Autor Wątek: Real Madryt by Fala1902 |Spotkanie z Espanyolem w hicie kolejki!!!!  (Przeczytany 53294 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Fala1902

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2010
  • location:
  • Wiadomości: 376
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 18.01.2010r.
  • Hala Madrid!!!
Jose Mourinho nowym szkoleniowcem Realu Madryt!!!

Jak poinformowała Marca i As Jose Mourinho został nowym szkoleniowcem Królewskich,Portugalczyk zastąpił na tym stanowisku Chilijczyka Manuela Pellegriniego. Mourinho podpisał kontrakt na 4 lata. W Madrycie będzie zarabiał ok 10 mln euro rocznie. Poniżej krótki wywiad z nowym szkoleniowcem.


Jakie są pana pierwsze wrażenia po objęciu posady trenera Realu Madryt?

Przychodzę tutaj spokojny i zmotywowany. Nie może być inaczej, gdy jest się dumnym z przybycia do Realu Madryt. Dla piłkarskiego profesjonalisty bycie tutaj to maksimum, jakie można przeżyć.

Co pana skłoniło do pracy w Realu Madryt?

Wiedziałem, że prędzej czy później będę trenował Real Madryt. Wszystko poszło dobrze w moich poprzednich zespołach. Real Madryt ze swoją historią, tradycjami i tym przyszłościowym projektem to dla mnie wielka motywacja tuż po zdobyciu Ligi Mistrzów z Interem Mediolan. Gdy kończy się jeden cykl, rozpoczyna się drugi i Real Madryt to wyzwanie, którego żaden trener nie może przegapić.

A co pan powie o lidze Hiszpańskiej ?

Dobrze znam Hiszpanię, ponieważ pracowałem w tym kraju przez cztery lata, aczkolwiek teraz sytuacja jest inna. Wygranie ligi hiszpańskiej to dla mnie ogromna pokusa, przede wszystkim dlatego, że żaden trener nie wygrał Ligi Mistrzów i ligi w trzech różnych krajach. Niemniej jednak, największą motywacją jest klub.

Coś o wzmocnieniach?

Nie będzie żadnych wzmocnień, w klubie jest nowy napastnik( Adebayor) Mam świetnych pomocników, napastników, dobrą obronę i najlepszego bramkarza na świecie. Więcej mi nie trzeba(śmiech)

A czego jeszcze potrzebuję pan od klubu?

Zaufania, ale największe zaufanie, jakim można byłoby mnie obdarzyć, jest podpisanie kontraktu na cztery lata. Jest to kontrakt oparty na ogromnym zaufaniu. Pokaże wszystkim że nie rzucam słów na wiatr, mówiąc że chcę ponownie wygrać Champions League.

Nie jest pan zbyt pewny siebie ?

Nie, mówię co myślę. Zostałem zatrudniony po to by Real Madryt wygrał Ligę Mistrzów i mistrzostwo. Mówię to szczerze i otwarcie.

Dziękuję za wywiad i powodzenia w nowej pracy.

Również dziękuję.

Oto stadion Realu Madryt: Santiago Bernabeu


Tak się prezentuję pierwsza jedenastka Królewskich !



Ps.Wiem że kolejny raz gram Realem, ale cóż jestem fanem tego klubu i gra innymi ekipami nie sprawia mi radości. :P
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 07, 2011, 16:54:31 wysłana przez Fala1902 »

Offline furtak123

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 569
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.06.2009r.
Odp: Real Madryt by damiano913
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 20, 2011, 18:34:24 »
oj to byly czasy higuain byl jeszcze zdrowy
"Drętwą mową ust nie kalać, wyjść na boisko i zapierdalać"

ale go w domu biją kablem bez przewodowym :D

Offline Fala1902

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2010
  • location:
  • Wiadomości: 376
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 18.01.2010r.
  • Hala Madrid!!!
Odp: Real Madryt by damiano913
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 20, 2011, 18:37:43 »
Niech wraca jak najszybciej :D
A wstawiłem taki skład bo w grze jest zdrowy ;D

Offline Konfas

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Mar 2010
  • location:
  • Wiadomości: 195
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Visca El Barca !!!
Odp: Real Madryt by damiano913
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 20, 2011, 18:39:00 »
No fajnie zacząłeś :) Ale Mourinho jest NOWYM trenerem? Czy przedłuża kontrakt?

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Real Madryt by damiano913
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 20, 2011, 18:40:45 »
No to będzie ciekawie, dobrze że bez wzmocnień, masz i tak mocną kadrę. Bardzo dobry wywiad w stylu Jose. ;)

Offline matinho10

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 311
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.12.2009r.
  • Visca El Barca !!!
Odp: Real Madryt by damiano913
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 20, 2011, 18:42:38 »
Dobrze ,że wracasz do Madrytu.Tutaj jest twoje miejsce.Tu była twoja najlepsza kariera.
Myślę ,że wygrasz wszystko .Powodzenia ;)

Zapraszam do mnie

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Real Madryt by damiano913
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 20, 2011, 18:45:07 »
No powracasz do Królewskich ;D OBy kariera była taka dobra jak poprzednia ;D

Super_Mario

  • Gość
Odp: Real Madryt by damiano913
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 20, 2011, 18:46:50 »
Widzę, że wracasz do kariery Realem :) Pokonaj w końcu tą Barcelonę i zdobądź upragnione Mistrzostwo :)

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madryt by damiano913
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 20, 2011, 21:52:33 »
dobrze, że Realem grasz bo miałeś ciekawą karierę, pamiętam jak Chamakh strzelał bramki..heh :D

Offline Fala1902

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2010
  • location:
  • Wiadomości: 376
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 18.01.2010r.
  • Hala Madrid!!!
Odp: Real Madryt by damiano913
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 21, 2011, 00:12:17 »
1 Kolejka La Liga


Ciężki mecz z Villareal na początek rozgrywek !

W pierwszej kolejce nowego sezonu Real Madryt podejmował jak zawsze silną drużynę Villareal.Królewscy spotkanie rozpoczęli w żelaznym zestawieniu. Piłkarze Realu od samego początku dominowali na boisku. Rajdy bokami boiska przeprowadzali Ronaldo i Di Maria. Piłkarze gości w 25 minucie przeprowadzili akcję w której wymienili raptem z cztery podania i piłkę na 25 metrze od bramki dostał Cazorla. Hiszpan potężnym strzałem wpakował piłkę do siatki Casillasa , i stadion zamarł. Po zmianie stron na boisku zameldowali się Kaka i Adebayor. W 53 minucie Togijczyk mógł wyrównać wynik ale po strzale głową piłka uderzyła w słupek. W 76 minucie akcję przeprowadzili Marcelo i Kaka ten pierwszy podawał ten drugi strzałem w długi róg pokonał bramkarza gości. Pomimo ataków wynik do końca meczu nie uległ zmianie i mecz zakończył się remisem 1:1. W końcówce spotkania drugą żółtą kartkę zobaczył Carvalho i nie będzie on mógł zagrać w następnej kolejce na Camp Nou w spotkaniu Barceloną w ramach drugiej kolejki La Liga.






Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madryt by damiano913
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 21, 2011, 00:15:54 »
szkoda, tej straty punktów jednak to jest Villarreal a nie jakiś słabszy zespół z dołu tabeli, oni będą walczyć o LM jak nie o Majstra.

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Real Madryt by damiano913 Ciężka przeprawa w pierwszej kolejce !
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 21, 2011, 00:52:02 »
Ciężki początek, Villareal ci się postawiło. Mecz bardzo trudny,ale po pogoni i jedno oczko cieszy.

Giggs11

  • Gość
Odp: Real Madryt by damiano913 Ciężka przeprawa w pierwszej kolejce !
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 21, 2011, 09:03:04 »
Aj, szkoda remisu z Villarreal, ale są oni dobrze grają znam ich doskonale :D. Mam nadzieję że w następnych kolejkach będzie lepiej. Jakieś transfery będziesz robił? ;>

Offline Fala1902

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2010
  • location:
  • Wiadomości: 376
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 18.01.2010r.
  • Hala Madrid!!!
Odp: Real Madryt by damiano913 Ciężka przeprawa w pierwszej kolejce !
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 21, 2011, 09:09:15 »
Aj, szkoda remisu z Villarreal, ale są oni dobrze grają znam ich doskonale :D. Mam nadzieję że w następnych kolejkach będzie lepiej. Jakieś transfery będziesz robił? ;>

Raczej nie :P Chciałem znowu sprowadzić Chamakha ale jest Benzema, Higuain i Adebayor  więc nie bardzo ;)
Skład raczej jest wystarczający :) Właśnie zabieram się za mecz z Barcą na Camp Nou ;D

Offline Fala1902

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2010
  • location:
  • Wiadomości: 376
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 18.01.2010r.
  • Hala Madrid!!!
Odp: Real Madryt by damiano913 Ciężka przeprawa w pierwszej kolejce !
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 21, 2011, 10:00:09 »
2 Kolejka La Liga


Piękny i brutalny mecz na Camp Nou !!!

W drugiej kolejce La Liga Real Madryt pojechał do Barcelony by zmierzyć się z drużyną Pepa Guardioli. Na mecze Realu z Barcą zawsze patrzy cały futbolowy świat tak było również i tym razem. Piłkarze obu ekip mecz zaczęli w najmocniejszych składach z jedną małą zmianą. Zawieszonego za czerwoną kartkę Carvalho zastąpił Hiszpan Raul Albiol. Mecz zaczął się standardowo, Barcelona grała dużo piłką, a Real starał się ją odebrać Katalończykom. W 34 minucie Ronaldo minął w pełnym biegu Maxwella i dograł w pole karne do Adebayora a ten wpakował piłkę do siatki Valdesa. Kiedy wydawało się że to już koniec emocji w pierwszej połowie, Cristiano Ronaldo brutalnie sfaulował Alvesa(zasłużył sobie) i został wyrzucony z boiska. Po zmianie stron na boisku pojawił się Lass zastępując Ozila. W 64 minucie było już niestety 1:1. Alves wrzucił piłkę z wolnego a Puyol ładnym strzałem głową pokonał Ikera Casillasa. W 70 minucie pojawił się Kaka który wszedł za Adebayora i Villa który wszedł za Keitę. W 78 minucie kibice Królewskich oszaleli. Grający w osłabieniu Real Madryt wyszedł ponownie na prowadzenie za sprawą Samiego Khediry który w dość szczęśliwy sposób strzałem z dystansu pokonał bramkarza Barcy. W 82 minucie Barcelona dalej atakowała Angel Di Maria sfaulował wychodzącego na czystą pozycję Ville i sędzia pokazał mu czerwoną kartkę. Do rzutu wolnego podszedł Alves, ale nie pokonał bramkarza Realu. Pomimo ataków Barcelony wynik już się nie zmienił i Real wygrał ten piękny mecz 2:1. Barcelona po dwóch kolejkach zajmuję w tabeli 18 miejsce bez zdobyczy punktowej.








Offline krolewski1902

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2009
  • location: Chełm
  • Wiadomości: 69
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 10.06.2009r.
  • Real Madrid Best Club XX,XXI Century
No i Barca pokonana, Ronaldo czerwona kartka ciekawe kto go zastąpi

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Pokonałeś Barcę na Campo Nou, wielki wyczyn. Moje gratulacje.

Mecz nerwowy i pełen walki, nie miałeś litości dla nich ale osłabiłeś sobie skrzydła na kolejne mecze.

Barca bez punktów :o :o :o :o :o :o

Super_Mario

  • Gość
Gratulacje wygranej w tak trudnym meczu. Musiało być nieprzyjemnie. Tylko szkoda tej kartki dla Cristiano. Pewnie kilka meczów będzie pauzował :(

Ale jaja  :D Odwróć tabelę, Barcelona na czele :D

Offline matinho10

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 311
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.12.2009r.
  • Visca El Barca !!!
W pierwszym meczu poszło Ci średnio ale w drugim pokonałeś moja Barcelonę i udowodniłeś ,że jesteś głównym kandydatem do mistrzostwa.

Offline Fala1902

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2010
  • location:
  • Wiadomości: 376
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 18.01.2010r.
  • Hala Madrid!!!
3 Kolejka La Liga


Derby Madrytu dla Królewskich !

W 3 kolejce ligi Hiszpańskiej znowu czekał nas pojedynek dwóch wielkich drużyn. Real Madryt podejmował na swoim stadionie odwiecznego wroga czyli Atletico Madryt. Królewscy przystąpili do tego meczu ze sporym osłabieniem jakim jest brak Di Marii a szczególnie Cristiano Ronaldo. Tych piłkarzy zastąpili Kaka i Pedro Leon. Od początku spotkania nie był widoczny brak Ronaldo bo Real dalej atakował skrzydłami a Pedro Leon rozgrywał świetne zawody. W 34 minucie Sergio Ramos dośrodkował piłkę w pole karnego a tam Adebayor strzałem głową pod poprzeczkę pokonał bezradnego De Geę. Po zmianie stron Real dalej stwarzał sobie okazję do zdobycia gola ale Atletico nie było dłużne, szczególnie groźni byli Reyes i Aquero. W 76 minucie Juanfran trafił w słupek, gdyby piłka leciała troszkę bliżej to byłoby 1:1, bo Casillas nawet się nie ruszył. Po emocjonującym spotkaniu Real Madryt pokonał Atletico Madryt 1:0 i objął prowadzenie w tabeli.






TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer