Ankieta

Co mają zawierać opisy meczów ?

Obszerny skrót (Bayer vs PSV, Wolfsburg vs Bayer)
1 (12.5%)
Skrót spotkania "PES'owski", czyli to co leci po meczu a ja tylko nagrywam
7 (87.5%)
Galera pomeczowa (HSV vs Bayer, BVB vs Bayer)
0 (0%)

Głosów w sumie: 8

Autor Wątek: Bayer Leverkusen bei_fcbm18 - Mecz z Chelsea już za nami !  (Przeczytany 10380 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline przybyl.

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2014
  • location: Lwówek.
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 04.07.2014r.
    • Status GG
Odp: Bayer Leverkusen by_fcbm18 - 2 Kolejka Bundesligi !
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 10, 2014, 14:19:49 »
Na pewno tego spotkania nie zaliczycie do udanych, prowadziliście już 2-0, ale jednak przeciwnik zdołał wyrównać. Musicie uważać aby w przyszłości taka sytuacja już się nie powtórzyła.

Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Odp: Bayer Leverkusen bei_fcbm18 - 2 Kolejka Bundesligi !
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 10, 2014, 17:42:45 »
Prowadząc 2:0 zabrakło wam najwyraźniej koncentracji i zawodnicy zlekceważyli rywala, który doprowadził do remisu. Szkoda tego meczu, na pewno to twój zespół był faworytem, a tutaj taka niespodzianka.

Offline fcbm18

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Głogów
  • Wiadomości: 214
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.04.2010r.
Odp: Bayer Leverkusen bei_fcbm18 - 2 Kolejka Bundesligi !
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 10, 2014, 23:02:39 »
3 Kolejka


Jedna mała zmiana.

Bayer Leverkusen  4-0   TSG Hoffenheim

14' Kruse 40' Bender 55' Kiessling 89' Song Heung Min



Składy obu zespołów:




Relacja z meczu:

Mecz można ująć bardzo krótko. W końcu ! W końcu zespół zaczął funkcjonować.

We wcześniejszych meczach aptekarzy można było dostrzec brak przekonania i wiary w taktykę trenera. Nie było widać wymiany pozycji, ataki pozycyjne nie miał elementu zaskoczenia a akcje ofensywne nie zazębiały się. Zmiana gry przyszła w ostatniej chwili, w ostatnim meczu przed spotkaniem w Lidze Mistrzów przeciwko PSV. Cały mecz należał do gospodarzy, goście poza paroma niegroźnymi strzałami nie zrobili absolutnie nic. Dlaczego nagłówek meczu to "Jedna mała zmiana" ? Otóż w porównaniu do ostatnich meczów zmieniła się wyjściowa 11. "Bohater" ostatniego meczu, Gonzalo Castro został przeniesiony na środek pola w miejsce Cana, a na lewym skrzydle wylądował młody Kruse. Efekt tej korekty składu był oszałamiający, Kruse grał jak natchniony i to on był motorem napędowym Bayeru w tym spotkaniu. W 14 minucie to właśnie młody Niemiec strzelił pierwszą bramkę dla Leverkusen. Po otrzymaniu podania od Larsa Bendera podciągnął akcję jeszcze przez parę metrów, minął obrońcę i uderzył w długi róg. Bramkarz był bez szans ! W dalszej fazie meczu Bayer uspokoił grę i starał się nie popełniać błędów jak w poprzednich spotkaniach. Cierpliwość Aptekarzy w konstruowaniu akcji przyniosła efekt bramkowy. W 40 minucie spotkania na tablicy wyników widniał rezultat  2-0 po fantastycznym podaniu wykonanym przez Castro w pole karne z głębi pola i wykończeniu akcji przez Bendera. Na tym kończy się pierwsza połowa.

W tym sezonie druga część spotkania była tą gorszą w wykonaniu piłkarzy z BayArena. Nie tym razem. Po zmianie stron Bayer trzymał żelazną defensywę i był konsekwentny w ataku. Już 10 minut po rozpoczęciu drugiej połowy Bayer strzelił kolejnego gola. Tym razem piłkę do siatki wpakował Stefan Kiessling. Bramka padła po fantastycznej, kombinacyjnej akcji, Stefan otrzymał podanie górą od fantastycznie asystującego w tym meczu Castro, uderzył z pierwszej piłki a futbolówka wpadła w samo okienko strzeżonej przez Casteels'a bramki (tą bramkę możecie zobaczyć pod wypowiedzią piłkarza meczu). 3-0 ! W 77 minucie spotkania asystujący przy dwóch golach w dzisiejszym meczu, Gonzalo Castro, sam chciał wpisać się na listę strzelców, ale piłka minęła lewy słupek bramki o parę centymetrów. Ostateczny cios drużynie Wieśniaków zadał Koreańczyk Song Heung Min, który wykończył akcję oddając precyzyjny strzał tuż przy prawym słupku. Asystę przy tej bramce zdobył Stefan Kiessling. 4-0 dla gospodarzy.

Sędzia kończy mecz ! Kibice i Felix Magath mogą odetchnąć z ulgą. Bayer potrafi zagrać cały mecz a nie tylko pierwszą połowę. Drużyna z BayArena w pozytywnych nastrojach oczekuje wtorkowego meczu w ramach Ligi Mistrzów.



Galeria pomeczowa:




Wypowiedź piłkarza meczu:

"Cieszę się że w końcu udało nam się w przekonującym stylu wygrać spotkanie. To podbudowało drużynę przed bardzo ważnym spotkaniem i pokazało nam, że jednak potrafimy zagrać skutecznie w ataku i na zero w obronie. To niewątpliwie podniosło nasze morale. Jestem również szczęśliwy że trener zaufał mi i dał zagrać w pierwszym składzie, mam nadzieję że pokazałem się z jak najlepszej strony. Szybko strzelony gol pomógł nam w dalszej fazie meczu, zdjął z nas presję i zaczęliśmy grać na luzie. Przed nami bardzo ważne spotkanie, analizujemy już grę PSV i jesteśmy pozytywnie nastawieni do tego meczu."




Gol Kiesslinga, statystyki pomeczowe i wyniki innych spotkań w 3 kolejce Bundesligi:

Spoiler for Hiden:




<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=7ea2efe934d69a2bc56e6c3d849f254e&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=7ea2efe934d69a2bc56e6c3d849f254e&amp;action=login">LOGOWANIE</a>



W następnym odcinku:

« Ostatnia zmiana: Lipiec 10, 2014, 23:12:32 wysłana przez fcbm18 »

Offline Razer

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 55
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 24.10.2009r.
Odp: Bayer Leverkusen bei_fcbm18 - 3 Kolejka Bundesligi - Przełamanie !
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 11, 2014, 00:04:29 »
Felix miał nosa co do Kruse. Strasznie lubię tego chłopaka i cieszę się, że zagrał tak dobrze. Mam nadzieję, że będziesz dawał mu częściej grać. Przeniesienia Castro do środka również dało pożądany efekt. Zaliczył dwie asysty i omal nie strzelił bramki. Zdecydowanie ucierpiał na tym meczu Emre Can. No ale i tak w realu jest już w Liverpoolu więc spoko ;) Teraz PSV, musicie zdobyć 3 pkt jeśli myślicie o wyjściu z grupy

Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Odp: Bayer Leverkusen bei_fcbm18 - 3 Kolejka Bundesligi - Przełamanie !
« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 11, 2014, 12:02:38 »
Pewna i wysoka wygrana. Myśle, że teraz będziecie mocniejsi i nawet możecie urwać punkty takim niemickim potęgą jak Bayern czy Schalke. Dobry występ Kiesslinga oraz Kruse'a. Ta bramka Kiesslinga niesamowita, widać na filmiku jak mu podskoczyła piłka, a to jest dla piłkarza idealna chwila na uderzenie futbolówki.

Offline espon

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 90
  • Dostał Piw: 26
  • Na forum od: 14.11.2012r.
  • "Setki wyrzeczeń, jeden sukces"
  • Gram w: Fifa 14
Odp: Bayer Leverkusen bei_fcbm18 - 3 Kolejka Bundesligi - Przełamanie !
« Odpowiedź #25 dnia: Lipiec 11, 2014, 12:26:17 »
Efektowna wygrana i dobry styl. Trener miał nosa co do zawodników i to dało zamierzony cel. Przed ważnym meczem taki triumf jak mówi Kruse podbuduje was jeszcze bardziej. No i kolejna pochwała da Kiesslinga. Piękna bramka, oby takich więcej.
Co do postu to mógłbyś jeszcze dodać tabelę

Offline fcbm18

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Głogów
  • Wiadomości: 214
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.04.2010r.
Odp: Bayer Leverkusen bei_fcbm18 - 3 Kolejka Bundesligi - Przełamanie !
« Odpowiedź #26 dnia: Lipiec 11, 2014, 14:39:49 »
Efektowna wygrana i dobry styl. Trener miał nosa co do zawodników i to dało zamierzony cel. Przed ważnym meczem taki triumf jak mówi Kruse podbuduje was jeszcze bardziej. No i kolejna pochwała da Kiesslinga. Piękna bramka, oby takich więcej.
Co do postu to mógłbyś jeszcze dodać tabelę
Tabelę będę dodawał co 5 kolejek, nie ma sensu po każdym meczu, przynajmniej moim zdaniem. :)

Offline przybyl.

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2014
  • location: Lwówek.
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 04.07.2014r.
    • Status GG
Odp: Bayer Leverkusen bei_fcbm18 - 3 Kolejka Bundesligi - Przełamanie !
« Odpowiedź #27 dnia: Lipiec 11, 2014, 14:45:08 »
Jak widać wyciagneliscie wnioski z poprzedniego spotkania i pewnie pokonaliście przeciwników. Tym razem po strzeleniu dwóch bramek poszliście za ciosem.

Offline TureckiRumun

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Maj 2009
  • location:
  • Wiadomości: 138
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 31.05.2009r.
Odp: Bayer Leverkusen bei_fcbm18 - 3 Kolejka Bundesligi - Przełamanie !
« Odpowiedź #28 dnia: Lipiec 11, 2014, 15:46:19 »
Bardzo dobry mecz, wreszcie świetny w defensywie, gdzie tak naprawdę Hoffenheim miało nic do powiedzenia. Cichy bohater tego meczu to Gonzalo Castro, arcyważne asysty, szkoda że nie udało mu się tego opieczętować bramką, ale oby następnym razem była też skuteczność. Teraz z PSV które nie jest gigantem obecnego futbolu, myślę że stać was na 3 punkty.

Offline fcbm18

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Głogów
  • Wiadomości: 214
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.04.2010r.
Odp: Bayer Leverkusen bei_fcbm18 - 3 Kolejka Bundesligi - Przełamanie !
« Odpowiedź #29 dnia: Lipiec 12, 2014, 15:48:55 »
1 Kolejka


Fantastyczne rozpoczęcie rozgrywek.

Bayer Leverkusen  3-1   PSV Eindhoven

34' Rekik(samobój) 49' Kiessling 62' Castro   -   90' Toivonen



Relacja z meczu:

Zwycięstwo ! Piłkarze z BayArena pokonują PSV Eindhoven 3-1 !

Mecz należał do gospodarzy, goście od początku nastawili się na kontry i bronienie dostępu do własnej bramki przez 9 piłkarzy z pola. Pierwszą akcję drużyna Bayeru przeprowadziła w 10 minucie spotkania. Długie, prostopadłe podanie między obrońcami PSV wykonał Kruse, do piłki dopadł Stefan Kiessling i popędził w stronę bramki, uderzył z 16 metra i tylko fantastyczna parada Zoet'a ochroniła PSV przed stratą bramki. Przy rzucie rożnym widać było że Aptekarze pracują na treningach nad tym aspektem gry, ponieważ został on wykonany w niecodzienny sposób. Piłka poszybowała w pole karne, Kruse uderzył, ale piłka była zbyt wysoko i Australijczyk zdołał jedynie musnąć piłkę. Następny atak należał do PSV. Dośrodkowanie z rzutu rożnego zostało wybite, do piłki ponownie dopadł egzekutor stałego fragmentu gry i dośrodkował z pierwszej piłki na krótki słupek, futbolówkę trącił Wijnaldum i nie dużo brakło żeby zatrzepotała w siatce. W 27 minucie meczu Kiessling zagrał do wychodzącego na pozycje Larsa Bendera, ten minął obrońcę i uderzył, ale znowu dobrze interweniował Zoet. Wybita piłka trafiła pod nogi Rainartz'a, ten bez zastanowienia kropnął z około 35 metrów i... po raz kolejny Zoet. Jest 34 minuta, piłkę od Kiesslinga dostaje Kruse, ośmiesza rywala, "wjeżdża" w sam środek pola karnego i uderza a interweniujący Rekik kieruje futbolówkę do własnej siatki. Do końca pierwszej połowy nie odnotowaliśmy już ciekawszych sytuacji.

Druga połowa to szybki cios Bayeru. Wygrana główka Reinartza, przyjęcie i szybkie odegranie piłki do Sama przez Kiesslinga, Sam wbiega w pole karne, zagrywa do niepilnowanego Kiesslinga a ten bez problemu pakuje piłkę do siatki ! 2-0 ! 62 minuta, nieudana akcja prawego pomocnika Bayeru i rzut rożny. Po raz kolejny zaskakujące rozegranie rzutu rożnego i po raz kolejny bez efektu bramkowego. Piłka wybijana przez defensora PSV trafia na prawe skrzydło do Topraka, ten odgrywa przed pole karne do świetnie ustawionego Castro, uderzenie z pierwszej piłki i Zoet był bez szans ! 3-0 ! Po bramce piłkarze Bayeru jak zaczarowani przeprowadzili kolejny atak. Fantastyczną akcję kombinacyjną przeprowadziło trio Bender - Sam - Kiessling. Prostopadła piłka do Kiesslinga, strzał, ale tym razem bez efektu bramkowego. Do dziwnej i niespotykanej sytuacji doszło w minucie 83. Dośrodkowanie w pole karne, piłka przelatuje nad głową Toivonena i Wollscheida, trafia do bramki i... spalony ?! Sędzia główny pokazuje na środek boiska ale sędzie liniowy pokazuje spalony. W ostatecznym rozrachunku bramka nie została uznana a piłkarze PSV miel ogromne pretensje do sędziego liniowego. W 90 minucie bramkę honorową strzelił Toivonen który otrzymał prostopadłą piłkę, przepchnął obrońcę i uderzył nie do obrony pod poprzeczkę.

Sędzia kończy mecz ! Piłkarze Bayeru wygrywają inauguracyjny mecz w fazie grupowej Ligi Mistrzów !



Obszerny skrót meczu:

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=7ea2efe934d69a2bc56e6c3d849f254e&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=7ea2efe934d69a2bc56e6c3d849f254e&amp;action=login">LOGOWANIE</a>



Wypowiedź piłkarza meczu:

"Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszej postawy w dzisiejszym meczu, byliśmy skupieni w obronie i skuteczni w ataku. Nasz plan taktyczny został wypełniony w 100%, jeżeli coś by dziś zawiodło to wynik mógłby być zgoła inny. Cieszę się że w końcu udało mi się zagrać na wysokim poziomie, mecz przeciwko BVB czy HSV grałem na lewym skrzydle, to nie jest moja optymalna pozycja, nie jestem na niej tak efektywny jak w środku pola. Chciałbym podziękować trenerowi za dawanie mi szans pomimo fatalnej gry przeciwko Hamburczykom, to dla mnie bardzo ważne żeby grać i rozwijać się piłkarsko i pomagać drużynie." - Gonzalo Castro po meczu przeciwko PSV




Wyniki pozostałych spotkań w Lidze Mistrzów:

Spoiler for Hiden:
« Ostatnia zmiana: Lipiec 17, 2014, 19:05:48 wysłana przez fcbm18 »

Offline piotrl1997

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Lip 2008
  • location: Newcastle - NUFC 4 LIFE
  • Wiadomości: 211
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.07.2008r.
Odp: Bayer Leverkusen bei_fcbm18 - Pierwsze starcie w Lidze Mistrzów za nami !
« Odpowiedź #30 dnia: Lipiec 12, 2014, 16:10:14 »
Widać że ten remis z Hamburgiem podrażnił twoją drużynę i w kolejnych spotkaniach pokazaliście pełnię swoich możliwosci. Wygrałeś z Borussia i na prawdę sądzę że uda  się wam odnieśc końcowy sukces w Bundeslidze. Kiessling w formie strzeleckiej tylko pozazdrościc. Sezon zapowiada się bardzo ciekawie, na pewno będę tu zaglądał. :)

Offline Razer

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 55
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 24.10.2009r.
Odp: Bayer Leverkusen bei_fcbm18 - Pierwsze starcie w Lidze Mistrzów za nami !
« Odpowiedź #31 dnia: Lipiec 12, 2014, 19:39:40 »
Pierwszego gola strzelił tak naprawdę mój ulubieniec wśród Twoich zawodników - Kruse. Ta piłka i tak leciała w kierunku bramki, a Rekik tylko delikatnie zmienił jej kierunek. Gratuluję wygranej. Jesteście na dobrej drodze ku wyjściu z grupy. Szkoda mi Benfiki i Borussii :/

Offline TureckiRumun

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Maj 2009
  • location:
  • Wiadomości: 138
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 31.05.2009r.
Odp: Bayer Leverkusen bei_fcbm18 - Pierwsze starcie w Lidze Mistrzów za nami !
« Odpowiedź #32 dnia: Lipiec 12, 2014, 21:31:35 »
Ahh, szkoda że nie uznali tego pierwszego gola Kruse, bo jakby to powiedział Jońca, gdyby nie jego strzał, to by nie było gola.
Mówiłem, że raczej powinniście wygrać i miałem rację. Świetnie zainaugurowaliście Ligę Mistrzów, wypada tylko oczekiwać równie dobrych występów w najbliższej przyszłości.

Offline fcbm18

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Głogów
  • Wiadomości: 214
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.04.2010r.
Odp: Bayer Leverkusen bei_fcbm18 - Pierwsze starcie w Lidze Mistrzów za nami !
« Odpowiedź #33 dnia: Lipiec 12, 2014, 21:38:45 »
Widzę że nikt nie komentuje zdarzenia z 83 minuty i "bramki Toivonena". Szkoda, byłem bardzo ciekawy waszego zdania na ten temat. :D

Offline przybyl.

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2014
  • location: Lwówek.
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 04.07.2014r.
    • Status GG
Odp: Bayer Leverkusen bei_fcbm18 - Pierwsze starcie w Lidze Mistrzów za nami !
« Odpowiedź #34 dnia: Lipiec 12, 2014, 21:44:34 »
Myślę, że zwycięstwo na samym początku fazy pucharowej Ligi Mistrzów jest dobrym prognostykiem na dalszą część rozgrywek. Pamiętajmy, że zwycięstwo odnieśliście z tym teoretycznie najsłabszym przeciwnikiem.

Offline espon

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 90
  • Dostał Piw: 26
  • Na forum od: 14.11.2012r.
  • "Setki wyrzeczeń, jeden sukces"
  • Gram w: Fifa 14
Odp: Bayer Leverkusen bei_fcbm18 - Pierwsze starcie w Lidze Mistrzów za nami !
« Odpowiedź #35 dnia: Lipiec 13, 2014, 11:28:04 »
Zagraliście bardzo dobrze i aż szkoda straconego gola, bo mogło być bardziej okazale. Trzy punkty jak najbardziej zasłużone, bo mieliście przewagę i lepiej sobie poradziliście na boisku. Piękny gol Kiesslinga, ale ten trzeci też niczym mu nie odbiega. Obrona PSV była na marnym poziomie i jeszcze ten samobój

Offline fcbm18

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Głogów
  • Wiadomości: 214
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.04.2010r.
Odp: Bayer Leverkusen bei_fcbm18 - Pierwsze starcie w Lidze Mistrzów za nami !
« Odpowiedź #36 dnia: Lipiec 13, 2014, 11:44:09 »

Mattia Destro od 1 stycznia piłkarzem Bayeru !


Od 1 stycznie 2013 roku kadra piłkarzy Bayeru Leverkusen poszerzy się o przynajmniej jednego piłkarza. Mowa tu oczywiście o Mattia Destro, młody napastnik AS Roma porozumiał się z ekipą z Leverkusen i zawita na stadionie BayArena za kwotę 11.000.000 Euro. Kibice już zacierają ręce, młody napastnik ma być konkurencją dla doświadczonego Stefana Kiesslinga, który w tym sezonie spisuje się bardzo dobrze.

"Cieszę się na myśl o tym transferze. Bayer to wspaniały klub, pozwoli mi się rozwinąć piłkarsko i grać na najwyższym poziomie. Ma wspaniałych kibiców, atmosfera na meczu jest niesamowite, grają zawsze pełnym stadionie, to musi być niesamowite uczucie. Bundesliga to bardzo mocna liga w której występuje przynajmniej 4 zespołów które mogą działać z powodzeniem na podwórku Europejskim, według mnie druga najmocniejsza w Europie. Myślę że uda mi się wkomponować w zespół i zgrać z przyszłymi kolegami z drużyny. Obserwowałem waszą grę, radzicie sobie wspaniale w tym sezonie. Mecz z PSV to pokaz waszej siły w ofensywie. Mam nadzieję że będę dostawał dużo szans gry i że nauczę się czegoś od trenera i Stefana Kiesslinga", to wspaniały napastnik, ma nosa do zdobywania bramek i potrafi wspaniale główkować, mam nadzieję że uda mi się go wygryźć ze składu (śmiech). Do zobaczenia w styczniu ! - Mattia Destro, przyszły zawodnik Bayeru Leverkusen


"Jesteśmy bardzo zadowoleni że udało nam się osiągnąć porozumienie z AS Romą. To wspaniały, perspektywiczny gracz o nieprzeciętnych umiejętnościach. Mieliśmy go na oku od paru miesięcy, dokładnie go obserwowaliśmy i dzięki temu nie kupujemy przysłowiowego "kota w worku". Chcemy, aby nasz klub rósł w siłę. Dzięki takim piłkarzom możemy osiągnąć w przyszłości na prawdę wysokie cele. Jeżeli chcesz być na samym szczycie możesz kupować gwiazdy lub je kreować. My wolimy podążać tą drugą drogą, chcemy dojść na sam szczyt z piłkarzami którzy mają przywiązanie do barw klubowych i są oddani dla swojego pracodawcy." - Rudi Völler, Dyrektor Sportowy Bayeru Leverkusen

Offline espon

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 90
  • Dostał Piw: 26
  • Na forum od: 14.11.2012r.
  • "Setki wyrzeczeń, jeden sukces"
  • Gram w: Fifa 14
Odp: Bayer Leverkusen bei_fcbm18 - Jest pierwszy transfer.
« Odpowiedź #37 dnia: Lipiec 13, 2014, 11:50:41 »
Skro lubicie kreować gwiazdy to Destro już od stycznia będzie stawał się lepszym graczem :P No jestem ciekaw tego transferu. Może okaże się, że nie będzie tylko zmiennikiem? Kto wie jak to się potoczy :)

Offline Mejor

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lut 2010
  • location: Gdańsk
  • Wiadomości: 1195
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 13.02.2010r.
  • Pan Nikt
    • Filmweb
Odp: Bayer Leverkusen bei_fcbm18 - Jest pierwszy transfer.
« Odpowiedź #38 dnia: Lipiec 13, 2014, 16:14:07 »
Ciekawy transfer, patrząc na skład nie spodziewałbym się właśnie transferu napastnika, bo oglądając ostatnie wyniki, bardzo dobrze wam idzie. Voller wie co robi. Kiessling i Destro mogą stworzyć ciekawy duet.

Offline fcbm18

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Głogów
  • Wiadomości: 214
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.04.2010r.
Odp: Bayer Leverkusen bei_fcbm18 - Jest pierwszy transfer.
« Odpowiedź #39 dnia: Lipiec 13, 2014, 20:53:21 »
4 Kolejka


Pogrom ! Hat - Trick Kiesslinga !

VFL Wolfsburg  0-4   Bayer Leverkusen

20' Kiessling 45' Kiessling 49' Kiessling 68' Song Heung Min



Składy obu zespołów:




Relacja z meczu:

Piłkarze Bayeru po raz kolejny dali popis swoich umiejętności i wygrali na trudnym terenie 4-0 !

Pierwsze minuty należały do gospodarzy. Bayer zaczął mecz niemrawo, skład który wybiegł od początku nie był najmocniejszym jaki mógł wystawić Magath, więc piłkarze potrzebowali paru minut aby "zgrać się". Do spornej sytuacji doszło w 8 minucie gdy w polu karnym Aptekarzy przewracał się Ivica Olić. W tej sytuacji Toprak nie pomylił się i czysto odebrał piłkę, a były piłkarz Bayernu chciał wymusić rzut karny. W 12 minucie spotkania groźnie uderzał lewy pomocnik Bayeru, Australijczyk Kruse, jednak piłka nie znalazła drogi do bramki ponieważ świetnie interweniował Szwajcarski bramkarz Diego Benaglio. Dalsze fazy meczu należały już do przyjezdnych. Swoją przewagę udokumentowali w 20 minucie bramką Stefana Kiesslinga, rosły niemiecki napastnik uderzył po długim rogu i bramkarz Wolfsburga musiał wyjmować piłkę z siatki. 31 minuta i kolejna wątpliwa decyzja sędziego. Tym razem w polu karnym przewracany był Ivan Perisić. Po obejrzeniu powtórek sędzie powinien przyznać się do błędu, ponieważ obrońca nie miał kontaktu z piłką a z nogami Chorwata. Druga bramka Bayeru padła po rzucie rożnym. Wykonanie stałego fragmentu gry w taki sposób to nie lada sztuka, piłkarze Bayeru ćwiczyli ten element gry przez bardzo długi czas, w meczu z PSV nie wychodził im on najlepiej, ale teraz przyniósł on efekt bramkowy. Kompletnie zmylony Benaglio nie miał szans przy uderzeniu Kiesslinga z najbliższej odległości.

Druga połowa to uderzenie nokautujące na piłkarzach Wolfsburga. Już 4 minuty po rozpoczęciu gry Kiessling mógł cieszyć się ze swojego 7 (!) gola w Bundeslidze w tym sezonie. Być może Niemiec w ten sposób chciał rozładować swoje emocje związane z transferem nowego napastnika ? W każdym razie wiemy że na pewno "skóry tanio nie sprzeda" i Destro nie będzie miał łatwo z przebiciem się do pierwszej jedenastki. Kolejna akcja w meczu należała do gospodarzy. W końcu, można powiedzieć. Arnold zagrał do Olicia, ten odegrał od razu i Maximilian uderzył, ale świetnie broniący w tym sezonie Leno wyłapał piłkę. 61 minuta, po podaniu od Kiesslinga na bramkę uderzał Castro, ale Benaglio po raz kolejny obronił strzał. Piłkarze Bayeru w 68 minucie pokazali wszystkim jak powinno się kontr - atakować i Koreańczyk Song Heung Min mógł cieszyć się ze swojej pierwszej bramki w Bundeslidze. Asystę zaliczył nie kto inny jak Kiessling. Zmiennik Kiesslinga, Derdiyok miał świetną okazję to podwyższenia wyniku, jednak zmarnował sytuację sam na sam. Do kuriozalnej sytuacji doszło w minucie 83 kiedy Olić nie strzelił bramki gdy była ona praktycznie pusta, ponieważ Leno źle wyliczył lot piłki i Chorwat dopadł do niej pierwszy. Piłka minęła słupek o centymetry. W końcówce meczu znowu Derdiyok miał okazję do strzelenia bramki, niepotrzebnie wycofał akcję i zagrywał do Castro, jednak obrońca zablokował to podanie.

Sędzie kończy mecz. Bayer głównie za sprawą Stefana Kiesslinga wygrywa 4-0 z VFL Wolfsburg !



Obszerny skrót spotkania:

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=7ea2efe934d69a2bc56e6c3d849f254e&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=7ea2efe934d69a2bc56e6c3d849f254e&amp;action=login">LOGOWANIE</a>



Wypowiedź piłkarza meczu:

"No cóż, udało nam się wygrać, mi strzelić 3 bramki i zanotować asystę. Czego chcieć więcej od zespołu i samego Siebie ? Jestem dumny że mogę być kapitanem takiej drużyny, to wspaniałe jak współpracujemy na boisku, rozumiemy się bez słów na nim i poza nim. Nasz trener potrafił nam przekazać czego od nas oczekuje, my tylko wypełniamy jego założenia taktyczne. Zaufał naszym umiejętnościom i dobrał idealną taktykę do naszego zespołu. Chcemy dawać naszym kibicom jak najwięcej szczęścia i sprawiać radość naszą grą. Cieszę się również że do naszego zespołu dołączy nowy napastnik, nie boję się konkurencji i uważam, że może mi tylko pomóc w podniesieniu moich umiejętności. Mam nadzieję że przekażę wiele wartościowych wskazówek młodemu piłkarzowi jakim jest Mattia. Wszyscy nie możemy się doczekać jego przybycia" - Stefan Kiessling, strzelec 3 goli w dzisiejszym spotkaniu




Wyniki pozostałych spotkań 4 kolejki Bundesligi:

Spoiler for Hiden:

« Ostatnia zmiana: Lipiec 14, 2014, 13:07:53 wysłana przez fcbm18 »

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Bayer Leverkusen bei_fcbm18 - Jest pierwszy transfer.
« Odpowiedź #39 dnia: Lipiec 13, 2014, 20:53:21 »