Autor Wątek: Euro 2012  (Przeczytany 143271 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #1340 dnia: Lipiec 01, 2012, 23:29:36 »
Współczuję Ci, Nederland, tej złości na cały świat, nienawiści. Naprawdę.

Cytuj
Tak, wiem już, że hipokryzja to twoja domena. Nie musisz mi dostarczać kolejnych przykładów.
Taa... Zachowanie Ronaldo przekracza wszelkie granice i po prostu nie wytrzymałem. Ale normalnie na forum staram się być miły, jeśli ktoś nie prezentuje postawy, która wskazuje na IQ 70 bądź nie wylewa swoich życiowych żalów poprzez równanie z błotem innych użytkowników. Nawet nie piszesz z wielkiej litery wyrazów "Ciebie", "Ty", "Twój"...  Aż tak jesteś wściekły na świat?

Cytuj
Nie, ale skoro rozmawiamy o sporcie, to wydawało mi się oczywiste, że właśnie o niego ci chodzi. Nie będę się spowiadał ze swojego życia prywatnego internetowemu znajomemu na forum publicznym.
Napisałeś to tak, że wyglądało, iż Twój nastrój zależy od decyzji Fergusona.

Cytuj
Wyjaśniłem ci już subtelną różnicę pomiędzy dwoma formami zachwytu.
A ja wyjaśniam po raz trzeci, bo nie dociera, że po prostu podziwiam grę drużyny piłkarskiej o nazwie FC Barcelona. Nie mam prawa, bo to masturbacja werbalna? Czyli muszę na wszystko patrzeć "z góry" i zrównywać z ziemią, inaczej nie wolno?

Cytuj
Miał najwięcej asyst?
Tak ::). Tak się wyłania króla strzelców. Torres triumfował nad Gomezem, ponieważ krócej przebywał na boisku.

Cytuj
Zamknij sie juz, blagam cie.
Widzisz? Nawet pawłodara, którego zawsze, z tego co mi się wydaje, szanowałeś, zaczynasz doprowadzać do szału. Nie widzisz, że z wszystkimi tu jesteś skłócony?


A podam jeszcze taki jeden przykład, lub, jak wolisz, "wyciągnę asa z rękawa". Kiedy na forum manusite jakiś użytkownik napisał, że Michaelowi Carrickowi nie należy się miejsce w składzie "Czerwonych Diabłów", odparłeś "Włącz telewizor podczas oglądania meczu. To pomaga. Podobno.". I teraz powiedz, że szanujesz zdanie innych.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 01, 2012, 23:33:50 wysłana przez kmiron#10 »



Offline cinosław

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Wrz 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1788
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 15.09.2008r.
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #1341 dnia: Lipiec 01, 2012, 23:34:57 »
Brawa dla Włochów, zagrali naprawdę dobrze moim zdaniem. Hiszpanie dzisiaj poza zasięgiem... znowu. Liczyłem na jakiś błysk geniuszu super Mario, ale cholernie się zawiodłem.  
Wielkie słowa uznania należą się dla Cassano. Brawo Antonio.

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #1342 dnia: Lipiec 01, 2012, 23:58:01 »
Dlaczego Nederland nie możesz choć raz być miły. Rozumiem masz swoje zdanie, ale dlaczego wyrażasz to w taki nie miły sposób.
Poczekaj, bo kmiron w tej wymianie zdań jest miły w stosunku do mnie.

Cytat: kmiron
Taa... Zachowanie Ronaldo przekracza wszelkie granice i po prostu nie wytrzymałem.
Sprawiłeś wrażenie, jakbyś nie wytrzymał głównie dlatego, że komentator bardziej niż zwykle zachwycał się jego grą.

Cytuj
Napisałeś to tak, że wyglądało, iż Twój nastrój zależy od decyzji Fergusona.
Powiedziałeś, że fajnie by było, gdyby kiedyś byłoby mi miło z jakiegoś powodu, a ja, myśląc, że chodzi o sport, podałem ci przykłady. Nie widzę w tym nic dwuznacznego.

Cytuj
A ja wyjaśniam po raz trzeci, że po prostu podziwiam grę drużyny piłkarskiej o nazwie FC Barcelona. Nie mam prawa, bo to masturbacja werbalna?
Gdy wspomniałem o przesadnym zachwycie, napisałeś, że go popierasz. Najpierw się zdecyduj, a potem smęć.

Cytuj
Nawet pawłodara, którego zawsze, z tego co mi się wydaje, szanowałeś, zaczynasz doprowadzać do szału.
Akurat nie tym, co ciebie. Podśmiewuję się tylko z Włochów, którym tak naprawdę wyszedł na Euro jeden mecz i którzy przeszli do historii jako ci, którzy odnieśli najwyższą porażkę w historii Mistrzostw Świata i Europy.

Cytuj
Kiedy na forum manusite jakiś użytkownik napisał, że Michaelowi Carrickowi nie należy się miejsce w składzie "Czerwonych Diabłów", odparłeś "Włącz telewizor podczas oglądania meczu. To pomaga. Podobno."
Wspomnij jeszcze, że działo się to podczas najlepszego sezonu Carricka w karierze, a sam zawodnik wciąż nawet wśród fanów własnej drużyny ma więcej hejterów niż zwolenników (na szczęście na ms głównie na stronie), jakkolwiek dobrze by nie zagrał, bo wiele osób ma do niego pretensje, że nie podłącza się do akcji ofensywnych (chociaż Ferguson już ze dwa razy wspominał, że Carrick nie ma takich zadań).

A akurat Pernia, który po raz kolejny zjechał Carricka bez powodu (sprawdziłem sobie w wyszukiwarce, kto to napisał, ale jestem pełen podziwu, że lustrujesz moje posty sprzed prawie miesiąca - i to na innym forum, o którym nie wspomniałem tu ani razu. Musi ci chyba bardzo zależeć) jest na forum znany jako naczelny hejter tego piłkarza (jego gra przeszkadzałaby mu nawet wtedy, gdyby Carrers zdobył Złotą Piłkę) i ta cecha nie jest tam mile widziana przez nikogo - ale skąd możesz o tym wiedzieć.

Cytuj
Nie widzisz, że z wszystkimi tu jesteś skłócony?
Na razie tylko z tobą. I to w sumie bardziej ty ze mną, niż ja z tobą - skłócony to ja swego czasu byłem z Lewym. Póki co to ty masz do mnie jakieś pretensje, nie odwrotnie.

Zresztą, nawet jeśli, to nic nowego. Pokrzyczycie sobie trochę, polamentujecie, posmarkacie, jaki to ja jestem niedobry i wam przejdzie.

Cytat: Artur 7
ale te wasze cytowanie na pol strony jest smieszne...
Nie tak jak twoja pisownia i "wiedza" na temat polskiej interpunkcji.
" border="0

Offline barthez

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Dolny Śląsk
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 10.04.2009r.
  • "C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥
    • Status GG
  • Gram w: PES 06
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #1343 dnia: Lipiec 02, 2012, 00:03:46 »
Tak wtrącę się, bo widzę jedną nieścisłość:

Cytuj
Podśmiewuję się tylko z Włochów, którym tak naprawdę wyszedł na Euro jeden mecz i którzy przeszli do historii jako ci, którzy odnieśli najwyższą porażkę w historii Mistrzostw Świata i Europy.

Trochę krzywdząca opinia na temat Włochów - moim zdaniem pierwszy mecz z Hiszpanią mimo remisu im wyszedł, z Anglią również im wyszedł. Z Niemcami, który zapewne masz na myśli - oczywiście wyszedł. Z Irlandią na dobrą sprawę też, bo w końcu wygrali. A 4:0 w finale było krzywdzące, bo walki odmówić im nie można. Nie zasłużyli na tak sromotną porażkę.

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #1344 dnia: Lipiec 02, 2012, 00:10:04 »
Cytuj
Poczekaj, bo kmiron w tej wymianie zdań jest miły w stosunku do mnie.
Nie jestem, bo Ty nigdy dla nikogo nie jesteś.

Cytuj
Sprawiłeś wrażenie, jakbyś nie wytrzymał głównie dlatego, że komentator bardziej niż zwykle zachwycał się jego grą.
Widocznie sprawiłem złe wrażenie.

Cytuj
Gdy wspomniałem o przesadnym zachwycie, napisałeś, że go popierasz. Najpierw się zdecyduj, a potem smęć.
Napisałem, że popieram zachwyt. Jak więc mogę sądzić, że jest przesadny? :D

Cytuj
Wspomnij jeszcze, że działo się to podczas najlepszego sezonu Carricka w karierze, a sam zawodnik wciąż nawet wśród fanów własnej drużyny ma więcej hejterów niż zwolenników (na szczęście na ms głównie na stronie), jakkolwiek dobrze by nie zagrał, bo wiele osób ma do niego pretensje, że nie podłącza się do akcji ofensywnych (chociaż Ferguson już ze dwa razy wspominał, że Carrick nie ma takich zadań).
Cóż mogę powiedzieć? "Werbalnie walisz konia", jak to pięknie ująłeś, nad Carrickiem. I to nie pierwszy raz. Podejrzewam, że jest lepszym piłkarzem od Messiego, tak?

Cytuj
(sprawdziłem sobie w wyszukiwarce, kto to napisał, ale jestem pełen podziwu, że lustrujesz moje posty sprzed prawie miesiąca - i to na innym forum, o którym nie wspomniałem tu ani razu. Musi ci chyba bardzo zależeć)
Byłem po prostu ciekaw, czy na forum fanów swojego ulubionego klubu też oblewasz innych userów żółcią.

Cytuj
Na razie tylko z tobą. I to w sumie bardziej ty ze mną, niż ja z tobą - skłócony to ja swego czasu byłem z Lewym. Póki co to ty masz do mnie jakieś pretensje, nie odwrotnie.
Heh. Nie wiem, co musi się stać, żebyś uznał, że jesteś z kimś skłócony, skoro każdego przypadkowo napotkanego użytkownika zalewasz falą ironii. I uwierz, że nie tylko mnie mocno wku*wiasz.

Cytuj
Zresztą, nawet jeśli, to nic nowego. Pokrzyczycie sobie trochę, polamentujecie, posmarkacie, jaki to ja jestem niedobry i wam przejdzie.
Pozwól, że tego nie skomentuję :).



Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #1345 dnia: Lipiec 02, 2012, 01:12:55 »
Nie jestem, bo Ty nigdy dla nikogo nie jesteś.
Osoby, które zwracały się do mnie w sposób kulturalny, raczej nie narzekały na to, że jestem w stosunku do nich chamski i niemiły. Najpierw wymagaj czegoś od siebie, a potem od innych.

Cytuj
Widocznie sprawiłem złe wrażenie.
Jego zachowanie, które cię zdenerwowało (rzekome opuszczenie drużyny przy serii jedenastek - coś tam jeszcze dodawałeś o krzykach na kolegów z drużyny, ale pozwolę to sobie pominąć, bo wymieniałeś to wśród zalet Błaszczykowskiego), tak naprawdę nie miało miejsca. Idąc tym tokiem myślenia, twój post był więc bez sensu.

Cytuj
Napisałem, że popieram zachwyt. Jak więc mogę sądzić, że jest przesadny? :D
Nie do końca. Opisałem sztuczny i/lub przesadzony zachwyt, nie ten normalny, zdrowy. Napisałeś, że go popierasz. Ten "zły", nie "dobry", do którego nic nie mam. Występowanie takiego w mediach to akurat fakt - a z faktami nie da się dyskutować.

A jeśli nie potrafisz odróżnić jednego od drugiego, to już nie mój problem.

Cytuj
Cóż mogę powiedzieć? "Werbalnie walisz konia", jak to pięknie ująłeś, nad Carrickiem. I to nie pierwszy raz. Podejrzewam, że jest lepszym piłkarzem od Messiego, tak?
Nie, po prostu go doceniam. Nie hejtuję go i potrafię dostrzec, że jako jeden z nielicznych zawodników MU w ubiegłym sezonie nie zawiódł, że jest dobrym defensywnym pomocnikiem, że ma za sobą sezon życia i że obecnie lepszym środkowym pomocnikiem od niego, jeśli chodzi o Premier League, jest tylko Yaya Toure. Daleko mi do uważania go za boga i zachwytu nad każdym jego zagraniem.

To jak, od dzisiaj wyrażanie zdziwienia, że selekcjoner reprezentacji wyżej od Carricka ceni sobie takich "fachowców" jak Barry, Henderson, Milner, czy nawet mający za sobą słaby sezon Gerrard (on akurat na ME nie zawiódł), który przed Euro zagrał w kadrze 18 minut w ciągu 1,5 roku, jest równoznaczne z ubóstwianiem drużyny sportowej, od którego się już chce rzygać?

Cytuj
Podejrzewam, że jest lepszym piłkarzem od Messiego, tak?
Na pozycji środkowego defensywnego pomocnika i w obronie na pewno. Tak jak zresztą Messi jest lepszy na wszystkich ofensywnych pozycjach i jeśli chodzi o statystyki indywidualne, ma za sobą zdecydowanie najlepszy sezon w karierze. Chybiłeś. Uciekasz się do tej złej ironii, którą w moim wykonaniu tak pogardzasz... Pominę już to, że z racji tego, że jestem defetystą, mówienie o moim wielkim zachwycie w kontekście czegokolwiek i kogokolwiek, co jest związane z obecnym Man United, jest nawet trochę zabawne.

Btw, gdzieś koło grudnia, gdy Carrick miał słabszy okres, robiłem sobie jaja, że jego forma sika za wydmą na plaży w Łebie. To też sprawdziłeś?

Cytuj
Byłem po prostu ciekaw, czy na forum fanów swojego ulubionego klubu też oblewasz innych userów żółcią.
Nie oblewam.

Przypadkiem zajrzałeś do tematu, który nie figuruje na liście tych z nowymi postami (nic dziwnego, skoro ostatni został napisany 3 tygodnie temu) i napotkałeś na post, który nawet nie znajduje się na ostatniej stronie tego wątku. Rozumiem.

Cytuj
I uwierz, że nie tylko mnie mocno wku*wiasz.
Aż mnie ciekawość zżera, kogo jeszcze.

Cytuj
Heh. Nie wiem, co musi się stać, żebyś uznał, że jesteś z kimś skłócony
Musiałbym mieć spory udział w powstaniu kłótni i mieć coś poważnego do danej osoby. A na razie mam do ciebie tylko to, że znowu potwierdziło się, że ludzie się nie zmieniają i powracasz do swojej starej strategii przypieprzania się do mnie przy byle okazji, do której zdążyłem już przywyknąć i naprawdę ani mnie ona ziębi, ani grzeje. Wyrażając pełną nienawiści i frustracji opinię o Ronaldo, w kontrze na moją odpowiedź to mnie ogłaszasz frustratem i przy okazji sugerujesz, że mam jakieś problemy ze sobą i odchylenia natury psychicznej, ale to ja jestem zły, bo zbombardowałeś mnie dowodami na twoją ponadprogramową hipokryzję i stwierdziłem, że zachowujesz się jak hipokryta. Nic innego nie zrobiłem.

Skoro nie chce ci się ze mną gadać, nie możesz mnie już słuchać i stwierdziłeś, że dalsze przerzucanie się argumentami nie ma sensu, to co ty jeszcze robisz? Sam zmieniłeś dyskusję o Ronaldo w pyskówkę i teraz chcesz jeszcze winą za to obarczyć mnie?
" border="0

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #1346 dnia: Lipiec 02, 2012, 01:35:49 »
Nie tak jak twoja pisownia i "wiedza" na temat polskiej interpunkcji.
I love you!!! :D :D :D :-* :-* :-*

ps ale zaspamowaliscie watek az strach sie bac ;D
« Ostatnia zmiana: Lipiec 02, 2012, 01:37:59 wysłana przez Artur 7 »
" border="0" border="0

Foluse

  • Gość
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #1347 dnia: Lipiec 02, 2012, 07:47:11 »
ps ale zaspamowaliscie watek az strach sie bac ;D

A od czego jest forum? W sensie gadki szmatki i dyskusje.

Z innej beczki, rozwalił mnie ten obrazek. :D

« Ostatnia zmiana: Lipiec 02, 2012, 07:49:48 wysłana przez Foluse »

Offline makapaka.

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Maj 2011
  • location:
  • Wiadomości: 311
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 23.05.2011r.
  • Milan.
  • Gram w: ...
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #1348 dnia: Lipiec 02, 2012, 09:44:14 »
Super Mario-konewka xdd

Offline lukasz cfc

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1092
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 09.11.2008r.
  • Chelsea Till I Die
    • http://rapideo.pl/polecam,lukaszcfc
  • Gram w: PES 2013
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #1349 dnia: Lipiec 02, 2012, 11:13:13 »
Ma ktoś może filmik z celebracji? Nie mogę nigdzie znaleźć.
" width="500" height="200

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #1350 dnia: Lipiec 02, 2012, 11:16:31 »
Kto królem strzelców? No kto? Nie słyszę?!

Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #1351 dnia: Lipiec 02, 2012, 11:18:44 »
Pikachu, ale czy faktycznie Torres na to zasłużył. Według mnie zdecydowanie nie.

Ogłoszono gdzieś najładniejsze gole Euro 2012?

Offline lukasz cfc

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1092
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 09.11.2008r.
  • Chelsea Till I Die
    • http://rapideo.pl/polecam,lukaszcfc
  • Gram w: PES 2013
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #1352 dnia: Lipiec 02, 2012, 12:20:59 »
Jak mógł nie zasłużyć skoro strzelił te trzy gole? Czyli twoim zdaniem kto zasłużył?
" width="500" height="200

Offline D17

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 281
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 27.11.2009r.
  • Real Madryt!
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #1353 dnia: Lipiec 02, 2012, 12:25:25 »
Messi

Offline barthez

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Dolny Śląsk
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 10.04.2009r.
  • "C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥
    • Status GG
  • Gram w: PES 06
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #1354 dnia: Lipiec 02, 2012, 12:31:27 »
Messi
:D

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=a3f48f67af9ada55f34e5e13c8e2afe9&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=a3f48f67af9ada55f34e5e13c8e2afe9&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=a3f48f67af9ada55f34e5e13c8e2afe9&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=a3f48f67af9ada55f34e5e13c8e2afe9&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

Jest jeszcze kilka innych filmików i bramka Kuby zwykle zajmuje wysokie miejsca.

Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #1355 dnia: Lipiec 02, 2012, 13:00:49 »
Mandżukić zasłużył :).

Offline barthez

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Dolny Śląsk
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 10.04.2009r.
  • "C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥
    • Status GG
  • Gram w: PES 06
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #1356 dnia: Lipiec 02, 2012, 13:07:07 »
Mandżukić zasłużył :).
Masz na myśli gola z Włochami, tak? Czy ja wiem... bliska odległość + strzał "na pałę".

Offline cinosław

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Wrz 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1788
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 15.09.2008r.
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #1357 dnia: Lipiec 02, 2012, 13:13:47 »
Chodziło mu o to, że Mandżukić zasłużył na króla strzelców :P. Moim zdaniem również to Chorwat powinien zgarnąć tą nagrodę. Zagrał najmniej meczów, więc siłą rzeczy miał mniej szans na zdobycie bramki.

Offline TureckiRumun

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Maj 2009
  • location:
  • Wiadomości: 138
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 31.05.2009r.
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #1358 dnia: Lipiec 02, 2012, 13:25:51 »
Chodziło mu o to, że Mandżukić zasłużył na króla strzelców :P. Moim zdaniem również to Chorwat powinien zgarnąć tą nagrodę. Zagrał najmniej meczów, więc siłą rzeczy miał mniej szans na zdobycie bramki.

również tak można powiedzieć o dzagoevie.

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #1359 dnia: Lipiec 02, 2012, 14:10:27 »
Torres grzał ławę, czasami wchodził na dziesięć minut, a czasami w ogóle nie wchodził więc i tak zrobił dużo.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #1359 dnia: Lipiec 02, 2012, 14:10:27 »