Autor Wątek: Premier League 2012/13 //OFICJALNY MANAGER PESLEAGUE --KONIEC!  (Przeczytany 102610 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Premier League 2012/13 //OFICJALNY MANAGER PESLEAGUE --WYNIKI KOLEJEK 33/34!!!!
« Odpowiedź #620 dnia: Listopad 26, 2012, 20:28:32 »
Szczerze? Wku*wia mnie, że większość robi transfery przed oficjalnie rozpoczętym oknem transferowym. Jeśli się utrzymam to z ligowych już nikogo nie zdołam kupić bo zostaną same patałachy, albo większość zawodników już dawno zostanie kupionych przez kogo innego. Działacie nie fair w stosunku tych drużyn, które wciąż nie wiedzą czy się utrzymają...

Offline RoGalos

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 825
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 11.11.2009r.
Odp: Premier League 2012/13 //OFICJALNY MANAGER PESLEAGUE --WYNIKI KOLEJEK 33/34!!!!
« Odpowiedź #621 dnia: Listopad 26, 2012, 20:39:42 »
Szczerze? Wku*wia mnie, że większość robi transfery przed oficjalnie rozpoczętym oknem transferowym. Jeśli się utrzymam to z ligowych już nikogo nie zdołam kupić bo zostaną same patałachy, albo większość zawodników już dawno zostanie kupionych przez kogo innego. Działacie nie fair w stosunku tych drużyn, które wciąż nie wiedzą czy się utrzymają...
No wiesz tego akurat nikomu nie zabronisz. Tak samo w realu jest ,że kluby się dogadują dużo wcześniej, a w pierwszy dzień okna potwierdzają transfery. Między sobą menadżerowie mogą rozmawiać i tak jak mówię nikomu się nie zabroni tego. Co do transferów z zagranicy o ile o tych mówisz, to niektóre to są zwykłe bzdury po prostu.

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Premier League 2012/13 //OFICJALNY MANAGER PESLEAGUE --WYNIKI KOLEJEK 33/34!!!!
« Odpowiedź #622 dnia: Listopad 26, 2012, 20:40:46 »
Szczerze? Mnie też. Sprzedałem już Granero, ale nikt się nie musi z tym obnosic, moglibyscie chociaż zaczekać do początku okienka.

Bartek, wiesz, że się wyglupiles?
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline Ironovsky

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Mar 2012
  • location: Rybnik
  • Wiadomości: 49
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 10.03.2012r.
  • Thierry Henry
    • Status GG
  • Gram w: PES 06
Odp: Premier League 2012/13 //OFICJALNY MANAGER PESLEAGUE --WYNIKI KOLEJEK 33/34!!!!
« Odpowiedź #623 dnia: Listopad 26, 2012, 20:41:59 »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Oficjalnie: Honda na St.James !
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Jak donoszą media młody Japończyk Keisuke Honda zawitał na St.James.
Ironovsky wraz z managerem Evertonu Positive dogadali się w sprawie Hondy transfer był na zasadach wymiany , do Srok dołączą jeszcze czterech innych "The Toffees" .

"Zamierzamy przebudować nasz skład od podstaw , Newcastle United przejąłem pod koniec sezonu więc nie miałem wkładu w sprawach transferowych zamierzam zmienić skrzydła Honda oraz Piennar . Od początku sezonu zamierzamy wystartować jak torpeda" - powiedział Ironovksy.

Ironovsky również chce się pozbyć Krula jak uważa nie ma dla niego zaufania , a zastąpić go mają

Reina - Jednak Liverpool odrzucił wstępną ofertę

Drugim wyjściem jest Salvatore Sirigu , "Sroki" już złożyły ofertę francuskiemu PSG.
« Ostatnia zmiana: Listopad 26, 2012, 20:44:19 wysłana przez Ironovsky »

Offline Positive

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Mar 2012
  • location: Tomaszów Mazowiecki
  • Wiadomości: 197
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 17.03.2012r.
Odp: Premier League 2012/13 //OFICJALNY MANAGER PESLEAGUE --WYNIKI KOLEJEK 33/34!!!!
« Odpowiedź #624 dnia: Listopad 26, 2012, 21:24:05 »
Wiem, że nie musiałem ujawniać tych transferów, ale nie miałem pomysłu, jaką notkę zrobić. Przepraszam, jeżeli kogoś to zdenerwowało ;) Nie miałem tego na celu.
''Czuję to tak mocno, jak jeszcze nigdy dotąd
Kiedy siedzę tutaj z fajkiem, z ciężkim kacem, późną nocą
Niosę swoją prawdę, mikrofon jest moją kosą
Trzymam ją na Twoim gardle, dobrze radzę, milcz jak posąg.''

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Premier League 2012/13 //OFICJALNY MANAGER PESLEAGUE --WYNIKI KOLEJEK 33/34!!!!
« Odpowiedź #625 dnia: Listopad 26, 2012, 21:24:33 »
Teraz to i tak wszyscy zaczęli to pisać, więc nie jesteś sam.
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline IDareKI

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 89
  • Dostał Piw: 11
  • Na forum od: 21.05.2012r.
Odp: Premier League 2012/13 //OFICJALNY MANAGER PESLEAGUE --WYNIKI KOLEJEK 33/34!!!!
« Odpowiedź #626 dnia: Listopad 26, 2012, 21:31:37 »
Wiem, że nie musiałem ujawniać tych transferów, ale nie miałem pomysłu, jaką notkę zrobić.

Przecież nie musisz robić żadnej notki, to nie jest przymus, a jeśli będzie ona bezsensowna to i tak kasy nie będzie z tego.

Offline Positive

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Mar 2012
  • location: Tomaszów Mazowiecki
  • Wiadomości: 197
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 17.03.2012r.
Odp: Premier League 2012/13 //OFICJALNY MANAGER PESLEAGUE --WYNIKI KOLEJEK 33/34!!!!
« Odpowiedź #627 dnia: Listopad 26, 2012, 21:37:50 »
Teraz to i tak wszyscy zaczęli to pisać, więc nie jesteś sam.
Nie obchodzą mnie inni, bo wiem, że ja zrobiłem źle ;)

Przecież nie musisz robić żadnej notki, to nie jest przymus, a jeśli będzie ona bezsensowna to i tak kasy nie będzie z tego.
Uważasz, że jest bezsensowna? Trochę czasu trzeba w to włożyć ;)
''Czuję to tak mocno, jak jeszcze nigdy dotąd
Kiedy siedzę tutaj z fajkiem, z ciężkim kacem, późną nocą
Niosę swoją prawdę, mikrofon jest moją kosą
Trzymam ją na Twoim gardle, dobrze radzę, milcz jak posąg.''

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Premier League 2012/13 //OFICJALNY MANAGER PESLEAGUE --WYNIKI KOLEJEK 33/34!!!!
« Odpowiedź #628 dnia: Listopad 26, 2012, 21:39:54 »
Uważasz, że jest bezsensowna? Trochę czasu trzeba w to włożyć ;)
No akurat przy tej ostatniej to naprawdę musiałeś się dużo napracować :D Znalezienie 5 czy tam 6 zdjęć w necie, przycięcie i wrzucenie na hosting naprawdę zajmuje więcej niż 5 minut. No może 10. Ale bez przesady :P

Offline RoGalos

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 825
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 11.11.2009r.
Odp: Premier League 2012/13 //OFICJALNY MANAGER PESLEAGUE --WYNIKI KOLEJEK 33/34!!!!
« Odpowiedź #629 dnia: Listopad 26, 2012, 21:42:02 »
Dobra Panowie bo ruch większy niż po wstawieniu wyników czy czymkolwiek.
Każdy ma prawo sobie negocjować kiedy chce, owszem nie trzeba o tym mówić od razu, ale to ,że ktoś nie powie to nie zmieni faktu ,że ten zawodnik jest sprzedany już prawda ? Każdy również może negocjować, a jak spadnie to po prostu transfery nie będą się liczyć i już.

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Premier League 2012/13 //OFICJALNY MANAGER PESLEAGUE --WYNIKI KOLEJEK 33/34!!!!
« Odpowiedź #630 dnia: Listopad 26, 2012, 22:09:14 »



Mistrz Anglii z zachodniego Londynu? Na takie hasło przed sezonem nikt nie zwróciłby większej uwagi, wszakże Chelsea co sezon walczy o główne trofeum rozgrywek. W tym roku los wszystkim spławił jednak figla, o mistrzu nie mówi się już w kontekście drużyny ze Stamford Bridge, która przechodzi ogromne problemy (zaledwie punkt przewagi nad strefą spadkową, częste zmiany szkoleniowców). Wszyscy mają w głowach Queens Park Rangers. Drużyna z Loftus Road już w tej kolejce mogła zapewnić sobie ten tytuł oficjalnie, jednak piłkarze chyba za bardzo już się rozmarzyli i dostali potężnego łupnia od Liverpoolu. Zimny prysznic na tym etapie z pewnością dobrze zrobi każdemu z ekipy The Hoops. Do końca zostały 4 kolejki, czyli 12 punktów do zdobycia, a eksperci z ESPN wyliczyli co musi się stać, żeby do ekipy QPR powędrowało pierwsze tak poważne trofeum w historii klubu już po następnych dwóch kolejkach.

Możliwych jest oczywiście 6 scenariuszy (ekipa Pawlodara zdobywa 6,4,3,2,1, bądź 0 punktów)

* Przy obu wygranych meczach Rangersi zostają mistrzami bez względu na inne wyniki.

* Przy 4 pkt Sunderland nie może wygrać obu swoich meczów.

* Przy 3 pkt Sunderland nie może wygrać obu swoich meczów.

* Przy 2 pkt Sunderland nie może wygrać żadnego z meczów, a Swansea i Newcastle nie mogą wygrać obu swoich spotkań.

* Przy 1 pkt Sunderland nie może wygrać żadnego z meczów, a Swansea i Newcastle nie mogą wygrać obu swoich spotkań.

* Przy zdobytych 0 pkt mistrzostwo jest możliwe, ale zmiennych jest zbyt dużo.

Na konferencji prasowej po meczu z Liverpoolem Pawlodar nie chciał jednak bawić się w matematyka.

Mamy sporą przewagę, jednak przed sobą jeszcze 4 bardzo ciężkie mecze. Każda z drużyn, z którą przyjdzie nam się mierzyć z pewnością łatwo pola nie odda. To sama końcówka ligi, musimy być maksymalnie skoncentrowani, a jak pokazało dzisiejsze spotkanie u niektórych piłkarzy może być z tym ciężko. Nie zamierzam wyciągać żadnych konsekwencji, to nie czas i miejsce na to, chciałbym też pogratulować Liverpoolowi wspaniałego spotkania.

Szkoleniowiec Rangersów odniósł się także do plotek dotyczących odejścia Estebana Granero.

Tak, niestety to prawda. Do ostatnich chwil próbowałem odwieść go od tej decyzji, bo bez niego nasza gra wygląda dużo gorzej. Taka jest jednak jego decyzja i ja muszę to zrozumieć. Rozstaniemy się w przyjaźni. Okno transferowe coraz bliżej, nie mamy jeszcze w pełni ustabilizowanych finansów, nie wiadomo do końca ile premii klub dostanie za pozycję w lidze, ale już powoli zaczynamy rozglądać się za jakimiś wzmocnieniami.

" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline Dreamis

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2012
  • location:
  • Wiadomości: 12
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.02.2012r.
Odp: Premier League 2012/13 //OFICJALNY MANAGER PESLEAGUE --WYNIKI KOLEJEK 33/34!!!!
« Odpowiedź #631 dnia: Listopad 26, 2012, 22:49:52 »
Pawlodar - I tak cię dogonię :D. Czytało się fajnie i dobrze że wyliczyłeś bo myślałem o tym :).

Offline Douglas

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 815
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 14.12.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Premier League 2012/13 //OFICJALNY MANAGER PESLEAGUE --WYNIKI KOLEJEK 33/34!!!!
« Odpowiedź #632 dnia: Listopad 27, 2012, 16:04:07 »

Wywiad ze szkoleniowcem Aston Villi:

[R]edaktor: Dzień dobry! Mógłbym zadać parę pytań?
[D]ouglas: Dzień dobry, tak oczywiście..
[R]: Czy wierzy pan, że pańska drużyna zakwalifikuje się do europejskich pucharów?
[D]: Zostały jeszcze 4 kolejki, najbliższe dwie gramy z drużynami wyżej notowanymi w tabeli od nas, więc będziemy musieli zagrać na wysokim poziomie. Zobaczymy czy nam się uda.
[R]: Pańska drużyna ma szansę nawet wskoczyć na 2. miejsce, czy jest taka w ogóle szansa?
[D]: W piłce wszystko jest możliwe. Musielibyśmy zdobyć komplet punktów, co jest bardzo trudnym zadaniem, tym bardziej że zdarzają się gorsze mecze. Zależy też jak zagrają nasi rywale.
[R]: Mówi się, że gra Aston Villi głównie opiera się na nowym nabytku Diego. Jak pan o tym sądzi?
[D]: Diego jest świetnym graczem i doskonale wkomponował się w ten zespół. Nie zgodzę się jednak z tym, że to głównie przez Diego zdobywamy bramki. Są inni gracze tak samo ważni jak on i na pewno nie zgodzę się z tymi słowami.
[R]: Jakieś plany transferowe? Mówi się o nowym napastniku, także o graczach grających na skrzydle.
[D]: Mamy na oku paru naprawdę dobrych graczy na wszystkich pozycjach. Na pewno Aston Villa nie będzie słabsza niż w tym sezonie. Z niektórymi graczami już rozmawialiśmy na temat przeprowadzki do nas, zobaczymy co z tego wyjdzie.
[R]: Może zdradzi pan nam jakieś nazwiska?
[D]: Nie chcę zdradzać takich szczegółów, jeszcze za wcześnie...
[R]: Czy zostanie Daniel Sturridge, bo jak wiadomo jest tylko wypożyczony z Chelsea.
[D]: Pytałem Daniela na ten temat i powiedział że jest gotowy na zostanie w Birmingham. Dużo zależy jednak od ceny, nie będziemy chcieli przepłacać, jeśli będą chcieli z powrotem Daniela- nie ma żadnego problemu. Jak już wspominałem, mamy swoich kandydatów na tą pozycję.
[R]: Kto być może opuści drużynę?
[D]: Mogę potwierdzić to, że chcemy wypożyczyć młodych graczy do klubów z niższej klasy rozgrywkowej. Muszą się ogrywać, drzemie w nich wielki talent, być może będzie tak, że niektórych z nich zostawimy.
[R]: Bardzo dziękuje za wywiad, do widzenia.
[D]: Dzięki.

Maciek.pl

  • Gość
Odp: Premier League 2012/13 //OFICJALNY MANAGER PESLEAGUE --WYNIKI KOLEJEK 33/34!!!!
« Odpowiedź #633 dnia: Listopad 27, 2012, 16:10:06 »
Francuz wzmocni Cheslea ?!

Wydawać by się mogło, że działacze klubu z zachodniego Londynu nie powinni myśleć o transferach tylko o tym, aby zrobić wszystko dla utrzymania się w najwyższej klasie rozgrywkowej. Okazuje się jednak, że nie ma nic bardziej mylnego. Roman Abramowicz i jego współpracownicy są przekonani, że nowy manager ich klubu wyprowadzi Chelsea z dołka i ostatnie cztery kolejki Premier League rozegra iście po królewsku. Działacze pokrzepieni tą myślą postanowili szukać potencjalnych nowych zawodników The Blues. Pierwszy trop padł na francuskiego skrzydłowego, Francka Riberiego, który obecnie reprezentuje barwy Bayernu Monachium. Ribery to bardzo szybki, dynamiczny i świetnie dryblujący zawodnik. Właśnie taki piłkarz pasuje do mojej koncepcji gry - mówi nowy szkoleniowiec The Blues. Jak wiadomo transfer to nie tylko osobista wola zawodnika, ale również decyzja jego obecnego zespołu. Nieoficjalnie się mówi, że klub ze stolicy Wielkiej Brytanii, aby przekonać Bawarczyków do transferu zaoferował w zamian za Riberiego kwotę 42 milionów euro. Nie wiadomo jednak czy niemiecki klub zaakceptuje taką ofertę. Wiadomo natomiast jedno, że przed startem nowego sezonu ( o ile Chelsea nie spadnie z ligi ) klub prowadzony przez managera Maciek.pl pozyska co najmniej dwóch nowych zawodników, których jak na razie nazwisk nie znamy.

Oficjalna lista transferowa Chelsea

Paulo Ferreira
Adam Philips
Billy Clifford
Conor Clifford
Hilario
« Ostatnia zmiana: Listopad 29, 2012, 21:13:23 wysłana przez Maciek.pl »

Offline Douglas

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 815
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 14.12.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Premier League 2012/13 //OFICJALNY MANAGER PESLEAGUE --WYNIKI KOLEJEK 33/34!!!!
« Odpowiedź #634 dnia: Listopad 27, 2012, 18:10:02 »
Lista transferowa w Aston Villi:

Ron Vlaar (ŚO, 26l.)
Chris Herd (SP, 23l.)
Brett Holman (OP, 27l.)
Graham Burke (LS, 18l.)
Gabriel Agbonlahor (LP, 26l.)
Daniel Johnson (ŚP, 19l.)
Eric Lichaj (PO, 23l.)
Samir Carruthers (LP/PP, 19l.)

Offline RoGalos

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 825
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 11.11.2009r.
Odp: Premier League 2012/13 //OFICJALNY MANAGER PESLEAGUE --WYNIKI KOLEJEK 33/34!!!!
« Odpowiedź #635 dnia: Listopad 28, 2012, 11:53:49 »
ZAJMUJCIE SIĘ DALEJ TRANSFERAMI I WSZYSTKIM CO JEST NIEISTOTNE TERAZ!!! BRAWO, BRAWO,BRAWO I DZIĘKUJĘ.


35 KOLEJKA

Southampton FC WO:WO Queens Park Rangers

Liverpool FC 3:0 WO Reading FC

Norwich City 3:0 WO Arsenal Londyn

Sunderland AFC 1:0 Aston Villa
80' 1:0 Samobój

REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Wigan Athletic 0:3 WO Chelsea Londyn

Newcastle United 0:3 WO Manchester United

Stoke City 0:2 Manchester City
37' 0:1 Aguero
57' 0:2 Aguero(Silva)

REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Tottenham Hotspur 1:1 Swansea City
59' 0:1 Eliseu
64' 1:1 Adebayor(Jenas)

REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Everton FC 1:0 West Bromwich Albion
56' 1:0 Matri(Honda)

REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Fulham Londyn 2:0 West Ham United
60' 1:0 Błaszczykowski(Aubameyang)
75' 2:0 S.Davies(Berbatov)

REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE


36 KOLEJKA

Southampton FC 0:3 WO Fulham Londyn

West Ham United 0:2 Everton FC
26' 0:1 Honda RW
64' 0:2 Mirallas(Matri)

REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE

West Bromwich Albion 0:0 Tottenham Hotspur

REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Swansea City 0:0 Stoke City

REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Manchester City 3:0 WO Newcastle United

Manchester United 3:0 WO Wigan Athletic

Chelsea Londyn 3:2 Sunderland AFC
4' 1:0 Lampard(Mertens)
11' 1:1 Fletcher RW
50' 2:1 Falcao
80' 3:1 Mertens
90' 3:2 Fletcher

REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Aston Villa 4:3 Norwich City
8' 0:1 Wijnaldum
27' 0:2 Wijnaldum(Dos Santos)
40' 1:2 Bent(Diego)
44' 2:2 Bent(Sturridge)
48' 2:3 Wijnaldum
56' 3:3 Bent
85' 4:3 Samobój

REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Arsenal Londyn 0:3 WO Liverpool FC

Reading FC WO:WO Queens Park Rangers

TABELA LIGOWA:

Offline Douglas

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 815
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 14.12.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Premier League 2012/13 //OFICJALNY MANAGER PESLEAGUE --BĘDZIEMY KOŃCZYĆ!
« Odpowiedź #636 dnia: Listopad 28, 2012, 12:06:09 »
Southampton FC WO:WO Queens Park Rangers
Reading FC WO:WO Queens Park Rangers

te mecze będziesz jeszcze rozgrywał??


Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Premier League 2012/13 //OFICJALNY MANAGER PESLEAGUE --BĘDZIEMY KOŃCZYĆ!
« Odpowiedź #637 dnia: Listopad 28, 2012, 12:08:04 »
Ja to sobie potrafię skomplikować życie... Sorki RoGalos, kompletnie nie dojrzałem tej wiadomości o terminie, utknęła między tymi wiadomościami z klubów.
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline RoGalos

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 825
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 11.11.2009r.
Odp: Premier League 2012/13 //OFICJALNY MANAGER PESLEAGUE --BĘDZIEMY KOŃCZYĆ!
« Odpowiedź #638 dnia: Listopad 28, 2012, 12:31:51 »
Southampton FC WO:WO Queens Park Rangers
Reading FC WO:WO Queens Park Rangers

te mecze będziesz jeszcze rozgrywał??


Nie. Obustronny walkower.

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Premier League 2012/13 //OFICJALNY MANAGER PESLEAGUE --BĘDZIEMY KOŃCZYĆ!
« Odpowiedź #639 dnia: Listopad 28, 2012, 13:44:20 »
Ja pie**dole. Niektórzy przez idiotów co nie wysłali składu w łatwy sposób zarobili 3 punkty. A tu człowiek się meczy by dobrać odpowiednią taktykę i jeszcze przegra i nici ze zdobyczy punktowej. Nosz ku*wa...

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Premier League 2012/13 //OFICJALNY MANAGER PESLEAGUE --BĘDZIEMY KOŃCZYĆ!
« Odpowiedź #639 dnia: Listopad 28, 2012, 13:44:20 »