Autor Wątek: West Ham United F.C.- The Hammers on the way to victory! #33  (Przeczytany 27354 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline espon

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 90
  • Dostał Piw: 26
  • Na forum od: 14.11.2012r.
  • "Setki wyrzeczeń, jeden sukces"
  • Gram w: Fifa 14
Odp: West Ham United F.C.- The Hammers on the way to victory! #31
« Odpowiedź #100 dnia: Sierpień 11, 2015, 11:36:09 »

#31
28.04.16



Walczymy już tylko dla siebie


Witam! Tak na początek...Alex powiedz co zaważyło o wynikach w ostatnich meczach? Czy to już koniec marzeń o Europie?
Ciężko cokolwiek mówić w takiej sytuacji. Po ostatnim spotkaniu na analizie pomeczowej zostało już chyba wszystko powiedziane. Nie tak miała wyglądać końcówka sezonu, a przez ostatnie rezultaty można stwierdzić, że walczymy już tylko dla siebie.

No właśnie. Celem była LE, otworzyła się szansa w FA Cup.
Zgadza się, ale z przykrością trzeba stwierdzić, że najzwyczajniej nie byliśmy na to gotowi. Wizja sukcesu musiała nas zdeprymować i proszę mi wierzyć, ale trudno cokolwiek mówić w takiej chwili. Po dobrym sezonie, końcówką mogliśmy sobie sprawić ogromny prezent, ale obecnie nie jesteśmy już w stanie zająć 5 miejsca, więc Europa odjechała.

Co do swojej postawy nie możesz mieć chyba zarzutów?
Ależ i owszem mogę. Zawiniła cała drużyna, ale sam wiem, że nie zrobiłem też wszystkiego idealnie.

Jesteś jednak kluczową postacią w drużynie i do ciebie można mieć chyba najmniej pretensji?
Zawsze mówiłem, że imię i nazwisko zawodnika nic nie znaczy. Każdy musi się przecież pokazywać w drużynie z jak najlepszej strony. Ostatnie występy podbudowały moją formę, ale proszę spojrzeć na początek sezonu. Nie było wcale ciekawie i byłem się o przyszłość.

Przez cały sezon było widać, że budujecie dobre relacje. Czy teraz na finiszu dostrzegasz poprawę?
Z biegiem czasu zawsze jest lepiej, ale jednak nie jest to wszystko jeszcze idealnie poukładane. Jesteśmy inną drużyną niż kiedyś, ale ciężko jest coś porównywać. Paru piłkarzy odeszło i przyszli młodzi. Potrzebujemy czasu jako zespół, aby popracować nad pewnymi fragmentami gry. Po prostu potrzebujemy czasu, by się zgrać i myślę, że przyszyły sezon może być lepszy.

W porównaniu z poprzednim to i ten jest lepszy, ale niedosyt na pewno będzie. Szkoda przede wszystkim tych remisów. Strasznie ich dużo?
To prawda i to jest naszą zmorą. Należy jednak pamiętać, że jak nie można wygrać, to trzeba umieć chociaż zremisować, bo później ten punkt może okazać się bardzo ważny. U nas zadziałało to jednak tak, że mamy za dużo tych podziałów oczek i teraz się to na nas mści, że brakuje nam tych punktów.

Co ze skutecznością? Może to ona była kluczowym elementem?
Na pewno tak, bo strzeliliśmy mało tych bramek, ale również i dużo tracimy. To powoduje wspomniane remisy, a cały czas pracujemy nad skutecznością, bo wiemy, że jest to nasz słaby punkt.

Warto byłoby także zapytać o przyszłość. Wybierasz się gdzieś?
Tak na wakacje~śmiech~~, ale dopiero po sezonie. Hmmmmmm.... jeśli chodzi wam jednak o klub, to... Ja i transfer? na razie w ogóle o tym nie myślę. Jest mi tu dobrze, więc nie myślę o przenosinach, teraz nie skupiam się na tym, bo chcę wygrywać i odnosić sukcesy.

Czy tym sukcesem będzie występ z West Hamem na arenie międzynarodowej?
Marzymy o tym i w przyszłym sezonie będziemy starali się tego dopilnować. Za wszelką cenę postaramy się awansować, fajnie byłoby tam się dostać i grać z silnymi rywalami. Zrobimy wszystko, by w niej zagrać.

Na koniec mógłbyś dodać coś na ostatnie trzy kolejki... Co możesz zagwarantować?
Zagwarantować nie mogę nic, ale mogę zapewnić, że zagramy na 100% i pokażemy, że przed nowym sezonem będzie można nas stawiać wysoko. Liczymy na to.

W takim razie dziękuję za rozmowę.
Ja również. Pozdrawiam.




Spoiler for Hiden:
Nadeszła wiekopomna chwiła... dawaj do nas na grilla  ;D
8 czerwca ostatnie logowanie do Fify... 25 czerwca ostatni post... 11 sierpnia kolejny odcinek. Straszny przestój się tu u mnie porobił. Jak wczoraj wbiłem na grę to nie wiedziałem nawet w którym momencie znajduje się WHU. Trzeba trochę podgonić i ogarnąć, bo już ciągnęło mnie do pisania  :P
Ale jak to bywa są sprawy ważne i ważniejsze, praca, obowiązki, a jak Cię jeszcze dziewczyna zmywa to już w ogóle: "klapa", "dół", i "nic nie robienie".  >:D Ale trza się ogarnąć i powoli się rozkręcić, korzystać z urlopu  8) Na razie wkręcam się powoli... muszę nabrać znowu rutyny. Do Was karierowicze nieprędko wpadnę z komentarzem, ale co do niektórych to regularnie zaglądałem... tak Artur do Ciebie mówię  ;D Łapcie tam u góry wywiad, który miał swój początek już dawno.... oj długo ten Song czekał, abyście go usłyszeli  :police:

I jeszcze ten tego... 100 post w wątku  :angel: Oby do kolejnej setki  ;)

Offline makapaka.

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Maj 2011
  • location:
  • Wiadomości: 311
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 23.05.2011r.
  • Milan.
  • Gram w: ...
Odp: West Ham United F.C.- The Hammers on the way to victory! #31
« Odpowiedź #101 dnia: Sierpień 11, 2015, 12:08:44 »
Dobrze, że wracasz do tego opowiadania. Niezły wywiad z Songiem, nigdy nie przysłuchiwałem się jego wypowiedziom ale sądzę, że te słowa pasują do niego.
Cieszą słowa, że nigdzie się z Londynu nie wybiera, no jedynie na te wakacje ;). Zmoczyli ten sezon ale w przyszłym muszą powalczyć co najmniej o te puchary.
Trochę czasu teraz masz to myślę, że i na rower jakiś się znajdzie >:D , jak tam jeździsz coś?

Offline LonG_7

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2014
  • location:
  • Wiadomości: 19
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 15.07.2014r.
  • 決してあきらめない
Odp: West Ham United F.C.- The Hammers on the way to victory! #31
« Odpowiedź #102 dnia: Sierpień 11, 2015, 15:37:59 »
Przyznaj się - zwycięstwo WHU z Arsenalem Cię natchnęło do powrotu :D

Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Odp: West Ham United F.C.- The Hammers on the way to victory! #31
« Odpowiedź #103 dnia: Sierpień 11, 2015, 17:22:43 »
No w końcu powracasz ;) Skromnie bo od wywiadu zacząłeś, ale wiem już że jak wpadniesz w trans pisania to nikt Cię nie zatrzyma ;D

Offline espon

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 90
  • Dostał Piw: 26
  • Na forum od: 14.11.2012r.
  • "Setki wyrzeczeń, jeden sukces"
  • Gram w: Fifa 14
Odp: West Ham United F.C.- The Hammers on the way to victory! #31
« Odpowiedź #104 dnia: Sierpień 12, 2015, 16:53:56 »
Trochę czasu teraz masz to myślę, że i na rower jakiś się znajdzie >:D , jak tam jeździsz coś?
Oj chłopie czas to ja na rower mam zawsze mimo wszystkiego :P Pech chciał, że od pierwszego tygodnia wakacji wyłączyła mnie z jazdy kontuzja  :-\ Ale 22 wracam na polskie dziurawe drogi :P

Przyznaj się - zwycięstwo WHU z Arsenalem Cię natchnęło do powrotu :D
A nie, nie :D Powrót to tylko owoc przerwy, której się nie planowało. Miałem pisać nadal. A tak po za tym to co się dzieje z WHU na bieżąco to nawet nie wiem :P Znaczy się słyszałem, że tam Cech nie miał z nimi łatwego debiutu, ale też i słyszałem, że w el.LE z jakimiś "ananasami" chyba dostali? ;)

No w końcu powracasz ;) Skromnie bo od wywiadu zacząłeś, ale wiem już że jak wpadniesz w trans pisania to nikt Cię nie zatrzyma ;D
No tak się złożyło na ten wywiad akurat, ale on swój początek miał już w czerwcu w Wordzie :D Trzeba było go tylko odkurzyć

Offline espon

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 90
  • Dostał Piw: 26
  • Na forum od: 14.11.2012r.
  • "Setki wyrzeczeń, jeden sukces"
  • Gram w: Fifa 14
Odp: West Ham United F.C.- The Hammers on the way to victory! #32
« Odpowiedź #105 dnia: Sierpień 14, 2015, 21:42:28 »

#32
29.04.16



Jääskeläinen kończy karierę


Jussi Jääskeläinen wydał oświadczenie, które nieco zaskoczyło działaczy The Hammers. Doświadczony gracz ekipy Sama Allardyce, która ma za sobą w miarę udany sezon, zakończy grę w klubowych barwach. – Poinformowałem o tym trenera już wcześniej. Przez ostatni rok ta decyzja dojrzewała we mnie coraz bardziej, a wiek robi swoje. – napisał w oświadczeniu bramkarz West Hamu.
W Londynie nikt nie spodziewał się, że Jussi rozstanie się z drużyną już w tym sezonie. Jak podaje oficjalna strona zespołu, bramkarza "Młotów" bardzo szanowali pozostali gracze, a sam trener uważał go za swoją prawą rękę, gdyż zawodnik często swoim doświadczeniem wprowadzał spokój w szatni. Wprawdzie ostatnio Fin stracił miejsce w składzie na rzecz młodszego Adriana, ale pierwsze sezony miał w klubie świetną pozycję i była ona niepodważalna do dzisiaj. Sam twierdził, że w Londynie jest mu dobrze nawet na ławce, a sędziwy wiek nie stanowił dla niego przeszkody.
Teraz jednak najwyraźniej zmienił zdanie, bo powodem rezygnacji okazał się wiek. Bramkarz The Hammers skończy w tym roku 42 lata i nie widział szansy, aby w przyszłym sezonie móc grać dalej na pełnych obrotach. Podobno już przed sezonem rozmawiał ze swoimi doradcami i zapewniał ich, że odejdzie, jeśli tylko poczuje, że jest to odpowiedni moment. -Nie ma lepszego momentu, by ogłosić taką decyzję. Mamy za sobą dobry sezon w przeciwieństwie do poprzedniego, a zawsze chciałem rozstać się w dobrym momencie. W przyszłym sezonie potrzeba świeżych sił, jeśli West Ham chce awansować do Europy. Nie mam sensu blokować miejsca.napisał w specjalnym komunikacie.
W związku z rezygnacją Jääskeläinena angielski zespół może mieć duży problem ze znalezieniem alternatywy. – Jego odejście to bardzo poważny problem. Z tyłu zawsze mieliśmy gwarancję sukcesu na wypadek kontuzji Adriana. Dlatego kłopot zrobił się poważny. Straciliśmy dobrego bramkarza. Trener powinien poczekać i zobaczyć, jak rozwinie się sytuacja. Na razie jesteśmy jednak pewni, że Spiegel jest zbyt młody, aby mógł zostać bramkarzem numer 2. – mówi prezes West Hamu. Jasne stało się więc, że klub będzie musiał poszukać na rynku zawodnika, który mógłby pogodzić się z rolą rezerwowego, a jednocześnie być gotowym do gry w każdej zaistniałej sytuacji.

Offline Marvauane

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2014
  • location: Radzyń Podlaski
  • Wiadomości: 16
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 18.11.2014r.
Odp: West Ham United F.C.- The Hammers on the way to victory! #32
« Odpowiedź #106 dnia: Sierpień 14, 2015, 22:52:26 »
Fajnie, że wracasz.  :) Jääskeläinen to dobry bramkarz, a jego doświadczenie na pewno nie raz by pomogło, ale jak woli zawiesić buty na kołku to jego decyzja. Problemem będzie zastąpić taką alternatywę dla Adriana jaką był Jussi.

Offline espon

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 90
  • Dostał Piw: 26
  • Na forum od: 14.11.2012r.
  • "Setki wyrzeczeń, jeden sukces"
  • Gram w: Fifa 14
Odp: West Ham United F.C.- The Hammers on the way to victory! #33
« Odpowiedź #107 dnia: Sierpień 31, 2015, 14:00:59 »

#33
12.05.16



Godny finisz i pożegnanie Jääskeläinena


36 kolejka
Upton Park| 04.05.16; 16:00
West Ham United 1:0 Tottenham
Enner Valencia 26'

West Ham w spotkaniu z Tottenhamem grał już tylko o honor, zespół przyjezdnych o realne wciąż wicemistrzostwo. Jednak postawa na boisku obu ekip sprawiała wrażenie jakby role się odwróciły. Sam Allardyce mógł pokombinować ze składem, ale ostatecznie poza Cole w ataku nie doczekaliśmy się niespodzianek. Młoty zagrały mocną jedenastką, a okazję do pożegnania z kibicami dostał Jussi Jääskeläinen. Jak się okazało po meczu na przedmeczowej rozgrzewce lekkiego urazu nabawił się Linetty, który był przymierzany do pierwszej jedenastki. Mecz od początku układał się po myśli gospodarzy, którzy byli mocno zmobilizowani i często gościli pod "świątynią" Llorisa. Mimo tego udało im się umieścić piłkę w siatce tylko raz za sprawą Valencii w 26 minucie, a wszyscy zgromadzeni na stadionie wiedzieli, że tych bramek powinno być więcej. Druga część gry wyglądała w sumie podobnie, ale żadna z drużyn nie sprawiła, aby któryś z bramkarzy musiał wyjmować piłkę z siatki. Taki stan rzeczy bardzo ucieszył fińskiego bramkarza klubu z Londynu, który w swoim przedostatnim meczu na Upton Park zachował czyste konto.




37 kolejka
Upton Park|07.05.16; 19:45
West Ham United 2:0 Crystal Palace
Javier Hernandez 9', Enner Valencia 83'

Mecz z najsłabszą ekipą tegorocznego sezonu dawał nadzieję, że West Ham w ostatni meczu u siebie zaprezentuje swoim kibicom kanonadę i podziękuje im tym samym za doping przez cały sezon. Spełnione zostało tylko część wyzwań, gdyż nie widzieliśmy wielu bramek, ale za to spotkanie stało na wysokim poziomie. Crystal nie położyli się przed gospodarzami i w niektórych momentach napsuli nieco krwi obronie Młotów, a gdyby nie świetna postawa żegnającego się z West Hamem Jääskeläinena uwieńczyliby swój występ nie jedną bramką. Na szczęście to co nie wpadło gościom, udało się wpaść bardzo szybko piłkarzom Allardycego. Już w 9 minucie odblokował się Chicharito, a pod koniec meczu wynik ustalił niezawodny w lidze Valencia. Po końcowym gwizdku fani przygotowali dwie oprawy... jedna dla fińskiego bramkarza z podziękowaniami, a druga dla całej ekipy również z podziękowaniem oraz jasnym przekazem "Za rok chcemy pucharów". Ile z życzeń uda się spełnić sprawdzimy za rok, ale przed nami ostatnia ligowa kampania.




38 kolejka
City of Manchester Stadium| 11.05.16; 16:00
Manchester City 1:1 West Ham United
Stevan Jovetić 59' - Adriano 72'

Po ostatnim gwizdku sędziego na stadionie w Manchesterze panował niedosyt. Niedosyt z obu stron.. Podział punktów sprawił, że żadna z ekip nie spełniła swoich nadziei, a więc pozostawał żal, że to już koniec sezonu. Na szczęście ligowa kampania wróci niebawem i wtedy obie drużyny będą miały najlepszą sposobność, aby poprawić swoje notowania na boiskach Barclays Premier League. West Ham wyszedł na ten pojedynek w ekstremalnym składzie- bez Valencii, Noble, Jarvisa czy Alvesa. Zastąpili ich za to gracze dla których była to ostatnia szansa a pokazanie się przed letnim okienkiem m.in. Carroll. Jak wypadli nie nam to oceniać, ale działacze West Hamu już na pewno to uczynili. Pierwsza połowa nie przyniosła nam bramek... zrewanżowano się w drugiej odsłonie, kiedy do siatki trafił król strzelców obecnego sezonu Stevan Jovetić. Uczynił to z rzutu karnego po faulu Collinsa, który w ostatnim czasie złapał dobrą formę. Goście cały czas żyli nadzieją, że w ostatnim ligowym pojedynku uda im się nie przegrać. Walka została nagrodzona, bo nie dość, że udało im się wyrównać po pięknym strzale Adriano to jeszcze mieli wiele okazji, aby odwrócić losy pojedynku. Ostatecznie jednak ostatni mecz w tym sezonie zakończył się podziałem punktów... dla West Hamu był to 16 remis w sezonie.





Spoiler for Hiden:
Z przyczyn czasowych i osobistych bez skrótów. Jest dograny pierwszy sezon, a więc jest już jakiś pozytyw. Mam nadzieję, że dział będzie aktywny przez userów i dogram jeszcze kolejny sezon :)

Offline ebistal

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 611
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 13.06.2011r.
Odp: West Ham United F.C.- The Hammers on the way to victory! #33
« Odpowiedź #108 dnia: Wrzesień 01, 2015, 12:17:14 »
No no no, końcówka sezonu znakomita w twoim wykonaniu. Dwa zwycięstwa i remis z wicemistrzem, gratki. W meczu ze Spurs powinieneś wygrać znacznie więcej,ale liczy się, że trzy oczka wpadają na twoje konto. Crystal Palace raczej nie było dla ciebie problemem, co pokazałes zwycięstwem 2:0, na koniec trafiła Ci się wisienka na torcie, która de facto wpadła w twoje ręce. Remis City na koniec sezonu nie jest dla nich dobrym rezultatem, bo gdyby United poniosło by porażkę to mogliby żałować niewykorzystanej szansy na mistrzostwo.Ty zaś grałeś do samego końca i o to chodzi !

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: West Ham United F.C.- The Hammers on the way to victory! #33
« Odpowiedź #108 dnia: Wrzesień 01, 2015, 12:17:14 »