Autor Wątek: PES2014 - Newsy, Dyskusje, Opinie  (Przeczytany 1203118 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline loy1004

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lip 2013
  • location: Szczecin
  • Wiadomości: 282
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 29.07.2013r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES2014 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #6320 dnia: Luty 14, 2014, 19:04:58 »
Witam wszystkich dziś wyszedł settings do pesa 2014 tutaj link do pobrania REJESTRACJA lub LOGOWANIE

V-SYNC jak wyłączę to od razu Giera kopa dostaje i pierwsze co zauważyłem, ze zmiana zawodnika od razu działa jak powinna to wiadomo ale czy ta opcja Frame ma być włączona czy wyłączona? jeśli ktoś wie o co chodzi to proszę o odpowiedź.

A i z tego co widzę wielu z was narzeka na słabe strzały i ze bramkarze z daleka targają jak cyborgi:D tezz tak miałem ale wystarczy ściągnąć najnowszy File loader shot power ustawić na 130 a bal speed na 105 i jest idealnie nie jest nic przesadzone brameczki takie z daleka wchodzą ze poezja a bramkarze targają wtedy kiedy naprawdę powinien to wyłapać sami sprawdźcie i się przekonajcie.

NIESTETY Konami w tym roku pięknie dało dupy z optymalizacja gry i trzeba semu powygrywać kilka rzeczy by się odmuliła bo gra w sama w sobie jest wyjebana tylko trzeba ja odmulić a jeżeli ktoś twierdzi ze PES się nie nadaje w tym roku to jest na prawdę downem i powtarzam raz jeszcze gra jest świetna tylko zlagrowana i żeby pograć se w nią tak jak pykaliście w 13stke to pierwsze co to musicie ja odmulić a drugie to ja ogarnąć
żeby wam to wyjaśnić musiał bym cały tutorial napisać czego się nauczyłem od września ale powiem tylko jedna rzecz na bank macie tak ze biegniesz na spidzie i nie da rady przejść kompa bo on odraz nogę wstawia a ty się odbijasz i tracisz piłkę długo mi zajęło by to wyczaić dlaczego komp mnie wymija jak pachołki a ja tak nie mogę? i doszedłem do tego przypadkiem wystarczy przy szybkim biegu trzymać prawy analog do przodu cały czas i tylko se manewrować zawodnikiem nawet jak mi się jeszcze gra muliła to już aż chciało się grać musicie sami to wyczaić wszystko a zobaczycie ze ten PES to wymiatara tak samo jest z trikami jak je ogarniecie to od razu zmienicie zdanie bo też tu często widzę wpisy ze triki się robi beznadziejnie i że ciężko a to zwykła bzdura.

I zrobicie jak uważacie możecie dalej zaśmiecać forum żalami ze ta gra się nie nadaje a możecie wreszcie usiąść i ja ogarnąć ja od wrzeszczenia z nią walczyłem najpierw na zlagrowanej a potem już na odmulonej i stwierdzam jedno TO NAJLEPSZE PRO JAKIE KIEDY KOLWIEK POWSTAŁO i konami nie kłamało grę trzeba od nowa ogarnąć.
I znów jest grane w PESA dzień w dzień i to z wielka przyjemnością:)
« Ostatnia zmiana: Luty 14, 2014, 19:10:17 wysłana przez loy1004 »

Offline Fabek9

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Mar 2012
  • location:
  • Wiadomości: 291
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 01.03.2012r.
  • Gram w: Pes
Odp: PES2014 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #6321 dnia: Luty 14, 2014, 21:14:36 »
Witam wszystkich dziś wyszedł settings do pesa 2014 tutaj link do pobrania REJESTRACJA lub LOGOWANIE

V-SYNC jak wyłączę to od razu Giera kopa dostaje i pierwsze co zauważyłem, ze zmiana zawodnika od razu działa jak powinna to wiadomo ale czy ta opcja Frame ma być włączona czy wyłączona? jeśli ktoś wie o co chodzi to proszę o odpowiedź.

A i z tego co widzę wielu z was narzeka na słabe strzały i ze bramkarze z daleka targają jak cyborgi:D tezz tak miałem ale wystarczy ściągnąć najnowszy File loader shot power ustawić na 130 a bal speed na 105 i jest idealnie nie jest nic przesadzone brameczki takie z daleka wchodzą ze poezja a bramkarze targają wtedy kiedy naprawdę powinien to wyłapać sami sprawdźcie i się przekonajcie.

NIESTETY Konami w tym roku pięknie dało dupy z optymalizacja gry i trzeba semu powygrywać kilka rzeczy by się odmuliła bo gra w sama w sobie jest wyjebana tylko trzeba ja odmulić a jeżeli ktoś twierdzi ze PES się nie nadaje w tym roku to jest na prawdę downem i powtarzam raz jeszcze gra jest świetna tylko zlagrowana i żeby pograć se w nią tak jak pykaliście w 13stke to pierwsze co to musicie ja odmulić a drugie to ja ogarnąć
żeby wam to wyjaśnić musiał bym cały tutorial napisać czego się nauczyłem od września ale powiem tylko jedna rzecz na bank macie tak ze biegniesz na spidzie i nie da rady przejść kompa bo on odraz nogę wstawia a ty się odbijasz i tracisz piłkę długo mi zajęło by to wyczaić dlaczego komp mnie wymija jak pachołki a ja tak nie mogę? i doszedłem do tego przypadkiem wystarczy przy szybkim biegu trzymać prawy analog do przodu cały czas i tylko se manewrować zawodnikiem nawet jak mi się jeszcze gra muliła to już aż chciało się grać musicie sami to wyczaić wszystko a zobaczycie ze ten PES to wymiatara tak samo jest z trikami jak je ogarniecie to od razu zmienicie zdanie bo też tu często widzę wpisy ze triki się robi beznadziejnie i że ciężko a to zwykła bzdura.

I zrobicie jak uważacie możecie dalej zaśmiecać forum żalami ze ta gra się nie nadaje a możecie wreszcie usiąść i ja ogarnąć ja od wrzeszczenia z nią walczyłem najpierw na zlagrowanej a potem już na odmulonej i stwierdzam jedno TO NAJLEPSZE PRO JAKIE KIEDY KOLWIEK POWSTAŁO i konami nie kłamało grę trzeba od nowa ogarnąć.
I znów jest grane w PESA dzień w dzień i to z wielka przyjemnością:)


Ta gra ma spory potencjał. Tak jak mówisz, trzeba ją odmulić, dodać PORZĄDNE tryby gry, poprawić online i kilka innych oczywistych rzeczy, dodać to czego fani najbardziej pragną, kilka licencji i będzie najlepsza gra piłkarska w historii.

Offline Bober862

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location:
  • Wiadomości: 140
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 04.09.2013r.
  • Gram w: ...
Odp: PES2014 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #6322 dnia: Luty 14, 2014, 23:12:07 »
Witam. oddam konto pes 2014 w zamian za konto z fifa 14. chetnych proszę o kontakt na priv lub email REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: PES2014 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #6323 dnia: Luty 15, 2014, 10:22:51 »
Witam. oddam konto pes 2014 w zamian za konto z fifa 14. chetnych proszę o kontakt na priv lub email REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Chyba nie to miejsce.
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline KonyPL

  • Junior
  • *
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 100
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.10.2012r.
Odp: PES2014 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #6324 dnia: Luty 28, 2014, 13:46:37 »
Witam.
Dłuższy czas nie grałem pesa. Nagle pewnego dnia poczułem nie odpartą ochotę pogrania w wirtualną piłkę, a że na samą myśl o tym ohydnym menu i opóźnieniach w PES już mi sie odechciało postanowiłem że wykupie sobie KEYa na FIFE. Pograłem troche online i powiem szczerze że jeślic chodzi o organizację sieciową Fifa zostawiła PESa o lata świetlne z tyłu. No ale dobra koniec tego słodzenia panom z EA. Otóż po 2 dniach juz nie mam siły patrzeć na ten drewniany gameplay, słupki w bramkach jak z kartonu i ogólnie gameplay jest straszny ( jest to moja subiektywna opnia). Stąd pojawia sie moje pytanie, czy w PES zmieniło się coś tj. chodzi mi głownie o to czy japońce usunęli te opóźnienia, które tak psuły rozgrywkę, czy można już strzelać z daleka i z pierwszej piłki? Gram na PC.

Offline pavulon666

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 304
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 03.10.2012r.
Odp: PES2014 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #6325 dnia: Luty 28, 2014, 15:09:53 »
Witam.
Dłuższy czas nie grałem pesa. Nagle pewnego dnia poczułem nie odpartą ochotę pogrania w wirtualną piłkę, a że na samą myśl o tym ohydnym menu i opóźnieniach w PES już mi sie odechciało postanowiłem że wykupie sobie KEYa na FIFE. Pograłem troche online i powiem szczerze że jeślic chodzi o organizację sieciową Fifa zostawiła PESa o lata świetlne z tyłu. No ale dobra koniec tego słodzenia panom z EA. Otóż po 2 dniach juz nie mam siły patrzeć na ten drewniany gameplay, słupki w bramkach jak z kartonu i ogólnie gameplay jest straszny ( jest to moja subiektywna opnia). Stąd pojawia sie moje pytanie, czy w PES zmieniło się coś tj. chodzi mi głownie o to czy japońce usunęli te opóźnienia, które tak psuły rozgrywkę, czy można już strzelać z daleka i z pierwszej piłki? Gram na PC.
nawet jak poustawiasz optymalne ustawienia grafiki lub odznaczysz synchronizacje obrazu w ustawieniach karty dla pesa to i tak reakcja jest nieco gorsza niz w poprzednich czesciach a ze zawodnik jedzie jak wagonik z weglem to mimo ze jest lepiej nie jest tak jak byc powinno.  Mecze slabymi ekipami to kopanina. Lepiej wlaczyc 13ke

Kolega wyzej podeslal linka do programiku sam korzystam. No trzeba walczyc z ta czescia a konami dalej jakies buty wciska w datapackach. Ta firma to jakaś Afryka..
« Ostatnia zmiana: Luty 28, 2014, 15:11:45 wysłana przez pavulon666 »

Offline KonyPL

  • Junior
  • *
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 100
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.10.2012r.
Odp: PES2014 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #6326 dnia: Marzec 01, 2014, 01:18:33 »
Witam wszystkich dziś wyszedł settings do pesa 2014 tutaj link do pobrania REJESTRACJA lub LOGOWANIE

V-SYNC jak wyłączę to od razu Giera kopa dostaje i pierwsze co zauważyłem, ze zmiana zawodnika od razu działa jak powinna to wiadomo ale czy ta opcja Frame ma być włączona czy wyłączona? jeśli ktoś wie o co chodzi to proszę o odpowiedź.

A i z tego co widzę wielu z was narzeka na słabe strzały i ze bramkarze z daleka targają jak cyborgi:D tezz tak miałem ale wystarczy ściągnąć najnowszy File loader shot power ustawić na 130 a bal speed na 105 i jest idealnie nie jest nic przesadzone brameczki takie z daleka wchodzą ze poezja a bramkarze targają wtedy kiedy naprawdę powinien to wyłapać sami sprawdźcie i się przekonajcie.

NIESTETY Konami w tym roku pięknie dało dupy z optymalizacja gry i trzeba semu powygrywać kilka rzeczy by się odmuliła bo gra w sama w sobie jest wyjebana tylko trzeba ja odmulić a jeżeli ktoś twierdzi ze PES się nie nadaje w tym roku to jest na prawdę downem i powtarzam raz jeszcze gra jest świetna tylko zlagrowana i żeby pograć se w nią tak jak pykaliście w 13stke to pierwsze co to musicie ja odmulić a drugie to ja ogarnąć
żeby wam to wyjaśnić musiał bym cały tutorial napisać czego się nauczyłem od września ale powiem tylko jedna rzecz na bank macie tak ze biegniesz na spidzie i nie da rady przejść kompa bo on odraz nogę wstawia a ty się odbijasz i tracisz piłkę długo mi zajęło by to wyczaić dlaczego komp mnie wymija jak pachołki a ja tak nie mogę? i doszedłem do tego przypadkiem wystarczy przy szybkim biegu trzymać prawy analog do przodu cały czas i tylko se manewrować zawodnikiem nawet jak mi się jeszcze gra muliła to już aż chciało się grać musicie sami to wyczaić wszystko a zobaczycie ze ten PES to wymiatara tak samo jest z trikami jak je ogarniecie to od razu zmienicie zdanie bo też tu często widzę wpisy ze triki się robi beznadziejnie i że ciężko a to zwykła bzdura.

I zrobicie jak uważacie możecie dalej zaśmiecać forum żalami ze ta gra się nie nadaje a możecie wreszcie usiąść i ja ogarnąć ja od wrzeszczenia z nią walczyłem najpierw na zlagrowanej a potem już na odmulonej i stwierdzam jedno TO NAJLEPSZE PRO JAKIE KIEDY KOLWIEK POWSTAŁO i konami nie kłamało grę trzeba od nowa ogarnąć.
I znów jest grane w PESA dzień w dzień i to z wielka przyjemnością:)

plik settings zastępuje czy pozostawiam także stary i mam dwa w folderze PESa? Ustawiam w tym nowym tak jak mam w starym i wyłączam opcje v-sync?

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: PES2014 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #6327 dnia: Marzec 01, 2014, 11:28:33 »
Wykasuj stary plik settings.exe i skopiuj nowy do folderu gdzie był stary.
Wait for Vsync ma być odznaczony.
Enable Frame Skipping ma być zaznaczony.

Offline diab3l

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 42
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 19.11.2009r.
Odp: PES2014 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #6328 dnia: Marzec 01, 2014, 20:56:05 »
powiem szczerze po rozegraniu 8 sezonu w PES2014 i po 4 zmianie klubu w trybie master league poczułem lekkie znużenie trybem rozgrywki.. jeszcze te odgrzewane kariery Zanetti, Ferdinand, Giggs, Arshavin itp 16 lat skill 95 i kariera od zera, po hu!  takie rzeczy robić to psuje zabawę jeśli jako manager np. ManUTD chcąc dokonać transferów mam do wyboru wśród najlepszych zawodników dostępnych w grze 20 'wskrzeszonych' a resztę stanowią kosmici z klubów o dziwnych nazwach :?

poczułem zmęczenie materiału i stwierdziłem że trza trochę odmiany... odpaliłem pierwszy raz FIFA14 i po 1h gry jestem porażony tym co idioci z EA popełnili jako następstwo b. udanych 11,12 i 13. Chyba nie odpocznę od PES-a :)

choć gdyby PES miał tak dobrze rozbudowaną otoczkę gry w trybie kariery jak FIFA to byłby grą idealną, mogliby tylko aktualizować składy co roku i by wystarczyło :D

Offline Fabek9

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Mar 2012
  • location:
  • Wiadomości: 291
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 01.03.2012r.
  • Gram w: Pes
Odp: PES2014 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #6329 dnia: Marzec 01, 2014, 21:27:40 »
powiem szczerze po rozegraniu 8 sezonu w PES2014 i po 4 zmianie klubu w trybie master league poczułem lekkie znużenie trybem rozgrywki.. jeszcze te odgrzewane kariery Zanetti, Ferdinand, Giggs, Arshavin itp 16 lat skill 95 i kariera od zera, po hu!  takie rzeczy robić to psuje zabawę jeśli jako manager np. ManUTD chcąc dokonać transferów mam do wyboru wśród najlepszych zawodników dostępnych w grze 20 'wskrzeszonych' a resztę stanowią kosmici z klubów o dziwnych nazwach :?

poczułem zmęczenie materiału i stwierdziłem że trza trochę odmiany... odpaliłem pierwszy raz FIFA14 i po 1h gry jestem porażony tym co idioci z EA popełnili jako następstwo b. udanych 11,12 i 13. Chyba nie odpocznę od PES-a :)

choć gdyby PES miał tak dobrze rozbudowaną otoczkę gry w trybie kariery jak FIFA to byłby grą idealną, mogliby tylko aktualizować składy co roku i by wystarczyło :D


Oni dalej bawią się w odradzanie emerytów? Przecież to jest bez sensu. Gość kończy karierę - to w jego miejsce powinien pojawić się jakiś nowy zawodnik - z wygenerowanym losowo nazwiskiem.

Nie grałem jeszcze kariery i mam kilka pytań. Prowadziłeś reprezentację? Jak wyglądają powołania? Ile liczy grupa elminacyjna, o ile w ogóle jest?

Czy kibice wychodzą ze stadionu jak przegrywasz? (Pytam, bo konami zapowiadało to w tym pesie)

Jeśli sprowadzasz jakiegoś znanego zawodnika, to jest filmik, że przychodzi na stadion i żongluje piłkę? (tak jak w pes13)

Jeśli przegrasz 10 meczów pod rząd, wywalą Cię? Czy jesteś nieśmiertelny?

Offline megabot00

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location:
  • Wiadomości: 25
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.09.2013r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES2014 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #6330 dnia: Marzec 02, 2014, 09:54:52 »

Oni dalej bawią się w odradzanie emerytów? Przecież to jest bez sensu. Gość kończy karierę - to w jego miejsce powinien pojawić się jakiś nowy zawodnik - z wygenerowanym losowo nazwiskiem.

Nie grałem jeszcze kariery i mam kilka pytań. Prowadziłeś reprezentację? Jak wyglądają powołania? Ile liczy grupa elminacyjna, o ile w ogóle jest?

Czy kibice wychodzą ze stadionu jak przegrywasz? (Pytam, bo konami zapowiadało to w tym pesie)

Jeśli sprowadzasz jakiegoś znanego zawodnika, to jest filmik, że przychodzi na stadion i żongluje piłkę? (tak jak w pes13)

Jeśli przegrasz 10 meczów pod rząd, wywalą Cię? Czy jesteś nieśmiertelny?
Kibice nie wychodzą jak przegrywasz mecz, oni zachowują się tak samo bez względu na wynik. A jak sprowadza się jakiegoś zawodnika to pojawia się mała animacja jak  nowy zawodnik pojawia się w tunelu w koszulce nowego klubu i tyle :( I nie wywala komputer po przegranych meczach? A reprezentacja to fajny pomysł, ale bez rewelacji, przed każdym meczem towarzyskim (1 w miesiącu) lub przed jakimś turniejem, wybierasz zawodników na mecz.

Offline megabot00

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location:
  • Wiadomości: 25
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.09.2013r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES2014 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #6331 dnia: Marzec 07, 2014, 16:14:27 »
A mógłby ktoś podać program do stworzenia, dodania klubu? I program w którym można edytować strój drużyny?

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: PES2014 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #6332 dnia: Marzec 07, 2014, 17:29:58 »
A mógłby ktoś podać program do stworzenia, dodania klubu? I program w którym można edytować strój drużyny?

REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Zajrzyj tutaj, może coś znajdziesz.
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline KonyPL

  • Junior
  • *
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 100
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.10.2012r.
Odp: PES2014 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #6333 dnia: Marzec 25, 2014, 22:44:11 »
Dziś na swoim profilu na facebooku Konami zapowiedziało Data pack 5.0 dla Xbox'a i PS. Czy mi sie wydaje czy konami przestało całkowicie wspierac PES'a na PC??? To już jest szczyt... nie dość że płacę za nie dorobioną grę to jeszcze nie chce im sie jej supportować chociaż do końca tego roku!! HAŃBA!!!

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: PES2014 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #6334 dnia: Marzec 26, 2014, 09:04:21 »
Dziś na swoim profilu na facebooku Konami zapowiedziało Data pack 5.0 dla Xbox'a i PS. Czy mi sie wydaje czy konami przestało całkowicie wspierac PES'a na PC??? To już jest szczyt... nie dość że płacę za nie dorobioną grę to jeszcze nie chce im sie jej supportować chociaż do końca tego roku!! HAŃBA!!!

KONAMI takimi ruchami pokazuję, że ma w dupie graczy pecetowych.
W sumie lepiej niech 15 na blaszaki nie wychodzi, bo szkoda napędów.
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline RVN

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 338
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 14.12.2009r.
  • Billie jean is not my lover ;)
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES2014 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #6335 dnia: Marzec 26, 2014, 09:12:04 »
KONAMI takimi ruchami pokazuję, że ma w dupie graczy pecetowych.
W sumie lepiej niech 15 na blaszaki nie wychodzi, bo szkoda napędów.


Jakoś bym nie płakał z tego powodu, na pewno 2015 będzie lepszy od pesa 2014. Rozumiem nowy silnik itd. Ale to jaki wyszedł twór od KONAMI to im tego szybko nie wybaczę.

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: PES2014 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #6336 dnia: Marzec 26, 2014, 09:16:43 »
Będzie co najwyżej ciut lepszy niż 14-nastka.
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline KonyPL

  • Junior
  • *
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 100
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.10.2012r.
Odp: PES2014 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #6337 dnia: Marzec 27, 2014, 01:07:07 »
Data Pack 5.0 i Patch 1.10 wyszedł. 3 twarze które zrobiły na mnie wrażenie:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Więcej nie widziałem bo nie mam PS anie Xboxa!!!! >:(

Offline Prince Vegeta

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Cze 2013
  • location: Południe
  • Wiadomości: 324
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 13.06.2013r.
  • Chelsea London
    • Status GG
Odp: PES2014 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #6338 dnia: Marzec 27, 2014, 18:43:06 »
Plotki mówią, że PES 2014 pojawi się w kwietniowej ofercie PS PLUS, więc po pół roku znowu w niego zagram, może po tych wszystkich patchach i DLC będzie w miarę grywalny.
Coś mówili ludzie o jakimś nowym trybie, coś z eliminacjami, wiecie o co z tym chodzi? no i ktoś wspomniał, że to płatny dodatek, prawda to?

Offline lukakosa

  • Zasłużony
  • *
  • Join Date: Sty 2011
  • location:
  • Wiadomości: 1013
  • Dostał Piw: 37
  • Na forum od: 10.01.2011r.
  • Madridistas :)
    • Status GG
    • Barcelona jest modą,Real legendą
  • Gram w: ...
Odp: PES2014 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #6339 dnia: Marzec 27, 2014, 20:04:54 »
Data Pack 5.0 i Patch 1.10 wyszedł. 3 twarze które zrobiły na mnie wrażenie:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Więcej nie widziałem bo nie mam PS anie Xboxa!!!! >:(
no twarz naprawdę super tylko szkoda że PC zostało z tyłu z paczami i DLC...

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES2014 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #6339 dnia: Marzec 27, 2014, 20:04:54 »