Autor Wątek: Wszystko o trybie BaL- pomoc/porady  (Przeczytany 139980 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline pes1313

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2012
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.09.2012r.
Odp: Wszystko o trybie BaL- pomoc/porady
« Odpowiedź #80 dnia: Październik 06, 2012, 20:42:24 »
Dzisiaj grałem sobie na xboxie.
Skończyłem sezon.
10 goli w eredivisie.Król strzelców.
Coś wcisnąłem w połowie sezonu.
I zakończona kariera nagle ..
I od nowa profil.
BIDA !

Mialem tak samo ,gralem w l.holenderskiej w RKC Waalwijk i tez bawilem sie i zakonczylem karierie nieswiadomie ,teraz gram drugi  sezon w PES LEAGUE w Marguaparenie i w reprezentacji;p

Offline Pepesi

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 56
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 23.08.2011r.
  • Chelsea FC
Odp: Wszystko o trybie BaL- pomoc/porady
« Odpowiedź #81 dnia: Październik 06, 2012, 21:55:44 »
Mialem tak samo ,gralem w l.holenderskiej w RKC Waalwijk i tez bawilem sie i zakonczylem karierie nieswiadomie ,teraz gram drugi  sezon w PES LEAGUE w Marguaparenie i w reprezentacji;p

Dzisiaj grałem sobie na xboxie.
Skończyłem sezon.
10 goli w eredivisie.Król strzelców.
Coś wcisnąłem w połowie sezonu.
I zakończona kariera nagle ..
I od nowa profil.
BIDA !

Tak to jest, jak się nie czyta i wciskasz byle co. Nie ogarniam, jak można być tak tępym... Tam jest przecież prosta angielszczyzna, nie rozumiem, co tam jest niezrozumiałego.

Offline Lacan

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 1065
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 18.06.2010r.
Odp: Wszystko o trybie BaL- pomoc/porady
« Odpowiedź #82 dnia: Październik 07, 2012, 00:39:30 »
tam nie ma nic niezrozumiałego, trzeba tylko czytać i znać przynajmniej jakieś podstawy angielskiego ale 2/3 osób woli olać naukę języka i używać np. jakiegoś upośledzonego spolszczenia, bo to za trudne i im się nie chce itd.

Offline MichW

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2386
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 21.06.2009r.
  • Od kołyski, aż po grób: Stilon Gorzów ZKS :)
  • Gram w: PES 2013
Odp: Wszystko o trybie BaL- pomoc/porady
« Odpowiedź #83 dnia: Październik 07, 2012, 10:57:28 »
tam nie ma nic niezrozumiałego, trzeba tylko czytać i znać przynajmniej jakieś podstawy angielskiego ale 2/3 osób woli olać naukę języka i używać np. jakiegoś upośledzonego spolszczenia, bo to za trudne i im się nie chce itd.
Ale mnie wkurw.. takie gadanie. Uczę się niemieckiego, bo nie potrzeba mi puki co wylatywać byle gdzie. Podstawy angielskiego też mam, ale uwierz mi, że to taka prosta angielszczyzna to nie jest. Zresztą na kursach nie uczą słówek z Pesa, więc lepiej już nic nie mów :P
Chcesz dorobić sobie na szybko 15$? Pisz GG: 7886524

Offline Pepesi

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 56
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 23.08.2011r.
  • Chelsea FC
Odp: Wszystko o trybie BaL- pomoc/porady
« Odpowiedź #84 dnia: Październik 07, 2012, 18:55:46 »
Nie mów mi, że nie zaniepokoiłyby Cię słowa "will not be able to play in any subsequent matches". "Not", "play", "matches" - podstawowe słowa, powinny wzbudzić podejrzenia. Zresztą, nie wiem co ci ludzie mają w głowach, że nie czytają co wybierają... A jak nie wiedzą, to niech się tego nie dotykają?

Offline sienko

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2010
  • location:
  • Wiadomości: 48
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.05.2010r.
Odp: Wszystko o trybie BaL- pomoc/porady
« Odpowiedź #85 dnia: Październik 07, 2012, 19:53:47 »
Jak sobie wypuścić piłkę w biegu??  tz. żeby szybciej biec kom. wypuszcza sobie piłkę na 4-5m i dobiega. Jak tak zrobić ?


Ja to mam dziwną sytuację. Gram w VVV i po 6 meczach nie straciliśmy bramki. Wpuszczają mnie koło 70min. i jak nie strzele to jest wynik 0-0 WTF??   Jak na razie "wygrałem" 4 mecze. Jeszcze nikt oprócz mnie nie strzelił...

Offline MichW

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2386
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 21.06.2009r.
  • Od kołyski, aż po grób: Stilon Gorzów ZKS :)
  • Gram w: PES 2013
Odp: Wszystko o trybie BaL- pomoc/porady
« Odpowiedź #86 dnia: Październik 08, 2012, 18:16:20 »
Nie mów mi, że nie zaniepokoiłyby Cię słowa "will not be able to play in any subsequent matches". "Not", "play", "matches" - podstawowe słowa, powinny wzbudzić podejrzenia. Zresztą, nie wiem co ci ludzie mają w głowach, że nie czytają co wybierają... A jak nie wiedzą, to niech się tego nie dotykają?
Tak tylko w Bal-u i Ml jest dużo dialogów. Nie będę się spierać. Jak Galapagos weźmie się do roboty to nie będziemy mieli takiego problemu (oby). Co do opcji trochę jest w tym racji. Tu akurat nie ma skomplikowanych opcji.

@sienko musisz w odpowiednim tempie (rytmicznie) wciskać przycisk biegu
Chcesz dorobić sobie na szybko 15$? Pisz GG: 7886524

Offline Koziom

  • Zasłużony
  • *
  • Join Date: Sie 2012
  • location: Legnica
  • Wiadomości: 483
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 02.08.2012r.
    • Real Madrid
  • Gram w: PES 2013
Odp: Wszystko o trybie BaL- pomoc/porady
« Odpowiedź #87 dnia: Październik 08, 2012, 20:34:01 »
1. Mam problem, a może jakiś bug, nie wiem. W football life załóżmy gry gram widze trenera i pustą ławke rezerwowych, brak ochroniarzy. Gdy włącze powtórke to wszystko widać, cała ławka rezerwowych, ochroniarze itp.

2. Nie wiem czy tylko ja tak mam, ale jak gram w football lifeto dostaje expa za kazdym meczem, ale nie wzrasta mi ten pasek zaufania trenera na daną pozycje..

3. Dziwne ale trener nie robi żadnych zmian, nawet w meczach ligowych. 70 minuta, ja mam już czarny pasek zmęczenia, połowa skladu n a czerwonym a on nie robi zmian..

4. Dostalem pare butow za gracza meczu, jedne adidaski zalozylem ,a drugie dostalem i jak chce zobaczyc statystyki to mi się gra wyącza.
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI INFORMACJAMI O PES 2014?
WEJDŹ W LINK PONIŻEJ:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline kaperinho

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 8
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.10.2009r.
Odp: Wszystko o trybie BaL- pomoc/porady
« Odpowiedź #88 dnia: Październik 08, 2012, 22:52:54 »
A ja po wgraniu patcha 1.2 w trybie BaL mam problem. Podczas uruchamiania/ wczytywania 2giego meczu wywala mnie do windowsa :/  Macie dla mnie jakąś radę ? I jeśli ten problem był tutaj już poruszany to przepraszam ale czytając nie znalazłem wyjaśnienia...

Offline r.a.j.a.n

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 594
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 18.10.2010r.
  • It's gonna be a legen - ... wait for it... - dary!
  • Gram w: PES 2016 na PS4
Odp: Wszystko o trybie BaL- pomoc/porady
« Odpowiedź #89 dnia: Październik 09, 2012, 09:02:59 »
A ja po wgraniu patcha 1.2 w trybie BaL mam problem. Podczas uruchamiania/ wczytywania 2giego meczu wywala mnie do windowsa :/  Macie dla mnie jakąś radę ? I jeśli ten problem był tutaj już poruszany to przepraszam ale czytając nie znalazłem wyjaśnienia...
Domyślam się, że chodzi Ci o PESEdit patch 1.2. A wgrywałeś fixy, które udostępnili twórcy patcha?


1. Mam problem, a może jakiś bug, nie wiem. W football life załóżmy gry gram widze trenera i pustą ławke rezerwowych, brak ochroniarzy. Gdy włącze powtórke to wszystko widać, cała ławka rezerwowych, ochroniarze itp.

2. Nie wiem czy tylko ja tak mam, ale jak gram w football lifeto dostaje expa za kazdym meczem, ale nie wzrasta mi ten pasek zaufania trenera na daną pozycje..

3. Dziwne ale trener nie robi żadnych zmian, nawet w meczach ligowych. 70 minuta, ja mam już czarny pasek zmęczenia, połowa skladu n a czerwonym a on nie robi zmian..

4. Dostalem pare butow za gracza meczu, jedne adidaski zalozylem ,a drugie dostalem i jak chce zobaczyc statystyki to mi się gra wyącza.
AD. 1. Grasz na kitserverze? Pamiętam kiedyś w kitserverze była taka opcja, która usuwała publikę, zobacz czy jest taka opcja nadal i czy masz ją aktywną.
AD. 2. Zaufanie wzrasta Ci wtedy gdy dostajesz wysokie noty za mecz.
AD. 3. Nie masz na to wpływu. Jak masz czarny pasek i grasz nadal, to widocznie grasz na miarę jego oczekiwania (czyli na ocenę około 7.5)
AD. 4. Grasz na PESEdit patch 1.2? Jeśli tak, to wgrywałeś fixy?

Dla sprostowania, ja ze względu na to, że twórcy PESEdit 1.2 udostępnili fixy, bo BAL się wywala (nawet to napisali) postanowiłem nie instalować 1.2 i zostałem na 1.1. Pewnie po oficjalnym DLC wyjdzie jakiś porządny PESEdit patch.
« Ostatnia zmiana: Październik 09, 2012, 09:11:24 wysłana przez r.a.j.a.n »

Offline kaperinho

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 8
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.10.2009r.
Odp: Wszystko o trybie BaL- pomoc/porady
« Odpowiedź #90 dnia: Październik 09, 2012, 14:42:45 »
Domyślam się, że chodzi Ci o PESEdit patch 1.2. A wgrywałeś fixy, które udostępnili twórcy patcha?

Dla sprostowania, ja ze względu na to, że twórcy PESEdit 1.2 udostępnili fixy, bo BAL się wywala (nawet to napisali) postanowiłem nie instalować 1.2 i zostałem na 1.1. Pewnie po oficjalnym DLC wyjdzie jakiś porządny PESEdit patch.

Tak mam patcha 1.2 i te fixy też już powgrywałem... i dalej wywala podczas wczytywania meczu w BaL (pewnie w ML też) ...A powiedz na Patchu 1.1 nie wywala z trybu ML i BaL ???

Offline Koziom

  • Zasłużony
  • *
  • Join Date: Sie 2012
  • location: Legnica
  • Wiadomości: 483
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 02.08.2012r.
    • Real Madrid
  • Gram w: PES 2013
Odp: Wszystko o trybie BaL- pomoc/porady
« Odpowiedź #91 dnia: Październik 09, 2012, 15:12:32 »
Domyślam się, że chodzi Ci o PESEdit patch 1.2. A wgrywałeś fixy, które udostępnili twórcy patcha?

AD. 1. Grasz na kitserverze? Pamiętam kiedyś w kitserverze była taka opcja, która usuwała publikę, zobacz czy jest taka opcja nadal i czy masz ją aktywną.
AD. 2. Zaufanie wzrasta Ci wtedy gdy dostajesz wysokie noty za mecz.
AD. 3. Nie masz na to wpływu. Jak masz czarny pasek i grasz nadal, to widocznie grasz na miarę jego oczekiwania (czyli na ocenę około 7.5)
AD. 4. Grasz na PESEdit patch 1.2? Jeśli tak, to wgrywałeś fixy?

Dla sprostowania, ja ze względu na to, że twórcy PESEdit 1.2 udostępnili fixy, bo BAL się wywala (nawet to napisali) postanowiłem nie instalować 1.2 i zostałem na 1.1. Pewnie po oficjalnym DLC wyjdzie jakiś porządny PESEdit patch.


No tak, gram na PESEDIT 1.2, żadnych fixow nie wgrywalem, ale mi wszystko ładnei działa. Działa ML, nic nie wyrzuca, gra chodzi płynnie, blura nie ma. Tylko te buty, ktore tam mi az tak nie przeszkadzaja.

Tzn czy gram na kitserverze,, w sumie to ja nie wiem. Kitserver13 mam w folderze, odpalam gre poprzed pesedit patch.

P.S Kitserver13 configuration, LOD Configuration, wszystkie mam odznaczone.
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI INFORMACJAMI O PES 2014?
WEJDŹ W LINK PONIŻEJ:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline kaperinho

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 8
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.10.2009r.
Odp: Wszystko o trybie BaL- pomoc/porady
« Odpowiedź #92 dnia: Październik 09, 2012, 16:27:46 »
Koziom
A w BaL podczas ładowania 2giego meczu Cię nie wywala ???

Offline Koziom

  • Zasłużony
  • *
  • Join Date: Sie 2012
  • location: Legnica
  • Wiadomości: 483
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 02.08.2012r.
    • Real Madrid
  • Gram w: PES 2013
Odp: Wszystko o trybie BaL- pomoc/porady
« Odpowiedź #93 dnia: Październik 09, 2012, 17:53:25 »
Nic a nic, nie wyrzuca. Gram normalnie , wszystko działa.

Jedynie dziś w Master League Realem grałem z deportivo, no  i mecz gdy sie zaczynał to gra sie wyłączała. Ale pominąłem ten mecz, wygrałem 3:2 i nastepne mecze już działają normalnie.
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI INFORMACJAMI O PES 2014?
WEJDŹ W LINK PONIŻEJ:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline r.a.j.a.n

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 594
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 18.10.2010r.
  • It's gonna be a legen - ... wait for it... - dary!
  • Gram w: PES 2016 na PS4
Odp: Wszystko o trybie BaL- pomoc/porady
« Odpowiedź #94 dnia: Październik 09, 2012, 19:56:06 »
Tak mam patcha 1.2 i te fixy też już powgrywałem... i dalej wywala podczas wczytywania meczu w BaL (pewnie w ML też) ...A powiedz na Patchu 1.1 nie wywala z trybu ML i BaL ???
Na 1.1 mnie nie wywala. Dlatego wolałem zostać na stabilnej wersji patcha, jak zobaczyłem że do pobrania dla 1.2 są także fixy ;)

Offline Levy

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 85
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 07.12.2011r.
  • Il Fenomeno
Odp: Wszystko o trybie BaL- pomoc/porady
« Odpowiedź #95 dnia: Październik 09, 2012, 21:04:00 »
Też tak miałem. Spróbuj tego, mi pomogło:

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Skopiuj do głównego katalogu z grą

Offline kaperinho

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 8
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.10.2009r.
Odp: Wszystko o trybie BaL- pomoc/porady
« Odpowiedź #96 dnia: Październik 09, 2012, 21:32:59 »
Też tak miałem. Spróbuj tego, mi pomogło:

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Skopiuj do głównego katalogu z grą

Tylko teraz przed chwilką spróbowałem tak na szybko czy wczyta mi miecz i DZIAŁA xD Potem sprawdzę, czy przy następnych meczach wywala... Ale jak wszystko będzie ok to chłopie - masz u mnie PIWO ... Puki co dzięki

Offline Levy

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 85
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 07.12.2011r.
  • Il Fenomeno
Odp: Wszystko o trybie BaL- pomoc/porady
« Odpowiedź #97 dnia: Październik 09, 2012, 21:47:17 »
Będzie działać, musi. Spoko, polecam się na przyszłość. Aha i piję Leszka Premium, koniecznie w butelce :D

Offline sienko

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2010
  • location:
  • Wiadomości: 48
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.05.2010r.
Odp: Wszystko o trybie BaL- pomoc/porady
« Odpowiedź #98 dnia: Październik 10, 2012, 19:55:09 »
Mam pytanie. Jak już nasz menager załatwi skautów to oni obserwują mnie przez jakiś okres czy tylko jeden mecz?  Bo miałem 2 razy skautów z Santosu i notę w tych meczach 8.0 a wymagana była 7.0. I za każdym razem nie chcieli mnie wykupić... W ogóle mam już 2 sezon a nie mam pierwszego składu w VVV-Velno. Wchodzę dopiero pod koniec meczu. A mam przeważnie notę 7.5 - 8.0. I strzeliłem kilka bramek. Co jest nie tak?
 

Offline AupaAtleti

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 171
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.06.2011r.
  • Atleti na Wieki
Odp: Wszystko o trybie BaL- pomoc/porady
« Odpowiedź #99 dnia: Październik 11, 2012, 20:24:27 »
może twoja nominalna pozycja nie jest w ustawieniu twojego zespołu..

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Wszystko o trybie BaL- pomoc/porady
« Odpowiedź #99 dnia: Październik 11, 2012, 20:24:27 »