Autor Wątek: FC Barcelona - wyniki, aktualności itd.  (Przeczytany 1142103 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

#KubA#

  • Gość
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #1080 dnia: Maj 11, 2010, 20:40:02 »
Sergio tyle razy pisałeś, żeby user1/user2 czytał ze zrozumieniem-nie czytaj tego co chcesz, tylko wszystko.
Pepe co zrobił to zrobił, co do symulowania to nazwisko (i to najlepszy piłkarz tym względem na świecie)już padło.
No dobra, powtórzę: CRISTIANO RONALDO

Offline dimiC

  • Junior
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 118
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.10.2009r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #1081 dnia: Maj 11, 2010, 20:51:42 »
a ja podam mały przykład, mecz pomiędzy Barceloną, a Realem Madryt, Ronaldo przewrócił się bez pomocy Pique i chciał karnego. Zrozum Sergio, wielu piłkarzy symuluje i to że Ty sobie tutaj o nich podyskutujesz niczego nie zmieni.

Offline Sergio#20

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1268
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.10.2008r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #1082 dnia: Maj 11, 2010, 20:55:51 »
dimiC
Boska ręka boga 2
W meczy z Malagą kogoś sobie opluł,na początku sezonu kogos znowu skopał 


1.Widzisz,nie wiem po co włączasz się do dyskusji,jak nie możesz paru zdań ogarnąć
Powiedz mi gdzie konkretnie pisałem o meczu z Interem?

2.Pepe nigdy nie broniłem.
3.Ronaldo też nie.Różnica nie robi 'akuku'.Poza tym nie słyszałem,aby się skarżył po przegranym-zremisowanym  meczu z Lyonem, na sędziów,szukając u nich pomocy.

Cytuj
durnych postów

Skoro nie chcesz czytać,pisać to nikt Cię do tego nie zmusi,tym bardziej ja,po prostu chce normalnie podyskutować,ale dla Ciebie,każdy atak na Barce=się durny post.

Kuba
Twoje słowa
Cytuj
w akcie desperacji powinien się zwrócić o pomoc do sędziów

Dla mnie to wygląda,ze takie 'akty desperacji' u 'Barcelonistów' są na porządku dziennym i próbowałem  jakoś zachowanie w/w piłkarzy zrozumieć.

Do żadnego innego postu się nie odnosiłem,więc nie wiem co miałem jeszcze przeczytać i co przeoczyłem...

#KubA#

  • Gość
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #1083 dnia: Maj 11, 2010, 20:58:57 »
Cytuj
Do żadnego innego postu się nie odnosiłem,więc nie wiem co miałem jeszcze przeczytać i co przeoczyłem...
No bo pominąłeś Ronaldo,który jest doskonałym przykładem, a skupiłeś się na Pepe.

Offline dimiC

  • Junior
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 118
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.10.2009r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #1084 dnia: Maj 11, 2010, 20:59:08 »
nie, dla mnie atak na Barcelonę nie jest durnym postem, każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie ale ty troszeczkę przesadzasz.

Offline Sergio#20

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1268
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.10.2008r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #1085 dnia: Maj 11, 2010, 21:11:35 »
Mi nie chodzi mi o samą symulację,tylko jej sposób i okoliczności,nie powiesz mi chyba,ze dzięki symulacji Ronaldo Real wygrał X meczy??
Bo taki Henry swoją ręką załatwił awans.
Xavi 3pkt z Espanyolem.

A co do tego nosa i Ronaldo to dla mnie to było tylko i wyłącznie zastawianie się,jak biegniesz to nie trzymasz rak przy ciele prawda??
Messi też nie raz się tak rozpycha,ale,że jest znacznie niższy to szansę ,ze trafi kogoś w nosą są bardzo małe




No bo pominąłeś Ronaldo,który jest doskonałym przykładem, a skupiłeś się na Pepe.


Nie prawda,co więcej nigdzie nie pisałem,że Ronaldo robi dobrze WTF?


Przypomniało mi się :D 8)


#KubA#

  • Gość
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #1086 dnia: Maj 11, 2010, 21:18:19 »
Nie prawda,co więcej nigdzie nie pisałem,że Ronaldo robi dobrze WTF?
Cytuj
Także dałeś przykład Pepsa,tylko dlatego,bo już nie masz czym odpowiedzieć...
Dałem przykład Pepe, ale napisałem też o Ronaldo, bo rozmowa była o symulowaniu, a Ty piszesz, że nie mam czym odpowiedzieć jakbyś udał, że nie widzisz przykładu Ronaldo, króry jest świetną ripostą na wątek o symulowaniu :)

Offline Sergio#20

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1268
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.10.2008r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #1087 dnia: Maj 11, 2010, 21:24:39 »
i właśnie mi o to chodzi,napisałeś Pepe z Ronaldo nie wiem dlaczego umieściłeś ich na tym samym miejscu?
Pewnie dlatego,ze sam Ronaldo przeciwko kilku zawodnikom Barcy to stosunkowo mało..

#KubA#

  • Gość
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #1088 dnia: Maj 11, 2010, 21:33:20 »
Bo była mowa o symulowaniu, a ja uogólniłem i dałem przykłady niesportowego zachowania i koniec

Offline Sergio#20

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1268
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.10.2008r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #1089 dnia: Maj 11, 2010, 21:38:00 »
Była mowa o pomocy u sędziów.Właśnie uogólniłeś tylko po to aby tam podać i Pepe'ego.

Offline LuKeL

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location:
  • Wiadomości: 380
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.01.2010r.
  • Visca el Barca !!
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #1090 dnia: Maj 12, 2010, 17:29:49 »
Źrodło Eurosport :

Barca chce się pozbyć Ibry i oferuje go klubom!

Wydaje się, że Zlatan Ibrahimovic nie zagrzeje długo miejsca w Barcelonie. Szwed ma za sobą przeciętny sezon, a z uwagi na fakt, że w czerwcu do "Dumy Katalonii" ma dołączyć David Villa, klub postanowił poszukać nowego pracodawcy dla "Ibracadabry". Ofertę otrzymało dwóch gigantów Premier League.

Ibrahimovic trafił do Barcelony w czerwcu 2009 r. z Interu Mediolan. Katalończycy zapłacili za niego 40 milionów funtów i "dorzucili" Samuela Eto'o. Do zakończenia sezonu Primera Division została tylko jedna kolejka, w której Barcelona zagra na własnym stadionie z Realem Valladolid. Ale Szwed na 90 procent rozpocznie to spotkanie na ławce rezerwowych. Szkoleniowiec Josep Guardiola woli stawiać na wychowanków "Barcy", którzy są równie skuteczni i bardziej pasują do stylu gry zespołu. Poza tym, wszystko wskazuje na to, że do drużyny już w czerwcu dołączy David Villa. Oznacza to, że on lub Ibrahimovic musiałby powędrować na ławkę rezerwowych, co popsułoby atmosferę.

Klub już znalazł wyjście z tej trudnej sytuacji - sprzedać "Ibrę". Wciąż aktualny prezydent Barcelony Joan Laporta, według dobrego źródła, już porozumiał się z agentem Pinim Zahavim, by ten zainteresował kluby Premier League kupnem snajpera "Dumy Katalonii". Zainteresowanie Ibrahimovicem wyraził Juventus, który jest w stanie zapłacić 35 milionów funtów. Jednak Barcelona chciałaby odzyskać dokładnie 40 milionów, dlatego Zahavi ponoć już skontaktował się z Chelsea i Manchesterem City.

Oba kluby z Premier League szukają napastników. W kontekście transferu do "The Blues" i "Citizens" wymieniani są: Fernando Torres, Alexandre Pato i Sergio Aguero, ale ich pozyskanie może być zdecydowanie trudniejsze, niż kupno Szweda, który również powinien gwarantować dużą liczbę goli w sezonie. W obecnych rozgrywkach w 28. meczach zdobył 16 bramek.
" border="10


Offline Ukassiu

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Mielec.
  • Wiadomości: 3613
  • Dostał Piw: 28
  • Na forum od: 20.08.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #1091 dnia: Maj 12, 2010, 17:30:43 »
nie no sergio przesadzasz... messi symuluje tak jak ronaldo? okej rozumiem że jesteś fanem realu i jako jedyny go tu bronisz(inni chyba zrozumieli że nie mają argumentów) ale troszkę przesadzasz nie mówiąc prawdy.
w Barcelonie nie ma ani jednego zawodnika który tak symuluje jak ronaldo.
a takie teksty o Henrym no nie mogę... zagrał ręką ale to było odruchowe zagranie Inaczej jest jak ktoś  wywróci się na polu karnym gdy nawet nikt go nie dotknie itp.

Offline ckman1973

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1476
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.01.2009r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #1092 dnia: Maj 12, 2010, 17:36:31 »
Ibra nie pasuje do angielskiego stylu piłki ;) Niby silny, ale gra za bardzo technicznie ;) Do Juve idealnie pasuje.
Też tak miałem jak byłem fanem Barcy. A mianowicie rok temu jak nie dostali się do finału to ich znienawidziłem i przeszłem na Manchester United

Offline Ukassiu

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Mielec.
  • Wiadomości: 3613
  • Dostał Piw: 28
  • Na forum od: 20.08.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #1093 dnia: Maj 12, 2010, 17:37:13 »
dla mnie może odchodzić 100 razy wolę w jego miejsce bojana.

Offline Cesc Fabregas

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Wejherowo
  • Wiadomości: 699
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.11.2008r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #1094 dnia: Maj 12, 2010, 18:17:32 »
zagrał ręką ale to było odruchowe zagranie Inaczej jest jak ktoś  wywróci się na polu karnym gdy nawet nikt go nie dotknie itp.

??

Zagrał ręką z pełną świadomością i stracił w moich oczach po tym zagraniu szacunek. FIFA powinna go ukarać co najmniej zakazem gry w MŚ. To świetny zawodnik, to co grał w Arsenalu to bajka, a tak się zeszmacił...
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Cytuj
za dużo jest tutaj cienkich pipek

REJESTRACJA lub LOGOWANIE - moje bramki online :)

#KubA#

  • Gość
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #1095 dnia: Maj 12, 2010, 19:07:42 »
Cytuj
Zagrał ręką z pełną świadomością i stracił w moich oczach po tym zagraniu szacunek. FIFA powinna go ukarać co najmniej zakazem gry w MŚ. To świetny zawodnik, to co grał w Arsenalu to bajka, a tak się zeszmacił...
Ja pi**** widać chłopie, że nigdy w piłkę nie grałeś i nie zarzekaj się jest inaczej albo nie pisz, że to ja gram nieuczciwie, bo tak nie jest, ale takie zagranie jest naprawdę intuicyjne więc nie wiem w czym jest problem. Ty byś się przyznał, że zagrałeś niezgodnie z przepisami w takim meczu? Nie deklaruj że tak, bo nigdy nie będziesz w takiej sytuacji w meczu o taką stawkę...

Offline LuKeL

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location:
  • Wiadomości: 380
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.01.2010r.
  • Visca el Barca !!
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #1096 dnia: Maj 12, 2010, 19:16:18 »
Ale to naprawde było widać że Henry zrobił to celowo...
" border="10


#KubA#

  • Gość
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #1097 dnia: Maj 12, 2010, 19:17:45 »
No a gdzie ja napisałem, że nie chcąco?
Zresztą nie zaczynajmy znowu dyskusji...

Offline dimiC

  • Junior
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 118
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.10.2009r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #1098 dnia: Maj 12, 2010, 19:58:12 »
piłka leciała a on po prostu wyciągnął rękę, to jest ODRUCH! Każdy powinien to wiedzieć.

Offline wik1992

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location:
  • Wiadomości: 711
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.12.2008r.
  • Ronaldinho-The Best Football Player on the World
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #1099 dnia: Maj 12, 2010, 20:02:38 »
Świetny transfer Barcy  ::) ::) ::) Jak sprzedadzą Ibre za 40 mln tzn.,że Eto odszedł za darmo  ::) ::) ::)

ps.A śmialiśmy się z Realu  :-X :-X :-X
My terrorist name is: Ahmed The Tanzanian ;]

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #1099 dnia: Maj 12, 2010, 20:02:38 »