Autor Wątek: Ruch Chorzów | Powrót Tłustych lat| #27  (Przeczytany 23727 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline rudek9

  • Były członek Załogi
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Chorzów
  • Wiadomości: 442
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 26.11.2009r.
  • Subuj mój kanał!
    • Status GG
    • YT CHANNEL
  • Gram w: PES 06, FIFA 2001, FIFA08
Ruch Chorzów | Powrót Tłustych lat| #27
« dnia: Listopad 26, 2015, 12:14:37 »

Hutniczy Klub Sportowy Ruch Chorzów

Data założenia: 20 kwietnia 1920
Przydomek: Niebiescy
Siedziba: Chorzów, ulica Cicha 6
Prezes: Dariusz Smagorowicz, Dorota Sobsztyl
Trener: Jerzy Wyrobek, Marek Wleciałowski oraz ja

Ustawienia rozgrywki
Poziom: Profesjonalista + Zawodowiec
Czas gry: 4 minuty
Gry: FIFA 2003 + Ekstraklasa Patch na sezon 2002/03 oraz FIFA 08


Przed sezonem 2002/2003

Ruch Chorzów zaskakująco dobrze poradził sobie w zeszłych rozgrywkach, co spowodowało, że uplasował się na wysokim - siódmym miejscu w grupie mistrzowskiej. To bardzo dobry wynik dla drużyny, która nie posiada zbyt wielkiego budżetu, nawet jak na polskie realia, a jej kadra skonstruowana jest głównie z piłkarzy pochodzących głównie z piłkarzy pochodzenia polskiego.

Przypomnijmy jeszcze raz tabelę ostatniego sezonu:

BOGUSŁAW PIETRZAK: Organizm jest zdrowy, czeka na nowego prowadzącego


Tuż przed rozpoczęciem okresu przygotowawczego trener Bogusław Pietrzak postanowił odejść. Swoją decyzję postanowił uargumentować na konferencji prasowej. Oto jego wypowiedź:
"Odchodzę z Ruchu nie dlatego, że coś mi się tu nie podoba, czy przez to, że mi za mało płacą. Odchodzę, ponieważ chcę zrobić coś nowego. Ruch to cudowna drużyna, podoba mi się w niej wszystko. I organizacja i piłkarze i team spirit jaki tworzą. Jestem ambitnym człowiekiem i lubię wyzwania, więc czekam na coś nowego. Co do Ruchu, to organizm jest zdrowy i czeka na nowego prowadzącego."
Pietrzak odniósł się również do swojego następcy: "Jerzy Wyrobek to idealna osoba na tym miejscu. Będę mu kibicował i mam nadzieję, że doprowadzi Ruch do sukcesów."

Kadra na sezon 2002/2003


JERZY WYROBEK: Mój pomysł na ten zespół nie jest innowacyjny, jest skuteczny!


Jerzy Wyrobek już na początku wytłumaczył nam jak będzie grał Ruch pod jego wodzą:
"To co zrobię z tą drużyną to przede wszystkim poprawienie tego wszystkiego co robił tu mój następca. Mój pomysł na ten zespół nie jest innowacyjny, jest skuteczny, co pozwoli nam wygrać ligę po raz 15. Doprowadzę Ruch do sukcesów, a gdy mi to nie wyjdzie, przypłacę za to swoją głową."

PO RUNDZIE JESIENNEJ

RUCH CHORZÓW MISTRZEM JESIENI! ZABÓJCZE TRIO Z CHORZOWA!


Cudowny wynik Niebieskich! 12 goli Śrutwy, 10 Gorawskiego oraz 16 asyst Bizackiego czyni Ruch najskuteczniejszą drużyną w Ekstraklasie! Świetne ustawienie Wyrobka pozwoliło uwolnić potencjał, który od dawna drzemał w tej drużynie.

ZAKOŃCZENIE SEZONU!

RUCH CHORZÓW MISTRZEM POLSKI PO RAZ 15!

Wspaniały sezon Niebieskich! Śrutwa i spółka dokończyli sezon praktycznie bez większych problemów i urazów i zdobyli po raz piętnasty upragnione mistrzostwo Polski! Ruch bardzo długo czekał na ten triumf, ponieważ ostatni raz udało się to tej drużynie w sezonie 1988/1989.
« Ostatnia zmiana: Październik 23, 2016, 12:00:46 wysłana przez rudek9 »

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Ruch Chorzów | Powrót Tłustych lat| #1
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 26, 2015, 15:07:28 »
Ruch zawsze darzę taką jakąś sympatią, nie wiem czemu. Górnik też. Chociaż oczywiście jak grają z Wisłą, to wiadomo  :D

Fajne czasy wybrałeś. Wisełka w kwiecie swoich najlepszych lat, Amica w lidze, a nie żadne Lechy :P. Jeszcze jakieś Ostrowce i inne Dyskobolie.

Piętnaste mistrzostwo robi wrażenie, ale skład macie solidny. Tomek Kulawik, Śrutwa., młody Malinowski, Fornalik.

Widać, że Niebiescy nie są Ci obojętni. Będę zaglądał.
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline rudek9

  • Były członek Załogi
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Chorzów
  • Wiadomości: 442
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 26.11.2009r.
  • Subuj mój kanał!
    • Status GG
    • YT CHANNEL
  • Gram w: PES 06, FIFA 2001, FIFA08
Odp: Ruch Chorzów | Powrót Tłustych lat| #2
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 27, 2015, 14:56:50 »

TABELA PO SEZONIE

Nie zabijcie mnie za nią, błagam  ;D

Piłkarze fetują Mistrzostwo wraz z kibicami przy Cichej!


Piękne obrazki na Cichej! Po wygranej w ostatnim meczu z Amicą Wronki, piłkarze Niebieskich postanowili zorganizować imprezę z okazji zdobycia długo oczekiwanego mistrzostwa Polski. W programie świętowania znalazła się runda honorowa wielkim autokarem od ratusza aż po sam stadion, prezentacja pucharu na murawie stadionu, oraz gry i zabawy na samym obiekcie.

PRZED FINAŁEM PUCHARU UEFA


Drużyna Niebieskich świetnie spisywała się również w Europie! Finaliści zeszłorocznej edycji Pucharu Polski dostali się do Pucharu Uefa ze względu na to, że jego zwycięzca - Wisła Kraków została mistrzem Polski. Ruch rozegrał całe rozgrywki koncertowo, choć nie obyło się bez problemów. Na te natrafili w ćwierćfinale, gdzie przegrali pierwsze spotkanie z Galatasarayem Stambuł 2:1, jednak w rewanżu na popularnym "kotle czarownik" wygrali 2:0 zdobywając bramkę pieczętującą ich awans w 89. minucie spotkania. Półfinałowe starcie było już tylko formalnością. Drużyna Mariboru, która byłą rewelacją tych rozgrywek (potrafiła ograć Schalke 04 na Veltins Arena), nie potrafiła jednak sprostać cudownie skomponowanej drużynie pod przewodnictwem trenera Jerzego Wyrobka i uległa w Chorzowie 3:0, a w Słowenii (mimo iż potrafiła strzelić 2 gole) też nie wiele wskórała, przegrywając 2:4. Teraz Ruch czeka mecz najważniejszy w sezonie. Jeśli pokonają Djurgardens IF, w następnym sezonie zagrają w Lidze Mistrzów bez przechodzenia rund kwalifikacyjnych!

MARIUSZ ŚRUTWA: Najważniejsze, to nie spalić się w pierwszych minutach!


Kapitan Niebieskich Mariusz Śrutwa na konferencji prasowej przed meczem podzielił się z nami swoimi przemyśleniami odnośnie meczu z Djurgardens:
"Wszyscy wiemy, jaka presja na nas spoczywa. Jest to trudne dla nas, bo chyba nikt z nas jeszcze nie grał na tak wysokim szczeblu jak finał Europejskich rozgrywek. Niektórzy mówią, że jest to puchar pocieszenia, jednak dla nas nie wygląda to tak. Wiem, że może dla piłkarzy z lig angielskich, niemieckich, czy też francuskich jest tak, bo oni rok w rok kwalifikują się do Ligi Mistrzów i grają minimum na szczeblu ćwierćfinału, a dla nas może to być jedyna i ostatnia szansa na pokazanie, że polska piłka to nie tylko Wembley'73, czy dwa trzecie miejsca na światowych czempionatach, tylko też kluby, które potrafią grać ciekawą dla oka piłkę. Polskie kluby może i wypadają blado na tle wyżej wymienionych przeze mnie lig, ale jeżeli nie teraz, to kiedy? Najważniejsze to nie spalić się w pierwszych minutach, grać swoje, strzelić więcej niż przeciwnik i to jest moim zdaniem recepta na sukces, na który polska piłka klubowa czeka już bardzo długo."

YANNICK BABUPA: Ruch to nieprzewidywalny zespół!


Yannick Babupa, młody skrzydłowy szwedzkiego przeciwnika Niebieskich też postanowił przedstawić swoje zdanie na temat finału:
Czeka nas dobry mecz. Nie jesteśmy na straconej pozycji, co powoduje, że mecz będzie emocjonujący. Ruch to nieprzewidywalny zespół. Potrafi grać pięknie, ale też trafiają mu się przestoje, co chcemy wykorzystać i mam nadzieję, że wykorzystamy"

Offline Chałwa

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Sie 2011
  • location: Łowicz
  • Wiadomości: 2368
  • Dostał Piw: 75
  • Na forum od: 25.08.2011r.
  • Pomogłem? Postaw piwko, nie bądź żyła ;)
    • Status GG
  • Gram w: PES6, PES 2017, FIFA 17
Odp: Ruch Chorzów | Powrót Tłustych lat| #2
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 28, 2015, 15:01:42 »
Trochę brakuje mi screenów/filmików z gry, tabele jakoś ujdą :P Wytrwałości ;)

Offline rudek9

  • Były członek Załogi
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Chorzów
  • Wiadomości: 442
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 26.11.2009r.
  • Subuj mój kanał!
    • Status GG
    • YT CHANNEL
  • Gram w: PES 06, FIFA 2001, FIFA08
Odp: Ruch Chorzów | Powrót Tłustych lat| #2
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 28, 2015, 17:59:26 »
Screenów nie mam, bo to jest sezon, którego nie nagrywałem. Cały następny sezon jest na moim kanale YT, ale to po kolei


BĘDZIE WYPRZEDAŻ U NIEBIESKICH? NAJWAŻNIEJSZE OGNIWA NA CELOWNIKACH CZOŁOWYCH DRUŻYN!


Damian Gorawski -> FK Moskwa, Olimpique Marsylia, Manchester City, Fiorentina

Aaran Lines -> Galatasaray, PSG, Valencia

Edward Cecot -> GKS Bot Bełchatów, Sparta Praga, Boavista Porto, Schalke 04

Offline rudek9

  • Były członek Załogi
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Chorzów
  • Wiadomości: 442
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 26.11.2009r.
  • Subuj mój kanał!
    • Status GG
    • YT CHANNEL
  • Gram w: PES 06, FIFA 2001, FIFA08
Odp: Ruch Chorzów | Powrót Tłustych lat| #3 | Transfer Time
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 04, 2015, 12:46:47 »

PRZEDMECZOWE STUDIO

W przedmeczowym Studiu odbywała się bardzo żywiołowa dyskusja, w której udział brali Maciej Iwański, Jerzy Engel oraz Toni Juriev, który z powodu kontuzji nie mógł wystąpić w meczu z powodu kontuzji.
MI:Moim zdaniem to bardzo ważny mecz dla obu drużyn. Dawno żadna Polska drużyna nie grałą tak daleko w europejskich pucharach, jak myślisz, czy Twoi koledzy czują presję?
TJ:Tak, to bardzo ważny mecz. Nie uwierzyłbym, gdyby moi koledzy się nie bali. Taka okazja może się już nie powtórzyć, więc wiem, że oni to bardzo przeżywają.
JE:Wreszcie mamy drużynę, która może coś w europie ugrać, więc mam nadzieję, że to się uda.

FINAŁ PUCHARU UEFA!

DJURGARDENS IF vs RUCH CHORZÓW
1 - 3
Barlin '78 - Śrutwa '23, '56 Narwojsz '87

SKŁADY


PO MECZU: DARIUSZ SZPAKOWSKI

TO BYŁ CUDOWNY MECZ!

"Miałem przyjemność komentować jedno z piękniejszych widowisk piłkarskich od czasów występów Legii Warszawa w Lidze Mistrzów. Ten mecz przejdzie do historii nie tylko naszej rodzimej piłki. Wzruszyłem się w momencie gdy Mariusz Śrutwa zaczął pakować piłkę do siatki. To był cudowny mecz. Przed nami jeszcze tylko Puchar Polski, przez co Ruch może być pierwszym klubem, który ma szansę zdobyć tryblet!

TRANSFER TIME!

1. Aaran Lines - przedłużenie kontraktu
2. Damian Gorawski - Valencia - 4,5 mln Euro
3. Edward Cecot - Schalke 04 - 1,2 mln Euro
4. Marek Matuszek - Hutnik Kraków - wolny transfer


Offline rudek9

  • Były członek Załogi
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Chorzów
  • Wiadomości: 442
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 26.11.2009r.
  • Subuj mój kanał!
    • Status GG
    • YT CHANNEL
  • Gram w: PES 06, FIFA 2001, FIFA08
Odp: Ruch Chorzów | Powrót Tłustych lat| #4
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 09, 2015, 22:06:35 »

ŚRUTWA: To był błąd, którego nie popełnię po raz drugi!


Wywiad Tomasza Smokowskiego (Canal +) z Mariuszem Śrutwą:

TM: Gratuluję Mariusz. Świetny wynik! I udała wam się liga i w Europie wygraliście! Jaka jest na to recepta?
MS: Team Spirit i to dosłownie (Śmiech). Gorzała leciała na stół i wtedy Ślązaki mogą się dogadać (śmiech). A tak na poważnie to zasługa nas wszystkich. Udało się nam to wszystko o czym marzył i Krzysiu Warzycha, czy też inni nasi koledzy, którzy poza mistrzostwem w Polsce, w Europie nie ugrali nic.
TM: Teraz czeka na was Wisła w Pucharze Polski. Czy Tryplet jest możliwy?
MS: Z Wisłą będzie nam trudniej niż z Djurgardens
TM: Dlaczego tak sądzisz?
MS: Wisła to drużyna, która gra z nami w lidze. Zna nas. Zna nasze mocne i słabe strony. Przy Reymonta z nimi przegraliśmy, na Cichej zremisowaliśmy. Mają na nas patent i to jest najtrudniejsze do obejścia
TM: To ostatni mecz Damiana Gorawskiego w waszej drużynie. Czy Twój też?
MS: Życzę Damianowi jak najlepiej. On jest młody, ma perspektywy i cudowną lewą nogę. Ja już jestem stary. Swoje chciałem zawojować przez co zdradziłem kibiców. Wiem, że się teraz narażę, ale przejście do Legii było najgorszym posunięciem z mojej strony. To był błąd, którego nie popełnię po raz drugi. Edziu Cecot i Damian chcieli wyjechać i się im udało. Mam tylko nadzieję, że nie przepadną tam gdzieś w tych wielkich klubach. Zresztą o Damiana się nie obawiam
TM: Dlaczego?
MS: Damian to tytan pracy. Może na takiego nie wygląda, ale on haruje na treningach za trzech. Edziu też, więc jeżeli sodówka im nie strzeli do łbów to będą z nich ludzie (śmiech)
TM: Macie w drużynie juniorów młodego Marka Sukera. Podobno trener Wyrobek chce go włączyć do pierwszej drużyny.
MS: To co ma zamiar zrobić trener Wyrobek, to już jego sprawa. Tak, wiem, Marek to dobry piłkarz. Młody, z dobrym strzałem i niezłą szybkością. Trener Rudnicki wie jak zabrać się za takich piłkarzy. Poza tym pamiętajmy o jednym: Nazwisko zobowiązuje (śmiech).
TM: A jak sprawa stoi z Reprezentacją?
MS: Nie powiedziałem nie trenerowi Janasowi. Czekam na powołania. Chcę zagrać z Orzełkiem na piersi, to drugi najpiękniejszy herb z jakim mi przyszło zagrać w życiu
TM: Na koniec jeszcze jedno; co sądzisz o plotkach, które mówią o tym, że podobno Prezes Smagorowicz chce ściągnąć Niedzielana do zespołu?
MS: Wiesz, Gorawski odchodzi i to za dosyć dobre pieniądze, więc taki transfer bardzo by mi odpowiadał. Choć nie zapominajmy o Krzysiu Bizackim,  z którym znamy się jak łyse konie. On też byłby dobrym partnerem w ataku.
TM: Dziękuję za wywiad
MS: Nie ma za co. Polecam się (śmiech)

Offline dawid21sch

  • Junior
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location: Wielka Brytania
  • Wiadomości: 101
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 22.09.2013r.
  • Gram w: PES2014,PES2015,PES2016
Odp: Ruch Chorzów | Powrót Tłustych lat| #5
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 10, 2015, 19:14:11 »
Ciekawa kariera,i ja tez mysle o polskiej lidze,ale narazie jakos nie mam weny twurczej do jej robienia,u ciebie wsztko dorze wyglada ,ciekawie ladnie,lecz brakuje tu troszke filmikow,tak sucho mozna powiedziec,ale zycze wytrwalosci ,powoedzenia.

Offline rudek9

  • Były członek Załogi
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Chorzów
  • Wiadomości: 442
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 26.11.2009r.
  • Subuj mój kanał!
    • Status GG
    • YT CHANNEL
  • Gram w: PES 06, FIFA 2001, FIFA08
Odp: Ruch Chorzów | Powrót Tłustych lat| #5
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 11, 2015, 21:14:31 »

PUCHAR POLSKI!


RUCH CHORZÓW VS WISŁA KRAKÓW
2 - 2 (K. 5 - 6)

Lines 47' Loch 85' - Zurawski 15', 56'

SKŁADY:



A MIAŁO BYĆ TAK PIĘKNIE...

Nieciekawie z drużyną Niebieskich żegnają się Gorawski i Cecot. Jeden doznał lekkiego, aczkolwiek dokuczliwego urazu w 96 minucie dogrywki, drugi zaś zagrał fatalne spotkanie. Mecz był bardzo szybki jak na Polskie realia. Mimo tego, że "do roboty" szybciej zabrali się piłkarze "Białej Gwiazdy", to Niebiescy nie bywali gorsi. Widać było, że pod wodzą Jerzego Wyrobka piłkarze z Chorzowa grają miłą dla oka i ofensywną piłkę, ale to nie starczy na Wisłę Kraków Henryka Kasperczaka, który (jak to zwykle bywa) uznał, że zwycięskiego składu się nie zmienia i wystawił tych samych piłkarzy, którzy cieszyli się jego największym zaufaniem przez cały sezon. Gorzej była w Niebieskim obozie. Plaga kontuzji i niewyjaśnionych sytuacji kontraktowych zmusiła trenera Wyrobka do okrojenia składu. Mimo tych kłopotów Chorzowianie nie okazali się gorsi od Krakowian, co widać było na boisku. Świetnie spisywał się młodziutki Kamil Loch, oraz Bartłomiej Jamróż, który w dogrywce zmienił kontuzjowanego Damiana Gorawskiego. Meczu do szczególnie udanych nie może też zaliczyć Mariusz Śrutwa. Przestrzelony karny w ostatniej serii jest ukoronowaniem jego słabego występu. 

Pełna lista transferów drużyny Niebieskich! Kilka naprawdę zaskakuje!


Odeszli:

1. Łukasz Surma -> Legia Warszawa -> 350 tyś zł
2. Damian Gorawski -> Valencia CF -> 4,5 mln Euro
3. Edward Cecot -> Schalke 04 Gelsenkirchen -> 1,2 mln Euro
4. Marcin Mołek -> Aluminium Konin -> 98 tyś zł
5. Jarosław Potok -> Sigma Ołomuniec -> 470 tyś zł
6. Marek Matuszek -> Hutnik Kraków -> wolny transfer
7. Jan Woś -> Groclin Grodzisk WLKP -> 170 tyś zł

Przyszli:

1. Sebastian Nowak II <- Drużyna Juniorów
2. Marek Suker <- Drużyna Juniorów
3. Marcin Baszczyński <- Wisła Kraków <- 2 mln zł
4. Andrzej Niedzielan <- Groclin Grodzisk WLKP <- 5 mln zł
5. Wojciech Grzyb <- Odra Wodzisław Śląski <- 750 tyś zł
6. Maciej Scherfchen <- Widzew Łódź <- 690 tyś zł

SMAGOROWICZ: Rozbiliśmy bank? Kto wam takich bzdur naopowiadał!


Prezes Ruchu Chorzów Dariusz Smagorowicz na konferencji prasowej prezentującej kadrę na sezon 2003/2004 odniósł się do pogłosek, które jeszcze niedawno ujawnił "Sport"

Fakt faktem, szkoda, że od drużyny odeszło kilku ciekawych graczy, którzy byli jej motorem napędowym ale na Boga, że my niby rozbiliśmy bank? Kto wam takich bzdur naopowiadał! Sprzedaliśmy Gorawskiego za prawie 5 milionów Euro, co praktycznie dwoi nasz budżet, a kupujemy jednego z najlepszych strzelców ligi za 5 milionów złotych. Panowie. 5 milionów Euro to prawie 25 milinów złotych więc nawet jakbym ściągnął tu Stanko Svitlicę, którego Legia wycenia na 2 miliony Euro to i tak byłbym na plusie. Dla mnie jest ważne dobro drużyny. Ze stabilnością finansową w tym klubie bywało różnie. Po 1989 roku, gdy Huta przestała nas finansować, by nie obudzić się z przysłowiową ręką w nocniku musieliśmy wiele rzeczy dopiąć na ostatni guzik bez niczyjej pomocy. Starałem się nie zadłużać klubu poprzez kredyty, a teraz gdy staliśmy się też spółką akcyjną dochody wzrosły o 10%. Wiem, to mało, ale wole mieć tak, niż zadłużyć klub na 50 milionów złotych jak to zrobił chociażby Zbigniew Drzymała w Groclinie. Teraz pieniędzy jest na tyle, że mogę spokojnie sobie pozwolić na podwyżki dla piłkarzy, modernizację boiska treningowego i przebudowę miejsc stojących w siedzące na stadionie, tak aby stadion spełniał wymogi UEFA względem Ligi Mistrzów, a i tak jeszcze zostanie sporo środków, które wolę trzymać na czarną godzinę. Co najważniejsze - robię to bez kredytów, bez fuzji, bez niczego. To był dla mnie priorytet na najbliższy sezon. Teraz czeka nas urlop więc proszę was kochani - dajmy spokój piłkarzom. Fakt mecz o Puchar Polski im nie wyszedł, ale ja wierzę w tą drużynę. Trener Wyrobek to wspaniały człowiek, piłkarzy mamy równie cudownych jak w sezonie 1988/1989 czy też innych, w których Ruch zdobywał Mistrzostwo Polski. Zapraszam w Sierpniu przed meczem o Super Puchar Europy z Milanem. Do widzenia.

Offline dawid21sch

  • Junior
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location: Wielka Brytania
  • Wiadomości: 101
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 22.09.2013r.
  • Gram w: PES2014,PES2015,PES2016
Odp: Ruch Chorzów | Powrót Tłustych lat| #6
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 12, 2015, 13:35:57 »
W jaki sposob kolego to grasz...menadzer jakis lub fifa pes.

Offline rudek9

  • Były członek Załogi
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Chorzów
  • Wiadomości: 442
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 26.11.2009r.
  • Subuj mój kanał!
    • Status GG
    • YT CHANNEL
  • Gram w: PES 06, FIFA 2001, FIFA08
Odp: Ruch Chorzów | Powrót Tłustych lat| #6
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 13, 2015, 12:05:47 »
Gram fifę. Mam całą playlistę gotową na youtubowym kanale, ale chcę to poopisywać dokładnie by nie wchodzić z marszu, że nie wiadomo o co chodzi :)

Offline dawid21sch

  • Junior
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location: Wielka Brytania
  • Wiadomości: 101
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 22.09.2013r.
  • Gram w: PES2014,PES2015,PES2016
Odp: Ruch Chorzów | Powrót Tłustych lat| #6
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 14, 2015, 21:05:11 »
Jak nazywa się twój kanał na yt?  Będę cię śledził :)

Offline rudek9

  • Były członek Załogi
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Chorzów
  • Wiadomości: 442
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 26.11.2009r.
  • Subuj mój kanał!
    • Status GG
    • YT CHANNEL
  • Gram w: PES 06, FIFA 2001, FIFA08
Odp: Ruch Chorzów | Powrót Tłustych lat| #6
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 14, 2015, 22:00:12 »
rudek81 zreszta jak klikniesz w ikonke ziemi po lewej to cie przeniesie od razu  :-)

Offline rudek9

  • Były członek Załogi
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Chorzów
  • Wiadomości: 442
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 26.11.2009r.
  • Subuj mój kanał!
    • Status GG
    • YT CHANNEL
  • Gram w: PES 06, FIFA 2001, FIFA08
Odp: Ruch Chorzów | Powrót Tłustych lat| #6
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 18, 2015, 14:05:08 »

SUPERPUCHAR EUROPY!


A.C. MILAN VS RUCH CHORZÓW
3 - 1
Schevcenko 25' 57' Inzaghi '78 - Bizacki 37'

SKŁADY:

 

MECZ BEZ JAKIEKOLWIEK HISTORII...

Każdy kto liczył w tym meczu na emocje porównywalne z tymi z finału Ligi Mistrzów to musiał być bardzo zdziwiony, gdy zobaczył to widowisko. Ruch był tłem drużyny z poprzedniego sezonu, co wypunktował bardzo skrupulatnie Milan. Niebiescy wyglądali na spiętych, wyprowadzili kilka koślawych ataków, które albo kończyły się na skumulowanej obronie, albo nad bramką Didy. Mimo tego, że jeden z ataków Niebieskim wyszedł, to niestety było wszystko na co było stać dziś podopiecznych Jerzego Wyrobka. Carlo Anchelotti ustawił drużynę bardzo defensywnie, co wyłączyło całkowicie Jamróża z gry. Mariusz Śrutwa dwoił i troił się w ataku, ale nie dało to spodziewanych efektów. W tym tygodniu czeka nas liga, więc miejmy nadzieję, że pierwszy mecz Niebieskich w naszej ekstraklasie nie będzie równie mdły.


LOCH UCIEKA DO STANÓW? Dostałem ofertę z Chicago Fire i Columbus Crew


Dostałem ofertę z Chicago Fire i Columbus Crew. Chcę tam grać. Wiem, że o pozycję w Ruchu będzie mi trudno szczególnie teraz, także jeżeli ustalę wszystkie szczegóły, to podam tą informację do mediów

NIEBIESCY W OSTATNIM MOMENCIE KONTRAKTUJĄ MIKULENASA!


Grażwydas Mikulenas stał się nowym piłkarzem Niebieskich! Litwin związał się z Ruchem 3 letnim kontraktem i ma zastąpić odchodzącego do Chicago Fire Kamila Locha.

via Niebiescy.pl

Offline rudek9

  • Były członek Załogi
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Chorzów
  • Wiadomości: 442
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 26.11.2009r.
  • Subuj mój kanał!
    • Status GG
    • YT CHANNEL
  • Gram w: PES 06, FIFA 2001, FIFA08
Odp: Ruch Chorzów | Powrót Tłustych lat| #7
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 26, 2015, 22:39:48 »

1. KOLEJKA EKSTRAKLASY SEZONU 2003/2004!

14.09.2003
RUCH CHORZÓW VS GARBARNIA SZCZAKOWIANKA JAWORZNO

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=750d1c68ada142079ad1085e572671ae&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=750d1c68ada142079ad1085e572671ae&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

ZNAMY GRUPY LIGI MISTRZÓW! WISŁA W GRUPIE ŚMIERCI, RUCH TEŻ?


Jesteśmy już po Nyońskim losowaniu grup piłkarskiej Ligi Mistrzów z sezonu 2003/2004. Co możemy o nim powiedzieć? Na pewno to, że ani Wisła, ani Ruch nie dostały taryfy ulgowej. Będzie trudno, szczególnie Białej Gwieździe, która trafiła do Grupy B z Manchesterem United, Valencią oraz Galatasarayem Stambuł. Niebiescy też trafili nie najlepiej. Choć w ich grupie znalazła się rewelacja zeszłego sezonu Scottish Premier League - Klimanrock FC, to takie drużyny jak Inter Mediolan, czy OSC Lille to poważni kandydaci do minimum obejścia obu faz grupowych, a w przypadku Interu nawet dojścia do ścisłego finału. Jedno wiemy - łatwo nie będzie, ale miejmy nadzieję, że polskie kluby nie będą tylko tłem tej rywalizacji i nie odpadną zbyt szybko.

Pełne grupy ligi mistrzów:

Grupa A:

1. Aston Villa Birmingham
2. Bayern Monachium
3. PSV Einthoven
4. A.C. Milan

Grupa B:
1. Galatasaray Stambuł
2. Manchester United
3. Wisła Kraków
4. Valencia CF

Grupa C:
1. AS Monaco
2. Deportivo La Coruna
3. Olimpiacos Pireus
4. AEK Ateny

Grupa D:
1. Arsenal Londyn
2. Real Madryt
3. Lokomotiv Moskwa
4. Dynamo Kijów

Grupa E:
1. Inter Mediolan
2. Klimanrock FC
3. Ruch Chorzów
4. OSC Lille

Grupa F:
1. Real Sociedad
2. Juventus Turyn
3. Werder Brema
4. Marsylia

Grupa G:
1. Celtic Glasgow
2. Olimpique Lyon
3. Hertha Berlin
4. Helsinborgs IF

Grupa H:
1. Liverpool FC
2. Chelsea Londyn
3. Ajax Amsterdam
4. FC Porto
« Ostatnia zmiana: Styczeń 02, 2016, 09:32:56 wysłana przez rudek9 »

Offline Rasivo

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Lip 2014
  • location:
  • Wiadomości: 163
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 08.07.2014r.
  • Gram w: FIFA 18
Odp: Ruch Chorzów | Powrót Tłustych lat| #8| Start Ligi!
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 28, 2015, 13:06:12 »
Drogi użytkowniku, taka mała rada - staraj zachowywać się proporcję w grafikach, bo daje to nieźle po oczach :P

Widzę, że u Ciebie polskie ekipy podbijają Europę. Jakże dziwnie się patrzy na triumfujący Ruch w Pucharze UEFA, a tym bardziej na dwie drużyny w fazie grupowej Ligi Mistrzów! No na pewno ponad 10 lat temu było to bardziej możliwe niż jest teraz... Grupy ciekawe, choć brakuje mi tu Milanu.

Nie praktykuje zabawy "koment za koment".

- Dasz radę zrobić coś takiego? To na pewno proste.
- Więc zrób to sam.

Nie pomagam w kwestii grafiki.

Offline rudek9

  • Były członek Załogi
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Chorzów
  • Wiadomości: 442
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 26.11.2009r.
  • Subuj mój kanał!
    • Status GG
    • YT CHANNEL
  • Gram w: PES 06, FIFA 2001, FIFA08
Odp: Ruch Chorzów | Powrót Tłustych lat| #8| Start Ligi!
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 28, 2015, 15:16:32 »
Grupy i tak beda do edycji, bo dopiero dzis sie pokapowalem, ze cos konkretnie pokielbasilem. Przyjrzalem sie Pucharowi UEFA i wiem ze minimum 3 zespoly sa nie tam gdzie powinny, ale to gdy bede na kompie.

Offline rudek9

  • Były członek Załogi
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Chorzów
  • Wiadomości: 442
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 26.11.2009r.
  • Subuj mój kanał!
    • Status GG
    • YT CHANNEL
  • Gram w: PES 06, FIFA 2001, FIFA08
Odp: Ruch Chorzów | Powrót Tłustych lat| #8| Start Ligi!
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 03, 2016, 10:57:13 »

SENSACJA W GRODZISKU, BEZPROBLEMOWI NIEBIESCY!
CZYLI 5 RZECZY, KTÓRE WIEMY PO PIERWSZEJ KOLEJCE EKSTRAKLASY!



1. SENSACJA W GRODZISKU!
Bo jak inaczej nazwać remis faworyzowanego Groclinu ze skazanym na pożarcie Aluminium Konin 3-3? To było widowisko na miarę topowych drużyn europiejskich. Szybkie akcje, dużo goli, mnóstwo walki i błędy, które w ostateczności wpłynęły na wynik meczu. Z dobrej strony pokazał się 28. letni Dariusz Solnica. Niechciany w Legii Warszawa, przed poprzednim sezonem przeniósł się do małej Konińskiej drużyny, co jak widać było strzałem w dziesiątkę.

2. BEZPROBLEMOWY RUCH!
Mistrz Polski zaczął zmagania ligowe najlepiej jak tylko mógł. Podopieczni Jerzego Wyrobka bardzo gładko pokonali Jaworzniańską Szczakowiankę wbijając jej aż trzy gole i nie tracąc żadnego. Jak widać, zakontraktowanie Andrzeja Niedzielana było jedną z najlepszych rzeczy, jakąmógł zrobić prezes Smagorowicz, gdyż popularny Wtorek wniósł wiele do drużyny. Miejmy nadzieję, że załata on dziurę po niesamowitym Damianie Gorawskim

3. LEGIONIŚCI NIE SIĘ NIE PODDAWAJĄ!
Mimo, że Wojskowi skupili się bardziej na zakupie piłkarzy do swojej nowobudowanej szkółki i jedynym poważnym transferem było ściągnięcie Łukasza Surmy z drużyny Ruchu Chorzów, to jednak nie będą oni łatwym przeciwnikiem w walce o mistrzostwo i napsują dosyć dużo krwi i Wiśle i Niebieskim. Legioniści pod wodzą Dariusza Kubickiego grają ciekawą piłkę, na którą dosyć miło się patrzy.

4. WISŁA PŁOCK WRESZCIE Z PŁYNNOŚCIĄ FINANSOWĄ!
Orlen Petrochemia Polska podpisało dziesięcioletnią umowę z klubem Wisła Płock obejmującą sekcje piłki nożnej oraz piłki ręcznej. W ramach umowy stadion piłkarski ma zostać rozbudowany, a hala, w której grają szczypiorniści wyremontowana. Do drużyny głównej dokoptowany zostaje też młody, osiemnastoletni Sławomir Peszko, który był rewelacją w drużynie rezerw w poprzednim sezonie.

5. NA RATUNEK BRACIA!
Wisła Kraków w zeszłym okienku transferowym wzmocniła się chyba najbardziej ze wszystkich klubów w naszej lidze. Nowymi podopiecznymi Henryka Kasperczaka zostali m. in. bracia Piotr i Paweł Brożkowie. Pierwszy to skrzydłowy, ale ma on za zadanie załatać dziurę po odejściu Marcina Baszczyńskiego, a drugi ma być zmiennikiem dla pary Żurawski - Frankowski oraz załataniem dziury po Marcinie Kuźbie, który dosyć dobrze radzi sobie w Olimpiakosie Pireus.

POWOŁANIA NA ŁOTWĘ I SZWECJĘ!
CZYLI DECYDUJĄCA WALKA O AWANS NA EURO DO PORTUGALII!



Bramkarze:

1. Jerzy Dudek (Liverpool FC)
12. Artur Boruc (Legia Warszawa)
23. Mariusz Liberda (Groclin Grodzisk)

Obrońcy:

2. Marcin Baszczyński (Ruch Chorzów)
3. Jacek Bąk (RC Lens)
14. Michał Żewłakow (RSC Anderlecht)
5. Tomasz Hajto (Schalke 04)
4. Krzysztof Ratajczyk (Austria Wiedeń)
13. Maciej Stolarczyk (Wisła Kraków)
15. Tomasz Kłos (1. FC Koeln)

Pomocnicy:

6. Radosław Sobolewski (Groclin)
8. Mirosław Szymkowiak (Wisła Kraków)
18, Jacek Krzynówek (1. FC Nurmberg)
7. Kamil Kosowski (Wisła Kraków)
16. Euzebiusz Smolarek (Feyenord Rotterdam)
17. Mariusz Lewandowski (Shakhtar Donetsk)
19. Łukasz Surma (Legia Warszawa)
20. Tomasz Zdebel (VFL Bochum)

Napastnicy:

9. Maciej Żurawski (Wisła Kraków)
10. Mariusz Śrutwa (Ruch Chorzów)
11. Tomasz Frankowski (Wisła Kraków)
21. Dariusz Solnica (Aluminium Konin)
22. Grzegorz Rasiak (Groclin)

Offline rudek9

  • Były członek Załogi
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Chorzów
  • Wiadomości: 442
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 26.11.2009r.
  • Subuj mój kanał!
    • Status GG
    • YT CHANNEL
  • Gram w: PES 06, FIFA 2001, FIFA08
Odp: Ruch Chorzów | Powrót Tłustych lat| #9
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 18, 2016, 04:47:57 »

INTERNATIONAL BREAK!


POLSKA VS. ŁOTWA
3 - 0
Żurawski '35, Kosowski '69 ' Śrutwa '88

SKŁADY


Cudowna gra!

Wreszcie Polacy pokazali to na co ich stać! Ten mecz definitywnie zamknął Łotwie drogę do Euro 2004. Paweł Janas niezwykle ofensywnie ustawił Reprezentację, co było widać od samego początku. Mecz przebiegał pod dyktando biało czerwonych, co może dobrze wróżyć już za trzy dni w meczu z głownymi faworytami grupy - Szwecją.

POLSKA VS SZWECJA
1 - 1
Żurawski '57 - Ibrahimovic '32

SKŁADY


O Baraże jednak w Budapeszcie!

Ten mecz miał dwie odsłony. Jedna bezbarwna, gdzie Szwedzi zdominowali naszą reprezentację i druga kapitalna, gdzie po prostu zabrakło nam szczęścia. Polacy tak naprawdę zaczęli grać dopiero w okolicach 50. minuty w momencie, gdy Rasiaka zmienił Dariusz Solnica. Ten rozkręcił ofensywę, przez co słynne już na całą Europę "Polskie Skrzydła" zaczęły funkcjonować tak, jak powinny. Jednak koniec końców nasi piłkarze zmuszeni są walczyć o baraże w Budapeszcie przeciwko Węgrom.

Offline dawid21sch

  • Junior
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location: Wielka Brytania
  • Wiadomości: 101
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 22.09.2013r.
  • Gram w: PES2014,PES2015,PES2016
Odp: Ruch Chorzów | Powrót Tłustych lat| #10
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 19, 2016, 17:14:13 »
Widzę że cofnąłeś  czas! Przeznaczenia drogi kolego nie oszukasz :)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Ruch Chorzów | Powrót Tłustych lat| #10
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 19, 2016, 17:14:13 »