Autor Wątek: FC Barcelona - wyniki, aktualności itd.  (Przeczytany 1142231 razy)

0 użytkowników i 9 Gości przegląda ten wątek.

minz

  • Gość
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #1660 dnia: Wrzesień 12, 2010, 16:10:37 »
Paweł po Tobie to się takiego komenta nie spodziewałem. ;)
Jak to przespane okienko transferowe? Zajebiste, nic dodać nic ująć. Adriano lewa obrona, prawa obrona, lewe skrzydło, prawe skrzydło, typowa zapchajdziura, ale w pozytywnym znaczeniu. Villa-jak inny napastnik lepiej pasował by do takiego stylu? Żaden. Żaden. Szybkość, ruchliwość, wychodzenie na pozycje i do tego technika-czyli trochę lepsza wersja Eto'o (no może nie na chwilę obecną). Jest na pewno bardziej kompletny. Niech tylko zacznie grać na szpicy. Mascherano-no to właśnie był najgorszy transfer w tym okienku, co nie znaczy, że zły. Nie było co prawda zmiennika dla Sergio, ale jak pokazały Mistrzostwa i poprzedni, jest na pewno w top 5 najlepszych DM. Mascherano chyba tylko dzięki nazwisku grał wczoraj w pierwszej 11, bo na chwilę obecną bardziej przydatny jest Sergio, chociaż to zapewne kwestia zgrania jeśli chodzi o Mascherano.
To dopiero początek i taki zimny prysznic z beniaminkiem(!)jest idealny na początku sezonu. Jak się zaczął sezon 6-trofeowy? OD porażki i remisu(oczywiście nie sugeruję, że w tym wygrają 6 pucharów).
A skład:
                                         Valdes(Pinto)
Alves(Adriano) Pique(Milito, Fontas/Muniesa etc) Puyol(Abidal)  Maxwell(Abidal, Adriano)
                                        Sergio(Mascherano, Oriol)
                               Xavi(Dos Santos)   Iniesta(Keita)
      Messi(Pedro, Jeffren)          Villa(Bojan, Messi SS)                 Pedro(Villa, Bojan, Maxwell)
Każda pozycja jest co najmniej zdublowana przy niewielkiej stracie jakościowej. Chociaż prawda, że zawodników za dużo to nie ma.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 12, 2010, 16:18:56 wysłana przez minz »

Offline Sergio#20

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1268
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.10.2008r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #1661 dnia: Wrzesień 12, 2010, 16:56:45 »
ale teraz jest zupełnie inna sytuacja wtedy to był pierwszy sezon Pepa,Barcelona była wtedy po kiepskim sezonie odbudowywana,teraz macie już gotową drużynę...
Jak dla mnie Barcelona nie ma ławki,ciekawi mnie co byście zrobili jakby Messi,Villa i Iniesta połamali się w tym samym czasie...Mascherano wczoraj zagrał nooo słabo,mało co i by nie wyleciał z boiska,ale on się jeszcze rozegra....Straciliście lepszego na rozegraniu Jajka,a macie tylko o ciut lepszego Javiera w defensywie...Wydaje mi się,że Xavi już też słabnie,apogeum jego formy nastąpiło w 2008,a przez ostatnie 3 sezony grał praktycznie co mecz,co myślę,że też ma jakiś wpływ.

Chociaż mam nadzieję,że sezon będzie duuużo ciekawszy od poprzedniego!

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #1662 dnia: Wrzesień 12, 2010, 19:06:33 »
Paweł po Tobie to się takiego komenta nie spodziewałem. ;)

Mateusz :)

Dokładnie jest tak jak pisze Sergio... Kontuzja jednego dobrego piłkarza i leżymy... Bo powiedz kto może zastąpić Xaviego/Inieste/Messiego/Ville w meczach z Realem czy Chelsea??? Chyba nie Keita, albo Bojan
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Bugi7

  • Gość
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #1663 dnia: Wrzesień 12, 2010, 19:12:27 »
Keite to ja bym sprzedał

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #1664 dnia: Wrzesień 12, 2010, 19:22:45 »
Teraz to pocisnął ::) ::) ::) I co? byś został z trzema środkowymi pomocnikami? Typ nie jest godzien zastąpić Inieste, ale lepsze coś niż nic
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Bugi7

  • Gość
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #1665 dnia: Wrzesień 12, 2010, 19:29:30 »
Teraz to pocisnął ::) ::) ::) I co? byś został z trzema środkowymi pomocnikami? Typ nie jest godzien zastąpić Inieste, ale lepsze coś niż nic
Słuchaj :D Thiago, Iniesta, Xavi, Mascherano, Busquets, Jonathan Dos Santos, Oriol Romeu, Fontas. do wyboru
lepsi od Keity i mają to DNA Barcy

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #1666 dnia: Wrzesień 12, 2010, 19:33:19 »
Keita jest dobry, tylko ma bardziej defensywne usposobienie niż Iniesta, albo Xavi, więc nie jest w stanie ich zastąpić
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Bugi7

  • Gość
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #1667 dnia: Wrzesień 12, 2010, 19:35:52 »
ale sa młodsi i lepsi od niego

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #1668 dnia: Wrzesień 12, 2010, 19:38:02 »
niedoświadczeni.... co pokazali wczoraj niestety z Cartageną
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Bugi7

  • Gość
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #1669 dnia: Wrzesień 12, 2010, 20:18:19 »
niedoświadczeni.... co pokazali wczoraj niestety z Cartageną
no fakt. ale młodość ich usprawiedliwia

minz

  • Gość
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #1670 dnia: Wrzesień 12, 2010, 20:37:15 »
ale teraz jest zupełnie inna sytuacja wtedy to był pierwszy sezon Pepa,Barcelona była wtedy po kiepskim sezonie odbudowywana,teraz macie już gotową drużynę...
Jak dla mnie Barcelona nie ma ławki,ciekawi mnie co byście zrobili jakby Messi,Villa i Iniesta połamali się w tym samym czasie...Mascherano wczoraj zagrał nooo słabo,mało co i by nie wyleciał z boiska,ale on się jeszcze rozegra....Straciliście lepszego na rozegraniu Jajka,a macie tylko o ciut lepszego Javiera w defensywie...Wydaje mi się,że Xavi już też słabnie,apogeum jego formy nastąpiło w 2008,a przez ostatnie 3 sezony grał praktycznie co mecz,co myślę,że też ma jakiś wpływ.

Chociaż mam nadzieję,że sezon będzie duuużo ciekawszy od poprzedniego!
Barcelona może i nie ma ławki co przyznaje, ale co wcale nie musi oznaczać, że nie mają mocno obstawionych pozycji. Jest uniwersalność i wymienność. W zeszłym sezonie narzekałem na Zlatana, mówiłem, że się nie nadaje. Nicy miałem rację, ale teraz paradoksalnie widać jego brak-on był rozgrywającym napastnikiem-dużo dawał drużynie, ale nie pasował mi jego charakter.
Co do Xaviego-on gra na takiej pozycji, że nie musi mieć szybkości(no starzeje się powoli :P), ale nie powiedziałbym, że słabnie. Nadal jest najlepszym rozgrywającym na świecie i nie ma ważniejszego piłkarza dla Barcy oprócz niego. Myślałem, że będzie wysoki wynik z Herculesem-myliłem się-za to teraz to Panathinaikos ma przesrane jak się Barca zmobilizuje. No i Atletico za tydzień, będzie ciężko, ale jak zagrają na 100 %to będzie łatwo :P.

Offline bartiveb

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 252
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.06.2009r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #1671 dnia: Wrzesień 12, 2010, 20:45:50 »
Dobrze , że za tydzień mecz z Atletico . Nie będzie lekceważenia rywala tylko ciężka praca , żeby pokazać się z jak najlepszej strony.


Offline Cesc Fabregas

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Wejherowo
  • Wiadomości: 699
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.11.2008r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #1672 dnia: Wrzesień 12, 2010, 21:20:30 »
Słuchaj :D Thiago, Iniesta, Xavi, Mascherano, Busquets, Jonathan Dos Santos, Oriol Romeu, Fontas. do wyboru
lepsi od Keity i mają to DNA Barcy

Myślisz, że na Gran Derbi, czy inny ważny mecz wskoczy Romeu, dos Santos, czy Fontas i DNA Barcy wszystko załatwi? Keita to dla was teraz bardzo ważny zawodnik...
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Cytuj
za dużo jest tutaj cienkich pipek

REJESTRACJA lub LOGOWANIE - moje bramki online :)

Bugi7

  • Gość
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #1673 dnia: Wrzesień 13, 2010, 13:38:42 »
Myślisz, że na Gran Derbi, czy inny ważny mecz wskoczy Romeu, dos Santos, czy Fontas i DNA Barcy wszystko załatwi? Keita to dla was teraz bardzo ważny zawodnik...
tak jak kazdy inny zawodnik jest ważny(boli utrata Yaya Toure). Keite bym sprzedał ale po sezonie, gdy piłkarze Barcy B ograją sie w Seguda Division.

Giggs11

  • Gość
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #1674 dnia: Wrzesień 13, 2010, 19:14:22 »
Moim zdaniem brakuje wam kogoś na środku Mascherano musi sie jeszcze rozegrać. Keita na wylot i kogoś lepsze za keite np. Thiago Motta lub Javi Garcia młody utalentowany Hiszpan.

Bugi7

  • Gość
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #1675 dnia: Wrzesień 13, 2010, 19:16:26 »
Moim zdaniem brakuje wam kogoś na środku Mascherano musi sie jeszcze rozegrać. Keita na wylot i kogoś lepsze za keite np. Thiago Motta lub Javi Garcia młody utalentowany Hiszpan.
Javi Martinez. Rodwell. ktos ze szkółki. niepotrzebna strata Yayi Toure ;(

Offline bartiveb

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 252
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.06.2009r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #1676 dnia: Wrzesień 13, 2010, 19:24:13 »
Zgadzam się z Cesc`iem , czasami aż za bardzo pokłada się nadzieje w wychowankach. Rozumiem , że młodzi muszą się ogrywać , ale nie przesadnie.Można odnieść wrażenie , że usprawiedliwieniem małej ilości transferów są gracze ze szkółki i ciągłe przeświadczenie , że każdy młody zawodnik będzie nowym Pedr`em czy Busquetsem .


minz

  • Gość
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #1677 dnia: Wrzesień 13, 2010, 21:25:12 »
Na chwilę obecną to brakuje ŚO, ŚP, ŚN. Przydałby się taka tania podróbka Ibrahimovica, kreatywny ŚP no i ŚO, bo nie wiem czemu na środku gra Abidal, skoro jest Milito w dobrej formie...Oczywiście jako zastępstwo dla Puyola, Pique.

Bugi7

  • Gość
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #1678 dnia: Wrzesień 13, 2010, 22:00:31 »
Na chwilę obecną to brakuje ŚO, ŚP, ŚN. Przydałby się taka tania podróbka Ibrahimovica, kreatywny ŚP no i ŚO, bo nie wiem czemu na środku gra Abidal, skoro jest Milito w dobrej formie...Oczywiście jako zastępstwo dla Puyola, Pique.
Suareza kupic z Ajaxu

Offline chmielu2108

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Bolesławiec
  • Wiadomości: 307
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.11.2009r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #1679 dnia: Wrzesień 13, 2010, 22:18:27 »
Suareza kupic z Ajaxu

No ,przydałby się. Może grać na środku ataku i na skrzydłach ;) Kwestia 25-35 mln euro ;)
Na obrone może tego Fucile z Porto (Nie wiem w ,którym miejscy na obronie gra) Na MŚ się z dobrej strony pokazał ;) I też mysle więcej niż 10-15 Mln Euro nie trzeba wydawać ;)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 13, 2010, 22:22:53 wysłana przez chmielu2108 »
" border="0
" border="0

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #1679 dnia: Wrzesień 13, 2010, 22:18:27 »