Autor Wątek: Manchester United  (Przeczytany 581339 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Marto_MU

  • Gość
Odp: Manchester United - all about...
« Odpowiedź #160 dnia: Listopad 09, 2009, 22:06:42 »
Można tak faulować, bo to sport dla mężczyzn?  ;)

Zaczynacie roztrząsać jedyną sytuację na waszą niekorzyść.
Wy się lepiej cieszcie ,że sędzia w 7 min gwizdnął spalonego i nie widział podczas zdobycia gola przez Terrego faulu Drogby na Brownie.
Idę oglądać drugą połowę kompromitacji Liverpoolu a wy się zastanówcie nad tym co piszecie. Wygraliście szczęśliwie i jeszcze problemy. Na pewno ukarzą Evansa i też jestem za tym.

Offline eMeK

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Mar 2009
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 638
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.03.2009r.
  • Gram w: ...
Odp: Manchester United - all about...
« Odpowiedź #161 dnia: Listopad 10, 2009, 09:39:42 »
Dlugo jeszcze bedziesz powtarzal jak to sedzie cie skrzywdzil w tej 7 minucie? Smieszne jest mowienie ze sedzia zabral wam bramke hehe. Taka jest pilka. Zreszta Manchester tez nie rraz wygral dzieki pomylce sedziego
« Ostatnia zmiana: Listopad 10, 2009, 09:50:16 wysłana przez eMeK »

Marto_MU

  • Gość
Odp: Manchester United - all about...
« Odpowiedź #162 dnia: Listopad 10, 2009, 09:53:19 »
Dlugo jeszcze bedziesz powtarzal jak to sedzie cie skrzywdzil w tej 7 minucie? Smieszne jest mowienie ze sedzia zabral wam bramke hehe. Taka jest pilka. Zreszta Manchester tez nie rraz wygral dzieki pomylce sedziego

To niech oni w końcu przestaną płakać że Drogba dostał od Evansa.
Żal.de
A tak poza tym Emek to nie twoja sprawa.

« Ostatnia zmiana: Listopad 10, 2009, 09:58:11 wysłana przez Marto_MU »

Offline eMeK

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Mar 2009
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 638
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.03.2009r.
  • Gram w: ...
Odp: Manchester United - all about...
« Odpowiedź #163 dnia: Listopad 10, 2009, 09:59:19 »
A kto zaczal plakac o niesprawiedliwym sedziowaniu? Ty! Bo sedzie zabral wam bramke... Piszesz ze sedziowal pod Chelsea. Sytacja z 7 minuty nie jest bramka. Wiec mowienie ze zabral wam ja jest gruba przesada. Ale ok, pomylil sie bo byla by sytuacja. Za to na niekorzysc Chelsea zinterpretowal sytuacje z Evansem. Wiec w powazniejszych bledach 1:1. Oni nie mowia o zlym sedziowaniu, nie placza ze nie wywalil Evansa. Oni podaja argumenty na to ze sedzie nie gwizdal tylko w jedna strone.
PS nie mow mi co jest moja sprawa a co nie

Marto_MU

  • Gość
Odp: Manchester United - all about...
« Odpowiedź #164 dnia: Listopad 10, 2009, 10:31:34 »
A kto zaczal plakac o niesprawiedliwym sedziowaniu? Ty! Bo sedzie zabral wam bramke... Piszesz ze sedziowal pod Chelsea. Sytacja z 7 minuty nie jest bramka. Wiec mowienie ze zabral wam ja jest gruba przesada. Ale ok, pomylil sie bo byla by sytuacja. Za to na niekorzysc Chelsea zinterpretowal sytuacje z Evansem. Wiec w powazniejszych bledach 1:1. Oni nie mowia o zlym sedziowaniu, nie placza ze nie wywalil Evansa. Oni podaja argumenty na to ze sedzie nie gwizdal tylko w jedna strone.
PS nie mow mi co jest moja sprawa a co nie

Co Ty chcesz tu udowodnić bo nie rozumiem. Jesteś kibicem Lecha czy Chelsea?
Nie ma to jak stronniczość...
Tak twierdze ,że sędziował głównie pod Chelsea bo oglądałem cały mecz. Nie wiem czy ty oglądałeś może czytałeś pro relacje live. Przecież sam powiedziałem ,że powinien Evansa wyrzucić TO CO TY MI WMAWIASZ tutaj nie rozumiem.
Nie płaczą? Gdyby nie "płakali" to by o Evansie nie wspomnieli nawet.

Offline eMeK

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Mar 2009
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 638
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.03.2009r.
  • Gram w: ...
Odp: Manchester United - all about...
« Odpowiedź #165 dnia: Listopad 10, 2009, 10:59:02 »
Czytanie ze zrozumieniem tez jest sztuka... Co wmawiam? W ktorym poscie cos wmawiam? Pisze jak jest, sedzia pomylil sie na niekorzysc i Manchesteru i Chelsea. Wyobraz sobie ze ogladalem ten mecz i jezeli ktos tu jest stronniczy to ty.
Tak twierdze ,że sędziował głównie pod Chelsea bo oglądałem cały mecz.
Ja jakos nie zauwazylem zeby gwizdal tylko pod Chelsea. Dla Chelsea zagwizdal w 7 minucie i nie odgwizdal faulu na Valencii. A dla Machesteru.. Evans ktory powinien wyleciec z boiska. Ale tak to juz jest. Szukasz usprawiedliwienia dla porazki. A gdyby Manchester byl rzeczywiscie lepszy to tych usprawiedliwien by nie bylo.
A ty nie placzesz? A o 7 minucie kto caly czas wspomina? Mowisz ze sedzia zabral wam bramke.. Ja sie pytam kiedy Manchester strrzelil bramke? Sytuacja sam na sam to nie jest bramka!

Marto_MU

  • Gość
Odp: Manchester United - all about...
« Odpowiedź #166 dnia: Listopad 10, 2009, 11:09:42 »
Czytanie ze zrozumieniem tez jest sztuka... Co wmawiam? W ktorym poscie cos wmawiam? Pisze jak jest, sedzia pomylil sie na niekorzysc i Manchesteru i Chelsea. Wyobraz sobie ze ogladalem ten mecz i jezeli ktos tu jest stronniczy to ty. Ja jakos nie zauwazylem zeby gwizdal tylko pod Chelsea. Dla Chelsea zagwizdal w 7 minucie i nie odgwizdal faulu na Valencii. A dla Machesteru.. Evans ktory powinien wyleciec z boiska. Ale tak to juz jest. Szukasz usprawiedliwienia dla porazki. A gdyby Manchester byl rzeczywiscie lepszy to tych usprawiedliwien by nie bylo.
A ty nie placzesz? A o 7 minucie kto caly czas wspomina? Mowisz ze sedzia zabral wam bramke.. Ja sie pytam kiedy Manchester strrzelil bramke? Sytuacja sam na sam to nie jest bramka!

Kto wspomina o 7 minucie Ciągle Ty... i to się robi żałosne. Powtarzasz się. Ja dalej nie rozumiem co Ty chcesz uzyskać pisząc te posty.. Tak Chelsea jest święta , Chelsea jest Bogiem, zasługiwali w 10000000% na wygraną , byli lepsi  :D I w ogóle Chelsea miota całym światem. Podoba się teraz?
"Gdyby Manchester rzeczywiście był lepszy " - a w tym meczu nie był lepszy ? O_o a no tak przegrał więc był gorszy. Gra się nie liczy tylko wynik zapomniałem sry , mój błąd.
Nie szukam usprawiedliwienia dla porażki - mówię jak jest. Kto wie czy Manchester by przegrał gdyby sędzia postąpił we wszystkich sytuacjach w porządku. Również w tej gdy padł gol dla Chelsea gdy w polu karnym faulowany był Brown. W ogólnym rozrachunku powinno być 1-1. Ale nie było i trudno skończmy ten temat a Ty trzymasz stronę Chelsea ja przynajmniej tak to widzę.
Więc ta rozmowa nie ma sensu.
« Ostatnia zmiana: Listopad 10, 2009, 11:20:56 wysłana przez Marto_MU »

Offline eMeK

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Mar 2009
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 638
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.03.2009r.
  • Gram w: ...
Odp: Manchester United - all about...
« Odpowiedź #167 dnia: Listopad 10, 2009, 11:22:52 »
I po raz 4 to zrobiles ;]

Sędzia zabrał nam bramkę w 7 minucie taka jest prawda.

Mi zabrali zabawkę którą w tej sytuacji była bramka xD

Wy się lepiej cieszcie ,że sędzia w 7 min gwizdnął spalonego

Nie szukam usprawiedliwienia dla porażki - mówię jak jest. Kto wie czy Manchester by przegrał gdyby sędzia postąpił we wszystkich sytuacjach w porządku.
W ostatnim poscie znowu chodzi Ci o ta sytuacje. Przestan mowic, ze gdyby nie sedzia to wynik bylby inny. Gdyby Manchester byl rzeczywiscie duzo lepsza druzyna to udowodnil by to na boisku a sedzie nie mialby nic do gadania. Stalo sie inaczej. Kto na koniec sezonu bedzie pamietal ze w tym meczu Manchester mial lekka przewage? Pamietac beda wynik a nie gre. I co chce uzyskac? Zebys do nikogo nie mial pretensji ze "placza" (jak Ty to nazywasz) z powodu nie wywalenia Evansa. Ty robisz dokladnie to samo zwalajac wine tej porazki na sedziego.

Marto_MU

  • Gość
Odp: Manchester United - all about...
« Odpowiedź #168 dnia: Listopad 10, 2009, 11:24:50 »
I po raz 4 to zrobiles ;]
W ostatnim poscie znowu chodzi Ci o ta sytuacje. Przestan mowic, ze gdyby nie sedzia to wynik bylby inny. Gdyby Manchester byl rzeczywiscie duzo lepsza druzyna to udowodnil by to na boisku a sedzie nie mialby nic do gadania. Stalo sie inaczej. Kto na koniec sezonu bedzie pamietal ze w tym meczu Manchester mial lekka przewage? Pamietac beda wynik a nie gre. I co chce uzyskac? Zebys do nikogo nie mial pretensji ze "placza" (jak Ty to nazywasz) z powodu nie wywalenia Evansa. Ty robisz dokladnie to samo zwalajac wine tej porazki na sedziego.

W poprzednim poście wspomniałem ,że Ty ciągle powtarzasz o sytuacji z 7 minuty więc nie rozumiem dlaczego niby ja o Tym mówię jak Ty ...............  ??? Ale chyba decyzje sędziego mają wpływ na przebieg meczu. Jeśli nie to po co sędzia? Pretensji nie mam to fani Chelsea wznowili tą dyskusję faulem Evansa. To ,że Ty myślisz inaczej niż ja to już nie moja wina. I myślę ,że powinieneś to zaakceptować bo nie każdy myśli tak jak Ty i nie każdy uważa to co Ty.
« Ostatnia zmiana: Listopad 10, 2009, 11:29:41 wysłana przez Marto_MU »

Offline eMeK

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Mar 2009
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 638
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.03.2009r.
  • Gram w: ...
Odp: Manchester United - all about...
« Odpowiedź #169 dnia: Listopad 10, 2009, 11:31:53 »
Ja tylko uswiadamiam kto ciagle "placze" o te sytuacje. Zejdz na ziemie. Taka jest pilka! Sedzia tez czlowiek moze sie mylic, gdyby byla sytuacja odwrotna to bys mowil inaczej. Zanim powiesz, ze oni "placza" o Evansa, zobacz co Ty robisz.
Tym akcentem koncze ta dyskusje.

Marto_MU

  • Gość
Odp: Manchester United - all about...
« Odpowiedź #170 dnia: Listopad 10, 2009, 11:37:55 »
Ja tylko uswiadamiam kto ciagle "placze" o te sytuacje. Zejdz na ziemie. Taka jest pilka! Sedzia tez czlowiek moze sie mylic, gdyby byla sytuacja odwrotna to bys mowil inaczej. Zanim powiesz, ze oni "placza" o Evansa, zobacz co Ty robisz.
Tym akcentem koncze ta dyskusje.

No i gitara ja płacze o bramkę oni o Evansa :P
Tylko nie kumam dlaczego ja mam spojrzeć na to co robię a oni nie no ale cóż.
Mimo wszystko fajnie się dyskutowało :P

Offline mrozio11

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 62
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 25.01.2009r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Manchester United - all about...
« Odpowiedź #171 dnia: Listopad 10, 2009, 14:24:06 »
No i gitara ja płacze o bramkę oni o Evansa :P
Tylko nie kumam dlaczego ja mam spojrzeć na to co robię a oni nie no ale cóż.
Mimo wszystko fajnie się dyskutowało :P

Oj chłpoie nie chcem się z tobą kłócić ale nie moge już wytrzymać!!!
Całą stronę zapisałeś o tym jak to ''niby'' kibice Chelsea płaczą bo Drogba był faulowany
Guła tylko dał ten filmik po to żeby ci pokazać że nie tylko Man Utd przez sędziego zostali ''oszukani''
Zachowujesz się jak zwykły dzieciak sory ;D

Marto_MU

  • Gość
Odp: Manchester United - all about...
« Odpowiedź #172 dnia: Listopad 10, 2009, 14:33:42 »
Oj chłpoie nie chcem się z tobą kłócić ale nie moge już wytrzymać!!!
Całą stronę zapisałeś o tym jak to ''niby'' kibice Chelsea płaczą bo Drogba był faulowany
Guła tylko dał ten filmik po to żeby ci pokazać że nie tylko Man Utd przez sędziego zostali ''oszukani''
Zachowujesz się jak zwykły dzieciak sory ;D

Nie obchodzi mnie już żaden Drogba , gardzę tym wszystkim i wami przede wszystkim.
"Zachowujesz się jak zwykły dzieciak sory" - trudno , to twoja opinia która po mnie spływa i nie będę płakał.

Offline rybsonswdk

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Lut 2009
  • location:
  • Wiadomości: 88
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.02.2009r.
Odp: Manchester United - all about...
« Odpowiedź #173 dnia: Listopad 10, 2009, 14:45:45 »
Dobrze tak Drogbie;D wiecie co bylo najpiekniejsze jak on lezal a Vidic sie smial hahahah szkoda tylko ze osobiscie nie mogl mu oddac za to co mu zrobil Drogba ale na to tez przyjdzie czas;D a co do meczu no to wiadomo sedzia ukradl gola i tyle zal tez zmarnowanych okazji jednak luzik niedlugo Puchar Afryki i Chelsea straci pare punktow bo paru graczy wyjedzie:)

Offline inFamous

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 193
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.11.2009r.
Odp: Manchester United - all about...
« Odpowiedź #174 dnia: Listopad 10, 2009, 14:52:17 »
Dobrze tak Drogbie;D wiecie co bylo najpiekniejsze jak on lezal a Vidic sie smial hahahah szkoda tylko ze osobiscie nie mogl mu oddac za to co mu zrobil Drogba ale na to tez przyjdzie czas;D a co do meczu no to wiadomo sedzia ukradl gola i tyle zal tez zmarnowanych okazji jednak luzik niedlugo Puchar Afryki i Chelsea straci pare punktow bo paru graczy wyjedzie:)

xDDD Nie ma to jak współczucie dla rywala. Jednak to było chamskie.Vidic się śmiał a nie powinien bo to nie przelewki tak dostać dobrze ,że skończyło się tak jak się skończyło. Evans mógł mieć człowieka na sumieniu.


Offline eMeK

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Mar 2009
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 638
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.03.2009r.
  • Gram w: ...
Odp: Manchester United - all about...
« Odpowiedź #175 dnia: Listopad 10, 2009, 16:22:25 »
Nie obchodzi mnie już żaden Drogba , gardzę tym wszystkim i wami przede wszystkim.
"Zachowujesz się jak zwykły dzieciak sory" - trudno , to twoja opinia która po mnie spływa i nie będę płakał.
O jaa i co my teraz zrobimy jak nami gardzisz?? ;D Nie bedziesz plakal.. nareszcie chcialoby sie napisac!! ;D

PS Czyzby nowy user inFamous to drugie wcielenie Marto? ;>
« Ostatnia zmiana: Listopad 10, 2009, 18:10:30 wysłana przez eMeK »

Offline Zaq

  • IV - ligowiec
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2009
  • location: Manchester
  • Wiadomości: 277
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.07.2009r.
  • Striker.
Odp: Manchester United - all about...
« Odpowiedź #176 dnia: Listopad 20, 2009, 16:03:08 »
Jutro o 18.30 z Evertonem, jakie typy?

Ja 3:0 dla United, Rooney x2 i Berbatov

GGMU!!!
PREMIERSHIP > oll.

Offline frogas12

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Lut 2008
  • location:
  • Wiadomości: 862
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.02.2008r.
  • Glory Glory Man Utd!!!!! Forza LECH!!!!!
Odp: Manchester United - all about...
« Odpowiedź #177 dnia: Listopad 20, 2009, 19:15:57 »
2:1 Rooney i Owen
Glory Glory Man Utd

Offline inFamous

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 193
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.11.2009r.
Odp: Manchester United - all about...
« Odpowiedź #178 dnia: Listopad 20, 2009, 19:17:41 »
2-0. 2x Berbatov.


kuba19934

  • Gość
Odp: Manchester United - all about...
« Odpowiedź #179 dnia: Listopad 21, 2009, 10:55:01 »
mozecie napisac o co chodzi z drogba i vidicem bo jestem nie w temacie a widze ze jakas powazna sprawa  ???

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Manchester United - all about...
« Odpowiedź #179 dnia: Listopad 21, 2009, 10:55:01 »