Autor Wątek: Wszystko o trybie Master League - pytania, odpowiedzi i porady  (Przeczytany 131456 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline robinsonik

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 9
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.10.2009r.
  • Gram w: ...
Odp: Wszystko o trybie Master League - pytania, odpowiedzi i porady
« Odpowiedź #80 dnia: Listopad 15, 2009, 20:50:06 »
Panowie podobne pytanie było już zadane,ale nikt nie odpowiedział,więc ponawiam. Jak to jest z tą Master League,że nie możemy przed rozpoczęciem gry zmienić zespołów w Eredivisie i Ligue 1?Można tylko w trzech ligach pogrzebać,a te dwie zostają"nietknięte",jak dla mnie to bardzo irytujące,gdyż zawsze można było sobie dowolnie skonfigurować zespoły w każdej z lig,teraz tego nie ma!!!No chyba,że ktoś z Was wie czy jest jakiś sposób na edycję tych lig przed rozpoczęciem rozgrywek?Pozdrawiam

Offline mareczek68

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2008
  • location: Radom
  • Wiadomości: 89
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.10.2008r.
Odp: Wszystko o trybie Master League - pytania, odpowiedzi i porady
« Odpowiedź #81 dnia: Listopad 16, 2009, 07:52:44 »
Witam, mam pytanie: jak wczytać drużynę z ML do trybu online? i nie piszcie że się nie da, bo jest taka opcja jak się wejdzie w tryb online tylko że mam nie aktywną.

Offline cancel-sky

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.11.2009r.
Odp: Wszystko o trybie Master League - pytania, odpowiedzi i porady
« Odpowiedź #82 dnia: Listopad 17, 2009, 19:29:16 »
Bład gry, czy ja czegoś nie wiem;-) (PES 2010 - PC)

Sprawa dotyczy otrzymywanego przez zawodników doświadczenia po każdym meczu rozegranym w ML. Dokładnie o jednego zawodnika mi chodzi. Gdyby to kogos interesiło BOU się nazywa. Wszystko z nim jest TIP TOP. Podoba mu sie u mnie w klubie, gra W KAŻDYM meczu, ale nie płacze, że chce odpocząć, gra w pomocy, wiec strzela całkiem sporo bramek i ma dużo asyst, nie jest stary, bo ma zaledwie 23 lata, dodaje mu umiejętności poprzez treningi itp. No po prostu wszystko jest z nim cacy... Tylko już od dawna (jezeli nie od początku, bo moze nie zwróciłem uwagi), nie dostaje doświadczenia po meczu, a co gorsze, powolutku leci mu w dół. Co spotkanie, od każdej umiejętnosci odejmuje mu sie taka milimetrowa kreseczka, co przy kilkudziesięciu meczach daje spadek umiejętności o kilka punktów.

Może ja jeszcze za mało o PSIE wiem i o ML, ale wydaje mi sie to dziwne i nie wiem, czy jest na to jakaś rada?

Spotkał się ktoś z takim problemem?
« Ostatnia zmiana: Listopad 23, 2009, 14:44:15 wysłana przez cancel-sky »

Offline cati26

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 8
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.10.2009r.
Odp: Wszystko o trybie Master League - pytania, odpowiedzi i porady
« Odpowiedź #83 dnia: Listopad 17, 2009, 19:59:49 »
Witam Was Panowie..
Troche czasu temu napisał Kamilo123 ale nie pomogliście mu. Może mnie kobiecie uda się Was poprosić o pomoc. Problem mam identycznie taki sam jak Kamilo.
Zaczelam grac w PES'a w tym roku. Koncze sezon 2010/2011 w PES 2010, i mam problem iz po ostatnim meczu w sezonie, kiedy w kalendarzu przechodzi mi na pierwszy dzien okienka transferowego, gra staje mi w miejscu, muzyka gra, jest tlo, ale nie ma menu dalszego nic...
Prosze o pomoc co z tym zrobić, żeby to naprawić..
Pozdrawiam serdecznie i dziekuje za odpowiedz.
Kasia

Offline cati26

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 8
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.10.2009r.
Odp: Wszystko o trybie Master League - pytania, odpowiedzi i porady
« Odpowiedź #84 dnia: Listopad 17, 2009, 20:28:50 »
No Panowie co jest z moim problemem ??
Czy byście nie wiedzieli jak pomoć ?? Nie wierze w to osobiście..
Ruszczcie głowami dla miłej Kasi..
Pozdrawiam i dziękuje..

Offline simon999

  • Junior
  • *
  • Join Date: Kwi 2008
  • location: Żary
  • Wiadomości: 94
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.04.2008r.
  • INTER FUN SINCE 1996 - FOREVER!
Odp: Wszystko o trybie Master League - pytania, odpowiedzi i porady
« Odpowiedź #85 dnia: Listopad 17, 2009, 20:36:32 »
T moze byc uszkodzony save lub jakis blad spowodowany zainstalowanymi patchami lub tym podobne.

Offline cati26

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 8
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.10.2009r.
Odp: Wszystko o trybie Master League - pytania, odpowiedzi i porady
« Odpowiedź #86 dnia: Listopad 17, 2009, 21:28:16 »
Ale to mi nic nie pomogło. Jak to będe mogła naprawić, nie wiem jakieś łatki itp zainstalować itp ??

Offline Milanista09

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2009
  • location:
  • Wiadomości: 16
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.02.2009r.
Odp: Wszystko o trybie Master League - pytania, odpowiedzi i porady
« Odpowiedź #87 dnia: Listopad 17, 2009, 22:59:13 »
Bład gdy, czy ja czegoś nie wiem;-) (PES 2010 - PC)

Sprawa dotyczy otrzymywanego przez zawodników doświadczenia po każdym meczu rozegranym w ML. Dokładnie o jednego zawodnika mi chodzi. Gdyby to kogos interesiło BOU się nazywa. Wszystko z nim jest TIP TOP. Podoba mu sie u mnie w klubie, gra W KAŻDYM meczu, ale nie płacze, że chce odpocząć, gra w pomocy, wiec strzela całkiem sporo bramek i ma dużo asyst, nie jest stary, bo ma zaledwie 23 lata, dodaje mu umiejętności poprzez treningi itp. No po prostu wszystko jest z nim cacy... Tylko już od dawna (jezeli nie od początku, bo moze nie zwróciłem uwagi), nie dostaje doświadczenia po meczu, a co gorsze, powolutku leci mu w dół. Co spotkanie, od każdej umiejętnosci odejmuje mu sie taka milimetrowa kreseczka, co przy kilkudziesięciu meczach daje spadek umiejętności o kilka punktów.

Może ja jeszcze za mało o PSIE wiem i o ML, ale wydaje mi sie to dziwne i nie wiem, czy jest na to jakaś rada?

Spotkał się ktoś z takim problemem?

Mialem tak samo z Adriano i jakims japonskim mlodym gracze mieli oklo 22 lat zobaczylem ze sa na sprzedaz od razu kupilem zwlaszcza adriano ktory majac 22 lata juz w statach 80 i co kasa w bloto 9baniek bo po okienku letnim (kupilem go napoczatku) jak przyszlo grac 1 mecz mail juz 78 dramat. Mysle ze to nie jest blad w sumie juz kilku graczy tak sprawdzilem poprostu niektorzy ucza sie bardzo krotko bo jak zauwazyliscie talent moze miec juz 15 lat wiec pewnie po 8 nie nabiera juz umiejetnosci tylko je traci.
« Ostatnia zmiana: Listopad 17, 2009, 23:02:51 wysłana przez Milanista09 »

Offline piero83

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 12
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.11.2009r.
Odp: Wszystko o trybie Master League - pytania, odpowiedzi i porady
« Odpowiedź #88 dnia: Listopad 18, 2009, 06:22:13 »
Kasiu ja bym zrobił tak na Twoim miejscu: odinstalować gre i zainstalować ja od nowa bez patcha. wtedy mozna zobaczyć czy ten problem dalej się pojawia. jeśli nie poszukałbym jakiegos innego patcha i cieszył się grą W ML ;D

Offline proboszcz

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 93
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.11.2009r.
  • Man Utd 4 ever
Odp: Wszystko o trybie Master League - pytania, odpowiedzi i porady
« Odpowiedź #89 dnia: Listopad 18, 2009, 07:14:09 »
Czy ma ktoś jakiś program do powiększania sobie kasy?

Offline diab3l

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 42
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 19.11.2009r.
Odp: Wszystko o trybie Master League - pytania, odpowiedzi i porady
« Odpowiedź #90 dnia: Listopad 19, 2009, 15:23:15 »
Jak zmienić ustawienia stadionu i pogody w ML??  Może to głupie pytanie ale nie moge tego znaleźć. a strasznie frustruje mnie fakt że gram każdy mecz na konami stadium i 8/10 spotkań rozgrywam w deszczu:/ po prostu można się zrzygać;) proszę o pomoc:D z góry dzięki

Offline Milanista09

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2009
  • location:
  • Wiadomości: 16
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.02.2009r.
Odp: Wszystko o trybie Master League - pytania, odpowiedzi i porady
« Odpowiedź #91 dnia: Listopad 19, 2009, 15:36:21 »
Jak zmienić ustawienia stadionu i pogody w ML??  Może to głupie pytanie ale nie moge tego znaleźć. a strasznie frustruje mnie fakt że gram każdy mecz na konami stadium i 8/10 spotkań rozgrywam w deszczu:/ po prostu można się zrzygać;) proszę o pomoc:D z góry dzięki

W orginalnym sezonie nie mozesz przewidziec pogody a tym bardzienj jej ustawiac stadionu tez nie podmiec bo jakby to wygladalo zeby ManU u siebie niby a na Camp Nou ;P

Offline DamianSVW

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.11.2009r.
Odp: Wszystko o trybie Master League - pytania, odpowiedzi i porady
« Odpowiedź #92 dnia: Listopad 19, 2009, 18:12:28 »
Witam mam problem.. map PESEdit 0.8 patch a tam jest dodana Bundesliga w miejsce Holenderskiej ligi jak zrobic zeby zagrac Lige Holenderska w trybie ML ?? nie usuwajac tego patcha

Offline krab13

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1112
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 23.12.2008r.
Odp: Wszystko o trybie Master League - pytania, odpowiedzi i porady
« Odpowiedź #93 dnia: Listopad 19, 2009, 18:13:37 »
Nie da sie musisz usunac patcha

Offline diab3l

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 42
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 19.11.2009r.
Odp: Wszystko o trybie Master League - pytania, odpowiedzi i porady
« Odpowiedź #94 dnia: Listopad 19, 2009, 19:31:10 »

W orginalnym sezonie nie mozesz przewidziec pogody a tym bardzienj jej ustawiac stadionu tez nie podmiec bo jakby to wygladalo zeby ManU u siebie niby a na Camp Nou ;P


no jasne masz rację tylko jak gram PSG to wolałbym np grać na Stade de Frances a nie na Konami Stadium ;)) bo to dotyczy wszystkich zespołów które nie mają własnego stadionu w PES2010 (swoją drogą kiedyś był taki patch do PES 6  który zawierał stadiony wszystkich klubów które były w grze).

co do pogody też się zgadzam, tylko że troche drażniące jest granie non stop w deszczu. jestem w sezonie 2012/13 i spośród wszystkich rozegranych spotkań tylko podczas LM i 10% spotkań w Ligue 1 było w pogodzie innej niż deszcz:/

także rozumiem zmienność ale i różnorodność warunków pogodowych ale jakoś jej nie zauważam;)

to może jest jakiś program w którym można ustawić żeby PSG grało zawsze u siebie na Stade de France tak jak np real na santiago b a barecelona na camp nou.


edit

ok już sobie poradziłem dzięki PES editor by w!ld ! teraz gram na stade de france ;)
ps. nawet pogoda się dostsowała ;)
« Ostatnia zmiana: Listopad 19, 2009, 20:52:49 wysłana przez diab3l »

Offline DamianSVW

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.11.2009r.
Odp: Wszystko o trybie Master League - pytania, odpowiedzi i porady
« Odpowiedź #95 dnia: Listopad 19, 2009, 23:22:49 »
Jeszcze jeden problem ma :D mianowicie jak zrobic przyspiewki dla danego klubu zeby dzialaly one rowniez w ML np dla Villareal ?? moze ktos wie albo podesle link gdzie to jest wyjasnione dokladnie :P pozdrawiam

Offline Tomo93

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2008
  • location: Płock
  • Wiadomości: 17
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.12.2008r.
Odp: Wszystko o trybie Master League - pytania, odpowiedzi i porady
« Odpowiedź #96 dnia: Listopad 20, 2009, 23:22:48 »
Witam.

Byly juz dwa razy wczesniej te pytania, ale nikt nie odpowiedzial. Jest mozliwosc dowolnego ustawiania skladu druzyn w Master League? Mozna edytowac 3 ligi, ale 2 pozostale nie. Mozna temu jakos zaradzic?

Z gory dzieki

Offline cati26

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 8
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.10.2009r.
Odp: Wszystko o trybie Master League - pytania, odpowiedzi i porady
« Odpowiedź #97 dnia: Grudzień 04, 2009, 14:15:49 »
Witam Was Panowie.
Chcialabym sie dowiedziec jak ustawić w opcjach, ażeby nie powtarzały sie te same drużyny w grupach w LM i LE, inaczej mówiąc, np. gram sezon Milanem i zaczynam grać od nowa sezon i w grupie LM mam te same druzyny zawsze w 1 sezonie, w 2 sezonie równiez te same. Jak zmienić żeby był właczony randomise i zebym mogla miec inne druzyny w grupach LM i LE ??
Dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam.

Offline cati26

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 8
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.10.2009r.
Odp: Wszystko o trybie Master League - pytania, odpowiedzi i porady
« Odpowiedź #98 dnia: Grudzień 04, 2009, 18:05:16 »
widze chłopaki, że nie macie pojęcia o elementarnych sprawach a tak tu kozaczycie na temat PES 2010 ze smiech mnie ogarnia, poważnie.. No ja jestem kobietą stąd pytam, ale wy takie kozaki wszechwiedzące jak tu niektórych czytam i nie umiecie pomóc mi.
Ech, szkoda słów na was.. pozdrawiam

Offline piero83

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 12
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.11.2009r.
Odp: Wszystko o trybie Master League - pytania, odpowiedzi i porady
« Odpowiedź #99 dnia: Grudzień 04, 2009, 20:34:04 »
brawo cati26  ;)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Wszystko o trybie Master League - pytania, odpowiedzi i porady
« Odpowiedź #99 dnia: Grudzień 04, 2009, 20:34:04 »