Autor Wątek: Odp: Chelsea FC // by Roberrcik -- Cenne zwycięstwo nad Bayernem!  (Przeczytany 25187 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Chelsea FC // by Roberrcik -- Bolton na kolanach! Arsenal następny!
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 28, 2011, 13:46:58 »
Widzę, że u ciebie Torres strzela :D Nie to tak jak w realistycznej Chelsea tam ma bodajże jedną bramkę. Co do meczu to naprawdę zgniotłeś rywali i to na ich terenie. Grasz też bardzo ofensywnie i to jak widać się opłaca.

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: Chelsea FC // by Roberrcik -- Bolton na kolanach! Arsenal następny!
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 28, 2011, 13:51:36 »
no ladnie ci sie torres rozstrzelal! oby bylo jak najwiecej jego bramek, bardzo go lubie!

Giggs11

  • Gość
Odp: Chelsea FC // by Roberrcik -- Bolton na kolanach! Arsenal następny!
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 28, 2011, 14:08:53 »
jak zaprosiłeś to przyszłem.

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Chelsea FC // by Roberrcik -- Bolton na kolanach! Arsenal następny!
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 28, 2011, 15:10:36 »
Piękny mecz z Boltonem. Byłeś bardzo skuteczny co przyniosło 4 bramki. Torres w świetnej formie i coś czuję, że przeciwko Arsenalowi też coś ustrzeli.

Offline Roberrcik

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 30
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.06.2010r.
Odp: Chelsea FC // by Roberrcik -- Bolton na kolanach! Arsenal następny!
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 28, 2011, 15:38:50 »
4 kolejka

LONDYN JEST NIEBIESKI!

ARSENAL 0:2 CHELSEA
43' F.Lampard
83' S.Kalou


Emirates Stadium zdobyte! Drużyna Arsene Wengera nie potrafiła stawić czoła Chelsea i przegrała 0:2.
Od początku spotkania to Kanonierzy napierali, lecz świetnie spisywała się defensywa The Blues i nie pozwoliła na stratę bramki. Arsenal atakował niemalże całą połowę, a do głosu Chelsea doszła dopiero w okolicach 40 minuty meczu. Wtedy jedna sprawna kontra wystarczyła na zdobycie bramki. Zhirkov mocno dośrodkował po ziemi w pole karne, do strzału doszedł Frank Lampard i bez problemów umieścił piłkę w siatce.

W drugiej połowie widowisko było już bardziej wyrównane. W 70 minucie meczu, mimo prowadzenia jedynie 0:1 Carlo Ancelotti zdecydował się zmienić Franka Lamparda i wprowadzić za niego Salomona Kalou, grającego w ataku. Zmiana ta okazała się strzałem w dziesiątkę, gdyż Iworyjczyk w 83 minucie po dobitce wpisał się na listę strzelców. Ta bramka przesądziła o wyniku spotkania. 0:2!

SKŁADY:


GOL LAMPARDA:


GOL KALOU:


STATYSTYKI:


OCENY:


WYWIAD Z CARLO ANCELOTTIM:
: Wspaniałe zwycięstwo, choć początek spotkania był rozczarowujący dla Chelsea.

CA: Zdecydowanie rozczarowujący. Arsenal zepchnął nas na własną połowę i nie potrafiliśmy wyprowadzić piłki do ataku. Jednak ja uwielbiam znane przysłowie piłkarskie, które brzmi: "Niewykorzystane sytuacje się mszczą" i to pokazaliśmy w 43 minucie. Jeden sprawny kontratak i gol, który kompletnie wybił Kanonierów z rytmu. W drugiej połowie oni starali się odrobić straty, a my spokojnie rozgrywaliśmy piłkę i kontrolowaliśmy przebieg meczu. Wiele ryzykowałem zmieniając Lamparda za Kalou w 70 minucie, gdyż było jedynie 0:1. Salomon dał jednak dobrą zmianę i przypieczętował nasze zwycięstwo. Zastanawiam się, czy czasem w przyszłym spotkaniu posadzić na ławce Lamparda i dać szansę Kalou. Jeszcze nad tym pomyślę.

NASTĘPNY MECZ (vs Wolverhampton Wanderers):      ROZGRYWKI: PREMIER LEAGUE      MIEJSCE: MOLINEAUX
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 29, 2011, 12:01:05 wysłana przez Roberrcik »

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Odp: Chelsea FC // by Roberrcik -- Londyn jest niebieski! Arsenal 0:2 Chelsea!
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 28, 2011, 15:50:42 »
powiem tak: jestem tu pierwszy raz, i jestem mile zaskoczony wizualnością tej kariery, zobaczymy jak dalej sobie poradzisz.

Offline Szumal

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 131
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.10.2010r.
Odp: Chelsea FC // by Roberrcik -- Londyn jest niebieski! Arsenal 0:2 Chelsea!
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 28, 2011, 16:13:10 »
Cieszy zwycięstwo z Arsenalem morale drużyny choć pewnie nie małe wzrosną jeszcze wyżej. Obyś tylko nie przestał wygrywać.
98% młodzieży słucha hip-hopu, techno. Jeśli należysz do 2%, którzy słuchają innej muzyki wstaw to do podpisu
Dumny członek 2% części populacji:)


Moja kariera Palermo!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Chelsea FC // by Roberrcik -- Londyn jest niebieski! Arsenal 0:2 Chelsea!
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 29, 2011, 11:53:03 »
No wygrana z Arsenalem, jest z pewnością mocno budująca. Widać,że Torres złapał formę.

Offline Roberrcik

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 30
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.06.2010r.
Odp: Chelsea FC // by Roberrcik -- Londyn jest niebieski! Arsenal 0:2 Chelsea!
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 29, 2011, 11:58:05 »
5 kolejka

CHELSEA WYWOZI 3 PUNKTY Z MOLINEUX

WOLVERHAMPTON WANDERERS 1:2 CHELSEA
4' Ramires
17' David Luiz
31' K.Doyle
40' S.Kalou


Londyńska Chelsea odniosła trzecie zwycięstwo z rzędu. Podopieczni Carlo Ancelotti'ego po ciekawym meczu pokonali Wolverhampton Wanderers na ich własnym stadionie 1:2 po bramkach Ramiresa i Kalou. Bramkę dla gospodarzy zdobył Kevin Doyle.

Początek meczu był dla The Blues fantastyczny. Już w 4 minucie po podaniu Zhirkova na pozycji sam na sam z bramkarzem Wolverhampton znalazł się Ramires, Brazylijczyk oddał strzał, piłka jeszcze odbiła się od goalkeepera i wpadła do siatki.
W 31 minucie wyrównującą bramkę zdobył Doyle. Napastnik drużyny gospodarzy oddał mocny strzał z pola karnego. Futbolówka w drodze do bramki odbiła się jeszcze od słupka
Na pięć minut przed przerwą The Blues odzyskali prowadzenie. Świetną piłkę do Salomona Kalou i zagrał Didier Drogba, a Iworyjczyk nie mógł zmarnować sytuacji oko w oko z bramkarzem gospodarzy. 1:2!
W 69 minucie Ramires mógł dołożyć drugie trafienie, jednak piłka po jego uderzeniu zatrzymała się na słupku.

SKŁADY:


GOL RAMIRESA:


GOL DOYLE'A:


GOL KALOU:


STATYSTYKI:


OCENY:


WYWIAD Z CARLO ANCELOTTIM:
: Zwycięstwo Chelsea, ale musi Pan przyznać, że po ciężkim meczu. Wolverhampton zagrał całkiem dobry mecz.

CA: Tak, zgadzam się z tym, lecz to my zdobyliśmy 3 punkty i to jest najważniejsze. Moim zdaniem zagraliśmy dobrze, mamy już 3 zwycięstwa z rzędu. Teraz odchodzimy od ligi i musimy skoncentrować się na meczu z Sevillą w Lidze Mistrzów. Ten mecz będzie dla nas bardzo ważny i nie widzę innej opcji niż nasze zwycięstwo.

WYWIAD Z DIDIEREM DROGBĄ:
: Didier, rozegrałeś naprawdę świetny mecz. Byłeś blisko gola, no i masz również asystę.

DD: Cieszę się, że udało mi się dobrze zagrać w dzisiejszym spotkaniu. Najbardziej rozczarowujące dla mnie jest to, że nie potrafiłem zdobyć bramki, ale jeśli drużyna wygrywa, to i ja jestem szczęśliwy i się tym nie przejmuję. Teraz mecz z Sevillą, który musimy wygrać.

NASTĘPNY MECZ (vs Sevilla):      ROZGRYWKI: CHAMPIONS LEAGUE      MIEJSCE: ESTADIO RAMON SANCHEZ
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 29, 2011, 12:07:41 wysłana przez Roberrcik »

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Chelsea FC // by Roberrcik -- Wolverhampton pokonane, czas na Seville w LM!
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 29, 2011, 14:45:24 »
Świetna forma. Rozbijasz wszystkich jak leci. Gratulację za wygranie z Wilkami i Arsenalem. Ciekawe wywiady. Teraz trudny mecz z Sevillą ale i tak pewnie wygrasz ;]

Offline Szumal

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 131
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.10.2010r.
Odp: Chelsea FC // by Roberrcik -- Wolverhampton pokonane, czas na Seville w LM!
« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 29, 2011, 16:32:18 »
No z Wolverhampton nie było tak łatwo jednak udało Ci się i trzy punkty dla Chelsea!
98% młodzieży słucha hip-hopu, techno. Jeśli należysz do 2%, którzy słuchają innej muzyki wstaw to do podpisu
Dumny członek 2% części populacji:)


Moja kariera Palermo!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Odp: Chelsea FC // by Roberrcik -- Wolverhampton pokonane, czas na Seville w LM!
« Odpowiedź #31 dnia: Kwiecień 29, 2011, 16:46:50 »
wilki były blisko twojego poziomu, jednak mu nie dorównali i o to chodzi

Offline Roberrcik

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 30
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.06.2010r.
Odp: Chelsea FC // by Roberrcik -- Wolverhampton pokonane, czas na Seville w LM!
« Odpowiedź #32 dnia: Kwiecień 29, 2011, 17:19:39 »
1 kolejka

TRUDNY MECZ W SEVILLI!

SEVILLA 2:3 CHELSEA
10' Ramires
13' F.Kanoute
52' Romaric
76' F.Torres
83' P.Trochowski (gol samobójczy)


Sevilla w ramach pierwszej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów przegrała z londyńską Chelsea 2:3. Mecz był niezwykle emocjonujący, a o zwycięstwie drużyny z Anglii przesądził fatalny, samobójczy gol.

Już w 10 minucie meczu na prowadzenie wyszli podopieczni Carlo Ancelottiego. Ramires w sytuacji sam na sam z bramkarzem nie pomylił się i strzelił bramkę nr 1 dla Chelsea.
Cztery minuty później Sevilla wyrównała. Jose Bosingwa fatalnie zagrał do Petra Cecha, piłkę przejął Kanoute i z bliskiej odległości pokonał czeskiego bramkarza The Blues. Po zmianie stron, w 52 minucie było już 2:1 dla gospodarzy. Błąd w ustawieniu defensywy bezlitośnie wykorzystała dwójka Jesus Navas - Romaric. Navas zagrał piłkę do Romarica, a pomocnik Sevilli strzałem z pierwszej piłki dał prowadzenie Sevilli.
Chelsea od razu rzuciła się do ataku i jej napór został nagrodzony w 76 minucie meczu. Torres oddał strzał z okolic 13 metra i dał drużynie z Londynu upragniony remis. Klub ze Stamford Bridge chciał jednak zwycięstwa więc nie poprzestawał na swoich atakach. Na siedem minut przed końcem spotkania Essien mocno wbił piłkę w pole karne, ta odbiła się od jednego z obrońców Sevilli, następnie od Piotra Trochowskiego i toczyła się w kierunku bramki. Zasłonięty i zdezorientowany Palop niefortunnie przepuścił futbolówkę pomiędzy nogami i wpadła ona do siatki. Kuriozalny gol dał Chelsea 3 pkt. 2:3!

SKŁADY:


GOL RAMIRESA:


GOL KANOUTE:


GOL ROMARICA:


GOL TORRESA:


SAMOBÓJCZY GOL TROCHOWSKIEGO


STATYSTYKI:


OCENY:


WYWIAD Z CARLO ANCELOTTIM:
: Ciężki mecz no i kuriozalna bramka, dzięki której pański zespół uzyskał cenne zwycięstwo.

CA: Może i bramka dla nas dość szczęśliwa, ale ciągle atakowaliśmy więc jestem przekonany, że gol by padł. Ogólnie jestem zadowolony ze swoich piłkarzy. Liczy się zwycięstwo i zdobyte 3 punkty.

WYWIADU UDZIELIŁ RÓWNIEŻ RAMIRES:
: W Chelsea idzie Ci coraz lepiej, w ostatnich dwóch meczach zdobyłeś już dwie bramki.

R: Jestem bardzo szczęśliwy, z tego, że strzelam gole, ale najważniejsze jest to, że wygrywamy.

: Widać, że szybko uczysz się nowego języka

R: Jest to dla mnie bardzo ważne, gdyż wtedy mogę lepiej porozumiewać się z drużyną i moja aklimatyzacja tu przebiega szybciej.

GŁOS PRASY: Didier Drogba bez bramki już przez 6 spotkań! Fatalna passa reprezentanta Wybrzeża Kości Słoniowej.

NASTĘPNY MECZ (vs Blackpool):      ROZGRYWKI: PREMIER LEAGUE    MIEJSCE: STAMFORD BRIDGE

Offline rudek9

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Chorzów
  • Wiadomości: 442
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 26.11.2009r.
  • Subuj mój kanał!
    • Status GG
    • YT CHANNEL
  • Gram w: PES 06, FIFA 2001, FIFA08
Odp: Chelsea FC // by Roberrcik -- Trudny mecz w Sevilli, ale są 3 pkt!
« Odpowiedź #33 dnia: Kwiecień 29, 2011, 17:24:37 »
Łooooo...ale łatwa grupa. Przejdziesz z bilansem 6-0-0 :D

Offline ESTroyes

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 84
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.12.2010r.
Odp: Chelsea FC // by Roberrcik -- Trudny mecz w Sevilli, ale są 3 pkt!
« Odpowiedź #34 dnia: Kwiecień 29, 2011, 17:31:41 »
Łooooo...ale łatwa grupa. Przejdziesz z bilansem 6-0-0 :D
Nie wiem na jakiej podstawie tak wnioskujesz :)
Na pewno ważne zwycięstwo choć łatwo nie było.

Offline rudek9

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Chorzów
  • Wiadomości: 442
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 26.11.2009r.
  • Subuj mój kanał!
    • Status GG
    • YT CHANNEL
  • Gram w: PES 06, FIFA 2001, FIFA08
Odp: Chelsea FC // by Roberrcik -- Trudny mecz w Sevilli, ale są 3 pkt!
« Odpowiedź #35 dnia: Kwiecień 29, 2011, 17:32:34 »
Wnioskuję to po rankingu Uefa...

Offline Roberrcik

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 30
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.06.2010r.
Odp: Chelsea FC // by Roberrcik -- Trudny mecz w Sevilli, ale są 3 pkt!
« Odpowiedź #36 dnia: Kwiecień 29, 2011, 20:00:21 »
6 kolejka

MANDARYNKI ZJEDZONE! CHELSEA 3:0 BLACKPOOL

CHELSEA 3:0 BLACKPOOL
64' S.Kalou
70' Y.Zhirkov
89' F.Lampard


Chelsea na Stamford Bridge nie zawiodła i pewnie pokonała Blackpool 3:0. The Blues przeważali, choć Mandarynki dzielnie się broniły i gola straciły dopiero w 64 minucie meczu. Wtedy to piłka trafiła do Salomona Kalou, a Iworyjczyk mocnym strzałem z 15 metra umieścił ją pod poprzeczką bramki Blackpool.
W 70 minucie na pozycji sam na sam z goalkeeperem gości znalazł się Ramires, uderzył, lecz bramkarz odbił piłkę, ta jednak spadła wprost pod nogi Yuriego Zhirkova i Rosjanin mocnym wolejem z lewej nogi podwyższył wynik meczu.
W 87 minucie faulowany przed polem karnym został Fernando Torres. Hiszpan nabawił się kontuzji i na pewno nie zobaczymy go podczas najbliższego meczu w Lidze Mistrzów z Glasgow Rangers. El Nino został zmieniony przez Lamparda, gdyż na ławce rezerwowych z napastników znajdował się jedynie Anelka, który wcześniej pojawił się na boisku za Didiera Drogbę. Zmiana ta jednak okazała się strzałem w dziesiątkę i Super Frank na minutę przed końcem regulaminowego czasu gry wpisał się na listę strzelców. 3:0!

SKŁADY:


GOL KALOU:


GOL ZHIRKOVA:


GOL LAMPARDA:


STATYSTYKI:


KONIEC:


KONTUZJA TORRESA:


TABELA LIGOWA PO 6 KOLEJKACH:


WYWIAD Z CARLO ANCELOTTIM:
: Zwycięstwo, choć pierwsza bramka padła dopiero w 64 minucie. Co było tego przyczyną?

CA: Drużyna Blackpool grała bardzo agresywnie i to wytrąciło nas troszeczkę z równowagi. Nasza defensywa jednak sprawowała się wyśmienicie, a po przerwie graczom Mandarynek wyraźnie zabrakło sił na ciągły pressing. Wtedy wykorzystaliśmy swoją szansę i wbiliśmy rywalom bramkę. Kolejne dwie były czymś dodatkowym, Blackpool po bramce Salomona znacznie się odsłoniło, chcieli atakować. To pozwoliło nam na przypieczętowanie zwycięstwa.

: Wszyscy teraz mówimy o kontuzji Fernando Torresa. Na ile jest ona poważna?

CA: Fernando będzie pauzował przez tydzień, na 100% nie zobaczymy go w meczu z Glasgow Rangers w Lidze Mistrzów.

: A co z Didierem Drogbą? Naliczyliśmy już 7 meczy bez jego bramki. Nie strzelił jeszcze gola w tym sezonie. Spodziewaliśmy się, że to Torres będzie miał problemy ze znalezieniem bramki, a tymczasem to Didier zawodzi.

CA: Dla mnie jest to nieważne, Didier jest wspaniałym zawodnikiem i mimo, że nie zdobywa goli wspaniale pracuje na boisku i kreuje sytuacje dla drużyny. Jestem przekonany, że niedługo trafi, myślę nawet, że podczas najbliższego spotkania z Glasgow Rangers.


NASTĘPNY MECZ (vs Glasgow Rangers):      ROZGRYWKI: CHAMPIONS LEAGUE     MIEJSCE: STAMFORD BRIDGE
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 30, 2011, 09:55:54 wysłana przez Roberrcik »

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Chelsea FC // by Roberrcik -- Mandarynki zjedzone!
« Odpowiedź #37 dnia: Kwiecień 29, 2011, 20:07:03 »
Niszczysz wszystkich z jakimi grasz :) Szkoda Torresa bo to świetny gracz ale na szczęście tylko tydzień kontuzji. Powodzenia w następnych meczach i utrzymaj formę.

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Chelsea FC // by Roberrcik -- Mandarynki zjedzone!
« Odpowiedź #38 dnia: Kwiecień 29, 2011, 21:07:07 »
No Wilki i Mandarynki ładnie pokonane. Z Sevillą było trochę nerwów, ale ostatecznie się udało.

Offline Maczeta

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 40
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.04.2011r.
Odp: Chelsea FC // by Roberrcik -- Mandarynki zjedzone!
« Odpowiedź #39 dnia: Kwiecień 29, 2011, 21:16:59 »
No i Torres chyba nie zagra w LM . Duze oslabienie . Trzeba liczyc ze sie jednak uda bez niego . Powodzenia !
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
QPR by Maczeta

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Chelsea FC // by Roberrcik -- Mandarynki zjedzone!
« Odpowiedź #39 dnia: Kwiecień 29, 2011, 21:16:59 »