Autor Wątek: pes 2010 - kolejne screeny  (Przeczytany 14704 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline Carlos9014

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Lut 2009
  • location:
  • Wiadomości: 914
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 22.02.2009r.
Odp: pes 2010 - kolejne screeny
« Odpowiedź #60 dnia: Lipiec 15, 2009, 20:29:14 »
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=21de5627863e364d77dcb443fa198660&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=21de5627863e364d77dcb443fa198660&amp;action=login">LOGOWANIE</a>&feature=related

tu cos macie

Offline bodzioMILAN

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Cze 2009
  • location: Bytów
  • Wiadomości: 293
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.06.2009r.
Odp: pes 2010 - kolejne screeny
« Odpowiedź #61 dnia: Lipiec 15, 2009, 20:37:42 »
Dzisiejsze tłumaczenie wrażeń z gry w pes 2010 które opisali redaktorzy z pesfan.com

Tłumaczenie by pancerek z fifa.[link wycięty]

Jesteście zapewne świadomi, że PESFan zostało zaproszone przez Konami do ich siedziby w Londynie na wczesny playtest PES 2010 w zeszłym miesiącu. Jedynie z wyselekcjonowanymi przedstawicielami prasy oraz społeczności PES, było wspaniałą okazją do zasmakowania gry samemu, po tym jak wiele się o niej mówiło.

W związku z momentem, w którym odbyła się konferencja, gra była wciąż we wczesnym stadium rozwoju, co oznacza, że tak promowane tryby pokroju Master League czy gra Online, nie były jeszcze dostępne dla testerów. Gdy tylko nowsze wersje gry zostaną udostępnione, PESFan z pewnością dokładnie je przetestuje.

Dla tych którzy lubują się w cyferkach, mogę powiedzieć, że gra została ukończona w około 50% i zawiera większość nowych elementów gameplay’u które były promowane przez prasę. Graliśmy w tę samą wersją, którą testowało PSM3, więc jedyne teamy, które były w wersji testowej to Barcelona oraz Liverpool.

Pierwsza rzecz, która uderzyła w nas wszystkich była dopracowana grafika. Wydane w Internecie screenshoty z Torresem i Messi’m były z pewnością prawdziwe i reprezentowały ich prawdziwy wygląd w grze. Nie było tam żadnego renderingu Photoshopowego. Ogólny obraz gry jest znacznie poprawiony z wielkim przywiązaniem do szczegółów, na murawie jak i poza nią. Indywidualne, specyficzne cechy wyglądu oraz zachowania piłkarzy wyglądają lepiej niż kiedykolwiek wcześniej. Jest to szczególnie widoczne na zbliżeniu w powtórkach. Chociaż wszyscy piłkarze w meczu to były wielkie gwiazdy, łatwe było rozpoznanie kto jest kim, ze znamionami oraz bliznami precyzyjnie odtworzonymi włącznie. Koszulki wyglądały realistycznie dzięki efektowi przygniatania, który już wcześniej mieliśmy okazję zaobserwować na screenshotach. Wyciągnięte ze spodenek koszulki oczywiście były w grze. Z pewnością wielu zadowoli, że tak ośmieszane i krytykowane rękawice bramkarskie (które przypominały rękawice do piekarnika bardziej niż jakiekolwiek inne w ostatnich kilku grach) wyglądały odpowiednio, a siatki ładnie się falowała gdy piłka w nie uderzała.

Kwestie okołoboiskowe również zostały poprawione. Anfield Road, pojawiający się po raz pierwszy w next-genowej wersji jako licencjonowany stadion, wyglądał oszałamiająco w świetle słońca, z cieniami rzucanymi przez bandy reklamowe. Kibice są teraz w trójwymiarze. Nie ma ich 35 tysięcy, ale prawdę mówiąc rzadko ich w ogóle widać grając mecz. Betonowe bloki u podstaw siatek zostały usunięte. Zostały one zastąpione realistycznymi plastykowymi tubami, ale siatki praktycznie wyglądają tak samo. Był tylko jeden stadion na pokazie, więc inne stadiony mogą mieć inne style siatek. Ogólnie rzecz biorąc, grafika zdała egzamin i PES 2010 wygląda na najlepszą graficznie grę na rynku.

Menusy zostały po raz kolejny drastycznie zmienione. W odstawkę idzie styl z PES 2009, a do gry wchodzi gładki, nowoczesny styl który wygląda nieskończenie lepiej. Możesz teraz zobaczyć samemu na screenshotach, co mam na myśli. Jeden denerwujący mnie bug z PES 2009 został poprawiony. W PES 2009 ekran wyboru piłkarzy nie był najlepszy gdyż zielona barwa podświetlająca piłkarzy odpowiednich na daną pozycję była zbyt mało kontrastowa względem szarego tła. Teraz wszystko jest ładne i przejrzyste.

Jeszcze jedną drobną rzeczą jest fakt, że piłkarze mają teraz ogólny wskaźnik atrybutów (Overall), który pozwala szybko ocenić ich umiejętności. Diagram pięciokątny nadal jest w grze, dla tych którzy wolą graficzną prezentację. Jeśli chcesz szczegółowo zapoznać się z wyglądem tych menusów, sprawdź screeny z bloga PSM3.

System animacji był niezwykle wadliwy w ostatnich kilku edycjach. PES 2009 był postępem w stosunku do łyżwiarstwa na lodzie w PES 2008, ale wciąż nie wyglądał odpowiednio dla konsol next-gen. Animacje, w tej części gry wyglądają bardziej gładko, ale w związku ze wczesną fazą kodu, trudno jest wydać ostateczną opinię o tym aspekcie gry, gdyż kilka animacji jest wciąż programowanych. Pierwsze wrażenie jest mimo wszystko pozytywne. Porcja animacji, która wyglądała znacznie lepiej niż poprzednio jest ta, odpowiadająca za przyjęcie piłki. Kontrola nad piłką wygląda łagodniej gdy piłkarz bierze piłkę swoją mocniejszą nogą, od razu miał możliwość przejąć kontrolę nad piłką. Gdy był zmuszony do użycia słabszej nogi, potrzebował dodatkowego dotknięcia piłki by zacząć ją w pełni kontrolować. Na jednym ze screenów widzimy Torresa przyjmującego piłkę na klatkę piersiową. Ten aspekt ponownie wygląda lepiej niż poprzednio w wykonaniu lepszych piłkarzy, którzy umieją szybciej skontrolować piłkę.

Piłkarze nie będący w posiadaniu piłki również dostali dokładkę animacji dzięki czemu wyglądają bardziej realistycznie. Animacja piłkarza machającego ręką wołając o piłkę nadal jest w grze, a dodatkowo jest animacja, dzięki której piłkarz wychodzący na pozycję zwróci głowę w kierunku gracza posiadającego piłkę. Zawodnicy sprawiają również wrażenie bardziej zainteresowani piłką, z głowami i oczyma skoncentrowanymi na piłce gdy piłki są wrzucane w pole karne lub podczas zamieszania w środku boiska.

Kolejną zmianą jest powrót migającego znaczka na radarze, symbolizującego położenie piłki oraz piłkarza, kontrolowanego przez gracza.

Teraz pora na najważniejszy aspekt gry – gameplay. Gra ma wolniejsze tempo, co daje grze raczej cechy symulacji niż szybkiej gry arcade’owej, do której zdążyliśmy się ostatnio przyzwyczaić. Mam nadzieję, że to tempo zostanie niezmienione do końca produkcji, aż do wydania gry na rynek. Wolniejsze tempo pozwala na bardziej taktyczne podejście do rozgrywki z dryblingiem trudniejszym niż wcześniej. Gracze, którzy darzyli zaufaniem takich piłkarzy jak Messi i Eto’o, którzy mogli przebiec przez całą drużynę przeciwnika, będą musieli się szybko przyzwyczaić do nowego systemu, gdyż defensorzy są bardziej inteligentni przy odbiorze piłki oraz animacje zostały polepszone, dzięki czemu niemożliwym jest obrót o 90 stopni w pełnym biegu.

Pomimo wolniejszego tempa, nie oznacza to że masz więcej czasu przy piłce. Pomocnicy będą naciskać na Ciebie zmuszając do błędów, a obrońcy szybciej skracają pole. W tej wersji Mascherano bardzo szybko doskakiwał do przeciwnika, gdy był przy piłce. To jest aspekt, w którym nowe właściwości gry się pojawiają by pomóc Ci przełamać przeciwnika.

Paski strategii były wiele razy przedyskutowywane w prasie. Dłuższa zabawa z nimi oraz wykorzystywanie ich dla różnorodnych drużyn da lepszy ogląd w kwestii skuteczności tego zabiegu, ale pierwsze wrażenie jest pozytywne. PSM napisał, że skrajne przesuwanie punktu na paskach taktyki znacznie zmieni sposób w jaki działa drużyna i jak piłkarze się będą ustawiać na boisku. Konami mówi, że każda drużyna ma swój indywidualny styl więc niektóre drużyny będą parkowały autobus w swoim polu karnym, a inne będą grały szybką kontrą.

Paski strategii są rozwinięciem istniejących w grze taktyk i oferują graczowi większą kontrolę nad AI. Paski mogą być regulowane w zakresie od 0 do 100. Suwaki stylu drużyny mogą być wykorzystywane zarówno w kwestiach ofensywnych jak i defensywnych.

Strategie w ataku:
1. Wsparcie gracza: gdy ustawione na 100, Twoi kompani wokół piłkarza będącego przy piłce będą bardziej aktywni i będą chcieli dostać podanie. Innymi słowy, koledzy z drużyny będą częściej ustawiali się w pozycjach do ataku. Gdy ustawione na 0, Twoi zawodnicy będą stali za linią piłki i będą ustawiali się bardziej defensywnie.
2. Zasięg wsparcia: gdy ustawiony na 0, Twoi koledzy z drużyny będą próbowali wykorzystać całą szerokość boiska. Naturalnie, jest to dobre na długie crossowe podania i rozciąganie gry, ale nie na krótką piłkę. Gdy ustawione na 100, Twoi koledzy będą ustawiali się blisko posiadacza piłki
3. Wymiana pozycji: Gdy ustawiona na 0, zawodnicy będą próbowali wrócić szybko na swoje pozycje niż próbować zostać w zmienionej pozycji (vide dawna rotacja w Realu Figo – Zidane, czy też teraz w Barcie Messi – Henry). Odwrotnie gdy ustawione na 100.
4. Styl atakowania: Gdy ustawiony na 0, drużyna gra skrzydłami, a gdy ustawione na 100, stara się grać środkiem

Strategie w obronie:
1. Pressing Gdy ustawiony na 100 drużyna gra agresywnie, gdy na 0 pasywnie
2. Linia obrony: Gdy ustawione na 100, obrona gra wysoko, gdy na 0, głęboko
3. Zwartość: Gdy ustawione na 0 Twoi zawodnicy kryją fragmenty boiska, gdy ustawione na 100, zawodnicy naciskają na posiadacza piłki
4. Strategia obronna: Są dwie opcje. Jedna z Libero, druga w linii.

Gdy drużyny Liverpoolu i Barcelony przejmowało AI, gra przypominała tę rzeczywistą przez te drużyny prezentowaną na prawdziwych boiskach. W grze masz możliwość szybkiej zmiany strategii, ale nie było to pokazane w tej wersji, w którą graliśmy.

Inna główna cecha to system kart, który zastępuje gwiazdkowy system specjalnych skilli piłkarzy. Na początku brzmi dziwnie, ale gdy się system wypróbuje pozwala lepiej zarządzać drużyną. Karty zostały wymyślone przez Konami by naśladować indywidualne cechy prawdziwych piłkarzy w ataku i obronie. Te karty mogą być włączone lub nie zależnie od tego jak chcesz grać. Po krotce, karta reprezentuje zachowanie piłkarza. Odmienne od tradycyjnych umiejętności. Owe karty mogą być przyznane każdemu piłkarzowi. Statsy piłkarza nie rosną nagle gdy karta jest włączona. Jest statystyki pozostają niezmienione, ale piłkarz dzięki temu wie jak się zachować w danej sytuacji.

Załóżmy, że kontrolujesz piłkarza, a obok wybiega piłkarz z kartą „Earlycrosser” (wcześnie dośrodkowujący). Gdy Ty biegniesz do przodu, gracz z włączoną kartą będzie uciekał od swoich „plastrów” i ustawi się na pozycji, która pozwoli mu szybko wrzucić piłkę w pole karne. Gdy piłka zostanie do niego zagrana, karta nie będzie miała żadnego wpływu na jakość jego wrzutki. Będzie od Ciebie zależało oraz od statystyk grajka jakiej jakości będzie dośrodkowanie. No i znowu, ta karta nie ma ŻADNEGO wpływu na statsy piłkarza. Ta karta determinuje jedynie ruchy piłkarza na boisku.

Innym przykładem jest Dani Alves, który jest znany ze swoich ofensywnych wejść prawą flanką dla Brazylii i Barcelony. Jest on oznaczony kartą „Overlapping player” (obiegający gracz) domyślnie. Gdy karta jest włączona, on zawsze szuka miejsca by wejść do przodu, zostawiając za sobą puste pole. Wyłączając tę kartę ograniczymy jego zapędy ofensywne i sprawimy, że Alves będzie zachowywał się jak rasowy obrońca. Wszystko zależy od Ciebie, czy będzie to robił czy nie.
To jest powód dlaczego masz wybór między włączeniem karty i wyłączeniem. Możesz działać jak prawdziwy trener, decydować o zachowaniu piłkarza włączając karty i wyłączając. To jest Twój wybór czy włączyć czy nie, ofensywne karty gdy chcesz by drużyna grała defensywnie. Dla kontrastu, możesz chcieć wyłączyć defensywne karty gdy chcesz wysłać więcej piłkarzy do przodu. Karty zwiększają możliwości taktyczne, dając Ci więcej swobody w wielu sytuacjach.

Niektóre karty dadzą efekt tylko wtedy gdy AI kontroluje piłkarza. Messi na przykład tylko pod kontrolą AI będzie schodził z piłką do środka, tak jak robi to w rzeczywistości.

Karty umiejętności takie jak „Quick turn” (szybki obrót), czy „1 on 1 Finish” (wykończenie 1 vs 1) będą przydzielone tylko najlepszym piłkarzom i bezpośrednio wpłyną na ich sposób prowadzenia piłki.

Zmieniając temat kart i pasków, zmieniając pozycję piłkarzowi będzie miało drastyczny wpływ na jego umiejętności. Tak jak w Football Manager (złośliwy redaktor wspomina o FIFA 09 ), granie kimś na innej pozycji sprawi, że główne umiejętności bardzo odczuwalnie spadną. Gra przez to mierzy w zwiększenie realizmu i ograniczenie tanich taktyk używanych przez graczy w trybie online. Benayoun na przykład, gdy jest ustawiony na prawej obronie, będzie miał overall jedynie na poziomie „19”. Uniwersalni gracze będą mniej podatni na takie zmiany.

Rzuty karne zostały wreszcie zmienione. Siła i kierunek mają teraz znaczenie w kwestii, gdzie poleci piłka. W przeciwieństwie do liczenia na fart w PES 2009, trzymanie przycisku siły dłuższy czas sprawi, że piłka przeleci nad bramką, a zbyt długie wciśnięcie kierunku sprawi, że piłka poleci obok słupka. Kolejną miło witaną zmianą jest usunięcie automatycznych zachowań piłkarzy sterowanych przez AI. Już nie będzie więcej automatycznych wślizgów i wykopów.

Bramkarze teraz znacznie łatwiej łapią strzały. Kilka strzałów było wypiąstkowanych przez Valdesa i Reinę, ale ogólnie rzecz biorą sprawowali się lepiej niż wcześniej.

Po zakończeniu playtestu, załoga Konami zebrała wiele uwag od PESFan i przedstawicieli innych serwisów społecznościowych, np. WENB oraz PES Gaming, oraz dziennikarzy prasowych, gotowych do wyjazdu do Japonii. W rezultacie, na szczęście lekkie niedogodności zostaną usunięte, a drobne usprawnienia wprowadzone.


Nawet mimo tego, że PES 2010 jest bardzo daleki od ukończenia, wszystkie znaki na niebie i ziemi napawają mnie optymizmem. Niektóre z głównych wad PES 2009 są naprawiane, a kilka nowych funkcji da grze nowe życie. Dodaj do tego naprawioną Master League i bezlagowy tryb online. Król może powrócić w październiku.

Offline DoMManU

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1143
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 23.10.2008r.
  • Gram w: PES 06
Odp: pes 2010 - kolejne screeny
« Odpowiedź #62 dnia: Lipiec 15, 2009, 20:52:47 »
sam sie ogarnij bo nawet jak piszesz o pesie czy coś zawsze pier***** coś o fife, fifa tamto fifa to fifa to ma juz 10lat gówno mnie to obchodzi!

No to jak Cie to nie obchodzi to na **** mi piszesz no.... Po co posty nabijasz, jak Cię to nie obchodzi to tu nie zaglądaj, krótka piłka... prawda? 

Ty piszesz o największym badziewiu FIFIE na PC a nie ja więc proszę mi takich rzeczy nie tłumaczyć

I usuń posta 2 posty wyżej bo to spam i za to się bana dostaje, bo to porządne forum.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 15, 2009, 20:56:31 wysłana przez DoMManU »

Offline bodzioMILAN

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Cze 2009
  • location: Bytów
  • Wiadomości: 293
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.06.2009r.
Odp: pes 2010 - kolejne screeny
« Odpowiedź #63 dnia: Lipiec 15, 2009, 21:10:42 »
Jaki spam odpowiedziałem na kolesia komentarz, a potem znalazłem nowe info na temat pes'a 2010 więc moja wina ze tu co min nie dodają komentarzy?

Jak byś wszystkim osobom co napisała 2 posty po rząd dawał bana to by tu połowy użytkowników nie było.

Offline darko11221

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location: Polska
  • Wiadomości: 1210
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 31.12.2008r.
  • ..::Ac-Milan Forever::..
Odp: pes 2010 - kolejne screeny
« Odpowiedź #64 dnia: Lipiec 15, 2009, 21:15:57 »
Jaki spam odpowiedziałem na kolesia komentarz, a potem znalazłem nowe info na temat pes'a 2010 więc moja wina ze tu co min nie dodają komentarzy?
Nie spamujesz bronisz biednego PESA, ale nie potrzebnie najeżdżasz na DoMManu, przecież wystarczająco się przysłużył scenie PESA aby mieć teraz szacunek( lubi Fifę ma prawo). :)

No to jak Cie to nie obchodzi to na **** mi piszesz no.... Po co posty nabijasz, jak Cię to nie obchodzi to tu nie zaglądaj, krótka piłka... prawda?  

Ty piszesz o największym badziewiu FIFIE na PC a nie ja więc proszę mi takich rzeczy nie tłumaczyć

I usuń posta 2 posty wyżej bo to spam i za to się bana dostaje, bo to porządne forum.
A ty skoro lubisz Fifę to częściej odwiedzaj jej FORUM  :)
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
...:::Milan to najlepsza drużyna na świecie pozostałe  to tylko pionki:::...

Offline PERSON

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Kwi 2008
  • location: POLSKA
  • Wiadomości: 1475
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.04.2008r.
  • #Patchmaker www.pesleague.pl
    • LEGIA
Odp: pes 2010 - kolejne screeny
« Odpowiedź #65 dnia: Lipiec 15, 2009, 21:17:33 »
ale DoMManu ma rację co do postów jest przecież coś takiego jak MODYFIKUJ...
a co do Fify na PC to EA serwuje nam co rok odgrzewany kotlet tylko bardziej przyprawiony... a na konsoli to po prosu CUDO... nie ma lepszej symulacji...a PES to król PC gameplay ilość dodatków wszystko tym raczy nas KONAMI ale to jest ciągle za MAŁO...
Masz z czymś problem,Potrzebujesz rady,Ktoś Łamię REGULAMIN !!!Pisz Do Mnie!!! a na pewno Ci pomogę

Offline DoMManU

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1143
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 23.10.2008r.
  • Gram w: PES 06
Odp: pes 2010 - kolejne screeny
« Odpowiedź #66 dnia: Lipiec 15, 2009, 21:22:05 »
Jaki spam odpowiedziałem na kolesia komentarz, a potem znalazłem nowe info na temat pes'a 2010 więc moja wina ze tu co min nie dodają komentarzy?

Jak byś wszystkim osobom co napisała 2 posty po rząd dawał bana to by tu połowy użytkowników nie było.

Korzystaj z opcji modyfikuj po za tym twoja odpowiedz jest całkiem zbędna... po za tym nikt nie dostaje bana za 2 posty obok siebie

A ty skoro lubisz Fifę to częściej odwiedzaj jej FORUM  :)

Jestem adminem na efifa.pl i nie będę ukrywał, że FIFA na xboxie ps3 rządzi nawet tutaj gdzie są sami zwolennicy pes'a bo po co mam kłamać?
« Ostatnia zmiana: Lipiec 15, 2009, 21:28:38 wysłana przez DoMManU »

Offline bodzioMILAN

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Cze 2009
  • location: Bytów
  • Wiadomości: 293
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.06.2009r.
Odp: pes 2010 - kolejne screeny
« Odpowiedź #67 dnia: Lipiec 15, 2009, 21:29:18 »
No wiem ale raz modyfikuj jak nie wezmę chyba nic się nie stanie a poza tym pomyślałem ze długi tekst dam w osobnym poście.

Dommanu ty zawsze kłamiesz ;] jak mówisz ze fifa na konsole wymiata to znaczy ze kłamiesz xD bo przecież w fife nie zobaczysz tak dopracowanych jak na pc facjat mogą być co najwyżej na poziomie pes'a 2009 no chyba ze zaraz wyjdzie xbox 720 i ps4 ^^ ale jeszcze nie teraz.

Offline DoMManU

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1143
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 23.10.2008r.
  • Gram w: PES 06
Odp: pes 2010 - kolejne screeny
« Odpowiedź #68 dnia: Lipiec 15, 2009, 21:32:13 »
No wiem ale raz modyfikuj jak nie wezmę chyba nic się nie stanie a poza tym pomyślałem ze długi tekst dam w osobnym poście.

Dommanu ty zawsze kłamiesz ;] jak mówisz ze fifa na konsole wymiata to znaczy ze kłamiesz xD bo przecież w fife nie zobaczysz tak dopracowanych jak na pc facjat mogą być co najwyżej na poziomie pes'a 2009 no chyba ze zaraz wyjdzie xbox 720 i ps4 ^^ ale jeszcze nie teraz.

Fifa 09 na xboxa 360 i ps3 to najlepszy symulator pilki noznej o czym mowie ja inni gracze ktorzy byli kiedys na pesleague ale przerzucili sie na fife i xboxa i o czym mowia wszystkie najwieksze serwisy o grach... to ja gram w fife na xboxie od ponad 2 lat i pesa na pc a nie ty wiec nie wypowiadaj sie na temat gry o ktorej wiesz tyle co zobaczyles sobie screena w google... takie komentarze mnie rozsmieszaja....

Offline bodzioMILAN

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Cze 2009
  • location: Bytów
  • Wiadomości: 293
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.06.2009r.
Odp: pes 2010 - kolejne screeny
« Odpowiedź #69 dnia: Lipiec 15, 2009, 21:35:39 »
dobra dobra skoro sądzisz ze jestem idiota i fifa wszystko ma najlepsze pozostawił byś moje posty bez komentarza a nie usprawiedliwiał fife :]

Oglądaj REJESTRACJA lub LOGOWANIE te facjaty z fify są straszne brrrr
« Ostatnia zmiana: Lipiec 15, 2009, 21:48:47 wysłana przez bodzioMILAN »

Offline DoMManU

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1143
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 23.10.2008r.
  • Gram w: PES 06
Odp: pes 2010 - kolejne screeny
« Odpowiedź #70 dnia: Lipiec 15, 2009, 21:49:22 »
dobra dobra skoro sądzisz ze jestem idiota i fifa wszystko ma najlepsze pozostawił byś moje posty bez komentarza a nie usprawiedliwiał fife :]

Oglądaj REJESTRACJA lub LOGOWANIE te facjaty z fify są straszne brrrr

nie sądzę że jesteś idiotą nie grałeś nie wiesz proste.... ale chcę Cie uswiadomic jaka prawda

Offline Givren

  • Junior
  • *
  • Join Date: Mar 2009
  • location: Polska
  • Wiadomości: 97
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.03.2009r.
Odp: pes 2010 - kolejne screeny
« Odpowiedź #71 dnia: Lipiec 15, 2009, 22:40:59 »
Wracając do tematu to mi sie osobiście bardzo podoba co robi KONAMI. NAreszcie wychodzi do graczy z otwartymi rękoma i ma zamiar spełnić część z ich wymagań. BRAVO dla Japońców za zmianie taktyki:) napewno sie im to opłaci ;D Wkońcu każdy kupi gre w której znajdą się jego marzenia :D

Offline DoMManU

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1143
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 23.10.2008r.
  • Gram w: PES 06
Odp: pes 2010 - kolejne screeny
« Odpowiedź #72 dnia: Lipiec 15, 2009, 22:49:45 »
Wracając do tematu to mi sie osobiście bardzo podoba co robi KONAMI. NAreszcie wychodzi do graczy z otwartymi rękoma i ma zamiar spełnić część z ich wymagań. BRAVO dla Japońców za zmianie taktyki:) napewno sie im to opłaci ;D Wkońcu każdy kupi gre w której znajdą się jego marzenia :D

Nie był bym taki pewny... zrobią słabą grę z multi z pes 6 a potem powiedzą, że gra jest słaba bo się posłuchali fanów i nie popełnią tego błędu przy pes 2011...

Offline falcon87pl

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 194
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.10.2008r.
Odp: pes 2010 - kolejne screeny
« Odpowiedź #73 dnia: Lipiec 15, 2009, 23:47:42 »
Dommanu ty zawsze kłamiesz ;] jak mówisz ze fifa na konsole wymiata to znaczy ze kłamiesz xD bo przecież w fife nie zobaczysz tak dopracowanych jak na pc facjat

Tak. Wlasnie dlatego mnostwo ludzi grajacych od czasow ISS'a przerzucilo sie na konsolowa FIFE - ze wzgledu na te zajebiste mordy i fajna grafe ...(<-- UWAGA IRONIA- dla mnie kumatych ktorzy pozniej zle zinterpretuja to zdanie) A nie dlatego ze zadna gra od czasow Sensible Soccer(jak dla mnie:) ) czy ISS'ow tak nie wciaga na dlugie godziny ze wzgledu na G A M E P L AY.
"FIFA still does a good job, but it just doesn't seem to tweak our footballing nipples the same way."

Offline darko11221

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location: Polska
  • Wiadomości: 1210
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 31.12.2008r.
  • ..::Ac-Milan Forever::..
Odp: pes 2010 - kolejne screeny
« Odpowiedź #74 dnia: Lipiec 16, 2009, 08:10:27 »
Fifa 09 na xboxa 360 i ps3 to najlepszy symulator pilki noznej o czym mowie ja inni gracze ktorzy byli kiedys na pesleague ale przerzucili sie na fife i xboxa i o czym mowia wszystkie najwieksze serwisy o grach... to ja gram w fife na xboxie od ponad 2 lat i pesa na pc a nie ty wiec nie wypowiadaj sie na temat gry o ktorej wiesz tyle co zobaczyles sobie screena w google... takie komentarze mnie rozsmieszaja....
Ja ci przyznaje rację, ale nie pod każdym względem PES ma wiele elementów, które są lepsze od tych z FIFY konsolowej. :)
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
...:::Milan to najlepsza drużyna na świecie pozostałe  to tylko pionki:::...

Offline DoMManU

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1143
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 23.10.2008r.
  • Gram w: PES 06
Odp: pes 2010 - kolejne screeny
« Odpowiedź #75 dnia: Lipiec 16, 2009, 08:20:22 »
Ja ci przyznaje rację, ale nie pod każdym względem PES ma wiele elementów, które są lepsze od tych z FIFY konsolowej. :)

Owszem zgadza się kupili licencje LM i jeśli jest u nich licencjowany klub to bramkarze zawsze mają licencjonowane stroje, chorągiewka narożna w pesie trzepocze na wietrze, w pesie latwiej strzelic bramke głową, w fifa na xboxie nie da sie strzelic na poziomie legendarnym bramki z powyzej 30 metrów bo kazdty bramkarz to obroni co jest nierealistyczne poniewaz wiemy ze bramkarze  czasem takie pilki puszczaja, w pesie po zdobyciu jakiegos pucharu albo cos jest pokazane jak pilkarze sie ciesza jak dostaja medale etc w fife 09 jest to o wiele krótsze i nie ma tam specjalnie ceremoni, widzialem kiedys pilka w fifie przeszla przez slupek narozny... powinni to poprawic.... w pesie jest wskaznik online ktory gracz jest nieuczciwy i wychodzi z meczu jesli tak jest to jego pilka jest oklapnieta wtedy wiadomo ze z takim graczem nie ma co grac w fife tego nie ma pokazane a jest to napisane gdzies w statach xbox live ale zanim sie wejdzie i zobaczy te staty to gracz sie zniecierpliwi i se pójdzie bo pomysli ze go ignorujemy.... w pesie jest ogolno dostepny tryb treningu w fife jest arena ale nie da sie pocwiczyc zespolowo dopiero w fife 10 bedzie sie dalo... w pesie czesc muraw wieczoem wyglada minimalnie lepiej niz w fifie bo są za ciemne... i tyle :0

to bylo porownanie fify 09 na xboxie do pesa 09 na xboxie , pc ;) a wlasciwie pokazanie w czym pes ma przewagę

re edit: ten słynny pesowski flip i flap w powietrzu da sie zrobic w biegu a w fifie trzeba podbic pilkie w miejscu i wykonac flip i flap w powietrzu jedyny trick jaki w pesie jest a w fifie nie ma ^^ bo jednak to roznica robic rajd messim i w biegu go wykonac a sie zatrzymac zeby go wykonac...
« Ostatnia zmiana: Lipiec 16, 2009, 08:30:06 wysłana przez DoMManU »

Offline darko11221

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location: Polska
  • Wiadomości: 1210
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 31.12.2008r.
  • ..::Ac-Milan Forever::..
Odp: pes 2010 - kolejne screeny
« Odpowiedź #76 dnia: Lipiec 16, 2009, 08:39:02 »
Jak dla mnie w Pesie są ładniejsze modele postaci (lepiej wymodelowane, składające się z większej ilości wielokątów).
Do tego lepsze facjaty (nie pod względem graficznym tylko wierności prawdziwej twarzy)

Mimo wszystko powiem wprost gdyby FIFA konsolowa doczekała się konwersji przeszedł bym na pozycję Electronic Arts bez chwili zastanowienia (marze o tej chwili).Tylko nie wieszać na mnie psów za moje wyznanie.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 16, 2009, 08:42:36 wysłana przez darko11221 »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
...:::Milan to najlepsza drużyna na świecie pozostałe  to tylko pionki:::...

Offline DoMManU

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1143
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 23.10.2008r.
  • Gram w: PES 06
Odp: pes 2010 - kolejne screeny
« Odpowiedź #77 dnia: Lipiec 16, 2009, 08:59:43 »
Jak dla mnie w Pesie są ładniejsze modele postaci (lepiej wymodelowane, składające się z większej ilości wielokątów).
Do tego lepsze facjaty (nie pod względem graficznym tylko wierności prawdziwej twarzy)

Nie no tu akurat w pese postacie są bardziej kanciaste a facjaty w fifie wygladaja tylko gorzej w trybie edycji ktos narobil screenow z edycji i mowi ze gorzej wygladaja.... no w edycji gorzej ale w meczu są świetne... pes dopracowuje mordki messiego, ronaldo, torresa zawodników japoni i korei południowej... a np jak wyglada w pesie taki rooney a jak w fifie

REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Eriksonn

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2009
  • location:
  • Wiadomości: 21
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.07.2009r.
Odp: pes 2010 - kolejne screeny
« Odpowiedź #78 dnia: Lipiec 16, 2009, 09:12:14 »
ja cekam aż zadecydują co z tym silnikiem  czy dadzą taki jak na konsole albo przynajmniej na PC  dali   taką jak na konsole 09   ale zobaczymy co oni  powiedzią  ale jak ich nie rozumiem  powiedzieli że  10 %    komputerów   może udziognąć ten sprzet proszę cie jaki sprzet


a to wymagania  żal  a nie  dalej pewnie ten sam silnik ŻAL  ŻAL

Ciekawe co jest w tej grze czego komputery miały by nie udźwignąć?????!!!!! wielki otwarty teren??, NIE , Super ultra realistyczna fizyka? NIE, super modele publiczności??? NIE, ekstra modele postaci? NIE, więc pytam , co tu jest takiego czego komputer osobisty nie udźwignie?!

Offline darko11221

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location: Polska
  • Wiadomości: 1210
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 31.12.2008r.
  • ..::Ac-Milan Forever::..
Odp: pes 2010 - kolejne screeny
« Odpowiedź #79 dnia: Lipiec 16, 2009, 09:21:26 »
ja cekam aż zadecydują co z tym silnikiem  czy dadzą taki jak na konsole albo przynajmniej na PC  dali   taką jak na konsole 09   ale zobaczymy co oni  powiedzią  ale jak ich nie rozumiem  powiedzieli że  10 %    komputerów   może udziognąć ten sprzet proszę cie jaki sprzet


a to wymagania  żal  a nie  dalej pewnie ten sam silnik ŻAL  ŻAL

Ciekawe co jest w tej grze czego komputery miały by nie udźwignąć?????!!!!! wielki otwarty teren??, NIE , Super ultra realistyczna fizyka? NIE, super modele publiczności??? NIE, ekstra modele postaci? NIE, więc pytam , co tu jest takiego czego komputer osobisty nie udźwignie?!
JAK NIE WIADOMO O CO CHODZI TO CHODZI O KASĘ
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
...:::Milan to najlepsza drużyna na świecie pozostałe  to tylko pionki:::...

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: pes 2010 - kolejne screeny
« Odpowiedź #79 dnia: Lipiec 16, 2009, 09:21:26 »