Autor Wątek: PES 2015 - Tryb myClub  (Przeczytany 565178 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline FUCK_CELTIC

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lut 2015
  • location: Białystok
  • Wiadomości: 49
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.02.2015r.
  • Gram w: PES 2015 (PC)
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2900 dnia: Maj 26, 2015, 19:05:37 »
A tobie ropuch to klawisz z przecinkiem i kropką się zaciął czy jak? Naucz się pisać po polsku i dopiero wtedy wypowiadaj się na forum. Proponuję ci żebyś przeczytał sobie jeszcze raz swojego posta i zastanowił się czy wszystko jest OK. Jeśli uznasz, że jest w porządku przeczytaj go jeszcze raz od początku i znowu się zastanów. Miłej lektury.

Offline masko

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Mar 2015
  • location:
  • Wiadomości: 176
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 28.03.2015r.
Odp: PES 2015 - Tryb myClubą
« Odpowiedź #2901 dnia: Maj 27, 2015, 12:23:46 »
Proponuję ci żebyś przeczytał sobie jeszcze raz swojego posta i zastanowił się czy wszystko jest OK.
I streścił o co chodzi bo ja wymiękłem w połowie czytania... ale ja nie o tym...

Szukałem dziś info o MyClub 2016. Natrafiłem na taki link REJESTRACJA lub LOGOWANIE ktry skłonił mnie do pewnych refleksji. W chwili obecnej, gracze narzekają, że wszyscy biegają jedenastką roku i mają rację. Gracz zaczynający nie ma szans, mimo nawet nie najgorszego "skila".
Obawiam się trochę, że Konami może przegiąć w drugą stronę i zaczną się płacze, że tak ciężko o Messiego i ronaldo a ja bym tak bardzo chciał... (sytuacja z FUT).
Najlepiej by było, aby 11 koksów miała 0 TS. Powinni po prostu bardziej rozbudować wpływ jednego piłkarza na drugiego, wtedy trzeba by kombinować z zawodnikami słabszymi...


Offline bolomanolo

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2014
  • location: Zawiercie
  • Wiadomości: 44
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 18.11.2014r.
  • Gram w: PS3----PES2015
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2902 dnia: Maj 27, 2015, 12:43:53 »
Witam wszystkich

Może ktos coś wie na ten temat,  a konkretnie czy jest możliwość zgłoszenia kogoś kto mnie w jakiś sposób wyrzucił z gry gdy prowadziłem 3 do 0 to nagle zerwane na chwile polaczenie i porazka 0-3  a psuje mi to statystykę bo to piersza poraża i to nie prawdziwa na 32 mecze wiec mi szkoda tak przez oszusta ją mieć gdy sie staralem do każdego meczu podchodzić na sto procent,  a dodam że gram na lewelu 1 bez żadnych totów w składzie i wygrywam uczciwie,  i jeszcze z ratingu aaa na aa spadłem przez to. Dla ciekawych jak tyle wygrałem to powiem iż mam duch zespołu 96 cienkim składem na ataku mając augustin over 74 ale ma czerwoną szczałke więc gra jak szalony, jak ktoś miał taką sytuacje i udało mu się anulować taki mecz to napiście będe wdzięczny. Strasznie mnie to irytuje a neta mi nie rozłaczyło bo po chwili weszło z  powrotem do my clab i było ok. Dróga sprawa jest taka że coś jest nie tegos z tymi składami,  np wczoraj grałem z gościem który na pierwszym levelu miał w składzie
messi. Neimar .nojer. Inieste. Maszczerano i ramosa a jest to nie możliwe chodźby nie wiem jak kąbinował ze składem więc musi być jakiś chak w tym bo inaczej się nie da , ale akurat koleś nie umiał grać i wtopił , ale dziwne jak ich tam wrzucił. Dzięki za odpowiedz
Co Wy sie do chłopaka dowalacie?? napisał o co mu chodzi , chciał jak najwięcej opisać a Wy po nim. Ja tam widze przecinki i kropki, chyba że jest to po nast edycji. tak czy inaczej jak by się dało cos z tym zrobić to juz by to zrobili, gra on-line ma mnóstwo patologii i nic sie nie poradzi. ja sam odstawiłem pes-a bo ostatnio same wyniki 6-5 6-3 itp, to nie hokej - a teraz jednym gościem da sie przejść całe boisko i gola strzelić. to juz nie przypomina piłkę - tylko fifę sprzed 10 lat , pokombinowali cos za bardzo w tej grze ja z niej na razie wysiadam. Wszyscy sie napinają na super składy, czarne piłki itd i po co to , żeby jeszcze szybciej gola strzelić nie myśląc nawet o rozegraniu akcji, dokładnym podaniu, lipa nie gra sie zrobiła. Pozdrawiam.

Offline mad_radzian

  • IV - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lut 2015
  • location:
  • Wiadomości: 261
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 17.02.2015r.
  • Gram w: PES2016 PS4
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2903 dnia: Maj 27, 2015, 19:29:04 »
Ktoś wcześniej podawał link gdzie można zgłaszać tych złamasów, ale nie wiem czy anulują mecz. Szczerze to i tak teraz rzadko to się zdarza. Wczoraj mi się chłopak rozłączył przy wyniku 2:0 dla mnie, że mecz uznano jako nieodbyty. W kolejnym meczu znowu trafiłem na niego:) wynik 6:2 dla mnie:) jak przejdziesz na lvl. 2 to dopiero zobaczysz składy

Offline FUCK_CELTIC

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lut 2015
  • location: Białystok
  • Wiadomości: 49
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.02.2015r.
  • Gram w: PES 2015 (PC)
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2904 dnia: Maj 27, 2015, 19:39:40 »
Mi też przed chwilą rozłączyło przy stanie 9:3 dla mnie ;D i mecz jakby się nie odbył. Trudno zdarza się. Takie życie. Ale suma szczęścia zawsze równa się zero. Chwilę po tym (w następnym meczu) nawet nie zdążyłem kopnąć piłki i rozłączyło się z walkowerem na moją korzyść. Gorzej jak jest rozłączenie z walkowerem dla przeciwnika. W swojej historii gry miałem dwa razy takie przypadki, że gra się zawiesiła w menu przedmeczowym i oczywiście przeciwnik dostał walkowera >:(

Offline lexluthor

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lut 2015
  • location:
  • Wiadomości: 345
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 07.02.2015r.
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2905 dnia: Maj 27, 2015, 20:14:34 »
Wszyscy sie napinają na super składy, czarne piłki itd i po co to , żeby jeszcze szybciej gola strzelić nie myśląc nawet o rozegraniu akcji, dokładnym podaniu, lipa nie gra sie zrobiła. Pozdrawiam.
Ano po to żeby mieć szanse na rywalizacje z jakimiś kucami co mają składy z graczami pomiędzy ovr 87-98 ;D Ja se moge myśleć o rozgrywaniu akcji i dokładnym podaniu tylko co z tego jak mi jakiś kuc w tym czasie 3 bramy załaduje Robbenem po błyskotliwym sprincie przez pół boiska ;D W tym momencie naprawdę ciężko się gra przeciętnym składem.  Pomijam fakt że tzw. indywidualności to w tym pesie przegięcie, ja rozumiem że Ronaldo i w ogóle  ale żeby z 30 paru metrów przy pełnym sprincie, po strzale z r2 leciały bramki w samo okienko to lekkie przegięcie, nawet jak na Ronaldo, pomijam też te bramki przy asyście 4 obrońców i inne wygibasy które nawet w ligach okręgowych nie mają racji bytu a przecież pes to symulator piłki nożnej podobno... napiszę tak, parę miesięcy temu grałem w demo fify i pesa i widziałem diametralną różnicę na korzyść tego drugiego, po paru miesiącach obie gry stały się dziwnie podobne ;D te rajdy od bramki do bramki, strzały i gole po 2 podaniach... tylko grafika w fifie nadal lepsza :P
« Ostatnia zmiana: Maj 27, 2015, 20:30:22 wysłana przez lexluthor »

Offline mad_radzian

  • IV - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lut 2015
  • location:
  • Wiadomości: 261
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 17.02.2015r.
  • Gram w: PES2016 PS4
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2906 dnia: Maj 27, 2015, 21:00:15 »
mi też ostatnio dwa razy zawiesiła się gra. Raz walkower dla mnie, za drugim razem mecz anulowany. Po ostatnim agencie LM pograłem trochę na lvl. 4 i stwierdziłem, że to nie ma najmniejszego sensu. Ile można uganiać się za Ronaldo, Ibrą, Messim i Robenem. Teraz gram na lvl. 3 i jestem zadowolony. Gram normalnym składem przeciwko normalnym składom. Od czasu do czasu trafi się przeciwnik co ma Ibrę lub Ronaldo w składzie, ale to rzadkość

Offline ropuch

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2015
  • location:
  • Wiadomości: 17
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.01.2015r.
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2907 dnia: Maj 28, 2015, 06:04:02 »
Co Wy sie do chłopaka dowalacie?? napisał o co mu chodzi , chciał jak najwięcej opisać a Wy po nim. Ja tam widze przecinki i kropki, chyba że jest to po nast edycji. tak czy inaczej jak by się dało cos z tym zrobić to juz by to zrobili, gra on-line ma mnóstwo patologii i nic sie nie poradzi. ja sam odstawiłem pes-a bo ostatnio same wyniki 6-5 6-3 itp, to nie hokej - a teraz jednym gościem da sie przejść całe boisko i gola strzelić. to juz nie przypomina piłkę - tylko fifę sprzed 10 lat , pokombinowali cos za bardzo w tej grze ja z niej na razie wysiadam. Wszyscy sie napinają na super składy, czarne piłki itd i po co to , żeby jeszcze szybciej gola strzelić nie myśląc nawet o rozegraniu akcji, dokładnym podaniu, lipa nie gra sie zrobiła. Pozdrawiam.

Dzięki za uwagę w zamian napiszę ci kilka rad, po piersze nie ma takiego czegoś jak przejście jednym zawodnikiem boiska kwestia wygląda tak.
Pewnie chodzi ci o to że zaczynają mecz lub po stracie bramki biegną do twej bramki robenem .ronaldo. messim czy  jakimś sprinterem ale zapewniam że w moim przypadku nie dają rady mi tak zrobić bo jest na to rozwiązanie i również na strzały tych gości z dystansu o to te rady.

Ggy gość zatrzyna ći biec od środka boiska sprintem lub zaczyna triciem górną piłką to wciśnij przestaw sobie na zawodnika na przeciwko niego i wciśnij sprint z x i go skasujesz zawsze działa pod warunkiem że twój gość ma technike min 60 i psyche z 70  oraz pasuje menadzerowi na 99 i zmartwienie znika daje ci na to gwarancje po spełnieniu tych warunków będzie git ja mam na środku martineza i kasuje wszystkich teraz rozwiązanie na ibre i podobnych żeby ich zatrzymać musisz spełnić takie warunki
posiadać cb z tactical 99 oraz żeby mieli technikę min 60 oraz wytrzymałość min 70 wtedy dadzą radę to też pomoże na przeciwniķów którzy bedą grali na trójkąt bedziesz ich kasował, w sumie najwarzniejsze jest to żebyś miał duch zespołu min 97 a gra będzie wyglądać inaczej ja mam taki i jeszcze nie przegrałem meczu uczciwie przynajmniej a gram z każdą dyvizją . Po prostu dobieraj zawodnikó do trenera jak zobatrzysz że zawodnik nie mujdzie dalej niż 94 tactikal to go zmień bo nawet zawodnik typu ramos z tactikal 94 bedzie gorszy od niżej notowanego z 99 na 100 procent tak jest ja np jak zawodnik mi nie poszedł to dawałem następnego i ogrywałem go w sim i tak każdego albo wpuszczam z ławki i   szybko mu rośnie do 99 bo to nest najważniejsze w tej grze żeby miło się grało wiem co mówię a co do strzałów z dystansu to musisz posiadać wysokiego bramkarza i źeby miał dużą technike oraz psyche i podczas szczału przeciwnika wciśnik trójkąt bramkarz wyłapie strzał oczywiście tactical musi być 99 bez względnie bez tego obrońcy będą mulić i przepuszczać piły ja gram na klepkę i wrzutki to moja taktyka i powiem ći że bardzo miło i przyjemnie się gra a jeszcze w polu karnym jak jest zamieszanie trzymaj x bez sprintu i od razu wybijaj piły nie baw się, wczoram smiałem się z gościa który mnie zlekceważył bo jestem w 9 dywizji a on z 2  i przed meczem zmienił sķład na słabszy i do 20 mi  było 4 0 dla mnie i już mu nie pomógł ronaldo suarez i neimar w 2 połowie .Mam nadzieje że pomogłem
« Ostatnia zmiana: Maj 28, 2015, 06:18:34 wysłana przez ropuch »

Offline masko

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Mar 2015
  • location:
  • Wiadomości: 176
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 28.03.2015r.
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2908 dnia: Maj 28, 2015, 12:17:43 »
ja mam taki i jeszcze nie przegrałem meczu uczciwie

bo jestem w 9 dywizji
??? ??? ???

Offline shravakayana

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Sty 2015
  • location: Poznąń
  • Wiadomości: 230
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 29.01.2015r.
  • Gram w: PES2015
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2909 dnia: Maj 28, 2015, 13:34:46 »
??? ??? ???
Koleś pisał, że rozegrał 32 mecze i go ktoś rozłaczył wiec może być właśnie w 9...

Co tam nowego pozmieniali dziś po aktualizacji, moze ktos w skrócie napisać?
« Ostatnia zmiana: Maj 28, 2015, 13:49:35 wysłana przez shravakayana »

Offline ony

  • Najlepszy piłkarz świata
  • ****
  • Join Date: Maj 2015
  • location: Holandia
  • Wiadomości: 539
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 06.05.2015r.
  • Gram w: PS4
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2910 dnia: Maj 28, 2015, 14:01:22 »
a no właśnie, co nowego po aktualizacji? odpalałem rano pes'a ale serwery nie działały, a nie mam teraz jak odpalic konsoli, więc przyłączam się do pytania.

Offline mad_radzian

  • IV - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lut 2015
  • location:
  • Wiadomości: 261
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 17.02.2015r.
  • Gram w: PES2016 PS4
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2911 dnia: Maj 28, 2015, 14:15:17 »
tutaj macie część informacji:

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

a tak w skrócie: są wszyscy trenerzy z LM i zwiększono ich management skills o 50%. Sloty na zwiększenie składu są tańsze o 75% :) turniej online: 10 pkt. w 6 meczach i 5000 GP do zgarnięcia. Nie ma żadnych nowych turnieji vs com. I jest to ostatni tydzień gdzie zawodnicy mają zróżnicowaną formę. Od 4.06 wszyscy na zielono.
U mnie na czerwono: Marcelo, Dante, Remy, Jese, Hernandez, Bender

Offline ony

  • Najlepszy piłkarz świata
  • ****
  • Join Date: Maj 2015
  • location: Holandia
  • Wiadomości: 539
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 06.05.2015r.
  • Gram w: PS4
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2912 dnia: Maj 28, 2015, 16:29:11 »
Ronaldo u Guardioli ma 50 TS ? no jakiś żart hahah :D

Offline armani_1982

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2015
  • location:
  • Wiadomości: 23
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.02.2015r.
  • Gram w: ps4
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2913 dnia: Maj 28, 2015, 16:54:17 »
tutaj macie część informacji:

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

a tak w skrócie: są wszyscy trenerzy z LM i zwiększono ich management skills o 50%. Sloty na zwiększenie składu są tańsze o 75% :) turniej online: 10 pkt. w 6 meczach i 5000 GP do zgarnięcia. Nie ma żadnych nowych turnieji vs com. I jest to ostatni tydzień gdzie zawodnicy mają zróżnicowaną formę. Od 4.06 wszyscy na zielono.
U mnie na czerwono: Marcelo, Dante, Remy, Jese, Hernandez, Bender


No teraz będzie dopiero jazda już sobie wyobrażam wszystkie składy i same TOTY heh :/... zaś Konami przekombinowało z aktualizacją jak dla mnie.

Offline Qrul

  • Zasłużony
  • *
  • Join Date: Maj 2015
  • location:
  • Wiadomości: 115
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 12.05.2015r.
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2914 dnia: Maj 28, 2015, 17:14:52 »
Najbardziej mnie cieszy obniżenie ceny dodatkowych slotów o 75 % :)

Offline Fugi86

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2015
  • location: Głogów
  • Wiadomości: 29
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 13.01.2015r.
  • Gram w: PES 2015
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2915 dnia: Maj 28, 2015, 19:27:23 »
Tez dzięki temu poszerze sie do 120 piłkarzykow....

czy dobrze czuje, ze czas fajnych agentow juz minął?

Offline Gunner_Gesik

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2014
  • location:
  • Wiadomości: 1132
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 24.12.2014r.
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2916 dnia: Maj 28, 2015, 19:42:21 »
Wie ktoś może czy ten management skills pozostanie juz większy czy za tydzień wróci do rzeczywistości????

Offline sherlockholmes

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Sie 2014
  • location:
  • Wiadomości: 363
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 01.08.2014r.
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2917 dnia: Maj 28, 2015, 20:54:49 »
I streścił o co chodzi bo ja wymiękłem w połowie czytania... ale ja nie o tym...

Szukałem dziś info o MyClub 2016. Natrafiłem na taki link REJESTRACJA lub LOGOWANIE ktry skłonił mnie do pewnych refleksji. W chwili obecnej, gracze narzekają, że wszyscy biegają jedenastką roku i mają rację. Gracz zaczynający nie ma szans, mimo nawet nie najgorszego "skila".
Obawiam się trochę, że Konami może przegiąć w drugą stronę i zaczną się płacze, że tak ciężko o Messiego i ronaldo a ja bym tak bardzo chciał... (sytuacja z FUT).
Najlepiej by było, aby 11 koksów miała 0 TS. Powinni po prostu bardziej rozbudować wpływ jednego piłkarza na drugiego, wtedy trzeba by kombinować z zawodnikami słabszymi...


Swoetny pomysl, dla mnie po 1. Jesli ktos ma leszczy na lawie to z automatu nizszy ts powinien wskakiwac

Offline akisz1

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 24
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.08.2009r.
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2918 dnia: Maj 28, 2015, 21:02:38 »
Dziś z agenta 3 gwiazdkowego wypadł Pjanić  8)

Offline Qrul

  • Zasłużony
  • *
  • Join Date: Maj 2015
  • location:
  • Wiadomości: 115
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 12.05.2015r.
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2919 dnia: Maj 28, 2015, 21:06:50 »
Dziś z agenta 3 gwiazdkowego wypadł Pjanić  8)


To niezłego farta miałeś :)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2919 dnia: Maj 28, 2015, 21:06:50 »