Autor Wątek: LIGA FAIR PLAY - PES4, PES6 I PES2009 - zapisy  (Przeczytany 19223 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Fabio_1908

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 153
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 13.01.2009r.
Odp: LIGA FAIR PLAY - PES4, PES6 I PES2009 - zapisy
« Odpowiedź #80 dnia: Lipiec 23, 2009, 12:23:16 »
ja sie zapisalem:) kasa przelana

Offline ggman

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lut 2009
  • location: Rotterdam
  • Wiadomości: 96
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.02.2009r.
Odp: LIGA FAIR PLAY - PES4, PES6 I PES2009 - zapisy
« Odpowiedź #81 dnia: Lipiec 23, 2009, 13:14:44 »
twoja sprawa, rób co chcesz. Nie chcesz dawać nie dawaj. Potem mam sluchać, że dajesz nagrody to ja dziękuje. Ze mną jak ktoś chce sie skontaktowac nie ma najmniejszego problemu. Na pewnie nie bedzie tak, że gg napisze i każdy ma wszytko rzucić bo jemu się tak podoba. Napisałem,że liga zostanie tak zrobiona jak do tej pory. Zasada jest sprawdzona, moze tylko rozdiemy graczy lepszych po grupach, zeby najlepsi nie grali miedzy sobą.

Tak jak napisałeś, nasza strona, my podejmujemy decyzje i my za nią odpowiadamy. Jeżeli gracz chce grać musi uszanować zasady wprowadzone przez nas

a teraz wracam do tematu ligi fair play. Ktoś się jeszcze zapisuje?


masakra... pan maciek_pl pan i wladca REJESTRACJA lub LOGOWANIE . Po co w ogole jest to forum i ta dyskusja, skoro dopuszczacie dyskusje tylko o samych pierdolach, a tematy niewygodne lub nowe propozycje (moim zdaniem dosc ciekawe i warte chocby przedyskutowania) omijacie szerokim lukiem? w zyciu nie zrobiliscie ankiety na wniosek gracza, przynajmniej ja o czyms takim nie slyszalem. zero nowych pomyslow, wszystko jest sprawdzone? zapytajcie graczy , ciagle w dyskusjach na priv slysze ze to im sie nie podoba, tamto, ze to jest nienajlepiej zrobie, ze tu cos nie tak itp.. nie wszystkim sie chce o tym pisac glosno, skoro trafiaja na taki mur jak wy ADMINI.

Dobra dobra, nie dam nagrody ani jednej i nie dlatego ze nie chce, tylko dlatego ze nie szanujecie ludzi ktorzy chca wam pomoc.
Jesli chodzi o kontakt z toba to owszem, mozna sie skontaktowac.. ale nic wiecej.. zawsze slysze te same odpowiedzi. "nie chcesz - nie graj", "rob co chcesz", "chcesz grac , uszanuj zasady" ... ja szanuje zasady, niczego jeszcze nie zlamalem, a wy to co? teraz slysze ze bedzie jakis podzial na grupy, a gdzie to jest napisane, ze cos takiego moze byc? z tego co wiem to najlepsi powinni grac z najlepszymi, slabsi ze slabszymi, na tym polega rozwoj... aaa, zapomnialem macie w regulaminie: "admini moga w kazdej chwili zmienic regulamin bez podania przyczyny" :)
no no...
gdzie ja to slyszalem, wladza absolutna.. juz wielu sie przejechalo na takiej ideologii.

PYTANIE: Czy mozna przeprowadzic ankiete wsrod graczy na dwa zasadnicze pytania???

MACIEK_PL ?? mozna czy nie mozna??
POGON SZCZECIN

Offline jaca_gliwice

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2009
  • location:
  • Wiadomości: 9
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.07.2009r.
Odp: LIGA FAIR PLAY - PES4, PES6 I PES2009 - zapisy
« Odpowiedź #82 dnia: Lipiec 23, 2009, 13:35:22 »
Witam, kasa przelana, nie widać mnie jeszcze na liście
pozdrawiam

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: LIGA FAIR PLAY - PES4, PES6 I PES2009 - zapisy
« Odpowiedź #83 dnia: Lipiec 23, 2009, 13:36:54 »
Witam, kasa przelana, nie widać mnie jeszcze na liście
pozdrawiam

czekam na mściciela - zrobimy aktualizaje

Offline yeyayeya

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 197
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.10.2008r.
Odp: LIGA FAIR PLAY - PES4, PES6 I PES2009 - zapisy
« Odpowiedź #84 dnia: Lipiec 23, 2009, 14:00:33 »
Maciek kiedy dokładnie rusza liga bo niewiem na kiedy będe miał karte w domu

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: LIGA FAIR PLAY - PES4, PES6 I PES2009 - zapisy
« Odpowiedź #85 dnia: Lipiec 23, 2009, 14:03:14 »
Maciek kiedy dokładnie rusza liga bo niewiem na kiedy będe miał karte w domu

zobacze ile osób wpłaciło, zeby chocia ze 20 było :)

P.S dla tych co wpłacili 20 zeta beda nowe, fajne smycze pesleague.pl

Offline yeyayeya

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 197
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.10.2008r.
Odp: LIGA FAIR PLAY - PES4, PES6 I PES2009 - zapisy
« Odpowiedź #86 dnia: Lipiec 23, 2009, 14:04:18 »
ale kiedy mniej więcej ruszacie ??? bo jak za tydzień to bym się pewnie zapisał

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: LIGA FAIR PLAY - PES4, PES6 I PES2009 - zapisy
« Odpowiedź #87 dnia: Lipiec 23, 2009, 14:27:29 »
ale kiedy mniej więcej ruszacie ??? bo jak za tydzień to bym się pewnie zapisał


czekam do 20 osób, a jak nie bedzie 20 osob to ruszamy pod koniec miesiąca :D

Offline ggman

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lut 2009
  • location: Rotterdam
  • Wiadomości: 96
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.02.2009r.
Odp: LIGA FAIR PLAY - PES4, PES6 I PES2009 - zapisy
« Odpowiedź #88 dnia: Lipiec 23, 2009, 14:31:50 »
hej maciek czekamy na 22 osoby, tak jak w pierwszej edycji. napisz liste ilu jest juz zapisanych. zaagituje na mircu i reszta sie zapisze :)

a tak poza tym to masz u mnie minusa za konserwatyzm i niechec do rzeczowej dyskusji
POGON SZCZECIN

Offline kfiatulla

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Lis 2008
  • location:
  • Wiadomości: 384
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.11.2008r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2019
Odp: LIGA FAIR PLAY - PES4, PES6 I PES2009 - zapisy
« Odpowiedź #89 dnia: Lipiec 23, 2009, 14:47:19 »
hej maciek czekamy na 22 osoby, tak jak w pierwszej edycji. napisz liste ilu jest juz zapisanych. zaagituje na mircu i reszta sie zapisze :)

a tak poza tym to masz u mnie minusa za konserwatyzm i niechec do rzeczowej dyskusji

Przepraszam ale nie wytrzymałem, muszę to skomentować. Panie ggman - adminom należy się choćby medal tudzież dyplom za cierpliwość wręcz anielską wobec Twojej osoby. Może i chcesz dobrze ale jesteś dość frapujący....:) Bez obrazy...Uważam że swoje zalety organizacyjne powinieneś bardziej wykorzystać chociażby w regionalnej polityce. A może potem sejm stanie otworem? Nadajesz się idealnie na polityka. Jak czytam Twoje posty, a ciężko ich nie czytać bo są praktycznie w każdym dziale, to wybitnie kojarzą mi się z wypowiedziami polityków lub działaczy związkowych... Naprawdę sprawdzisz się jako polityk lokalny, radny, a następnie jako poseł lub minister...? Przemyśl to....

Offline ggman

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lut 2009
  • location: Rotterdam
  • Wiadomości: 96
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.02.2009r.
Odp: LIGA FAIR PLAY - PES4, PES6 I PES2009 - zapisy
« Odpowiedź #90 dnia: Lipiec 23, 2009, 14:59:25 »
hehehe , kfiatulla. super gosc jestes.
dzieki za opinie, dzieki za to ze masz swoje zdanie, dzieki za to ze czytasz te posty. Tylko czemu atakujesz mnie a nie moje poglady ,moje propozycje i moja ambicje zdzialania czegos pozytywnego na tej stronie?

adminom moze i nalezy sie medal, ze stworzyli te strone, ale na pewno nie bede ich lizal po nogach za to.

poza tym cos osiagnac i osiasc na laurach to porazka , a probowac byc jeszcze lepszym mimo ze nie wychodzi to zwyciestwo.. troche parafrazowalem powiedzenie jednego z najwiekszych Polakow,ale sprawdza sie tutaj idealnie..


Tak to juz jest w Polsce, ze ludzi ktorzy maja pomysly, chec, ambicje, doluje sie, albo niszczy za pomoca takich jak ty... sorry, jesli cie urazilem..

POGON SZCZECIN

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: LIGA FAIR PLAY - PES4, PES6 I PES2009 - zapisy
« Odpowiedź #91 dnia: Lipiec 23, 2009, 16:15:20 »
Witam, kasa przelana, nie widać mnie jeszcze na liście
pozdrawiam

widać przeciez

pieniążki wpłacili.

1. FREAK                     20 zeta          jaki pes???
2. chunsoo19               20 zeta          pes2009
3. JACKMIL                  20 zeta          pes2009
4. ELCAPITANO             20 zeta          PES 2009
5. JACA_GLIWICE          50 zeta         pes2009
6.  es_sabbi                  50 zeta            pes2009
7. WISNIA                     20 zeta           pes2009
8. Pawlito1968               20 zeta         PES 2009
9. Hanter                      50 zeta         pes2009
10. brendon25                20 zeta       pes2009
11. arapek                     50 zeta        pes2009
12.  kajman                    20 zeta        pes2009
13. ggman                     20 zeta         pes2009

Offline msciciel

  • Zarząd
  • *****
  • Join Date: Wrz 2005
  • location: Lublin
  • Wiadomości: 2908
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 17.09.2005r.
    • http://dark-zone.eu
  • Gram w: ...
Odp: LIGA FAIR PLAY - PES4, PES6 I PES2009 - zapisy
« Odpowiedź #92 dnia: Lipiec 23, 2009, 16:17:17 »
chcialbym ufundowac dla gracza, ktory wg, uczestnikow Ligi Fair Play bedzie graczem z najlepszym laczem szalik POGON SZCZECIN, fajny, ladny, wprost na zawieszenie na szyje. Panie Adminie, czy jest do mozliwe?

A jakas mniej "polityczna" nagroda ? :)

No to by sie nazywalo "Gracz z najlepszym laczem", czy moze " Najprzyjemniejsze lacze gracza".

No chcialbym, zeby po kazdym meczu bylo glosowanie , lacze gospodarza moglby oceniac tylko gosc w skali 1-3 lub 1-6, no i suma punktow decydowalaby o tym kto ma najlepsze lacze..
Glosowanie moze byc tajne,tzn, zeby gracz sie na koncu dowiedzieli, a moze byc jawne i moze byc prowadzona dodatkowa tabela. w przypadku walkowera na korzysc goscia lub obustronego, gospodarz otrzymuje 0 za lacze, w przypadku walkowera na korzysc gospodarza, gospodarz otrzymuje max liczbe punktow.

 Czy jest to mozliwe do zrealizowania dla waszych informatykow??

Obecne glosowanie na lacze przeciwnika jest troche nietrafione, gdyz prawie nikt tego nie rusza po mecz zostawiajacfabrycznie wpisana liczbe 10. Uwazam ze skala 1-10 jest zbyt szeroka skala. Oraz uwazam ze to tylko gosc powienien oceniac..

gdyby zrobic osoba kwalifikacje w tym zakresie do ligi fair play, mozna by bardziej obiektywnie oceniac lacze graczy, a gracz ktory wygralby taka kwalifikacje mialby duzy powod do prestizu. Przeciez nie od dzis wiadomo ze glownym problem tej gry jest slaba jakos podczas trybu online.



Z takimi ocenami ogolnie jest problem taki iz druga ocena jest odpowiedzia na pierwsza. Czyli jak nisko ocenisz jakiegos gracza to on ciebie rowniez niewazne jak grales i odwrotnie.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 23, 2009, 16:19:43 wysłana przez maciek_pl »

Offline tokario

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Maj 2007
  • location:
  • Wiadomości: 134
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.05.2007r.
Odp: LIGA FAIR PLAY - PES4, PES6 I PES2009 - zapisy
« Odpowiedź #93 dnia: Lipiec 23, 2009, 16:27:33 »
zapisz mnie tez
<TSW-Tokario> the reds

Offline ggman

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lut 2009
  • location: Rotterdam
  • Wiadomości: 96
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.02.2009r.
Odp: LIGA FAIR PLAY - PES4, PES6 I PES2009 - zapisy
« Odpowiedź #94 dnia: Lipiec 23, 2009, 16:31:08 »
msciciel dzieki ze sie odezwales na forum

no z ta nagroda to byla propozycja ,moglbym co innego ufundowac.. chodzi o sam fakt, ale przy podjesciu macka_pl odechciewa sie tutaj cokolwiek robic.

a jesli chodzi o sposob punktacji to nie zapominaj ze to jest liga fair play i ocenialby tylko gracz ktory gra na wyjezdzie. glosowanie moze byc tajne,tzn takie ze gospodarz nie wiedzialby jaka ocene dostal.. skala 1-6 bylaby najlepsza. pytalem macka_pl czy da rade cos takiego informatycznie zrobic, nie odpowiedzial, pewnie nie wie. z wlasnego doswiadczenia wiem ze da rade i za duzo pracy nie ma przy tym, tak samo jak wporwadzenie dodtakowej tabli punktowej za oceny lacza...

a co myslisz odnosnie plynnego przejscia z ligi 2009 do ligi 2010 ? opisalem swoja propozycje na innym poscie, tym o podsumowaniu 3 sezonu pesa2009.  to bylaby dobra propozycja zarowno dla nowych graczy jak i dotyczasowych...

nikt nie podjal dyskusji z wyjatkiem macka_ktory jednym zdaniem zanegowal wszystko.
POGON SZCZECIN

Offline Cesc Fabregas

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Wejherowo
  • Wiadomości: 699
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.11.2008r.
Odp: LIGA FAIR PLAY - PES4, PES6 I PES2009 - zapisy
« Odpowiedź #95 dnia: Lipiec 23, 2009, 16:43:22 »
Ja podjąłem dyskusję w innym temacie:

Obecny system jest dobry. System kwalifikacji sprawiedliwie dzieli graczy na ligi. Nowy PES to może być zupełnie inna gra. I gracz, który był dobry w 2009 może nie być taki dobry w 2010 i na odwrót. Według mnie w PES 2010 wszyscy na początku powinni zostać postawieni na równi. Każdy gracz wywalczy sobie miejsce w lidze, na którą podczas kwalifikacji zapracuje.


Poza tym my się tu bawimy! Ma być jak najciekawiej, eliminacje wprowadzają jakąś rywalizację, są większe emocje. Lepszy gracz chce udowodnić, że zasługuje na miejsce w 1 lidze, słabszy chce udowodnić, że również może powalczyć o lepszą ligę, a nie jest skreślony na samym początku.

Najlepszym pomysłem byłoby rozstawienie na podstawie rankingu bądź ligi, w której gracz grał. Ale tutaj znowu mógłby być poszkodowany dobry gracz grający w 4 lidze, który np. dołączył w 3 sezonie PES 2009. Dlatego myślę, że najlepsze byłoby rozstawienie według rankingu.
 
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Cytuj
za dużo jest tutaj cienkich pipek

REJESTRACJA lub LOGOWANIE - moje bramki online :)

Offline artuditu01

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2009
  • location:
  • Wiadomości: 6
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.02.2009r.
Odp: LIGA FAIR PLAY - PES4, PES6 I PES2009 - zapisy
« Odpowiedź #96 dnia: Lipiec 23, 2009, 17:16:43 »
ZAPISUJĘ SIĘ   ;)!!!!!!!!!!  (lepiej późno niż wcale)

Offline msciciel

  • Zarząd
  • *****
  • Join Date: Wrz 2005
  • location: Lublin
  • Wiadomości: 2908
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 17.09.2005r.
    • http://dark-zone.eu
  • Gram w: ...
Odp: LIGA FAIR PLAY - PES4, PES6 I PES2009 - zapisy
« Odpowiedź #97 dnia: Lipiec 23, 2009, 17:29:17 »
msciciel dzieki ze sie odezwales na forum

no z ta nagroda to byla propozycja ,moglbym co innego ufundowac.. chodzi o sam fakt, ale przy podjesciu macka_pl odechciewa sie tutaj cokolwiek robic.

a jesli chodzi o sposob punktacji to nie zapominaj ze to jest liga fair play i ocenialby tylko gracz ktory gra na wyjezdzie. glosowanie moze byc tajne,tzn takie ze gospodarz nie wiedzialby jaka ocene dostal.. skala 1-6 bylaby najlepsza. pytalem macka_pl czy da rade cos takiego informatycznie zrobic, nie odpowiedzial, pewnie nie wie. z wlasnego doswiadczenia wiem ze da rade i za duzo pracy nie ma przy tym, tak samo jak wporwadzenie dodtakowej tabli punktowej za oceny lacza...

a co myslisz odnosnie plynnego przejscia z ligi 2009 do ligi 2010 ? opisalem swoja propozycje na innym poscie, tym o podsumowaniu 3 sezonu pesa2009.  to bylaby dobra propozycja zarowno dla nowych graczy jak i dotyczasowych...

nikt nie podjal dyskusji z wyjatkiem macka_ktory jednym zdaniem zanegowal wszystko.

Nie ma problemu dodac tabeli z klasyfikacja oceny lacza, ale jak juz pisalem wczesniej rzetelnosc tych ocen jest juz malo rzeczywista bo to jest ocenianie na zasadzie jak mi mecz wyszedl a nie jaki jest przeciwnik, ja wygram to wysoka ocena dla przeciwnika jak przegram to niska. Oceny lacza sa od bardzo dawna i doswiadczenia wiemy ze sa wystawioane w duzej czesci przypadku na podstawie emocji albo pomijane.

Co do przejscie z jednej wersji pes'a do nowej, to rowniez przywolam sie na doswiadcznie. Przerabialismy juz wersje ze przydzial do ligi nastepuje na podstawie rankingu i gracze woleli zeby przeprowadzac eliminacje przytaczajac tu argument ze fakt ze ktos jest dobry w pes XX nie znaczy ze bedzie dobry w pes YY i nie powinno mu sie nalezec miejsce w wysokiej lidze z urzedu.

Offline goree

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 87
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.10.2008r.
Odp: LIGA FAIR PLAY - PES4, PES6 I PES2009 - zapisy
« Odpowiedź #98 dnia: Lipiec 23, 2009, 18:07:20 »
CZYM SIE BEDZIE GRAC??

Offline Cesc Fabregas

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Wejherowo
  • Wiadomości: 699
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.11.2008r.
Odp: LIGA FAIR PLAY - PES4, PES6 I PES2009 - zapisy
« Odpowiedź #99 dnia: Lipiec 23, 2009, 18:15:55 »
Piłką

REJESTRACJA lub LOGOWANIE :D
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Cytuj
za dużo jest tutaj cienkich pipek

REJESTRACJA lub LOGOWANIE - moje bramki online :)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: LIGA FAIR PLAY - PES4, PES6 I PES2009 - zapisy
« Odpowiedź #99 dnia: Lipiec 23, 2009, 18:15:55 »