Autor Wątek: PES 2015 - Tryb myClub  (Przeczytany 565309 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline sherlockholmes

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Sie 2014
  • location:
  • Wiadomości: 363
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 01.08.2014r.
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2020 dnia: Kwiecień 03, 2015, 04:03:05 »
Ale ludzie maja sklady wszedzie robbeny neymary itd. A ja sie ciesze ze wylosowalem suso 75 RMF weighted pass... Ciezko sie gra z wywalonymi skladami zdarza mi sie ze nie przegrywam z przeciwnikiem a neymarem albo robbenem, tak dzis mialem ze gralem mecze vs goscie z 1000ranking i ja sie troje i dwoje cisne prowadze, az tu nagle robben dostaje pile eoprzodu i biegnie i gol... Zebym ja mial troche szczescia do tego losowania, a nie jakis dzeko wpadł ktorego wywalilem od razu. Trenera tez nie moge trafoc bo rzadko gram a szukam.z dwoma napadziorami, noj obecny mam 500 skillla:D

Offline BOSmarioBOS

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Cze 2014
  • location: Olsztynek
  • Wiadomości: 187
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 17.06.2014r.
  • Gram w: PES 2017
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2021 dnia: Kwiecień 03, 2015, 07:41:21 »
Taki oto hint ode mnie:
Już trzeci raz awansowałem na wyższy poziom w MyPES vs COM po remisie 4-4. Może ten wynik to jakiś klucz?

W końcu SuperStar, moge iśc po trofeum :)!

Ile meczy grałeś żeby wskoczyć na SuperStar ?? Ostatnio też awansowałem tyle że na TopPlayer po remisie. Teraz mam 10 zwycięstw i nie wiem czy specjalnie zremisować żeby awansować czy dalej tłuc tego kompa. Jakieś rady Panowie ???

Offline hubertt95

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2010
  • location:
  • Wiadomości: 15
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.03.2010r.
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2022 dnia: Kwiecień 03, 2015, 09:34:18 »
Mam do was dwa pytania. Pierwsze: Jeśli zresetuje skład to będę miał możliwość jeszcze raz wylosować zawodnika z UEFA Team of The Year czy to tylko przy pierwszym odpaleniu gry? I drugie: jaki jest wasz sposób na szybkie zarabianie i zbudowanie dobrego składu? Co uzbieram troche kasy to wydaje na kontrakty. Jakieś porady? Da się to jakoś ograniczyć?

Offline sidnej

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Wrz 2008
  • location:
  • Wiadomości: 126
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 21.09.2008r.
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2023 dnia: Kwiecień 03, 2015, 10:07:14 »
wywalone skłądy to mało powiedziane, dopiero za trzecim podejsćiem wygrałem ten turniej o agenta x3, 2 razy bęcki miałem w finale, i ciągle grałem z ludzmi co maja w ataku, Ronalndo, Ibra, Neymar i Rooney i czesto wszystkich naraz.... a już kurde czarą goryczy na wczoraj była moja porażka w finale 5-8 po dogrywce gdzie gość 6 bramek strzelił Ibrahimovicem nosz kurna mania i nawet potrojone krycie na Ibrze nic nie pomogło

Offline sherlockholmes

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Sie 2014
  • location:
  • Wiadomości: 363
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 01.08.2014r.
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2024 dnia: Kwiecień 03, 2015, 10:12:25 »
wywalone skłądy to mało powiedziane, dopiero za trzecim podejsćiem wygrałem ten turniej o agenta x3, 2 razy bęcki miałem w finale, i ciągle grałem z ludzmi co maja w ataku, Ronalndo, Ibra, Neymar i Rooney i czesto wszystkich naraz.... a już kurde czarą goryczy na wczoraj była moja porażka w finale 5-8 po dogrywce gdzie gość 6 bramek strzelił Ibrahimovicem nosz kurna mania i nawet potrojone krycie na Ibrze nic nie pomogło

Dokladnie dwa.razy przegralem z.goscoem co jest poerwszy w rankingu bo mi puknal ibra iles tam bramek. Strasznie spiernicxyli te gre pod tym wzgledem, powinni cos.zmienic, market wprowadzic cxy cos...

Offline shravakayana

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Sty 2015
  • location: Poznąń
  • Wiadomości: 230
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 29.01.2015r.
  • Gram w: PES2015
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2025 dnia: Kwiecień 03, 2015, 10:42:44 »
Dokladnie dwa.razy przegralem z.goscoem co jest poerwszy w rankingu bo mi puknal ibra iles tam bramek. Strasznie spiernicxyli te gre pod tym wzgledem, powinni cos.zmienic, market wprowadzic cxy cos...
Market oznacza, że wszyscy bedą mieli ibre, ronaldo, neymar, messi i bóg wie kogo jeszcze... Gra stanie sie nudna jak flaki z olejem... Wypozyczenia sie skończą i powinno wszystko wrócic do normy.. Z drugiej strony mozecie sami wypozyczyć ibre i po kłopocie! Ja z super koksów sam trafiłem Ronaldo w jego urodziny i co mam zrobić sprzedać go bo za dobry jest ? Trafiłem to nim gram ... Ja uważam, że gra nabrała "rumieńców" właśnie dlatego, że nie ma marketu!

Offline Ariczi

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2014
  • location: POLSKA
  • Wiadomości: 54
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.05.2014r.
    • Status GG
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2026 dnia: Kwiecień 03, 2015, 11:00:09 »
Wczoraj za pierwszym razem udało mi się wygrać cup online i 3 losowania.
Następnie wygrałem cup z com i kolejny agnet.
Zrobiłem 4 losowania z agentów i jedno za 10 000 GP. Same złote piły szkoda gadać ;/
Za to przedwczoraj z agenta FW wpadł mi Drogba idealny na środek do formacji z  3 napastnikami ;)

Jeżeli zrobią market do rzeczywiście większość składów będzie taka sama, chyba że zrobią tak, że gracze będą mogli się wymieniać pomiędzy sobą - to mogłoby być ciekawe. Od razu bym CR7 na Rooney'a zamienił ;p


Offline jozin666

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Szczecin
  • Wiadomości: 1241
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 22.10.2009r.
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2027 dnia: Kwiecień 03, 2015, 11:04:23 »
Gram drugi mecz polfinal o 3 agentow,trafiam na ruskiego,nie zmieniam nic w skladzie przed rozpoczeciem meczu daje kick off i nic tylko podswietlone jest,90sec czasu stoi w miejscu,gra muzyczka,ale nic nie da sie zrobic no zaje... po prostu jeb... ruskie  i musialem gre wylaczyc;/ i zaliczy mi porazke

Offline sherlockholmes

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Sie 2014
  • location:
  • Wiadomości: 363
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 01.08.2014r.
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2028 dnia: Kwiecień 03, 2015, 11:06:17 »
Wymiana miedzy soba urozmaicila by gre.

Ostatnio sobie pomyslalem ze bylo by swietnie zaczerpnac pomysl z pesa 14 gdsie byly turnieje pod lvl2/3 siły , uwielbiam grac slabymi zawodnikami bo zwykle brak w nich indywidualności a trzeba pomyśleć. Oby kiedys to ruszylo.

Offline shravakayana

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Sty 2015
  • location: Poznąń
  • Wiadomości: 230
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 29.01.2015r.
  • Gram w: PES2015
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2029 dnia: Kwiecień 03, 2015, 11:10:20 »
Wymiana miedzy soba urozmaicila by gre.

Ostatnio sobie pomyslalem ze bylo by swietnie zaczerpnac pomysl z pesa 14 gdsie byly turnieje pod lvl2/3 siły , uwielbiam grac slabymi zawodnikami bo zwykle brak w nich indywidualności a trzeba pomyśleć. Oby kiedys to ruszylo.
Podzielam twoje zdanie.. Sam mam 10 skladów (pnieważ wiecej nie mozna mieć) w róznych levelach, najwiecej przyjemności czerpie z gry Lvl1 i lvl2..

Offline Pawel10

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 33
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.01.2009r.
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2030 dnia: Kwiecień 03, 2015, 12:07:02 »
Gram drugi mecz polfinal o 3 agentow,trafiam na ruskiego,nie zmieniam nic w skladzie przed rozpoczeciem meczu daje kick off i nic tylko podswietlone jest,90sec czasu stoi w miejscu,gra muzyczka,ale nic nie da sie zrobic no zaje... po prostu jeb... ruskie  i musialem gre wylaczyc;/ i zaliczy mi porazke
Znowu rusek... oni sa najgorsi, zlodzieje. Czy oni nie potrafia wylapac tych oszustow i ich zablokowac? Jeszcze frajer jeb*** po tym jak sie rozlaczyl wypisywal do mnie jakies wiadomosci ze 'jestem cheaterem i oszukiwalem i tak sie to konczy i ze to jest normalne"
Powinni cos z nimi zrobic bo to sie grac odechciewa...
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 03, 2015, 12:10:38 wysłana przez Pawel10 »

Offline jozin666

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Szczecin
  • Wiadomości: 1241
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 22.10.2009r.
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2031 dnia: Kwiecień 03, 2015, 12:17:38 »
Znalazlem sposob na tych debilow co laguja,spowalniaja gre :D wystarczy 15 sek przytrzymac klawisz print screen i mecz uznaje za
niewazny:D i wtedy takiego typa najlepiej dodac do zablokowanych graczy i juz z nim sie nei zagra hehe

Offline kri$hn@

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 187
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 22.01.2009r.
  • REAL MADRYT ! ! !
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2032 dnia: Kwiecień 03, 2015, 12:23:17 »
jozin666 a jak to zrobić na Playstation 4 ? :)
Griezman     Ronaldo     Sanchez
            Kroos         Gotze
                Mascherano
Alaba    Bonucci   T.Silva  D.Alves
                   Cassilas

Offline Pawel10

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 33
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.01.2009r.
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2033 dnia: Kwiecień 03, 2015, 12:26:59 »
Ale ja gram na ps4  :D to co?
Ale wiesz, rating Ci i tak pewnie spada. Tyle ze nie przegrywasz przynajmniej
A poza tym jak on sie pierwszy rozłączy to dupa  :P wiec lepiej nie strzelic mu gola hehe
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 03, 2015, 12:31:16 wysłana przez Pawel10 »

Offline sherlockholmes

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Sie 2014
  • location:
  • Wiadomości: 363
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 01.08.2014r.
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2034 dnia: Kwiecień 03, 2015, 12:45:37 »
Jasne zgadzam sie, ale wyobraz sobie ze grqm na poziomie 2 z rywalami gdsie tylko tacy biegaja a u mnie w skladzie biegają gracze z 74ovr i nie mam kim ich zmienić... moj zasób zawodnikow niejest optymistyczny. mimo braku marketu i tak ibry wszedzie biegają :) ja osobiscie mam cavaniego odpoczatku gry, ale skrzydlowego brakuje mi od dwoch miesięcy, ja niechce miec riberiego czy hazarda, ale moze chociaz shaqiri??

Offline jozin666

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Szczecin
  • Wiadomości: 1241
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 22.10.2009r.
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2035 dnia: Kwiecień 03, 2015, 13:08:54 »
na ps4 to niewiem,wiadomo rating spada ale szybko go mozna odrobic :D przynajmiej sie ma spokoj i sie znowu z takim gosciem nie zagra:D

Offline sherlockholmes

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Sie 2014
  • location:
  • Wiadomości: 363
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 01.08.2014r.
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2036 dnia: Kwiecień 03, 2015, 15:41:26 »
Cos nieprawdopodobnego spadlem do trzeciej dywizji... Gra kompletnie mi sie nie układa wygrywac 2~0do 80minuty i przegrać 2-3 szok... Az z wrazenia poszedlem losowac pomocnika a tam czarna pilka... Zauwazylem ze nie jakas zwykla czarna bo otwierala sie dobre kilka chwil... A w niej james Rodriguez: ) niezły grajek te weighted pass robi wrazenie,chociaz na amf mam koke,ale w turniejach na skrzydle pogra. Wieczorem zaczynam passe zwycięstw zeby odbudowac ranking, w chwili obecnej mam 870, 72procent zwyciestw zjechalem z 920, musze do tego wrocic

Offline creativeopinion

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lip 2012
  • location:
  • Wiadomości: 36
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.07.2012r.
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2037 dnia: Kwiecień 03, 2015, 16:24:35 »
No więc po ponad tygodniu grania w ten tryb podjąłem decyzje, że nie dziękuje, ale do widzenia :). Moje wrażenia są takie:

- grasz online divisions i jak wylosujesz similar lvl przeciwnika i wygrasz, to dostaniesz taką ilość GP gdzie i tak będziesz musiał regularnie wydać na kontrakty.
- grasz online divisions i jak wylosujesz bez zadnych ograniczen to wylosujesz 11 cyborgów z ktorymi nie wygrasz chocbys stanal na glowie. Sila rzeczy wiecej nerwow niz zabawy a za porazke wiadomo slaba placa.
- losowania jakiekolwiek nie maja sensu. Wiem wiem mam pecha, ale jezeli wydaje 100,000 na 10 losowan i nie dostaje czarnej pilki no to sorry Konami, ale nie mam checi tracic czasu na taka zabawe a nabijanie GP na novice CUP czy gdziekolwiek to też zadna frajda. Ja chce w ten tryb grać a nie robić 15x roznych rzeczy wczesniej, zeby moc zagrac.
- To ze ludzie maja kilkanascie gwiazd w zespole mnie nie interesuje bo zdobyc je mogli na kilka sposobow a najbardziej prawdopodobne sa takie ze zostali wypozyczeni albo kupili za real money coinsy i polosowali do skutku. Ja niestety nie mam zamiaru złamanego grosza wydac wiecej na ta gre a nie satysfakcjonuje mnie wypozyczanie pilkarzy na 10 spotkan i ciagle zastanawienie sie kto kiedy mi zniknie i kogo zamienić.

Wniosek: Wszystko jest bardzo sprytnie zrobione tak zebys predzej czy pozniej wyjal kase z portfela a obiecanki cacanki jacy to pilkarze wypadaja z czarnych pilek to niech sobie wsadza do ****. Wracam do friendly match lobby gdzie bawie sie zdecydowanie lepiej i bez nerwów.

Sam pomysł na tryb My Club dobry, ale mam dosc zbierania GP i losowania abdullahów, turnerów czy innych ghouli. Jak bede chcial sie pobwic w Football Managera to sobie zagram w FM 2015.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 03, 2015, 16:26:38 wysłana przez creativeopinion »

Offline lexluthor

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lut 2015
  • location:
  • Wiadomości: 345
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 07.02.2015r.
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2038 dnia: Kwiecień 03, 2015, 17:29:21 »
Bonus chyba się już skończył. Kurde, przestańcie narzekać. Gra ma być przyjemnością a nie udręką. Mi jak się jakaś gra nie podoba to w nią nie gram. Szkoda czasu i zdrowia na nerwy  ;D
Forum jest po to żeby wyrazić swoją opinię, nie koniecznie trzeba się tu podniecać i piać z zachwytu, można też coś skrytykować czyli jak rozumiem w Twoim mniemaniu ponarzekać.
Co do większości tych "narzekań" to pisałem już podobne rzeczy kilka tygodni,miesięcy? temu. Między innymi o tych Ibrach, Robbenach i innych gadach co sami mecze wygrywają, o bramkach z dupy itd, itp, wtedy o ile dobrze pamiętam użytkownicy forum którzy teraz narzekają na to samo krytykowali mnie do spóły i sugerowali że grać nie umiem ;D Nie będę wymieniał z Nicków ;D
Co do tych super składów to zauważyłem że już jest trochę mniej tych tytanów z ovr 90+ w co drugim składzie bo wypożyczać już nie można a i tym wypożyczonym kontrakty się kończą, mam nadzieję że konami nie zrobi już takiego prezentu bo kilka ostatnich tygodni to była droga przez mękę i zawody sprinterskie z Messimi i Ronaldami w nie spotykanej dotąd ilości :P
Ja zaliczyłem niezłą padakę, na 10 meczów w div 8 remisów, jedna wygrana i porażka no i oczywiście spadek >:( takiej niesamowitej passy nie miałem nawet kiedy zaczynałem grać ogórami i losowałem przeciwników bez żadnych ograniczeń, jakbyście widzieli jakie bramki traciłem to ze śmiechu byście padli, pod  piłkarskie jaja to normalnie podchodzi.
No nic trudno się mówi , teraz robię parę dni przerwy od konsoli i PESa może mi odpoczynek dobrze zrobi :D
Wesołych świąt Wszystkim i dobrych meczy.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 03, 2015, 18:10:54 wysłana przez lexluthor »

Offline masko

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Mar 2015
  • location:
  • Wiadomości: 176
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 28.03.2015r.
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2039 dnia: Kwiecień 03, 2015, 17:44:00 »
Tym razem Rooney z darmowej :D
Wesołych Świąt.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2039 dnia: Kwiecień 03, 2015, 17:44:00 »