Autor Wątek: Boston United  (Przeczytany 17659 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Boston United
« dnia: Marzec 19, 2015, 11:54:35 »

Gra: Football Manager 2014
Dodatki: Patch 14.3.0 + uaktualnienie FM 2014 Revolution Final Update CA/PA FIX na dzień 6​.9.2014
Baza danych: średnia
Kraj: Anglia
Liga: Skrill North (6. poziom ligowy)
Klub: Boston United Football Club
Przydomek: Pielgrzymi
Rywale: Lincoln City FC, Gainsborough Trinity FC
Status finansowy: W porządku
Stadion: York Street (pojemność: 6643, w tym 1826 miejsc siedzących)
Status: półzawodowy
- Zadowalająca baza treningowa
- Kiepskie obiekty młodzieżowe
- Zadowalający system szkolenia młodzieży
- Podstawowa siatka wyszukiwania juniorów

Cel: zdobyć mistrzostwo kraju w przeciągu 10 sezonów.

Ograniczenia:
- Kadra zespołu złożona tylko z zawodników posiadających obywatelstwo angielskie (uznaje również podwójne obywatelstwo np: Ghana / Anglia)
- Limit wiekowy to 30 lat. Zawodnik przed skończeniem trzydziestu wiosen musi zostać sprzedany lub zwolniony.
- W głównej mierze zatrudnianie zawodników tylko tych poddanych obserwacji przez scoutów, trenerów, agentów piłkarskich. Oczywiście będą wyjątki, ale postaram się robić transfery tak by maksymalnie 2 na 10 piłkarzy było wyłącznie moim wymysłem, a reszta polecana ma być przez scoutów lub sztab szkoleniowy.
- Nie korzystać z gotowców tj. taktyk, planów treningowych itp.


Kadra jaką zastałem na starcie:

Bramkarze:

REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Wszyscy nawet jak na poziom Skrill North są niestety za słabi. Plus albo i minus? Są młodzi. Hewitta od razu skreślam, ale Vince z Kingiem będą rywalizować o miejsce w wyjściowym składzie. Cały czas jednak będę się rozglądać za wzmocnieniem tej pozycji jeśli chcę myśleć o barażach i awansie.

Prawa obrona:

REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Chyba najlepiej obsadzona pozycja w zespole. Zdecydowanym numerem jeden będzie Marrs, a Marshall zmiennikiem. Niewykluczone jest też to, że Marshall będzie wystawiany w środku pomocy, bo aż wstyd byłoby nie wykorzystać jego umiejętności, a głupotą byłoby też hamowanie jego rozwoju poprzez brak regularnych występów w zespole.

Lewa obrona:

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Ależ jest przesyt na pozycji leftbacka. Aż nie wiem kogo wystawić... A tak całkiem na serio to jedynym lewym obrońcą w zespole jest wychowanek Arsenalu - Rene Steer. Całkiem dobre umiejętności jak na Skrill North. Mimo to i tak będę szukał równorzędnego lub lepszego zawodnika na to miejsce. Koniecznie.

Środek defensywy:

REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Środkowych obrońców mam trzech, a właściwie to dwóch bo Dawson nie powinien być brany w ogóle pod uwagę. Planuję ściągnąć jakiegoś lidera obrony, więc zarówno Pidge jak i Galinski (urodzony w Lincoln, posiada podwójne obywatelstwo) będą walczyć o pozostałe jedno miejsce na środku obrony. Być może ściągnę też jakiegoś młokosa do drużyny U-18 i on wtedy będzie numerem 4. Dawson jak pisałem wcześniej pozostaje tylko i wyłącznie jako opcja ratunkowa w przypadku kontuzji i zawieszeń.


Defensywny pomocnik:

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Jedynym nominalnym defensywnym pomocnikiem jest Indy Aujla - bardzo ciekawa postać. Pomocnik w przeszłości został wybrany najlepszym młodym piłkarzem roku w Bradford City, a jeszcze całkiem niedawno jako 23-latek był grającym menedżerem belgijskiego klubu RRFC Montegnée występującego w 4. lidze belgijskiej. Może i jego staty nie powalają, ale będzie u mnie zmiennikiem Marshalla lub nowo przybyłego DMa.


Środkowi pomocnicy:

REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Środek pola jest stosunkowo mocny, ale nie obejdzie się bez wzmocnień. Jeszcze dwóch lepszych bądź równych poziomem umiejętności piłkarzy by się przydało. Według raportów Jake Hall ma większą przyszłość jako defensywny pomocnik lub prawy obrońca aniżeli środkowy pomocnik, więc być może przemianuję go na którąś z tychże pozycji.

Prawa flanka:

REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Prawe skrzydło to jakaś tragedia. Ani jeden, ani drugi, ani trzeci nie będzie miał u mnie miejsca w wyjściowym składzie. Ławka co najwyżej. Najchętniej bym ich sprzedał już teraz, ale nie chcę pochopnie wydawać kasy na nowych piłkarzy i kupować byle kogo. Zobaczę jak będą spisywać się w sparingach. Wszyscy dostaną szanse też na innych pozycjach, ale to i tak w ostateczności. Semple wygląda w sumie obiecująco, ale zgodnie z ograniczeniem wiekowym niedługo się z nim rozstanę.

Lewa flanka:

brak piłkarzy ew. Ben Fairclough, Ryan Semple (patrz wyżej) lub Marc Newsham (patrz niżej)

Bardzo śmieszne. Pozycja która wymaga wzmocnienia tu i teraz. Mógłbym wystawiać kogoś z tej dwójki wymienionej wyżej, ale chcę bić się o miejsce w górnej części tabeli, a nie o bezpieczne utrzymanie w lidze. Priorytet jeśli chodzi o transfery.


Atak:

REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Potencjał Ci piłkarze mają, ale nie jestem pewien czy to wystarczy. Newsham i Dickinson na dzień dobry poinformowali mnie, że są ambitni i chcą odejść do lepszego klubu. Newshama postaram się zatrzymać za wszelką cenę (możliwość gry na lewej flance), ale za Dickinsonem płakać chyba nie będę. Po drugie Dickinson zarabia dosyć dużo w porównaniu do swych umiejętności, a po trzecie nie lubię charakternych gości w drużynie. Weir-Daley też zarabia sporo, a za dwa miechy będzie mieć 29 lat, więc postaram się sprzedać go póki to możliwe. Na chwilę obecną Newsham będzie grał jako lewy skrzydłowy, a numerem jeden na szpicy będzie Ricky Miller (do którego mam sentyment z FM 2012). Saunders będzie musiał poczekać na swoją szansę. Oczywiście jeśli nadarzy się okazja sprowadzenia lepszego napadziora to z niej bez wahania skorzystam.



Piłkarze, których się pozbyłem:

REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Tylko trzech piłkarzy stało się ofiarami moich ograniczeń. Mills za stary, a Kormis i Dongo nie spełniają wymogów co do narodowości. Mills może i by się przydał, ale płakać nie będę. Ci dwaj młokosy i tak nie mieliby przyszłości w moim zespole. Powodzenia!

Offline PrezesRady

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sie 2014
  • location:
  • Wiadomości: 300
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 24.08.2014r.
  • Gram w: PES 6
Odp: Boston United
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 19, 2015, 12:24:19 »
No to masz we mnie stałego czytelnika. W końcu grasz, a nie tylko "grasz" w FMa. Dodatkowy plus za ograniczenie sobie zasad zbliżonych do kultowych HC.

Offline Bartekeuro

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location:
  • Wiadomości: 2288
  • Dostał Piw: 116
  • Na forum od: 03.04.2010r.
Odp: Boston United
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 20, 2015, 15:33:53 »
FM ? Szczerze to nigdy dłużej nie pograłem w żadnego f'ma.

Klub jak zwykle z dolnej półki co jest już Twoją normą w karierach  ;) Ciekawy jestem jak to wszystko się dalej rozwinie.
   


Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Boston United
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 20, 2015, 16:36:16 »
Musisz być niezły kozak z FMa  ;)
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Boston United
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 20, 2015, 22:08:29 »
Dodatkowy plus za ograniczenie sobie zasad zbliżonych do kultowych HC.
No właśnie te zasady jako wyzwanie bardziej mnie motywują by pociągnąć karierę jak najdłużej :)

Musisz być niezły kozak z FMa  ;)

Nie jestem :D Ale to jest najzabawniejsze :P Jedni biorą gotowe taktyki, plany treningowe, kupują największe talenty w grze, wykorzystują bugi i koniec końców wygrywają wszystko jak leci :) Ja robię inaczej :) Nie kupuję zawodników pod taktykę, ale ustawiam taktykę pod tych co mam a założenia meczowe wedle przeciwnika z jakim mam się mierzyć. To jest najciekawsze w FMie. Żadnej automatyki :) A że uczę się metodą prób i błędów to w jednym spotkaniu mogę wygrać 7:1, a w kolejnym ze słabszym przeciwnikiem wtopić 0:4 :D Bywa i tak :) Grunt by chciało się grać dalej mimo porażek :) Z Boston Utd czeka mnie nie lada wyzwanie bo dotychczas najsłabszą drużyną jaką grałem było Blackpool w League One (3. liga angielska) bodajże w sezonie 2018/19 (kariera wcześniej Jagiellonią i Borussia Monchengladbach). :D Więc sam jestem ciekaw jak się to potoczy i czy w przeciągu tych 10 sezonów dam radę w ogóle awansować do Premier League :D


// Następny post w niedzielę (podsumowanie sparingów).
« Ostatnia zmiana: Marzec 20, 2015, 22:13:22 wysłana przez thekrzychu »

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Boston United
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 22, 2015, 11:29:08 »
Lipiec 2013*:

Transfery:

Do klubu:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE (wyp. z Cambridge)
REJESTRACJA lub LOGOWANIE (wyp. z Walsall)
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE    :o ale kocur!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Transfery z klubu:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE --> Hyde F.C. 2.2 tyś (+ klauzule na dodatkowe 2 tyś. w zależności od występów piłkarza) :jupi:
 
Mecze towarzyskie:

6/7/2013 r. Boston United 1-4 Dag & Red (Ricky Miller)
13/7/2013 r. Boston United 2-3 Dundee United (Ben Fairclough; samobój)
17/7/2013 r. Boston United 5-0 Worksop Paramore (Sarmento, Wooton, Newsham, Miller, Spencer)
27/7/2013 r. Boston United 1-1 Cardiff U-21 (Chris Turner)
30/7/2013 r. Boston United 0-1 Alfreton Town
 
Był to bardzo ciężki i pracowity miesiąc. Udało się pozyskać dwunastu piłkarzy z czego większość to inwestycja w przyszłość. Najważniejszym transferem jest wypożyczenie Garnera z Cambridge, który ma 4,5 * poziomu umiejętności na poziom Skrill Premier, a Boston gra przecież w Skrill North, czyli ligę niżej. Na razie ma trochę problemów ze zgraniem się z kolegami z nowego zespołu, ale jeśli się już zaadoptuje to powinien zostać niekwestionowanym liderem zespołu i gwiazdą ligi.

Nie wiem jakim cudem udało się opchnąć Weir-Daleya, bo jest bardzo mizernym grajkiem i nie sądziłem, że ktoś go będzie chciał :) Pieniążki z tego transferu przeznaczę zapewne na wzmocnienie sztabu szkoleniowego bo ten obecny jest przeciętny, żeby nie powiedzieć - słaby...

O sparingach w zasadzie nie ma co pisać. Szukałem głównie optymalnego ustawienia i sprawdzałem zawodników na różnych pozycjach. Na chwile obecną formacja 4-1-4-1 całkiem dobrze się spisuje, chociaż mam alternatywę w postaci 4-4-2 (diament) oraz 4-3-3. Wyniki są jakie są, ale to piłkarze Bostonu mieli więcej okazji do strzelenia goli, a bramki traciliśmy głównie po głupich błędach obrońców. Wyjściowa jedenastka w miarę się już wyklarowała, ale bez wzmocnień na prawym skrzydle będzie cholernie ciężko w lidze. Mam nadzieję, że uda sie kogoś ściągnąć.



* - Lecę według daty w grze, która niestety jest błędna, bo powinien być rok 2014.

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Boston United
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 23, 2015, 09:59:30 »
Sierpień 2013 cz. 1:

Transfery:

Do klubu:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE za darmo z Bishop's Stortford
REJESTRACJA lub LOGOWANIE za darmo z Boreham Wood
REJESTRACJA lub LOGOWANIE z wolnego transferu


Transfery z klubu:
brak
 
Mecze towarzyskie:

3/8/2013 r. Boston United 0-0 Belper Town
8/8/2013 r. Boston United 3-2 Bourne Town (Turner, Mills x 2)
12/8/2013 r. Boston United 1-0 Brigg Town (Sarmento)

Ostatnie sparingi nie były dla nas udane, ale mam tu na myśli tylko i wyłącznie grę całego zespołu. Co z tego, że wygraliśmy ostatni sparing z zespołem grającym w ósmej lidze, skoro to oni byli częściej przy piłce i to oni mieli więcej okazji na zdobycie goli ? Najbardziej zawodzi nas środek obrony. O ile do Garnera nie można się przyczepić to Galiński czy Piergianni przyprawiają mnie o palpitacje serca. Jest jeszcze Bobby Aisen, ale drobny uraz w meczu z Belper Town wyklucza go z gry w pierwszym meczu ligowym.

Jeśli chodzi o transfery to pozyskałem jeszcze trzech (mam nadzieję, że solidnych) grajków. Każdy z nich ma swoje plusy i minusy, ale Bakera chciałem mieć koniecznie u siebie, gdyż liczę na jego umiejętności bicia stałych fragmentów gry. Reszta teoretycznie jako rezerwowi, bowiem Ryan Semple, Jamie McGhee i Ben Fairclough nie wykorzystali swych szans w sparingach i zostali skreśleni na zawsze. Co prawda przez najbliższe 3 miesiące zostawię ich w klubie jeśli któremuś z moich skrzydłowych przytrafi się poważniejsza kontuzja, a po drugie oni i tak są na kontraktach tymczasowych więc jak nie będą grać to nie będą mieć pretensji.
 
Na ligę przystępuję bez 3 piłkarzy: Bobby Aisen (stłuczona szczęka; 1 mecz przerwy), Indy Aujla (przepuklina sportowa, ~ 2-3 mecze), oraz bez Granta Spencera (naciągnięta pachwina; ~ 5-7 spotkań), więc całe szczęście nie są to jakieś znaczące osłabienia i mam nadzieję, że sezon zaczniemy z grubej rury.

 
Mecz ligowy:

Skrill Premier (1. kolejka) 17/8/2013 r.

  Stockport County - Boston United 

Gospodarze już w swej pierwszej akcji wyszli na prowadzenie. Dury stracił piłkę na rzecz Moke, ten dośrodkował w pole karne i Dickinson pewnie umieścił piłkę w siatce. Moment dekoncentracji i tracimy bramkę, no ale nic gramy dalej.  W 35. minucie Garner po rzucie rożnym trafił w poprzeczkę. Bramkarz gospodarzy wznawia grę, jedno, drugie i trzecie podanie i Stockport prowadzi już 2-0. Gola zdobył Jevons, a Piergianni po raz drugi zaspał w tym meczu. W 53. minucie straciliśmy trzecią bramkę. Dośrodkowanie Craneya z wolnego, Tunniclife trąca piłkę głową i ta grzęźnie w siatce. Po godzinie gry zdecydowałem się na zmienienie dwóch piłkarzy i przejście na formację 4-3-3 (lub 4-5-1 jak kto woli). Zaskoczyło. Raz po raz stwarzaliśmy sobie dogodne okazje, ale udało się zdobyć tylko bramkę honorową w 83. minucie. Rezerwowy Miller pięknie wykończył akcję zaczętą przez Sarmento na prawej flance.

Podsumowując: Graliśmy źle. Formacja 4-1-4-1 idzie do lamusa i w następnym meczu postawię na 4-3-3. Czas też zrezygnować ze sztywnego, bezpośredniego futbolu na płynniejszą grę opartą na krótkich podaniach. Być może pomyliłem się też z wyborem kadry na to spotkanie, bo taki Piergianni czy Newsham zdecydowanie nie mają formy, a Baker został zbyt szybko wrzucony do wyjściowej jedenastki, bo przecież dopiero co dołączył do zespołu.

Cytuj
Skrill Premier (1. kolejka)
17/8/2013 r.  godz. 15:00 w Edgeley Park (Stockport). Sędzia: L. Metcalfe.   Pogoda: słonecznie, 28 stopni C.

Stockport County 3-1 Boston United
83. min - Ricky Miller (as. Sarmento)

Boston (4-1-4-1): St Louis-Hamilton - Marrs, Garner, Piergianni (61' Galinski), Drury - Abdullahi - Sarmento, Ross (83' Ifil), Milnes, Baker (61' Miller) - Newsham

MOTM: James Tunniclife (Stockport) - 8.1

___

Spoiler for "Info o poście meczowym, stylu i częstotliwości dodawania postów":
Styl postu według mnie fajnie się prezentuje. Zawarte jest w nim prawie wszystko co być powinno. Wygląda schludnie, przejrzyście, a co najważniejsze nie zabiera mi dużej ilości czasu. Wilk syty i owca cała. Następne posty będą raczej podsumowaniem miesięcznym po 3 - 5 spotkań naraz, ale będę opisywać tylko jedno, bądź dwa ciekawsze spotkania. Zresztą nie ma co pisać szczegółowo skoro i tak większość z Was nie zna piłkarzy z mojego zespołu a co dopiero z innych; dlatego też wolę pisać ogólnikowo, a szczegóły pozostawić samemu sobie. Nie ma co nimi Was zadręczać :)

Posty pojawiać się będą regularnie. Postaram się, aby pomiędzy jedną notką, a drugą nie było przerwy dłuższej niż 5 dni :)

A i bym zapomniał...co miesiąc będzie pojawiać się tabela ligowa.

Jeśli ktoś ma jakieś zastrzeżenia, opinie, propozycje do innego wyglądu postu, proszę o tym wspomnieć w komentarzu :) Dzięki :)
« Ostatnia zmiana: Marzec 23, 2015, 10:08:51 wysłana przez thekrzychu »

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Boston United
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 25, 2015, 08:59:25 »
Sierpień 2013 cz. 2:

Transfery:
brak

Kontuzje, urazy, absencje:
Grant Spencjer [PŚ] - naciągnięte ścięgno pachwiny dnia 11/8/2013. Przewidywany powrót: 3-4 tygodnie.
Sam Hurrell [PL] - skręcony staw kolanowy dnia 22/8/2013. Przewidywany powrót: 3-4 tygodnie.
Scott Dawson (OŚ) - grypa dnia 23/8/2013. Przewidywany powrót: 8-10 dni.
Alli Abdulahi (DP) - złamany obojczyk dnia 31/8/2013. Przewidywany powrót: 4-6 tygodni.
Levi Rowley (OPL) - przeziębienie dnia 31/8/2013. Przewidywany powrót: 3-5 dni.

 
Mecze ligowe:

20/8/2013 r. (2. kolejka) Boston United [18] 4-0 AFC Telford United [16 miejsce w tabeli] (Ifil x 2, Ross - rz. k., Mills)
24/8/2013 r. (3. kolejka) Boston United [7] 1-0 Leamington FC [15] (Mills)
26/8/2013 r. (4. kolejka) North Ferriby United [14] 0-4 Boston United [4] (Mills, Drury, Sarmento, Garner)

Nawet nie wiem co napisać. Kompletnie nie spodziewałem się tak dobrej gry podopiecznych, a tym bardziej takiej ilości zdobytych bramek. Fakt może sama nasza gra w piłkę nie wygląda najlepiej, ale w futbolu liczy się tylko końcowy wynik, więc póki zdobywamy punkty nie mam zamiaru nic zmieniać.

Garner rozgrywa fenomenalne spotkania w sercu defensywy, Mills złapał wysoką formę i strzela co spotkanie, Ross zaskakująco ciśnie w środku pomocy, ale co najciekawsze młody Sarmento wygryzł teoretycznie lepszych Bakera czy Morgana ze składu. Jeśli chodzi o bramkarzy to czy wystawię St. Louis-Hamiltona czy Kinga, obaj spisują się poprawnie. Trochę mam problemów z obsadą lewej strony obrony, bo zarówno Drury jak i Steer grają bardzo przeciętnie (dobrze w ofensywie, słabiej w obronie).

 
Najciekawsze spotkanie miesiąca:

Skrill Premier (5. kolejka) 31/8/2013 r.

[3] Boston United - Worcester City FC [17]

Pierwszy kwadrans spotkania to napór gości i gdyby nie dobra postawa bramkarza St. Louis-Hamiltona to Boston mógłby przegrywać już ze trzy do zera. W 12. minucie w ferworze walki Ali Abdulahi doznał złamania obojczyka co z pewnością osłabi zespół przez najbliższe kilka tygodni. Na pozycję defensywnego pomocnika wszedł jednak nominalny środkowy obrońca Aisen, ale trzeba przyznać, że były piłkarz Peterborough należycie wywiązywał się ze swych obowiązków. Przejdźmy jednak do bramek. W 22. minucie Ifil popisał się świetnym prostopadłym podaniem, a z niego skorzystał Mills. Dwie minuty później Sarmento po rajdzie prawą flanką wycofał przed pole karne, gdzie asystent w poprzedniej akcji, huknął pod samą poprzeczkę. W 53. minucie piłkarze Bostonu mieli rzut rożny, który zamienili na bramkę. Ross zbyt mocno wrzucił piłkę w pole karne, ale Baker zamykał całą akcję i dosyć szczęśliwie pokonał bramkarza Worcester. Po godzinie gry jeden z piłkarzy gości obejrzał czerwona kartkę za faul na Aisenie i goście musieli grać w dziesięciu. W 83. minucie sędzia wyciągnął drugi czerwony kartonik, podyktował rzut karny dla Bostonu, a Worcester kończyli mecz w dziewięciu. Jedenastkę na bramkę podwyższającą wynik do 4-0 zamienił rezerwowy Ricky Miller. Ostatnie pięć minut spotkania to przewaga...gości ! Nawet pomimo braku dwóch piłkarzy, podopieczni Carla Heeleya pokazali charakter i mogli strzelić nawet trzy gole. W dwóch sytuacjach świetnie spisał się St. Louis-Hamilton, a raz z linii bramkowej piłkę wybił Sarmento.

Moi piłkarze w końcówce musieli poczuć się zbyt pewni siebie i to mogło ich zgubić. Przecież to byłby wstyd jeśli mając przewagę w postaci dwóch zawodników więcej na boisku, stracić bramki i powiedzmy zremisować. Mam nadzieję, że po serii czterech wygranych z rzędu do kolejnego meczu nie podejdą z myślą, że można go wygrać bez żadnego wysiłku. Zwłaszcza, że za kilka dni gramy z pretendentem do spadku - Vauxhall Motors.

Cytuj
Skrill Premier (5. kolejka)
31/8/2013 r.  godz. 15:00 w York Street (Boston). Sędzia: R. Joyce   Pogoda: słonecznie, 25 stopni C.

Boston United 4-0 Worcester City FC
22. min - Ben Mills (as. Ifil)
24. min - Luke Ifil (as. Sarmento)
53. min - Harry Baker (as. Ross)
83. min - Ricky Miller (rz. karny)

Boston (4-3-3): St Louis-Hamilton - Marrs, Garner, Galinski, Drury - Abdullahi (12' Aisen), Ifil, Ross (89' Steer) - Sarmento, Baker, Mills (70' Miller)

MOTM: Luke Ifil (Boston) - 9.2


Tabela ligowa:

REJESTRACJA lub LOGOWANIE


Statystyki zawodników:

REJESTRACJA lub LOGOWANIE
« Ostatnia zmiana: Marzec 25, 2015, 11:47:54 wysłana przez thekrzychu »

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Boston United
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 27, 2015, 11:28:19 »
Wrzesień 2013:

Transfery:

Do klubu:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
(wychowanek Sheffield United, który nie dostał od nich profesjonalnej umowy. Potencjał? Niezły ligowy snajper League Two. Ja go jednak widzę jako schodzącego napastnika / skrzydłowego)

Z klubu:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE --> Walsall
(powrót z wypożyczenia)


Mecze ligowe:

7/9/2013 r. (6. kolejka) Vauxhall Motors [20] 2-4 Boston United [2] (Newsham - rz. k, Drury, Mills, Newsham)
14/9/2013 r. (7. kolejka) Boston United [1] 2-2 Guiseley AFC [6] (Garner, Newsham)
17/9/2013 r. (8. kolejka) Oxford City FC [9] 1-4 Boston United [1] (Morgan x 2, Wooton, Miller)
21/9/2013 r. (9. kolejka) Gloucester City FC [19] 0-1 Boston United [1] (Marrs - rz. k.)
24/9/2013 r. (10. kolejka) Boston United [1] 3-2 Bradford PA [17] (Wooton, Ross, Miller)

Golimy frajerów jak leci - tyle można powiedzieć patrząc wyłącznie na wyniki. Gra? Nadal przeciętna, a zwyciężamy tylko i wyłącznie dzięki indywidualnym popisom zawodników lub karygodnych błędach rywali. W meczu 9. kolejki z czwartą drużyną powinniśmy przegrać, a jakimś cudem zwyciężyliśmy po bramce z doliczonego czasu gry i to po rzucie karnym. Po tym meczu ostro skrytykowałem moich podopiecznych co im się nie spodobało i obniżyło morale. Bo to, że udało się zgarnąć trzy oczka po bardzo słabej grze, nie jest powodem do zadowolenia. Niech wiedzą, że powinni grać lepiej bo przecież ich na to stać. Mogą się obrażać, ale ja chce mieć w zespole tylko tych zawodników, którzy dają z siebie 100% w każdym meczu. Wydaje się to racjonalnym podejściem, prawda?

 
Najciekawsze spotkanie miesiąca:

Puchar Anglii (2. runda kwalifikacyjna) 28/9/2013 r.

Stourport Swifts - Boston United

Na koniec miesiąca odbyliśmy długą podróż do oddalonego od Bostonu o 230 kilometrów Stourport by podjąć na tamtejszym stadionie 9. ligową drużynę, która nosi przydomek "Jeżyki". Teoretycznie powinniśmy wygrać to spotkanie na totalnym luzie, ale historia FA Cup nauczyła, że praktycznie wcale tak być nie musi.

No i też tak było. Pierwsza połowa zdecydowanie na korzyść gospodarzy. Moi podopieczni mieli zdecydowanie problem z rozgrywaniem piłki na tej zniszczonej i grząskiej murawie co z pewnością miało przełożenie na wynik meczu po pierwszej połowie. Po niej bowiem na prowadzeniu byli zawodnicy Stourport, a bramkę straciliśmy bo fenomenalnym uderzeniu z dystansu Burgessa.

Druga połowa była bardziej wyrównana, gdyż zmieniłem nieco założenia taktyczne. Zamiast próbować kontrolować przebieg spotkania utrzymując się przy piłce, postawiłem na skupienie się na grze defensywnej i wyprowadzaniu bezlitosnych kontrataków. Decyzja ta była ryzykowna, bowiem przegrywaliśmy, więc stricte teoretycznie powinniśmy rzucić się do ataku. No, ale warto było podjąć to ryzyko. Po wygraniu przebitki w środku pola, do narożnika boiska wyrzucony został Sarmento. Młody skrzydłowy skręcił dwóch zawodników Stourport, a następnie wrzucił wprost na główe Millera, który doprowadził do remisu. Cztery minuty później to niemalże kopia poprzedniej akcji. Dośrodkowanie z tej samej strony i Miller po raz drugi. W 72. minucie spotkania z rzutu wolnego w samo okienko przymierzył Ross i mieliśmy już wynik 1-3. W doliczonym czasie gry bliski ustrzelenia hat-tricka był Miller, lecz w momencie podania Morgana, został złapany na pozycji spalonej.

W trzeciej rundzie kwalifikacyjnej Pucharu Anglii zagramy z naszym ligowym rywalem Altrincham FC, który obecnie zajmuje 6. lokatę w tabeli.


Cytuj

Puchar Anglii (2. runda kwalifikacyjna)
28/9/2013 r. godz. 15:00 w Walshes Meadow (Stourport-on-Severn). Sędzia: P. Bankes Pogoda: deszczowo, 18 stopni C.

Stourport Swifts 1-3 Boston United
30. min - Burgess (as. Hawkins) na 1-0
56. min - Ricky Miller (as. Sarmento) na 1-1
60. min - Ricky Miller (as. Sarmento) na 1-2
72. min - Ian Ross (rz. wolny) na 1-3

Boston (4-3-3): St Louis-Hamilton - Marrs, Aisen, Garner, Drury - Aujla (56' Marshall), Ifil (85' Spencer), Ross - Sarmento, Baker (71' Morgan), Miller

MOTM: Ricky Miller (Boston) - 8.8

Nagrody:

Jako menedżer zgarnąłem statuetkę na najlepszego menedżera miesiąca w Skrill North odnosząc zdobywając 12 z 15 możliwych punktów w pięciu meczach ligowych.
« Ostatnia zmiana: Marzec 27, 2015, 11:30:11 wysłana przez thekrzychu »

Offline espon

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 90
  • Dostał Piw: 26
  • Na forum od: 14.11.2012r.
  • "Setki wyrzeczeń, jeden sukces"
  • Gram w: Fifa 14
Odp: Boston United
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 01, 2015, 20:27:30 »
Ciekawa koncepcja i zapewne wygodna dla ciebie. Nie będę krytykował, bo nawet nie mam się do czego przyczepić. Wszystko estetycznie ułożone no i treściwe. Klubu to od środka nie znam, ale dzięki tobie uda mi się pewnie poznać :P Muszę poświęcić jedynie trochę czasu, aby tu wszystko ogarnąć. Szkoda jedynie, że jak na razie małe zainteresowanie, które pewnie nie wzrośnie. Co niektórzy jak widzą coś innego nie oklepanego; to już rezygnują z czytania, a przecież książki się po okładce nie ocenia. Powodzenia :)

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Boston United
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 08, 2015, 10:45:07 »

Transfery:

Do klubu:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE za darmo

Transfery z klubu:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE - obustronne rozwiązanie kontraktu

Mecze ligowe:

5/10/2013 r. Boston United 5-0 Barrow AFC (Miller x 3, Morgan, samobój)
19/10/2013 r. Boston United 2-1 Harrogate Town (Mills, Morgan)
22/10/2013 r. Gainsborough 1-1 Boston United (Miller)
29/10/2013 r. Boston United 2-0 Altrincham (Morgan, Ross)

3. runda Pucharu Anglii:

12/10/2013 r. Boston United 0-0 Altrincham FC
16/10/2013 r. Altrincham FC 1-0 Boston United

Puchar Anglii. Ech... co tu pisać. Najpierw duża nieskuteczność u siebie mając jakieś 20 okazji na strzelenie bramki, a cztery dni później wychodząc rezerwowym składem (zmęczenie zawodników) strasznie męczyliśmy się przez całe spotkanie, a żeby było śmieszniej przegraliśmy przez jedno, jedyne (!) celne uderzenie piłkarza Altrincham bezpośrednio po wyrzucie zza linii autowej. Z jednej strony szkoda, a z drugiej moi gracze dostali niezłą lekcję życia. Jeśli nie wykorzystuje się sytuacji w pierwszym meczu to w kolejnym będzie o wiele ciężej. No nic. Odpadliśmy. Kibice sfrustrowani, zarząd wściekły, ja jestem wściekły, a piłkarze...zmotywowani do dobrej gry w lidze.

No właśnie - liga. W ramach Skrill North radzimy sobie świetnie. Jesteśmy niepokonani od 13 spotkań! Fenomenalna seria. Jednakże aby nie ulegać samozachwytowi muszę sprostować to wszystko zanim i wy będziecie uradowani widząc takie wyniki. Z gry nie zasługujemy na pierwsze miejsce w tabeli. Co to, to nie. Z takim Barrow AFC [17.] wygraliśmy tylko dlatego, że na obronie grało trzech 18-latków,  bo reszta kontuzjowana, zmęczona lub siedziała na ławce (wtf?  :o). W meczu z Harrogate Town cudem zdobyliśmy trzy punkty bo w drugiej połowie było mi wstyd za grę moich podopiecznych. Musze jednak przyznać, że rewanż w lidze za wydarzenia w FA Cup na graczach Altrincham wyszedł nam doskonale. Przeważaliśmy ich w niemalże każdym aspekcie gry, ale czemu nie graliśmy tak w pucharze, no czemu? Tego nie wie nikt.
 
 
Spotkanie derbowe:

Skrill Premier (12. kolejka) 22/10/2013 r.

  Gainsborough Trinity FC - Boston United FC 

Mecze z lokalnymi rywalami nigdy nie należą do najłatwiejszych i też tak było w tym przypadku. Już w szatni porządnie zmotywowałem chłopaków by gryźli trawę od samego początku, nie odpuszczali żadnej sytuacji oraz grali tak by przeciwnik bał się wyjść na drugą połowę. Niestety mój defensywny pomocnik C. Marshall chyba zbyt dosłownie wziął moje słowa do serca, bowiem już w 2. minucie obejrzał czerwony kartonik i wyleciał z boiska za bezpardonowy wślizg w nogi A. Harrisa. Więc można mówić, że do derbów przystąpiliśmy o jednego gracza mniej. To też było widoczne w pierwszej odsłonie meczu. Gospodarze raz po raz atakowali bramkę, ale na nasze szczęście ich strzały w większości były niecelne. No niestety nie wszystkie. W 16. minucie Stamp wyprowadził swój zespół na prowadzenie, ale można się kłócić czy doświadczony napastnik w momencie dośrodkowania nie był na spalonym.

W drugiej połowie postawiłem na eksperymentalną formację 3-4-1-1 bo i tak nie było już czego bronić. Na boisku pojawili się Galinski, Sarmento i później Wooton, a w dresy przebrali się Baker, Hurrell i Ifil. Może i nie było widać, aż tak drastycznej zmiany w grze, ale częściej dochodziliśmy do głosu. Dwukrotnie po rzucie rożnym bliski wyrównania był wprowadzony Galinski, ale powstrzymało go obramowanie bramki. W 86. minucie bramkę na wagę remisu zdobył Ricky Miller po centrze Marrsa na dalszy słupek. Kibice Bostonu mogą podziękować obrońcy Gainsborough, gdyż to on stracił piłkę na wysokości własnego pola karnego. W końcówce było sporo nerwówki, ale udało się wywieźć trzy punkty ze stadionu The Northolme.

Cytuj
Skrill Premier (12. kolejka)
22/10/2013 r.  godz. 19:45 w The Northolme (Gainsborough). Sędzia: C. Harwood.   Pogoda: mżawka, 6 stopni C.

Gainsborough Trinity FC 1-1 Boston United
86. min - Ricky Miller (as. Marrs)

Boston (4-3-3): St Louis-Hamilton - Marrs, Garner, Aisen, Drury - Marshall, Ifil (55' Wooton), Ross - Baker (45' Sarmento), Hurrell (45' Galinski), Miller

MOTM: Ricky Miller (Boston) - 7.6


Tabela ligowa:

REJESTRACJA lub LOGOWANIE


Statystyki zawodników:

REJESTRACJA lub LOGOWANIE
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 08, 2015, 11:06:35 wysłana przez thekrzychu »

Offline IDareKI

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 89
  • Dostał Piw: 11
  • Na forum od: 21.05.2012r.
Odp: Boston United
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 10, 2015, 08:15:22 »
No w takim tempie to widzę Krzychu bez problemu rozniesiesz Skrill North :D Czytałem, że twoja drużyna ma często po prostu szczęście, ale to przecież też w piłce nożnej jest ważne. Fajnie, fajnie, szczerze mówiąc bardzo podobałby mi się taki zwycięski marsz zwieńczony awansem najlepiej co sezon, ale wiadomo, tak łatwo zawsze nie będzie.

Offline ebistal

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 611
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 13.06.2011r.
Odp: Boston United
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 11, 2015, 10:25:28 »
No no no lider ! :D Szkoda remisu w derbowym meczu, ale nie da się wszystkiego wygrywać hjak to było w trzech pozostałych spotkaniach, ważne że fotel lidera utrzymany.  Niestety żegnacie się z pucharem i teraz zostaje jedynie liga.

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Boston United
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 16, 2015, 11:02:30 »

Mecze ligowe:
2/11/2013 r. Brackley Town 2-4 Boston United (Ross, Morgan, Miller, Newsham)
9/11/2013 r. Boston United 2-0 Colwyn Bay (Hall, Aujla)
23/11/2013 r. Bradford PA 3-0 Boston United

3. runda FA Trophy:
(Puchar dla półzawodowych klubów)

16/11/2013 r. Gloucester City 1-1 Boston United (Ross)
20/11/2013 r. Boston United 3-4 d. Gloucester City (Hurrell, Ifil, Mills)

Dwa mecze na początku listopada "poszły jak z płatka". Co prawda z Brackley Town straciliśmy dwie bramki, ale była to już końcówka meczu, a ja wpuściłem w bój słabego Dawsona, który w przeciągu dwudziestu minut popełnił dwa karygodne błędy - i to tyle jeśli można powiedzieć o jego debiucie i prawdopodobnie ostatnim występie w barwach Bostonu. Mecz z ostatnią drużyną w lidze - Colwyn Bay nie mógł mieć innego scenariusza. Wygraliśmy dwa do zera, grając rezerwowym składem.

Mecz z Bradford PA to jakaś tragedia. Oni cisnęli nas jak chcieli grając 3-5-2 z libero. Nawet wprowadzenie dwóch piłkarzy do środka i zacieśnienie szyków nie pomogło. Albo wypadek przy pracy, albo jako pierwsi dokładnie rozpracowali moją taktykę. Koniec końców przegraliśmy po dwóch golach Hotte i samobójczego trafienia Piergianniego. Przegraliśmy więc pierwszy raz od piętnastu spotkań. Imponująca seria wyników może i dobiegła końca, ale nadal jestem w dobrym humorze. Nadal liderujemy w tabeli i mamy 9 punktów przewagi nad drugim Guiseley. Kto by się tego spodziewał przed rozpoczęciem ligi? Chyba nikt. Ja też nie :)

Puchary chyba nam nie leżą. Powtórzyła się historia z FA Cup. Pierwszy mecz? Multum niewykorzystanych sytuacji, a w rewanżu straszne męczarnie. Odpadliśmy z kandydatem do spadku ze Skrill North. Bez komentarza.
 
Wybrane spotkanie miesiąca:

FA Trophy (3. runda kw. - mecz rewanżowy) 20/11/2013 r.

  Boston United FC - Gloucester City FC 

Po pierwszym kwadransie był remis. Wydawałoby się, że szybko strzelona bramka przez Hurrella ustawi mecz, lecz tak nie było. Zaledwie dwie minuty później Gloucester doprowadziło do wyrównania co nieco sfrustrowało moich chłopaków. A szczególnie kapitana Garnera, który bezpośrednio zawinił przy straconej bramce. W 22. minucie na prowadzenie wyprowadził nas Ifil po podaniu Bakera. Przeważaliśmy na boisku, graliśmy dobrze, ale od tamtej pory brakowało celności przy strzałach. Gloucester w 44. przeprowadziło jedną akcję od ponad pół godziny i doprowadzili do remisu. Co za fuksiarze!

W przerwie meczu byłem wściekły jak nigdy. Stworzyliśmy sobie więcej okazji na zdobycie bramki, a tylko remisowaliśmy. W szatni, więc przeprowadziłem z moimi podopiecznymi rozmowę agresywnym tonem, wydając im jasny rozkaz mówiący: "Atakować! Ten mecz jest do wygrania! Nie odpuszczać!" Mecz był bardzo zacięty, ale w 90. minucie stało się coś niespodziewanego. Piergianni podał wprost pod nogi przeciwnika, a ten strzelił na 2:3 po krótkim rogu. Sabotażysta jakiś czy co? Szybko zdecydowałem się na przesunięcie jak najwięcej piłkarzy w pole karne przeciwnika i wydaniu polecenia gry na "chaos". O dziwo przyniosło to efekty w doliczonym czasie do regulaminowych dziewięćdziesięciu minut. Bramkę na wagę dogrywki zdobył Mills, po wspaniałej centrze Hurrella.

Gdybyśmy nie mieli do czynienia z klasyczną dogrywką, a wariantem ze złotą bramką, to po 60. sekundach byłoby już po meczu. Pierwsza akcja Gloucester, faul Marrsa i znakomite uderzenie Chamberlaina z wolnego. Nie spuściliśmy jednak głowy i walczyliśmy do samego końca. Raz po raz wrzucaliśmy piłkę w pole karne gości, ale to przypominało walenie głową w mur. Ostatecznie nie udało się już nic strzelić i przegraliśmy 3-4 w tym spotkaniu, a 4-5 w dwumeczu. Bolesna porażka.


Cytuj
FA Trophy (3. runda kw. - mecz rewanżowy)
20/11/2013 r.  godz. 19:45 w York Street (Boston). Sędzia: R. Joyce.   Pogoda: mżawka, 8 stopni C.

Boston United 3-4 Gloucester City
13. min - Sam Hurrell (as. Marrs)
22. min - Luke Ifil (as. Baker)
90+3. min - Ben Mills (as. Hurrell)

Boston (4-3-3): King - Marrs, Garner (60' Piergianni), Aisen, Drury - Abdullahi (83' Morgan), Ifil, Ross (65' Aujla) - Baker, Hurrell, Mills

MOTM: Elliot Chamberlain (Gloucester) - 8.8

Tabela ligowa:

REJESTRACJA lub LOGOWANIE


Statystyki zawodników:

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline PrezesRady

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sie 2014
  • location:
  • Wiadomości: 300
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 24.08.2014r.
  • Gram w: PES 6
Odp: Boston United
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 17, 2015, 14:41:02 »
Początek sezonu świetny. Sam czasami też tak miałem, że moje ekipy wysuwały się na czoło tabeli nie oddając pozycji do końca ku mojemu zaskoczeniu.

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Boston United
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 21, 2015, 12:09:19 »

Skrill North, 19. kolejka, 7/12/2013 r.

  Guiseley A.F.C - Boston United F.C. 

Wyruszyliśmy do Guiseley by zagrać tam z obecnie 4. drużyną w tabeli. Trzy miesiące temu na naszym terenie padł remis 2-2, ale to Guiseley było stroną przeważającą. Wtedy graliśmy z dużą dozą szczęścia, a bramki zdobywaliśmy bo błędach rywali. Obecnie gramy już lepiej, składniej i tworzymy sobie sporo okazji podbramkowych. Liczyłem więc na bardzo dobre spotkanie z naszej strony.

Od samego początku udało nam się narzucić własny styl gry, w środku pola notowaliśmy dużo przechwytów, a na lewej flance szalał Hurrell. 25-letni skrzydłowy otworzył wynik spotkania w 7. minucie wykorzystując prostopadłą piłkę od Rossa, strzelając tuż przy prawym słupku. Niestety w 21. minucie przyszło wyrównanie, a mocnym strzałem z ostrego kąta popisał się Brooksby. Cztery minuty później ponownie na listę strzelców wpisał się Hurrell tym razem wykorzystując precyzyjną centrę z rzutu rożnego, a asystentem ponownie był Ian Ross.  W 42. minucie mieliśmy fantastyczną okazję do strzelenia tzw. bramki do szatni, ale Baker zamiast podawać do lepiej ustawionego Millsa, chciał sam wykończyć akcję, oczywiście efekt był taki, że posłał piłkę wysoko w trybuny.

W drugiej połowie nadal częściej byliśmy przy piłce, ale zaczynała mnie martwić narastająca nieskuteczność, z którą mieliśmy już do czynienia w ostatnich spotkaniach - co z resztą zazwyczaj kończyło się dla nas źle. Szanse mieli: Marshall, Aisen oraz Mills, ale wszystkie strzały nie leciały nawet w światło bramki. Powiedzenie o niewykorzystanych sytuacjach stanie się chyba tradycją w przypadku występów Bostonu, w których piłkarze mają ogromną przewagę nad przeciwnikiem.  W 62. minucie naszego bramkarza zaskoczył Stockdill zupełnie niesygnalizowanym strzałem z dystansu. Można czepiać się zawodników z pola, że nie zablokowali tego uderzenia, ale to St. Louis-Hamilton jest bezpośrednim winowajcą przy tej bramce. Mecz stał się bardzo zacięty, ale w 79. minucie udało się rozstrzygnąć losy spotkania. Będący w środku pola Hurrell (co on tam robił to nie wiem) zabrał piłkę Johnsonowi, następnie zagrał do Morgana, który po indywidualnym rajdzie prawą flanką dośrodkował na piąty metr, gdzie zupełnie niekryty Ifil strzałem głową ustalił wynik meczu na 2-3.

Potyczkę kończyliśmy w dziesięciu, gdyż Liam Marrs w 90. minucie doznał urazu ścięgna Achillesa i musiał opuścić boisko. Dziś już wiadomo, że nasz nominalny podstawowy prawy obrońca pauzować będzie co najmniej 3 miesiące i o jego miejsce w składzie powalczą: Marshall, Hall i ewentualnie Stefan Galinski.

Cytuj
Skrill North, 19. kolejka
7/12/2013 r. godz. 15:00, stadion Nethermoor (Guiseley). Sędzia: L. Metcalfe.   Pogoda: mżawka, 11 stopni C.

Guiseley 2-3 Boston Utd
7. min - Sam Hurrell (as. I. Ross) na 0-1
21. min - Wayne Brooksby (as. R. Dale) na 1-1
25. min - Sam Hurrell (as. I. Ross) na 1-2
62. min - Jack Stockdill na 2-2
79. min - Luke Ifil (as. G. Morgan) na 2-3

Guiseley (4-5-1): Drench - Holdsworth, Hickford (45' Ellis), Doyle (51' Johnson), Ible - Brooksby, Hall, Potts, Rea, Hobson - Dale (45' Stockdill)
Boston (4-3-3): St. Louis-Hamilton - Marrs, Galinski, Aisen, Steer - Marshall, Ifil, Ross - Baker (60' Morgan),, Hurrell (85' Garner), Mills (80' Newsham)

MOTM: Sam Hurrell (Boston Utd) - 8.8

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 21, 2015, 12:12:11 wysłana przez thekrzychu »

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Boston United
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 21, 2015, 14:41:36 »
Drużyny mi nie znane, nazwiska mi nie znane, ale fajnie się to czyta. Z ciekawości zapytam: kiedy będzie tabela? Bo dopiero wkręcam się w dział, a tą karierę śledzę dopiero od tego postu i myślę, że dam jej szansę. Zobaczymy, czym uraczysz nas w następnych postach, no i naturalnie - liczę, że Boston będzie grał coraz lepiej, składniej i efektywniej.

" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Boston United
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 27, 2015, 12:23:35 »

Skrill North, 20. kolejka, 10/12/2013 r.

  Boston United F.C. - Workington A.F.C 

Niespełna trzy dni później graliśmy kolejny mecz ligowy, tym razem z ósmą drużyną w tabeli - Workington. Drużyna prowadzona przez byłego kapitana Aldershot i ex-menedżera rezerw Portsmouth czy Millwall FC  - Iana McDonalda gra w kratkę, ale spowodowane jest to dużą liczbą urazów i kontuzji. Obecnie menedżer Workington nie może skorzystać z aż 7 piłkarzy. Ja jako szkoleniowiec Bostonu wcale nie jestem w lepszej sytuacji, bowiem z natłoku spotkań i zmęczenia zawodników musiałem dokonać, aż 10 zmian w wyjściowej jedenastce. Został tylko Conor Marshall, który zaczął spotkanie jako środkowy pomocnik typu box-to-box, a kończył jako prawy defensor. Szansę debiutu dostał 24-letni REJESTRACJA lub LOGOWANIE, który zagrał dziś jako "enganche" (taki playmaker, łącznik pomiędzy pomocą, a atakiem, ale sztywno trzymający się swej pozycji...taki pivot.), choć jego nominalną pozycją jest prawa pomoc. Pierwsze ligowe spotkanie w barwach Bostonu rozegrał też REJESTRACJA lub LOGOWANIE, który pojawił się na murawie w 75. minucie meczu.

Dziś zagraliśmy 4-4-2 w diamencie, mając w ataku dwie fałszywe "9". Ustawienie to zostało wymuszone przez wspomniane wcześniej zmiany, ale gra moich rezerwowych wyglądała całkiem nieźle. Cisnęliśmy przeciwników przez całe spotkanie, lecz na prowadzenie wyszliśmy dopiero w 59. minucie za sprawą debiutującego dziś McGhee, który wykorzystał zgranie głową Marshalla tuż na skraju pola karnego. W 72. minucie niestety straciliśmy bramkę po stracie Jacka Halla i braku koncentracji w kryciu Piergianniego. Na niedomiar złego osiem minut później Marc Newsham podkręcił staw kolanowy i przez najbliższe trzy tygodnie będzie poza grą. Oczywiście żebym miał trudniej w doliczonym czasie gry rezerwowy Greg Morgan doznał stłuczenia głowy i pauzować będzie przez jakieś 9-12 dni. Mecz zremisowaliśmy mając 60 % posiadania piłki i o 13 strzałów więcej niż przeciwnicy (łącznie oddaliśmy ich 15). Jak pech to pech.

Cytuj
Skrill North, 20. kolejka
10/12/2013 r. godz. 19:45, stadion York Street (Boston). Sędzia: A. Halliday.   Pogoda: pochmurnie, 3 stopnie C.

Boston Utd 1-1 Workington
59. min - J. McGhee (as. Marshall) na 1-0
72. min - R. Wilson (as. McKenna) na 1-1

Boston (4-4-2): King - Hall (75' Spencer), Garner, Piergianni, Drury - Abdulahi, Marshall, Wooton, McGhee (80' Sarmento) - Miller, Newsham (80' Morgan)

MOTM: Conor Marshall (Boston Utd) - 8.2

* * *

Skrill North, 21. kolejka, 21/12/2013 r.

  Stalybridge Celtic - Boston United 

W sobotę udaliśmy się na stadion Bower Fold w Stalybridge. Tamtejsi piłkarze mimo, iż zajmują miejsce w samym środku tabeli obecnie przeżywają kryzys formy, nie mogąc odnieść zwycięstwa od pięciu ligowych spotkań. Zamierzaliśmy wykorzystać ich słabe morale już od pierwszych sekund. Niestety pierwsza połowa w naszym wykonaniu była bardzo przeciętna, gdyż przeprowadziliśmy tylko cztery akcje i żadna z nich nie zakończyła się zdobyczą bramkową. W drugiej połowie mecz się otworzył i oglądaliśmy w niej, aż 14 strzałów w wykonaniu obu drużyn. To my jednak wykazaliśmy się lepszą skutecznością zdobywając dwie bramki w samej końcówce spotkania. Najpierw po dośrodkowaniu Sarmento bramkę zdobył Mills, a dosłownie minutę później nasz napastnik dograł na krótki słupek w kierunku Spencera, który nie mógł się w tej sytuacji pomylić. Wygraliśmy, ale gra nie była zadowalająca. Pomijając pierwszą połowę, w drugiej zbyt często dopuszczaliśmy przeciwników pod naszą bramkę i tylko dobra postawa Kinga uchroniła nas przed utratą bramek.

Spory kryzys formy przeżywają nasi środkowi obrońcy - Garner, Aisen i Piergianni. Wydaje się, że Galinski na chwilę obecną jest najpewniejszym punktem jeśli chodzi o grę w defensywie, ale jego próby rozgrywania piłki zbyt często kończą się stratą co z kolei wymaga większego skupienia od pozostałych kompanów z zespołu. Czas rozejrzeć się nad wzmocnieniem tej pozycji. Nawet jeśli miałby być to transfer tylko do końca sezonu i dany piłkarz miałby zarabiać najwięcej w zespole. Moi skauci przedstawili mi już kilka raportów, ale nie są to jacyś wybitni stoperzy. Z drugiej strony jednak Ci lepsi i doświadczeni nie chcą nawet usiąść do rozmów w sprawie transferu do mojej drużyny, mimo iż jesteśmy liderami w Skrill North. Okienko transferowe zaczyna się za kilka dni, więc czas zakasać rękawy...

Cytuj
Skrill North, 21. kolejka
21/12/2013 r. godz. 15:00, stadion Bower Fold (Stalybridge). Sędzia: J. Collin.   Pogoda: silny wiatr, mżawka, 5 stopni C.

Stalybridge Celtic 0-2 Boston United
88. min - Mills (as. Sarmento) na 0-1
89. min - Spencer (as. Mills) na 2-0

Boston (4-3-3): King - Marshall (81' Galiński), Aisen, Garner, Steer - Abdullahi (90' McGhee), Ifil, Ross - Sarmento, Hurrell (67' Spencer), Mills

MOTM: Ben Mills (Boston Utd) - 8.0




Spoiler for Hiden:

Z ciekawości zapytam: kiedy będzie tabela?

Dotychczas prezentowałem wyniki wszystkich meczów z danego miesiąca, ale teraz będę opisywać spotkanie za spotkaniem. Tabela pojawiać się będzie na koniec każdego miesiąca. Takie małe podsumowanie będę robić.


(...) liczę, że Boston będzie grał coraz lepiej, składniej i efektywniej. 
Ha! Też na to liczę, ale jak na razie się na to nie zanosi :D
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 27, 2015, 12:26:53 wysłana przez thekrzychu »

Offline szymek123

  • Amator
  • *
  • Join Date: Kwi 2015
  • location: Grajewo
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.04.2015r.
  • Gram w: PES 2015
Odp: Boston United
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 27, 2015, 12:47:35 »
Bardzo fajna kariera ;) Szkoda remisu bo mieliście więcej okazji no ale cóż, cieszy natomiast zwycięstwo ze Stalybridge wywalczone w ostatnich minutach spotkania :) Czekam na więcej ;)

Offline IDareKI

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 89
  • Dostał Piw: 11
  • Na forum od: 21.05.2012r.
Odp: Boston United
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 29, 2015, 16:11:00 »
Jeśli chodzi o transfery i potencjalne wzmocnienia o których wspomniałeś to w tak niskiej lidze jest dla mnie czarną magią. Tzn wiadomo, że są tacy którzy lekko odstają od przeciętniaków i da się ich wyhaczyć, ale te wszystkie statystyki na tym poziomie mają tak niskie, że aż się człowiek gubi :D Mam nadzieje, że kontuzje Cię nie wykończą, bo to zawsze była moja bolączka w FMie.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Boston United
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 29, 2015, 16:11:00 »