Autor Wątek: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie  (Przeczytany 483643 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline matyjasik90

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 599
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.04.2012r.
Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie [ News 17.09.2014 - pierwszy post ]
« Odpowiedź #1320 dnia: Wrzesień 24, 2014, 12:02:37 »
pobrałem pes 15 i jestem zadowolony z gry . Gra sie miło ,strzały są dobrze zrobione bramkarz ładnie wychodzi i nie łapie dożo piłek to mi sie podoba . tylko wersja na x360 taka jakaś mało nasycona kolorami :( ale i tak będe grał na pc . oceniam pes 15 jak narazie na duży plus . oby tylko sezon klubem był rozbudowany ładnie

no i lecimy kolejne plusy
-bramkarz ładnie piąstkuje
-płynne akcje
-przeciwnik nie mógł zrobić ataku więc kulał piłkę w obronie z lewej do prawej i z powrotem
-bramkarz jest bardziej żywy
-piękne strzały z daleka
-zachowanie kibiców

nie twórz kilku postów z opinią o demie, przynajmniej tak krótkich //Letischoo
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 24, 2014, 16:37:49 wysłana przez Letischoo »

Offline Fabek9

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Mar 2012
  • location:
  • Wiadomości: 291
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 01.03.2012r.
  • Gram w: Pes
Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie [ News 17.09.2014 - pierwszy post ]
« Odpowiedź #1321 dnia: Wrzesień 24, 2014, 12:33:30 »
pobrałem pes 15 i jestem zadowolony z gry . Gra sie miło ,strzały są dobrze zrobione bramkarz ładnie wychodzi i nie łapie dożo piłek to mi sie podoba . tylko wersja na x360 taka jakaś mało nasycona kolorami :( ale i tak będe grał na pc . oceniam pes 15 jak narazie na duży plus . oby tylko sezon klubem był rozbudowany ładnie

No i takie wypowiedzi, aż się miło czyta :)

Offline kaszti86

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2013
  • location:
  • Wiadomości: 37
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.01.2013r.
Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie [ News 17.09.2014 - pierwszy post ]
« Odpowiedź #1322 dnia: Wrzesień 24, 2014, 15:23:32 »
Panowie wiecie skąd pobrać demo na xboxa360? Niestety nie posiadam konta gold... :/

Offline mateusztb

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Sty 2011
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 05.01.2011r.
    • Status GG
Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie [ News 17.09.2014 - pierwszy post ]
« Odpowiedź #1323 dnia: Wrzesień 24, 2014, 15:36:03 »
Panowie wiecie skąd pobrać demo na xboxa360? Niestety nie posiadam konta gold... :/

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline RoyKeane16

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2014
  • location:
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.09.2014r.
Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie [ News 17.09.2014 - pierwszy post ]
« Odpowiedź #1324 dnia: Wrzesień 24, 2014, 16:17:14 »
Witam, przede wszystkim jestem tu nowym użytkownikiem, zwykłem bywać na fifapolonia.pl ponieważ byłem wieloletnim fanem Fify (od edycji 98 do 14, tak, stary koń ze mnie i maniak piłki nożnej, również na żywo - wiele lat próbowałem zostać sam piłkarzem), jednak w tym roku po pobraniu obu wersji demonstracyjnych zdecydowałem się kupić PES, Fifa w tym roku dla mnie to nieporozumienie. Od razu mówię że platformą na jakiej gram jest PS3. Moje wrażenia z demo (przez mój skrzywiony światopogląd Fifą mogą być zdecydowanie inne od waszych).

Plusy:
-Grafika w wersji na PS3 zdecydowanie pozytywnie zaskakuje, są tu wprowadzone rzeczy takie jak uszkodzenia murawy (nie wiem czy to już jest część tekstury czy po wydarzeniach na boisku), całkiem przyzwoicie wyglądający stadion, dobrze odwzorowane twarze jak i stroje, animacje biegu realistyczne, sylwetki zawodników przedstawione też przyzwoicie, nie przypominają robotów ani kulturystów. Do tego nie ma drastycznych zacięć.
-Strzały, ciężko się przyczepić tylko mam wrażenia że trochę za łatwo zdobyć gola z dystansu, z bliskiego dystansu zdarza się pudło jak się uderzy z pierwszej piłki, po przyjęciu celność zdecydowanie wzrasta.
-Bramkarze, coś czego nie doświadczyłem w Fifie, rzucają się w realistyczny sposób, nie są Bogami ani nie są też upośledzeni, strasznie się zdziwiłem gdy grałem mecz z Bayernem, dobiegam do wypuszczonej piłki na około 20-25 metrze od bramki, już czuję że jestem w sytuacji sam na sam, a tu nagle przed oczami wyrasta mi Neuer i wybija piłkę.
-Podania wykonywane są całkiem precyzyjnie, trudniej mi jest za to z podaniami prostopadłymi, te często nie lecą tam gdzie planowałem.

Minusy:
-Wykonywanie tricków z piłką, mam wrażenie że zawodnicy wykonują je z wyraźnym opóźnieniem.

Na koniec chciałbym zapytać o dwie rzeczy (próbowałem się przekopać przez ten temat ale trochę nie wszystko jest dla mnie jasne).
1)O ile dobrze rozumiem w PES jest coś jak Ultimate Team w Fifie i można tam grać z inną osobą online?
2)Z tego co czytałem w zapowiedziach w PES 2015 będzie rozbudowany tryb kariery pojedynczego gracza i poprawią negocjacje między klubami, tak żeby można było samemu oferować cenę za zawodnika?
3)Czy edytowane nazwiska za pomocą "option files" działają również w trybach online?

@down:
Dziękuję za informacje.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 24, 2014, 16:47:34 wysłana przez RoyKeane16 »

Offline Letischoo

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2011
  • location: Wadowice
  • Wiadomości: 1043
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 01.01.2011r.
  • Gram w: PES 2015
Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie [ News 17.09.2014 - pierwszy post ]
« Odpowiedź #1325 dnia: Wrzesień 24, 2014, 16:41:11 »
1)O ile dobrze rozumiem w PES jest coś jak Ultimate Team w Fifie i można tam grać z inną osobą online?
2)Z tego co czytałem w zapowiedziach w PES 2015 będzie rozbudowany tryb kariery pojedynczego gracza i poprawią negocjacje między klubami, tak żeby można było samemu oferować cenę za zawodnika?
3)Czy edytowane nazwiska za pomocą "option files" działają również w trybach online?

AD 1. Nie "jest" ale będzie, pierwszy raz w PES 2015.

AD 2. KONAMI nie podało żadnych szczegółów dotyczących zarówno ML jak i ML Online.

AD 3. Wydaje mi się, że nie, ale chyba są patche działające online jednak specem od tego nie jestem więc lepiej jakby ktoś inny odpowiedział
The big part of fifa players are PESfans, don't forget it.

Offline dawidf123

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2010
  • location:
  • Wiadomości: 31
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.01.2010r.
Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie [ News 17.09.2014 - pierwszy post ]
« Odpowiedź #1326 dnia: Wrzesień 24, 2014, 17:39:24 »
2)Z tego co czytałem w zapowiedziach w PES 2015 będzie rozbudowany tryb kariery pojedynczego gracza i poprawią negocjacje między klubami, tak żeby można było samemu oferować cenę za zawodnika?

Jedyne co wiemy to to co zostało wyciągnięte z dema. Było podane dwie strony wcześniej.

Spoiler for Hiden:
Master League Information


All contracts you sign with a club are restricted to 1 year in length.This makes the end of the season a very busy time, as you must decide which club team you would like to manage next season.If you have earned the trust and respect of your team (Team's trust level), then you will be offered an extension.At the same time, you may receive offers from other clubs.Take a look at your offer list to see who's interested in your services.Alternatively, you can hand in a transfer request and look for pastures anew. However, please note that this option only applies to teams who have managerial vacancies at the time.

+++++++++++++++++++++++++++++++
The "Team's Trust Level" indicates the level of trust between you and the players.If this were to drop below a certain level, you will not be offered a renewal at the end of the season.The trust level fluctuates based on the team's fortunes on the pitch and the amount it changes each time depends on the strength of the opposition.So, by this rule, the easiest way to earn your team's trust is to beat big clubs.

+++++++++++++++++++++++++++++++++

In Master League, a manager's job isn't all about club management.Managers yearn for the opportunity to lead their nation to great success.Such an opportunity may come calling for you too.The more experience you gain in club management, the bigger the chance you will have of receiving such an honour.The job of managing the national team is a part-time one and you will continue in your present role at the club even if you were to accept such an offer.As national team manager, you will be tasked with guiding the team to success in international competitions as well as naming the squads for the qualifiers and friendlies in preparation.Your performances at both club and international level will ultimately dictate who you will get to manage.

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
If you are not sure who to sign, a scout can help in shortlisting potential targets.All you have to do is to let him know the type of players you want by selecting [Negotiations] → [Sign] → [Scouting Instructions]To see which players the scout has shortlisted, select [Negotiations] → [Sign] → [Scouting Report] in order The list will be updated every two weeks.Players from the list tend to be more readily available and therefore are easier to sign.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
When players near the end of their contracts, it's time to start renewing their deals.Negotiations over contract renewals start when players come to you with their desired terms.If you find the terms acceptable, then a new deal can be agreed. If not, you can reject the player's requests and let him know what you are willing to offer.Or, you may choose not to renew the contract if you feel that the player is surplus to requirement.Players who feel little loyalty towards the club can often put their renewal talks on hold.Convincing such players to stay can turn out be far more costly compared to players who are happy to remain at the club.Should they choose to leave, they are entitled to free transfers, meaning you will receive nothing even if they were to sign with other clubs.


Regardless of whether you are negotiating contract renewals or a transfer, it's always best to offer terms that will satisfy the player.Try adjusting the terms & conditions so that his Satisfaction Level is indicated by ?? or ??.If it still remains at ??,?? or ?? , you will have to improve your offer.In a player's contract, there are many adjustable options and clauses. These include:

<Team Negotiations: Player Trades>
When trying to sign a player, you can use players from your team as makeweights in a trade deal.In such cases, try to put forward players who can play in positions which the other team is looking to strengthen. This would then give you more leverage in any potential deal.

<Team Negotiations: Option-to-buy>
This is an option only available in loan deals.Including this option allows players to be bought or sold during their loan spells.

<Player Negotiations: Appearance Bonus>
Players who have this clause written into their contracts are entitled to 1% of their annual salaries for each appearance made.This is an option which can make it easier for you to negotiate with players who feature regularly for their teams.

<Player Negotiations: Goal Bonus>
Players who have this clause written into their contracts are entitled to 1% of his annual salaries for every goal scored.This is an option which can make it easier for you to negotiate with attacking players who feature regularly for their teams.

<Player Negotiations: Release Clause>
Players who have this clause written into their contracts can force a move if an offer comes from a team with a higher club ranking.This is an option which can make it easier for you to negotiate with highly rated and ambitious players who are looking to eventually play for a big club.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Have a look to see where the club's money goes.Details on potential income sources will be covered next.

<Market Value>
The market value will form the basis of a player's true financial worth.This value can fluctuate based on 2 factors: the player's individual achievements and those achieved by his club.The player's transfer fee will also be set in accordance to the market value.

<Annual Salary>
The annual salary like its name suggests refer to the yearly wage players are paid by their clubs.It is the one expenditure that has to be paid at regular yearly intervals.Whenever you are thinking about bringing in new players, make sure that you check the club's current wage bill as well as the overall state of their finances.

<Severance Payment>
On releasing a player who he is still contracted to your club, you will be obliged to pay him what is known as a severance payment.This amount will be worked out based on the player's annual salary.

<Bankruptcy>
The club will be declared bankrupt if you are unable to cover the player's wage bills come the beginning of the season.While bankruptcy won't result in the dissolution of your team, you will be subject to a transfer embargo until the debts are paid off.

++++++++++++++++++++++++++++

The club can raise funds from the following sources.

<Gate Receipts & Prize Money>
Gate receipts and prize money are what forms the main bulk of the club's revenue. Note, gate receipts can only be earned in home matches.Prize money will be awarded in accordance to the club's performances in both league and cup.

<Sponsors & Fan clubs>
Sponsorship fees and fan club subscriptions are paid at the beginning of the season.The expected revenue from these sources will be disclosed towards the end of each season, which affords you the time to plan ahead and look for potential reinforcements.Needless to say, the better you perform, the more revenue you will generate.

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Player development isn't restricted to just matchday as they are put through their paces in everyday training. The team's training regime can be set by allocating focus points in [Player Menu] → [Training]. Allocating more points to certain aspects of training will lead to quicker increases of related player stats.

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Being given constant playing time as well as being a member of a team which achieves constant success are the 2 ways in which player loyalty increases.Players with little affection for the club are bound to leave the club eventually. Managing egos and keeping everyone happy is another important aspect of football management.

Offline Prince Vegeta

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Cze 2013
  • location: Południe
  • Wiadomości: 324
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 13.06.2013r.
  • Chelsea London
    • Status GG
Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie [ News 17.09.2014 - pierwszy post ]
« Odpowiedź #1327 dnia: Wrzesień 24, 2014, 18:45:57 »
I mi się udało ograć demo PES-A 2015 z dziesięć razy - cóż można powiedzieć: jest chu*owo jak nie wiem co!

Oczywiście żart:) Demo jest zajebiste, widać że japońce wzięli sobie do serca wkur*ienie graczy pp 14-tce, bo uporządkowali i naprawili prawie wszystko, co nie grało w PES 2014.

Grafika na PS3 to miód dla oczu, naprawdę konsola daje radę, mimo tylu lat i wyciska ostatnie soki, to bardzo ładna gra. Twarze jak zawsze mistrzostwo świata,

Kwestie gameplayu - gra się ciut szybciej, gracze w końcu reagują tak, jak powinni, animacje to bajka, ruch zawodników z i bez piłki pierwsza klasa. Powtórki nadal lekko spowalniają, ale już nie tak mocno jak przy poprzedniej części.

Muzyka - no tego się nie spodziewałem: wlączam grę, a tam nowy Linkin Park mi przygrywa, do tego kilka miłych kawałków, uszka się cieszą, bo przy 14tce krwawiły solidnie.

Bramkarze - ciut lepsi, ale to nadal nie klasa FIFY 15, trochę zbyt ociężali, mało zwinni, sporo puszczają, choć zdarzają im się fajne, a przede wszystkim naturalne interwencje.

Menusy/otoczka - to też na plus, jednak bez zachwytów, mogło być lepiej. Trochę to wszystko nieprzejrzyste.

Generalnie jest o wiele lepiej, naprawdę 3 kroki w przód w porównaniu do PES-a 14, oby denko nie było tym razem tylko podpuchą i oszustwem, jak 14-tka.

Tutaj dopiero widać jak PES dominuje nad FIFĄ gameplayowo:
naturalność
fizyka
konstruowanie akcji

Jeśli ktoś nie jest zdecydowany, to śmiało mogę polecić demo, bo jako naczelny narzekacz forum mam obowiązek pochwalić Konami i oddać honor. Także byle do pełnej wersji.


Offline Letischoo

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2011
  • location: Wadowice
  • Wiadomości: 1043
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 01.01.2011r.
  • Gram w: PES 2015
Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie [ News 17.09.2014 - pierwszy post ]
« Odpowiedź #1328 dnia: Wrzesień 24, 2014, 19:39:32 »
I mi się udało ograć demo PES-A 2015 z dziesięć razy - cóż można powiedzieć: jest chu*owo jak nie wiem co!

Jeśli ktoś nie jest zdecydowany, to śmiało mogę polecić demo, bo jako naczelny narzekacz forum mam obowiązek pochwalić Konami i oddać honor. Także byle do pełnej wersji.

Prince Vegeta pochwalił KONAMI. Mogę umrzeć w spokoju :angel:

NAPRAWDĘ?! TY?! ;D ;D

Zacząłem czytać - pierwsze zdanie i tak.. kto to pisze?!..........aaaa..... Vegeta.... no tak.... ;D

Jeśli Ty napisałeś, że demo jest dobre i sobie zachwalasz to ni chu chu, jutro będzie pre-order machen 8)
The big part of fifa players are PESfans, don't forget it.

Offline Fabek9

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Mar 2012
  • location:
  • Wiadomości: 291
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 01.03.2012r.
  • Gram w: Pes
Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie [ News 17.09.2014 - pierwszy post ]
« Odpowiedź #1329 dnia: Wrzesień 24, 2014, 20:21:33 »
Graty za awans na moda! :D
Co się nie chwalisz? xd

Z tego co wyciągnęli z dema o ML to zapowiada się naprawdę fajny tryb! Teraz Konami niech dopracuje Bal i będzie zajebiście.

Offline macphisto666

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2012
  • location: Dąbrowa Górnicza
  • Wiadomości: 69
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.09.2012r.
  • PS4 nick - macphisto666
Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie [ News 17.09.2014 - pierwszy post ]
« Odpowiedź #1330 dnia: Wrzesień 24, 2014, 20:52:11 »
     Porównując Demo Winning Eleven 2015 a Demo PES2015. Dużo lepiej się gra. Widać, że warto było czekać na europejską wersję dema. Na samym starcie demo europejskie waży o 35 mega więcej i to sie przekłada na samą rozgrywkę. Po rozegraniu 5 meczy, nie ma tej irytacji gry w obronie. I dzid za plecy jak by mniej, komputer rozważniej buduję akcję.
     Zaskakujące jest to, że tylko 35 mega a widać róznicę w grze. A pomyśleć, że demo Fify 2015 ma 1,75 GB, a różnica między demami jak dla mnie niebo a ziemia...Może jednak jest coś w tym nowym silniku Fox Engine. Póki co (czekam do pełnej wersji gry) zwracam honor Konami.

Offline Prince Vegeta

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Cze 2013
  • location: Południe
  • Wiadomości: 324
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 13.06.2013r.
  • Chelsea London
    • Status GG
Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie [ News 17.09.2014 - pierwszy post ]
« Odpowiedź #1331 dnia: Wrzesień 24, 2014, 21:02:51 »
Prince Vegeta pochwalił KONAMI. Mogę umrzeć w spokoju :angel:

NAPRAWDĘ?! TY?! ;D ;D

Zacząłem czytać - pierwsze zdanie i tak.. kto to pisze?!..........aaaa..... Vegeta.... no tak.... ;D

Jeśli Ty napisałeś, że demo jest dobre i sobie zachwalasz to ni chu chu, jutro będzie pre-order machen 8)

No odwalili kawał dobrej roboty - ja jak krytykuję, to ostro, bo mam wysokie oczekiwania co do tej gry, a demo spełnia je w dużym stopniu. Oczywiście nie jest idealnie, bo kilka spraw mogłoby być zrobione inaczej, lepiej, ale to i tak solidna robota i demo FIFY 15 leży i kwiczy:)

Do pre ordera się nie pal jeszcze, bo kto wie czy nie spieprzą czegoś przy trybach online, tam.zawsze były problemy większe i mniejsze. Ale ale ale jak na pierwsze 20 meczów, to:
Gameplay 9/10
Grafika 9/10
Bramkarze 6.5/10 (co jak na PES-a to i tak dużo)
Muzyka 9/10
Menusy 7/10

Jest naprawdę fajnie, jeśli jeszcze trochę nad tym popracują, to FIFA... może jeszcze nie 15-tka, ale FIFA 16, 17 może w końcu mieć konkurencję, tylko Konami MUSI iść jedną obraną drogą, a nie skakać z boku na bok, a czasem do tyłu. Małe kroczki zamiast niebezpiecznych skoków w na główkę w czarną dziurę.

Są na dobrej drodze, demo wymiata, czekam na pełniaka - oby nic nie sknocili, a będzie super gra.


Offline Fabek9

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Mar 2012
  • location:
  • Wiadomości: 291
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 01.03.2012r.
  • Gram w: Pes
Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie [ News 17.09.2014 - pierwszy post ]
« Odpowiedź #1332 dnia: Wrzesień 24, 2014, 21:11:54 »
No odwalili kawał dobrej roboty - ja jak krytykuję, to ostro, bo mam wysokie oczekiwania co do tej gry, a demo spełnia je w dużym stopniu. Oczywiście nie jest idealnie, bo kilka spraw mogłoby być zrobione inaczej, lepiej, ale to i tak solidna robota i demo FIFY 15 leży i kwiczy:)

Do pre ordera się nie pal jeszcze, bo kto wie czy nie spieprzą czegoś przy trybach online, tam.zawsze były problemy większe i mniejsze. Ale ale ale jak na pierwsze 20 meczów, to:
Gameplay 9/10
Grafika 9/10
Bramkarze 6.5/10 (co jak na PES-a to i tak dużo)
Muzyka 9/10
Menusy 7/10

Jest naprawdę fajnie, jeśli jeszcze trochę nad tym popracują, to FIFA... może jeszcze nie 15-tka, ale FIFA 16, 17 może w końcu mieć konkurencję, tylko Konami MUSI iść jedną obraną drogą, a nie skakać z boku na bok, a czasem do tyłu. Małe kroczki zamiast niebezpiecznych skoków w na główkę w czarną dziurę.

Są na dobrej drodze, demo wymiata, czekam na pełniaka - oby nic nie sknocili, a będzie super gra.

btw. Miałeś zagranie ręką?
Jak sędziowie? Kartki po akcji są?
Zawodnicy do końca próbują strzelić czy bramkarz jest nietykalny?

Offline Prince Vegeta

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Cze 2013
  • location: Południe
  • Wiadomości: 324
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 13.06.2013r.
  • Chelsea London
    • Status GG
Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie [ News 17.09.2014 - pierwszy post ]
« Odpowiedź #1333 dnia: Wrzesień 24, 2014, 21:32:10 »
btw. Miałeś zagranie ręką?
Jak sędziowie? Kartki po akcji są?
Zawodnicy do końca próbują strzelić czy bramkarz jest nietykalny?

Zagrania ręką nie miałem, nie jestem pewien czy są w tej części.

Sędziowie - nawet ok, wjechałem w nogi dosyć ostro przeciwnikowi, to dostałem żółtą tylko, ale już w kolejnym meczu za mocny wjazd z tyłu czerwień od razu.
Właśnie często czekają co wyniknie z akcji, nie przerywają tuż przed wypuszczeniem zawodnika na czystą pozycję, czasem cofnął akcję. Oczywiście zakończą mecz, gdy wybiegasz na sam na sam, ale to już standard i bolączka i PES-a i FIFY.

Czy do końca idą za piłką? Zależy, raz da się wjechać wślizgiem tuż przed złapaniem piłki przez GK, raz nasz zawodnik wymięka.
Ale bramkarze są znakomici przed polem karnym, trzepią akcje jak Neuer, a to glową wybiją, a to wejdą wślizgiem przed polem karnym, bardzo fajna rzecz

Offline topek

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 01.02.2010r.
Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie [ News 17.09.2014 - pierwszy post ]
« Odpowiedź #1334 dnia: Wrzesień 24, 2014, 21:58:26 »
Cytuj
FIFA... może jeszcze nie 15-tka, ale FIFA 16, 17 może w końcu mieć konkurencję,

Pes nigdy nie będzie konkurencja w takim wymiarze dla Fify. Pes to realistyczniejszy symulator piłki nożnej a fifa od zawsze była (w większości) dla niedzielnych kibiców, którzy wolą fajną, lekką grę ze wszystkimi licencjami i takich graczy jest i będzie najwięcej.

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie [ News 17.09.2014 - pierwszy post ]
« Odpowiedź #1335 dnia: Wrzesień 24, 2014, 22:33:37 »
Pes nigdy nie będzie konkurencja w takim wymiarze dla Fify. Pes to realistyczniejszy symulator piłki nożnej a fifa od zawsze była (w większości) dla niedzielnych kibiców, którzy wolą fajną, lekką grę ze wszystkimi licencjami i takich graczy jest i będzie najwięcej.
Śmieszą mnie takie komentarze. Ja uważam się za wymagającego gracza, który gra w piłkarskie gry video kilkanaście lat, a na pewno nie odpalam FIFy z takich powodów. Poza tym ludzie, którzy mówią, że FIFA jest dla niedzielnych graczy, niech zastanowią się po co są suwaki AI i możliwość ręcznego sterowania. Wtedy niech ktoś taki wyjdzie z akcją za swoją połowę
" border="0" border="0

Offline Letischoo

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2011
  • location: Wadowice
  • Wiadomości: 1043
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 01.01.2011r.
  • Gram w: PES 2015
Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie [ News 17.09.2014 - pierwszy post ]
« Odpowiedź #1336 dnia: Wrzesień 24, 2014, 23:02:23 »
Graty za awans na moda! :D
Co się nie chwalisz? xd

Spokojnie... jestem modem tylko tego działu:P ale dzięki ;)



Jest naprawdę fajnie, jeśli jeszcze trochę nad tym popracują, to FIFA... może jeszcze nie 15-tka, ale FIFA 16, 17 może w końcu mieć konkurencję, tylko Konami MUSI iść jedną obraną drogą, a nie skakać z boku na bok, a czasem do tyłu. Małe kroczki zamiast niebezpiecznych skoków w na główkę w czarną dziurę.

Z tego co pisało REJESTRACJA lub LOGOWANIE to PES przegrywa wyraźnie z FIFĄ jedynie na terenie Anglii w liczbie pre-orderów. W reszcie większych europejskich krajów (bd. z terenu latynoamerykańskiego) trzyma przynajmniej minimalny kontakt a na całym kontynencie ponoć liczba pre-orderów jest porównywalna i wcale w tej kwestii nie przegrywa wiele z FIFĄ. Na podstawie artykułu z początku września
The big part of fifa players are PESfans, don't forget it.

Offline schaolin360

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Wrz 2013
  • location:
  • Wiadomości: 194
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 21.09.2013r.
  • Gram w: PES 2017 (X-One)
Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie [ News 17.09.2014 - pierwszy post ]
« Odpowiedź #1337 dnia: Wrzesień 24, 2014, 23:07:18 »
A wiecie może czy da się przepychać barkami, podczas próby odbioru piłki, taj jak to było w 2014, nie wiem czy zmienili sterowanie, czy Konami w ogóle z tej opcji zrezygnowało (gram w demo na x360) ??

Offline Prince Vegeta

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Cze 2013
  • location: Południe
  • Wiadomości: 324
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 13.06.2013r.
  • Chelsea London
    • Status GG
Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie [ News 17.09.2014 - pierwszy post ]
« Odpowiedź #1338 dnia: Wrzesień 25, 2014, 01:32:07 »
A wiecie może czy da się przepychać barkami, podczas próby odbioru piłki, taj jak to było w 2014, nie wiem czy zmienili sterowanie, czy Konami w ogóle z tej opcji zrezygnowało (gram w demo na x360) ??

W PES-ie 2014 używało się prawej gałki do gry ciałem, co moim zdaniem było beznadziejne, bo gra traciła swoje intuicyjne sterowanie, musiałeś jeździć prawym kciukiem od prawej gałki do przycisków i często brakło czasu, by w odpowiednim momencie ów przycisk wciągnąć. Do tego ciężko było wyczuć co i jak należy tą gałką robić, to było złe rozwiązanie. Ale teraz pograłem sporo i w żadnym meczu nie musiałem używać tej gałki, a próbując niewiele się działo, więc chyba to wyrzucili (całe szczęście).

diab3l - Obawy zawsze są co do tego, że finalnie gra może być crappem, bo demo PES-a 2014 także nie było złe. Tylko tutaj gadamy o DEMIE, jakie wrażenia są z DEMA i to nas na razie interesuje. Jeśli gra będzie taka, jak demo, to będzie bardzo dobrze, bo demo jest bardzo dobre.
Wiadomo, że Konami lubi coś spieprzyć, ale może tym razem będzie inaczej, i mówię Ci to ja - naczelna menda pesleague forum, której nigdy nic się nie podoba i tylko krytykuje:)

Jak spieprzą 2015tkę w finalnej wersji, to... no nie wiem co wtedy, chyba FIFO witaj na dobre, ale jeśli zachowają ten gameplay z dema, jeszcze go podrasują, nie zrypią online i offline, to będzie nie powrót króla, ale pierwszy duży ktok do powrotu.

Offline MGS

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2011
  • location:
  • Wiadomości: 289
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 14.10.2011r.
  • Gram w: PES 2019
Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie [ News 17.09.2014 - pierwszy post ]
« Odpowiedź #1339 dnia: Wrzesień 25, 2014, 11:55:21 »
diab3l - Obawy zawsze są co do tego, że finalnie gra może być crappem, bo demo PES-a 2014 także nie było złe.
Mozna wiedziec co takiego zmienili w pelnej wersji 2014, ze raptem przemienil sie w zla gre :>?

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie [ News 17.09.2014 - pierwszy post ]
« Odpowiedź #1339 dnia: Wrzesień 25, 2014, 11:55:21 »