Autor Wątek: Master League online-wszystko o tym trybie  (Przeczytany 81448 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline mozarello

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2012
  • location:
  • Wiadomości: 29
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.12.2012r.
Odp: Master League online-wszystko o tym trybie
« Odpowiedź #120 dnia: Grudzień 13, 2012, 11:35:01 »
witam,
gram w pes od edycji 2011. interesuje mnie tylko gra online (lacznie jakies 2tys rozegranych meczy) . klopot w tym, ze poza pes 2011 kompletnie sobie z nia nie radze. w 11 zawsze zostawalo 2 stoperow z tylu w razie kontry. niezly ranking w tej czesci osiagnalem wlasnie dzieki obronie i nieustannemu pressingowi. natomiast moje statystyki w 12 i 13 sa fatalne, bo nie umiem grac w obronie, a wybitny w ofensywie tez nie jestem. stad moje pytanie o najlepsza taktyke dla takiego gracza jak ja. probowalem w 13 wszystkiego, nic nie zapewnia mi jednak komfortowej gry w tylach i jednoczesnie dobrej ofensywy - ostatnio probuje all out defence, ale nawet ta taktyka naraza mnie strasznie na kontry.

Offline GrubyMDWRZ

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2012
  • location:
  • Wiadomości: 7
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.09.2012r.
Odp: Master League online-wszystko o tym trybie
« Odpowiedź #121 dnia: Grudzień 14, 2012, 15:20:44 »
Jak te .... to robia że wychodza z gry jak przegrywaja i nic nie dostaje , tak jakby mecz sie nie odbyl , juz z kilanascie razy tak mialem , wygrywalem z owiele lepszymi odemnie cieszylem sie ze uciupam sobie kase na jakiegos dobrego palyera a tu nic .... :/ masakra

Offline Adux3

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 6
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.10.2012r.
Odp: Master League online-wszystko o tym trybie
« Odpowiedź #122 dnia: Grudzień 17, 2012, 19:38:32 »
Oryginalny PES 2013 od wczoraj. Competition gra się nawet fajnie, jak narazie na 20 meczów , trafił się jeden frajer tylko, co do Master League narazie 2 mecze, 2 razy Matchmaking dobrał mi odpowiedniego rywala który nie wyszedł. Nastawiłem się na zdrową rywalizację ale jak czytam wasze posty to aż mi się odechciało. Je**na plaga..

Offline fortis

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sie 2012
  • location: Białystok
  • Wiadomości: 33
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.08.2012r.
Odp: Master League online-wszystko o tym trybie
« Odpowiedź #123 dnia: Grudzień 17, 2012, 19:55:47 »
Jak grasz zwykłe mecze MLO to nie jest tak źle z tymi uciekinierami. Najgorzej jest z turniejami MLO i je odradzałbym grać, tam to istna plaga.
"Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą"

Offline Reksio

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2012
  • location:
  • Wiadomości: 14
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.02.2012r.
Odp: Master League online-wszystko o tym trybie
« Odpowiedź #124 dnia: Grudzień 19, 2012, 10:29:44 »
Jest to zalosny sposob na oszukanie przeciwnika i siebie, nie wiedzialem ze typu ludzi az bedzie oszukiwalo z kazda edycja coraz wiecej, jest to napewno ostatnia moja edycja na PC pes'a.

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: Master League online-wszystko o tym trybie
« Odpowiedź #125 dnia: Grudzień 19, 2012, 14:56:27 »
Jest więcej bo konami spierniczyło sprawę (jak zawsze) konkretnie a ludzie dowiedzieli się jak działa rozłączanie bez straty punktów gdzie proces ten jest strasznie banalny.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 19, 2012, 17:32:25 wysłana przez OnoMatoPeja »

Offline Reksio

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2012
  • location:
  • Wiadomości: 14
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.02.2012r.
Odp: Master League online-wszystko o tym trybie
« Odpowiedź #126 dnia: Grudzień 19, 2012, 23:46:41 »
wie ktos jaki to sposob? mysle zeby takich kolesi karac tym samym hmm? widze literke B to wiem ze koles spierdzieli napewno  ;/ szkoda grac ;/ jeszcze jak by mozna bylo ich jakos blokowac to by bylo spoko a tu lipa ;/ koles mi 3 mecze z rzedu uciekal ;/

Offline eMeK

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Mar 2009
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 638
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.03.2009r.
  • Gram w: ...
Odp: Master League online-wszystko o tym trybie
« Odpowiedź #127 dnia: Grudzień 20, 2012, 11:43:03 »
Da radę zmienić drożynę w tym trybie? Bo dokonałem złego wyboru... ::) Albo jak zacząć od nowa karierę?

Offline WykaszatoR

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 49
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 13.10.2012r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Master League online-wszystko o tym trybie
« Odpowiedź #128 dnia: Grudzień 20, 2012, 11:46:44 »
Da radę zmienić drożynę w tym trybie? Bo dokonałem złego wyboru... ::) Albo jak zacząć od nowa karierę?


Masz tam w opcjach przedmeczowych zmiane nazwe drużyny , herbu chyba już się nie da zmienić.
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

1.04 CRACK

Offline Reksio

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2012
  • location:
  • Wiadomości: 14
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.02.2012r.
Odp: Master League online-wszystko o tym trybie
« Odpowiedź #129 dnia: Grudzień 20, 2012, 11:57:39 »
My team - edit team - copy team design  ( zmiana druzyny )

Offline eMeK

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Mar 2009
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 638
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.03.2009r.
  • Gram w: ...
Odp: Master League online-wszystko o tym trybie
« Odpowiedź #130 dnia: Grudzień 20, 2012, 15:43:30 »
Dzięki wielkie koledzy :)

Offline kezcar

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 25
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.12.2010r.
Odp: Master League online-wszystko o tym trybie
« Odpowiedź #131 dnia: Grudzień 21, 2012, 08:35:35 »
to ze ktos ma literke B - to nie znaczy ze ucieknie...sam mialem literke B ale nie dlatego ze uciekalem ale dlatego ze wygrywalem mecze i inni goscie sie rozlaczali...a to leci tez i na nasze konto...

wiem to z doswiadczenia...widzialem. a tego nie stosuje bo wiem jak bardzo to wkurza....od teraz kazdego gracza upamietniam print screenem przed meczem. i jak sie rozlacza to odrazu mail leci

do konami :) to najprostszy sposob :) chyba ze 30 maili juz poszlo i zawsze mi odpisuja ze sie tym zajma :) chlopaki wiem ze sie nie chce ale mobilizujcie sie pisac maile w sprawie lagow....

ale pamietajcie najlepiej miec fotki. to oczywisty dowod. najlepiej przed meczem ze niby kto gra...oraz po meczu albo jak zdazysz to jeszcze w trakcie :) i wysylac.

to narazie jedyne lekarstwo na uciekinierow. a co do online gry to nawet jak przegrywam mecze w master lidze to i tak zarabiam :) wykumalem jak robic transfery :) i nie tracic :)

polecam kazdemu ten sposob. na priva napisze :) ja na chwile obecna juz mam moja sile zespolu to 920 :)   oraz 23 graczy bo duza ława rezerwowych musi byc.

Znajdziecie mnie na pewno. Moj zespol sie zwie - Gornik Zabrze  - nick RACZEK     zapraszam :)

Offline GieKSa

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lis 2011
  • location: KATOWICE
  • Wiadomości: 183
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 30.11.2011r.
  • CAŁE NASZE ŻYCIE TO GKS KATOWICE
    • Status GG
  • Gram w: Pro Evolution Soccer 2015
Odp: Master League online-wszystko o tym trybie
« Odpowiedź #132 dnia: Grudzień 22, 2012, 11:41:34 »
Witam.Ja mam ranking zespołu 816 i niGdy nie ucikałem z meczów chodz czasami boli mnie to,ze wygrywac z typem a w ostatniej minucie mi strzeba brame ale spoko bo taka jest piłka.Mój zespół nadzywa sie Arsenal Katowice Poland Tak więc bez Obaw,ze bede lagowal lub uciekal. Moja radą jest zeby duzo grac meczy i zalogować sie na mypes bo dostaje sie 300tyś Euro . Pozdrawiam
GKS KATOWICE & GÓRNIK ZABRZE  & BANIK OSTRAWA & J.K.S Jarosław  / ARSENAL

Offline Adux3

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 6
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.10.2012r.
Odp: Master League online-wszystko o tym trybie
« Odpowiedź #133 dnia: Grudzień 23, 2012, 21:23:22 »
Czy w czasie turnieju w master leauge moge go opuscic zeby przedluzyc kontrakty czy nie wyniki zostaną anulowane?

Offline fortis

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sie 2012
  • location: Białystok
  • Wiadomości: 33
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.08.2012r.
Odp: Master League online-wszystko o tym trybie
« Odpowiedź #134 dnia: Grudzień 23, 2012, 21:37:01 »
Możesz spokojnie wyjść i przedłużyć kontrakty, później jak wrócisz Twoje wyniki pozostaną bez zmian.
"Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą"

Offline techstep

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2012
  • location:
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2012r.
Odp: Master League online-wszystko o tym trybie
« Odpowiedź #135 dnia: Grudzień 27, 2012, 10:00:23 »
witam wszystkich,

pewenie ten temat sie tu walkuje bardzo czesto ale nie chce mi sie przegladac 122 stron zeby znalesc,
mianowicie, nieraz jak gram mecz w turnieju, to przeciwnik chyba pinguje mi w jakis sposob ip, mecz zostaje przerwany i jakims cudem zawsze jest z mojej winy.
wszyscy koledzy z osiedla tez tak maja, a mamy roznych dostawcow internetu i nie zyjemy w kraju trzeciego siwata zeby to byla wina lacza.
Po za tym za kazdym razem wylaczam programy co maja dostep do neta. Pytanie brzmi czy jest jakis program co przed tym chroni albo znalezliscie jeszcze jakies inne rozwiazanie, bo to ze gosciu bedzie mial ten Courtesy Level nizszy mnie nie urzadza, z racji tego ze trace caly hajs za mecz, i do tego zawodnicy zmeczeni. ;/

czekam na pomoc i pozdrawiam

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: Master League online-wszystko o tym trybie
« Odpowiedź #136 dnia: Grudzień 27, 2012, 10:27:40 »
Cytuj
witam wszystkich,

pewenie ten temat sie tu walkuje bardzo czesto ale nie chce mi sie przegladac 122 stron zeby znalesc,
mianowicie, nieraz jak gram mecz w turnieju, to przeciwnik chyba pinguje mi w jakis sposob ip, mecz zostaje przerwany i jakims cudem zawsze jest z mojej winy.
wszyscy koledzy z osiedla tez tak maja, a mamy roznych dostawcow internetu i nie zyjemy w kraju trzeciego siwata zeby to byla wina lacza.
Po za tym za kazdym razem wylaczam programy co maja dostep do neta. Pytanie brzmi czy jest jakis program co przed tym chroni albo znalezliscie jeszcze jakies inne rozwiazanie, bo to ze gosciu bedzie mial ten Courtesy Level nizszy mnie nie urzadza, z racji tego ze trace caly hajs za mecz, i do tego zawodnicy zmeczeni. ;/

czekam na pomoc i pozdrawiam

Nie z twojej winy tylko przeciwnika.
Bo specjalnie tak robi, jeśli wynik nie jest dla niego korzystny.
W Turniejach to jest plaga ponoć.

Ewentualnie, dzielisz łączne więcej niż 1 PC i w czasie grania ktoś jest na internecie, co efektem jest lagowanie gry.

Offline Adux3

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 6
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.10.2012r.
Odp: Master League online-wszystko o tym trybie
« Odpowiedź #137 dnia: Grudzień 27, 2012, 14:45:38 »
Nie wiem jak u was ale ja musze przyznać że jakoś od nowego patcha zagrałem 30 meczów w master league, i ani razu nie było rozłączenia. Ani w turniejach ani w towarzyskich. Jedyna sytuacja dzisiaj z turnieju, w ćwierfinale grałem z jakimś Brazylijczykiem i od początku meczu lagi jak sku**.. , i chwile po przerwie wyświetliło się że mecz abandoned bez winy gracza a Promoted otrzymał przeciwnik. No myślałem że nie wyrobie wtedy.. ;)

Offline Adux3

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 6
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.10.2012r.
Odp: Master League online-wszystko o tym trybie
« Odpowiedź #138 dnia: Grudzień 27, 2012, 22:44:31 »
A jednak nie, zagrałem normalny turniej, mam siłe drużyny 707 i prowadziłem z jakimś gościem co miał cała plejadę gwiazd jaką sie da 2:0 i oczywiście w 80 min disconnect. Odechciewa się [cenzura] grac, człowiekowi się poszczęści a taki frajer zabiera cała satysfakcje.. Najlepsze jest to że wszyscy co wychodzą to typowe lamusy co graja dzidę do przodu ^^

Offline Reksio

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2012
  • location:
  • Wiadomości: 14
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.02.2012r.
Odp: Master League online-wszystko o tym trybie
« Odpowiedź #139 dnia: Styczeń 02, 2013, 22:51:40 »
Trzeba sie przeniesc na konsole :D jedyna rada :D

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Master League online-wszystko o tym trybie
« Odpowiedź #139 dnia: Styczeń 02, 2013, 22:51:40 »