Autor Wątek: PES 2011. Weź udział w beta-testach  (Przeczytany 13938 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Offline Marto_PL

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.07.2010r.
Odp: PES 2011. Weź udział w beta-testach
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 16, 2010, 14:23:44 »
Również nic nie otrzymałem  :-\

Offline paxx

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Mar 2007
  • location:
  • Wiadomości: 331
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.03.2007r.
Odp: PES 2011. Weź udział w beta-testach
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 16, 2010, 14:42:19 »
chyba już po po kodach , myśle że sprawdzali po ip a dużó graczy z uk dostało swoje kody

Offline Antimadridista

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 148
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.09.2009r.
Odp: PES 2011. Weź udział w beta-testach
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 16, 2010, 15:01:02 »
Ryżożercy mają nas gdzieś, to i ja ich tam mam. Nowego PES'a chciałem sprawdzić z ciekawości, czy jest on tak słaby, jak podejrzewam. Tak czy inaczej, sądząc po gameplay'u nie kupię tego badziewia :)

Bugi7

  • Gość
Odp: PES 2011. Weź udział w beta-testach
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 16, 2010, 15:14:56 »
Ryżożercy mają nas gdzieś, to i ja ich tam mam. Nowego PES'a chciałem sprawdzić z ciekawości, czy jest on tak słaby, jak podejrzewam. Tak czy inaczej, sądząc po gameplay'u nie kupię tego badziewia :)
nawet nie grałes. to nie była full wersja. Ale twoja kasa, twój wybór.

Offline Antimadridista

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 148
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.09.2009r.
Odp: PES 2011. Weź udział w beta-testach
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 16, 2010, 15:19:38 »
nawet nie grałes. to nie była full wersja. Ale twoja kasa, twój wybór.

Ta gra wygląda tak sztucznie, jak to tylko możliwe. Co prawda może być fajną arcade'ówką, ale za takie coś, to ja dziękuję.

Bugi7

  • Gość
Odp: PES 2011. Weź udział w beta-testach
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 16, 2010, 15:21:36 »
Ta gra wygląda tak sztucznie, jak to tylko możliwe. Co prawda może być fajną arcade'ówką, ale za takie coś, to ja dziękuję.
za duzo painta ;d.. poczekamy do demo wtedy wyjdzie temat jak wogóle wyjdzie Pes 2011 vs. Fifa 11 wtedy ruszy dyskusja ogólna

EDIT: powinni poprawić reakcje. gk. sedziów. obrone i cód miód i orzeszki

Edit2: i jak miał ktoś kod?
« Ostatnia zmiana: Sierpień 16, 2010, 16:16:11 wysłana przez Matheoo »

Offline darko11221

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location: Polska
  • Wiadomości: 1210
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 31.12.2008r.
  • ..::Ac-Milan Forever::..
Odp: PES 2011. Weź udział w beta-testach
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 16, 2010, 17:34:59 »
Beta ruszyła pierwsze gameplaye z ML wyciekły do sieci.
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=e1ce1eafa9a3a5ead01735762e23f3d4&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=e1ce1eafa9a3a5ead01735762e23f3d4&amp;action=login">LOGOWANIE</a>&feature=player_embedded
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=e1ce1eafa9a3a5ead01735762e23f3d4&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=e1ce1eafa9a3a5ead01735762e23f3d4&amp;action=login">LOGOWANIE</a>&feature=player_embedded
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=e1ce1eafa9a3a5ead01735762e23f3d4&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=e1ce1eafa9a3a5ead01735762e23f3d4&amp;action=login">LOGOWANIE</a>&feature=player_embedded
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=e1ce1eafa9a3a5ead01735762e23f3d4&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=e1ce1eafa9a3a5ead01735762e23f3d4&amp;action=login">LOGOWANIE</a>&feature=player_embedded
« Ostatnia zmiana: Sierpień 16, 2010, 17:44:53 wysłana przez darko11221 »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
...:::Milan to najlepsza drużyna na świecie pozostałe  to tylko pionki:::...

Offline mateusz19191010

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Mar 2009
  • location: Bydgoszcz
  • Wiadomości: 239
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.03.2009r.
Odp: PES 2011. Weź udział w beta-testach
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 16, 2010, 17:40:28 »
Ten z manchesteru na poczatku wyglada troche jak Smalling

Offline Marto_PL

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.07.2010r.
Odp: PES 2011. Weź udział w beta-testach
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 16, 2010, 17:43:20 »
Ten z manchesteru na poczatku wyglada troche jak Smalling

Też mam takie wrażenie :P Kurcze dalej nic do mnie nie doszło chyba już po kluczu?:d

Bugi7

  • Gość
Odp: PES 2011. Weź udział w beta-testach
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 16, 2010, 18:01:37 »
no Pes mi sie podoba ;]

Offline darko11221

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location: Polska
  • Wiadomości: 1210
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 31.12.2008r.
  • ..::Ac-Milan Forever::..
Odp: PES 2011. Weź udział w beta-testach
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpień 16, 2010, 18:03:55 »
Master League Online to będzie zabawa na długie miesiące.
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
...:::Milan to najlepsza drużyna na świecie pozostałe  to tylko pionki:::...

Bugi7

  • Gość
Odp: PES 2011. Weź udział w beta-testach
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpień 16, 2010, 18:04:41 »
Master League Online to będzie zabawa na długie miesiące.
oj bardzo długie ;]

Offline darko11221

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location: Polska
  • Wiadomości: 1210
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 31.12.2008r.
  • ..::Ac-Milan Forever::..
Odp: PES 2011. Weź udział w beta-testach
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpień 16, 2010, 18:06:19 »
Recenzja gracza, który już grał w betę


"PES is back!

Played 7 games now (won 6, drawn 1). Had to tear myself away for a quick bathroom/drinks break! Gameplay is so different from 2010, it's really night and day. Like all the podcasts and impressions we've been getting so far, there is a big emphasis on 'relearning' the way to play.

Defending feels much more tactical and measured than the last few PES's. All about timing, covering the space and knowing when to put your boot in :D The passing system feels very responsive, all manner of dinks, long-balls and through balls can be acheived it seems. At one point I played a through ball from right to left, only to have Huylens (legend) to do the little jump over the ball we've seen in all the trailers! ;) it was so damn cool! Also, if you boot the ball out of play or down field to their goalie, the balls curves and bends! Lovely little touch.

Only a few games in, already you can see much much more animations. Some real nice touches on the way players fall to the ground after a foul, encouragement through clapping and 'geeing up' from a teammate after a freekick/long shot that just misses...Oooh yes! The referee has a pen! When taking a player's name for a booking, he whips it out from his breast pocket and jots it down = very classy!

Goalkeepers instantly feel more solid. Staying on their feet longer, pulling off more instinctive saves and catching high lobbed shots. In fact, I've yet to concede in 7 games! One game, I tried a cheeky lob only for their goalkeeper to peddle back quickly, just in time to jump and push it over the bar.

The broadcast-esque camera at kick-off does feel very nice. Adding depth to the ground and recreating what we see on our TV's week in-week out. Another nice new touch is showing how many shots/fouls each team has had underneath the scoreboard at certain intervals during a game. Only a minor detail, but adds a lot. As for sound, no commentary unfortunately. But the actual atmosphere within the stadium seems good so far. Lot of boo's when you belt the ball down field/out of play. Also, when coming close with a shot you can hear certain fans shout out comments such as 'Nice try' or 'Just missed'.

As for the mode of MLO, it seems very accessible, with a lot of depth attached in the way of transfers/checking rankings/club history options. At the moment, you start with £500,000 (or euro/dollar equiv) and pay around £42,000 to play a game. Winning double if you are the victor, breaking even for a draw and losing your initial investment for a defeat. Not made any signings myself, but just played a guy that had Babel and Wjniludum (sp?)! I beat him 2-0 :lol:

In terms of lag and responsiveness...whisper it quietly...not one problem during 7 games so far. Very encouraging signs so far. Back to the game! If anyone else is on, I'm LOCKE_316."
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
I jeszcze jedna recenzja


"Moje wrażenia
Presentation: It is slick and looks good doesn't fell clunky or forced a little bit like the ps3 xmb bar. Prezentacja: Jest zręczny i wygląda dobrze nie spadł przylegający lub wymuszonym trochę jak ps3 bar XMB. In game presentation is nice like statics after shots on goal and fould it will tell you under the scoreboards of them. W prezentacji gry jest ładne jak statyka po strzałów na bramkę i Fould powie to na tablice z nich.

Graphics: Better from last year obviously more faces will be added. Grafika: Lepsze od zeszłego roku oczywiście więcej twarze zostaną dodane. The players less like a wax model and look more atheletic. Mniej graczy, takich jak wosk i model wygląda bardziej atheletic. In the camera angles they don't look as sharp but a better improvement then last year could use a little bit of work in the wide cam. W kamer nie wyglądają tak ostry, ale większą poprawę następnie w ubiegłym roku może korzystać z trochę pracy w szerokim cam.

Gameplay Gry

Dribbling: Dribbling more refined. Dryblingu: Dribbling bardziej wyrafinowane. when sprinting it feels better than last year can go in more directions and cover more blades of grass. gdy sprint to czuje się lepiej niż w zeszłym roku można iść w kilku kierunkach i obejmują więcej źdźbła trawy. When your not sprinting you can cover EVERY blade of grass like in fifa when you dribble. Sprint, gdy nie można pokryć KAŻDY trawy blade jak w fifa kiedy dryblować. I've only brought one player since i've started as you only have a £500.000 budget. Mam tylko jeden zawodnik przyniósł od zacząłem jak masz tylko £ 500,000 budżetu. In my opinon dribblers like Messi's and ronaldos will help you get to grips with dribbling. W moim dribblers opinon jak Messi i ronaldos pomoże Ci uporać się z dryblingu.

Referees: Better with giving out fouls and cards although occasionaly they will annoy you giving out an undeserved card Sędziowie: Lepsze podając się faule i karty chociaż okazjonalnie będą drażnić dajesz się niezasłużoną karty :evil: . . I haven't seen the advantage rule yet maybe because i'm not focusig or maybe my games have flown nicely due to it . Nie widziałem jeszcze zasada korzyści może dlatego nie jestem focusig czy może moje gry przyleciały ładnie mu należne.

Keepers: They are much improved. Opiekunowie: są znacznie lepsze. So far no real major hiccups from they they do parry more but to be fair they also ccatch alot more. Do tej pory nie realne z głównych czkawka Parry one robią więcej, ale za godziwe również ccatch o wiele więcej. The only crictism i have is that they dont collect from corners the ball but maybe thats beacuse i've only played 5 games. Tylko crictism mam jest to, że dont zbierać z narożników piłkę, ale być może ów bo już zagrał tylko 5 gier.

Headers and tackles: Headering is different due to the power bar i like it personally. Nagłówków i zajmuje się: Headering jest inna ze względu na bar moc i jak go osobiście. Tackling is different but not hard to get use to it's all about timing. Walka jest inny, ale nie trudno dostać się do wykorzystania w tym wszystkim chodzi terminów. A little annoynce i have about tackling is the variation of the tackles when you get tackled. Nieco annoynce mam o walce jest odmianą porusza, gdy pojawi się zająć.

Player jostling is great and makes a difference in defending it all matters about body balance. jostling Player jest wielki i ma znaczenie w obronie jej we wszystkich sprawach o równowagę ciała.

Camera angles: Well don't really what to say they are pretty good although as mentioned above lose sharpness the new camera angles is nice better i don't have any problems with it. Ujęcia: No nie bardzo, co mówią, że są całkiem dobre, chociaż, jak wspomniano powyżej tracą ostrość nowych kamer lepiej jest ładne i nie mają żadnych problemów z nim.

Responsiveness: There is no lag when pressing a button they react to it immdieatly although keepers are a bit slow. Reakcji: Nie ma lagi po naciśnięciu przycisku reagują na to immdieatly chociaż posiadacze są nieco powoli. With dribbling it is better most of the time the other times is maybe due to my connection. Z dryblingu lepiej jest przez większość czasu to może innym razem z powodu mojego związku.

Defending is very difficulot and your must use the controls given to you tto understand how to use ut as it can be a great gain. Obrona jest bardzo difficulot a musi korzystać z kontroli wam t, aby zrozumieć, jak korzystać z ut, gdyż może to być wielki zysk. It works very well indeed. Działa bardzo dobrze.

Online: Hardly any lag gaming. Online: Trudno znaleźć gry lagi. Although maybe due to my connection it drops in frame rate and the animation slows down. Choć być może z powodu mojego związku z tym spadek klatek animacji i spowalnia. But if you have good connection expect lag free gaming. Ale jeśli masz dobre połączenie oczekiwać granie bez lagów.

Little things. Małe rzeczy. The net physics are nice the fit well with the current net shape. Netto fizyki są ładne znakomicie pasują do obecnego kształtu sieci. My main gripe is the ball physics they annoy me maybe because of the power bar. Moim głównym narzekać jest fizyka piłki oni mnie wkurza może dlatego, że na pasku władzy. In my first game i tap o when on the edge of the box and it went way over the targeted man. W mojej pierwszej gry o kranu i kiedy na skraju pola i poszedł w sposób ukierunkowane człowieka. However when i held it longer it when to the destinated target. Jednak, kiedy trzymał ją dłużej, gdy przeznaczony do celu. In addition sometimes the ball bobbles too much i remember i made a 4 yard pass and it bobbled way too mant time like a light ball. Ponadto czasami piłka pęczki za dużo Pamiętam, że zrobił obejściowej 4 stoczni i bobbled zbyt Mant czas jak światło piłkę. Celebrations are nice when you celebrate a goal and notice 2 new ones. Uroczystości są ładne, kiedy obchodzić cel i zawiadomienie 2 nowe. Player runs were better they were more timed. Player działa były lepsze były bardziej czasowym.

Bugs: A bug that that i saw were one of the playere 'ice skating' when moving away for the freekick. Błędy: Błąd, że widział i był jednym z playere "lodowiska", gdy odchodzi na Freekick. Also once when i was in the box i remember there 3 players on the line excluding the goalkepper when having a shot. Też kiedyś, kiedy byłem w polu i pamiętać, że 3 graczy w linii z wyłączeniem goalkepper, gdy po strzale. Which was infact cleared of the line by them. Który infact usunięciu przez nich linii."
« Ostatnia zmiana: Sierpień 16, 2010, 19:13:54 wysłana przez darko11221 »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
...:::Milan to najlepsza drużyna na świecie pozostałe  to tylko pionki:::...

Offline mateusz19191010

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Mar 2009
  • location: Bydgoszcz
  • Wiadomości: 239
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.03.2009r.
Odp: PES 2011. Weź udział w beta-testach
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpień 16, 2010, 19:15:27 »
Nowy gameplay
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=e1ce1eafa9a3a5ead01735762e23f3d4&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=e1ce1eafa9a3a5ead01735762e23f3d4&amp;action=login">LOGOWANIE</a>&feature=player_embedded
« Ostatnia zmiana: Sierpień 16, 2010, 19:19:05 wysłana przez mateusz19191010 »

Offline darko11221

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location: Polska
  • Wiadomości: 1210
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 31.12.2008r.
  • ..::Ac-Milan Forever::..
Odp: PES 2011. Weź udział w beta-testach
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpień 16, 2010, 19:16:58 »
Kolejny gameplay
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=e1ce1eafa9a3a5ead01735762e23f3d4&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=e1ce1eafa9a3a5ead01735762e23f3d4&amp;action=login">LOGOWANIE</a>
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
...:::Milan to najlepsza drużyna na świecie pozostałe  to tylko pionki:::...

Offline Ukassiu

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Mielec.
  • Wiadomości: 3613
  • Dostał Piw: 28
  • Na forum od: 20.08.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2011. Weź udział w beta-testach
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpień 16, 2010, 20:02:28 »
Kolejny gameplay
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=e1ce1eafa9a3a5ead01735762e23f3d4&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=e1ce1eafa9a3a5ead01735762e23f3d4&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

Sporting gijon będzie licencjonowany,a to jedna z gorszych drużyn więc jest szansa że cała liga hiszpańska będzie licencjonowana

Offline Michal16ZenitSP

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 353
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 15.01.2009r.
  • Aktualny awatar, chyba nie znajde lepszego.
    • Moja strona o futbolu, robię ja sam, więc sorry za brak newsów, postaram sie je nadrobić.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2011. Weź udział w beta-testach
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpień 16, 2010, 20:46:11 »
Wiecie co,obejrzałem wszystkie gameplaye i:
1.Cieszę się,że Sporting Gijon jest licencjonowany to chyba oznacza,że cała Primiera Division jest licencjonowana
2.Na jednym z gameplayi pokazywane było menu.Najpierw online,potem coś,potem Exhibition,potem UCL,potem Copa Libertadores, to oznacza,że Liga Europejska nie jest oddzielnym trybem i,że znowu trzeba będzie się tułać w League/Cup i Master League
3.Znowu za mało obron bramkarskich(zauważyłem tylko jedną)
4.Dobrze,że chociaż sędziowanie poprawili :)
To tyle.
Wiem,że są duże zaległości na stronie, jeżeli uważasz, że warto kontynuować pracę nad nią wyślij opinię na PW ;).

Offline gangster11

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Chicago
  • Wiadomości: 9
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.10.2009r.
  • Al Capone
Odp: PES 2011. Weź udział w beta-testach
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpień 16, 2010, 21:08:02 »
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=e1ce1eafa9a3a5ead01735762e23f3d4&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=e1ce1eafa9a3a5ead01735762e23f3d4&amp;action=login">LOGOWANIE</a>
zwrocie uwagę na siatki w bramce... jakieś inne
Scarface

Offline Matip125'

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lis 2007
  • location: LUBIN
  • Wiadomości: 3541
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 10.11.2007r.
  • تختسلف الأسعار حسب اللغة والموعد ومستوى
    • Status GG
    • www.surfujesz.pl
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2011. Weź udział w beta-testach
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpień 16, 2010, 21:26:43 »
Mi się wydaje, że zainteresowani zostaną zaproszeni do studia KONAMI i tam będą mogli testować betę do woli.

No normalnie i Sibas osobiscie przyjezdza po Ciebie limuzyna i jest Twoim szoferem :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Offline Ukassiu

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Mielec.
  • Wiadomości: 3613
  • Dostał Piw: 28
  • Na forum od: 20.08.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2011. Weź udział w beta-testach
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpień 16, 2010, 21:28:56 »
No normalnie i Sibas osobiscie przyjezdza po Ciebie limuzyna i jest Twoim szoferem :D :D :D :D :D :D :D :D :D

co ty jaka limuzyna? wysyła odrzutowiec po każdego:P

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES 2011. Weź udział w beta-testach
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpień 16, 2010, 21:28:56 »