Autor Wątek: Odp: Chelsea FC // by Roberrcik -- Cenne zwycięstwo nad Bayernem!  (Przeczytany 25747 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: Chelsea FC // by Roberrcik -- Mandarynki zjedzone!
« Odpowiedź #40 dnia: Kwiecień 29, 2011, 21:42:53 »
Widzę, że rozegrałeś się w ostatnich 30 minutach, oby tak dalej.

Offline Roberrcik

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 30
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.06.2010r.
Odp: Chelsea FC // by Roberrcik -- Mandarynki zjedzone!
« Odpowiedź #41 dnia: Kwiecień 29, 2011, 21:43:17 »
2 kolejka

PÓŹNA BRAMKA DROGBY DAJE ZWYCIĘSTWO!

CHELSEA 1:0 GLASGOW RANGERS
87' D.Drogba


Przed tym meczem trener Chelsea Carlo Ancelotti zapowiadał przełamanie się Didiera Drogby. I proszę, oto one. Dzięki celnemu strzale głową doświadczony reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej daje Chelsea trzy punkty i tym samym The Blues wędrują na pierwszą pozycję w tabeli grupy H w Lidze Mistrzów.
Mecz był zacięty, choć to Chelsea bardziej zagrażała bramce Glasgow Rangers. Już w pierwszej połowie gospodarze mogli zdobyć bramkę, lecz bramkarz gości okazał się lepszy w pojedynku jeden na jeden z Didierem Drogbą.

SKŁADY:


GOL DROGBY:


STATYSTYKI:


OCENY:


TABELA LIGI MISTRZÓW PO 2 KOLEJKACH:


WYWIAD Z CARLO ANCELOTTIM:
: Pańskie przewidywania odnośnie bramki Didiera Drogby się spełniły! Didier po 7 meczach niemocy w końcu zdobywa gola!

CA: Cieszę się, że udało mu się trafić. Wiem, że Didier to zawodnik na miarę klasy światowej, jest niezwykle doświadczony i jestem pewien, że ta jego niemoc była chwilowym brakiem formy strzeleckiej, gdyż pamiętajmy, że jego postawa na boiska była zadowalająca. Ogólnie cieszę się z dzisiejszego zwycięstwa choć mecz nie był łatwy. Teraz musimy ciężko trenować, przed nami ciężkie derbowe spotkanie z Tottenhamem Hotspur.

WYWIADU UDZIELIŁ RÓWNIEŻ STRZELEC BRAMKI DIDIER DROGBA:
: Didier, w końcu się przełamałeś!

DD: Jestem bardzo szczęśliwy, w końcu udało mi się znaleźć drogę do bramki. Wydawało się, że zremisujemy, jednak ostatecznie zgarnęliśmy trzy punkty. Ciężko mi cokolwiek powiedzieć, moja bramka musiała kiedyś paść, udało się to już dzisiaj, jestem przekonany, że trafię jeszcze w tym sezonie nie raz!

NASTĘPNY MECZ (vs Tottenham):      ROZGRYWKI: PREMIER LEAGUE    MIEJSCE: STAMFORD BRIDGE

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Chelsea FC // by Roberrcik -- Zwycięstwo nad Rangersami!
« Odpowiedź #42 dnia: Kwiecień 29, 2011, 21:54:01 »
Grupa wcale nie taka łatwa jak się mogło co poniektórym wydawać. W każdym meczu wymęczone punkty.

Offline marcin1111151

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Sie 2010
  • location: Wejherowo
  • Wiadomości: 397
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.08.2010r.
  • Hala Madrid!
Odp: Chelsea FC // by Roberrcik -- Zwycięstwo nad Rangersami!
« Odpowiedź #43 dnia: Kwiecień 30, 2011, 08:39:43 »
Aaa... Drogba. Nie mam nic więcej do dodania oprócz życzenia Ci powodzenia z Tottenham'em ;D
" border="0

Offline Szumal

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 131
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.10.2010r.
Odp: Chelsea FC // by Roberrcik -- Zwycięstwo nad Rangersami!
« Odpowiedź #44 dnia: Kwiecień 30, 2011, 08:44:30 »
Sevilla jak i Rangers to nie są chłopcy do bicia było jasnym że bez walki się nie poddadzą cieszy fakt że jednak udało Ci się wygrać :)
98% młodzieży słucha hip-hopu, techno. Jeśli należysz do 2%, którzy słuchają innej muzyki wstaw to do podpisu
Dumny członek 2% części populacji:)


Moja kariera Palermo!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Roberrcik

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 30
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.06.2010r.
Odp: Chelsea FC // by Roberrcik -- Zwycięstwo nad Rangersami!
« Odpowiedź #45 dnia: Kwiecień 30, 2011, 09:53:21 »
7 kolejka

DRAMATYCZNA KOŃCÓWKA, ANELKA DAJE 3 PUNKTY!

CHELSEA 1:0 TOTTENHAM HOTSPUR
15' D.Drogba
19' J.Terry
85' D.Drogba (karny)
90+' N.Anelka


Derby Londynu to zawsze dodatkowa porcja emocji. Jednak to, co działo się na Stamford Bridge ciężko opisać. Walka do samego końca, Drogba, który w końcówce meczu nie wykorzystuje rzutu karnego no i oczywiście trafienie Nicolasa Anelki w doliczonym czasie gry, które po prostu wprawiło w dziki szał kibiców Chelsea, a w szalony smutek fanatyków Spurs. Nasuwające się pytania to na pewno: Co się dzieje z Didierem Drogbą? Czyżby gol zdobyty w meczu z Rangersami nie zakończył jego niemocy? Czy do składu powróci Nicolas Anelka, który uratował dziś Chelsea zwycięstwo i 3 punkty? Ile będzie pauzował Kalou, który został sfaulowany przez Dawsona? Ten mecz był naprawdę pełen emocji, lecz najważniejsze jest to, że to podopieczni Carlo Ancelotti'ego odnieśli kolejne zwycięstwo w lidze!

SKŁADY:


GOL ANELKI:


STATYSTYKI:


OCENY:


KONTUZJA KALOU:


WYWIAD Z CARLO ANCELOTTIM:
: Kolejne wymęczone zwycięstwo. Najpierw Sevilla, potem chwilowy wzlot formy w meczu z Blackpool, następnie słaby mecz z Rangersami i teraz z Tottenhamem!

CA: Liczy się zwycięstwo, mecz trwa 90 minut plus tyle ile doliczy sędzia i w tym czasie drużyny nie mogą stracić bramki. To, że zdobyliśmy późną bramkę nie znaczy, że graliśmy słabo. Powtarzam, dla mnie liczą się trzy punkty i to, że wciąż jesteśmy na pierwszej pozycji w tabeli Premier League.

: A co z kontuzją Salomona Kalou?

CA: Nic poważnego, jest to niemalże identyczna kontuzja, z jaką zmagał się Fernando Torres. Leczenie potrwa tydzień, więc zapewniam, że nie zobaczymy go w meczu ze Stoke City w FA Cup. Na razie myślę nad tym, kto go powinien zastąpić.

NASTĘPNY MECZ (vs Stoke City):      ROZGRYWKI: FA CUP    MIEJSCE: BRITANNIA STADIUM
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 30, 2011, 09:58:07 wysłana przez Roberrcik »

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Chelsea FC // by Roberrcik -- Dramatyczna końcówka, Chelsea wygrywa ze Spurs!
« Odpowiedź #46 dnia: Kwiecień 30, 2011, 11:31:00 »
No jak narazie świetnie idzie, w lidze bez porażki oby tak dalej! Dobrze, że Anelka strzelił tego gola w końcu zwycięstwo w chyba najważniejszych derbach dla kibiców Chelsea. (mówię o tych angielskich kibicach, oczywiście)

PS. Może dzisiaj chłopaki też z Tottenhamem wygrają. :D

Offline Roberrcik

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 30
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.06.2010r.
Odp: Chelsea FC // by Roberrcik -- Dramatyczna końcówka, Chelsea wygrywa ze Spurs!
« Odpowiedź #47 dnia: Kwiecień 30, 2011, 12:19:49 »
No mam nadzieję, że Chelsea dziś wygra z Tottenhamem i oczywiście w lepszym stylu niż ja :D

Offline rudek9

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Chorzów
  • Wiadomości: 442
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 26.11.2009r.
  • Subuj mój kanał!
    • Status GG
    • YT CHANNEL
  • Gram w: PES 06, FIFA 2001, FIFA08
Odp: Chelsea FC // by Roberrcik -- Dramatyczna końcówka, Chelsea wygrywa ze Spurs!
« Odpowiedź #48 dnia: Kwiecień 30, 2011, 13:01:25 »
I powodzenia ze Stoke :)

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Odp: Chelsea FC // by Roberrcik -- Dramatyczna końcówka, Chelsea wygrywa ze Spurs!
« Odpowiedź #49 dnia: Kwiecień 30, 2011, 13:32:12 »
noo widzę że DJ Drogba zafundował hardkora w końcówce

Offline Roberrcik

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 30
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.06.2010r.
Odp: Chelsea FC // by Roberrcik -- Dramatyczna końcówka, Chelsea wygrywa ze Spurs!
« Odpowiedź #50 dnia: Kwiecień 30, 2011, 15:18:05 »
1 runda

PÓŹNY GOL TORRESA DAJE AWANS!

STOKE CITY 1:2 CHELSEA
40' D.Drogba
72' M.Sidibe
88' F.Torres


Fani Chelsea już chyba przyzwyczaili się do bramek strzelonych przez swoich ulubieńców w końcowych minutach spotkania. Podobnie było na Britannia Stadium, na którym Stoke City podejmował The Blues w ramach 1 rundy Pucharu Anglii. Podopieczni Carlo Ancelottiego objęli prowadzenie w 40 minucie po bramce Didiera Drogby. Ramires dośrodkował piłkę do reprezentanta Wybrzeża Kości Słoniowej, a ten technicznym strzałem z powietrza pokonał Begovica.
W 72 minucie gola zdobyli gospodarze. Jeden z zawodników uderzył na bramkę Petra Cecha, goalkeeper Chelsea odbił strzał, jednak wprost pod nogi Sidibe, a gracz Stoke City nie zmarnował okazji i wyrównał wynik meczu.
Na odpowiedź Chelsea musieliśmy czekać do 88 minuty spotkania. Yossi Benayoun krótko podał do Fernando Torresa, a El Nino kapitalnym strzałem dał awans drużynie ze Stamford Bridge! 1:2!

SKŁADY:


GOL DROGBY:


GOL SIDIBE:


GOL TORRESA:


STATYSTYKI:


OCENY:


* W następnej rundzie Chelsea zagra z ekipą Milwall, która sensacyjnie po rzutach karnych wyeliminowała Aston Villę.

WYWIAD Z CARLO ANCELOTTIM:
: Fani już chyba przyzwyczaili się do późnych bramek Chelsea. Co jest tego przyczyną?

CA: No cóż, po prostu tak się wszystko złożyło, że w ostatnich meczach zdobywaliśmy późno gole, lecz jestem przekonany, że zasłużenie wygrywaliśmy. Nawet lepiej dla nas, że późno zdobywamy bramki, rywale nie mają czasu na odpowiedź no i wiadomo, to jest puchar, nie chcieliśmy dogrywki, która dodatkowo zmęczyłaby naszych piłkarzy.


NASTĘPNY MECZ (vs Aston Villa:      ROZGRYWKI: PREMIER LEAGUE    MIEJSCE: STAMFORD BRIDGE
« Ostatnia zmiana: Maj 01, 2011, 22:47:26 wysłana przez Roberrcik »

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Chelsea FC // by Roberrcik -- Późny gol Torresa daje awans do kolejnej rundy!
« Odpowiedź #51 dnia: Kwiecień 30, 2011, 15:25:37 »
Niszczysz każdego ;) Anelka-Torres strzelają ważne gole. Ciekawe kiedy ktoś Cię zatrzyma.

Offline Maczeta

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 40
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.04.2011r.
Odp: Chelsea FC // by Roberrcik -- Późny gol Torresa daje awans do kolejnej rundy!
« Odpowiedź #52 dnia: Kwiecień 30, 2011, 16:04:43 »
Torres co bramka !.

Szkoda ze nagranej nie masz
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
QPR by Maczeta

Offline Roberrcik

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 30
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.06.2010r.
Odp: Chelsea FC // by Roberrcik -- Późny gol Torresa daje awans do kolejnej rundy!
« Odpowiedź #53 dnia: Kwiecień 30, 2011, 16:45:49 »
8 kolejka

DOMINACJA CHELSEA, GOLE TORRESA DAJĄ 3 PUNKTY!

CHELSEA 2:0 ASTON VILLA
41' F.Torres
88' F.Torres

Fernando Torres niewątpliwie jest w świetnej formie. Hiszpański mistrz świata z 2010 roku swoimi dwiema bramkami zafundował zwycięstwo podopiecznym Carlo Ancelottiego. Pierwsza bramka padła pod koniec pierwszej części gry, w 41 minucie. Salomon Kalou zagrał piłkę do Torresa, a Nando mimo dwóch rywali blisko siebie oddał strzał w długi róg bramki i pokonał Friedela.
Gol nr 2 padł w tradycyjnym jak dla Chelsea momencie - końcówka spotkania. Torres mocno uderzył z prawej strony pola karnego i po raz drugi kapitulował Friedel. 2:0!

SKŁADY:


GOLE TORRESA:


STATYSTYKI:


OCENY:


WYWIAD Z CARLO ANCELOTTIM:
: Piękny mecz Chelsea, drużyna The Blues zasłużenie zdobyła trzy punkty!

CA: Jestem z tego powodu bardzo szczęśliwy, byliśmy zdecydowanie lepsi, Aston Villa wyglądała na bardzo osłabioną po ostatnim pucharowym meczu z Milwall, który przegrali po rzutach karnych. Widać było to ich zmęczenie, a dowodem tego jest ilość strzałów celnych na naszą bramkę - zero. Za dzisiejsze spotkanie trzeba pochwalić całą drużynę, wszyscy grali bardzo dobrze i było widać, że wszyscy są w dobrej formie.

NASTĘPNY MECZ (vs Blackburn Rovers):      ROZGRYWKI: PREMIER LEAGUE    MIEJSCE: EWOOD PARK


Offline rudek9

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Chorzów
  • Wiadomości: 442
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 26.11.2009r.
  • Subuj mój kanał!
    • Status GG
    • YT CHANNEL
  • Gram w: PES 06, FIFA 2001, FIFA08
Odp: Chelsea FC // by Roberrcik -- Aston Villa pokonana, 2 bramki Torresa!
« Odpowiedź #54 dnia: Kwiecień 30, 2011, 17:14:40 »
Hehe Torres strzela o wiele lepiej niż w Realu :D

Offline PortoFan

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 227
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.04.2011r.
Odp: Chelsea FC // by Roberrcik -- Aston Villa pokonana, 2 bramki Torresa!
« Odpowiedź #55 dnia: Kwiecień 30, 2011, 17:20:15 »
heh gdyby Torres strzelał tak w realu jak u Ciebie to Chelsea mistrzem by było.
" border="0

Offline Roberrcik

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 30
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.06.2010r.
Odp: Chelsea FC // by Roberrcik -- Aston Villa pokonana, 2 bramki Torresa!
« Odpowiedź #56 dnia: Kwiecień 30, 2011, 21:39:02 »
9 kolejka

FRANCUSKI DUET ZAPEWNIA WYGRANĄ!

CHELSEA 2:0 BLACKBURN ROVERS
68' N.Anelka
81' F.Malouda


Kibice zgromadzeni na Stamford Bridge na pewno nie ujrzeli sensacji. Londyńska Chelsea pewnie pokonała Blackburn Rovers i wciąż znajduje się na pierwszej pozycji w tabeli angielskiej Premier League. Pierwsza bramka padła po ponad godzinie gry. Ramires dośrodkował piłkę w pole karne, dopadł do niej Malouda i uderzył ze szczupaka, lecz futbolówkę odbił Paul Robinson. Czekał na nią jednak Nicolas Anelka i Francuz z bliskiej odległości dał prowadzenie The Blues.
Druga bramka padła w 81 minucie. Florent Malouda będąc przed polem karnym zdecydował się na strzał i była to jak najbardziej trafiona decyzja, gdyż reprezentant Francji podwyższył na 2:0!

SKŁADY:


GOL ANELKI:


GOL MALOUDY:


STATYSTYKI:


OCENY:


TABELA LIGOWA:


WYWIAD Z CARLO ANCELOTTIM:
: Chelsea jest w fantastycznej formie. Od sierpniowego remisu z Newcastle gracze The Blues ciągle wygrywają!

CA: Zawdzięczamy to przede wszystkim dobrej i ciężkiej pracy na treningach, wszyscy zawodnicy są w dobrej formie no i najważniejsze jest to, że wygrywamy. Jestem bardzo zadowolony z postawy mojej drużyny w ostatnich spotkaniach i mam nadzieję, że utrzymają oni tę formę na następne mecze.

: Kolejny uraz odniósł Salomon Kalou, musiał wcześniej opuścić plac gry, czy to coś poważnego?

CA: Salomonowi odnowiła się poprzednia kontuzja, lecz jestem pewien że zagra w następnym spotkaniu z Wigan, to nic poważnego.

NASTĘPNY MECZ (vs Wigan Athletic):      ROZGRYWKI: PREMIER LEAGUE    MIEJSCE: STAMFORD BRIDGE
« Ostatnia zmiana: Maj 01, 2011, 16:18:54 wysłana przez Roberrcik »

Offline Marcin14

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 988
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.11.2009r.
Odp: Chelsea FC // by Roberrcik -- Aston Villa pokonana, 2 bramki Torresa!
« Odpowiedź #57 dnia: Kwiecień 30, 2011, 21:41:39 »
kolejna wygrana mam nadzieję że ta tabela się utrzyma do końca sezonu Manchester 8 i po za pucharami :) tak samo Liverpool szkoda mi Kogutów ale mam nadzieję że jeszcze obudzą i będą walczyć chociaż o LE

zapraszam do mnie

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Chelsea FC // by Roberrcik -- Blackburn również przegrywa!
« Odpowiedź #58 dnia: Kwiecień 30, 2011, 22:37:42 »
No pięknie narazie Ci idzie. Bez porażki, oby tak dalej! Kiedyś musi ta przegrana nadejść, ale trzymaj się jak najdłużej. Szkoda, że Torres nie strzela normalnie tak jak u Ciebie.

Offline rudek9

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Chorzów
  • Wiadomości: 442
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 26.11.2009r.
  • Subuj mój kanał!
    • Status GG
    • YT CHANNEL
  • Gram w: PES 06, FIFA 2001, FIFA08
Odp: Chelsea FC // by Roberrcik -- Blackburn również przegrywa!
« Odpowiedź #59 dnia: Maj 01, 2011, 12:21:54 »
Dobrze ci idzie ;) Bilans 7-2-0 jest dobry ;)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Chelsea FC // by Roberrcik -- Blackburn również przegrywa!
« Odpowiedź #59 dnia: Maj 01, 2011, 12:21:54 »