Ankieta

Co mają zawierać opisy meczów ?

Obszerny skrót (Bayer vs PSV, Wolfsburg vs Bayer)
1 (12.5%)
Skrót spotkania "PES'owski", czyli to co leci po meczu a ja tylko nagrywam
7 (87.5%)
Galera pomeczowa (HSV vs Bayer, BVB vs Bayer)
0 (0%)

Głosów w sumie: 8

Autor Wątek: Bayer Leverkusen bei_fcbm18 - Mecz z Chelsea już za nami !  (Przeczytany 10379 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline piotrl1997

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Lip 2008
  • location: Newcastle - NUFC 4 LIFE
  • Wiadomości: 211
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.07.2008r.
Odp: Bayer Leverkusen bei_fcbm18 - Kolejny mecz za nami !
« Odpowiedź #40 dnia: Lipiec 13, 2014, 23:49:58 »
Super wynik, Bayer po mistrza! Jak będziecie grali tak dalej to nikt was nie powstrzyma, szkoda tylko tego remisu z Hamburgiem. Ten Kiessling się rozstrzelał, tylko pozazdrościc takiego snajpera. :D

Offline przybyl.

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2014
  • location: Lwówek.
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 04.07.2014r.
    • Status GG
Odp: Bayer Leverkusen bei_fcbm18 - Kolejny mecz za nami !
« Odpowiedź #41 dnia: Lipiec 14, 2014, 09:45:36 »
Trener Leverkusen może być obecnie zadowolony z postawy swoich zawodników. Miejmy nadzieję, że wasza forma tak szybko nie przeminie.

Offline espon

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 90
  • Dostał Piw: 26
  • Na forum od: 14.11.2012r.
  • "Setki wyrzeczeń, jeden sukces"
  • Gram w: Fifa 14
Odp: Bayer Leverkusen bei_fcbm18 - Kolejny mecz za nami !
« Odpowiedź #42 dnia: Lipiec 14, 2014, 22:31:20 »
Gdyby Olić efektownie zanurkował, a sędzia dał mu karnego to sądzę, że wynik mógłby być inny, dlatego też brawa dla sędziego. Co do was to kolejne świetne spotkanie i kolejny genialny występ waszego snajpera. Cóż chcieć więcej. Gracie efektownie i przekłada się to na wyniki. Jestem ciekaw czy nie popadniecie w hurraoptymizm, bo to może napsuć formę

Offline Razer

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 55
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 24.10.2009r.
Odp: Bayer Leverkusen bei_fcbm18 - Kolejny mecz za nami !
« Odpowiedź #43 dnia: Lipiec 15, 2014, 01:09:36 »
O co chodzi z tym Kiesslingiem? Co mu się stało, że nagle gra jak natchniony? 3 gole i asysta w jednym meczu? I to przeciwko nie byle komu... Wolfsburg ma naprawdę silną kadrę i niełatwo jest sobie z nimi tak zaszaleć. Stefan rozgrywa sezon swojego życia, mam nadzieję, że to nie jest jakiś chwilowy przebłysk, że utrzyma swoją formę, a nie odwali tego przysłowiowego Torresa, czy Cisse. Top-2 spokojnie w Waszym zasięgu, nawet mistrzostwo osiągalne. Zobaczymy, jak to wyjdzie, ale oczywiście trzymam kciuki ;)

Offline barthez

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Dolny Śląsk
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 10.04.2009r.
  • "C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥
    • Status GG
  • Gram w: PES 06
Odp: Bayer Leverkusen bei_fcbm18 - Kolejny mecz za nami !
« Odpowiedź #44 dnia: Lipiec 15, 2014, 11:30:50 »
No no, ależ mecz Kiesslinga. Można powiedzieć, że w pojedynkę rozbił rywala, taki egzekutor w drużynie to nie lada skarb. Jak by nam się taki przydał w reprezentacji... Ale choć wynik końcowy brzmi imponująco, to wszystko mogło potoczyć się różnie - pomyśl, gdyby arbiter odgwizdał te sytuacje w polu karnym, najpierw Olicia mimo że udawał, a potem na drugim Chorwacie, to mogłoby być różnie :D
Szczęście jednak sprzyja lepszym, a 4-0 nie pozostawia złudzeń. Gratki!

Offline Artur 7

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Bayer Leverkusen bei_fcbm18 - Kolejny mecz za nami !
« Odpowiedź #45 dnia: Lipiec 15, 2014, 12:01:45 »
To co robił bramkarz przy trzech pierwszych bramkach, to kryminał :D

Moja rada: wrzucaj najciekawsze momenty gry - highlights - ponieważ ludzie są leniwi i tak nie często oglądają skróty. Poza tym PES 13 nie grzeszy gameplayem - przynajmniej dla mnie :)
" border="0" border="0

Offline fcbm18

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Głogów
  • Wiadomości: 214
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.04.2010r.
Odp: Bayer Leverkusen bei_fcbm18 - Kolejny mecz za nami !
« Odpowiedź #46 dnia: Lipiec 15, 2014, 12:40:40 »
To co robił bramkarz przy trzech pierwszych bramkach, to kryminał :D

Moja rada: wrzucaj najciekawsze momenty gry - highlights - ponieważ ludzie są leniwi i tak nie często oglądają skróty. Poza tym PES 13 nie grzeszy gameplayem - przynajmniej dla mnie :)
Więc mówisz żeby po prostu nagrywać ten skrót co jest po meczu "utworzony" przez Pes'a ? Mi to na rękę, 30 minut roboty mniej. :P Ale jeżeli byłbym czytelnikiem to wolałbym taki długi skrót z opisanych wyżej sytuacji niż takie 30 sekundowe "byle co".

Offline Mejor

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lut 2010
  • location: Gdańsk
  • Wiadomości: 1195
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 13.02.2010r.
  • Pan Nikt
    • Filmweb
Odp: Bayer Leverkusen bei_fcbm18 - Kolejny mecz za nami ! -- Ankieta !!
« Odpowiedź #47 dnia: Lipiec 15, 2014, 13:45:31 »
Kolejny popisowy mecz w waszym wykonaniu, ale jeszcze bardziej Kiesslinga, który staje się głównym kandydatem do korony króla strzelców. Magath nie wystawił wszystkich podstawowych graczy, a i tak dość łatwo sobie poradziliście. Jako trener Bayeru radzi sobie póki co znakomicie.

Offline fcbm18

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Głogów
  • Wiadomości: 214
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.04.2010r.
Odp: Bayer Leverkusen bei_fcbm18 - Kolejny mecz za nami ! -- Ankieta !!
« Odpowiedź #48 dnia: Lipiec 15, 2014, 21:11:40 »
5 Kolejka


To robi się nudne...

SC Freiburg  0-4   Bayer Leverkusen

2' Kiessling 15' Kiessling 51' Kiessling 62' Kiessling



Składy obu zespołów:




Relacja z meczu:

Kiessling, Kiessling, Kiessling no i... Kiessling. To powoli staje się nudne. Bayern nadal zachwyca swoją formą.

Stefan swój strzelecki festiwal rozpoczął bardzo szybko bo już w 2 minucie. Złe ustawienie defensywy gospodarzy, która prawdopodobnie nie spodziewała się tak szybkiego ataku przyjezdnych, wykorzystał Kiessling który wykorzystał fantastyczne prostopadłe podanie od Larsa Bendera i wysunął Bayer na prowadzenie. 13 minut po bramce na tablicy wyników widniała już liczba "2" a nie "1". Po raz kolejny na listę strzelców wpisał się rosły Niemiec. który tym razem rozegrał akcję typu "Ty do mnie, ja do ciebie" z Gonzalo Castro i strzałem po długim słupku pokonał bramkarza rywali. Gospodarze w pierwszej połowie mieli tylko jedną okazję, i jak się potem okazało, jedyną. W 38 minucie spotkania w pole karne dośrodkowywał Schmid, Freis urwał się obrońcy i uderzył z główki, jednak piłka obiła słupek. W pierwszej połowie nie było już więcej emocji, Bayer panował na boisku i nie dopuszczał piłkarze Freiburga pod własną bramkę.

Kolejna bramka dla Bayeru, oczywiście autorstwa Kiesslinga, padła po raz kolejny po złym ustawieniu defensywy Freiburga. Długą piłkę od Bendera otrzymał Sidney Sam, zauważył niekrytego napastnika Aptekarzy i podał do niego a Kiessling bez najmniejszych problemów pokonał Baumanna potężnym strzałem. Po tym golu piłkarze Freiburga podłamali się, popełniali głupie błędy, notowali wiele strat i niecelnych podań. Jeden z takich błędów w 57 minucie omal nie został zamieniony na czwartego gola przez nikogo innego jak [/b]Stefana Kiesslinga[/b]. Piłka minęła lewy słupek bramki. Kolejną sytuację w 60 minucie zmarnował Sam, chciał zdobyć wspaniałego gola uderzeniem z powietrza, jednak piłka musnęła jedynie boczną siatkę. Jak mówi przysłowie "co się odwlecze to nie uciecze" i już w 62 minucie Kiessling mógł cieszyć się z 11 bramki w pięciu meczach w Bundeslidze. Po raz kolejny piłkę zagrywał Bender, lider klasyfikacji strzelców przyjął piłkę, interweniujący obrońca jedynie ją musnął a Kiessling huknął jak z armaty lewą nogą i bramkarz był bez szans.

To koniec tego jednostronnego spotkania. Bayer gromi po raz kolejny 4-0, tym razem ofiarą padł SC Freiburg.



Skrót spotkania:

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=24e658ec4a9e0ed7c7c252a43eb5d11a&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=24e658ec4a9e0ed7c7c252a43eb5d11a&amp;action=login">LOGOWANIE</a>



Wypowiedź piłkarza meczu:

"To niesamowite ile bramek udało mi się strzelić w tym sezonie. 11 goli w 5 spotkaniach to nieprawdopodobny wynik. Ale to nie tylko moja zasługa, wszyscy pracują na końcowy sukces, sztab, trener, wszyscy zawodnicy, no i oczywiście nasi kibice ! Bez nich nie byłoby tych zwycięstw, jesteśmy wdzięczni że są z nami. Następny mecz będzie bardzo ciężki, w końcu gramy w Lidze Mistrzów a to są zawsze trudne mecze. Chelsea Londyn to silna ekipa, według mnie najmocniejsza w Anglii. Są zawsze bardzo groźni w ataku i mają solidną defensywę. Na swoim terenie bardzo często ich obrona stanowi barierę nie do przejścia. Naszym celem jest zaprezentować się w Londynie z jak najlepszej strony i urwać Chelsea punkty. Czujemy się bardzo dobrze przed tym meczem, w drużynie panuje dobra atmosfera i jeżeli w przyszłym spotkaniu zaprezentujemy się tak jak dzisiaj, to Chelsea może mieć twardy orzech do zgryzienia." - Stefan Kiessling, zdobywca 4 goli w dzisiejszym meczu




Tabela i wyniki pozostałych spotkań:

Spoiler for Hiden:






W następnym odcinku:





PS. Trochę za łatwo idzie ta kariera, jeżeli zwiększę poziom to będą baty a przy takim są pogromy. Sami zdecydujcie co mam robić, ja jestem otwarty na propozycję. A może coś takiego was nie nudzi ? Porady i ogólne przemyślenia co do kariery mile widziane.

Offline Razer

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 55
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 24.10.2009r.
Odp: Bayer Leverkusen bei_fcbm18 - 5 kolejka Bundesligi ! -- Ankieta !!
« Odpowiedź #49 dnia: Lipiec 15, 2014, 21:35:24 »
Kiessling... Stahp! Kiessling... Stahp! KIESSLING! STAHP!
Ja to bym jakieś antydopingowe działania wdrożył. To już jest bez sensu jak masz wszystko po 10:0 wygrywać, a Stefan ma strzelać po 18 goli na mecz  :-\ Weź coś przegraj i nastrzelaj sobie samobóje Kiesslingiem ;D
Nie no tak na serio to Bayer na mistrza i tyle ;)

Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Odp: Bayer Leverkusen bei_fcbm18 - 5 kolejka Bundesligi ! -- Ankieta !!
« Odpowiedź #50 dnia: Lipiec 15, 2014, 22:47:21 »
WTF? To można już wręczyć Kiesslingowi króla strzelców... A tak na serio to zwiększ poziom trudności, bo nie fajnie się ogląda/czyta takie mecze. Ja rozumiem wygrać raz tak wysoko, ale nie cały czas. I nie przejmuj się, że będziesz miał baty na wyższym. Powiem tak w twojej karierze nie ma takiej presji jak np ja mam ;d Wiesz dlaczego? Bo Bayer jest średniakiem i twoje przewidywane miejsce to 2-3. Nie musisz wszystko wygrywać, choć z drugiej strony po to się gra żeby wygrywać, ale jeśli tak dalej pójdzie to będzie nudne, Pozdrawiam.


Offline Artur 7

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Bayer Leverkusen bei_fcbm18 - 5 kolejka Bundesligi ! -- Ankieta !!
« Odpowiedź #51 dnia: Lipiec 15, 2014, 23:33:27 »
Cytuj
PS. Trochę za łatwo idzie ta kariera, jeżeli zwiększę poziom to będą baty a przy takim są pogromy.
Nie przesadzaj, aż takiej rozbieżności to niema... W ogóle PES 2013, to dość prościutka gra na full poziomie. Także poziom wyżej, albo 60 bramek Kiessliengiem na koniec :)
" border="0" border="0

Offline espon

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 90
  • Dostał Piw: 26
  • Na forum od: 14.11.2012r.
  • "Setki wyrzeczeń, jeden sukces"
  • Gram w: Fifa 14
Odp: Bayer Leverkusen bei_fcbm18 - 5 kolejka Bundesligi ! -- Ankieta !!
« Odpowiedź #52 dnia: Lipiec 16, 2014, 07:47:18 »
Zwiększenie poziomu się popłaci, bo nie jest powiedziane, że będziesz tam dostawał baty. Imponujecie formą, a Kiessling zdobywa bramki jak natchniony, więc sobie poradzisz.

Offline piotrl1997

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Lip 2008
  • location: Newcastle - NUFC 4 LIFE
  • Wiadomości: 211
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.07.2008r.
Odp: Bayer Leverkusen bei_fcbm18 - 5 kolejka Bundesligi ! -- Ankieta !!
« Odpowiedź #53 dnia: Lipiec 17, 2014, 12:25:31 »
No wypadało by zmienić poziom, Kiessling jest niesamowity, gol za golem, tak jak inni mówią możemy dać mu już króla strzelców. Będzie ciekawiej jak zmienisz poziom bo kariera będzie nudna jeżeli będziesz cały czas wygrywał po 4-0.

Offline Mejor

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lut 2010
  • location: Gdańsk
  • Wiadomości: 1195
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 13.02.2010r.
  • Pan Nikt
    • Filmweb
Odp: Bayer Leverkusen bei_fcbm18 - 5 kolejka Bundesligi ! -- Ankieta !!
« Odpowiedź #54 dnia: Lipiec 17, 2014, 15:09:11 »
Jeśli nie chcesz tak grać, to nie zastanawiaj się wcale i zmieniaj poziom na wyższy. Kiessling to jest gość w waszej drużynie jednak. Chyba wszystko mu wpada.

Offline undertaken

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2012
  • location:
  • Wiadomości: 25
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.03.2012r.
    • http://realmadrid.siteor.pl/
Odp: Bayer Leverkusen bei_fcbm18 - 5 kolejka Bundesligi ! -- Ankieta !!
« Odpowiedź #55 dnia: Lipiec 17, 2014, 15:22:30 »
jak mamy ogladac film prywatny?
Warriors by undertaknen

Offline przybyl.

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2014
  • location: Lwówek.
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 04.07.2014r.
    • Status GG
Odp: Bayer Leverkusen bei_fcbm18 - 5 kolejka Bundesligi ! -- Ankieta !!
« Odpowiedź #56 dnia: Lipiec 17, 2014, 16:00:34 »
To co wyprawia obecnie Kiessling jest czymś niesamowitym, strzela bramkę za bramką i pewnie zmierza ku zdobycia korony króla strzelców. Również jestem za zwiększeniem poziomu gry.

Offline fcbm18

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Głogów
  • Wiadomości: 214
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.04.2010r.
Odp: Bayer Leverkusen bei_fcbm18 - 5 kolejka Bundesligi !
« Odpowiedź #57 dnia: Lipiec 17, 2014, 19:05:54 »
2 Kolejka



Remis rzutem na taśmę !

Chelsea Londyn  1-1   Bayer Leverkusen

73' Ba  -   89' Kiessling



Składy obu zespołów:




Relacja z meczu:

Piłkarze Bayeru rzutem na taśmę ratują remis w 89 minucie meczu na Stamford Bridge.

Cały meczy był toczony pod dyktando gospodarzy. Bayer mógł liczyć jedynie na kontry, Londyńczycy nie dopuszczali gości do piłki na dłuższy okres gry.

Opisanie wszystkich akcji w byłoby ciężkie do zrobienia, więc opiszę Wam najciekawsze sytuacje z meczu. Powodem tego jest 14 (!!!), z tego 7 celnych, strzałów piłkarzy Chelsea na bramkę Bayeru Leverkusen. W pierwszej połowie nie mieliśmy zbyt wiele okazji, próby ataków The Blues kończyły się na obrońcach Bayeru, a kiedy Londyńczykom udawało się oddać strzał piłka trafiała albo w bandy reklamowe, albo w ręce bramkarza. W 34 minucie doszło do groźnego strzału po solowej akcji Demba Ba, błąd popełnił Stafylidis i Senegalczyk znalazł się w dobrej pozycji do strzału, jednak piłka minęła słupek. Kolejna akcja ekipy z Londynu miała miejsce w 42 minucie. Składną, drużynową akcję precyzyjnym, mocnym strzałem wykańczał znów Ba, jednak z największym trudem piłkę na rzut rożny sparował Bernd Leno.

Swoją pierwszą sytuację piłkarze drużyny przyjezdnej mieli dopiero w 60 minucie. Wspaniałym wyszkoleniem technicznym i przeglądem pola na prawym skrzydle popisał się Sidney Sam, zgrał piłkę wzdłuż pola karnego na 15 metr gdzie czekał już Castro. Gdyby piłkarz urodzony w Niemczech zdecydował się od razu na strzał to Petr Cech miałby spore kłopoty z obronieniem strzału, jednak Gonzalo niepotrzebnie przedłużył akcję i obrońca zdążył zablokować strzał. Po wielu próbach piłkarze Chelsea wreszcie mogli cieszyć się z bramki. Można powiedzieć że do 3 razy sztuka, ponieważ w 73 minucie piłkę do bramki skierował nie kto inny jak Demba Ba. Po tym strzale Senegalczyk mógł się cieszyć ze swojej 2 bramki w Lidze Mistrzów w tym sezonie. W tym momencie drużyna Bayeru nie miała zbyt dużo do stracenia i ruszyła do ataków. To mogło się zemścić i już 4 minuty później tylko cud uchronił Aptekarzy od straty bramki. Przy wyprowadzaniu ataku fatalnym zagraniem "popisał" się Reinartz, piłkarz Bayeru zagrał wprost pod nogi przeciwnika, zawodnicy Londyńskiego klubu wymienili 3 podania i Mata znalazł się w znakomitej sytuacji do podwyższenia wyniku, jednak jego strzał minął bramkę. 89 minuta przyniosła nam wyrównanie. Złe wybicie piłki z pola karnego, Sam zgrywa piłkę głową do Bendera który podał do Kiesslinga, a ten fantastycznym strzałem z 17 metrów pokonał Petra Cech'a. W doliczonym czasie gry zwycięstwo dla Chelsea mógł uratować strzał Brazylijczyka Oscar'a, jednak jego bomba ze znacznej odległości minęła bramkę.

Plan minimum spełniony ! Piłkarze Bayeru wywożą cenny punkt z trudnego terenu i nadal prowadzą w Grupie A !



Skrót meczu:

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=24e658ec4a9e0ed7c7c252a43eb5d11a&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=24e658ec4a9e0ed7c7c252a43eb5d11a&amp;action=login">LOGOWANIE</a>



Wypowiedź piłkarza meczu:

"Miło mi że zostałem piłkarzem meczu. Rola bramkarza w meczach przeciwko silniejszym drużynom jest znacznie większe niż przeciwko niżej notowanym rywalom, przeciwnicy mogą mieć więcej sytuacji do strzelenia bramki i bramkarz musi wykazać się swoimi umiejętnościami. Mnie dzisiaj udało się obronić 90% tego co mogłem, sytuacja z 73 minuty była jak najbardziej do wyciągnięcia. Jesteśmy usatysfakcjonowani takim wynikiem, ponieważ z przebiegu meczu to Chelsea bardziej zasługiwało na zwycięstwo. Nasz atak dzisiaj nie zawiódł i Stefan wykorzystał tą jedną sytuację którą miał. Cały zespól ciężko pracował na ten wynik, mamy nadzieję że nasi kibice są zadowoleni z takiego wyniku. Teraz nie pozostaje nam nic innego jak wygrać mecz pucharowy przeciwko Union Berlin." - Bernd Leno, jeden z "Ojców" sukcesu na Stamford Bridge




Wyniki pozostałych spotkań w Lidze Mistrzów:

Spoiler for Hiden:

(Boże, zawodowa grafika, jeżeli ktoś zna doby sposób jak połączyć te wyniki w jeden screen niech da znać. Wycinanie w paincie przynosi kijowe efekty)

Offline Razer

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 55
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 24.10.2009r.
Odp: Bayer Leverkusen bei_fcbm18 - Mecz z Chelsea już za nami !
« Odpowiedź #58 dnia: Lipiec 17, 2014, 23:05:26 »
Hmm zmieniłeś poziom? Miały być baty, a tymczasem remisujesz na Stamford Bridge... Kiessling znów strzela... Coś przeczuwam, że zostawiłeś jeszcze tamten poziom trudności ;D

Nie jestem grafikiem, więc w tej kwestii Ci nie pomogę, ale moim zdaniem jest ok. Te wyniki są czytelne i przejrzyste, wystarczy ;)

Offline espon

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 90
  • Dostał Piw: 26
  • Na forum od: 14.11.2012r.
  • "Setki wyrzeczeń, jeden sukces"
  • Gram w: Fifa 14
Odp: Bayer Leverkusen bei_fcbm18 - Mecz z Chelsea już za nami !
« Odpowiedź #59 dnia: Lipiec 18, 2014, 08:23:58 »
Najważniejsze to nie przegrać. Wam udało się spełnić plan minimum i cieszy on tym bardziej, że udało się wyrwać punkty w samej końcówce. I znowu ten niezawodny w tym sezonie Kiessling (może celuje w Złotą Piłkę :P)
Co do grafiki to jest "krzywa", ale czytelna. Najlepiej jak byś ściągnął sobie PHOTOSCAPE i kadrował te wyniki w jeden równy rozmiar, a potem jest opcja w tym programie, aby łączyć zdjęcia i będzie lepiej. ;)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Bayer Leverkusen bei_fcbm18 - Mecz z Chelsea już za nami !
« Odpowiedź #59 dnia: Lipiec 18, 2014, 08:23:58 »