Autor Wątek: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania  (Przeczytany 203026 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mandi94

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 159
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.09.2009r.
Odp: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #200 dnia: Listopad 01, 2013, 00:22:10 »
Witam. Panowie mam problem, mianowicie jak włączam tryb MLO, to podczas meczu za każdym razem gdy podaje na wyjście to zawodnik, który otrzymuje to podanie od razu zagrywa tą piłkę mimo iż nic nie naciskam ... ktoś wie o co chodzi ?  ??? z góry dziękuje za odpowiedź.

Offline Sebastianxxx

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2013
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.10.2013r.
  • Gram w: ...
Odp: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #201 dnia: Listopad 02, 2013, 05:17:21 »
Jak on ma piłe to gra idzie baja, a jak ja...to sobie cutscenki  (czy jak się to tam nazywa) z meczu oglądam ... no to teraz już wiem o co kaman... ja mam słabe łącze to mi wolno biegają, a on ma szybkie łącze to se biegają szybko...heh, a ja głupi myślałem że on łączem steruje. btw. Codziennie gram o tej piątej (taki nawyk) co nie znaczy, że o innych porach w ogóle - a sytuacje przeze mnie opisane dzieją się niezależnie od pory dnia.

Offline sanczez87

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 66
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 30.01.2012r.
Odp: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #202 dnia: Listopad 02, 2013, 09:34:24 »
ja gram o normalnych porach i dzieje sie to samo. Najgorsze jest to ze przegrywam nawet gdy ktos nie oszukuje celowo ale poprostu nie udaje mi sie z nikim polaczyc...a jak juz masz wspolczynink B to w ogole trafiasz na same kwiaty i jest to bledne kolo bo z takimi problemami nie odzyskacz wspolczyninka A ;\ w 13 gralo sie dobrze i nie mialem nigdy takich problemow a jezeli to nie na taka skale jak tu.

Offline sanczez87

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 66
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 30.01.2012r.
Odp: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #203 dnia: Listopad 02, 2013, 09:43:38 »
ale mysle -Sebastianxxx- ze musi byc jakies podloze tego problemu bo nie widze zeby wielu uzytkownikow na to nazekalo a duza wiekszosc ma wspolczyninik A. Rozumiem jakbym mial chu.j.owe łącze albo ściągał jakieś pliki w czasie gry ,ale tego nie robie. Download 30 mb\s Upload 2 mb\s  ping 30. A jak jest u ciebie?

Offline Fener

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location:
  • Wiadomości: 47
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.11.2011r.
Odp: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #204 dnia: Listopad 02, 2013, 10:44:50 »
Witam mam problem.przez miesiąc mogłem grać online.Jakieś 2 tygodnie temu wyświetlił mi się komunikat ,,verification error" .Próbowałem jeszcze kilka razy wpisywać od nowa dane ,tryb online jeszcze tylko 1 raz odpalił. Niestety od 2 tygodni pojawia mi się komunikat ,, incorrect KONAMI ID password or konami one time password service " ;/ . Może ktoś pomóc ?

Offline lukakosa

  • Zasłużony
  • *
  • Join Date: Sty 2011
  • location:
  • Wiadomości: 1013
  • Dostał Piw: 37
  • Na forum od: 10.01.2011r.
  • Madridistas :)
    • Status GG
    • Barcelona jest modą,Real legendą
  • Gram w: ...
Odp: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #205 dnia: Listopad 02, 2013, 11:37:21 »
Witam mam problem.przez miesiąc mogłem grać online.Jakieś 2 tygodnie temu wyświetlił mi się komunikat ,,verification error" .Próbowałem jeszcze kilka razy wpisywać od nowa dane ,tryb online jeszcze tylko 1 raz odpalił. Niestety od 2 tygodni pojawia mi się komunikat ,, incorrect KONAMI ID password or konami one time password service " ;/ . Może ktoś pomóc ?
złe masz konami konto lub coś zle wpisujesz ...spróbuj się zalogować lub załóż nowe tu REJESTRACJA lub LOGOWANIE jak założysz to pamiętaj wejdź na pocztę,żeby aktywować konto.Zaloguj się też na tej stronie w celu sprawdzenia czy działa i jeśli zalogujesz się na tej stronie i będzie ok to w grze wpisujesz ten swój login,hasło,cd-keya (dużymi literami) a pole password service zostawiasz puste bo to nie potrzebne.możesz jeszcze pobrać program "PortChk" masz linka
  REJESTRACJA lub LOGOWANIE na dole kliknij  Agree żeby pobrać,wypakuj,odpal go i zobaczysz jak twój net ma się do serwerów pesa czy będziesz miał playble czy not playble.To tyle chyba,pisz co i jak z tego wynikło  ;)
« Ostatnia zmiana: Listopad 02, 2013, 11:39:53 wysłana przez lukakosa »

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #206 dnia: Listopad 02, 2013, 13:18:38 »
Cytuj
Jak on ma piłe to gra idzie baja, a jak ja...to sobie cutscenki  (czy jak się to tam nazywa) z meczu oglądam ... no to teraz już wiem o co kaman... ja mam słabe łącze to mi wolno biegają, a on ma szybkie łącze to se biegają szybko...heh, a ja głupi myślałem że on łączem steruje. btw. Codziennie gram o tej piątej (taki nawyk) co nie znaczy, że o innych porach w ogóle - a sytuacje przeze mnie opisane dzieją się niezależnie od pory dnia.

Minimalny upload dla gry to 192kbps (~24KBps) zaś zalecany to 1.5Mbps (~150KBps).
Gra działa na zasadzie wzajemnej wymiany (P2P).
Tak szybko ściągasz jak szybko wysyła przeciwnik i na odwrót - czytaj, liczy się UPLOAD.
Do tego dochodzi wiele innych czynników (nie będę opisywał), w tym tzw. PING (opóźnienia) z serwerami Konami.

Wniosek że jedno z was ma jakieś ograniczenia...

Każdy grający w online liczy na bezproblemową rozgrywkę. Ale tak nie jest i zazwyczaj nie będzie (w żadnej grze).
Niby czemu powstają poradniki do różnych gier w rozwiązaniu problemu z łącznością i takie tam inne duperele...

Jakoś sobie trzeba radzić. A takie problemy jak twoje itp. są na bieżąco powtarzane i tyczą się też poprzednich edycjach gry. Wystarczy poszperać na forum, w tej dżungli spamu (a zostało wiele napisane na ten temat).
« Ostatnia zmiana: Listopad 02, 2013, 13:26:01 wysłana przez Mahadew »

Offline Sebastianxxx

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2013
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.10.2013r.
  • Gram w: ...
Odp: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #207 dnia: Listopad 02, 2013, 22:18:12 »
ale mysle -Sebastianxxx- ze musi byc jakies podloze tego problemu bo nie widze zeby wielu uzytkownikow na to nazekalo a duza wiekszosc ma wspolczyninik A. Rozumiem jakbym mial chu.j.owe łącze albo ściągał jakieś pliki w czasie gry ,ale tego nie robie. Download 30 mb\s Upload 2 mb\s  ping 30. A jak jest u ciebie?

20/1,2/12 - gdy gram, wszystko co może zamulać łączę wyłączone.
Za to, że gra rozłącza mnie nim pokaże się mój przeciwnik nie obwiniam tego gracza o łącze lub inne pierdoły to jest po prostu wina KONAMI.
Nie wiem czemu tak się dzieje, rozłącza nim zobaczę z kim mam grać, a później różnie bywa, czasem na plus, ale w większości jak pisałem poprzednio na minus.
W taki o to sposób dostałem B, gdzie się sporo namęczyłem by znów wleźć na A, tylko po to by przez te rozłączanie znów mieć B.


Mahadew gram już naprawdę szmat czasu i widzę kiedy są zwykłe opóźnienia (lagi spowodowane - słabym łączem, ściąganiem itd.). Zaczynają się one w tym samym czasie i trwają tak samo dla mnie jak i mojego rywala, ale gdy gra chodzi płynnie bez lagów, koleś sobie atakuje ja się bronie, przejmuje piłkę pykam sobie i nagle cutscenki, słabe łączę etc. jak wiadomo gdy gramy akcję i wciśniemy jakiś przycisk - nagle załączą się lagi to dupa nie gra bo nie zrobisz na lagach już tego co chcesz.
Po czym on ma piłkę i znów gra chodzi pięknie...jak zdarzę pyknąć szybką kontrę nim załączy te swoje gówno to klepnę mu brame po czym daje startem migawke na zajażke że mam gdzieś jego zamulanie i co się dzieje????
Meczyk przerwany bez punkcików.

To są dwie odmienne sytuacje.

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #208 dnia: Listopad 02, 2013, 23:18:38 »
Cytuj
Mahadew gram już naprawdę szmat czasu i widzę kiedy są zwykłe opóźnienia (lagi spowodowane - słabym łączem, ściąganiem itd.). Zaczynają się one w tym samym czasie i trwają tak samo dla mnie jak i mojego rywala, ale gdy gra chodzi płynnie bez lagów, koleś sobie atakuje ja się bronie, przejmuje piłkę pykam sobie i nagle cutscenki, słabe łączę etc. jak wiadomo gdy gramy akcję i wciśniemy jakiś przycisk - nagle załączą się lagi to dupa nie gra bo nie zrobisz na lagach już tego co chcesz.
Po czym on ma piłkę i znów gra chodzi pięknie...jak zdarzę pyknąć szybką kontrę nim załączy te swoje gówno to klepnę mu brame po czym daje startem migawke na zajażke że mam gdzieś jego zamulanie i co się dzieje????
Meczyk przerwany bez punkcików.

To są dwie odmienne sytuacje.

Możesz grać nawet od pierwszej edycji PES.
To nie ma znaczenia :)

I jak pisałem przyczyn tego problemu można się doszukiwać wszędzie (w tym sprzętu jaki posiadasz). Mozna mieć łącze 20 na 20 i tak trafią się lagi itp.
A wina nie leży też po stronie Konami, tylko i wyłącznie.

Jak zaznasz się z wiedzą bardziej obszerną (w tym informatycznej różnej maści ) może wiele zrozumiesz :D

Ale takie problemy wiele osób ma, a nie każdy o tym głośno pisze :P
Więcej nie będę ciągną niepotrzebnej rozmowy. Do niczego nie prowadzi a powielany był wielekroć.

Udanej zabawy :D

Offline Fener

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location:
  • Wiadomości: 47
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.11.2011r.
Odp: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #209 dnia: Listopad 03, 2013, 14:07:04 »
złe masz konami konto lub coś zle wpisujesz ...spróbuj się zalogować lub załóż nowe tu REJESTRACJA lub LOGOWANIE jak założysz to pamiętaj wejdź na pocztę,żeby aktywować konto.Zaloguj się też na tej stronie w celu sprawdzenia czy działa i jeśli zalogujesz się na tej stronie i będzie ok to w grze wpisujesz ten swój login,hasło,cd-keya (dużymi literami) a pole password service zostawiasz puste bo to nie potrzebne.możesz jeszcze pobrać program "PortChk" masz linka
  REJESTRACJA lub LOGOWANIE na dole kliknij  Agree żeby pobrać,wypakuj,odpal go i zobaczysz jak twój net ma się do serwerów pesa czy będziesz miał playble czy not playble.To tyle chyba,pisz co i jak z tego wynikło  ;)
NIESTETY ZAŁOŻENIE NOWEGO KONTA  NIE POMOGŁO ,NADAL MI SIĘ WYŚWIETLA KOMUNIKAT ,, incorrect KONAMI ID password or konami one time password service ".Pobrałem ten programo którym pisałes i tam mam taki komunikat ,,Cannot resolve the server name. Please check your DNS-settings"

Offline lukakosa

  • Zasłużony
  • *
  • Join Date: Sty 2011
  • location:
  • Wiadomości: 1013
  • Dostał Piw: 37
  • Na forum od: 10.01.2011r.
  • Madridistas :)
    • Status GG
    • Barcelona jest modą,Real legendą
  • Gram w: ...
Odp: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #210 dnia: Listopad 03, 2013, 14:47:24 »
czyli wyświetla ci się komunikat "Nie można rozwiązać nazwy serwera. Proszę sprawdzić ustawienia DNS" czyli albo musisz wyłączyć zaporę sieciowa Windowsa i antywirusa bo może blokować albo możesz wejść w settings i w zakładce online odznaczyć opcje auto i zmienić serwer z 5739 na 5730 i zobaczyć jeszcze raz tym programem czy pomogło   ???

Offline sanczez87

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 66
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 30.01.2012r.
Odp: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #211 dnia: Listopad 03, 2013, 16:08:16 »
20/1,2/12 - gdy gram, wszystko co może zamulać łączę wyłączone.
Za to, że gra rozłącza mnie nim pokaże się mój przeciwnik nie obwiniam tego gracza o łącze lub inne pierdoły to jest po prostu wina KONAMI.
Nie wiem czemu tak się dzieje, rozłącza nim zobaczę z kim mam grać, a później różnie bywa, czasem na plus, ale w większości jak pisałem poprzednio na minus.
W taki o to sposób dostałem B, gdzie się sporo namęczyłem by znów wleźć na A, tylko po to by przez te rozłączanie znów mieć B.
Sebastian ale wez pod uwage ze gdyby to byla wina konami kazdy mialby takie problemy i kazdy mialby B albo C ,przez chu.j.owe serwery konami. Tymczasem mało jest takich problemow na forum jak nasz. Mi  czasem zdarza sie ze 5-6 meczy pod rzad nie lacze sie z przeciwnikiem i mam np. 5 porazek i jedna wygrana. A w statystykach last 20 game mam 10-15 meczy dissconect. Nie wiem jak u ciebie...

Offline Sebastianxxx

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2013
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.10.2013r.
  • Gram w: ...
Odp: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #212 dnia: Listopad 04, 2013, 05:45:39 »
sanczez wybacz ale chyba nie nasza...
Pomijam sytuacje ze słabym łączem, ucieczkami itp. itd. bo o to nie mogę obwiniać KONAMI - jak ktoś chce to zawsze znajdzie sposób...ale to, że rozłącza nim zobaczymy przeciwnika, to ich wina. Do tej pory(tzn. pes14) nigdy czegoś takiego nie miałem. Teraz zdarza się co jakiś czas. Jak trafię 3 rozłączenia pod rząd na minus, to kończę już gre i dalej nie sprawdzam, bo szkoda mi później nerwów na to. Zdarza się też że jestem na plus, pamiętam że dwa razy w ten sposób wpadło po 750 więc miska trochę się cieszyła.
Nie mam zielonego pojęcia dlaczego tak się dzieje, żadne pierdoły mi nie blokują, nic nie ściągam, komp tylko i wyłącznie pod pesa specyfikacja wszystko Good.
Jedyne co mi przychodzi do łba to tylko te ich serwery, bo (jak już wspomniałem wcześniej) zdarza się to co jakiś czas.
« Ostatnia zmiana: Listopad 04, 2013, 05:48:35 wysłana przez Sebastianxxx »

Offline Damian77777

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location:
  • Wiadomości: 127
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 26.09.2013r.
  • Gram w: ...
Odp: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #213 dnia: Listopad 04, 2013, 14:31:21 »
Mam problem.Nie ma juz lagow u przeciwnikow ale nie moge sie z polskimi graczami z forum polaczyc tutaj do gry za bardzo .Za kazdym razem wyskakuje cos takiego "unable connect to oponent" gracze z pesleague kilka razy probuja do mnie i ja do nich i ciagle to samo a za chwile dolacza sie do mnie jakis inny gracz z ktyrm nie chce grac i bezproblemowo go łaczy :(
Antywirus wylaczony,firewall wylaczony  :(
POMOCY

Offline Rafalsms

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2013
  • location: silesia
  • Wiadomości: 3
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.11.2013r.
Odp: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #214 dnia: Listopad 04, 2013, 14:48:14 »
No to moze kilka slow z mojej strony.

Chodzi o problemy z gra on-line PES2014. Gram regularnie online na Xbox'ie  w PES od wersji 11. To co sie dzieje obecnie to koszmar.

Dodam ze do tej pory gralem korzystajac z Wi-Fi. Pomyslalem ze podepne kablem zeby miec stabilniejsze polaczenie. Nic to nie pomoglo. Internet smiga az milo, upload i download calkiem przyzwoity a od godziny 22 do okolo 2 polaczyc sie z przeciwnikiem to istny cud.

Kiedy wchodze do historii meczy on-line to sa tam pojedynki które "przegrałem" z powodu rozłączenia.

W przypadku porażek w wyniku rozłączenia bez uprzedniego wybrania druzyny wyniki nie powinny wplywac na to czy mamy rating A lub B lub co gorsza C

Obecnie mam rating B i jak ktos wczesniej napisał jest to juz błędne koło bo ciezko nawiazać polaczenie z innymi zawodnikami. Najpierw szuka zawodnikow z ratingiem B, pozniej BC i dopiero na sam koniec AC a czesto do tego czasu albo gra sie zawiesi albo kogos znajdzie ale od razu rozlaczy i juz -10 pkt.

Offline sanczez87

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 66
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 30.01.2012r.
Odp: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #215 dnia: Listopad 04, 2013, 15:46:04 »
No to moze kilka slow z mojej strony.

Chodzi o problemy z gra on-line PES2014. Gram regularnie online na Xbox'ie  w PES od wersji 11. To co sie dzieje obecnie to koszmar.

Dodam ze do tej pory gralem korzystajac z Wi-Fi. Pomyslalem ze podepne kablem zeby miec stabilniejsze polaczenie. Nic to nie pomoglo. Internet smiga az milo, upload i download calkiem przyzwoity a od godziny 22 do okolo 2 polaczyc sie z przeciwnikiem to istny cud.

Kiedy wchodze do historii meczy on-line to sa tam pojedynki które "przegrałem" z powodu rozłączenia.

W przypadku porażek w wyniku rozłączenia bez uprzedniego wybrania druzyny wyniki nie powinny wplywac na to czy mamy rating A lub B lub co gorsza C

Obecnie mam rating B i jak ktos wczesniej napisał jest to juz błędne koło bo ciezko nawiazać polaczenie z innymi zawodnikami. Najpierw szuka zawodnikow z ratingiem B, pozniej BC i dopiero na sam koniec AC a czesto do tego czasu albo gra sie zawiesi albo kogos znajdzie ale od razu rozlaczy i juz -10 pkt.
wiec masz ten sam problem...tez mam wiekszosc porazek przez rozlaczenie choc nie lacze sie nawet ze swoim przeciwnikiem. Do tej pory nikt nie poradzil niczego sensownego i istnieje spore prawdopodobieństwo ze wina sa serwery konami gdyz w poprzednich edycjach nie mialem takich problemow a sprzet i internet mam ten sam...

Offline Qlorowy

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 41
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.01.2012r.
Odp: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #216 dnia: Listopad 04, 2013, 17:37:39 »
No to moze kilka slow z mojej strony.

Chodzi o problemy z gra on-line PES2014. Gram regularnie online na Xbox'ie  w PES od wersji 11. To co sie dzieje obecnie to koszmar.

Dodam ze do tej pory gralem korzystajac z Wi-Fi. Pomyslalem ze podepne kablem zeby miec stabilniejsze polaczenie. Nic to nie pomoglo. Internet smiga az milo, upload i download calkiem przyzwoity a od godziny 22 do okolo 2 polaczyc sie z przeciwnikiem to istny cud.

Kiedy wchodze do historii meczy on-line to sa tam pojedynki które "przegrałem" z powodu rozłączenia.

W przypadku porażek w wyniku rozłączenia bez uprzedniego wybrania druzyny wyniki nie powinny wplywac na to czy mamy rating A lub B lub co gorsza C

Obecnie mam rating B i jak ktos wczesniej napisał jest to juz błędne koło bo ciezko nawiazać polaczenie z innymi zawodnikami. Najpierw szuka zawodnikow z ratingiem B, pozniej BC i dopiero na sam koniec AC a czesto do tego czasu albo gra sie zawiesi albo kogos znajdzie ale od razu rozlaczy i juz -10 pkt.

A moze trzeba poczekac na to:  REJESTRACJA lub LOGOWANIE     (niewiem - poprostu wyczytalem)

Offline lukakosa

  • Zasłużony
  • *
  • Join Date: Sty 2011
  • location:
  • Wiadomości: 1013
  • Dostał Piw: 37
  • Na forum od: 10.01.2011r.
  • Madridistas :)
    • Status GG
    • Barcelona jest modą,Real legendą
  • Gram w: ...
Odp: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #217 dnia: Listopad 04, 2013, 18:57:49 »
może macie jakieś pacze dograne że wam się tak robi ??? ja jak wgrałem pesedita 1.2 to tam miałem...ale zrobiłem reinstal gry jest ok...

Offline Rafalsms

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2013
  • location: silesia
  • Wiadomości: 3
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.11.2013r.
Odp: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #218 dnia: Listopad 04, 2013, 19:22:32 »
może macie jakieś pacze dograne że wam się tak robi ??? ja jak wgrałem pesedita 1.2 to tam miałem...ale zrobiłem reinstal gry jest ok...

U siebie na konsoli posiadam kompletnego golasa. Specjalnie odinstalowalem i ponownie zainstalowalem PES'a bo pierwsza DatePack'a wgralem sposobem forumowym, teraz zrobilem to zgodnie z instrukcjami KONAMI, wszystko na jednym dysku itd itp ....

Dodam tylko ze kiedy gram ze znajomym mecze online to wtedy nie ma zadnych problemow, wszystko fajnie śmiga, szybkie połączenie ... kiedy tylko chce zagrac Qucik Match zaczynaja sie schody.

Najgorsze jest to że kiedy Rating spadnie mi do C to wtedy raczej już z nikim nie uda mi sie polaczyć  ???

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #219 dnia: Listopad 04, 2013, 19:57:58 »
Dalej katujecie.
Konami preferuje jakiś dziwny system połączenia w tej grze.
Mimo że mają nową bazę.

Jeśli gracie z kimś z Quick Match to problem może być w tedy obustronny lub z osobą z którą się łączycie (ma jakieś ograniczenia poustawiane - zazwyczaj nieprzekierowane porty; te same co w PES2013 - nie każdy stosuje to w grze - co nie znaczy że ma być wytyczną problemu z jakością połączenia i samą łącznością).

To jest ta sama bajka powtarzana z poprzedniej edycji i jak sami możecie doświadczyć nie działa należycie, wedle jakiś tam zapowiedzi ze strony Konami (przecie to jest ksero PES2013 w wydaniu nowo-silnikowym :D nic ponadto).
« Ostatnia zmiana: Listopad 04, 2013, 20:01:20 wysłana przez Mahadew »

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #219 dnia: Listopad 04, 2013, 19:57:58 »