Autor Wątek: Premier League 2012/13 //OFICJALNY MANAGER PESLEAGUE --KONIEC!  (Przeczytany 102649 razy)

0 użytkowników i 11 Gości przegląda ten wątek.

Offline Dreamis

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2012
  • location:
  • Wiadomości: 12
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.02.2012r.
Odp: Premier League menadżer 2012/13--WYNIKI KOLEJEK 21/22!!!
« Odpowiedź #480 dnia: Listopad 07, 2012, 17:59:39 »
1 pkt... Nie jestem zadowolony z swoich chłopaków.

Offline RoGalos

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 825
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 11.11.2009r.
Odp: Premier League menadżer 2012/13--WYNIKI KOLEJEK 21/22!!!
« Odpowiedź #481 dnia: Listopad 08, 2012, 17:07:25 »
SKŁADY NA KOLEJKI 23-24 PRZYJMUJĘ DO PONIEDZIAŁKU 15:00(GDYŻ I TAK WCZEŚNIEJ NIE ZDOŁAM SPOTKAŃ ROZEGRAĆ)

23 kolejka:

Southampton FC   Stoke City
Tottenham   Newcastle United
Everton FC   Wigan Athletic
Fulham Londyn   Sunderland AFC
West Ham United   Norwich City
West Bromwich   Liverpool FC
Swansea City   Queens Park
Manchester City   Reading FC
Manchester U   Arsenal Londyn
Chelsea Londyn   Aston Villa

24 kolejka:

Southampton FC   Chelsea Londyn
Aston Villa   Manchester U
Arsenal Londyn   Manchester City
Reading FC   Swansea City
Queens Park   West Bromwich
Liverpool FC   West Ham United
Norwich City   Fulham Londyn
Sunderland AFC   Everton FC
Wigan Athletic   Tottenham
Newcastle United   Stoke City

Offline Marcin14

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 988
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.11.2009r.
Odp: Premier League menadżer 2012/13--SKŁADY DO PONIEDZIAŁKU!!!
« Odpowiedź #482 dnia: Listopad 08, 2012, 20:49:19 »
1pkt w dwuch meczach jednak nadal jest 11 lokata  i nadal mała strata do pucharów.

Offline RoGalos

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 825
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 11.11.2009r.
Odp: Premier League 2012/13 //OFICJALNY MANAGER PESLEAGUE --SKŁADY DO PONIEDZIAŁKU!!!
« Odpowiedź #483 dnia: Listopad 11, 2012, 19:33:54 »

ESPN z transmisją!
Naszym dziennikarzom udało się dotrzeć do bardzo ciekawych i niemal na pewno sprawdzonych informacji. Otóż od 23 kolejki ligowej ESPN wykupiło prawa do transmisji oficjalnych kanałów klubowych wszystkich klubów występujących obecnie w Premier League. Każdy z klubów będzie miał przydzielony osobny czas transmisji podczas którego będzie można spojrzeć w funkcjonowanie klubów od podstaw, oraz dowiedzieć się najnowszych aktualności o swoich ulubionych klubach. Niewątpliwie jest to duża gratka dla kibiców, ale też okazja dla klubów. Trzeba przyznać iż ESPN zapłaciło niemałe pieniądze za prawa do tych właśnie transmisji.





Tak jak już wyżej napisałem, na tej innowacji można zarobić pieniądze do budżetu transferowego. Każda wiadomość/wywiad/zapowiedź/podsumowanie jest warte kwoty 200tyś euro do budżetu klubu. Maksymalna liczba takich wiadomości to dwie na dwie kolejki. Czyli: Jeśli wysyłamy składy na kolejki 23-24 to możemy napisać np zapowiedź kolejki 23 i podsumowanie kolejki 24. Oczywiście może to być całkiem co innego. Tak jak mówię: wywiad czy coś w tym rodzaju. Wasz pomysł.

Przykład:
Nowy manager  "The Blues"



Dzis rano doszlo do podpisania umowy między angielską Chelsea FC a Shady1990 ,który zadebiutuje juz w następnej kolejce. Triumfator poprzedniej edycji ligi mistrzów fatalnie zaczął sezon i po 9 spotkaniach zajmuje dopiero  14 pozycje w lidze ,przegrywając w ostatniej kolejce az 4:1 z ostatnim WBA !!! To nie pierwsza zmiana trenera w wielkim klubie w tym sezonie,wczesniej  nowym szkoleniowcem Manchesteru City został Bartek10 ,który w fenomenalnym stylu prowadził Sunderland AFC,  rewelację  sezonu. Na konferencji prasowej zebrało sie wielu dziennikarzy chcących poznac nowego szkoleniowca The Blues. Wywiad z nowym szkoleniowcem przeprowadziła takze nasza "Chelsea TV"





Chelsea TV : Dzien dorby,czy praca w takim klubie jak Chelsea  to pana marzenie ?

Shady1990: Tak ,jestem  fanem Chelsea od dawna ,i ubolewam nad tym co dzieje sie w tym sezonie.Mam nadzieje ze uda mi sie przywrocic druzyne do wielkiej czwórki.

Chelsea TV : Czy ma pan plan na to ,zeby The Blues znowu zaczeli wygrywac?

Shady1990:Plan jest jednak mam zamiar go wdrązac powoli,niestety nie mam mozliwosc przeprowadzenia transferów oraz przygotowania druzyny do sezonu ,wszystko bedzie trzeba robic  "w biegu" .

 Chelsea TV :Czy ma pan zamiar przebudowac druzyne od fundamentów ??

Shady1990: Bedzie napewno kilka zmian,dostana szanse takze inni piłkarze, zdecydowanie zawodza piłkarze którzy przeszli przed sezonem  Podolski oraz Giroud ,wydaje mi sie ze zbyt pochopnie i bez przemyslenia były szkoleniowec oddał Torresa. Napewno druzyne stac na lepsza grę.I zrobie wszystko co w mojej mocy zeby tak sie stało.

Chelsea TV Dziekujemy za wywiad i zyczymy samych sukcesów.
 
Shady1990:  Dziekuje bardzo

Offline walec26

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2009
  • location:
  • Wiadomości: 66
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 16.05.2009r.
  • Yeah !
  • Gram w: PES 2013
Odp: Premier League 2012/13 //OFICJALNY MANAGER PESLEAGUE --SKŁADY DO PONIEDZIAŁKU!!!
« Odpowiedź #484 dnia: Listopad 11, 2012, 21:02:12 »
Bardzo fajnie ;) . A sami sobie dodajemy , czy ty to bedziesz podliczał ?
ronaldo3.png" border="0

Offline RedHood

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 22.05.2012r.
Odp: Premier League 2012/13 //OFICJALNY MANAGER PESLEAGUE --SKŁADY DO PONIEDZIAŁKU!!!
« Odpowiedź #485 dnia: Listopad 11, 2012, 21:08:19 »




Będące ostatnio na fali wznoszącej Reading FC podjęło współpracę z londyńskim Institute of Cancer Research (ICR) w celu podniesienia świadomości raka w ramach Soccer Kicks Cancer, inicjatywy koncentrującej się na podnoszeniu świadomości i funduszów na badania i leczenie raka, mającej na uwadze profilaktykę w walce z nowotworami u mężczyzn, kobiet i dzieci. "The Royals" spróbują zgromadzić fundusze dla Instytutu przy okazji każdego domowego występu przez najbliższy miesiąc, począwszy od spotkania ze Swansea City w 24. kolejce.

Po ustaleniach z Angielską Federacją Piłkarską, w ciągu miesiąca każdy z meczów na Madejski Stadium rozgrywany będzie okolicznościową, różową piłką Umbro Neo Pro, natomiast zawodnicy obu drużyn, trenerzy i sędziowie nosić będą specjalne, różowe opaski na swoich koszulkach, zaś bramkarze korzystać będą ze specjalnie przygotowanych przez Umbro różowych rękawic bramkarskich. Obie ławki rezerwowych otrzymają różowe ręczniki z logo technicznego sponsora Reading - Gatorade.

Jednocześnie, Reading FC po raz pierwszy zawarł współpracę z Zeta Tau Alpha Fraternity, które zobowiązało się rozprowadzić dziesięć tysięcy tak zwanych "wstążek świadomości" wśród fanów Reading, jak i drużyn, które będą gościć w ciągu miesiąca na Madejski Stadium, mając na celu podniesienie wiedzy na temat raka i profilaktyki z nim związanej. Sam prezes John Madejski wyszedł akcji naprzeciw, przeznaczając na aukcje piłki, szale i inne gadżety klubowe z autografami piłkarzy, z czego cały dochód zostanie przekazany ICR.
« Ostatnia zmiana: Listopad 11, 2012, 21:19:03 wysłana przez RedHood »

Offline Katalonbar

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Mar 2011
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 773
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 05.03.2011r.
    • Status GG
    • Steam
  • Gram w: PES 06
Odp: Premier League 2012/13 //OFICJALNY MANAGER PESLEAGUE --SKŁADY DO PONIEDZIAŁKU!!!
« Odpowiedź #486 dnia: Listopad 11, 2012, 21:38:54 »
Fantastyczna inicjatywa Reading.

A artykuł czyta się przyjemie i mam nadzieję, że będziesz pisał więcej. :-)
Pharmacie populaire REJESTRACJA lub LOGOWANIE analogues de medicaments

Offline RoGalos

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 825
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 11.11.2009r.
Odp: Premier League 2012/13 //OFICJALNY MANAGER PESLEAGUE --SKŁADY DO PONIEDZIAŁKU!!!
« Odpowiedź #487 dnia: Listopad 12, 2012, 07:57:54 »
Bardzo fajnie ;) . A sami sobie dodajemy , czy ty to bedziesz podliczał ?
ja będę regularnie podliczał i na początek następnego okienka będzie to uwzględnione.

Offline Bartek10

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sie 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1883
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 06.08.2008r.
  • Gram w: ...
Odp: Premier League 2012/13 //OFICJALNY MANAGER PESLEAGUE --SKŁADY DO PONIEDZIAŁKU!!!
« Odpowiedź #488 dnia: Listopad 12, 2012, 15:17:09 »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Cristiano Ronaldo blisko City

Jak podają media Cristiano wstępnie zaakceptował ofertę złożoną przez działaczy City.Na początku odrzucał jedną za drugą aż w końcu dostał taką ,że postanowił wstępnie zaakceptować.Decyzja która została podjętą jest nieoficjalna.Powodem dla którego City chce zatrudnić gracza jest poszukiwanie klasycznego skrzydłowego gdyż ta pozycja potrzebuje ożywienia.Media powtarzają ,że powrót na Wyspy Portugalskiego asa byłby dobry zarówno dla niego jak i klubu.Znając realia ligi angielskiej piłkarz nie miał by problemu z aklimatyzacją oraz przystosowaniem się do realiów boisk.Jednak jedno jest pewne jak dojdzie do przeprowadzki portugalskiego gwiazdora to liga stanie się bardziej atrakcyjna i wzrośnie popularność klubu z Manchesteru
« Ostatnia zmiana: Listopad 12, 2012, 17:50:26 wysłana przez Bartek10 »
2 miejsce w :
Typer Premiership 2010/2011, Typer Ligi Mistrzów 2011/2012, Typer Champions League 2012/13
3 miejsce w :
Typer Premiership 2009/2010, Typer Premiership 2011/2012, Typer Premiership 2012/2013, Typer MŚ 2010,Typer Primera Division 2012/2013

Offline walec26

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2009
  • location:
  • Wiadomości: 66
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 16.05.2009r.
  • Yeah !
  • Gram w: PES 2013
Odp: Premier League 2012/13 //OFICJALNY MANAGER PESLEAGUE --SKŁADY DO PONIEDZIAŁKU!!!
« Odpowiedź #489 dnia: Listopad 12, 2012, 15:43:15 »


Wywiad z Geo Wijnaldum'em - nowym nabytkiem Kanarków

[R]edaktor : Geo zdążyłeś już zapoznać się z nowymi kolegami . Z kim jesteś najbliżej w zespole ?
[W]ijnaldum : Na początku chciałem wszystkim w klubie oraz kibicom podziękować za wspaniałe przyjęcie , czuję się tu jak w domu , choć przyznam szczerze , że miałem pewne obawy . Jak widać - niepotrzebnie . Co do pytania to jak to zazwyczaj bywa - nowi trzymają się razem , więc razem z Pablo Armero poznajemy kolegów .
[R]:Wspomniałeś o kibicach . W poprzednim klubie byłeś ich ulubieńcem , czy myślisz , że w Norwich również będą Cię uwielbiać ?
[W]:Mam taką nadzieję i dam z siebie wszystko aby tak właśnie się stało .
[R]:Jak u Ciebie z językiem angielskim ?
[W]:Podstawy znam . W porozumiewaniu się nie mam problemów , ale i tak zamierzam wkrótce pobierać nauki , aby lepiej poznać mowę Szekspira .
[R]:Nowi zawodnicy często potrzebują kilku występów , aby pokazać pełnię swoich umiejętności . Ty trafiłeś do bramki już w pucharowym debiucie . Jakie to uczucie ?
[W]:Szczerze powiedziawszy nie spodziewałem się , że zagram w tym meczu , w końcu kilkanaście godzin wcześniej dołączyłem do klubu , aczkolwiek trener postanowił inaczej i jak widać - nie pomylił się . Mam nadzieję , że jeszcze niejednokrotnie zadowole trenera i kibiców .
[R]: Dziękuje za poświęcony czas .
[W]: Dziękuje .
ronaldo3.png" border="0

Offline Ironovsky

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Mar 2012
  • location: Rybnik
  • Wiadomości: 49
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 10.03.2012r.
  • Thierry Henry
    • Status GG
  • Gram w: PES 06
Odp: Premier League 2012/13 //OFICJALNY MANAGER PESLEAGUE --SKŁADY DO PONIEDZIAŁKU!!!
« Odpowiedź #490 dnia: Listopad 12, 2012, 19:15:01 »
                                 
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Jesteśmy już po 23-24 kolejce Premier League gdzie Newcastle United stoczył bitwę z Spurs która skończyła się kleską dla kogutów .
Gwóźdź do trumny wbił Gabriel Obertan urodzony w Paryżu znany z Manchesteru United po pieknej akcji idealnie przyłożył się do strzału i po chwili piłkę z bramki wyciągał bramkarz.

                              REJESTRACJA lub LOGOWANIE

                                          Po meczu Gabriel Obertan na pomeczowej konferencji prasowej udzielił wywiadu

                      REJESTRACJA lub LOGOWANIE
« Ostatnia zmiana: Listopad 14, 2012, 22:32:21 wysłana przez Ironovsky »

Offline adrian4900

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2011
  • location:
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.10.2011r.
Odp: Premier League 2012/13 //OFICJALNY MANAGER PESLEAGUE --SKŁADY DO PONIEDZIAŁKU!!!
« Odpowiedź #491 dnia: Listopad 12, 2012, 21:20:05 »
Warto dodać ,że na celowniku Ironovskyego jest Theo Walcott

Od razu mówię że nie masz szans go pozyskać

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Premier League 2012/13 //OFICJALNY MANAGER PESLEAGUE --SKŁADY DO PONIEDZIAŁKU!!!
« Odpowiedź #492 dnia: Listopad 12, 2012, 21:49:50 »
Język polski [']
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline Katalonbar

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Mar 2011
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 773
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 05.03.2011r.
    • Status GG
    • Steam
  • Gram w: PES 06
Odp: Premier League 2012/13 //OFICJALNY MANAGER PESLEAGUE --SKŁADY DO PONIEDZIAŁKU!!!
« Odpowiedź #493 dnia: Listopad 12, 2012, 22:29:12 »
The Potters - Stoke City Magazine


* Everton FC vs. Stoke City

W 21 kolejce podopieczni Katalonbara po świetnej passie w FA CUP podjęli drużynę The Toffees.

Piłkarze gospodarzy (Everton) na spotkanie wyszli ustawieniem 4-2-3-1. Drużyna Stoke postawiła na nieco ofensywniejsze zestawienie z dwoma napastnikami z przodu.

Stroną przeważającą byli The Potters, którzy w meczu oddali aż 15 strzałów z czego 8 było celnych. Bezbramkowy remis można zawdzięczać brakarzowi The Toffees, Timowi Howardowi.

Statystki mówią same za siebie; meczy powinien wygrać Stoke, lecz szczęście sprzyjało The Blues.

* Stoke City vs. Tottenham

W 22 kolejce odbyło się spotkanie Stoke - Tottenham.

Gospodarze na mecz z Londyńczykami wyszli tą samą jedenastką co w meczu z Evertonem. Tottenham natomiast postawił na niesamowicie ofensywny skład; dwaj skrzydłowi oraz dwaj środkowi napastnicy.

Drużyna gości już w pierwszych minutach spotkania pokazała próbki swoich umiejętności. W 5 minucie na strzał z pola karnego zdecydował się Clint Dempsey, jednak dobrze ustawiony Green sparował uderzenie poza boisko. Kolejne ataki Spurs nasilały się, a efektem tych ataków był gol zdobyty w 26 minucie przez Adebayora (asystę przy bramce zaliczył Negredo).

Gospodarze, na drugą połowę spotkania wyszli bardzo zmotywowani; w pierwszych pięciu minutach gry oddali dwa niecelne strzały. Niestety, ale w dalszej części meczu piłkarzom Stoke zabrakło przysłowiowego "gazu". Goście do końca spotkania kontrolowali przebieg gry i w konsekwencji wywieźli trzy punkty z Britannia Stadium.

* Rywale Stoke


Drużyna Stoke następny mecz rozegra z Southampton FC. Ekipa "Świętych" nie gra zbyt spektakularnego sezonu, lecz trzy punkty powinny zostać na St Mary's Stadium.

W ramach 24 kolejki  "Garncarze" podejmą ekipie Newcastle. Będzie to zdecydowanie trudniejszy mecz. "Sroki" grają obecnie wyśmienity sezon będąc na czwartym miejscu premiowanym grą w Lidze Mistrzów. Dodatkowym wsparciem drużyny z nad Tynu będą wspaniali kibice, który są znani z wykonywania cudownych opraw.
« Ostatnia zmiana: Listopad 12, 2012, 22:31:40 wysłana przez Katalonbar »
Pharmacie populaire REJESTRACJA lub LOGOWANIE analogues de medicaments

Offline IDareKI

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 89
  • Dostał Piw: 11
  • Na forum od: 21.05.2012r.
Odp: Premier League 2012/13 //OFICJALNY MANAGER PESLEAGUE --SKŁADY DO PONIEDZIAŁKU!!!
« Odpowiedź #494 dnia: Listopad 12, 2012, 22:40:02 »

Tottenham z nowym szkoleniowcem!



Tottenham ma nowego szkoleniowca! Jest nim niejaki IDareKI, którego mogliśmy już oglądać w roli trenera Newcastle. Poprzedni trener Kogutów został zwolniony... z powodu takich samych konsekwencji, jakie poniósł nowy menedżer kiedy tracił posadę w drużynie Srok. Środek tabeli to zdecydowanie zbyt mało, dlatego IDareKI wraca z nowymi siłami i ambicjami, by wyciągnąć Koguty z tej nieciekawej sytuacji. Poprosiliśmy samego zainteresowanego o wypowiedź:

"Wiem, że zawiodłem wszystkich kibiców Newcastle, jak i zawodników tego zespołu. Ten rozdział uważam jednak za zamknięty i to co złe chcę jak najszybciej puścić w niepamięć. Tottenham to klub o wielkich potencjalne, który jednak trzeba wydostać wszelkimi sposobami na wierzch. Na ile mi się to uda? To pokazą najbliższe ligowe spotkania. Wiem jedno - nie będzie łatwo, ale nie oddamy żadnej minuty meczu bez walki."

Offline Douglas

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 815
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 14.12.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Premier League 2012/13 //OFICJALNY MANAGER PESLEAGUE --SKŁADY DO PONIEDZIAŁKU!!!
« Odpowiedź #495 dnia: Listopad 13, 2012, 18:22:29 »

Wywiad z Diego



[R]edaktor: Czy zdążyłeś się już zapoznać z nowymi kolegami z klubu?
[D]iego: Tak, wszyscy miło mnie przywitali. Było mi na pewno łatwiej zaaklimatyzować się, ponieważ razem ze mną do klubu przyszedł Denilson. Grał on już na wyspach Brytyjskich więc trochę go się dopytywałem na temat angielskiego futbolu.
R: Dlaczego akurat Anglia?
D: Grałem już w Niemczech, Hiszpanii i we Włoszech. Chciałem sprawdzić się także tu, w Anglii. Dostałem dobrą ofertę, więc ją od razu zaakceptowałem.
R: Nie chciałeś zostać w Wolfsburgu?
D: W tym klubie jakaś osoba mnie nie szanowała, więc ja jej też nie miałem zamairu szanować. Jakoś za dobrze nie czułem się w Wolfsburgu.
R: Przejdźmy teraz do Premier League. Już od 6 meczy Aston Villa nie może wygrać meczu. W czym tkwi problem?
D: Nie wiem. Pracujemy nad nową taktyką, nad nowymi rozwiązaniami, zobaczymy co z tego wyniknie. Na pewno mogę powiedzieć że w najbliższym czasie kibice będą mogli dostrzec lepszą grę z naszej strony.
R: W 4 meczach strzeliłeś 2 bramki. Niezły wynik jak na początek.
D: Tak, bardzo się cieszę z tego powodu, ale te moje bramki nie idą w parze ze zwycięstwami. Z tego powodu byłbym bardziej zadowolony.
R: Co jest waszym celem na obecny sezon?
D: Nie tracimy wiary, wierzymy że możemy grać lepiej i będziemy dawać z siebie wszystko aby w każdym meczu zbierać 3 punkty.  Zostało jeszcze dużo meczy do rozegrania, więc nie będę się pochopnie wypowiadał na ten temat.
R: Teraz będziecie podejmować Chelsea i Manchester United. Czy są to drużyny, których powinniście się bać?
D: Moim zdaniem każdej drużyny trzeba się bać, niezależnie czy to Chelsea czy jakakolwiek inna drużyna. Obie drużyny spisują się poniżej oczekiwań, więc będą chcieli za wszelką cenę wygrać ten mecz. Będziemy chcieli skupić się na własnej grze.
R: Jestes pewien że zagrasz w tych meczach?
D: Nikt nie jest pewny czy zagra. Musimy dawać z siebie wszystko na treningach i kto w nich będzie wypadał najlepiej - ten zagra. Mam tylko nadzieję, że nie złapie mnie jakaś niepotrzebna kontuzja i będę mógł grać na najwyższych obrotach.
R: W takim razie do zobaczenia i powodzenia w najbliższych meczach.
D: Dzięki.

« Ostatnia zmiana: Listopad 13, 2012, 19:02:24 wysłana przez Douglas »

Offline RoGalos

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 825
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 11.11.2009r.
Odp: Premier League 2012/13 //OFICJALNY MANAGER PESLEAGUE --SKŁADY DO PONIEDZIAŁKU!!!
« Odpowiedź #496 dnia: Listopad 14, 2012, 11:35:33 »

KOLEJKA 23

Southampton FC 1:2 Stoke City
14' 0:1 Palladino
32' 0:2 Bosingwa(Pennant)
50' 1:2 Ramirez

REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Tottenham Hotspur 1:2 Newcastle United
7' 1:0 Bale RW
41' 1:1 Cabaye RW
75' 1:2 Obertan

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Everton 3:0 W.O. Wigan Athletic
Wystawienie do gry zawodnika nie będącego własnością klubu

Fulham Londyn W.O. 0:3 Sunderland FC
Nie stawienie się na mecz

West Ham United 2:2 Norwich City
51' 1:0 Carroll(Benyaoun)
54' 1:1 Holt(Whittaker)
75' 2:1 Gabi RK
77' 2:2 Moses(Wijnaldum)

REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE

West Bromwich Albion 0:1 Liverpool FC
40' 0:1 Suarez

REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Swansea City 0:0 Queens Park Rangers

REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Manchester City 2:0 Reading FC
60' 1:0 Boateng
82' 2:0 Tevez(Clichy)

REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Manchester United 1:1 Arsenal Londyn
75' 1:0 Rooney
86' 1:1 A.Lopez(Valbuena)

REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Chelsea Londyn 3:0 Aston Villa
9' 1:0 Podolski(Ayew)
37' 2:0 Ramires(Hazard)
86' 3:0 Podolski(Lampard)

REJESTRACJA lub LOGOWANIE


KOLEJKA 24

Southampton FC 0:1 Chelsea Londyn
58' 0:1 Falcao(Ayew)

REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Aston Villa 2:0 Manchester United
10' 1:0 Diego
78' 2:0 Diego RW

REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Arsenal Londyn 3:2 Manchester City
16' 1:0 Cazorla RW
29' 1:1 Aguero
38' 2:1 Cazorla RW
84' 3:1 Cazorla RW
86' 3:2 Y.Toure

REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Reading FC 0:2 Swansea City
53' 0:1 Samobój
82' 0:2 Chicharito

REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Queens Park Rangers 3:2 West Bromwich Albion
25' 1:0 Garay(Park)
33' 1:1 Lukaku(J.Morisson)
58' 1:2 Thomas(Santos)
69' 2:2 Doumbia
85' 3:2 Garay(Park)

REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Liverpool FC 0:0 West Ham United

REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Norwich City 3:0 W.O. Fulham Londyn
Nie stawienie się na mecz

Sunderland AFC 1:2 Everton FC
23' 0:1 Honda(Mirallas)
75' 0:2 Mirallas
80' 1:2 Rose(Fletcher)

REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Wigan Athletic W.O 0:3 Tottenham Hotspur
Wystawienie do gry zawodnika nie będącego własnością klubu

Newcastle United 0:0 Stoke City

REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE


TABELA LIGOWA:

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Premier League 2012/13 //OFICJALNY MANAGER PESLEAGUE --WYNIKI KOLEJEK 23/24!!!
« Odpowiedź #497 dnia: Listopad 14, 2012, 11:38:27 »
Nosz kurde dwie porażki?! Muszę zmienić ustawienie.

Offline RedHood

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 22.05.2012r.
Odp: Premier League 2012/13 //OFICJALNY MANAGER PESLEAGUE --WYNIKI KOLEJEK 23/24!!!
« Odpowiedź #498 dnia: Listopad 14, 2012, 13:00:52 »
Dwie porażki, słabo mi poszło w tych dwóch kolejkach  ;D. Chyba czas na jakieś roszady w składzie i zmiany w ustawieniu.

Offline rudek9

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Chorzów
  • Wiadomości: 442
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 26.11.2009r.
  • Subuj mój kanał!
    • Status GG
    • YT CHANNEL
  • Gram w: PES 06, FIFA 2001, FIFA08
Odp: Premier League 2012/13 //OFICJALNY MANAGER PESLEAGUE --WYNIKI KOLEJEK 23/24!!!
« Odpowiedź #499 dnia: Listopad 14, 2012, 13:08:52 »
HoHo. Dwa walkowery. Moja glupota. Przepraszam.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Premier League 2012/13 //OFICJALNY MANAGER PESLEAGUE --WYNIKI KOLEJEK 23/24!!!
« Odpowiedź #499 dnia: Listopad 14, 2012, 13:08:52 »