Autor Wątek: PES 2016 - Tryb myClub  (Przeczytany 1241324 razy)

0 użytkowników i 10 Gości przegląda ten wątek.

Offline smiechen

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Sty 2015
  • location: Świnoujście
  • Wiadomości: 650
  • Dostał Piw: 32
  • Na forum od: 08.01.2015r.
  • lepiej wejść komuś w drogę niż w dupę
  • Gram w: ćpaj sport
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4580 dnia: Grudzień 29, 2015, 18:26:27 »
Dlatego napisałem że jeszcze nie umiem tak grać... lecę atak 90min. aby tylko nastrzelac więcej goli.
Chodziło mi o to że jak ktoś strzeli gola lub więcej, kiedy zacznie grać podaniami i generalnie na utrzymanie piłki to nie jest hamstwo a doświadczenie.
Wykorzystywanie ułomności gry to inna bajka ale ja w swoich wypowiedziach o nich nie pisałem.
Każda drużyna w realu, kiedy uzyska zakładany wynik gra defensywnie, aby tylko utrzymać wynik do końca meczu.

przy 1:0 jestem w stanie do końca meczu grać podaniami bramkarz obrona pomoc obrona bramkarz i tak w kółko i praktycznie mi piłki nie zabierzesz, tyle że tak grają lamusy i nie o to w tym chodzi. W realu tak nie pograsz bo przeciwnik zakłada pressing i tyle pokaż mi drużynę która grała na czas i nie straciła piłki przez np. 10 min. Nawet Barcelona się nie utrzyma tak długo... więc nie gadaj bzdur. Natomiast w PESie można tak klepać i ch... mi zrobisz. Tyle że tak grają tylko łajzy, gra nie polega na takim chamstwie

Offline jozin666

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Szczecin
  • Wiadomości: 1241
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 22.10.2009r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4581 dnia: Grudzień 29, 2015, 18:27:17 »
@jozin666 napisał jak gra... Nie kumacie ocb. w piłce kopanej(?) walisz bramkę/bramki i pykasz do końca meczu, zresztą zobaczcie jak się gra w realu. Taka taktyka a nie hamstwo.
Ja tak jeszcze nie potrafię grać w tą grę i atakuję nawet przy 5:0 dla mnie :-) ale mądry postępuje jak @jozin666
Zazwyczaj jest tak,ze na poczatku meczu jeszcze sie dobrze gra,potem ludzie biora pauze kombinuja(mialem tak kilka razy) potem wiadomo zamulaja jakims programem do sciagania,albo sie rozlaczaja chociaz w tej edycjii jest dobrze pod tym wzgledem,w pes15 bylo wiecej rozlaczen
Nie wiem czy ktos o tym wspominal,ale wraz ze wzrostem overall zawodnika rosnie tez jego koszt kontraktu,wiec najlepiej jak sie trafi (wylosuje zawodnika) njalepiej odrazu mu kontrakt przedluzyc nie na 10 a np na 20 spotkan:)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 29, 2015, 18:32:53 wysłana przez jozin666 »

Offline lexluthor

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lut 2015
  • location:
  • Wiadomości: 345
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 07.02.2015r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4582 dnia: Grudzień 29, 2015, 18:31:33 »
Dlatego napisałem że jeszcze nie umiem tak grać... lecę atak 90min. aby tylko nastrzelac więcej goli.
Chodziło mi o to że jak ktoś strzeli gola lub więcej, kiedy zacznie grać podaniami i generalnie na utrzymanie piłki to nie jest hamstwo a doświadczenie.
Wykorzystywanie ułomności gry to inna bajka ale ja w swoich wypowiedziach o nich nie pisałem.
Każda drużyna w realu, kiedy uzyska zakładany wynik gra defensywnie, aby tylko utrzymać wynik do końca meczu.
ok.nie zrozumieliśmy się do końca, jeśli ktoś po strzeleniu 1 bramki potrafi cofnąć się do defensywy i kontrolować przebieg gry to chwała mu za to bo to wcale nie takie łatwe, pisząc o kontrolowaniu gry nie mam na myśli wymiany piłki pomiędzy obrońcą a bramkarzem jak mają w zwyczaju robić niektóre lamusy, ja skrytykowałem podejście typu : poco się wysilać na grę jak mam Ibrę, dzida na niego a ten strzeli tak czy inaczej.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 29, 2015, 18:34:03 wysłana przez lexluthor »

Offline dllugi40

  • Najlepszy piłkarz świata
  • ****
  • Join Date: Lip 2015
  • location:
  • Wiadomości: 541
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 24.07.2015r.
  • Gram w: Pes 2015
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4583 dnia: Grudzień 29, 2015, 18:35:22 »
No znalazłem patent na narzekajacych na pes właśnie godzinkę pogralem w fife i mi przeszło hahah co za tepaki ta fife wymyślili tam to dopiero trzeba mieć nerwy na granie w sieci

Offline lexluthor

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lut 2015
  • location:
  • Wiadomości: 345
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 07.02.2015r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4584 dnia: Grudzień 29, 2015, 20:12:49 »


Min okres to 7 dni ale dają nawet 30 dni

Dupa tam nie 7 dni, kilka tygodni temu dostałem bana i dzwoniłem na infolinie bo nie wiedziałem o co biega i czemu mnie wywaliło z PSN ::) 3 dni to minimalny okres i taki dostaje się najczęściej z tego co mi powiedziano, 7 dni i więcej dostaje się za recydywę :)

Btw. dajcie już spokój z tą fifą w każdej dyskusji o PES bo czasami to nie wiem już na jakim forum jestem, argumenty i pocieszanie się na zasadzie ja mam źle ale inni mają jeszcze gorzej więc jest o.k ;D

Offline mad_radzian

  • IV - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lut 2015
  • location:
  • Wiadomości: 261
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 17.02.2015r.
  • Gram w: PES2016 PS4
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4585 dnia: Grudzień 29, 2015, 20:35:39 »
Ok Panowie dzięki za odpowiedzi ;) ja akurat doskonale wiem za co go dostałem ;) jakoś strasznie nad tym nie ubolewam bo i tak wygasł mi ps plus ;)

Offline dllugi40

  • Najlepszy piłkarz świata
  • ****
  • Join Date: Lip 2015
  • location:
  • Wiadomości: 541
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 24.07.2015r.
  • Gram w: Pes 2015
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4586 dnia: Grudzień 29, 2015, 21:12:12 »
Dupa tam nie 7 dni, kilka tygodni temu dostałem bana i dzwoniłem na infolinie bo nie wiedziałem o co biega i czemu mnie wywaliło z PSN ::) 3 dni to minimalny okres i taki dostaje się najczęściej z tego co mi powiedziano, 7 dni i więcej dostaje się za recydywę :)

Btw. dajcie już spokój z tą fifą w każdej dyskusji o PES bo czasami to nie wiem już na jakim forum jestem, argumenty i pocieszanie się na zasadzie ja mam źle ale inni mają jeszcze gorzej więc jest o.k ;D



Oczywiście jak zwykle wiesz lepiej dostałem 7 dni pierwszy raz. ... dzwoniłem i pani bardzo miła powiedziała że każdego mogą zablokować jest na to patent jak ktoś cię wkurza. .. w pesie

Offline lexluthor

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lut 2015
  • location:
  • Wiadomości: 345
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 07.02.2015r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4587 dnia: Grudzień 29, 2015, 21:59:59 »
Cóż...mam przeprosić że wiem lepiej? dobra, nie będę się z Tobą licytował na ile dostaje się bany w PSN  ani na to kto uzyskał dokładniejsze info z biura obsługi, ja dostałem na 3 dni jak ty na 7 to współczuje, może na na miesiąc powinni Ci wlepić tobyś codziennie na forum PESa nie sprzedawał, nie wieszczył końca konami i nie oznajmiał co 2 godziny że grasz w NBA bo PES to "gowno".
I nie blokują "każdego" tylko takich którzy sobie na to zapracowali co i ja nie chwaląc się zrobiłem, gdyby chcieli blokować na podstawie każdej skargi i żalu który sobie ktoś wymyślił bo np. przegrał w PESa to już połowa graczy byłaby zablokowana.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 29, 2015, 22:07:31 wysłana przez lexluthor »

Offline dllugi40

  • Najlepszy piłkarz świata
  • ****
  • Join Date: Lip 2015
  • location:
  • Wiadomości: 541
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 24.07.2015r.
  • Gram w: Pes 2015
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4588 dnia: Grudzień 29, 2015, 22:36:00 »
Cóż...mam przeprosić że wiem lepiej? dobra, nie będę się z Tobą licytował na ile dostaje się bany w PSN  ani na to kto uzyskał dokładniejsze info z biura obsługi, ja dostałem na 3 dni jak ty na 7 to współczuje, może na na miesiąc powinni Ci wlepić tobyś codziennie na forum PESa nie sprzedawał, nie wieszczył końca konami i nie oznajmiał co 2 godziny że grasz w NBA bo PES to "gowno".
I nie blokują "każdego" tylko takich którzy sobie na to zapracowali co i ja nie chwaląc się zrobiłem, gdyby chcieli blokować na podstawie każdej skargi i żalu który sobie ktoś wymyślił bo np. przegrał w PESa to już połowa graczy byłaby zablokowana.



Rozumiem że głupota ludzka nie zna granic ale są na to lekarstwa jak chcesz coś mogę tobie przepisać

Offline smiechen

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Sty 2015
  • location: Świnoujście
  • Wiadomości: 650
  • Dostał Piw: 32
  • Na forum od: 08.01.2015r.
  • lepiej wejść komuś w drogę niż w dupę
  • Gram w: ćpaj sport
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4589 dnia: Grudzień 29, 2015, 22:42:46 »


Rozumiem że głupota ludzka nie zna granic ale są na to lekarstwa jak chcesz coś mogę tobie przepisać
hahaha a wg mnie pojechał z Tobą konkretnie :) tzw szach mat  8)

Offline lexluthor

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lut 2015
  • location:
  • Wiadomości: 345
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 07.02.2015r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4590 dnia: Grudzień 29, 2015, 22:43:51 »


Rozumiem że głupota ludzka nie zna granic ale są na to lekarstwa jak chcesz coś mogę tobie przepisać

Na głupotę? lekarstwa? pierwsze słyszę, patrząc na Twoje wpisy wnioskuję że raczej słabo działają ;D

Offline dllugi40

  • Najlepszy piłkarz świata
  • ****
  • Join Date: Lip 2015
  • location:
  • Wiadomości: 541
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 24.07.2015r.
  • Gram w: Pes 2015
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4591 dnia: Grudzień 29, 2015, 22:45:35 »
Na głupotę? lekarstwa? pierwsze słyszę, patrząc na Twoje wpisy wnioskuję że raczej słabo działają ;D
  Widzisz musisz się jeszcze dużo nauczyć polecam lekarstwo o nazwie niepierdol poszukaj sobie je w Google to chyba potrafisz


Offline lexluthor

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lut 2015
  • location:
  • Wiadomości: 345
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 07.02.2015r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4592 dnia: Grudzień 29, 2015, 22:53:51 »
  Widzisz musisz się jeszcze dużo nauczyć polecam lekarstwo o nazwie niepierdol poszukaj sobie je w Google to chyba potrafisz
Chyba tak, a Ty poszukaj sobie w Google: "interpunkcja", no i słownik  języka polskiego sobie wrzuć w zakładki bo czasami ciężko pojąć o co Ci chodzi ::)

Offline adeksms

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2015
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 4
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.12.2015r.
  • Gram w: Pro Evolution Soccer 2016
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4593 dnia: Grudzień 30, 2015, 01:09:17 »
Ma ktoś jakiegoś linka z kombinacjami darmowych agentów?

Offline Damian1

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Gru 2012
  • location:
  • Wiadomości: 298
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 09.12.2012r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4594 dnia: Grudzień 30, 2015, 02:32:46 »
Ma ktoś jakiegoś linka z kombinacjami darmowych agentów?

Tu masz link REJESTRACJA lub LOGOWANIE nie raz już tutaj było o tym pisane, każdy nowy użytkownik który posiada PES16 i ma zamiar grać w myClub powinien zacząć od przeczytania całego tego tematu od strony nr,1 do samego końca, dzięki czemu unikniemy niepotrzebnego spamu. Po przeczytaniu tego działu dowiecie się naprawdę sporo.
 Chyba znalazłem dla was lekarstwo  :D:P 
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline r.a.j.a.n

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 594
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 18.10.2010r.
  • It's gonna be a legen - ... wait for it... - dary!
  • Gram w: PES 2016 na PS4
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4595 dnia: Grudzień 30, 2015, 08:47:35 »
Nie było mnie tu parę dni, wchodzę dzisiaj, patrzę, a tutaj... dalej ten sam jad  :-\

I teraz taka sytuacja, ktoś wchodzi nowy na forum, zadaje pytanie na konkretny temat, a ktoś mu odpowiada: "Poszukaj sobie, było to kilka stron wcześniej".
Tylko problem w tym jest taki, że taki ktoś, musi się potem przekopać przez te wszystkie narzekania, docinki, wyzwiska, aby znaleźć to czego szuka.
Jeden z drugim, zastanówcie się zanim zaczniecie wchodzić w bezsensowną dyskusję.
[i żeby nie było, ten post tak prawdę mówiąc też jest nie na temat, więc moderatorze drogi, możesz go usunąć - do tego czasu kto miał go przeczytać to przeczytał]
« Ostatnia zmiana: Grudzień 30, 2015, 08:54:49 wysłana przez r.a.j.a.n »

Offline Malachi

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2015
  • location:
  • Wiadomości: 161
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 01.10.2015r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4596 dnia: Grudzień 30, 2015, 09:22:34 »
Ludzie WYLUZUJCIE !!!
 
Ja mam "normalne" pytanie -

Gra ktoś Del Bosque ? Jak tak to czy łatwo mu przerzucić obrońców ? I czy zawodnicy ładnie wychodzą ?
Trafiłem Hulka i mam chrapkę by wrócić do 433, na razie gram 4222

Offline lexluthor

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lut 2015
  • location:
  • Wiadomości: 345
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 07.02.2015r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4597 dnia: Grudzień 30, 2015, 09:47:24 »
Nie było mnie tu parę dni, wchodzę dzisiaj, patrzę, a tutaj... dalej ten sam jad  :-\

I teraz taka sytuacja, ktoś wchodzi nowy na forum, zadaje pytanie na konkretny temat, a ktoś mu odpowiada: "Poszukaj sobie, było to kilka stron wcześniej".
Tylko problem w tym jest taki, że taki ktoś, musi się potem przekopać przez te wszystkie narzekania, docinki, wyzwiska, aby znaleźć to czego szuka.
Jeden z drugim, zastanówcie się zanim zaczniecie wchodzić w bezsensowną dyskusję.
[i żeby nie było, ten post tak prawdę mówiąc też jest nie na temat, więc moderatorze drogi, możesz go usunąć - do tego czasu kto miał go przeczytać to przeczytał]

Idąc Twoim tokiem myślenia to forum można zamknąć na 20 stronie bo tam wszystkie "techniczne" tematy zostały wyczerpane, wcale nie trzeba przeglądać 300 stron, problemem co nie których jest zwyczajne lenistwo i tyle, do 99% rzeczy każdy średni rozgarnięty gracz dojdzie sam po kilku sekundach, pytanie o łączenie agentów padło i dostało odpowiedź ze 30 razy na 20 ostatnich stronach, nie wierzysz to przejrzyj kilka stron, to jest dla mnie bezsensowne, dla jednego forum jest do dyskusji (paru wrażliwych nazwie to hejtem) co też ma w nazwie a dla drugiego od zadawania pytań jak kopnąć piłkę w stronę bramki, ja nie mam nic do gości którzy nie potrafią sami podjąć w grze najprostszej decyzji i wyciągnąć wniosków, np. czy lepiej łączyć free agentów czy nie i zadają to pytanie po 100 razy ale to też można nazwać spamem.


Ja mam "normalne" pytanie -

Gra ktoś Del Bosque ? Jak tak to czy łatwo mu przerzucić obrońców ? I czy zawodnicy ładnie wychodzą ?
Trafiłem Hulka i mam chrapkę by wrócić do 433, na razie gram 4222

ogólnie to chodzi Ci o to czy łatwo grać dzidy? nazywając rzeczy po imieniu...do tego żaden trener i taktyka nie muszą być szczególnie predysponowane, najlepiej żeby nie miał w charakterystyce taktyki ataku pozycyjnego a kontrę i atak skrzydłami wtedy "zawodnicy ładnie wychodzą" do piłek przerzucanych nad obrońcami ;D to czy nazywa się gość del bosqe czy skorża ma drugorzędne znaczenie.

Offline Malachi

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2015
  • location:
  • Wiadomości: 161
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 01.10.2015r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4598 dnia: Grudzień 30, 2015, 10:04:46 »


ogólnie to chodzi Ci o to czy łatwo grać dzidy? nazywając rzeczy po imieniu...do tego żaden trener i taktyka nie muszą być szczególnie predysponowane, najlepiej żeby nie miał w charakterystyce taktyki ataku pozycyjnego a kontrę i atak skrzydłami wtedy "zawodnicy ładnie wychodzą" do piłek przerzucanych nad obrońcami ;D to czy nazywa się gość del bosqe czy skorża ma drugorzędne znaczenie.
[/quote]


Raczej chodzi mi o to czy jak ktoś będzie grał dzidy na DEL BOSQUE to czy łatwo będzie przerzucał obrońców ?

Ja ogólnie nie gram dzid, za to jak widzę że gram z GUARDIOLĄ to gram tylko dzidy bo obrońcy są na linii środkowej :)

Offline shravakayana

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Sty 2015
  • location: Poznąń
  • Wiadomości: 230
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 29.01.2015r.
  • Gram w: PES2015
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4599 dnia: Grudzień 30, 2015, 10:38:20 »
Zazwyczaj jest tak,ze na poczatku meczu jeszcze sie dobrze gra,potem ludzie biora pauze kombinuja(mialem tak kilka razy) potem wiadomo zamulaja jakims programem do sciagania,albo sie rozlaczaja chociaz w tej edycjii jest dobrze pod tym wzgledem,w pes15 bylo wiecej rozlaczen
Nie wiem czy ktos o tym wspominal,ale wraz ze wzrostem overall zawodnika rosnie tez jego koszt kontraktu,wiec najlepiej jak sie trafi (wylosuje zawodnika) njalepiej odrazu mu kontrakt przedluzyc nie na 10 a np na 20 spotkan:)
Dokładnie tak robię jak trafie dobrego gościa z darmowej piłki. na Lvl 1 przedłużam mu nawet na 90 spotkań (na 100 juz sie nie da) i wtedy koksuje trenerami pod lvl 30, zaoszczędzone na tych kontraktach nawet powyzej 10 000 GP. Z tym, że trzeba mieć hajs na taka inwestycje długoterminową! Ostatnio trafiłem T. SILVA, wczesniej TEVEZA i CASSILASA...
« Ostatnia zmiana: Grudzień 30, 2015, 10:41:29 wysłana przez shravakayana »

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4599 dnia: Grudzień 30, 2015, 10:38:20 »