on ma do powiedzenia? "Razem z moim serdecznym przyjacielem Mortenem Olsenem w Lokeren oraz innych klubach belgijskich"? :D Wolałbym kogo innego.
Nie wiem dlaczego, ale akurat Lubański mi bardzo pasował. Bońka jakoś nie chciałem mimo tego, że bardzo go lubię. Może powodem jest to, że mówi się o nim bardzo dużo i trochę mi się znudził.
Cytuj
Bałem się, że odstawisz na boczny tor Lewandowskiego, co byłoby już przesadą i pójściem na siłę w oryginalność, ale meczem w Poznaniu napastnik Borussii zmusił Cię niejako do dalszej swojej gry w kadrze.
W pewnym momencie byłem wkurzony na Lewego i dlatego go nie wystawiłem. A pomyślałem Smolarek jest do wzięcia to dlaczego nie dać mu szansy.
Cytuj
Dziwi mnie jedynie brak Perquisa, ale może przeoczyłem jakąś informację? Bo na pewno Francuz jest lepszym zawodnikiem od Celebana.
Jaki Francuz :D? Nie jakoś gra Perquisa w spotkaniu z Holandią mi się nie podobała. Przed Euro byłem do niego negatywnie nastawiony, ale tam zaskoczył mnie. Zastanawiam się nad wystawieniem go do podstawowej "11", ale chyba zadecyduje forma w dawnym dniu.
Cytuj
Smolarek? Hmm.... niezły pomysł, ciekawe, gdzie teraz gra.
W następnym poście powołania i tam będzie napisane gdzie grają dani piłkarze. Kilka zmian jest ;).
Cytuj
Raczej statyczna ;).
Sam nie wiem, jeszcze się zastanowię ;). Chociaż Twój "język" stoi na wyższym poziomie od mojego więc pewnie masz rację.
Cytuj
To pokazał już Jerzy Engel.
Wiem Olisadebe, ale chodziło mi bardziej o kadencje Smudy. Bo ani Polański ani Perquis przed Euro dobrze się nie spisywali. Perquis w meczu z Niemcami bardzo mi się nie podobał. Też wypadło, że gram mecz z Niemcami prawie w tym samym czasie co rok temu w realnym spotkaniu.

Offline Santi6

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 13
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.03.2011r.
  • Uwierz w swoje marzenia! - one są sensem życia...
Odp: Reprezentacja Polski by plumber#10. Problemy Nowaka, kogo zabrać do Niemiec?
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwiec 23, 2012, 11:56:42 »
Stawiasz tylko na Lewego. Zobaczymy czy przyniesie to oczekiwane skutki i po meczu z Niemcami wszyscy kibice Polscy będą dumni ze swojego zespołu.

Offline Przemek112

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 466
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.11.2010r.
  • Gracias Raul ! ♥
Odp: Reprezentacja Polski by plumber#10. Problemy Nowaka, kogo zabrać do Niemiec?
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwiec 23, 2012, 12:53:13 »
Ze Szwecją Polacy pokazali swoją siłę . Co oznacza ,że z Niemiecką ekipą też nie będzie jakimś większych kłopotów. Ja typuje wynik 2:1 dla Polski, A co ? :D Co do powołania do kadry Smolarka.. jestem na tak i na nie. Euzebiusz to wielki piłkarz. Pod względem tego co zrobił dla naszej kadry oraz dzięki czemu jak graliśmy kilka lat temu. Jednak wydaje mi się ,że Robert jest lepszy od niego. Gra w najlepszym klubie w Niemczech. Bije się o niego Europa. a w zespole narodowym też gra niczego sposobie. Wszyscy byli by raczej zadowoleni jakby ten duet grał razem :3

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Odp: Reprezentacja Polski by plumber#10. Problemy Nowaka, kogo zabrać do Niemiec?
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwiec 23, 2012, 22:14:12 »
gdyby tylko Polska miała taki szeroki wybór ma innych pozycjach, co na bramce, to klękajcie narody. po powrocie Boruca rywalizacja jeszcze nabrała na mocy. tak naprawdę nie wiadomo, kto stanie między słupkami naszej bramki w meczu z Nationalelf. ja liczę na Szczęsnego, który jeszcze za Nowaka nie zagrał. ale cóż, może jakiś tam mały zamysł, mała zagrywka taktyczna?
atak też zaczyna funkcjonować bez zarzutu, a Ebi świetnymi występami zamknał usta krytykom. tyle, że wyczyn Lewego nie może przejść bez echa i to on zapewne zagra z naszym wielkim sąsiadem.

Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
Odp: Reprezentacja Polski by plumber#10. Problemy Nowaka, kogo zabrać do Niemiec?
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwiec 23, 2012, 22:48:42 »
gdyby tylko Polska miała taki szeroki wybór ma innych pozycjach, co na bramce, to klękajcie narody. po powrocie Boruca rywalizacja jeszcze nabrała na mocy. tak naprawdę nie wiadomo, kto stanie między słupkami naszej bramki w meczu z Nationalelf. ja liczę na Szczęsnego, który jeszcze za Nowaka nie zagrał. ale cóż, może jakiś tam mały zamysł, mała zagrywka taktyczna?
atak też zaczyna funkcjonować bez zarzutu, a Ebi świetnymi występami zamknał usta krytykom. tyle, że wyczyn Lewego nie może przejść bez echa i to on zapewne zagra z naszym wielkim sąsiadem.
Sam właśnie nie wiem co zrobić z tymi Niemcami by wystawić najlepszego bramkarza. Zadecyduje pewno dany moment.

Offline DetoX14

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 25
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.05.2012r.
  • Borussia Dortmund <3 !
Odp: Reprezentacja Polski by plumber#10. Problemy Nowaka, kogo zabrać do Niemiec?
« Odpowiedź #50 dnia: Czerwiec 23, 2012, 23:01:37 »
Niesamowite spotkanie z Szwecją ! Po kwadransie gry przegrywaliśmy 1 - 0 po bramce nie zawodnego Zlatana Ibrahimovicia. Jednak doskonale potrafiliśmy się podnieść i piętnaście minut później było już 1 - 1. W dalszej fazie meczu poszliśmy zdecydowanie za ciosem i trafiliśmy drugą, trzecią i czwartą bramkę. Doskonały mecz naszej gwiazdki - Roberta Lewandowskiego i gol powracającego do kadry Euzebiusza Smolarka. Czekam na Niemcy !

Kariera ogółem mi się podoba jest ciekawa dużo akcji, dobrze czyta się teksty i jest ich bardzo dużo ;) Bardzo fajnie posty ułożone graficznie !

Offline Bambaryla

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sie 2011
  • location: Polska
  • Wiadomości: 283
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 05.08.2011r.
  • You'll never walk alone
Odp: Reprezentacja Polski by plumber#10. Problemy Nowaka, kogo zabrać do Niemiec?
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwiec 24, 2012, 12:04:09 »
Świetnie zagraliście przeciwko Szwecji. Gracze ze Skandynawii dostali niezłe baty. Teraz czas zacząć eliminacje. Grupa naprawdę bardzo trudna. Szczerze wątpię w awans Biało czerwonych mimo takiego pokonania Szwedów. Czuję, że zajmiemy trzecią lokatę.

Offline TekU

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 1154
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.07.2010r.
  • Never Say Never <3
Odp: Reprezentacja Polski by plumber#10. Problemy Nowaka, kogo zabrać do Niemiec?
« Odpowiedź #52 dnia: Czerwiec 24, 2012, 12:21:39 »
Jestem tutaj po raz pierwszy i na pewno nie po raz ostatni, opis meczu graficznie ładnie wykonany opisowo też nie najgorzej. Ja na miejscu Nowaka bym się cieszył, że mam taki duży wybór w kadrze. Mam nadzieje, że Kamiński który urodził się w moim mieście dostanie szanse gry, jeszcze bardziej się ciesze, że do pierwszego składu wpisałeś Grosickiego którego też bardzo lubie. Powodzenia z Francuzami i Niemcami ;)

Offline makapaka.

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Maj 2011
  • location:
  • Wiadomości: 311
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 23.05.2011r.
  • Milan.
  • Gram w: ...
Odp: Reprezentacja Polski by plumber#10. Problemy Nowaka, kogo zabrać do Niemiec?
« Odpowiedź #53 dnia: Czerwiec 24, 2012, 12:41:47 »
Taki wynik ze Szwecją coś udowadnia. Bardzo dobrze grasz w ataku i ta jedna stracona bramka o niczym nie świadczy. Lewy hattrick a Ibra tylko jedną bramkę. Oj mamy chyba znakomitego napadziora w składzie ;D .

Opisujesz nienagannie, grafika cud miód co tu dużo mówić, dobra kariera prowadź tak dalej to w przyszłym miesiącu będzie poważna kandydatura do konkursu.

Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
Odp: Reprezentacja Polski by plumber#10. Problemy Nowaka, kogo zabrać do Niemiec?
« Odpowiedź #54 dnia: Czerwiec 24, 2012, 13:46:10 »
#11



Ta kadra może po raz pierwszy pokonać Niemców.

Tak więc w końcu nadszedł ten dzień w którym Piotr Nowak podał skład na mecze eliminacyjne z reprezentacjami Niemiec, Francji i Irlandią. W kadrze jest kilka niespodzianek ponieważ zabrakło w niej kilku piłkarzy, którzy wydawali się pewni miejsca w składzie. Więc do rzeczy. Oczywiście obsada bramkarska to nie zmieniona trójka. Nowak chyba jest pewny tych golkiperów. Boruc po transferze do Anglii będzie mógł się czasem zmierzyć ze Szczęsnym. Zapowiada się bardzo ciekawa sytuacja w naszej reprezentacji. Teraz obrona gdzie bardzo niespodziewanie pojawiło się nowe nazwisko. Chodzi nam o stopera mistrza Polski, Piotra Celebana. Ciekawie właśnie zapowiada się rywalizacja w środku obrony bo wszyscy są na prawie takim samym poziomie. W pomocy również jest jedno nowe nazwisko. Jest to również zawodnik Śląska Wrocław, prawdziwy mistrz – Sebastian Mila. Wielu zastanawia się czy Nowak postawi na dwójkę czy na trójkę środkowych zawodników. Dużo zależy również od Joachima Loewa bo nie wiadomo jak on ustawi swój zespół. Niemiec bardzo chroni swojego składu dlatego dzisiaj nie podamy przewidywanego ustawienia Niemców. Dobrym wyborem mógłby być Matuszczyk, który jest obeznany z Niemieckimi piłkarzami z wiadomego powodu. Sprawa napastników to również wcześniej wyjaśniona sprawa. Chociaż Patryka Małeckiego zastąpił jego były klubowy kolega – Paweł Brożek. Smolarek i Lewandowski byli pewni powołania, ale cały czas nie wiedzą czy wystąpią z Niemcami. Rywalizacja zapowiada się bardzo interesująco. Poniżej prezentujemy kadrę na mecze z reprezentacjami Niemiec, Francji i Irlandii.

Bramkarze:

1.Wojciech Szczęsny (Arsenal FC)
2.Artur Boruc (Wolverhampton)
3.Przemysław Tytoń (PSV Edinhoven)

Obrońcy:

4.Piotr Celeban (Śląsk Wrocław)
5.Michał Żewłakow (Legia Warszawa)
6.Damien Perquis (Toulouse FC)
7.Jakub Wawrzyniak (Legia Warszawa)
8.Łukasz Piszczek (Borussia Dortmund)
9.Marcin Wasilewski (Anderlecht Bruksela)
10.Marcin Kamiński (Lech Poznań)

Pomocnicy:

11. Dariusz Dudka (OSC Lille)
12. Adam Matuszczyk (FC Koeln)
13. Sławomir Peszko (Wolsfburg)
14. Eugen Polański (FSV Mainz)
15. Kamil Grosicki (Fenerbache SK)
16. Ludovic Obraniak (Bordeux)
17. Jakub Błaszczykowski (Borussia Dortmund)
18. Sebastian Mila (Śląsk Wrocław)

Napastnicy:   

19. Euzebiusz Smolarek (Werder Brema)
20.Robert Lewandowski (Borussia Dortmund)
21. Paweł Brożek (Blackburn)

Tak więc tak to wszystko wygląda, zobaczymy kogo wystawi Nowak, który powiedział, że wypowiedzi piłkarzy i jego samego usłyszymy dopiero po spotkaniu z drużyną Joachima Loewa. Teraz powiedział, że zawodnicy muszą w stu procentach skupić się na celu jakim jest zdobycie punktów. Eksperci również zamilkli więc naprawdę skupienie jest ogromne. Liczymy, że będzie jak nigdy, a nie jak zawsze…
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 27, 2012, 09:47:54 wysłana przez plumber#10 »

Offline leni55

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 25
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.01.2012r.
Odp: Reprezentacja Polski by plumber#10. Ta kadra może po raz pierwszy pokonać.
« Odpowiedź #55 dnia: Czerwiec 24, 2012, 13:51:36 »
Silna kadra z niektórymi lekkimi zaskoczeniami. Mila czy Celeban ale im się miejsce w składzie należy.
Dobrze myślisz o Matuszczyku, ten chłopak po prostu musi grać! Liczę na Ciebie Plumber ;D
To ostatnie zdanie idealnie pasuje i podsumowuje wszystko...

"Jeśli nie możecie podjąć decyzji w swoim życiu, jesteście cholernym
zagrożeniem. Wasze miejsce jest w Parlamencie!"

Offline TureckiRumun

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Maj 2009
  • location:
  • Wiadomości: 138
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 31.05.2009r.
Odp: Reprezentacja Polski by plumber#10. Ta kadra może po raz pierwszy pokonać.
« Odpowiedź #56 dnia: Czerwiec 24, 2012, 14:46:59 »
No Celik i Roger w kadrze.. cieszy mnie to... Mam nadzieję że gdzieś indziej też dojdziesz do tego momentu.. chyba wiesz o czym turek mówi?? ;D Matuszczyk... nie wiem jak w klubie z nim... jeżeli gra to ok.

pasztelan

  • Gość
Odp: Reprezentacja Polski by plumber#10. Ta kadra może po raz pierwszy pokonać.
« Odpowiedź #57 dnia: Czerwiec 24, 2012, 14:53:16 »
O! Widzę że Marcin Żewłakow zmienił pozycję z napastnika na obrońce i przeszedł do Legii  :D. A tak na serio: popraw

Widzę, że uparcie stawiasz na Matusczyka, ja bym go jednym dmuchnięciem dmuchnął, za niego Kaziu albo Wilk. Perquis w Tuluzie? Nie pasuje do niego, tak samo jak Smolarek w Bremie. Myślałem może o powrocie do Santader, a Boruc to chyba do lepszego klubu niż 2 ligowe Wolves (bez urazy Darek)

Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
Odp: Reprezentacja Polski by plumber#10. Kmiron o Polskiej reprezentacji
« Odpowiedź #58 dnia: Czerwiec 24, 2012, 18:43:01 »


Opinia fachowca przed zbliżającymi się spotkaniami z Niemcami.

Już bardzo nie wiele pozostało do spotkania reprezentacji Polski z ich wielkim przeciwnikiem, reprezentacją Niemiec. Mecz zapowiada się nie zwykle ciekawie, a Polscy kibice liczą na to, że nasi dadzą radę. Mimo to są w tym kraju ludzie, którzy nie wierzą w naszą reprezentację. Poniżej prezentujemy wypowiedź bardzo znanego eksperta, który ukrywa się pod przezwiskiem kmiron.

kmiron - Przed nami początek kompromitacji, jaka czeka nas w eliminacjach do Mundialu w Brazylii. Po idiotycznej decyzji FIFA, będziemy walczyć o awans w dwa razy silniejszej grupie. Super. Pewnie Platini podszepnął coś Blatterowi, bo swoje dostaliśmy już w losowaniu Euro 2012 i teraz wszystko musi wyjść na zero. Na dobry początek nasz ulubiony rywal zza zachodniej granicy - Niemcy. Piłkarze i Nowak zapowiadają walkę, zaangażowanie i to, czym mamią nas przed każdym meczem; dobry wynik. Co z tego wyniknie, wszyscy wiemy. Dodatkowo naszą wiarę mocno przetrzebiły wyniki pierwszych sparingów pod wodzą nowego selekcjonera. Przegrana z przerażająco słabą Holandią oraz pogonienie przereklamowanego Ibrahimovicia to nie to, czego spodziewali się rodacy. A już wisienkę na torcie stanowią powołania. Nowak wciąż nie zdecydował, kto będzie stał w bramce jego zespołu, pokazując tym samym, jak konkretnym i wiedzącym czego chce jest człowiekiem. No i po co mu 21 piłkarzy? Żadne wielkie turnieje i tak go nie czekają, nie musi próbować aż tylu gagatków. Tym bardziej, że przynajmniej połowa z nich nie zasłużyła sobie niczym na powołanie. Co w kadrze robi wolniejszy od zawodników w A-klasie Mila czy drugoligowy Brożek? Kompromitacja, panie Piotrku.

Dostałem zgodę od detoxa ;).
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 24, 2012, 19:50:32 wysłana przez plumber#10 »

Offline Jaxok

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location: Polska
  • Wiadomości: 18
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.01.2012r.
  • ¡Som i serem!
Odp: Reprezentacja Polski by plumber#10. Kmiron o Polskiej reprezentacji.
« Odpowiedź #59 dnia: Czerwiec 24, 2012, 18:47:35 »
Ciekawa opinia. W pełni się zgadzam, jednak myślę, że Polakom uda się ugrać "coś więcej". Powodzenia! :)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Reprezentacja Polski by plumber#10. Kmiron o Polskiej reprezentacji.
« Odpowiedź #59 dnia: Czerwiec 24, 2012, 18:47:35 »