Autor Wątek: Schalke 04 by Szumal/ 34. Kolejka, Podsumowanie sezonu!!!  (Przeczytany 20571 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Szumal

  • Starszy junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 131
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.10.2010r.
Odp: Schalke 04 by Szumal
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 21, 2010, 20:04:04 »
2. Kolejka
Porażka z FC Kaiserslautern!!!


"Nie tak to miało wyglądać"- mówią sobie piłkarze Schalke 04 którzy w 2. kolejce piłkarskiej bundesligii ulegi na wyjeździe FC Kaiserslautern 2-0. W pierwszej połowie dobrą sytuacją na zdobycie bramki zmarnował Huntelaar któremu z lewej strony piłkę dogrywał Obraniak. Jednak strzelił prosto w bramkarza który sparował piłkę nad poprzeczkę. " Nie wiem jak on to obronił" dziwił się po meczu Klaas Huntelaar. Zwodnicy Schalke wychodzili z siebie żeby zdobyć bramkę a zawodnicy FC Kaiserslautern spokojnie powstrzymywali ataki i groźnie kontrowali. Po jednej z takich kontr prostopadłą piłke otrzymał Lakić który uderzył z pierwszej piłki zaskakując Manuela Neuer'a. W drugiej połowie na boisko został wpuszczony Raul ale i on nie mógł stworzyć sobie dobrej sytuacji do strzału. Gdy po dobrej akcji zespołu z Gelsenkirchen przed szansą wyrównania stanął Farfan ale tym razem lepszy okazał się bramkarz gospodarzy. Schalke napierało a FC Kaiserslautern czekało na błąd który wykorzystali w 87 minucie. Znów Lakić okazał się lepszy od Manuela Neuera. Spotkanie zakończyło się wygraną gospodarzy 2-0
Tabela pomeczowa

Losowanie grup UEFA Champions League

Wypowiedź Felixa Magatha po losowaniu
Uważam że trafiliśmy do dobrej grupy, każdy z rywali jest silny i nikogo nie można lekceważyć. W tej grupie zdecydowanym faworytem będzie Fc Barcelona. My postaramy się powalczyć o wyjście z grupy z innym zespołami.

PS. Proszę kolegów o to abyście z tymi komentarzami nie dotyczącymi mojej kariery przenieśli się na oddzielne forum. Z góry dziękuje
« Ostatnia zmiana: Październik 23, 2010, 09:47:09 wysłana przez Szumal »
98% młodzieży słucha hip-hopu, techno. Jeśli należysz do 2%, którzy słuchają innej muzyki wstaw to do podpisu
Dumny członek 2% części populacji:)


Moja kariera Palermo!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Schalke 04 by Szumal
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 21, 2010, 20:15:42 »
No z Barceloną łatwo nie będzie, ale myślę że u siebie dasz im radę urwać punkty..
Co do kariery do Zajebiście lubię Huntelaara :)

Offline Szumal

  • Starszy junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 131
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.10.2010r.
Odp: Schalke 04 by Szumal
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 21, 2010, 20:22:47 »
Dzięki MasterCreati  wreszcie jakiś normalny komentarz do kariery oby więcej takich. :)
98% młodzieży słucha hip-hopu, techno. Jeśli należysz do 2%, którzy słuchają innej muzyki wstaw to do podpisu
Dumny członek 2% części populacji:)


Moja kariera Palermo!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Carlos

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Głowno
  • Wiadomości: 1517
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.01.2009r.
  • Vamos Blaugrana ! ! !
Odp: Schalke 04 by Szumal
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 21, 2010, 21:19:55 »
Widze że też nie jest Ci załatwo, no chyba ze mecz Kaiserslautern to mały wypadek przy pracy.Jakieś filmiki z bramkami może ? :D

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Schalke 04 by Szumal
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 22, 2010, 09:47:05 »
Fajna kariera :)
Widzę że Raul strzelił bramkę. Fajnie bo zawsze go lubiłem.
Co do grupy LM to poza Barceloną powinieneś dać sobie radę.

Offline Szumal

  • Starszy junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 131
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.10.2010r.
Odp: Schalke 04 by Szumal
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 22, 2010, 15:55:07 »
Remis z Werderem!!!

3. Kolejka

W sobotnie popołudnie ekipa z Gelsenkirchen podejmowała na własnym stadionie lidera po dwóch kolejkach Werder Brema. Mecz był rozgrywany w szybkim tempie i akcji nie brakowało. Widać było że gospodarze są trochę zagubieni z trudem wyprowadzali piłkę z własnej połowy i ciężko im było wymienić kilka podań. Ta piłkarska niemoc zemściła się na gospodarzach w 35 minucie gdy piłę z lewej strony dostał Pizzaro i bez zastanowienia huknął na bramkę.   Mathias Schober wybił piłkę przed siebie a dobił ją z kilku metrów Marko Marin. Zawodnicy Schalke po straconej łatwo bramce ruszyli do odrabiania strat. Po szybko wyprowadzonej akcji piłkę otrzymał Jones który minął z jednego z rywali i wrzucił w pole karne. Tam najwyżej do piłki wyskoczył Alexander Baumjohann który nie dał dla Tima Wiese. Do przerwy wynik spotkania nie zmienił się. W drugiej połowie zespoły nieco zmniejszyły tempo ale akcji nie brakowało. Dobrą sytuacje miał Wagner ale minimalnie przestrzelił. W doliczonym czasie gry Raul urwał się obrońcom i miał szanse na zdobycie zwycięskiej bramki jednak jego strzał sparował Tim Wiese. Wynik spotkania nie zmienił się i mecz zakończył się remisem 1-1.

Radość po strzelonej bramce

Tabela pomeczowa
« Ostatnia zmiana: Październik 23, 2010, 09:48:03 wysłana przez Szumal »
98% młodzieży słucha hip-hopu, techno. Jeśli należysz do 2%, którzy słuchają innej muzyki wstaw to do podpisu
Dumny członek 2% części populacji:)


Moja kariera Palermo!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Schalke 04 by Szumal
« Odpowiedź #26 dnia: Październik 22, 2010, 16:57:17 »
Kolejny ładnie opisany mecz :)

Offline Szumal

  • Starszy junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 131
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.10.2010r.
Odp: Schalke 04 by Szumal
« Odpowiedź #27 dnia: Październik 22, 2010, 17:19:23 »
4. Kolejka
Przegrana z FSV Mainz!!!
Piłkarze Schalke 04 przegrali na wyjeździe z  FSV Mainz. Mecz nie należał do najciekawszych dużo wymiany podań w środkowej części boiska i chaotyczna gra obu zespołów. Pierwsi na prowadzenie wyszli gospodarze po wrzutce z rzutu rożnego do piłki wyskoczył Bo Svensson który pokonał bez problemu Neuer'a. Widać było że zawodnicy Schalke są lekko podłamani stratą bramki. Do końca pierwszej połowy piłkarze z Mainz naciskali by zdobyć drugiego gola jednak Schalke skutecznie odpierało ataki rywala. Po przerwie mecz się trochę ożywił za sprawą Hao Junmin'a który doprowadził do wyrównania stanu meczu. Końcówka spotkania należała jednak do piłkarzy z Mainz którzy wykorzystali rzut rożny pod własną bramką do przeprowadzenia kontry i strzelenia bramki na 2-1.
Tabela pomeczowa

Zapowiedź pierwszego meczu fazy grupowej UEFA Champions League

Już niedługo piłkarze Schalke 04 rozegrają swój pierwszy mecz w fazie grupowej UEFA Champions League rywalem ich będzie nie kto inny jak wielka Fc Barcelona która po 4 kolejkach zajmuje 2 miejsce w swoje lidze. Przed zespołem Schalke trudne zadanie czy uda im się urwać punkty dowiemy się wkrótce.

Felix Magath powiedział przed meczem:
Fc Barcelona to bardzo silna drużyna, my postaramy się w jakiś sposób ich zatrzymać. Moi piłkarze zrobią co tylko mogą aby zdobyć jeden cenny punkt. Nie nastawiamy się na atakowanie bramki rywala bo może skończyć się to dla nas kontratakiem i utratą gola. Postaramy się poszanować piłkę i szukać swojego szczęścia w błędach przeciwnika.

Mała modyfikacja pierwszy mecz grałem u siebie ;)

« Ostatnia zmiana: Październik 23, 2010, 09:48:25 wysłana przez Szumal »
98% młodzieży słucha hip-hopu, techno. Jeśli należysz do 2%, którzy słuchają innej muzyki wstaw to do podpisu
Dumny członek 2% części populacji:)


Moja kariera Palermo!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Schalke 04 by Szumal
« Odpowiedź #28 dnia: Październik 22, 2010, 17:25:59 »
czarno widzę ten mecz z barcą ale nadzieja jest najważniejsza i wiara w swoje umiejętności

Offline CristianoRonaldo

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Kwi 2009
  • location:
  • Wiadomości: 389
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.04.2009r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Schalke 04 by Szumal
« Odpowiedź #29 dnia: Październik 22, 2010, 17:46:22 »
Ja juz znam wynik spotkania z Barca:D.No No Szumal rozkrecasz sie , oby tak dalej.
" border="0
REJESTRACJA lub LOGOWANIE  - Real Madryt By Cristiano Ronaldo

Offline Szumal

  • Starszy junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 131
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.10.2010r.
Odp: Schalke 04 by Szumal
« Odpowiedź #30 dnia: Październik 22, 2010, 18:05:15 »
Huntelaar bohaterem!!!


W pierwszym meczu fazy grupowej UEFA Champions League Schalke 04 podejmowało na własnym stadionie zespół Fc Barcelony.
Felix Magath nie ryzykował i głównym celem było nie dać sobie strzelić bramki a dopiero poźniej myśleć o konstruowaniu akcji na bramkę Barcy. Od początku meczu widać jaka jest różnica między zespołami. Jednak piłkarze Schalke 04 godnie się prezentowali dobrze bronili, i próbowali atakować, opłaciło się także zagęszczenie środka pola co uniemożliwiało graczom z Katalonii skuteczne rozgrywanie piłki. Długi czas piłkarze Barcelony budowali atak pozycyjny jedno z zagrań Keity przechwycił José Manuel Jurado który natychmiastowo wypatrzył wybiegającego Huntelaara i rzucił za obrońców górną piłke, bramkarz Jose Pinto przy wyjściu popełnił karygodny błąd zawachał się i przez to stracili bramkę. Huntelaar bez przyjęcia uderzył obok bramkarza i było 1-0 dla gospodarzy. Już na początku drugiej połowy Iniesta mógł dać remis swojej drużynie ale piłke po jego strzale sparował Schober a obrońcy oddalili zagrożenie. Piłkarze Dumy Katalonii postawili wszystko na jedną karte wpuszczając dodatkowych ofensywnych zawodników ale i to nie pomogło im w zdobyciu bramki. Wynik 1-0 utrzymał się do końca spotkania.  


Klass Jan Huntelaar po strzelonej bramce.

Tabela pomeczowa

Klaas Jan Huntelaar powiedział po meczu:
Jestem zadowolony ze zwycięstwa drużyny, to cenne trzy punkty które na pewno przydadzą się dalszej walce o awans do fazy pucharowej. Moja bramka? Cóż wypełniałem zalecenia trenera, grając na jednego napastnika miałem grać w linii z obrońcami z Barcelony i czekać na piłkę. Jose podał piękną piłkę a ja nie wiele myśląc huknąłem na bramkę. Brawa należą się dla całego zespołu, za włożony trud, opłaciło się jestem bardzo szczęśliwy.

« Ostatnia zmiana: Październik 22, 2010, 18:35:58 wysłana przez Szumal »
98% młodzieży słucha hip-hopu, techno. Jeśli należysz do 2%, którzy słuchają innej muzyki wstaw to do podpisu
Dumny członek 2% części populacji:)


Moja kariera Palermo!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Schalke 04 by Szumal
« Odpowiedź #31 dnia: Październik 22, 2010, 18:06:28 »
Tego się nie spodziewałem
Wielkie brawa

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: Schalke 04 by Szumal
« Odpowiedź #32 dnia: Październik 22, 2010, 18:07:58 »
ho ho! jak ktoś wspominał już wcześniej, u siebie mogłeś urwać punkty barcelonie, ale nie sadziłem, że wygrasz. Gratuluje i powodzenia!

Offline Robi1908

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1365
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.11.2009r.
  • Główny organizator konkursu na najlepszą karierę.
Odp: Schalke 04 by Szumal
« Odpowiedź #33 dnia: Październik 22, 2010, 18:10:57 »
no no chyba największa niespodzianka w Lidzie Mistrzów zapowiada się ! BRAWO ! oby tak dalej !
Moja Kariera F.C. Barcelona ---> REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Szumal

  • Starszy junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 131
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.10.2010r.
Odp: Schalke 04 by Szumal
« Odpowiedź #34 dnia: Październik 22, 2010, 19:02:19 »
5. Kolejka

Po niedawnej wygranej z Barceloną piłkarze Schalke 04 pojechali do Köln by tam podejmować lokalną drużynę FC Köln. Piłkarze Schalke nie rwali się do szaleńczych ataków na bramkę gospodarzy. Widać było przewagę Schalke która z minuty na minutę rosła. Po wymianie piłek w okolicach koła środkowego piłka powędrowała na lewą stronę do Obraniaka, ten ruszyły w solowy rajdy minął dwóch graczy FC Köln i płasko podał piłkę do wychodzącego Hao Junmina który technicznym strzałem obok słupka pokonał bramkarza gospodarzy. Po przerwie szansy na podwyższenie wyniku nie brakowało pierwszy próbował Rakitić którego strzał z rzutu wolnego z trudem wybronił Mondragon. Swoją drugą szanse miał Hao Junmin ale przeliczył swoje możliwości i akcji sam na sam strzelił tuż nad poprzeczką. W końcówce meczu kontuzji dostał Raul którego najprawdopodobniej zabraknie w drugim meczu fazy grupowej UEFA Champions League.Piłkarze Schalke 04 zajmują dopiero 9 miejsce w tabeli ze stratą 6 punktów do Werderu Brema który jest na czele stawki.



Hao Junmin po zdobytej bramce

Tabela pomeczowa

Zapowiedź drugiego meczu fazy grupowej UEFA Champions League

Piłkarze Schalke 04 w najbliższym tygodniu wyjadą do Danii by zmierzyć się tam z drużyną FC Kopenhaga która przegrała swój pierwszy mecz z Unireą 2-0. Zdobycie 3 punktów powinno być formalnością, ale nie takie cuda zdarzały się już w piłce nożnej. Poczekajmy do końcowego gwizdka.
« Ostatnia zmiana: Październik 23, 2010, 09:48:52 wysłana przez Szumal »
98% młodzieży słucha hip-hopu, techno. Jeśli należysz do 2%, którzy słuchają innej muzyki wstaw to do podpisu
Dumny członek 2% części populacji:)


Moja kariera Palermo!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Szumal

  • Starszy junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 131
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.10.2010r.
Odp: Schalke 04 by Szumal
« Odpowiedź #35 dnia: Październik 22, 2010, 20:08:53 »
Duńczycy na kolanach!!!


Relacja!!!
W drugim meczu fazy grupowej piłkarze z Niemiec wybrali się na podbój Danii. Zdobycie 3 punktów było priorytetem, więc piłkarze Schalke 04 od razu ruszyli na bramkę gospodarzy, zawodnicy mieli dużą przewagę ale nie przekładała się ona na bramki, choć akcji nie brakowało. Już w 23 minucie Hao Junmin dał prowadzenie Schalke 04 wykorzystując dobre prostopadłe podanie od Kluge pokonał bramkarza gospodarzy. Piłka jeszcze odbiła się od któregoś z zawodników z Danii ale to nie zmienia faktu że padł gol. W drugiej połowie zawodnicy Schalke dalej kontrolowali przebieg spotkania, spokojnie wymieniając piłkę między zawodnikami. Po stracie w środku pola padła bramka wyrównująca a strzelcem był Thomas Kristensen. Zaledwie minute trwała radość gospodarzy gdyż po szybko przeprowadzonej akcji Hao Junmin uciszył stadion strzelając swoją drugą bramkę. Bezradni piłkarze FC Kopenhagi próbowali odrobić stratę ale brakowało wykończenia akcji. W 90 minucie spotkania kropkę nad i postawił Farfan który dostał piłkę na 20 metr od Junmina i ruszył w solowy rajd, z łatwością minął jednego z zawodników i wbiegł między dwóch obrońców strzelając mocno i celnie obok bramkarza. Mecz zakończył się wynikiem 1-3 dla zespołu z Niemiec. Schalke 04 niespodziewanie prowadzi w grupie H mając na koncie 6 pkt. Następnym rywalem Schalke 04 będzie Unirea Urziceni.

Tabela pomeczowa

Hao Junmin powiedział po meczu:
Jestem bardzo szczęśliwy że strzeliłem dwie bramki i asystowałem przy bramce Farfana co dało nam wygraną i komplet punktów.
Jako mały chłopiec bardzo pragnąłem zagrać w lidze mistrzów a o strzelaniu bramek nawet nie marzyłem, dla mnie to coś wspaniałego dziękuje wszystkim którzy mnie wspierali i trzymali za mnie kciuki.
98% młodzieży słucha hip-hopu, techno. Jeśli należysz do 2%, którzy słuchają innej muzyki wstaw to do podpisu
Dumny członek 2% części populacji:)


Moja kariera Palermo!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Schalke 04 by Szumal
« Odpowiedź #36 dnia: Październik 22, 2010, 20:23:06 »
widzę, że zaczynasz wygrywać :) gratuluję..

Offline Szumal

  • Starszy junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 131
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.10.2010r.
Odp: Schalke 04 by Szumal
« Odpowiedź #37 dnia: Październik 23, 2010, 09:45:10 »
Zwycięska passa trwa!!!

6. Kolejka


Wygrana z Borussią

W ramach 6. kolejki piłkarskiej bundesligi do Gelsenkirchen przyjechał zespół Borussi Dortmund. W wyjściowym składzie Schalke 04 zabrakło Raula który leczy jeszcze drobny uraz. Zawodnicy Schalke niesieni falą zwycięstw liczyli na kolejne punkty w meczu z Borussią. Mecz był bardzo emocjonujący piłkarze szli cios za cios, z niedowierzaniem patrzyło się czy taka gra utrzyma się przez 90 minut. Pierwsi na prowadzenie wyszli goście, Kagawa z łatwością minął jednego z pomocników i podał piłkę do Barriosa który uciekł obrońcom, Manuel Neuer nie miał żadnych szans w tej sytuacji. Schalke było zaskoczone nie mogli zebrać się a by spokojnie wyprowadzać piłkę panował chaos, swoją drugą szanse miał Barrios ale minimalnie przestrzelił. Tuż przed zejściem do szatni wyrównał Huntelaar który nie dał żadnych szans bramkarzowi przyjezdnych. Uderzył płasko przy samy słupku bramki co nie dało szans na skuteczną interwencje. Do przerwy było 1-1. W drugiej połowie bramkę dla Schalke zdobył obrońca który jakimś cudem znalazł się pod polem karnym, powalczył o piłkę i z 11 metrów pokonał bramkarza. Radość nie trwała zbyt długo ponieważ po błędzie w obronie piłka trafiła do Barriosa a ten uderzył mocno i celnie. Trzecią bramkę dla Schalke zdobył Deac który wszedł na boisko w 80 minucie. Piłkę dogrywał mu z lewej strony Jurado a Deac  z kilku metrów posłał piłkę do siatki. Zawodnicy Schalke 04 przestali już forsować bramkę Dortmundu. Spokojnie dowieźli wynik 3-2 do końca spotkania.

Daniel Diaz tonie w objęciach kolegów z drużyny

Tabela pomeczowa

Puchar Niemiec
1. Runda

Piłkarze Schalke 04 podejmowali na własnym stadionie drugoligowy zespół w pierwszej rundzie Pucharu Niemiec. Pierwsza połowa w wykonaniu gospodarzy wypadła bardzo słabo z trudem konstruowali akcji i wymieniali podania. Do przerwy utrzymał się wynik 0-0.
Widać było że Felix Magath ostro potraktował swoich zawodników i jego słowa zostały wzięte do serc. Znaczna poprawa gry przełożyła się na pierwszą bramkę kiedy to Jefferson Farfan z odległości ponad 20 metrów uderzył pod poprzeczkę zaskakując bramkarza. Ten sam zawodnik podwyższył wynik kiedy to z rzutu rożnego posłał piłkę głową do bramki rywali. Tempo gry nieco się zmniejszyło, swoje szanse miał Huntelaar ale nie mógł się przełamać i jego strzały lądowały na trybunach. Wynik spotkania ustanowił Kluge który zmienił w drugiej połowie Jones'a, zawodnik wykorzystał zamieszanie pod bramką rywali i technicznym strzałem obok bramkarza umieścił piłkę w siatce.

Strzelec pierwszej bramki Jefferson Farfan

Tabela pomeczowa

Transfery!
Felix Magath ma na oku dwóch zawodników jednym z nich jest Silvestre Varela grający w FC Porto. Drugi zaś młodziutki Diego Perotti występujący w barwach Sevilli. Na razie skauci obserwują zawodników. Czy trafią oni do Schalke 04, dowiecie się wkrótce.
98% młodzieży słucha hip-hopu, techno. Jeśli należysz do 2%, którzy słuchają innej muzyki wstaw to do podpisu
Dumny członek 2% części populacji:)


Moja kariera Palermo!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Szumal

  • Starszy junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 131
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.10.2010r.
Odp: Schalke 04 by Szumal
« Odpowiedź #38 dnia: Październik 23, 2010, 11:24:31 »
7. Kolejka
Remis z Bayer Leverkusen

Mecz nie należał do najciekawszych. Wszystkie akcje były rozgrywane w środkowej części boiska. Pierwsi na prowadzenie wyszli goście którym prowadzenie dał Stefan Kießling wyprzedzając w polu karnym obrońce i silnym strzale pod poprzeczkę. Goście nadal naciskali by zdobyć bramkę jednak tego dnia szczęście im nie dopisywało. Wyrównującą bramkę niezawodny gracz Schalke 04 Jefferson Farfan który uderzył z dystansu w okienko bramki. Swoje okazje mieli także Huntelaar i Hao Junmin ale brakowało im dokładności. Przed szansą strzelenia swojej drugiej bramki staną Farfan jednak w akcji sam na sam strzelił prosto w bramkarza.
W następnej kolejce piłkarze Schalke zmierzą się na wyjeździe z Hamburgerem SV.

Jefferson Farfan

Tabela pomeczowa
98% młodzieży słucha hip-hopu, techno. Jeśli należysz do 2%, którzy słuchają innej muzyki wstaw to do podpisu
Dumny członek 2% części populacji:)


Moja kariera Palermo!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: Schalke 04 by Szumal
« Odpowiedź #39 dnia: Październik 23, 2010, 11:26:21 »
no ladnie ci idzie :) wrzucaj moze jakies filmiki z bramkami :) bedzie ciekawiej i zycze powodzenia w dalszej grze :)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Schalke 04 by Szumal
« Odpowiedź #39 dnia: Październik 23, 2010, 11:26:21 »