Autor Wątek: PES2014 - Newsy, Dyskusje, Opinie  (Przeczytany 1209395 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Fabek9

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Mar 2012
  • location:
  • Wiadomości: 291
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 01.03.2012r.
  • Gram w: Pes
Odp: PES2014 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #6360 dnia: Kwiecień 06, 2014, 21:11:44 »
Ale gdzieś czytałem, chyba nawet w tym wątku, że w pes 15 będzie liga niemiecka na zasadzie licencji Premier League czyli bez strojów, herbów, nazw tylko nazwiska.

Offline Prince Vegeta

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Cze 2013
  • location: Południe
  • Wiadomości: 324
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 13.06.2013r.
  • Chelsea London
    • Status GG
Odp: PES2014 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #6361 dnia: Kwiecień 07, 2014, 09:00:10 »
Skoro tak to wielka szkoda, powiedzcie co temu biednemu PES-owi zostało ?  :'(

PES-owi w sumie nic nie zostało, największą zaletą PES-a od zawsze był fajny gameplay, radosny i wciągający, a teraz dostaliśmy pseudo-urealnienie gry, które nijak ma się do rzeczywistości, prócz tych animacji, grywalność kuleje mocniej, niż Doktor House. Japończycy jak frajerzy w ostatniej chwili stracili hiszpańskie stadiony i pewnie długo ich nie odzyskają, więc zostaniemy z dwudziestoma, bez Santiago Bernabeu, bez Camp Nou. Od muzyki w tej grze krwawią uszy, choć rzadko narzekam na soundtrack w grach, tak tutaj pierwsze co zrobiłem, to wyciszyłem muzykę w grze, bo nie mogłem jej znieść, sprawiało mi to fizyczny ból.Online też kuleje, wszystko jest jakieś niedorobione, no jest źle z PES-em i tyle. Ale największą stratą jest ta wizerunkowa. Po dobrym PES 2013, który sprzedał się w ponad 6 milionach egzemplarzy wszyscy spodziewali się pójście w tym kierunku, a japończycy poszli w zupełnie inną, złą i fani zjechali ich z góry na dół. Nie wiem jak będzie wyglądał ten PES 15, obawiam się, że podobnie.

Offline megabot00

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location:
  • Wiadomości: 25
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.09.2013r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES2014 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #6362 dnia: Kwiecień 07, 2014, 19:19:02 »
PES-owi w sumie nic nie zostało, największą zaletą PES-a od zawsze był fajny gameplay, radosny i wciągający, a teraz dostaliśmy pseudo-urealnienie gry, które nijak ma się do rzeczywistości, prócz tych animacji, grywalność kuleje mocniej, niż Doktor House. Japończycy jak frajerzy w ostatniej chwili stracili hiszpańskie stadiony i pewnie długo ich nie odzyskają, więc zostaniemy z dwudziestoma, bez Santiago Bernabeu, bez Camp Nou. Od muzyki w tej grze krwawią uszy, choć rzadko narzekam na soundtrack w grach, tak tutaj pierwsze co zrobiłem, to wyciszyłem muzykę w grze, bo nie mogłem jej znieść, sprawiało mi to fizyczny ból.Online też kuleje, wszystko jest jakieś niedorobione, no jest źle z PES-em i tyle. Ale największą stratą jest ta wizerunkowa. Po dobrym PES 2013, który sprzedał się w ponad 6 milionach egzemplarzy wszyscy spodziewali się pójście w tym kierunku, a japończycy poszli w zupełnie inną, złą i fani zjechali ich z góry na dół. Nie wiem jak będzie wyglądał ten PES 15, obawiam się, że podobnie.
Wszyscy spodziewali się po pesie 13 że japończyki idą w dobrą stronę, a oni wystrzelili z jakimiś głupimi pomysłami, które się nie sprawdziły, bo zrobili je tak jak mi się podobało, nie zwracając uwagi na fanów, którzy mają kupić tą gre. Dla mnie strzały w pesie 13 były najlepsze jakie kiedykolwiek widziałem w pesie, a japończyki wszystko zepsuły tłumacząc się że tak jest realistyczniej, tylko że ten beznadziejny realizm nikomu się nie podoba. I trzeba wejść do bramki żeby strzelić gola, co to ma być? A soundtrack to jakaś muzyka dla niemowląt :(

Offline pavulon666

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 304
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 03.10.2012r.
Odp: PES2014 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #6363 dnia: Kwiecień 07, 2014, 20:50:43 »
Wszyscy spodziewali się po pesie 13 że japończyki idą w dobrą stronę, a oni wystrzelili z jakimiś głupimi pomysłami, które się nie sprawdziły, bo zrobili je tak jak mi się podobało, nie zwracając uwagi na fanów, którzy mają kupić tą gre. Dla mnie strzały w pesie 13 były najlepsze jakie kiedykolwiek widziałem w pesie, a japończyki wszystko zepsuły tłumacząc się że tak jest realistyczniej, tylko że ten beznadziejny realizm nikomu się nie podoba. I trzeba wejść do bramki żeby strzelić gola, co to ma być? A soundtrack to jakaś muzyka dla niemowląt :(
dokladnie po pes 13 kazdy sadzil ze maly kroczek i jestesmy w domu a tu krok do przodu i 5 krokow w bok

Offline MGS

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2011
  • location:
  • Wiadomości: 289
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 14.10.2011r.
  • Gram w: PES 2019
Odp: PES2014 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #6364 dnia: Kwiecień 07, 2014, 23:34:28 »
Wszyscy spodziewali się po pesie 13 że japończyki idą w dobrą stronę
Schemat grania dlugich pilek na wysunietego napastnika to byl krok w dobra strone :>? Jakies 90 % ludzi tak gralo niszczac gre kompletnie...

Offline dawid21sch

  • Junior
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location: Wielka Brytania
  • Wiadomości: 101
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 22.09.2013r.
  • Gram w: PES2014,PES2015,PES2016
Odp: PES2014 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #6365 dnia: Kwiecień 08, 2014, 16:21:49 »
[cenzura] czy wyjaśnię mi ktoś na [cenzura] ci idioci z konami zmienili grę bramkarzy w ostatnim upadate,to co teraz te worki z ziemniakami tobą to jest żałosne,teraz mam wynniji meczów 5-4 bo np nastrzelam jakieś [cenzura] a później drużyna przeciwna zrobi dwa strzały i [cenzura] mój worek ziemniaków to puszcza,jak gracie to widzicie co mam na myśli!przed upadate tego nie było...hujnia straszna chyba kupię fife

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: PES2014 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #6366 dnia: Kwiecień 08, 2014, 17:02:51 »
[cenzura] czy wyjaśnię mi ktoś na [cenzura] ci idioci z konami zmienili grę bramkarzy w ostatnim upadate,to co teraz te worki z ziemniakami tobą to jest żałosne,teraz mam wynniji meczów 5-4 bo np nastrzelam jakieś [cenzura] a później drużyna przeciwna zrobi dwa strzały i [cenzura] mój worek ziemniaków to puszcza,jak gracie to widzicie co mam na myśli!przed upadate tego nie było...hujnia straszna chyba kupię fife

Rozumiem Twoją frustrację, ale nie dałoby się tego przekazać bez tych "cenzur" i słowa "hu*nia" ? Jak już musisz to używaj miękkich przekleństw (tak zwanych "dozwolonych").
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline dawid21sch

  • Junior
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location: Wielka Brytania
  • Wiadomości: 101
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 22.09.2013r.
  • Gram w: PES2014,PES2015,PES2016
Odp: PES2014 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #6367 dnia: Kwiecień 08, 2014, 18:38:18 »
No dobra rozumiem,teraz może mi to wyjasniec,co jest z tymi workami w bramce.

Offline Prince Vegeta

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Cze 2013
  • location: Południe
  • Wiadomości: 324
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 13.06.2013r.
  • Chelsea London
    • Status GG
Odp: PES2014 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #6368 dnia: Kwiecień 08, 2014, 19:35:44 »
No dobra rozumiem,teraz może mi to wyjasniec,co jest z tymi workami w bramce.

Nic nie jest, to po prostu bramkarze z PES-a, od zawsze byli kiepscy, są i teraz, może nawet bardziej, niż zwykle, bo w końcu to nowy silnik i wiele szczegółów w ich zachowaniu zapewne nie gra.
Ale to fakt - bramkarze w czternastce to wyjątkowa padaka, wolę już tych cyborgów z FIFY, przynajmniej bronią to, co mają bronić, czasem i więcej, animacje mają lepsze, a ich zachowania podczas obron to klasa. Teraz gram w demo FIFA World Cup Brasil i dostali oni kolejne fajne akcje, jak taniec a' la Dudek na linii przy rzutach karnych, takie prowokacje, fajnie się to ogląda. Zatem jeśli masz okazję, to kup FIFE 14, bo warto, w tym roku przewyższa PES-a we wszystkim, prócz grafiki i animacji.

Offline Fabek9

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Mar 2012
  • location:
  • Wiadomości: 291
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 01.03.2012r.
  • Gram w: Pes
Odp: PES2014 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #6369 dnia: Kwiecień 08, 2014, 21:50:32 »
Nic nie jest, to po prostu bramkarze z PES-a, od zawsze byli kiepscy, są i teraz, może nawet bardziej, niż zwykle, bo w końcu to nowy silnik i wiele szczegółów w ich zachowaniu zapewne nie gra.
Ale to fakt - bramkarze w czternastce to wyjątkowa padaka, wolę już tych cyborgów z FIFY, przynajmniej bronią to, co mają bronić, czasem i więcej, animacje mają lepsze, a ich zachowania podczas obron to klasa. Teraz gram w demo FIFA World Cup Brasil i dostali oni kolejne fajne akcje, jak taniec a' la Dudek na linii przy rzutach karnych, takie prowokacje, fajnie się to ogląda. Zatem jeśli masz okazję, to kup FIFE 14, bo warto, w tym roku przewyższa PES-a we wszystkim, prócz grafiki i animacji.

Nie zawsze byli ciency, popsuli się od pesa 12.

Offline KaMiloS2521

  • Junior
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location:
  • Wiadomości: 106
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.09.2011r.
Odp: PES2014 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #6370 dnia: Kwiecień 09, 2014, 10:45:08 »
Witajcie Panowie mam taki mały problem
Posiadam Xbox 360 i PES 2013 i na moim TV Sony Bravia pes chodzi elegancko natomiast parę dni temu przeprowadziłem się i konsola jest podłączona do LG Smart i przy rzutach rożnych, piątkach, czy wolny przez około 1 sekundę jak zawodnik dobiega i kopie piłkę jest spadek animacji zamulenie klatkowanie. Mija to około po 1-2 sekundach i dalej jest ok.

Co może być przyczyną?
Wiecie może o co chodzi bo ja już nie mam pomysłu od czego może to być.
POzdrawiam

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: PES2014 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #6371 dnia: Kwiecień 09, 2014, 16:38:39 »
Witajcie Panowie mam taki mały problem
Posiadam Xbox 360 i PES 2013 i na moim TV Sony Bravia pes chodzi elegancko natomiast parę dni temu przeprowadziłem się i konsola jest podłączona do LG Smart i przy rzutach rożnych, piątkach, czy wolny przez około 1 sekundę jak zawodnik dobiega i kopie piłkę jest spadek animacji zamulenie klatkowanie. Mija to około po 1-2 sekundach i dalej jest ok.

Co może być przyczyną?
Wiecie może o co chodzi bo ja już nie mam pomysłu od czego może to być.
POzdrawiam

To nie miejsce na takie pytania.
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline RobertK

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2014
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 26
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 16.01.2014r.
    • Status GG
Odp: PES2014 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #6372 dnia: Kwiecień 09, 2014, 19:17:55 »
JEST JUZ NOWE DATA PACK UPDATE DO POBRANIA Z POZIOMU GRY!!! 4.30.

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: PES2014 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #6373 dnia: Kwiecień 09, 2014, 19:26:07 »
JEST JUZ NOWE DATA PACK UPDATE DO POBRANIA Z POZIOMU GRY!!! 4.30.

REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Żadne tam news. Wiedzieliśmy o tym już od prawie 24 godzin   ;D
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline Butcher1908

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 7
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.09.2013r.
  • Gram w: ...
Odp: PES2014 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #6374 dnia: Kwiecień 09, 2014, 23:39:19 »
Dobra DLC jest a co z patchem wcześniej gdzieś czytałem że miał być razem z DLC i co znów się im coś zesrało ?

Offline lukakosa

  • Zasłużony
  • *
  • Join Date: Sty 2011
  • location:
  • Wiadomości: 1013
  • Dostał Piw: 37
  • Na forum od: 10.01.2011r.
  • Madridistas :)
    • Status GG
    • Barcelona jest modą,Real legendą
  • Gram w: ...
Odp: PES2014 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #6375 dnia: Kwiecień 10, 2014, 00:01:49 »
Dobra DLC jest a co z patchem wcześniej gdzieś czytałem że miał być razem z DLC i co znów się im coś zesrało ?
pacza niestety jeszcze nie ma :(

Offline dawid21sch

  • Junior
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location: Wielka Brytania
  • Wiadomości: 101
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 22.09.2013r.
  • Gram w: PES2014,PES2015,PES2016
Odp: PES2014 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #6376 dnia: Kwiecień 10, 2014, 00:31:13 »
Troszkę się z tym nie zgadze,bo przed tym ostatnim upadate grałem dość dużo skończyłem całą ligę angielską argentyńska,niemiacka i nie miałem żadnych widocznych problemów z bramkarza i bronili to co mieli oczywiście czasami puszczalu babole,ale to co robią teraz to tragedia,naprawdę czasami to aż mam ochotę wycignac płytkę z grą i wyje....przez okno,ubrać się i w najbliższym sklepie z grami kupić fife14 chodź jestem zapalonym graczem pes-a od iss pro evo...myślę że będzie jakiś upadate na poprawę gry gm,przynajmniej do takiego stanu który prezentowali przed ostatnim update.

Offline thomson72

  • Junior
  • *
  • Join Date: Kwi 2013
  • location: Polska
  • Wiadomości: 107
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 07.04.2013r.
  • 8 Liga Mistrzów
  • Gram w: PES 2017
Odp: PES2014 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #6377 dnia: Kwiecień 10, 2014, 14:28:15 »
Najnowszy PACK :)
Świetna rzecz :) nie zauważyłem żadnych zmian poza:
- ZMIANY CEN PIŁKARZ W TRYBIE MASTER LEAUGE ONLINE!!!!
- PO WGRANIU NOWEGO PACK BYŁEM NA MINUSIE 19000!!!!
- MUSIAŁEM SPRZEDAĆ PIŁKARZY ZA RÓWNOWARTOŚĆ TEJ SUMY ŻEBY ODPALIĆ TRYB, MYŚLAŁEM ŻE ZMIENIŁA SIĘ LIGA ALE NIE!!! DALEJ JESTEM W GALACTICO
- podrożał m.in. Lewandowski o ok 3000, Gótze, REUS, VIDAL, MULLER, REMY
- Oczywiście nie wspomnę że nowy pesedit nie działa z tym packiem i nagle Lewadowskiemu i Remy zmieniła się twarz :)
- Żenada...
Zaraz oczywiście zorientowałem się o co chodzi, prawdopodobnie spadła liczba meczy online. Większość zirytowała się klientami, którzy nie wiadomo skąd mają takie składy świeżo po założeniu konta, po drugie jest motywacja. Miałeś już dobrą ekipę ok, musisz na nowo za nich zapłacić!!!! Także siadaj i graj!!! chociażby tryb coach. Nie muszę tłumaczyć ile to jest 19000 punktów jak średnio za mecz (w dobrej sytuacji) dostajemy 200 pkt. Za rok kupuję FIFĘ...

Offline RobertK

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2014
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 26
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 16.01.2014r.
    • Status GG
Odp: PES2014 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #6378 dnia: Kwiecień 10, 2014, 19:01:48 »
Po wgraniu aktulalizacji z poziomu gry C. Ronaldo zmienil mi sie na jakiegos lysego kolesia ::) jak to zmienic??

Offline lukakosa

  • Zasłużony
  • *
  • Join Date: Sty 2011
  • location:
  • Wiadomości: 1013
  • Dostał Piw: 37
  • Na forum od: 10.01.2011r.
  • Madridistas :)
    • Status GG
    • Barcelona jest modą,Real legendą
  • Gram w: ...
Odp: PES2014 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #6379 dnia: Kwiecień 10, 2014, 19:15:57 »
Po wgraniu aktulalizacji z poziomu gry C. Ronaldo zmienil mi sie na jakiegos lysego kolesia ::) jak to zmienic??
jak ci się tak zrobiło a miałeś wcześniej jakieś inne pacze nie od konami to musisz zrobić reinstal niestety :(

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES2014 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #6379 dnia: Kwiecień 10, 2014, 19:15:57 »