Autor Wątek: Rayo Vallecano - Napisać nową historię  (Przeczytany 6122 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Rayo Vallecano - Napisać nową historię
« dnia: Grudzień 20, 2015, 18:39:41 »
Spoiler for Hiden:
No to co? Dzień dobry po bardzo długiej przerwie, myślę że kariera Rayo Vallecano będzie tak samo długa jak ta FC Barcelony (3 sezony) Gra to PES 2015 z dodatkiem Stanka Adelante Patch 2015. Pozdrawiam :)

Odcinek 1.


Paco Jémez ''Człowiek z jajami''


Ubiegły sezon dla Rayo Vallecano można uznać za przyzwoity. Środek tabeli po zakończeniu sezonu był priorytetem dla drużyny Paco Jemeza i udało się osiągnąć cel. W sezonie 2015/16 Rayo Vallecano będzie chciało sprawić wszystkim ogromną niespodziankę i mierzą bardzo wysoko bo chcą awansować do Ligi Europy.

Prezes Rayo María Teresa Rivero podpisał nową umowę z trenerem Paco Jemezem i postawił szkoleniowcowi bardzo wysoko poprzeczkę, bowiem musi stworzyć drużynę, która będzie zdolna grać w przyszłym sezonie w Lidze Europy. Kibice Rayo Vallecano są pewni, że ta sztuka uda się Jemezowi, który ma predyspozycję do tego by stworzyć z drużyny maszynę do wygrywania meczów.

Paco Jemez jest uznawany w Europie za najbardziej zwariowanego trenera z ''dwoma jajami''. Drużyna Rayo pod jego wodzą nie boi się takich rywali jak obecny Mistrz Hiszpanii FC Barcelona, Real Madryt czy Atletico Madryt. Piłkarze Paco Jemeza zawsze wychodzą na boisko jak do klatki lwa by stoczyć walkę. Styl który narzucił Paco jest zaskakującym stylem i odważnym, ale dlatego kibice Rayo uwielbiają swojego trenera.

Przed rozpoczęciem sezonu Paco Jemez będzie chciał sprowadzić paru nowych zawodników i rozegrać 3 mecze sparingowe z potencjalnymi rywalami z Europy.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 21, 2015, 21:52:30 wysłana przez MichuVeB »

Offline Bartekeuro

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location:
  • Wiadomości: 2288
  • Dostał Piw: 116
  • Na forum od: 03.04.2010r.
Odp: Rayo Vallecano - Napisać nową historię
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 20, 2015, 22:56:03 »
No to jazda! Klub typowy średniak więc będzie co w nim robić. Ważne będą ruchy transferowe bo budżet jest ograniczony. Drużynę trzeba dobrze poukładać i walczyć o europejskie puchary.
   


Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Odp: Rayo Vallecano - Napisać nową historię
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 26, 2015, 13:01:36 »
Odcinek 2.

Roberto Trashorras: W tym sezonie mamy wielki cel



Jak samopoczucie przed nachodzącym sezonem?


- Jestem optymistycznie nastawiony do zbliżającego się sezonu. Jako drużyna jesteśmy przekonani, że osiągniemy cel, który sobie obraliśmy. Jesteśmy drużyną, która nie boi się przeciwników i nie ważne czy gramy z Barceloną czy z Levante... Gramy z taką samą taktyką.

Obraliście cel? Jaki?

- Naszym celem jest awansować w przyszłym sezonie do Ligi Europejskiej. Rayo Vallecano jest silnym zespołem, którego stać na takie rzeczy jak Liga Europy.

Jaką osobą jest Paco Jemez?

- Jest to człowiek z jajami, który nie boi się ustalać taktyki pod ofensywę. Za to go lubimy. Wolimy dostać po tyłku od Realu czy Barcelony 7:0 i stawić im czoła niż dostać 3:0 i bronić się przez cały mecz. To nie dla nas.

Paco Jemez by doprowadzić was do awansu będziemy potrzebował paru wzmocnień.

- Tak i to jak najszybciej. Nie wiem jak zarząd na to patrzy, ale oni wiedzą ode mnie lepiej kto ma przyjść do drużyny, a kto się z nią pożegnać.

Jak już mówimy o pożegnaniach. To kiedy Ty się pożegnasz z zespołem?

- Dopóki będę mógł wykonywać swoją pracę i grać na wysokim poziomie to będę grał. Ale myślę, że to nie jest ostatni mój sezon w Rayo. Kibice mogą być spokojni.

Jesteś kapitanem drużyny. Czy musisz brać odpowiedzialność za wszystkich z drużyny?

- Tak i motywować ich gdy jest to potrzebne. To jest normalna rzecz jeśli jest się kapitanem. Paco Jemez dał mi taką możliwość bo jestem doświadczonym zawodnikiem i z dumą przyjąłem propozycję.

Kogo stawiasz w tym sezonie na pierwszym miejscu w LaLiga?

- Jako, że jesteśmy drużyną z Madrytu to nie chciałbym by to właśnie był Real Madryt czy Atletico. Więc stawiam na Barcelonę. Są oni w gazie i na ten moment są najlepszą drużyną na Świecie. Nikt im nie może zagrozić.

Offline veeq.

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2014
  • location: Polska
  • Wiadomości: 192
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 20.02.2014r.
  • HM¡
Odp: Rayo Vallecano - Napisać nową historię
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 27, 2015, 11:55:02 »
Cytuj
Jest to człowiek z jajami
- Jaja Paco Jémez w ostatnich dniach stały się chyba bardziej popularne niż sam klub.

Cytuj
Więc stawiam na Barcelonę. Są oni w gazie i na ten moment są najlepszą drużyną na Świecie. Nikt im nie może zagrozić.
- Rozumiem, że jesteś kibicem Barcelony i w mniejszym lub większym stopniu zawsze ich będziesz faworyzował, ale ta wypowiedź zupełnie nie pasuje do tego zawodnika, który na dodatek jest kapitanem najbardziej zawziętego klubu w La Lidze.

Poza tym, miło zobaczyć nową karierę w dziale. Jak tak dalej pójdzie to i może sam zdecyduje się na powrót.
Powodzenia.

Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Odp: Rayo Vallecano - Napisać nową historię
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 27, 2015, 12:11:34 »
- Jaja Paco Jémez w ostatnich dniach stały się chyba bardziej popularne niż sam klub.
- Rozumiem, że jesteś kibicem Barcelony i w mniejszym lub większym stopniu zawsze ich będziesz faworyzował, ale ta wypowiedź zupełnie nie pasuje do tego zawodnika, który na dodatek jest kapitanem najbardziej zawziętego klubu w La Lidze.

Poza tym, miło zobaczyć nową karierę w dziale. Jak tak dalej pójdzie to i może sam zdecyduje się na powrót.
Powodzenia.

Ale popatrz z drugiej strony. Kibice Rayo na pewno nie chcieliby Real na tronie na koniec sezonu bo to ich największy wróg. Tak samo jest z Atletico. Kibice Atletico wolą Barcelonę niż Real i odwrotnie Barca woli Atletico.

Rób karierkę nie patrz, że mało osób na razie. Z czasem dział znów ruszy i będzie masa karier.

Offline chavez.

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Gru 2014
  • location:
  • Wiadomości: 60
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 21.12.2014r.
Odp: Rayo Vallecano - Napisać nową historię
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 28, 2015, 22:07:32 »
Rayo ma na pewno potencjał do gry o wysokie miejsca, co pokazali nawet ostatnio w meczu z Realem. Oczywiście mam na myśli przed czerwonymi kartkami. Drużyna, której nikt się nie spodziewa, a jednak mają według mnie szansę na rywalizację o Ligę Europy. Mam nadzieję, że ty wyciągniesz z tego klubu wszystko co najlepsze.

Poza tym życzę ci powodzenia i wytrwałości, choć tego ci nie brak, patrząc na twoją karierę Blaugraną.

Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Odp: Rayo Vallecano - Napisać nową historię
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 30, 2015, 13:07:18 »
Odcinek 3.


Sandro Ramirez na celowniku Rayo


Jak podaje As i Mundo Deportivo aktualny zawodnik FC Barcelony Sandro Ramirez znalazł się priorytetem do wzmocnienia kadry Rayo Vallecano. Hiszpański napastnik jest tylko rezerwowym zawodnikiem w drużynie Luisa Enrique i nie jest ni w tym dziwnego, bowiem przy takiej dyspozycji tridente Messi, Suarez, Neymar nie ma szans na regularne występy w drużynie z Katalonii.

Trener Paco Jemez chce jak najlepiej wzmocnić drużynę by w przyszłym sezonie móc uczestniczyć w Lidze Europejskiej.

Sandro Ramirez dotychczas strzelił dla Barcelony 2 gole w 6 spotkaniach jakich rozegrał. Nie jest może to najlepsze osiągnięcie, ale pod uwagę trzeba także brać, że jest tylko zmienikiem w drużynie Luisa Enrique.

Gdyby transfer Sandro okazał się prawdą. Rayo Vallecano musiałoby zapłacić za zawodnika 2 miliony euro i z opcją pierwokupu dla FC Barcelony. Inna opcja nie wchodzi w grę.

Natomiast z drużyny musiałby się pożegnać ktoś z dwójki Manucho Gonçalves lub Alexandre Moreno. Prawdopodobnie tym który opuści tego lata drużynę będzie hiszpan Alexandre Moreno, który jest pod formą i spisuje się gorzej niż Manucho. Jednak na razie oficjalnego zainteresowania ze strony Rayo Sandro Ramirezem nie ma i nie wiadomo co z tego wyniknie.

Offline dawid21sch

  • Junior
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location: Wielka Brytania
  • Wiadomości: 101
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 22.09.2013r.
  • Gram w: PES2014,PES2015,PES2016
Odp: Rayo Vallecano - Napisać nową historię
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 01, 2016, 13:38:34 »
Widze ze liga Hiszpanska robi furore na forum karier! powodzenia w pisaniu bede sledzil poczynania RAYO,mojego przeciwnika w Pucharze Krola...


Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Odp: Rayo Vallecano - Napisać nową historię
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 02, 2016, 14:58:30 »
Odcinek 4.

Samuel Eto'o w Rayo!


Wydawało się, że wielką bombą transferową będzie Sandro Ramirez z FC Barcelony, ale jednak włodarze Rayo Vallecano zaskoczyli wszystkich i sprowadzili do klubu Samuela Eto'o. Kameruńczyk grywał już na boiskach Primera Division, a najbardziej został zapamiętany w Barcelonie dla której zdobył 108 goli.

Eto'o przyszedł do Rayo Vallecano za darmo, bowiem był bez klubu. Paco Jemez postanowił na doświadczenie, a nie młodość dlatego przyszedł do klubu Samuel Eto'o a nie Sandro Ramirez. Kameruńczyk będzie występował z numerem 19 na koszulce.

Natomiast z klubu pożegnał się Alexandre Moreno, którego kupił A.C Milan za 2 miliony euro. Do klubu oprócz Eto'o trafił także Brazylijczyk Leandrinho, który przeszedł do Rayo z Santosu za 367 tysięcy euro. Brazylijczyk jest ofensywnym pomocnikiem, który także może grać na obu skrzydłach.

Nowi zawodnicy będą mogli pokazać próbkę swoich możliwości już w najbliższym meczu otwierającym Ligę Hiszpańską z Malagą.

Offline przem1412

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Wrz 2009
  • location: Lidzbark
  • Wiadomości: 191
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 01.09.2009r.
  • Gram w: PES 2016
Odp: Rayo Vallecano - Napisać nową historię
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 03, 2016, 09:44:06 »
Kariera zapowiada się bardzo ciekawie. Rayo to mały klubik, a Ty postanowiłeś zrobić z niego coś większego. No i już pierwszy transfer świadczy o tym, że La Liga w tym sezonie może mieć "czarnego konia". Oby tak dalej, bo jak narazie kariera zapowiada się bardzo dobrze!

Offline rudek9

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Chorzów
  • Wiadomości: 442
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 26.11.2009r.
  • Subuj mój kanał!
    • Status GG
    • YT CHANNEL
  • Gram w: PES 06, FIFA 2001, FIFA08
Odp: Rayo Vallecano - Napisać nową historię
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 03, 2016, 11:01:49 »
Mam nadzieje, że Eto'o nie przyjechał do Madrytu tylko odcinać kuponów od sławy, ale kilkanaście razy trafić do siatki. Mądry zakup, choć ja na twoim miejscu inwestowałbym w piłkarzy z przedziału 24-28 lat i uszczelnił boki obrony takimi piłkarzami jak Aurier, Van Der Viel czy chociażby Konko.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 03, 2016, 13:39:44 wysłana przez rudek9 »

Offline ebistal

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 611
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 13.06.2011r.
Odp: Rayo Vallecano - Napisać nową historię
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 03, 2016, 11:29:17 »
Twoja kariera Barcą zapadnie w mojej pamięci na bardzo długooo, fantastyczną ją miałeś i zapewne niekiedy żałujesz że się skończyła, ale jak to się powiada, coś musi skończyć się, aby coś mogło trwać i tak jest u Ciebie. Kariera Barcą skończona, ale chęci do karierek trwają dalej i tutaj mamy madryckie Rayo. Tak tylko okiem na razie na tą karierę, ale już widać Samuel Eto'o zasilił twoje szeregi więc masz zapał na coś więcej. Może fajnie by było na początku skupić się na budowie defensywy i pomału ulepszać przód. Połączenie Sandro z Eto'o może być ciekawym eksperymentem. Młody Sandro będzie wprowadzać świeżość do gry i szybkość, zaś Eto'o jak stary wyjadacz, lis pola karnego, będzie czyhał na podania i skupiał się na pokonaniu golkiperów. Karierę świetną ma za sobą i doskonale zna boiska La Ligi. Dlatego może warto sprowadzić katalończyka ?

Offline Skittles

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 47
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.10.2009r.
  • Gram w: FIFA 99, FIFA 2001, PES 6, FIFA 15, PES 2016
Odp: Rayo Vallecano - Napisać nową historię
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 05, 2016, 11:24:24 »
Bardzo dobry ruch - sprowadzenie Eto'o. Takie transfery mają swój klimat :) Po co ma się szykować do emeryturki w Turcji, jak może wspierać średniaka z Hiszpanii i utrzeć nosa Barcelonie w bezpośrednich starciach. Dobry pomysł na wzmocnienie. Ciekawie będzie patrzeć na mecze ligowe.

Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Odp: Rayo Vallecano - Napisać nową historię
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 06, 2016, 13:22:07 »
Odcinek 5.

1.Kolejka Liga BBVA
Miejsce i data: La Rosaleda, 25.08.2015


Jeden punkt na inaugurację

Inauguracja ligi dla Rayo mogła być lepsza, gdyby nie zmarnowane sytuacje Manucho w pierwszej połowie spotkania. Mecz rozpoczął się z wysokiego ''C'' bowiem już w 2 minucie meczu piłkę do siatki Rayo Vallecano wpakował Charles po asyście Fabio Espinho. Bramkarz Rayo nie miał nic do powiedzenia przy tym precyzyjnym strzale. Chwilę później Rayo próbowało odpowiedzieć, ale Manucho nie wykorzystał sytuacji sam na sam z bramkarzem i zaprzepaścił szansę na wyrównanie. W 30 minucie spotkania Eto'o wraz z Manucho przeprowadzili znakomitą akcję, ale znów Angolski piłkarz pomylił się i trafił tylko w boczną siatkę. W drugiej połowie Malaga chciała szybko dobić Rayo. W 57 minucie spotkania Amrabat wkręcił w ziemie dwóch obrońców po czym podał do niepilnowanego Charlesa, który strzelił zbyt słabo by mógł zaskoczyć Alvareza. Do wyrównania doszło dopiero w 66 minucie spotkania. Aquino zaadresował piłkę do Samuela Eto'o a ten mimo swojego wieku zachował się jak za swoich najlepszych czasów w Barcelonie i umieścił piłkę w siatce. Świętowanie kibiców Rayo przerwał w 72 minucie Espinho, który strzałem z dystansu zaskoczył Alvareza. Gdy wydawało się, że Malaga ma mecz pod kontrolą Rayo wyprowadziło zabójczą kontrę w 75 minucie spotkania po której padł gol, a strzelcom został po raz drugi Eto'o po asyście Manucho. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 2:2. Malaga 2 razy wychodziła na prowadzenie, ale nie mogła wygrać spotkania z tak zaangażowanym i walecznym Rayo Vallecano.

Malaga CF 2:2 Rayo Vallecano
2' Charles (Espinho) 72' Espinho - 66' Eto'o (Aquino) 75' Eto'o (Manucho)

Malaga CF: Kameni - Torres, Angeleri, Weligton (c), Antunes - Ferreira (70' Rescaldani), Recio - Alberto, Espinho, Amrabat (60' Casado) - Charles
Rayo Vallecano: Alvarez - Tito, Amaya, Morcillo, Insua - Raul Baena, Trashorras (c) - Lica (60' Leandrinho), Aquino - Eto'o, Manucho

Spoiler for Hiden:
Grafika jest w budowie, więc nie piszcie mi jak mam robić co ulepszyć bo wiem co mam ulepszyć nie jestem pierwszy raz na tym forum ;)

Offline chavez.

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Gru 2014
  • location:
  • Wiadomości: 60
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 21.12.2014r.
Odp: Rayo Vallecano - Napisać nową historię
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 06, 2016, 13:41:15 »
Inauguracja mogła być lepsza, ale również gorsza... Nie ma co narzekać, gdyż gdyby Charles strzelił na początku drugiej połowy, to Rayo mogło by się już nie podnieść. Dwie bramki Eto'o w debiucie, coś czuję, że będzie wstanie powalczyć w tym sezonie o trofeum Pichichi.

Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Odp: Rayo Vallecano - Napisać nową historię
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 08, 2016, 12:54:14 »
Odcinek 6.

2.Kolejka Liga BBVA
Miejsce i data: Estadi Cornellà-El Prat, 04.09.2015


Papużki minimalnie lepsze

Na Estadi Cornellà-El Prat miało dojść do wielkiego przełamania piłkarzy Rayo, jednak nie do końca się to sprawdziło i w ostateczności Espanyol zabrał 3 punkty na własnym terenie. Strzelanie rozpoczął już w 2 minucie meczu Pedro Castro, który wykorzystał znakomite podanie Gerarda. Chwilę później zawodnicy z Barcelony postanowili znów postraszyć defensywę Rayo, ale niecelnym strzałem popisał się Paco Montanes. Pierwsza sytuacja podbramkowa Rayo Vallecano miała miejsce dopiero w 26 minucie spotkania. Lica dośrodkował piłkę z prawej flanki, a strzałem z głowy uderzył Manucho, jednak tylko w poprzeczkę. W 35 minucie gry Pedro Castro drugi raz zapisał się na liście strzelców po fatalnym błędzie Ze Castro. Do przerwy Espanyol spokojnie prowadził 2:0 z ekipą Paco Jemeza. W drugiej połowie obraz gry znacznie się poprawił i gola kontaktowego dla Rayo w 60 minucie spotkania strzelił Samuel Eto'o, który pewnym strzałem przy bliższym słupku pokonał bramkarza Espanyolu. Kilka minut później do wyrównania doprowadził Tito, a adresatem podania był chwilę wcześniej wpuszczony do gry Jonathan Pereira. Espanyol zmienił taktykę co przyniosło korzyści i całkowicie odcięło Rayo od podań, a gola na wagę zwycięstwa zdobył Pedro Castro w 76 minucie meczu, który także zdobył hat-tricka w tym spotkaniu. Ostatecznie Espanyol wygrał z Rayo 3:2.

RCD Espanyol 3:2 Rayo Vallecano
2' Castro (Gerard) 35' Castro 76' Castro (Abraham) - 60' Eto'o (Aquino) 74' Tito (Pereira)

RCD Espanyol: Barreto - Mattioni, Ciani, Moreno (c), Arbilla - Canas (60' S.Garcia), Abraham - Montanes, Castro, Caicedo - Gerard (63' Torje)
Rayo Vallecano: Alvarez - Tito, Amaya, Ze Castro, Rat - Raul Baena, Trashorras (c) - Lica (60' Leandrinho), Aquino - Eto'o, Manucho (60' J.Pereira)


3.Kolejka Liga BBVA
Miejsce i data: Anoeta, 11.09.2015


W końcu 3 punkty!

Rayo Vallecano w końcu zdobyło pierwsze 3 punkty w sezonie i być może jest to przełamanie na które czekał każdy kibic Rayo. Mecz jednak źle zaczął się dla gości. Bruma był bliski strzelenia gola, ale fantastyczna interwencją popisał się Alvarez. Odpowiedź Rayo była szybka i skuteczna. W 14 minucie spotkania Samuel Eto'o po kapitalnej asyście Raula Baeny strzelił gola wyprowadzając swoją drużynę na prowadzenie. Kilka minut później Eto'o mógł podwyższyć wynik meczu, ale minimalnie się pomylił i piłka przeleciała tuż obok słupka. W pierwszej połowie nie widzieliśmy więcej groźnych akcji. Za to druga przyniosła nam o wiele więcej emocji. W 70 minucie meczu Xavi Prieto stracił piłkę w środku pola na rzecz Rayo. Groźną i zabójczą kontrę wyprowadził Eto'o po czym podał do Manucho, który pewnie wykończył akcję golem na 2:0. W 89 minucie spotkania kiedy już wszystko było rozstrzygnięte honorowe trafienie dla Realu Sociedad dał Ghezzal. A chwilę później Manucho podwyższył wynik na 3:1. Rayo Vallecano po raz pierwszy w sezonie zdobyło 3 punkty i zajmuje aktualnie 10 miejsce w tabeli La Liga.

Real Sociedad 1:3 Rayo Vallecano
89' Ghezzal (Vela) - 14' Eto'o (Baena) 71' Manucho (Eto'o) 90+' Manucho (Issac Gomez)

Real Sociedad: Royo - C. Martinez, Gonzalez, I.Martinez, De la Bella - Granero, Bergara (65' Carlos Vela) - Ghezzal, Xabi Prieto (c), Bruma - Finnbogason
Rayo Vallecano: Alvarez - Tito, Amaya, Morcillo, Insua (45' Nacho) - Raul Baena, Trashorras (65' I.Gomez) (c) - Lica, Aquino (71' J.Pereira) - Eto'o, Manucho

Offline espon

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 90
  • Dostał Piw: 26
  • Na forum od: 14.11.2012r.
  • "Setki wyrzeczeń, jeden sukces"
  • Gram w: Fifa 14
Odp: Rayo Vallecano - Napisać nową historię
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 08, 2016, 17:47:17 »
Jennyy :'( Jesteście tu jeszcze  :'( Michu jak dobrze widzieć, że jeszcze ktoś tu pisze :) No i kolejni...byłem tu ostatnio, widziałem nie było za ciekawie. Mam jeszcze moda... że jeszcze mi go nie odebrali :O
Nie powiem, że miałem wracać i wgl takie pierdoły. Wiele się działo w życiu i po prostu nie miałem ochoty. Ale gdy tylko pamiętałem to zaglądałem  :) Teraz się ujawniam, bo mi tego brakuje.
Ludzie, gwardio!!! Jesteście tu jeszcze? Odżyjmy, może ktoś wróci z sentymentem jak ja i jeszcze coś wyskrobie  :)
Sorry Michu, że tak u Cb, ale u kogo innego?  ;)

Offline veeq.

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2014
  • location: Polska
  • Wiadomości: 192
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 20.02.2014r.
  • HM¡
Odp: Rayo Vallecano - Napisać nową historię
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 08, 2016, 18:16:49 »
Patrząc tylko i wyłącznie na relacje punktów, sezon rozpoczęty raczej mocno przeciętnie. 4 punkty w 3 meczach to wynik, który nie specjalnie daje powody do wielkiej euforii. Patrząc jednak na grę Rayo wydaje się, że wiele zmierza w dobrym kierunku. Mecze są wyrównane i co ważne zdobywacie na prawdę wiele bramek. Cieszyć powinna także dobra postawa Eto'o. Starsi zawodnicy bardzo często maja problem z aklimatyzacją w nowych klubach, tutaj sprawa prezentuje się zupełnie inaczej. Kameruńczyk strzela, asystuje - oby tak dalej.

W mojej opinii powinieneś starać się dodawać w poście tylko jeden mecz. Przez masowe opisywanie meczy kariera traci trochę uroku.

Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Odp: Rayo Vallecano - Napisać nową historię
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 08, 2016, 23:28:01 »
Jennyy :'( Jesteście tu jeszcze  :'( Michu jak dobrze widzieć, że jeszcze ktoś tu pisze :) No i kolejni...byłem tu ostatnio, widziałem nie było za ciekawie. Mam jeszcze moda... że jeszcze mi go nie odebrali :O
Nie powiem, że miałem wracać i wgl takie pierdoły. Wiele się działo w życiu i po prostu nie miałem ochoty. Ale gdy tylko pamiętałem to zaglądałem  :) Teraz się ujawniam, bo mi tego brakuje.
Ludzie, gwardio!!! Jesteście tu jeszcze? Odżyjmy, może ktoś wróci z sentymentem jak ja i jeszcze coś wyskrobie  :)
Sorry Michu, że tak u Cb, ale u kogo innego?  ;)

Gdzie Ty byłeś  :'( :'( Brakowało mi Ciebie na tym forum :(  :-* Trzeba wszystko robić by forum znowu odżyło :P

@veeq Tylko jeden mecz? Nwm już się jakoś tak nauczyłem by w jednym poście opisać 2,3 mecze ale możliwe, że powrócę do starej wersji opisywania meczy. Dzięki za rade :)

Offline Chałwa

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Sie 2011
  • location: Łowicz
  • Wiadomości: 2368
  • Dostał Piw: 75
  • Na forum od: 25.08.2011r.
  • Pomogłem? Postaw piwko, nie bądź żyła ;)
    • Status GG
  • Gram w: PES6, PES 2017, FIFA 17
Odp: Rayo Vallecano - Napisać nową historię
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 31, 2016, 14:40:04 »
Eto'o pokazuje, że mimo 34 lat na karku będzie ciągnął grę Rayo i walczył o tytuł króla strzelców. Ciekawy jestem sytuacji w tabeli, mam nadzieję, że w następnym poście się pojawi. A w pierwszym poście chyba jest pomyłka, po screenach widać, że to PES 2013, a nie 2015 :P

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Rayo Vallecano - Napisać nową historię
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 31, 2016, 14:40:04 »