Autor Wątek: Demo FIfa 2010 juz jest  (Przeczytany 43685 razy)

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

Offline djzib0

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Gru 2006
  • location: Gdañsk
  • Wiadomości: 189
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.12.2006r.
Odp: Demo FIfa 2010 juz jest
« Odpowiedź #140 dnia: Wrzesień 13, 2009, 16:33:44 »
do gry lewym analogiem faktycznie wygodniejszy jest o wiele pad od xboxa. Ostatnio wziąłem do ręki po dłuższej przerwie pada z PS2. Ciężko mi było się przyzwyczaić:)
--==O my God, I trust in thee: let me not be ashamed, let not mine enemies triumph over me==--

cannabis piotrek

  • Gość
Odp: Demo FIfa 2010 juz jest
« Odpowiedź #141 dnia: Wrzesień 13, 2009, 17:41:57 »
znawca  ;D ja polecam pady od xboxa 360
miałem pada z logitech przez 4 lata i spisywał się nieźle ale teraz mam od xboxa i jestem bardziej zadowolony


ja tez gram na xboxie i uwazam ze pady microsoftu sa swietne , ale tu mowa była o padzie do PC wiec najlepsze sa logitechy i dual shock od ps2 bo z tego co wiem pada od xboxa nie da sie podłavczyc do omputera chyba ze wiesz jak to napisz a kazdy z tego skorzysta

cannabis piotrek

  • Gość
Odp: Demo FIfa 2010 juz jest
« Odpowiedź #142 dnia: Wrzesień 13, 2009, 17:52:22 »
a tak wogole jak ktos lubi pady z ikspudła to dobrym rozwiązaniem na PC był by pad Logitech Chillstream miałem go jak posiadałem kompa stacjonarnego ale z kupnem konsoli i laptopa pozbyłem sie wszystkiego. ale nie jest to pad bez wad , ma krótki kabel i przycisk x czasem po nacisnięciu zostawał i nie chciał odbic , klimatyzacja jest wydajna ale głosna ( prawie jak napęd w xboxie :D:D), ale co jak co pad z ps2 lezał mi idealnie, chociaz pad microsoftu to kwestia przyzwyczajenia i tez jest super.

Offline djzib0

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Gru 2006
  • location: Gdañsk
  • Wiadomości: 189
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.12.2006r.
Odp: Demo FIfa 2010 juz jest
« Odpowiedź #143 dnia: Wrzesień 13, 2009, 18:49:34 »

ja tez gram na xboxie i uwazam ze pady microsoftu sa swietne , ale tu mowa była o padzie do PC wiec najlepsze sa logitechy i dual shock od ps2 bo z tego co wiem pada od xboxa nie da sie podłavczyc do omputera chyba ze wiesz jak to napisz a kazdy z tego skorzysta

Pada od xboxa można podłączyć. Na różnych forach poświęconym xbox 360 jest rozwiązanie. Kupuje się specjalny adapter i jakieś sterowniki. Nie wiem nie bawiłem się w to nigdy ale jest możliwe.

Z forum xboxm.pl

"Pad od XBox'a pod PC
Są dwie drogi aby użyć pada z konsoli w grach pod Windowsem:
- pada przewodowego poprostu podłączasz i działa
- do padów bezprzewodowych musisz dokupić "Wireless Receiver"

W obu przypadkach sterowniki w systemach biurkowych (XP, Vista) są pobierane automatycznie z Windows Update. W przypadku systemów serwerowych - patrz niżej, może ci pomoże to coś.

Play & Charge Kit/Wireless Receiver/Pad po podłączeniu pod Windowsa nie jest wykrywany ("Nieznane urządzenie"/"Unknown device")
Sterowniki do tych urządzeń Windows pobierze sam z usługi Windows Update. Chyba że masz Windows Server, w tym wypadku Microsoft nie wspiera swojego własnego sprzętu pod swoim własnym systemem operacyjnym. Slodko nie? Na szczęście jest na to sposób - patrz następny punkt :)

Mam Windows Server 2008, pod Vista sterowniki do P&C Kit są ściągane, pod W2K8 nie. Co robić? lub Nie mogę pobrać sterowników z Windows Update. Pomocy!
W załączniku tego postu znajdziesz oryginalne sterowniki Microsoftu, wyjęte z Windows Vista. Zainstaluj je ręcznie, poprzez Manadżer Urządzeń Windows lub wskaż katalog z nimi gdy następnym razem Windows będzie cię pytał o ich lokalizację. Te sterowniki powinny pasować do następującego sprzętu:

    * Xbox 360 Wireless Receiver for Windows
    * Xbox 360 Controller for Windows
    * Xbox 360 Wireless Controller via Play & Charge Kit"
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 13, 2009, 18:54:11 wysłana przez djzib0 »
--==O my God, I trust in thee: let me not be ashamed, let not mine enemies triumph over me==--

Offline didas92

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Maj 2009
  • location:
  • Wiadomości: 192
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.05.2009r.
Odp: Demo FIfa 2010 juz jest
« Odpowiedź #144 dnia: Wrzesień 13, 2009, 19:37:43 »
sa specjalne pady od x'a ze wszystkim tam ale one kosztuja hmm.. 229.90 w media

Offline djzib0

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Gru 2006
  • location: Gdañsk
  • Wiadomości: 189
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.12.2006r.
Odp: Demo FIfa 2010 juz jest
« Odpowiedź #145 dnia: Wrzesień 13, 2009, 20:31:40 »
Do moderatorów forum. Jak usuniecie tego posta to wyśmieję was normalnie. Nie róbcie z KONAMI monopolisty bo nim nie jest. Chyba warto podyskutować na temat konkurencji??

A co do padów do X-a to najlepiej chyba z allegro.
--==O my God, I trust in thee: let me not be ashamed, let not mine enemies triumph over me==--

Offline falcon87pl

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 194
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.10.2008r.
Odp: Demo FIfa 2010 juz jest
« Odpowiedź #146 dnia: Wrzesień 13, 2009, 20:47:42 »
Zrobilem kompilacje z najciekawszymi akcjami z czwartkowej sesyjki z kumplem w demo fify 10 na PS3. Zapraszam do ogladania :)

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=2bc306cef018ba539f86edd67bfdffe5&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=2bc306cef018ba539f86edd67bfdffe5&amp;action=login">LOGOWANIE</a>
"FIFA still does a good job, but it just doesn't seem to tweak our footballing nipples the same way."

Offline djzib0

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Gru 2006
  • location: Gdañsk
  • Wiadomości: 189
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.12.2006r.
Odp: Demo FIfa 2010 juz jest
« Odpowiedź #147 dnia: Wrzesień 13, 2009, 22:06:58 »
Zrobilem kompilacje z najciekawszymi akcjami z czwartkowej sesyjki z kumplem w demo fify 10 na PS3. Zapraszam do ogladania :)

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=2bc306cef018ba539f86edd67bfdffe5&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=2bc306cef018ba539f86edd67bfdffe5&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

Jaki masz stadion w demie??Na xboxa jest nowe Wembley a widzę, że ty masz inny.
--==O my God, I trust in thee: let me not be ashamed, let not mine enemies triumph over me==--

Offline Cesc Fabregas

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Wejherowo
  • Wiadomości: 699
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.11.2008r.
Odp: Demo FIfa 2010 juz jest
« Odpowiedź #148 dnia: Wrzesień 13, 2009, 22:17:05 »
FIWC Stadium :)

Oglądając filmiki z FIFY 09, 10 coraz bardziej się przekonuje do niej. Pogram u kumpla na PS3 jak wyjdzie FIFA 10 i zobacze czy w "realu" też mi będzie się podobać :)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 13, 2009, 22:26:27 wysłana przez Cesc Fabregas »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Cytuj
za dużo jest tutaj cienkich pipek

REJESTRACJA lub LOGOWANIE - moje bramki online :)

Offline falcon87pl

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 194
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.10.2008r.
Odp: Demo FIfa 2010 juz jest
« Odpowiedź #149 dnia: Wrzesień 13, 2009, 22:45:35 »
FIWC Stadium :)

Oglądając filmiki z FIFY 09, 10 coraz bardziej się przekonuje do niej. Pogram u kumpla na PS3 jak wyjdzie FIFA 10 i zobacze czy w "realu" też mi będzie się podobać :)

Co do stadionu to sie zgadza :) wolalbym ten z dema x box'a bo troche "ciemno" jest na tym ale nie ma co narzekac.

Jak zagrasz Cesc'u w fife na konsoli to juz nie bedzie powrotu... ;)
"FIFA still does a good job, but it just doesn't seem to tweak our footballing nipples the same way."

cannabis piotrek

  • Gość
Odp: Demo FIfa 2010 juz jest
« Odpowiedź #150 dnia: Wrzesień 13, 2009, 23:39:33 »
Pada od xboxa można podłączyć. Na różnych forach poświęconym xbox 360 jest rozwiązanie. Kupuje się specjalny adapter i jakieś sterowniki. Nie wiem nie bawiłem się w to nigdy ale jest możliwe.

Z forum xboxm.pl

"Pad od XBox'a pod PC
Są dwie drogi aby użyć pada z konsoli w grach pod Windowsem:
- pada przewodowego poprostu podłączasz i działa
- do padów bezprzewodowych musisz dokupić "Wireless Receiver"

W obu przypadkach sterowniki w systemach biurkowych (XP, Vista) są pobierane automatycznie z Windows Update. W przypadku systemów serwerowych - patrz niżej, może ci pomoże to coś.

Play & Charge Kit/Wireless Receiver/Pad po podłączeniu pod Windowsa nie jest wykrywany ("Nieznane urządzenie"/"Unknown device")
Sterowniki do tych urządzeń Windows pobierze sam z usługi Windows Update. Chyba że masz Windows Server, w tym wypadku Microsoft nie wspiera swojego własnego sprzętu pod swoim własnym systemem operacyjnym. Slodko nie? Na szczęście jest na to sposób - patrz następny punkt :)

Mam Windows Server 2008, pod Vista sterowniki do P&C Kit są ściągane, pod W2K8 nie. Co robić? lub Nie mogę pobrać sterowników z Windows Update. Pomocy!
W załączniku tego postu znajdziesz oryginalne sterowniki Microsoftu, wyjęte z Windows Vista. Zainstaluj je ręcznie, poprzez Manadżer Urządzeń Windows lub wskaż katalog z nimi gdy następnym razem Windows będzie cię pytał o ich lokalizację. Te sterowniki powinny pasować do następującego sprzętu:

    * Xbox 360 Wireless Receiver for Windows
    * Xbox 360 Controller for Windows
    * Xbox 360 Wireless Controller via Play & Charge Kit"



aha, TO TAKA ZAMIANA ! :o

cannabis piotrek

  • Gość
Odp: Demo FIfa 2010 juz jest
« Odpowiedź #151 dnia: Wrzesień 13, 2009, 23:48:22 »
Zrobilem kompilacje z najciekawszymi akcjami z czwartkowej sesyjki z kumplem w demo fify 10 na PS3. Zapraszam do ogladania :)

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=2bc306cef018ba539f86edd67bfdffe5&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=2bc306cef018ba539f86edd67bfdffe5&amp;action=login">LOGOWANIE</a>


spoko sie to prezentuje, a takie pytanie grasz analogiem czy krzyzakiem ?

Offline falcon87pl

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 194
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.10.2008r.
Odp: Demo FIfa 2010 juz jest
« Odpowiedź #152 dnia: Wrzesień 14, 2009, 00:03:07 »

spoko sie to prezentuje, a takie pytanie grasz analogiem czy krzyzakiem ?

Pada kupilem do PES 6 i caly czas na krzyzaku gralem od tamtej pory, ale w FIFA 10 juz na analogu gram :) 2-3 godziny i sie przyzwyczailem jako tako. Nawet nie sprawdzalem jak dziala 360 na krzyzaku, ale rewelacji chyba nie ma :D
"FIFA still does a good job, but it just doesn't seem to tweak our footballing nipples the same way."

cannabis piotrek

  • Gość
Odp: Demo FIfa 2010 juz jest
« Odpowiedź #153 dnia: Wrzesień 14, 2009, 00:13:41 »
Pada kupilem do PES 6 i caly czas na krzyzaku gralem od tamtej pory, ale w FIFA 10 juz na analogu gram :) 2-3 godziny i sie przyzwyczailem jako tako. Nawet nie sprawdzalem jak dziala 360 na krzyzaku, ale rewelacji chyba nie ma :D

ja sie chyba na analoga nie przestawie bo w 09 gram na krzyzaku i nawet spoko, zreszta pad z boxa ma dosc fajnego  krzyzaka.


A teraz cos z innej beczki zauwazyliscie ze na forum pesa najwiecej komentów i zarazem nabardziej popularny jest temat "Fifa 10  demu juz jest" ? hmm ... czyzby to powolna śmierc pro evo... ? hmm? co o tym myslisz Falconie ?

Offline falcon87pl

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 194
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.10.2008r.
Odp: Demo FIfa 2010 juz jest
« Odpowiedź #154 dnia: Wrzesień 14, 2009, 00:27:50 »
ja sie chyba na analoga nie przestawie bo w 09 gram na krzyzaku i nawet spoko, zreszta pad z boxa ma dosc fajnego  krzyzaka.


A teraz cos z innej beczki zauwazyliscie ze na forum pesa najwiecej komentów i zarazem nabardziej popularny jest temat "Fifa 10  demu juz jest" ? hmm ... czyzby to powolna śmierc pro evo... ? hmm? co o tym myslisz Falconie ?

Przestawisz przestawisz ;) tak samo bylo jak musielismy sie z klawiatury przestawic na pada :D niby niewykonalne bylo i tlumaczenie ze albo sie nie umie bronic na padzie albo atakowac itp

Ja gram od czasow ISSów ale pes 2008 juz mi srednio podchodzil a 2009 malo co( a kupilem pre-ordera ...). Na swieta ostatnie sonke zakupilem i jak skonczylem GTA IV to na fife 09 wyminilem... i po kilku meczach szczeka mi opadla jak fifa odstawila pes'a. Od tamtej pory juz tylko w FIFE 09 gram z kumplami i PES 6 z kumplem ktory ciagle na klawie gra :D Jak konami dalej tak bedzie robilo to jeszcze troche i konsole beda tansze i ludzie zobacza co traca i na co tak wrzucaja...
"FIFA still does a good job, but it just doesn't seem to tweak our footballing nipples the same way."

cannabis piotrek

  • Gość
Odp: Demo FIfa 2010 juz jest
« Odpowiedź #155 dnia: Wrzesień 14, 2009, 00:45:33 »
Przestawisz przestawisz ;) tak samo bylo jak musielismy sie z klawiatury przestawic na pada :D niby niewykonalne bylo i tlumaczenie ze albo sie nie umie bronic na padzie albo atakowac itp

Ja gram od czasow ISSów ale pes 2008 juz mi srednio podchodzil a 2009 malo co( a kupilem pre-ordera ...). Na swieta ostatnie sonke zakupilem i jak skonczylem GTA IV to na fife 09 wyminilem... i po kilku meczach szczeka mi opadla jak fifa odstawila pes'a. Od tamtej pory juz tylko w FIFE 09 gram z kumplami i PES 6 z kumplem ktory ciagle na klawie gra :D Jak konami dalej tak bedzie robilo to jeszcze troche i konsole beda tansze i ludzie zobacza co traca i na co tak wrzucaja...


dokładnie dam ci głupi przykład na sobie zawsze miałem peceta i grałem w pro evo nawet jak mi ktos mowił ze gra w fife to sie z niego smialem ze gra w kopanke dla dzieci i mowilem ze pes 6 i 09 wymiata chociaz nigdy wczesniej z fifa nie mialem stycznosci no moze w jakies fify 98 i 2000 wszystko zmieniło sie dnia 01.09.09 gdy to zakupiłem xboxa 360 i gosciu dozucił mi fight nighta 4 i wlasnie fife09 . no i co , stało sie tak ze od dwuch tygodni nie czekam juz na pesa 10 , ba mógł by byc pes10 i fifa09 i tez bym nie czekał na pesa10... nie wiem jak sie gra w fife10 ale wiem ze fifa09 lezy mi w 100 procentach i jak by nawet nie miało byc fify 10 to i tak bym wolał fife09 od pesa10

a ci co nie zagrali w fife na konsole tracą teraz to co fifowcy tracili kiedyś nie grając w pesa w latach 2004 - 2006 r

Offline tyrhen

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Mar 2009
  • location: Jaworzno
  • Wiadomości: 897
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 24.03.2009r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Demo FIfa 2010 juz jest
« Odpowiedź #156 dnia: Wrzesień 14, 2009, 07:29:37 »
sa specjalne pady od x'a ze wszystkim tam ale one kosztuja hmm.. 229.90 w media
wystarczy kupić przewodowego ja kupiłem swojego za 120zł w zestawie masz przejściówkę 
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 14, 2009, 07:33:18 wysłana przez nani17_1995 »

Offline falcon87pl

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 194
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.10.2008r.
Odp: Demo FIfa 2010 juz jest
« Odpowiedź #157 dnia: Wrzesień 14, 2009, 09:36:01 »

dokładnie dam ci głupi przykład na sobie zawsze miałem peceta i grałem w pro evo nawet jak mi ktos mowił ze gra w fife to sie z niego smialem ze gra w kopanke dla dzieci i mowilem ze pes 6 i 09 wymiata chociaz nigdy wczesniej z fifa nie mialem stycznosci no moze w jakies fify 98 i 2000 wszystko zmieniło sie dnia 01.09.09 gdy to zakupiłem xboxa 360 i gosciu dozucił mi fight nighta 4 i wlasnie fife09 . no i co , stało sie tak ze od dwuch tygodni nie czekam juz na pesa 10 , ba mógł by byc pes10 i fifa09 i tez bym nie czekał na pesa10... nie wiem jak sie gra w fife10 ale wiem ze fifa09 lezy mi w 100 procentach i jak by nawet nie miało byc fify 10 to i tak bym wolał fife09 od pesa10

a ci co nie zagrali w fife na konsole tracą teraz to co fifowcy tracili kiedyś nie grając w pesa w latach 2004 - 2006 r

Do rewelacyjnej 09 dodaj sobie:

- totalna kontrola i czucie pilki dzieki 360 (tylko analog :P)
- w koncu mozliwosc strzelenia gola spoza 25 m
- jeszcze wiecej animacji
- niesamowita gra cialem i przepychanki
- poprawione przywileje (juz nie gwizdze faulu gdy utrzymujesz sie przy pilce po faulu)
- napastnicy pilnujacy linie zeby nie palic ( w 09 mialem czesto jakies 5-10 spalonych w czasie meczu - w 10 miedzy 0 a 2 na mecz :) )

I otyrzymasz to czym jest fifa 10.

Sciagnalem demo Fight Night'a 4 i realizm niesamowity ale chcialbym zobaczyc jak wygladaja analogi od pada u kogos kto bedzie gral w to przez kilka miesiecy :D
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 14, 2009, 09:38:40 wysłana przez falcon87pl »
"FIFA still does a good job, but it just doesn't seem to tweak our footballing nipples the same way."

cannabis piotrek

  • Gość
Odp: Demo FIfa 2010 juz jest
« Odpowiedź #158 dnia: Wrzesień 14, 2009, 09:57:30 »
Do rewelacyjnej 09 dodaj sobie:

- totalna kontrola i czucie pilki dzieki 360 (tylko analog :P)
- w koncu mozliwosc strzelenia gola spoza 25 m
- jeszcze wiecej animacji
- niesamowita gra cialem i przepychanki
- poprawione przywileje (juz nie gwizdze faulu gdy utrzymujesz sie przy pilce po faulu)
- napastnicy pilnujacy linie zeby nie palic ( w 09 mialem czesto jakies 5-10 spalonych w czasie meczu - w 10 miedzy 0 a 2 na mecz :) )

I otyrzymasz to czym jest fifa 10.

Sciagnalem demo Fight Night'a 4 i realizm niesamowity ale chcialbym zobaczyc jak wygladaja analogi od pada u kogos kto bedzie gral w to przez kilka miesiecy :D


z tego co napisales to chyba mamy gre idealną , faktycznie bardzo mi  przeszkadzały te niedopracowane przywileje i spalone ale jak piszesz ze jeszcze dodali tyle bajerów to naprawde wydaje mi sie pes juz by dla mnie mógł nie istniec wogole  . a co do fight nighta to mam taki problem za mam ziomka z ktorym jak grałem w piłke jeszcze na kompie to strasznie mi katował pady i teraz jak mam konsole i tego fight nighta to troche  sie wacham zaprosic go do siebie na walke bo boje sie ze pourywa mi anologi :D

Offline djzib0

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Gru 2006
  • location: Gdañsk
  • Wiadomości: 189
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.12.2006r.
Odp: Demo FIfa 2010 juz jest
« Odpowiedź #159 dnia: Wrzesień 14, 2009, 10:26:02 »
Grałem w fight nighta 3 na ps2 i nie katowałem zbytnio analogów. Najbardziej katowałem ostatnio grając w Beijing 2008. Przy niektórych dyscyplinach to gałka o mało co nie wyrwana. :)
--==O my God, I trust in thee: let me not be ashamed, let not mine enemies triumph over me==--

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Demo FIfa 2010 juz jest
« Odpowiedź #159 dnia: Wrzesień 14, 2009, 10:26:02 »