Autor Wątek: [X360] Polska Ekstraklasa i 1 Liga 15/16 v5 + DLC 3 GOTOWA by bbolek83&Shakugan  (Przeczytany 202407 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline dawid2310

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 13
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.10.2009r.
Witam . Mam problem z tym patchem . Wgrywałem tak jak jest pokazane w poradniku . No i patcha jak nie było tak nie ma . Czym to może być spowodowane ?

Offline dawid2310

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 13
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.10.2009r.
Wgrywałem Europejską wersję gry . No chyba może przy przerobieniu ją na RGH coś nie tak zrobiłem

Offline bbolek83

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2015
  • location: Usa
  • Wiadomości: 918
  • Dostał Piw: 78
  • Na forum od: 23.02.2015r.
    • Status GG
    • Steam
  • Gram w: pes2015
Sprawdzalem to na szybkosci dzis rano ale z tego co pamietam to w legii malarz, lewczuk, pazdan, hamalainen na pewno. Dodatkowo w realu chyba brakowalo varane a w lechii mili i paixao.
w nowej aktualizacij są już na pewno na 29 lutego będzie do pobrania :) jak okna transferowe się zamkną
Wgrywałem Europejską wersję gry . No chyba może przy przerobieniu ją na RGH coś nie tak zrobiłem
masz wersje gry 1.03i data 2 ??? zrób fotkę plików które wgrałeś i pokaż na forum łatwiej będzie rozwiązać problem.
Witam . Mam problem z tym patchem . Wgrywałem tak jak jest pokazane w poradniku . No i patcha jak nie było tak nie ma . Czym to może być spowodowane ?
masz wersje gry 1.03i data 2 ??? jakie masz intro przy uruchomieniu gry z ekstraklasy czy standardowe od konami??
zrób fotkę z plikami które wgrałeś i masz na dysku konsoli i daj na forum

Offline dawid2310

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 13
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.10.2009r.
Z fotką będzie problem bo usunąłem wszystko i będę wgrywał inną wersję od początku . Właśnie odnośnie tego dlc jest problem bo w grze nie widać tego dodatku . Jest za to już wersja 1.3 . Może źle wgrywam dlc ? Jeśli chodzi o intro przy uruchomieniu mam standardowe . A odnośnie wgrywania to zamiast folderu 00000001 mam 000700 czy coś w tym stylu , może tu jest problem ?

Offline bbolek83

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2015
  • location: Usa
  • Wiadomości: 918
  • Dostał Piw: 78
  • Na forum od: 23.02.2015r.
    • Status GG
    • Steam
  • Gram w: pes2015
Z fotką będzie problem bo usunąłem wszystko i będę wgrywał inną wersję od początku . Właśnie odnośnie tego dlc jest problem bo w grze nie widać tego dodatku . Jest za to już wersja 1.3 . Może źle wgrywam dlc ? Jeśli chodzi o intro przy uruchomieniu mam standardowe . A odnośnie wgrywania to zamiast folderu 00000001 mam 000700 czy coś w tym stylu , może tu jest problem ?

tak nie masz dlc wgranego włącz grę pes zapisz gola lub stan gry( seve game ) xbox zrobi sam folder taki jak ma być a jak nie to zrób sam foldery i daj znać czy patch działa po tych manewrach :)
« Ostatnia zmiana: Luty 18, 2016, 14:28:16 wysłana przez bbolek83 »

Offline Morfi

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2016
  • location:
  • Wiadomości: 39
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.01.2016r.
w nowej aktualizacij są już na pewno na 29 lutego będzie do pobrania :) jak okna transferowe się zamkną


Powiedz mi tylko czy to jakis blad tego pliku co wrzuciles czy u mnie? Bo w poprzedniej wersji te twarze byly a po dograniu tego pliku z wczoraj zniknely.
Poczekamy cierpliwie:)

Offline bbolek83

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2015
  • location: Usa
  • Wiadomości: 918
  • Dostał Piw: 78
  • Na forum od: 23.02.2015r.
    • Status GG
    • Steam
  • Gram w: pes2015


Powiedz mi tylko czy to jakis blad tego pliku co wrzuciles czy u mnie? Bo w poprzedniej wersji te twarze byly a po dograniu tego pliku z wczoraj zniknely.
Poczekamy cierpliwie:)

tak na to wychodzi że jakiś błąd się wkradł ale będą te twarze bo sprawdzałem i są u mnie :P w nowej aktualizacji ehehee

Offline Morfi

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2016
  • location:
  • Wiadomości: 39
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.01.2016r.
tak na to wychodzi że jakiś błąd się wkradł ale będą te twarze bo sprawdzałem i są u mnie :P w nowej aktualizacji ehehee
Oka, to wgrywam stary plik i czekam na nowa aktualizacje!:) ale patch palce lizać!:)

Offline dawid2310

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 13
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.10.2009r.
tak nie masz dlc wgranego włącz grę pes zapisz gola lub stan gry( seve game ) xbox zrobi sam folder taki jak ma być a jak nie to zrób sam foldery i daj znać czy patch działa po tych manewrach :)
Wszystko robiłem tak jak w poradniku i dalej lipa . U mnie jest folder 00007000 nie ma tego 00000001 . Nie mogę wgrać tego DLC .

Offline dawid2310

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 13
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.10.2009r.
tak nie masz dlc wgranego włącz grę pes zapisz gola lub stan gry( seve game ) xbox zrobi sam folder taki jak ma być a jak nie to zrób sam foldery i daj znać czy patch działa po tych manewrach :)
. Gdzie dokładnie mam stworzyć te foldery ? Bo po zapisaniu w grze , dalej pozostaje ten tylko folder 00007000

Offline bbolek83

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2015
  • location: Usa
  • Wiadomości: 918
  • Dostał Piw: 78
  • Na forum od: 23.02.2015r.
    • Status GG
    • Steam
  • Gram w: pes2015
. Gdzie dokładnie mam stworzyć te foldery ? Bo po zapisaniu w grze , dalej pozostaje ten tylko folder 00007000
na dyskukonsoli zrob te foldery jak nazdjeciach jak masz rgh

Offline dawid2310

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 13
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.10.2009r.
Mam to w końcu . No brawa wielkie , super sprawa szczególnie na konsolke .

Offline Morfi

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2016
  • location:
  • Wiadomości: 39
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.01.2016r.
Koledzy takie pytanko, macie pomysl czemu czasami znikaja mi twarze i wyglad zawodnikow? W ich miejsce mam klasycznego pesowego zawodnika. Zauwazylem ze np raz po wlaczeniu mam twarze np maczynskiego, mili, czy paixao a innym razem jak gram to ich brak;) w druzynie classic tez polowa wyglada tak samo;) ktos ma podobnie? generlanie wgralem patcha na nowo i dalej to samo. Plik edit tez wyrzucilem i wygenerowalem w grze na nowo. Poza tym wydaje mi sie wszystko inne ok:)

Offline ArcadioMorello

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 81
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.02.2011r.
Witam.
Dlaczego w Wiśle Kraków jest 6 zawodników, którzy wyglądają tak samo?
Sarki miał swoją twarz, a po aktualizacji wygląda jak pozostała 6...
Będą jakieś poprawki?
Inne polskie kluby są bardziej dopracowane niż Wisły Kraków. Będzie stadion Wisły Kraków???
Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Luty 21, 2016, 18:48:56 wysłana przez ArcadioMorello »

Offline bbolek83

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2015
  • location: Usa
  • Wiadomości: 918
  • Dostał Piw: 78
  • Na forum od: 23.02.2015r.
    • Status GG
    • Steam
  • Gram w: pes2015
Witam.
Dlaczego w Wiśle Kraków jest 6 zawodników, którzy wyglądają tak samo?
Sarki miał swoją twarz, a po aktualizacji wygląda jak pozostała 6...
Będą jakieś poprawki?
Inne polskie kluby są bardziej dopracowane niż Wisły Kraków. Będzie stadion Wisły Kraków???
Pozdrawiam

Dla tego tak jest w wisle bo twarze które były z pes 2014 nie działają i mecze wisły się wyłączała konsola będzie nowa  aktualizacja 27 lutego jak okno transferowe zamkną i juz faces będą dobre w wiśle
Stadionu niestety nie będzie

Offline lukasz88

  • Junior
  • *
  • Join Date: Wrz 2015
  • location:
  • Wiadomości: 108
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.09.2015r.
W fnalnej wersji patcha przydałyby sie prawdziwi trenerzy.w Anglii prawie wszystkich trenuje j.jesus

Offline bbolek83

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2015
  • location: Usa
  • Wiadomości: 918
  • Dostał Piw: 78
  • Na forum od: 23.02.2015r.
    • Status GG
    • Steam
  • Gram w: pes2015
W fnalnej wersji patcha przydałyby sie prawdziwi trenerzy.w Anglii prawie wszystkich trenuje j.jesus
posypał się plik coach.bin i jest problem teraz nie będzie poprawione w tej aktualizacj brak czasu w przyszłości pewno tak

Offline lukasz88

  • Junior
  • *
  • Join Date: Wrz 2015
  • location:
  • Wiadomości: 108
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.09.2015r.
Ok spoko.kolejnym dość takim poważniejszym bledem jest nieporządek w butach i rękawicach.buty sa inne w miniaturkach edycji a inne pojawiają sie na nogach zawodnika.z rękawicami sprawa podobna plus dochodzi to ze niektóre rekawice wybieramy a bramkarz jawi nam sie bez dloni :D

Offline bbolek83

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2015
  • location: Usa
  • Wiadomości: 918
  • Dostał Piw: 78
  • Na forum od: 23.02.2015r.
    • Status GG
    • Steam
  • Gram w: pes2015
Ok spoko.kolejnym dość takim poważniejszym bledem jest nieporządek w butach i rękawicach.buty sa inne w miniaturkach edycji a inne pojawiają sie na nogach zawodnika.z rękawicami sprawa podobna plus dochodzi to ze niektóre rekawice wybieramy a bramkarz jawi nam sie bez dloni :D
nie będzie zmian takich szczegółowych brak czasu na takie rzeczy niestety ale z tego co wiem nikt nie robi tak szczegółowo bo to dużo czasu trzeba poświęcić

Offline Piteros1

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 84
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 12.08.2009r.
a ja dalej walcze :D juz mam gre na dysku pliki wrzucone i mam problem ewidentnie z dpfileliest jak wrzucam dp dorobione tylko do dlc to gra sie wlacza mam pach 1.03 i dlc 2.0 ale patch ekstraklasa sie niewczytytuje mimo ze pliki sa na dysku a gdy wrzucam dp z wszystkich plikow to gra sie nie uruchamia

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer