Autor Wątek: Become a Legend - PYTANIA  (Przeczytany 121509 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline epek84

  • Junior
  • *
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 93
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.01.2010r.
Odp: Become a Legend - PYTANIA
« Odpowiedź #80 dnia: Listopad 14, 2010, 14:51:37 »
Czyi,że co,taki wolny jesteś?
no w wieku 20 lat mam 76 speed:(mając punkty na maxa:(może nie drażni mnie to,że wolny bo daje sobie radę tylko to,że ich nie dodaje tylko co jakiś czas a mógłbym je inaczej wykorzystać choć speed też by się przydał...
Nie myli się ten co nic nie robi...zdaża się nawet najlepszym a co dopiero mnie...

Offline dominator1

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 7
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.10.2009r.
Odp: Become a Legend - PYTANIA
« Odpowiedź #81 dnia: Listopad 17, 2010, 00:27:23 »
Siema, mam pytanie właśnie jeden sezon zamną . Czy jest możliwość samemu kupienie jakis zawodnikow do drużyny w której gram? Bo  ztego co widze to  samo sie to nie zrobi.... Jest to jakos możliwe?

Offline furtak123

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 569
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.06.2009r.
Odp: Become a Legend - PYTANIA
« Odpowiedź #82 dnia: Listopad 17, 2010, 06:44:00 »
Siema, mam pytanie właśnie jeden sezon zamną . Czy jest możliwość samemu kupienie jakis zawodnikow do drużyny w której gram? Bo  ztego co widze to  samo sie to nie zrobi.... Jest to jakos możliwe?
raczej nie,jaka masz ustawiona czestotliwosc transferow?
"Drętwą mową ust nie kalać, wyjść na boisko i zapierdalać"

ale go w domu biją kablem bez przewodowym :D

Offline dominator1

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 7
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.10.2009r.
Odp: Become a Legend - PYTANIA
« Odpowiedź #83 dnia: Listopad 17, 2010, 13:03:38 »
Mam na maksa ustawiona czestotliwosc. Ogulnie gram w slabym zespole a chcial bym znim coś zdobyć. I dlatego sam  nic tam nie zdzialam zavbardzo dlatego chcial bym by zespol dokupil jakis innych zawodnikow.... Jesli sie da to sam bym cos dokupil...Albo chociaż zeby oni sie sie rozwijali.....

Offline Milten4867

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 129
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.06.2010r.
Odp: Become a Legend - PYTANIA
« Odpowiedź #84 dnia: Listopad 18, 2010, 20:49:34 »
Zyskują Overela i tracą tak jak w ML.

Offline furtak123

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 569
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.06.2009r.
Odp: Become a Legend - PYTANIA
« Odpowiedź #85 dnia: Listopad 19, 2010, 06:47:42 »
mozna sobie wybrac numer?
"Drętwą mową ust nie kalać, wyjść na boisko i zapierdalać"

ale go w domu biją kablem bez przewodowym :D

Offline Tomi31

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 12
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.11.2010r.
Odp: Become a Legend - PYTANIA
« Odpowiedź #86 dnia: Listopad 19, 2010, 14:50:54 »
Czy jest jakaś możliwość wyłączenia transferów w BALu? Oczywiście nie chodzi o trasfery mojego zawodnika tylko o całą resztę. Jest na to np jakiś Patch?? Przecież to co się dzieje w tym roku to jest jakiś dramat... Jedno okienko transferowe i nic nie zostaje po składach oryginalnych. Najlepsi piłkarze przechodzą do innych klubów. Bojan do Dynama Kijów xd  ::) potem kolejne okno i Messi w Chelsea, Valdez w Sportingu, Xavi w ManU, Ronaldinho w Liverpoolu i caaała reszta innych... aha... i Bojan odchodzi z Dynama bo chyba nie grał za dużo i przechodzi do Freiburga xd

Mam ustawioną częstotliwość transferów na Low, ale jak dla mnie to między tymi poziomami nie ma żadnej różnicy... W tym momencie granie w BALa traci dla mnie sens. Rozumiem, że moją być transfery, ale tu panowie z Konami przesadzili i to grubo. Żadnej frajdy nie ma z grania z Barcą gdzie na obronie gra Muratori, na pomocy Calello, a na ataku - obok Villi - Jussie i Holosko. Kolejny raz japońce woleli dać możliwość kopania cukierka albo beczki zawodnikiem w hełmie i z trybunami z Nintendo zamiast porządnego, realistycznego trybu, w którym nie będzie 17-letniego Henry'ego z overallem 70...
Żenada...  :-\

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Become a Legend - PYTANIA
« Odpowiedź #87 dnia: Listopad 19, 2010, 15:01:36 »
Kończe trzeci sezon, a tu nagle się pojawia oferta z Realu Madryt (Oczywiście zaakceptowałem  :)) Jak to możliwe? Z moim agentem, mam drugiego najsłabszego w grze (Hauboulin 20000 EUR.) A co do postu na górze zgadzam się, takie transfery zupełnie psują zajawe... Chciałem grać w Romie, a tu Totti do Interu se poszedł ;D
" border="0" border="0

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Become a Legend - PYTANIA
« Odpowiedź #88 dnia: Listopad 19, 2010, 15:10:50 »
mozna sobie wybrac numer?
No jeżeli ci chodzi o nr. na twoich plecach, to tam masz w opcji My team > Desired Squad Number, tylko że ta opcja jest dostępna podczas okienek transferowych, to jest jak dobrze pamiętam odpowiedno: August i Jan - w tych miesiącach wchodzisz w te opcje i jak nr. jest dostępny, jest twój :)
" border="0" border="0

Offline Dawid210

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lut 2008
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 53
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.02.2008r.
Odp: Become a Legend - PYTANIA
« Odpowiedź #89 dnia: Listopad 20, 2010, 11:56:35 »
Jak odblokować te karty dzieki ktorym odblokowywuje sie poszczególne umiejetnosci?

Offline Tomi31

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 12
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.11.2010r.
Odp: Become a Legend - PYTANIA
« Odpowiedź #90 dnia: Listopad 20, 2010, 12:02:05 »
Jak odblokować te karty dzieki ktorym odblokowywuje sie poszczególne umiejetnosci?

Musisz je wytrenować. Wchodzisz w trening i tam na dole możesz wybrać jaką karte ma trenować i jaką pozycję. Jak miną tygodnie potrzebne do wytrenowania - masz karte.  ;)

Offline Dawid210

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lut 2008
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 53
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.02.2008r.
Odp: Become a Legend - PYTANIA
« Odpowiedź #91 dnia: Listopad 20, 2010, 12:34:52 »
No dobra, tam są dni odliczane, ale liczą się też te w których nie gram meczu?

Offline Tomi31

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 12
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.11.2010r.
Odp: Become a Legend - PYTANIA
« Odpowiedź #92 dnia: Listopad 20, 2010, 12:43:16 »
To nie są dni tylko tygodnie. Jeden tydzień to są chyba 2 przesunięcia daty jeśli sie nie mylę. Liczy sie wszystko, Jak w kalendarzu minie 6 tygodni to minie 6 tygodni treningu

Offline Dawid210

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lut 2008
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 53
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.02.2008r.
Odp: Become a Legend - PYTANIA
« Odpowiedź #93 dnia: Listopad 20, 2010, 13:02:54 »
Ok, dzięki serdeczne.

Offline lux

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 15
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.11.2009r.
Odp: Become a Legend - PYTANIA
« Odpowiedź #94 dnia: Listopad 23, 2010, 16:30:23 »
Siema. Mam mały problem, który trochę mnie irytuje.

Zacząłem napastnikiem i wybrałem mu charakterystykę o nazwie ''strzelec'', czy coś takiego. Wzrost 197cm, waga 79kg (lubię strzelać z główki). Na początku 1 sezonu w Chievo Verona miał Top speed na 73 i przyspieszenie 68. Statystyki strzału były świetne, bo miałem powyżej 80 wszystko włącznie z siłą strzału. Teraz skończyłem 3 sezon (od roku jestem w PSG), gram regularnie, zdobywam gole i asysty, byłem królem strzelców Serie A w wieku 18 lat i rok później królem strzelców Ligue 1, gram także w pierwszym składzie reprezentacji Włoch.

Problem polega na tym, że mimo wszystkich osiągnięć (rozegrałem w sumie ponad 150 spotkań) Top speed mam tylko 76, a przyspieszenie 71. Nie wiem o co biega, bo trening szybkości miałem od początku ustawiony na maksa, czyli 6 punktów. Wkurza mnie to, bo mógłbym strzelać jeszcze częściej będąc szybszym. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że zawodnik mający 197cm wzrostu nie będzie demonem szybkości, ale te 82, 83 chciałbym mieć. Od razu mówię, że kody nie wchodzą w grę, bo nigdy nie oszukuję.

Moim zdaniem to zależy od wzrostu i trochę od tego, że na początku wybrałem profil zawodnika ''strzelec'', a nie ''fast runner'' czy coś w tym stylu. Może ktoś ma pomysły jak zrobić, żeby top speed i acceleration szybciej rosły. Jeśli chodzi o bieganie, to biegam często, mam dużo odbiorów i często drybluję. Niestety przez słaby start do piłki mam utrudnione zadanie.

Offline TekU

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 1154
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.07.2010r.
  • Never Say Never <3
Odp: Become a Legend - PYTANIA
« Odpowiedź #95 dnia: Listopad 23, 2010, 16:38:26 »
najbardziej zależy od wagi ja gram BAL mam typka wzrost 170 waga 50kg i mam charakterystyke z podaniami popylam na skrzydle że hoho

Offline Lacan

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 1065
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 18.06.2010r.
Odp: Become a Legend - PYTANIA
« Odpowiedź #96 dnia: Listopad 23, 2010, 20:44:14 »
Siema. Mam mały problem, który trochę mnie irytuje.

Zacząłem napastnikiem i wybrałem mu charakterystykę o nazwie ''strzelec'', czy coś takiego. Wzrost 197cm, waga 79kg (lubię strzelać z główki). Na początku 1 sezonu w Chievo Verona miał Top speed na 73 i przyspieszenie 68. Statystyki strzału były świetne, bo miałem powyżej 80 wszystko włącznie z siłą strzału. Teraz skończyłem 3 sezon (od roku jestem w PSG), gram regularnie, zdobywam gole i asysty, byłem królem strzelców Serie A w wieku 18 lat i rok później królem strzelców Ligue 1, gram także w pierwszym składzie reprezentacji Włoch.

Problem polega na tym, że mimo wszystkich osiągnięć (rozegrałem w sumie ponad 150 spotkań) Top speed mam tylko 76, a przyspieszenie 71. Nie wiem o co biega, bo trening szybkości miałem od początku ustawiony na maksa, czyli 6 punktów. Wkurza mnie to, bo mógłbym strzelać jeszcze częściej będąc szybszym. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że zawodnik mający 197cm wzrostu nie będzie demonem szybkości, ale te 82, 83 chciałbym mieć. Od razu mówię, że kody nie wchodzą w grę, bo nigdy nie oszukuję.

zacytuję się "wydaje mi się, że to zależy od tego jaki charakter piłkarza na początku wybrałeś jeżeli np. super szybkiego to nie będziesz super strzelcem i vice versa"

Moim zdaniem to zależy od wzrostu i trochę od tego, że na początku wybrałem profil zawodnika ''strzelec'', a nie ''fast runner'' czy coś w tym stylu. Może ktoś ma pomysły jak zrobić, żeby top speed i acceleration szybciej rosły. Jeśli chodzi o bieganie, to biegam często, mam dużo odbiorów i często drybluję. Niestety przez słaby start do piłki mam utrudnione zadanie.



zacytuje się "wydaje mi się, że to zależy od tego jaki charakter piłkarza na początku wybrałeś jeżeli np. super szybkiego to nie będziesz super strzelcem i vice versa"
« Ostatnia zmiana: Listopad 23, 2010, 20:47:43 wysłana przez Lacan »

Offline lux

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 15
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.11.2009r.
Odp: Become a Legend - PYTANIA
« Odpowiedź #97 dnia: Listopad 23, 2010, 22:00:23 »
Dzięki bardzo. Będzie się trzeba chyba pogodzić z tym, co jest. No, albo zacząć nową karierę. Tylko trochę szkoda.

Offline komiks

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Gru 2008
  • location:
  • Wiadomości: 199
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.12.2008r.
Odp: Become a Legend - PYTANIA
« Odpowiedź #98 dnia: Listopad 23, 2010, 22:18:55 »
to jest bardzo dobre zastosowanie takich ustawien zdolnosci pilkarza! wczesniej wytrenowales kolesia na maxa i robiles na boisku co chciales, teraz to bardziej realistycznie wyglada tzn cały tryb become. cwaniaczki moga uzywac do podkracania umiejetnosci specjalnego programu. jest to normalne w przypadku gry w become online:)
**********************************************************************************************************************************

Offline adi123456789

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 22
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 22.11.2010r.
Odp: Become a Legend - PYTANIA
« Odpowiedź #99 dnia: Listopad 25, 2010, 08:39:48 »
czy można przedłużyć kontrakt  jak masz np.z totenchamem . jeśli można   prosze napisać jak

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Become a Legend - PYTANIA
« Odpowiedź #99 dnia: Listopad 25, 2010, 08:39:48 »