Autor Wątek: Puchary europejskie  (Przeczytany 110914 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline severino

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Join Date: Lis 2008
  • location: NL
  • Wiadomości: 362
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 18.11.2008r.
Odp: Liga Mistrzow
« Odpowiedź #260 dnia: Kwiecień 28, 2010, 23:46:26 »
No to oglądałeś ultra ofensywną drużynę -jeżeli nie spełniła Twoich wrażeń estetycznych - to Twój problem. Inter miał awansować i to zrobił. Wszystko na temat. A co do pieniędzy...Ehhhhh- Ty,ja i nikt tutaj tego nie zmieni.

Offline eMeK

  • Trener
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2009
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 638
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.03.2009r.
  • Gram w: ...
Odp: Liga Mistrzow
« Odpowiedź #261 dnia: Kwiecień 28, 2010, 23:47:57 »
Czemu nie? ;D Nie obchodzi mnie to, jak gral Inter dzisiaj bo kibicem tej druzyny NASZCZESCIE nie jestem ;] Mnie tylko martwi inna rzecz... pieniadze zabijaja piekno pilki noznej.
No to oglądałeś ultra ofensywną drużynę -jeżeli nie spełniła Twoich wrażeń estetycznych
czytanie ze zrozumieniem tez jest rzecza rzadko spotykana u nas :) Nie pisze o dzisiejszym meczu, tylko o finale ;]
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 28, 2010, 23:51:02 wysłana przez eMeK »

Offline severino

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Join Date: Lis 2008
  • location: NL
  • Wiadomości: 362
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 18.11.2008r.
Odp: Liga Mistrzow
« Odpowiedź #262 dnia: Kwiecień 28, 2010, 23:51:52 »
A Ty już wiesz jak będzie wyglądał finał ?

Offline Sergio#20

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1268
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.10.2008r.
Odp: Liga Mistrzow
« Odpowiedź #263 dnia: Kwiecień 28, 2010, 23:52:49 »
masz problem,Laporta coś mówił,ze Katalonia to nie Hiszpania,to Ty  pójdź   dalej i zaproponuj,aby Barca,zrobiła swoją ligę Putek,będzie wyłącznie Mes Que Un Clubu.

Offline eMeK

  • Trener
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2009
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 638
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.03.2009r.
  • Gram w: ...
Odp: Liga Mistrzow
« Odpowiedź #264 dnia: Kwiecień 28, 2010, 23:53:12 »
No patrzac na gre Interu w poprzednich spotkaniach, nieciekawie ;]

masz problem,Laporta coś mówił,ze Katalonia to nie Hiszpania,to Ty  pójdź   dalej i zaproponuj,aby Barca,zrobiła swoją ligę Putek,będzie wyłącznie Mes Que Un Clubu.
Mam problem, bo ani Manchester, ani Barcelona nie awansowala do finalu, druzyny, ktore potrfia grac w pilke :) I mam wrazenie, ze bardziej przezywasz odpadniecie Barcelony niz jej fani ;] Hmm kibice Madrytu swietuja. Dzien chwaly dla Realu!
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 28, 2010, 23:57:18 wysłana przez eMeK »

Offline Sergio#20

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1268
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.10.2008r.
Odp: Liga Mistrzow
« Odpowiedź #265 dnia: Kwiecień 29, 2010, 07:30:53 »
"I mam wrazenie, ze bardziej przezywasz odpadniecie Barcelony niz jej fani ;]"

Pytanie uznajesz siebie za fana Barcelony?

"Mam problem, bo ani Manchester, ani Barcelona nie awansowala do finalu, druzyny, ktore potrfia grac w pilke"

No tak bo z tymi drużynami nie wolno wygrywać...zapomniałem.

Offline Pablo1919

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Cze 2008
  • location: Leszno
  • Wiadomości: 377
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.06.2008r.
    • GTA IV
Odp: Liga Mistrzow
« Odpowiedź #266 dnia: Kwiecień 29, 2010, 09:01:42 »
Będzie ciekawy finał, nikt na początku sezonu nie przewidywał że te drużyny znajdą się w finale, każdy mówił że to będzie Manchester, Real, Barca czy Chelsea. W finale całym sercem jak zawsze za Bayernem ale nie będzie łatwo, jednak jeśli Inter będzie non stop murować bramkę to z pewnością źle się to dla nich skończy i przegrają. Jeśli Inter nie strzeli gola to będzie dobry mecz, a jeśli strzeli to będziemy na boisku oglądali tylko Bayern.

Offline Cesc Fabregas

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Wejherowo
  • Wiadomości: 699
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.11.2008r.
Odp: Liga Mistrzow
« Odpowiedź #267 dnia: Kwiecień 29, 2010, 09:31:45 »
Moim zdaniem kibice Barcelony na siłę próbują bronić swojej drużyny. Strzeliła o 1 gola mniej od Interu w dwumeczu i przegrała. Koniec, kropka. Balonik pękł. I szczerze jak uważacie, że piękno piłki może zagwarantować wam tylko Barcelona to się mocno mylicie. Inter w finale nie zagra jak w rewanżu, tylko będzie się starał robić to co w pierwszym meczu, więc o wrażenia estetyczne proszę się nie martwić :) W moim przekonaniu tu nie chodzi o samą Barcelonę jako powód do zadowolenia jej przeciwników. Ile było mówienia, że Barcelona jest najlepsza, że Barcelona to drużyna wszechczasów, że tylko Barcelona gra piękną piłkę, że Messi-asz, że Barcelona to więcej niż klub. Nie dziwcie się, że to słodzenie już po prostu wkur*iało kibiców innych drużyn. Doszło do tego, że każde słowo przeciw powszechnie kochanej Barcelonie zostawało przyjęte jako największą obrazę majestatu wielkiej Barcy. To, że jestem zadowolony z awansu Interu sprawili wyłącznie kibice FCB :)

Powiem szczerze - lubię oglądać Dumę Katalonii w akcji. Lubię patrzeć na popisy Messiego, podania Xaviego, technikę Iniesty. Ale nie lubię czczenia tego klubu.

Cieszę się, że w końcu finał będzie inny niż zwykle. Stawiam na Inter. Mourinho nie da sobie wydrzeć tego co ma na wyciągnięcie ręki i tego na co zapracował pokonując Chelsea i Barcelonę :)
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Cytuj
za dużo jest tutaj cienkich pipek

REJESTRACJA lub LOGOWANIE - moje bramki online :)

Offline LuKeL

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location:
  • Wiadomości: 380
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.01.2010r.
  • Visca el Barca !!
Odp: Liga Mistrzow
« Odpowiedź #268 dnia: Kwiecień 29, 2010, 09:38:53 »
No z drugiej strony też sie ciesze że zagrają w końcu dwa kluby inne niż zwykle :P Licze na Bayern, ale nie dla tego ze Inter pokonał Barce :P ale dlatego ze oni zasługują naprawde. Licze na kolejne bramki Olićia i Robbena :)
" border="10


Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: Liga Mistrzow
« Odpowiedź #269 dnia: Kwiecień 29, 2010, 10:11:10 »
No patrzac na gre Interu w poprzednich spotkaniach, nieciekawie ;]

Patrząc na Inter w spotkaniu u siebie to tam Barca nie istniała do momentu 3 bramki dla Interu, tu też Barca oddała 1 celny strzał do 75 minuty więc to chyba trochę mało

REJESTRACJA lub LOGOWANIE
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 29, 2010, 11:28:09 wysłana przez RealMadrytFan:) $$$ »
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

Offline eMeK

  • Trener
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2009
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 638
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.03.2009r.
  • Gram w: ...
Odp: Liga Mistrzow
« Odpowiedź #270 dnia: Kwiecień 29, 2010, 12:31:24 »
No tak bo z tymi drużynami nie wolno wygrywać...zapomniałem.
A napisalem cos takiego? :) Zejdz na ziemie, bo widzisz rzeczy o ktorych nie pisze. Od kiedy nie mozna miec wlasnego zdania? Wolalbym, zeby w miejsce Interu zagrala Barcelona, Manchester lub Arsenal bo wedlug mnie te druzyny graja ciekawiej. Dla mnie Liga Mistrzow to nie sa tylko wyniki tak jak dla Ciebie, ze czekasz albo na zwyciestwo Realu, albo na porazke Barcelony :)
Moim zdaniem kibice Barcelony na siłę próbują bronić swojej drużyny. Strzeliła o 1 gola mniej od Interu w dwumeczu i przegrała. Koniec, kropka. Balonik pękł. I szczerze jak uważacie, że piękno piłki może zagwarantować wam tylko Barcelona to się mocno mylicie. Inter w finale nie zagra jak w rewanżu, tylko będzie się starał robić to co w pierwszym meczu, więc o wrażenia estetyczne proszę się nie martwić :) W moim przekonaniu tu nie chodzi o samą Barcelonę jako powód do zadowolenia jej przeciwników. Ile było mówienia, że Barcelona jest najlepsza, że Barcelona to drużyna wszechczasów, że tylko Barcelona gra piękną piłkę, że Messi-asz, że Barcelona to więcej niż klub. Nie dziwcie się, że to słodzenie już po prostu wkur*iało kibiców innych drużyn. Doszło do tego, że każde słowo przeciw powszechnie kochanej Barcelonie zostawało przyjęte jako największą obrazę majestatu wielkiej Barcy. To, że jestem zadowolony z awansu Interu sprawili wyłącznie kibice FCB :)

Powiem szczerze - lubię oglądać Dumę Katalonii w akcji. Lubię patrzeć na popisy Messiego, podania Xaviego, technikę Iniesty. Ale nie lubię czczenia tego klubu.

Cieszę się, że w końcu finał będzie inny niż zwykle. Stawiam na Inter. Mourinho nie da sobie wydrzeć tego co ma na wyciągnięcie ręki i tego na co zapracował pokonując Chelsea i Barcelonę :)
No i to sie nazywa sensowny post a nie jakies pisanie kibica Realu o moich problemach. Co do tego rewanzu, to wiadomo, ze w 9 w polu karnym stac nie beda. Mi tylko przypominaja sie dwa mecze Interu z CSKA, w ktorych zbyt wiele ciekawego sie nie dzialo. Inter ma nad Bayernem ta przewage, ze ma na lawce Mourinho. Mozna go nie lubic, ale nie mozna powiedziec, ze nie jest geniuszem jesli chodzi o taktyke. Bo taktykiem jest genialnym. W finale spodziewam sie tylko jednej bramki ;] I zeby nie bylo, Inter na ten awans zasluzyl, bo nie pozwolil Barcelonie doslowanie na nic. Tyle, ze i nie lubie ogladac wloskiego futbolu i to wszystko.
Co do kibicow Barcelony, to gdzies czytalem, ze katalonczycy sa pewni siebie, dumni, pyszni, zapatrzeni tylko w swoja druzyne. Takich sie nie lubi, ale... jestem poznaniakiem ;]
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 29, 2010, 13:13:14 wysłana przez eMeK »

Offline scaloni

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 115
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.11.2009r.
Odp: Liga Mistrzow
« Odpowiedź #271 dnia: Kwiecień 29, 2010, 15:04:01 »
Inter ma nad Bayernem ta przewage, ze ma na lawce Mourinho. Mozna go nie lubic, ale nie mozna powiedziec, ze nie jest geniuszem jesli chodzi o taktyke. Bo taktykiem jest genialnym.


Na przeciw siebie bedzie mial nie powiesz duzo gorszego trenera :D
van Gaal vs Mourinho to musi skonczyc sie po rzutach karnych ;/
obym sie mysli, ale pewnie bedzie niski remis.
 

Offline eMeK

  • Trener
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2009
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 638
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.03.2009r.
  • Gram w: ...
Odp: Liga Mistrzow
« Odpowiedź #272 dnia: Kwiecień 29, 2010, 15:10:37 »
No racja, mozna powiedziec, ze holender odbudowal Bayern, zrobil z nich druzyne europejskiego formatu po paru latach nie powodzen. Starcie takich panow i ich druzyn, dla kibicow podziwiajacych taktyke, bedzie niemalym wydarzeniem :) Mysle, ze w finale zobaczymy jedna bramke... oby rowniez sie pomylil.

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Liga Mistrzow
« Odpowiedź #273 dnia: Kwiecień 29, 2010, 15:19:08 »
Cytuj
Dwa powody: 1 Nie cierpie Barcelony
Nie jesteś sam.

Cytuj
Inter nie gra w pilke, tylko ją kopie.
Za to Barcelona jest zaj*bista, bo gra ofensywnie, często zapominając o obronie?

Cytuj
Najgorsze jest to, ze druzyna z takim stylem znalazla sie w finale najwazniejszych europejskich rozgrywek.
Tak, straszne. Szczególnie 2 lata temu, gdy w finale spotkały się dwie drużyny, umiejące skutecznie się bronić, co?

Cytuj
Ogladajac dzisiejszy mecz, zastanawialem sie, czy ogladam mecz pilkarski czy jakis parking PKS'u i autobus ktory przyjechal po to by zaparkować.
Kolejny, z całym szacunkiem - debil, któremu trzeba na kartce czerwonym markerem pisać, że piłka to nie tylko ofensywa, ale również gra obronna.

Cytuj
JA jestem kibicem.
Nie jesteś, bo idę o zakład na 17 groszy, że Camp Nou widziałeś wyłącznie w telewizji i Internecie.

Cytuj
pieniadze zabijaja piekno pilki noznej.
Od kiedy Inter gra tylko dla kasy? W Mu grają sami materialiści, bo 2 lata temu na Camp Nou się bronili? I to skutecznie. Rok później poszło gorzej, bo jak małe dzieci po prostu stracili wszelką motywację.

Cytuj
Mam problem, bo ani Manchester, ani Barcelona nie awansowala do finalu, druzyny, ktore potrfia grac w pilke
...respect. Nie spodziewałem się takich słów napisanych przez sympatyka Barcelony.

Cytuj
jednak jeśli Inter będzie non stop murować bramkę
Dlaczego Inter, drużyna teoretycznie lepsza, ma zastosować strategię zamku w meczu z... Bayernem? Nie mają nic do stracenia, finał to pojedyncze spotkanie na (najczęściej) neutralnym terenie.

Liczę na Inter. Nigdy nie lubiłem Bayernu.
" border="0

Offline scaloni

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 115
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.11.2009r.
Odp: Liga Mistrzow
« Odpowiedź #274 dnia: Kwiecień 29, 2010, 15:23:51 »
Nigdy nie lubiłem Bayernu.

Szczegolnie musiales nie lubic Bayernu kiedy to wyprawil Manu z Cl :D

Offline LuKeL

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location:
  • Wiadomości: 380
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.01.2010r.
  • Visca el Barca !!
Odp: Liga Mistrzow
« Odpowiedź #275 dnia: Kwiecień 29, 2010, 15:28:31 »
Bayern i tak wygra LM i co ? :P w przyszłym sezonie bedzie jeszcze silniejszy i wreszcie sie skonczy dominacja kilku druzyn w Europie
" border="10


Offline eMeK

  • Trener
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2009
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 638
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.03.2009r.
  • Gram w: ...
Odp: Liga Mistrzow
« Odpowiedź #276 dnia: Kwiecień 29, 2010, 21:36:16 »
Wiec po kolei. Widac nasze pojecia slowa "kibic" sa inne. Jest to ktos kto nie tylko chodzi na mecze druzyny, ale tez sie z nia utozsamia, przynajmniej dla mnie. Nieobchodzi mnie Twoje "pojecie" tego slowa. Wiec nie mow mi kiedy jestem kibicem lub ze nim nie jestem. Swoja droga, ciekawi mnie jak nazywasz ludzi ogladajacych mecze przed telewizorem?
Druga sprawa, nigdzie nie napisalem, ze tym kibicem Barcelony jestem, wiec?
Za to Barcelona jest zaj*bista, bo gra ofensywnie, często zapominając o obronie?
Dokladnie :) A czy zapominaja.. hmm najczesciej ich obrona jest atak.
Kolejny, z całym szacunkiem - debil, któremu trzeba na kartce czerwonym markerem pisać, że piłka to nie tylko ofensywa, ale również gra obronna.
Co do pierwszej czesci zdania komentowac nie bede, bo nie mam zamiaru sie znizac do tego poziomu :) Co do drugiej... Dziekuje, ze uswiadomiles mnie w tym, ze w pilce noznej sa tez formacje obronne bo bym caly czas mial pretensje do bramkarzy o to, ze nie uczestnicza w akcjach ofensywnych.
Czy ja gdzies napisalem, ze pilka to tylko ofensywa? Napisalem, ze wole ogladac druzyny grajace ladniejsza pilke dla oka. Widzisz roznice czy nie bardzo? :)
Od kiedy Inter gra tylko dla kasy?
Gdzie napisalem, ze Inter gra tylko dla kasy? Napisalem, ze wysokie wynagrodzenia za zdobycie Pucharu, ktora placi UEFA niszcza piekno pilki, bo czasami druzyny zamiast grac w pilke graja z kalkulatorem.
Dlaczego Inter, drużyna teoretycznie lepsza, ma zastosować strategię zamku w meczu z... Bayernem? Nie mają nic do stracenia, finał to pojedyncze spotkanie na (najczęściej) neutralnym terenie.
A no dlatego, ze gdy strzela bramke, to nie liczylbym na to, ze beda darzyc do kolejnych trafien, bedac swiadomym, ze w obronie sa jedna z najlepszych druzyn.
Pozdro i czytanie ze zrozumieniem sie klania.

Przepraszam Was wszystkich, za to, ze nie jestem fanem wloskich druzyn i ich stylu gry, ze wolalbym w finale widziec druzyna grajace bardziej na tak typu: Arsenal, Barcelona czy Manchester no i nawjazniejsze... Przepraszam, ze mam inne zdanie od Was! Bo to jest rzecza niewybaczalna i zla na tym forum jak widac.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 29, 2010, 21:45:11 wysłana przez eMeK »

Offline eMeK

  • Trener
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2009
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 638
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.03.2009r.
  • Gram w: ...
Odp: Liga Mistrzow, Liga Europejska
« Odpowiedź #277 dnia: Kwiecień 29, 2010, 22:07:46 »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE jeden z dzialajacych linkow do meczu Liverpoolu z Atletico ;]

Offline LuKeL

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location:
  • Wiadomości: 380
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.01.2010r.
  • Visca el Barca !!
Odp: Liga Mistrzow, Liga Europejska
« Odpowiedź #278 dnia: Kwiecień 29, 2010, 22:12:26 »
" border="10


Offline eMeK

  • Trener
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2009
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 638
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.03.2009r.
  • Gram w: ...
Odp: Liga Mistrzow, Liga Europejska
« Odpowiedź #279 dnia: Kwiecień 29, 2010, 22:19:09 »
Hamburg prowadzi... Jesli awansuje to czasami Niemcy nie dostana 4 miejsca w Lidze Mistrzow na rzecz Wlochow?

E: W Lidze Mistrzow chyba. Kurde musze poszukac te info
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 29, 2010, 22:22:07 wysłana przez eMeK »

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Liga Mistrzow, Liga Europejska
« Odpowiedź #279 dnia: Kwiecień 29, 2010, 22:19:09 »