Autor Wątek: Wolverhampton by Ned - znowu padaka...  (Przeczytany 58799 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Wolverhampton by Ned - znowu padaka...
« dnia: Styczeń 27, 2011, 13:43:24 »

Data założenia: 1877
Stadion: Molineux Stadium
Trener: Nick McCarthy, później Steve Bull
Kapitan: Jody Craddock
Sukcesy:
    * Mistrzostwo Anglii (3): 1954, 1958, 1959
    * Puchar Anglii (4): 1893, 1908, 1949, 1960
    * Tarcza Dobroczynności (4): 1949, 1954, 1959, 1960
    * Puchar Ligi Angielskiej (2): 1974, 1980
    * finalista Pucharu UEFA: 1972
    * zwycięzca Football League Championship (2): 1932, 1977
Gra: PES 2011
Patch: PESEdit 1.3; po 7. kolejce restart sezonu, gra na Fire Patchu, v. 1.4, następnie v.1.6.3
Poziom trudności: Professional, od połowy pierwszego sezonu Top Player.
Czas gry: 10 minut

Żeby było jasne:
  • Zacznę karierę wtedy, gdy skończą się moje problemy z zapisem i crashowaniem trybu Master League. Mogę rozpocząć zmagania ligowe już dzisiaj, mogę również jutro albo za kilka dni.
  • Kariera będzie kontynuowana tylko w przypadku zainteresowania nią. Nie będzie mi sprawiało radości pisanie czegoś, czego nikt nie czyta. Ciekawe może być to, że nie przypominam sobie, by ktoś opisywał karierę Wolverhampton, więc całkiem możliwe, że jestem pierwszy, a moja kariera wybija się z tłumu, które tworzy m.in. naście Realów, Barcelon czy MU.
  • Mecze powinny się odbywać z częstotliwością spotkanie/dzień (mam na głowie życie osobiste i czynną aktywność na kilku forach, w tym moderowanie i administracja dwóch), nie wykluczam jednak, że niekiedy mogę jednego dnia nie rozegrać ani jednego spotkania, a równie dobrze mogę udostępnić zapisy nawet kilku kolejek ligowych w przeciągu jednej doby.
  • Wybrałem dość oryginalną metodę opisywania meczów, a mianowicie krótką relację, jaka jest przeprowadzana na portalach, które zajmują się pisaniem sprawozdań na żywo (np. WP). Chyba jeszcze nikt na to nie wpadł - przynajmniej nikogo takiego nie widziałem.
  • Jeżeli znajdę i ogarnę obsługę jakiegoś "w miarę darmowego" programu pozwalającego nagrywać krótkie filmy, możecie liczyć na rejestrację i udostępnienie pomeczowych powtórek z każdego meczu.
  • Nie planuję zabawy w żadne wywiady (a przynajmniej nieczęsto), gdyż uważam, że wyglądają zwyczajnie sztucznie i nieprofesjonalnie.
  • Dla estetyki rozważam także niestosowanie galerii meczowej (screenshotów ukazujących radość piłkarzy ze strzelonej bramki).
  • Lekko zmodyfikowałem overalle i umiejętności niektórych zawodników - nie dlatego, że chcę sobie ułatwić grę, a dlatego, by zwiększyć jej realizm. Dla przykładu, Halford, nominalny prawy pomocnik miał na tej pozycji 65 ovr przy średniej 73 na prawej obronie.
  • Nie gram zbyt dobrze w tę część PESa (nie mam praktycznie żadnego doświadczenia na Professional), więc proszę, nie miejcie mi za złe, jeśli autorzy innych karier będą walczyć o mistrzostwo lub chociaż udział w europejskich pucharach, a ja będę się tłukł po strefie spadkowej.
  • Może nie będzie to najlepsza kariera na forum, ale mam nadzieję, że wam się spodoba. Po kilku kolejkach umieszczę stosowną ankietę z serii "whadaya think?".

Zarchiwizowane ankiety:
« Ostatnia zmiana: Lipiec 29, 2011, 21:55:19 wysłana przez Nederland »
" border="0

Offline bachu12

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 562
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.01.2010r.
  • Gram w: ...
Odp: Wolverhampton by Ned
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 27, 2011, 14:13:37 »
heh no powodzenia
ps- cholera też chciałem dzisiaj zacząć pisać karierę tym klubem ale nie będę robił kariery tym samym klubem

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Wolverhampton by Ned
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 27, 2011, 16:26:10 »
Zacznę może od tego, że nie będzie pierwszym, który będzie się tułał po strefie spadkowej bo ja grając Portsmouth w moim drugiem sezonie gry czyli w pierwszym w Premier League zająłem pozycję 16 więc też było blisko spadku :) Wolverhampton to ciekawy zespół i ciesze się, że grasz w Premier League jednak czy w PESEdit 1.3 jest druga liga angielska ? chyba nie więc trochę głupio będzie w drugim sezonie grać z zespołem z Bundesligi 2.

Offline Proti#13

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Paź 2010
  • location: Ostrów Wielkopolski
  • Wiadomości: 391
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.10.2010r.
Odp: Wolverhampton by Ned
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 27, 2011, 16:28:46 »
Moim zdaniem byłoby świetnie nawet gdybyś spadł! Bez urazy oczywiście ;) Mówię tak dlatego, że to dodałoby realizmu, bo przecież wszyscy wiemy, że Wilki to nie są jacyś potentaci angielscy. Fajnie, że akurat ta drużyna. Pozdrów Ebanksa-Blake'a. Świetny piłkarz, wspominam go z Nottingham :)

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Wolverhampton by Ned
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 27, 2011, 17:19:41 »
Bardzo ciekawy klub, Wilki mają mocny zespół u mnie w karierze są na miejscu premiujące grą w LE.

Offline RoGalos

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 825
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 11.11.2009r.
Odp: Wolverhampton by Ned
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 27, 2011, 17:45:25 »
Co można napisać na sam początek innego niż powodzenia? No chyba nic. Więc powodzenia, a do dłuższych komentarzy przejdzie się z czasem.

Offline matinho10

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 311
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.12.2009r.
  • Visca El Barca !!!
Odp: Wolverhampton by Ned
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 27, 2011, 18:18:43 »
No może być ciekawie.
Pokarz na co cię stać i powalcz o Ligę Europejską

Zapraszam do mnie ;)

Dabrowy00

  • Gość
Odp: Wolverhampton by Ned
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 27, 2011, 18:59:11 »
Zespół na pewno jest ciekawy. Życzę ci, żebyś utrzymał się w lidze. :)

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Wolverhampton by Ned
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 27, 2011, 21:47:11 »

1 kolejka Barclays Premier League
Wolverhampton Wanderers 2:3 Liverpool FC

Doyle 16', Fletcher 87' - Jovanovic 18', J. Cole 24', Kuyt 83'

Na inaugurację sezonu do Wolverhampton przyjechała utytułowana drużyna The Reds. Przewidywany scenariusz meczu był prosty - bezproblemowa, kilkubramkowa i szybka wygrana gości. Tak się jednak nie stało. Niewiele brakowało, by Wolves sprawili niespodziankę, ale niewykorzystany rzut karny nie pozwolił im zremisować tego spotkania. Przez większą część meczu gospodarze dyktowali warunki gry, więc przyjezdni mogą mówić o dużym szczęściu - udało im się zachować komplet punktów.


1’ Rozpoczynają gospodarze. Doyle do Fletchera. Wolves grają dziś w tradycyjnych, pomarańczowo-czarnych strojach, gracze Liverpoolu odziani są na biało-czarno.

4’ Doyle zagrywa prostopadle do Fletchera, a ten wychodzi sam na sam. Czuje na plecach oddech kilku obrońców, więc decyduje się na strzał zza linii pola karnego. Nad bramką.

7’ Fletcher wypuszcza Bię na wolne pole, zagrywając prostopadle na lewe skrzydło. Boczny pomocnik Wolves schodzi do środka i oddaje mocny strzał. Reina paruje piłkę na rzut rożny.

10’ Jones strzela z ostrego kąta z 30 metrów. Obrońcy blokują uderzenie.

13’ Zamieszanie w polu karnym gospodarzy. Strzał Kuyta blokuje Craddock, Holender jednak nie traci piłki, która ostatecznie zostaje mu odebrana przez Zubara. Futbolówka toczy się pod nogi kapitana Wolves, który wybija ją daleko do przodu. Kopnięcie, które wydawało się rozpaczliwe wylądowało pod nogami Fletchera, który znakomicie podaje do wychodzącego na wolne pole na prawej stronie boiska Doyle’a. Napastnik gospodarzy, będąc w sytuacji sam na sam, pędzi w kierunku bramki, ale jest nieprawidłowo zatrzymywany przez Kyrgiakosa. Grek dostaje żółtą kartkę, a skazani na pożarcie Wolves stają przed szansą objęcia prowadzenia.

14’ Milijas fatalnie wykonuje rzut karny, lekko strzelając w środek.

16‘ Wolves wykonują wrzut z autu na wysokości pola karnego, po lewej stronie boiska. Piłkę podaną przez Bię przyjmuje Jones, natychmiastowo dośrodkowując na bliższy słupek, gdzie piłkę do siatki strzałem głową kieruje Doyle. Warto wspomnieć o fatalnej postawie bramkrza, który praktycznie wbił sobie piłkę do bramki.

18’ Gospodarze niedługo cieszyli się z prowadzenia. Gracze Liverpoolu rozklepują obronę gospodarzy. W końcu piłka trafia do Joe Cole’a, który posyła prostopadłe podanie do Jovanovicia, otoczonego przez trzech obrońców. Ten strzela mocno w kierunku dalszego słupka, nie dając Henneseyowi żadnych szans na skuteczną interwencję. Zawinił Craddock, który z mizernym skutkiem próbował ustawić pułapkę offside’ową i wyszedł do przodu, zostawiając miejsce Serbowi.

24’ Dośrodkowanie z rzutu rożnego Meirelesa ląduje na głowie Cole’a, a następnie w bramce. Nie wiadomo, co robił Moyoukolo, który miał go kryć.

28’ Niecelna główka Kuyta po dośrodkowaniu Gerrarda z rzutu wolnego. Na dodatek był na spalonym.

33’ Maxi Rodriguez pędzi lewą stroną w asyście obrońcy. Padając na murawę, oddaje strasznie niecelny strzał.

41’ Kuyt wpada w pole karne i strzela z siedmiu metrów. Hennesey jednak nie miał problemów z obroną tego strzału, wybił piłkę nogami. Nie wiadomo, gdzie byli środkowi obrońcy – do Holendra w ostatniej chwili dopadł Foley.

45+1’ Kontratak gospodarzy. Wolves wychodzą trzema zawodnikami. Doyle podaje na lewą stronę do Bii, ten jednak szybko traci piłkę za sprawą Johnsona.

46’ W przerwie McCarthy dokonuje jednej zmiany. Mancienne za Zubara.

49’ Foley na lewym skrzydle podaje bo Bii, a ten kieruje piłkę do Doyle’a stojącego na środku. Irlandczyk bez przyjęcia wystawia piłkę Fletcherowi, który oddaje strzał. Ale jak będzie strzelał w środek, to bramek zdobywał nie będzie.

50’ Kopia sytuacji z 16. minuty. Tym razem po wrzucie z autu z prawej strony dośrodkowuje Milijas, a główka Doyle’a ląduje wysoko nad bramką.

57’ Mujangi Bia dośrodkowuje z lewej strony. Nie dość, że za mocno, to ciekawe, kogo on tam widział.

66’ Fletcher niepotrzebnie fauluje w pressingu. Żółta kartka.

67’ Hunt za Mujangi Bię.

73’ Henry za Jonesa.

78’ Hunt podaje prostopadle w kierunku Fletchera. Piłka dość niespodziewanie mija linię obrony, toteż sam napastnik był zaskoczony podaniem i mimo tego, że miał sporo czasu, posłał piłkę wysoko nad bramką.

80’ Kolejka kopia bramkowej sytuacji Wolverhampton. Podawał Henry, strzelał Halford. Minimalnie obok bliższego słupka.

82’ Po podaniu Gerrarda na lewe skrzydło z ostrego kąta strzela Maxi. Hennessey w dość ekwilibrystyczny sposób wybija piłkę na rzut rożny.

83’ Tragedia w polu karnym Wolves – inaczej tego nazwać nie można (chyba, że komedią). Po rzucie rożnym piłkę głową wybija Halford. Do futbolówki dochodzi Kyrgiakos, którego strzał oddany zewnętrzną częścią prawej stopy zatrzymuje Moyoukolo – piłkę odbitą od niego na klatkę piersiową przyjmuje Mancienne. Tak niefortunnie, że właściwie wystawia piłkę Kuytowi, który strzałem z woleja umieszcza piłkę w siatce.


87’ Piłkę na prawej stronie przejmuje Milijas. Upadając na murawę, przekazuje piłkę Halfordowi, który biegnie kawałek z piłką i podaje ją Doyle’owi. Irlandczyk z pierwszej piłki podaje prostopadle do Fletchera, który przyjmuje futbolówkę i mocnym strzałem pokonuję Reinę. Przynajmniej raz coś mu (Fletcherowi) się udało.


90’ Po podaniu Milijasa Fletcher usiłuje pokonać Reinę wysokim strzałem. Trafia w bramkę, ale nie do bramki. Aurelio wybija na róg.

90+2’ Nawet Hennessey wybiera się pod pole karne Liverpoolu, ale niewiele to daje. Po zamieszaniu w polu karnym piłka zostaje wybita do przodu. W krótkim czasie zostaje jednak przejęta przez Henry’ego, który pada faulowany na 19. metrze.  Milijas wykonuje rzut wolny. Nad bramką.


Transfery


Jak podała oficjalna strona internetowa klubu, do ekipy Wolverhamton dołączył 30-letni napastnik z Lecce, Javier Chevanton. Kwoty transferu nie ujawniono, jednak spekuluje się o ok. 2,5 mln euro. Urugwajczyk będzie znaczącym wzmocnieniem ataku Wolves, który dotychczas składał się jedynie z młodych, co prawda utalentowanych, ale niedoświadczonych zawodników. Trener McCarthy uznał, że rutynowany zawodnik pomoże drużynie utrzymać się w lidze.

Jeśli wierzyć pogłoskom, zarząd Wilków usiłował namówić do przeprowadzki dwóch perspektywicznych zawodników: Edena Hazarda z Lille i Jonjo Shelveya z Liverpoolu. Te dwa transfery nie doszły jednak do skutku. Johan de Blend, który w Wolverhampton pełni rolę dyrektora ds. skautingu mówi, że nie dziwi się, że w/w zawodnicy nie zdecydowali się na przenosiny.
- Nie bardzo wierzyłem w transfer Hazarda. To uzdolniony piłkarz, więc znalazł się na celowniku drużyn znacznie lepszych od naszej. Wykazywał pewne chęci ku przenosinom do nas, jednakże posłuchał rady swojego agenta i zdecydował się na przenosiny do silniejszego klubu. Shelvey zaś w wieku osiemnastu lat trafił do jednej z najlepszych drużyn w naszej lidze i szczerze mówiąc nie dziwię się, że nie zamierza się stamtąd ruszać. W grę wchodzi wypożyczenie, jednak po zerwanych umowach powinniśmy dać jego zwierzchnikom trochę więcej czasu. Nie chcemy być odebrani jako nachalni.

- - -

Tak to mniej więcej wygląda. Rzecz jasna standardowo wiadomości będą krótsze, gdyż nie zawsze wymagane będzie dodawanie informacji takich jak ta o wzmocnieniach. Nie przestraszcie się, że dużo tego jest - ten, komu się to podoba, będzie czytał z przyjemnością i odwrotnie. Nie chciałem też walnąć trzech screenów na krzyż i dwóch zdań, bo byłoby to całkowite lekceważenie was.
Co do meczu: jestem cholernie zażenowany tym karnym. Nauczyłem się je wykonywać bez tutoriala i trafiałem prawie za każdym razem w pomeczowych seriach, a tutaj taka porażka... Poza tym, Kyrgiakos powinien wylecieć z boiska za ten faul. Ewidentne wejście taktyczne, byłem w sytuacji sam na sam. Cóż, cieszę się chociaż, że arbiter to w ogóle odgwizdał.
Proszę każdego, kto jest obeznany w programach służących do nagrywania filmików o długości plus minus 80 sekund (HyperCam, Fraps, etc.), bo chciałbym udostępniać pomeczowe powtórki, a kompletnie mi to nie wychodzi. Możliwe, że założę na forum temat i podam tutaj link.

Cytuj
jednak czy w PESEdit 1.3 jest druga liga angielska ? chyba nie więc trochę głupio będzie w drugim sezonie grać z zespołem z Bundesligi 2.
W sumie mógłbym grać na którymś z patchów zawierających Championship, ale odtrącają mnie od nich dwie rzeczy: nazwiska pisane małymi literami (mimo wszystko wielkie wyglądają o wiele lepiej, imho) i tragiczne ikonki pozycji - na siłę uproszczone, bo "polskie musi być".
« Ostatnia zmiana: Styczeń 27, 2011, 21:50:22 wysłana przez Nederland »
" border="0

Dabrowy00

  • Gość
Odp: Wolverhampton by Ned
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 27, 2011, 21:53:51 »
Było blisko sensacji.  :)

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Wolverhampton by Ned
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 27, 2011, 22:28:01 »
Ależ się rozpisałeś,  Porażka z Liverpoolem to nic strasznego, twój tekst się czytało z przyjemnością, bardzo ciekawie opisałeś. Karnym się nie przejmuj ponieważ to jest loteria więc możesz strzelić 100 razy a później w tam ważnym momencie przestrzelić, zdarza się. Ważne by następnym meczu jakieś punkty zdobyć, tym się nie przejmuj bo w końcu to Liverpool.

Offline Robi1908

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1365
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.11.2009r.
  • Główny organizator konkursu na najlepszą karierę.
Odp: Wolverhampton by Ned
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 28, 2011, 00:10:17 »
Dla mnie to ty masz atuty na najlepszą karierę na forum  :).
Moja Kariera F.C. Barcelona ---> REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Wolverhampton by Ned
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 28, 2011, 09:54:09 »

2 kolejka Barclays Premier League
Wolverhampton Wanderers 0:4 Arsenal FC

van Persie 26', Nasri 36', Arshavin 44', Walcott 83'

Wolves nie mają łatwego życia na początku sezonu. Wiadomo, że niekiedy cały sezon zależy od jego początku, a gdy w pierwszych dwóch kolejkach do Wolverhampton przyjeżdżają dwie drużyny należące do najlepszych w kraju, trudno o optymizm. Wydawać by się mogło, że po pechowym meczu z Liverpoolem wielki Arsenal odczuje respekt do małego rywala. No i nie odczuli. Właściwie... był im niepotrzebny, gdyż spełnił się scenariusz, który zakładano w pierwszej kolejce. Po tragicznym wyniku 0:4 u siebie, w 3 kolejce Wolves zagrają wyjazdowy mecz z Sunderlandem, gdzie staną przed realną szansą zdobycia pierwszych punktów w tym sezonie i podniesienia się z ostatniego miejsca w tabeli.


1’ Rozpoczyna Wolverhampton. Chevanton do Vokesa. Obie drużyny grają dzisiaj w swoich strojach domowych, w tradycyjnych barwach.

6’ Vokes podaje prostopadle do Chevantona. Ten po chwili składa się do strzału, ale ostatecznie traci piłkę.

10’ Strzał Arshavina z narożnika pola karnego pewnie łapie Hennessey.

26’ Arshavin podaje prostopadle pomiędzy trzech obrońców do van Persiego. Ten uderza anemicznie, ale trafia do siatki. Powinienem wymienić cały blok obronny – ta akcja jest do tego najlepszym powodem.

36’ Mancienne traci piłkę przed własnym polem karnym. Przejmuje ją Fabregas, ale obrońcy wykonują czysty wślizg.  Piłka trafia do Arshavina, który dośrodkowuje z lewej strony na wysokość pasa. Nasri uderza z woleja w środek bramki i trafia. Nie wiadomo, co oznaczała reakcja bramkarza. Wykonał interwencję w miejscu, ale tak jakby w drugą stronę.

42’ Chevanton po raz kolejny traci piłkę tuż przed polem karnym Arsenalu.

44’ Fabregas dochodzi do piłki po prawej stronie boiska. Jest już tuż przy polu bramkowym. Może i Foley chciał wybić mu piłkę spod nóg, ale w nią nie trafił. Hiszpan dośrodkowuje po ziemi. Piłka mija bramkarza, mija obrońców, włącznie z tym, który miał kryć Arshavina. To właśnie Rosjanin wbija piłkę do pustej bramki.

46’ W przerwie schodzą główni winowajcy fatalnego wyniku z pierwszej połowy: Henneseya zastępuje Hahnemann, a Mancienne’a Craddock, któremu Milijas oddaje opaskę kapitana.

53’ Foley na lewym skrzydle podaje piłkę do Hunta, który wypuszcza w uliczkę Vokesa. Napastnik wbiega w pole karne i wycofuje piłkę w kierunku drugiej jego strony. Tam do piłki dochodzi Bia. Kieruje ją nad bramką.

60’ Alexandre’a Songa na boisku zastępuje Marouane Chamakh.

61’ Foley szaleje na lewej stronie boiska. Mija Songa, pędzi przed siebie, by przy linii końcowej dośrodkować idealnie na głowę Chevantona. Jednak nawet i to nie wystarczyło. Piłka znowu nad bramką.

66’ Schodzi Mujangi Bia, wchodzi Kightly.

67’ Craddock nie radzi sobie na prawej flance z Arshavinem, który podaje płasko na bliższy słupek do Chamakha. Całe szczęście, że Hahnemann to nie Hennessey.

74’ Walcott zastępuje Nasriego.

83’ Po faulu Foleya  Sagna wykonuje rzut wolny z prawej strony, niedaleko od wysokości pola karnego. Dośrodkowuje, piłkę wybija Batth. Do futbolówki dopada jednak Walcott, strzelając lewą nogą z półwoleja. Pod poprzeczkę.


84’ Po faulu na Vokesie sędzia nakazuje wykonać rzut wolny nieopodal lewego zewnętrznego narożnika pola karnego. Milijas dośrodkowuje, Batth wspaniale strzela głową. Fabiański broni, a Walcott wybija piłkę na rzut rożny.

88’ Zamieszanie na całym boisku. Arshavin przedłuża głową długie podanie, w konsekwencji czego van Persie znajduje się przy piłce. Oddaje mocny strzał lewą nogą, jednak Hahnemann paruje uderzenie na róg.


No... zniszczyli mnie po prostu. :| Po raz drugi dostałem sygnał, że powinienem wymienić całą linię obrony, bo zajmuje się wszystkim, byle nie obroną bramki. Wyjątkiem jest Batth, który ma ovr równy... 64. Miał prawie stuprocentową skuteczność interwencji i jeden celny strzał na bramkę. W ogóle fatalnie musi iść mecz, w którym wszystkie celne strzały są dziełem defensorów - i to środkowych, bo swoje uderzenie oddał również Craddock. Poza tym, ta gra jest dziwnie skonstruowana - z łatwością mogę zabrać piłkę każdemu w środku pola, jednak gdy przeciwnicy miną tę strefę, nie ma opcji, bym przejął piłkę bez ich błędu. Dlaczego tak jest? Bezsens.
Dziękuję za ciepłe słowa.
" border="0

Offline KapiChelsea

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 398
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 12.04.2009r.
  • C'ome Chelsea! C'ome Chelsea!
Odp: Wolverhampton by Ned
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 28, 2011, 10:00:16 »
Świetnie napisane, miło się czyta i tak jak przedmówcy masz predyspozycję na napisanie najlepszej kariery na forum!
Życzę powodzenia z Sunderlandem, choć możesz mieć nie mały problem z nimi, bo w tym patchu chyba jeszcze Bent występuje w S'landzie :). Mimo wszystko porażka z Liverpoolem i z Arsenalem to nie tragedia, choć jednej porażki mogłeś uniknąć i zremisować!
Zawsze jest przykro nie trafić karnego ale tak to już bywa nawet najlepsi pudłują, np. Liverpool vs Milan, A.Shevchenko nie trafił (taki przykład z LM)!
Powodzenia!
P.S. Możesz spróbować ścągnąć Holtbiego z niemieckiej Bundesligi i Szczęsnego z Arsenalu (chociaż wypożyczyć) to by były transfery!
« Ostatnia zmiana: Styczeń 28, 2011, 10:02:49 wysłana przez KapiChelsea »

Offline Fala1902

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location:
  • Wiadomości: 376
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 18.01.2010r.
  • Hala Madrid!!!
Odp: Wolverhampton by Ned
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 28, 2011, 13:54:49 »
No szkoda tych porażek, ale co zrobić grałeś  z mocnymi rywalami z którymi można przegrać. Walcz dalej i nie poddawaj się.

Świetnie opisujesz ;)

Zapraszam do siebie.

Offline Carlos

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Głowno
  • Wiadomości: 1517
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.01.2009r.
  • Vamos Blaugrana ! ! !
Odp: Wolverhampton by Ned
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 28, 2011, 15:32:56 »
Bardzo ładnie wszystko opisywane, ja bym Ci polecił FirePatch, gralem nim gdy miałem kariere Sheffield jest ekstra ;D

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Wolverhampton by Ned
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 28, 2011, 16:51:15 »

3 kolejka Barclays Premier League
Sunderland AFC 1:2 Wolverhampton Wanderers

Reid 80' - Batth 38', Doyle 64'

Dwie drużyny zajmujące miejsca w strefie spadkowej spotkały się na Stadionie Światła w Sunderland. Dla obu tych klubów mecz ten był znakomitą okazją, by podnieść się z dna i podwyższyć morale w zespole, które zapewne nie należało do wysokich. Rzecz jasna i Black Cats, i Wolves oba poprzednie spotkania przegrały, więc w tabeli dzielił je tylko bilans bramkowy, korzystniejszego dla 18. w lidze Sunderlandu. Spotkanie było dość zacięte, w końcu walczyli ze sobą - o ironio - kot z psem. Jednak to zawodnicy z Wolverhampton wrócili zadowoleni do szatni.


1’  Rozpoczyna Sunderland. Bent podaje do Welbecka. Gospodarze grają dziś w pasiastych czerwono-białych koszulkach i czarnych spodenkach, Wolves noszą czarne stroje z pomarańczowymi wstawkami.

10’ Akcja Wolves w środku boiska. Henry podaje do Doyle’a, ten przekazuje piłkę Huntowi, który strzela niecelnie. Ponad bramką.

25’ Strzał Darrena Benta z 19 metrów minimalnie mija bramkę Hahnemanna.

29’ Strzał z dystansu oddaje Chevanton. Mimo tego, że uderzenie było mocne, Mignolet nie ma żadnych problemów ze złapaniem piłki.

38’ Chevanton dośrodkowuje z rzutu rożnego. Głową uderza Doyle, jednak trafia w środek bramki, gdzie Mignolet odbij futbolówkę nogą. Piłka trafia na prawą stronę pola bramkowego, gdzie dopada do niej Elokobi, jednak jego strzał także zatrzymuje się na bramkarzu. Piłka odbija się od obrońców  – ostatecznie ląduje pod nogi Battha, który stojąc tyłem do bramki, oddaje strzał lewą nogą. Piłka trafia w prawy słupek i ląduje w siatce.

41’ Po rzucie wolnym z lewej strony, wykonanym przez Reida, Campbell, będąc blisko bramki przyjmuje piłkę na klatkę piersiową i obraca się przodem do Hahnemanna. Biegnie kilka kroków i strzela z niemal zerowego kąta po ziemi. Niecelnie.

45’ Po wczesnym dośrodkowaniu z lewej strony autorstwa Hunta, Doyle obrócony tyłem do bramki Sunderlandu strzela głową. Niestety wyglądało to bardziej jak przedłużenie podania. Dobre kilka metrów od bramki.

57’ Halford wykonuje czysty wślizg na Reidzie. Arbiter nie wiedzieć czemu dopatrzył się jednak faulu i pokazał  żółtą kartkę rosłemu bocznemu pomocnikowi Wolves.

58’ Reid wykonuje rzut wolny z lewej strony boiska, w okolicy linii oznaczającej jego połowę. Dośrodkowuje w pole karne, gdzie piłkę przyjmuje Malbranque. Piłka mu odskoczyła, więc zdecydował się na strzał nożycami. Niewiele zabrakło, by padł gol. Piłka przeleciała około metr od prawego słupka bramki Hahnemanna.

60’ Środkowy pomocnik Meyler zastępuje napastnika Gyana. Dziwna zmiana – Sunderland powinien gonić wynik, a zdejmuje snajpera.

64’ Kontratak Wolverhampton. Wilki mają przewagę liczebną, gdyż wychodzą pięcioma zawodnikami w ataku przeciwko trzem obrońcom Sunderlandu. Chevanton jest przy piłce na środku boiska i pędzi co sił w nogach przez dobre trzydzieści metrów. Tuż przed polem karnym, gdy ma przed sobą dwóch defensorów, wypuszcza w uliczkę Doyle’a, który znajduje się po jego lewej stronie. Irlandczyk strzela bez przyjęcia, technicznie, wewnętrzną częścią stopy. Mignolet co prawda podbił piłkę lekko do góry, jednak i tak wpada ona do bramki ku uciesze kibiców Wilków. 2:0.


67’ Elokobi zapuścił się do ataku. Stosuje pressing na jednym z obrońców Sunderlandu i odbiera mu piłkę. Obawiając się rewanżu ze strony dwóch defensorów przeciwnika szybko strzela z około 25 metrów, lecz Mignolet bezproblemowo łapie piłkę w koszyk.

69’ Niewiele by brakowało, a Zubar pokonałby własnego bramkarza. Darren Bent otrzymał podanie w polu karnym, znajdując się tym samym w dogodnej sytuacji – on i Campbell wyszli naprzeciw bramkarzowi. Napastnik zamierzał dośrodkować do swojego partnera, by ten spokojnie skierował piłkę do siatki z najbliższej odległości. Już by to uczynił, ale Zubar przeciął tor lotu piłki. Tak niefortunnie, że skierował piłkę w kierunku własnej bramki. Hahmenann jednak zachował się instynktownie i skierował futbolówkę na prawy słupek. Nie było nawet rzutu rożnego dla Sunderlandu, gdyż sam Zubar zdążył wybić piłkę do przodu.

80’ Malbranque wypuszcza w uliczkę Benta, który wpada w pole karne. Zatrzymuje go Hahmemann, rzucając się mu pod nogi. Nie łapie jednak piłki, którą z 18 metrów dobija Reid. Piłka odbiła się jeszcze od Elokobiego, uniemożliwiając Zubarowi wybicie futbolówki z linii bramkowej.


81’ Potrójna zmiana w Wolverhampton. Schodzą Doyle, Milijas i Henry, a zastępują ich kolejno Ebanks-Blake, Guediora i Edwards.

86’ W środkowej strefie boiska Wolves wyprowadzają kontratak. Ebanks-Blake podaje do Hunta, ten stosuje podanie na dobieg w kierunku Chevantona. Urugwajczyk oddaje mocny strzał w kierunku dalszego, prawego słupka, jednak Mignolet nie dał się pokonać i sparował piłkę na róg.


Cytat: Carlos
ja bym Ci polecił FirePatch

Może i na niego przejdę, ale tylko wtedy, jeśli spełnia poniższe warunki:
  • Ma osobne exe - nie gryzie się z PESEditem
  • Nie ma zmienionych żadnych ikon, a w szczególności ikon pozycji
  • Nie ma zmienionej wielkości liter w nazwiskach zawodników (chociaż to jeszcze przeboleję)

Cytat: Kapi
P.S. Możesz spróbować ścągnąć Holtbiego z niemieckiej Bundesligi i Szczęsnego z Arsenalu (chociaż wypożyczyć) to by były transfery!

Szczęsnego ze względu na mój ulubiony klub nie ściągnę (poza tym nie lubię go za charakter), a co do Holtby'ego mam pewne obawy. Pamiętam EP2010, gdzie miażdżył wszystko i wszystkich - chciałem go kupić, nie udało się. Za to nabył go mój brat, który prowadził wtedy Śląska. Rozwinął mu się nieźle, ale potem w masakrycznym tempie zaczął spadać mu overall. I tego się właśnie boję. Ja grając wtedy równolegle Wisłą sięgnąłem po Tosicia i na dobre mi to wyszło.

Szukam środkowego obrońcy i środkowego obrońcy, polecicie mi jakichś? Overall >75. Tylko proszę, bez Hiszpanów. Zanim zadacie pytanie "dlaczego?", spójrzcie na mą sygnaturę.

Założyłem temat dotyczący rejestracji pomeczowych powtórek ( REJESTRACJA lub LOGOWANIE). W tym przypadku także proszę o pomoc, wydaje mi się, że na niektóre moje akcje, nieskromnie mówiąc, czasami warto popatrzeć.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 28, 2011, 17:26:49 wysłana przez Nederland »
" border="0

Offline bachu12

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 562
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.01.2010r.
  • Gram w: ...
Odp: Wolverhampton by Ned
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 28, 2011, 16:58:46 »
graty za wygraną szkoda że nie do 0

Offline BaKuSManUtd

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 61
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.10.2010r.
  • I <3 Manchester United
Odp: Wolverhampton by Ned
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 28, 2011, 16:59:30 »
Super kariera , nie przejmuj się porażkami. Zwycięstwo też już zaliczone. powodzenia . luknij do mnie

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Wolverhampton by Ned
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 28, 2011, 17:21:45 »
Po ciężkich spotkaniach przyszedł czas na nieco słabszego rywala z którym dałeś sobie rade. Fajnie opisujesz widać że bardzo się starsza i poświęcasz swój czas na opisywanie. ;D
Zapraszam do siebie ;)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Wolverhampton by Ned
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 28, 2011, 17:21:45 »