Autor Wątek: PES 2014 - odczucia z GRY  (Przeczytany 110622 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Paredes

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Maj 2013
  • location: Liban
  • Wiadomości: 139
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 22.05.2013r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2014 - odczucia z GRY
« Odpowiedź #320 dnia: Październik 03, 2013, 16:25:12 »
Jakim cudem w tak krótkim czasie rozegrałeś tyle sezonów?

Offline peszekFCB

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 7
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.02.2011r.
  • Gram w: ...
Odp: PES 2014 - odczucia z GRY
« Odpowiedź #321 dnia: Październik 03, 2013, 16:37:32 »
Jakim cudem w tak krótkim czasie rozegrałeś tyle sezonów?

Proste, meczyki mam po pięć minut, nie pracuję, nudzę się w nocy, więc siedzę i napierdzielam :D
Windows 7 32 bit, Pentium Dual - Core CPU T4300 2.10 GHz, 4 GB RAM, NVIDIA GeForce GT240M

Offline dBlasi

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 147
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 01.11.2011r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: PES 2014 - odczucia z GRY
« Odpowiedź #322 dnia: Październik 05, 2013, 09:59:38 »
To jest to o czym pisałem, najpierw sprawdzić u siebie czy nie ze swojej winy gra nei działa tak jak należy a potem psioczyć na KONAMI :)    u jednych pomogło zainstalowanie sterowników, u drugich directx u trzecich pierdoła jak synchronizacja pionowa czy jakaś opcja w systemie.  Graty że również Tobie udało się uporać z problemem :)

psioczyc będe nadal i to bardziej.
Jest to jeden z njabrutalniejszych i najbardziej chamskich skoków na kase w dziejach historii gier wideo.
KROPKA.

Konami powinno pójść za to do kryminału - wydają nieskończoną gre i biorą za to kase - biorą kase za betatesty - brawo. To jest swego rodzaju lekcja, że honor i  to nie koniecznie musi być cecha japończyka - są pazerni i bezczelni jak w każdym kraju na tym świecie ;)
Teraz jak wszyscy kupili czekamy pół roku aż to bedzie działać - a jestem pewny, że tej gry nie da się naprawić - będą dodawać twarze i tryby online - będą kończyc po prostu zawartość gry - poprawki w gampelayu będą pewnie polegać na przesuwaniu juz ich wadliwych suwaków.
Po podkręceniu speeda do +1 zdaje sie wlasnie ze takie powinno byc tempo tej gry, niemniej jednak wciąż wszyscy reagują jak kombajny na roli - nie dysponując ABSOLUTNIE ŻADNYM DRYBLINGIEM jesteśmy jak sarenki na safari z dzikimi lwami i hienami.
To co dali pod RT jako drybling to są KPINY - zwody pod prawą gałką - KPINY.

Podczas gdy w fifie mam:
RT - zastawianie piłki i związane z tym zwody.
RT+LT - prowadzenie piłki w trybie dryblingu - zgrabne posuwanie sie z piłką wraz z balansem ciała.
RB - tryb bardzo drobnych ruchów i tym samym powolniutkiego truchciku.
PRAWA GAŁKA - zwody specjalne w tym wypuszczenie piłki.
LEWA Gałka w tym tryb biegu z RT- może i zwykłe "do przodu" jednak tempo w zależności od siły wychylenia.

I teraz weźmy to porównajmy do PESA - gdzie żaden z trybów dryblingu praktycznie nie daje nam żadnej kontroli. nawet kutwa sam fucking truchcik do przodu jest męczący - jedyne ok jest wypuszczenie piłki po tapnięciu dwa razy biegu.
Kto twierdzi, że te klocki zachowują się naturanie ociężale powinien się wyjśc na murawe, bo to tylko oznacza, że sam nie potrafi grać w piłkę na boisku.

Online to osobny rozdział.....nigdy nie było tak fatalnego online - zazwyczaj jest to zrozumiałe przy starcie gry i natężeniu nagłego ruchu - Konami nic nie robi absolutnie by swoje serwery usprawnić - jesli kwestie lagów są wynikiem KODU GRY to musi to być zupełna katastrofa.
Wszystkie opcje segregacji przeciwnika są totalnie bezużyteczne. Nie da rady znaleźć nikogo do gry oprócz trybu "ALL" - jakiekolwiek zawężanie opcji rozgrywki (manualne podania, klasa drużyny) powoduje że nie znajdujemy przeciwnika. Jestem pewny że spieprzą maksymalnie również 11 vs 11 i też tam nie będzie nikogo.

Grajcie w to sobie z komputerkiem i oszukujcie dalej ludzi jak ta gra wspaniale funkcjonuje.
Próbuje kilkukrotnie do tej gry podejsc na koncie brata i za każdym razem żałuje straconego czasu.
« Ostatnia zmiana: Październik 05, 2013, 13:19:16 wysłana przez dBlasi »
Steam: BlasiPL

Offline Profi1982

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location:
  • Wiadomości: 34
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.09.2013r.
  • Gram w: ...
Odp: PES 2014 - odczucia z GRY
« Odpowiedź #323 dnia: Październik 05, 2013, 15:30:46 »
To wracaj do dziecięcej Fify. Może warto zainwestować w sprzęt? gdzie Ty masz tych ociężałych zawodników? nie rozumiesz, że tutaj ma znaczenie waga, wzrost zawodnika? mniejsi ruszają się szybciej. Animacje zawodników są wyśmienite. Fizyka piłki bardzo realistyczna. Czym dłużej gram w tą grę (na PC) to coraz bardziej się zachwycam.  Generalnie to symulator, a nie schematyczna kopanka w stylu ping ponga.

Offline RVN

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 338
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 14.12.2009r.
  • Billie jean is not my lover ;)
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2014 - odczucia z GRY
« Odpowiedź #324 dnia: Październik 05, 2013, 15:49:14 »
To wracaj do dziecięcej Fify. Może warto zainwestować w sprzęt? gdzie Ty masz tych ociężałych zawodników? nie rozumiesz, że tutaj ma znaczenie waga, wzrost zawodnika? mniejsi ruszają się szybciej. Animacje zawodników są wyśmienite. Fizyka piłki bardzo realistyczna. Czym dłużej gram w tą grę (na PC) to coraz bardziej się zachwycam.  Generalnie to symulator, a nie schematyczna kopanka w stylu ping ponga.

To wytłumacz może innym jak to możliwe, że Walcotta z piłką doganiają bez problemu? Ta gra to jedna wielka porażka, a raczej Wersja Alpha gry.
« Ostatnia zmiana: Październik 05, 2013, 15:54:48 wysłana przez RVN »

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: PES 2014 - odczucia z GRY
« Odpowiedź #325 dnia: Październik 05, 2013, 15:50:12 »
To wracaj do dziecięcej Fify. Może warto zainwestować w sprzęt? gdzie Ty masz tych ociężałych zawodników? nie rozumiesz, że tutaj ma znaczenie waga, wzrost zawodnika? mniejsi ruszają się szybciej. Animacje zawodników są wyśmienite. Fizyka piłki bardzo realistyczna. Czym dłużej gram w tą grę (na PC) to coraz bardziej się zachwycam.  Generalnie to symulator, a nie schematyczna kopanka w stylu ping ponga.

Symulator ? Grałeś kiedyś w piłkę nożną ?
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline Prince Vegeta

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Cze 2013
  • location: Południe
  • Wiadomości: 324
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 13.06.2013r.
  • Chelsea London
    • Status GG
Odp: PES 2014 - odczucia z GRY
« Odpowiedź #326 dnia: Październik 05, 2013, 16:36:13 »
To wytłumacz może innym jak to możliwe, że Walcotta z piłką doganiają bez problemu? Ta gra to jedna wielka porażka, a raczej Wersja Alpha gry.

No dokładnie taką sytuację dziś miałem.

Mecz Anglia - Belgia, wychodzę sam na sam Walcotem, Van Buyten będąc 4 metry za mną spokojnie mnie dogania i zabiera piłkę.
Dla przypomnienia:
Walcot - jeden z najszybszych graczy w PESie ze speedem 97
Van Buyten - wolny czołg ze speedem 68

Ten PES nawet nie leżał obok symulacji, a a to całe gadanie o ciężarze zawodników do jednak bujda, bo i Van Buyten i Messi reagują tak samo, nie ma znaczenia kim się gra, każdy gracz jest ociężały i rusza się jak Ryszard Kalisz.

Druga spawa - co za tuman jest odpowiedzialny za statystyki i overale graczy? To jakaś komedia, jeśli nie dramat.
Jakim cudem Eto'o ma overal 91 skoro najlepsze lata ma już za sobą, a bramkę ostatnio to on strzelił chyba na treningu.

Tak samo Demba Ba i Torres - 87? Za co?

Diego Milito - lubię go, ale na 91 nie zasługuje.

Walter Samuel 90 - o_O

Ronaldinho - ubóstwiam gościa, ale 93 to chyba z sentymentu mu dali

Kaka 88 - za siedzenie na ławce w Realu tak samo jak Pepe z 89, który ma taki sam overal jak Ramos, który gra w każdym meczu.

Robinho 91 - Nie zasługuje

Maicon 88 - Zdecydowanie nie zasługuje

Totti 91 - Legenda, ale 37 lat.

Nuri Sahin 87 - Za siedzenie na ławce BVB

Pizzaro 88 - Siedzi na ławce Bayernie, a ma lepsze staty niż Muller i Mandzukić!

Panowie z Legii:
Suler 80 - Za co?!!! Ten facet oficjalny mecz.zagrał chyba jeszcze w poprzednim klubie.
Furman 85 - Randomowy overal.
Zyro 84 na LWF - Chyba za ten słynny talent, którego nie pokazuje
Mikita 82 - Jeden gol w lidze i ma staty jak Blaszczykowski!!! :D

Klose 89 - Super strzelec, ale już nie te lata.

Boruc - Marne 81, jeden z najlepszych bramkarzy Premier League.

Salamon 80 - Za...ekhm... nie wiem co.

Piszczek - Marne 83 dla jednego z najlepszych prawych obrońców Europy.

Perqius 82 - No nie bardzo.

Borysiuk 85 - Kolejny Random.

Julio Cesar 94 - Też go uwielbiam, ale już dawno nie należy do czołówki bramkarzy.

To tylko te najdziwniejsze Overale, na pewno jest wiele innych, może i jeszcze bardziej głupszych.

Offline Profi1982

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location:
  • Wiadomości: 34
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.09.2013r.
  • Gram w: ...
Odp: PES 2014 - odczucia z GRY
« Odpowiedź #327 dnia: Październik 05, 2013, 17:07:37 »
Bo to nie Fifa gdzie trzyma się speeda i leci jak rakieta. Zawodnik bez piłki szybciej biegnie od tego co ma piłkę, po drugie podczas biegu trzeba jeszcze używać przycisków tak by obrońca nie odebrał piłki. Nie pamiętam już jaki to guzik ale da się uniknąć straty piłki. Powtarzam niech niektórzy zmienią kompa bo u mnie zawodnicy normalnie się poruszają.

Offline Prince Vegeta

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Cze 2013
  • location: Południe
  • Wiadomości: 324
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 13.06.2013r.
  • Chelsea London
    • Status GG
Odp: PES 2014 - odczucia z GRY
« Odpowiedź #328 dnia: Październik 05, 2013, 17:37:09 »
Bo to nie Fifa gdzie trzyma się speeda i leci jak rakieta. Zawodnik bez piłki szybciej biegnie od tego co ma piłkę, po drugie podczas biegu trzeba jeszcze używać przycisków tak by obrońca nie odebrał piłki. Nie pamiętam już jaki to guzik ale da się uniknąć straty piłki. Powtarzam niech niektórzy zmienią kompa bo u mnie zawodnicy normalnie się poruszają.

Ronaldo czy Walcot z piłką przy nodze i 10 kilowymi odważnikami u nóg spokojnie ucieknią Van Buytenowi. To już nie o to chodzi, ale wy wiecie lepiej. Mniejsi i zwinniejsi ruszają się tak samo, jak wielcy i ociężali - nie ma wielkiej różnicy. Zrozumcie, że VAN BUYTEN ZE SPEEDEM 68 NIE MA PRAWA PRZEGONIĆ WALCOTA Z 97, nawet z piłką przy nodze, to nierealne. Walcot ścigając się z nim minął by go 2 razy zanim ten by się obrócił.

Ale brawo, rozwiązałeś problemy 95% graczy, no przecież wystarczy zmienić kompa - zaraz idę rozbić moją świnkę skarbonkę, wyjmę 4 tysiące i kupię nowy komputer.. Wszystkie gry chodzą płynnie z FIFĄ na czele, ale PES nie, więc to wina kompa.

Offline RVN

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 338
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 14.12.2009r.
  • Billie jean is not my lover ;)
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2014 - odczucia z GRY
« Odpowiedź #329 dnia: Październik 05, 2013, 17:51:51 »
Bo to nie Fifa gdzie trzyma się speeda i leci jak rakieta. Zawodnik bez piłki szybciej biegnie od tego co ma piłkę, po drugie podczas biegu trzeba jeszcze używać przycisków tak by obrońca nie odebrał piłki. Nie pamiętam już jaki to guzik ale da się uniknąć straty piłki. Powtarzam niech niektórzy zmienią kompa bo u mnie zawodnicy normalnie się poruszają.

Kolego ty chyba w życiu nie widziałeś meczów piłkarskich :) W PESie 2014 zawodnicy bez piłki biegną na setke niczym Bolt, przecież to jakieś kuriozum:) Takiego Walcotta to na raz biorą i to jest żałosne.

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: PES 2014 - odczucia z GRY
« Odpowiedź #330 dnia: Październik 05, 2013, 18:22:30 »
no jest płacz, bo już się nieda wziąć Ronaldo, Aguero, Wallcota i banalnie brać na speeda dzięki czemu padało setki, tysiące bramek... Może po prostu celowo wprowadzili to, żeby gracz  nie jebał dzid na tych botów, tylko ruszył głową i skonstruował jakaś składna akcję...
" border="0" border="0

Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: PES 2014 - odczucia z GRY
« Odpowiedź #331 dnia: Październik 05, 2013, 18:25:34 »
Optymalizacja skopana jest nie tylko na PC ale również na konsolach, a już nawet można przeboleć optymalizację (nowy silnik, rozgrzeszam) bo zapewne patche to poprawią. Ale w XXl wieku kupujemy grę z numerkiem 2014 a roster mamy 2013, co to jest aby nie uaktualnić gry w dniu premiery przez sieć ? Jak można wydać grę która nie jest skończona i łatać ją DLC ważącymi po blisko 1 GB ? Jak można wydać grę i chwalić się świetnym online a w praktyce wręcz tego online niema. Podejście do ludzi, kasowane nieprzychylne ale merytoryczne komentarze na FB czy TT. Ta wersja przerosła KONAMI i niema co usprawiedliwiać Japońców bo mogli wydać grę w grudniu. Niestety moją grę mi odesłali więc poczekam na patcha a potem zapewne opchne za parę złotych bo z wykorzystanym OP nie stoi już tak mocno ;)


PS. Widzę że mało osób gra w Fifę 14 a się wypowiada, tam też nie da się już grać na szybkości, czemu ? Zapraszam do hydeparku i działu gier komputerowych
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

Offline RVN

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 338
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 14.12.2009r.
  • Billie jean is not my lover ;)
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2014 - odczucia z GRY
« Odpowiedź #332 dnia: Październik 05, 2013, 18:34:36 »
no jest płacz, bo już się nieda wziąć Ronaldo, Aguero, Wallcota i banalnie brać na speeda dzięki czemu padało setki, tysiące bramek... Może po prostu celowo wprowadzili to, żeby gracz  nie jebał dzid na tych botów, tylko ruszył głową i skonstruował jakaś składna akcję...

Bez przesady ale kuriozalne jest to, że koleś bez piłki mający skilla 65 dogania kolesia z piłką który ma speeda jak Ronaldo czy Walcott :)

Offline Prince Vegeta

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Cze 2013
  • location: Południe
  • Wiadomości: 324
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 13.06.2013r.
  • Chelsea London
    • Status GG
Odp: PES 2014 - odczucia z GRY
« Odpowiedź #333 dnia: Październik 05, 2013, 18:53:26 »
no jest płacz, bo już się nieda wziąć Ronaldo, Aguero, Wallcota i banalnie brać na speeda dzięki czemu padało setki, tysiące bramek... Może po prostu celowo wprowadzili to, żeby gracz  nie jebał dzid na tych botów, tylko ruszył głową i skonstruował jakaś składna akcję...

Nie do końca o to chodzi - wszyscy mówią jaki to PES jest realistyczny i że to symulator, a FIFA to arcade bla bla bla, no ale bądzmy poważni - gdzie w prawdziwym meczu Boenisch, który szybkością dorównuje Renacie Beger jest w stanie dogonić Ronaldo, który - mimo że z piłką - biegnie 5 metrów przed nim na pełnej szybkości i nasz poczciwy Seba jeszcze odbiera mu piłkę? No sorry, ale ludzi którzy potrafią grać z szybkiej kontry mają teraz przesrane, bo gra zmusza ich do Tiki Taki.
Ja nie narzekam na tempo meczu czy coś, bo ja jestem z tych, co przetrzymują piłkę po 70% czasu i lubię wolne tempo, ale to popadanie ze skrajności w skrajność.
W prawdziwym meczu czasm zdarza sie wyjść sam na sam i strzelić gola, a tu w 9 na 10 przypadków obrońca truchtem Cię doścignie i zabierze piłkę mimo że praktycznie jesteś 5 metrów przed nim.

Offline Profi1982

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location:
  • Wiadomości: 34
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.09.2013r.
  • Gram w: ...
Odp: PES 2014 - odczucia z GRY
« Odpowiedź #334 dnia: Październik 05, 2013, 20:10:06 »
No to nie graj i już. Będziesz miał problem z głowy. Ciekawe, że osoby które grają w Fife nie narzekają, że w ułamku sekundy lepsi piłkarze potrafią śmignąć jak F16 na 1 metrze zostawić gościa 5 metrów z tyłu. Im to nie przeszkadza, bo wiedzą że to arcadówka z nawalanką do przodu.  Każdy gra w co mu pasuje. Jakby ten Boenisch nie doganiał Ronaldo to byś w każdym meczu klepał po 5:0 i to by Ci frajdę sprawiało?

Offline euf17

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2013
  • location: Kielce
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.06.2013r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2014 - odczucia z GRY
« Odpowiedź #335 dnia: Październik 05, 2013, 21:02:00 »
Ale ta gra potrafi wywołać emocje. W ostatniej sekundzie strzeliłem bramkę na miarę awansu i cieszyłem się jak dziecko.  ;D

Offline Prince Vegeta

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Cze 2013
  • location: Południe
  • Wiadomości: 324
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 13.06.2013r.
  • Chelsea London
    • Status GG
Odp: PES 2014 - odczucia z GRY
« Odpowiedź #336 dnia: Październik 05, 2013, 21:06:10 »
No to nie graj i już. Będziesz miał problem z głowy. Ciekawe, że osoby które grają w Fife nie narzekają, że w ułamku sekundy lepsi piłkarze potrafią śmignąć jak F16 na 1 metrze zostawić gościa 5 metrów z tyłu. Im to nie przeszkadza, bo wiedzą że to arcadówka z nawalanką do przodu.  Każdy gra w co mu pasuje. Jakby ten Boenisch nie doganiał Ronaldo to byś w każdym meczu klepał po 5:0 i to by Ci frajdę sprawiało?

Ale co mnie FIFA obchodzi - każdy bachor jak ktoś źle powie o PES-ie odsyła do grania w FIFE, Zresztą nie z tobą rozmawiam więc daruj sobie.
Dla ciebie gra jest idealna - ok, fajnie - graj ile wlezie i nie rób z siebie świętej inkwizycji, która tępi ludzi o odmiennych poglądach.

Offline Michael^^

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2011
  • location:
  • Wiadomości: 75
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.10.2011r.
Odp: PES 2014 - odczucia z GRY
« Odpowiedź #337 dnia: Październik 05, 2013, 21:14:59 »
Powiem wam że nawet 14 mi się podoba lecz mam słabego kompa i musze grać na low.Denerwujące są te spadki fps na przykład przy polu karnym mam "sloł mołszyn", oraz nie wiem czy tylko u mnie jest błąd z murawą w nocy bo jest bez żadnych wzorów tylko jednolity kolor.Ale gameplay powala. Mam nadzieje że w 15 będzie odlot zostanie im ulepszyc Master League i facjaty.

Offline Prince Vegeta

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Cze 2013
  • location: Południe
  • Wiadomości: 324
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 13.06.2013r.
  • Chelsea London
    • Status GG
Odp: PES 2014 - odczucia z GRY
« Odpowiedź #338 dnia: Październik 06, 2013, 19:07:52 »
Powiem wam że nawet 14 mi się podoba lecz mam słabego kompa i musze grać na low.Denerwujące są te spadki fps na przykład przy polu karnym mam "sloł mołszyn", oraz nie wiem czy tylko u mnie jest błąd z murawą w nocy bo jest bez żadnych wzorów tylko jednolity kolor.Ale gameplay powala. Mam nadzieje że w 15 będzie odlot zostanie im ulepszyc Master League i facjaty.

Murawa w nocy u każdego chyba jest taka sama, czyli jednolity brzydki zielony dywan, nie wiem, to jakiś kolejna niedoróbka Konami lub jakiś błąd gry.

Master League potrzebuje rewolucji, bo w to nawet ciężko grać tak jest okrojone i bez pomysłu.

No Gameplay jest znakomity, oczywiście ma wiele błędów, ale jeśli to naprawiłą to FIFA nie będzie miała nawet startu.

Przypisanie gry ciałem do prawej gałki jak dla mnie nie zdaje egzaminu - jest niewygodne.
Rzuty karne są tragiczne - ciężko strzelić tam, gdzie się chce, a ten celownik zdaje jako tako egzamin, ale tylko w grze z komputerem lub online, bo z kolegą obok nie ma to sensu.
Bramkarze raz bronią świetnie, a raz puszczają najgorsze [cenzura], czy to w meczu czy w rzutach karnych.

Offline gonzip

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2008
  • location:
  • Wiadomości: 6
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.12.2008r.
Odp: PES 2014 - odczucia z GRY
« Odpowiedź #339 dnia: Grudzień 05, 2013, 21:28:02 »
Witam...jestem fanem PES-a odkąd pamiętam, już nawet grałem w ISS-a. Jako wieloletni fan tejże serii jestem załamany PES 2014. Dla mnie po prostu tragedia. Miało być innowacyjnie a wyszło moim zdaniem tragicznie. Po pierwsze samo poruszanie się zawodników...dosłownie jak muchy w smole. Te sztuczne zwody. Co drażni? Na pewno mega drażni gra ciałem na prawej gałce (dramat,niewygodnie i ciężko ogarnąć palcami) Zmienianie zawodników na LB i wychodzenie zawodników na pozycje...katastrofa. Zawodnicy często do siebie dobijają i tworzy się kuriozum. Twarze zawodników to wyglądają choćby je zrobili wszystkie w jeden dzień. Wślizgi...wow nawet niezłe ale kurcze po co te wślizgi? jak strach je robić, bo sędziowie dają czerwone kartki jak popadnie. Jak kolega napisał wyżej, po co są w ogóle te umiejętności typu szybkość?... jak tutaj wystarczy mieć 50 żeby dogonić 99.Mam wrażenie że gra zrobiona w tym roku na odp.... .Naprawdę mnóstwo niedociągnięć w tej serii. Rozumiem że Konami chwyta się brzytwy bo dość drastycznie przegrywają z gimbazą z fify ale oni idą kompletnie w złym kierunku. Jestem daleki od przejścia do fify, jednak niepokoi mnie to, że co roku jest gorzej. Nie mówię oczywiście że wszystko schrzanili, bo są pozytywne rzeczy, ale zdecydowanie więcej jest rzeczy które zabierają przyjemność z gry, także trzeba będzie tą część lekko odpuścić, chyba że ktoś zrobi patch z lepszym gameplayem.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES 2014 - odczucia z GRY
« Odpowiedź #339 dnia: Grudzień 05, 2013, 21:28:02 »