Autor Wątek: Odp: Chelsea FC // by Roberrcik -- Cenne zwycięstwo nad Bayernem!  (Przeczytany 25186 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Maczeta

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 40
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.04.2011r.
Odp: Chelsea FC // by Roberrcik -- Blackburn również przegrywa!
« Odpowiedź #60 dnia: Maj 01, 2011, 12:24:46 »
pokazesz klasyfikacje strzelcow ?

Tabela jak najbardziej sie uklada dobrze dla ciebie.
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
QPR by Maczeta

Offline Roberrcik

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 30
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.06.2010r.
Odp: Chelsea FC // by Roberrcik -- Blackburn również przegrywa!
« Odpowiedź #61 dnia: Maj 01, 2011, 16:38:37 »
10 kolejka

RAMIRES SZALEJE, WIGAN POKONANE!

CHELSEA 3:1 WIGAN ATHLETIC
32' M.Essien
39' Ramires
41' S.Kalou
45' M.Essien
45' T.Cleverley
83' F.Malouda


Podopieczni Carlo Ancelottiego niewątpliwie są w świetnej formie. Po meczu z Wigan Athletic na wyróżnienie zasługuje postawa Ramiresa - Brazylijczyk zaliczył dwie asysty, a także wpisał się na listę strzelców. Pierwsza bramka padła w 32 minucie. Ramires dośrodkował piłkę w pole karne, najwyżej wyskoczył Michael Essien i Ghańczyk dał prowadzenie ekipie The Blues.
Ten, który asystował przy pierwszym golu podwyższył na 2:0. Na pozycji sam na sam z bramkarzem znalazł się Fernando Torres, strzał Hiszpana wybronił goalkeeper, jednak przy dobitce Ramiresa nie miał nic do powiedzenia.
W 41 minucie pod dośrodkowaniu Ramiresa piłkę wślizgiem do bramki wbił Salomon Kalou.
Tuż przed przerwą sędzia podyktował rzut wolny dla Wigan po faulu Essiena. Stały fragment gry na bramkę zamienił Thomas Cleverley, lecz bramka ta okazała się jedynie honorową. 3:1!

SKŁADY:


GOL ESSIENA:


GOL RAMIRESA:


GOL KALOU:


GOL CLEVERLEY'A:


STATYSTYKI:


OCENY:


TABELA STRZELCÓW PO 10 KOLEJKACH:


WYWIAD Z CARLO ANCELOTTIM:
: Kolejne wspaniałe zwycięstwo i fantastyczny mecz Ramiresa!

CA: Cieszę się ze zdobytych trzech punktów, Ramiresa naprawdę trzeba pochwalić, zaliczył solidny występ. Nie zapominajmy jednak, że gra cała drużyna, a Chelsea w spotkaniu z Wigan zagrała świetnie. Mogliśmy strzelić nawet więcej bramek, ale brakowało nam skuteczności i szczęścia. Jestem zadowolony z tych 3 punktów, teraz przed nami FC Basel, a później niezwykle ciężki mecz z Liverpoolem. Musimy się skoncentrować i dalej ciężko pracować na treningach.


NASTĘPNY MECZ (vs FC Basel):      ROZGRYWKI: CHAMPIONS LEAGUE    MIEJSCE: STAMFORD BRIDGE
« Ostatnia zmiana: Maj 01, 2011, 16:45:08 wysłana przez Roberrcik »

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Chelsea FC // by Roberrcik -- Wigan pokonane!
« Odpowiedź #62 dnia: Maj 01, 2011, 18:28:53 »
Ramires to dość dziwny piłkarz, przynajmniej u mnie. Jak ma swój mecz to wychodzi mu wszystko, ale jeśli nie to jest totalnie niewidoczny i nie ma z niego żadnego pożytku.
Torres narazie idzie po koronę króla strzelców, szkoda, że u mnie tak nie szaleje ale ja mam za to kapitalnego Drogbę :D

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Chelsea FC // by Roberrcik -- Wigan pokonane!
« Odpowiedź #63 dnia: Maj 01, 2011, 18:57:07 »
No Jestescie w gazie wygrywacie z każdym po kolei, jak leci.

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Chelsea FC // by Roberrcik -- Wigan pokonane!
« Odpowiedź #64 dnia: Maj 01, 2011, 19:17:06 »
bardzo ofensywne ustawienie, w Premier League raczej by nie wypaliło ale w PES styknie :D
Gratuluje zwycięstwa, dosyć nawet łatwego.

Offline Roberrcik

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 30
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.06.2010r.
Odp: Chelsea FC // by Roberrcik -- Wigan pokonane!
« Odpowiedź #65 dnia: Maj 01, 2011, 19:17:11 »
3 kolejka

FC BASEL POKONANE, CZAS NA LIVERPOOL!

CHELSEA 3:0 FC BASEL
13' D.Drogba (karny)
77' F.Malouda
84' Ramires


W 3 kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów londyńska Chelsea bez problemów pokonała FC Basel 3:0. Najlepszym zawodnikiem na boisku był zdecydowanie Salomon Kalou, był niezwykle aktywny i dwa razy asystował. Drobnej kontuzji dostał Michael Essien i na obecną chwilę nie jest wiadome to, czy zagra w następnym meczu The Blues z Liverpoolem.
Pierwsza bramka padła w 13 minucie meczu. Na pozycję sam na sam wychodził Michael Essien i został brutalnie sfaulowany przez rywala. Sędzia podyktował rzut karny, ale obrońca FC Basel nie otrzymał nawet żółtej kartki. Pomocnik reprezentacji Ghany musiał opuścić boisko z powodu urazu. Do piłki podszedł Didier Drogba i nie pomylił się tak jak w meczu z Tottenhamem i dał The Blues prowadzenie.
Drugi gol padł dopiero w 77 minucie. Salomon Kalou zagrał do Florenta Maloudy a ten umieścił piłkę pod poprzeczką bramki FC Basel.
Wynik ustalił Ramires, który w sytuacji sam na sam z bramkarzem pewnie uderzył w długi róg bramki. 3:0!

GOL DROGBY:


GOL MALOUDY:


GOL RAMIRESA:


STATYSTYKI:


OCENY:


WYWIAD Z CARLO ANCELOTTIM:
: Zwycięstwo Chelsea nad FC Basel, to był chyba łatwy mecz dla zawodników The Blues.

CA: Cóż, co tu dużo mówić, jestem bardzo zadowolony ze zwycięstwa, w Lidze Mistrzów idzie nam świetnie, nie odnieśliśmy jeszcze porażki.

: Łupem Chelsea pada drużyna za drużyną. Teraz jednak czas zmierzyć się z Liverpoolem.

CA: Jestem przekonany, że będzie to ciężkie spotkanie, jednak jesteśmy w świetnej formie. Liverpool to bardzo silna drużyna i nie będzie tak łatwo jak w ostatnich meczach. Wierzę jednak w końcowe zwycięstwo.

WYWIADU UDZIELIŁ RÓWNIEŻ FERNANDO TORRES:
: Fernando, dla Ciebie będzie to pierwszy mecz przeciwko byłym kolegom z Liverpoolu. Jakie są Twoje odczucia przed tym meczem?

FT: Miło będzie zobaczyć moich byłych kumpli, jednak teraz gram w Chelsea i będę walczył o zwycięstwo mojej drużyny. Mam nadzieję, że uda mi się nawet zdobyć bramkę, choć na pewno nie będzie to łatwe zadanie.

: Publiczność na pewno miło Cię nie przywita.

FT: To jest ich sprawa. Ja przechodząc do Chelsea dokonałem wyboru, który pomógł mojej karierze. Chcę tu walczyć o najwyższe cele, a Liverpool nie był w stanie mi tego zagwarantować. Rozumiem, że kibice mnie za to nienawidzą, no ale taka jest piłka nożna. Muszę się rozwijać.

NASTĘPNY MECZ (vs Liverpool):      ROZGRYWKI: PREMIER LEAGUE    MIEJSCE: STAMFORD BRIDGE


* Z góry przepraszam, zagapiłem się i zapomniałem zrobić screena składów :P
« Ostatnia zmiana: Maj 02, 2011, 12:34:30 wysłana przez Roberrcik »

Offline Maczeta

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 40
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.04.2011r.
Brawo Basel pokonane z latwoscia . A live moze sprawic duzo problemow ale z taka dyspozycja sobie poradzisz
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
QPR by Maczeta

Offline Roberrcik

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 30
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.06.2010r.
11 kolejka

DROGBA DAJE CHELSEA 3 PUNKTY!

CHELSEA 2:0 LIVERPOOL
72' D.Drogba (karny)
74' D.Drogba


Ten mecz oglądało na pewno wielu piłkarskich fanatyków na świecie. W meczu na Stamford Bridge Chelsea dzięki dwóm bramkom Didiera Drogby pokonała Liverpool.
Pierwsza połowa to całkowita dominacja The Reds, choć pod jej koniec do głosu doszli podopieczni Carlo Ancelottiego. Ostatecznie jednak obie drużyny na przerwę schodziły z bezbramkowym remisem.
W drugiej odsłonie role się zmieniły. Liverpool nie istniał, Chelsea atakowała. W 72 minucie w pole karne Liverpoolu wbiegł Didier Drogba i został sfaulowany. Sędzia bez wahania wskazał na "wapno". Do wykonania jedenastki podszedł sam poszkodowany i strzelił swojego pierwszego gola.
Dwie minuty później po dośrodkowaniu Bosingwy Didier ustalił wynik spotkania. 2:0!

SKŁADY:


GOLE DROGBY:


*Jeszcze raz najmocniej przepraszam, jestem jakiś roztargniony dzisiaj, zapomniałem zrobić screena ocen i statystyk... to już się nie powtórzy.

WYWIAD Z CARLO ANCELOTTIM:
: Kapitalne zwycięstwo, o swoim geniuszu dał znać Didier Drogba, dwie bramki napastnika Chelsea!

CA: Didier to wspaniały zawodnik, ale trzeba pochwalić również całą drużynę, wszyscy spisali się na medal. Bardzo ważne zwycięstwo, teraz możemy odpocząć, gdyż zmierzymy się z Millwall w FA Cup. Zastosuję rotację, dam odpocząć niektórym zawodnikom. Odpoczynek jest dla nich jak najbardziej zasłużony.

: Mówi się teraz o słabszej dyspozycji Torresa. Co się stało z Fernando?

CA: Fernando to świetny napastnik, czy jest w słabszej formie? Może troszeczkę, lecz wciąż jest bardzo groźnym napastnikiem, zapewniam Was, że El Nino zacznie znowu trafiać.


NASTĘPNY MECZ (vs Millwall):      ROZGRYWKI: FA CUP   MIEJSCE: STAMFORD BRIDGE
« Ostatnia zmiana: Maj 02, 2011, 10:19:09 wysłana przez Roberrcik »

Offline Maczeta

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 40
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.04.2011r.
Odp: Chelsea FC // by Roberrcik -- Liverpool nie dał rady!
« Odpowiedź #68 dnia: Maj 01, 2011, 20:02:14 »
drogba nie dał liverpoolovi szans brawo :))
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
QPR by Maczeta

Offline PortoFan

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 227
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.04.2011r.
Odp: Chelsea FC // by Roberrcik -- Liverpool nie dał rady!
« Odpowiedź #69 dnia: Maj 01, 2011, 20:03:19 »
heh, 2 gole szybko zdobyte, tak mało czasu wystarczy do wygranej
" border="0

Offline Roberrcik

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 30
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.06.2010r.
Odp: Chelsea FC // by Roberrcik -- Liverpool nie dał rady!
« Odpowiedź #70 dnia: Maj 01, 2011, 22:45:31 »
2 runda

DRAMAT NA STAMFORD BRIDGE, MILLWALL WYGRYWA PO KARNYCH!

CHELSEA 0:0 MILLWALL (2-4 PO RZUTACH KARNYCH)


Takiego obrotu sprawy się chyba nikt nie spodziewał. Zespół z Championship, Millwall FC po rzutach karnych pokonał londyńską Chelsea i wyeliminował ją z FA Cup. Podopieczni Carlo Ancelottiego na pewno są rozczarowani, zwłaszcza, że cały mecz przeważali i nie dopuszczali graczy z Championship do głosu. Łącznie The Blues oddali aż 32 strzały na bramkę rywala, lecz żaden z nich nie wpadł do siatki. Zespół z Londynu grał w zmienionym składzie, brakowało Johna Terry'ego, Davida Luiza, Essiena, Ramiresa i Kalou. Dodatkowo podczas spotkania z Millwall kontuzji odnieśli dwaj napastnicy Chelsea - Fernando Torres i Didier Drogba. Mimo kontuzji Chelsea była o wiele lepszą drużyną, nie udało się jednak wygrać. Koniec marzeń o FA Cup.

SKŁADY:


STATYSTYKI:


OCENY:


KONTUZJE:


WYWIAD Z CARLO ANCELOTTIM:
: Co za rozczarowująca porażka! Millwall gra dalej!

CA: Jestem zawiedziony, los pokazał jak piłka nożna potrafi być niesprawiedliwa. Oddaliśmy tyle strzałów na bramkę i mieliśmy masę sytuacji podbramkowych, jednak nic z tego. No cóż, to nie była Liga Mistrzów, odpadnięcie z FA Cup nie jest czymś straszliwym, teraz musimy się skupić na Premier League i Champions League.

: Zespół Chelsea osłabiły kontuzje Torresa i Drogby. Czy są one poważne?

CA: Fernando nie zagra przez tydzień, natomiast Didier będzie pauzował przez tydzień, to trochę ciężka dla nas sytuacja. Jeszcze będę musiał się poważnie zastanowić jak będzie wyglądał nasz atak w najbliższym meczu.


NASTĘPNY MECZ (vs Birmingham City):      ROZGRYWKI: PREMIER LEAGUE    MIEJSCE: STAMFORD BRIDGE
« Ostatnia zmiana: Maj 01, 2011, 22:48:01 wysłana przez Roberrcik »

Offline Maczeta

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 40
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.04.2011r.
Odp: Chelsea FC // by Roberrcik -- Millwall wygrywa po karnych!
« Odpowiedź #71 dnia: Maj 01, 2011, 22:50:51 »
ale przewaga , potrenuj skutecznosc bo cos słabo z bramkami przy tylu strzalach , chodzi mi tylko o en mecz

no i kontuzje troche psuja nastroje
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
QPR by Maczeta

Offline Roberrcik

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 30
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.06.2010r.
Odp: Chelsea FC // by Roberrcik -- Millwall wygrywa po karnych!
« Odpowiedź #72 dnia: Maj 02, 2011, 10:27:20 »
12 kolejka

BIRMINGHAM POKONANE!

BIRMINGHAM CITY 1:3 CHELSEA
4' D.Bentley
45+' F.Torres
47' F.Malouda
67' C.Gardner (samobój)


Londyńska Chelsea na pewno jest coś winna fanom po odpadnięciu z FA Cup po rzutach karnych z Millwall. Zawodnicy z Londynu bramkę stracili już w 4 minucie spotkania i część osób na pewno szybko straciła wiarę w umiejętności graczy. Rzut wolny na bramkę zamienił David Bentley.
Na gola dającego remis musieliśmy czekać do końcówki pierwszej połowy. Wtedy to błąd popełnił jeden z obrońców Birmingham City i piłkę odebrał Torres. Hiszpański snajper popędził na bramkę rywala i celnym strzałem dał Chelsea bramkę na 1:1.
Gol na 1:2 padł tuż po przerwie. Ramires popisał się świetnym, płaskim dośrodkowaniem, a bramkę zdobył nieupilnowany Florent Malouda.
W 67 minucie Essien okazał się szybszy niż defensorzy drużyny gospodarzy i wyszedł na pozycję sam na sam. Rozpaczliwie próbował wślizgiem interweniować Craig Gardner, lecz zrobił to na tyle niefortunnie, że pokonał własnego bramkarza. 1:3!

SKŁADY:


GOL BENTLEY'A:


GOL TORRESA:


GOL MALOUDY:


GOL SAMOBÓJCZY GARDNERA:


STATYSTYKI:


OCENY:


TABELA PO 12 KOLEJKACH:


: Zespół chyba odpowiedział na tę porażkę z Millwall w FA Cup. Jakie są pańskie odczucia po tym spotkaniu?

CA: Z pewnością jestem bardzo szczęśliwy z powodu zwycięstwa. Pierwsza połowa była dla nas bardzo słaba, ale na szczęście bramkę zdobył Fernando. Atmosfera w drużynie jest świetna, nie jest tragedią nasze odpadnięcie z FA Cup. Teraz musimy skupić się na meczu z FC Basel.


NASTĘPNY MECZ: (vs FC Basel)      ROZGRYWKI: CHAMPIONS LEAGUE   MIEJSCE: ST.JAKOB PARK

Offline Maczeta

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 40
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.04.2011r.
Odp: Chelsea FC // by Roberrcik -- Birmingham pokonane!
« Odpowiedź #73 dnia: Maj 02, 2011, 11:17:42 »
Ale idziesz !
JAk nie stracisz formy to mistrza masz na 100%
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
QPR by Maczeta

Offline Etirek

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.03.2011r.
Odp: Chelsea FC // by Roberrcik -- Birmingham pokonane!
« Odpowiedź #74 dnia: Maj 02, 2011, 11:20:20 »
Bardzo dobra kariera, wszystko ładnie przejrzyste. No widze, że mam y nowego mistrza Anglii. Bede tu zagladac, zapraszam do mojej kariery.

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Chelsea FC // by Roberrcik -- Birmingham pokonane!
« Odpowiedź #75 dnia: Maj 02, 2011, 12:01:04 »
No mecz pucharowy z Millwall , pomściliście meczem na St. Andrews.  W lidze idziecie jak burza. Szkoda, że Drogba na ławie, bo jest lepszy niż  ten Iberyjczyk.

Offline Roberrcik

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 30
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.06.2010r.
Odp: Chelsea FC // by Roberrcik -- Birmingham pokonane!
« Odpowiedź #76 dnia: Maj 02, 2011, 12:34:46 »
4 kolejka

CHELSEA ZAPEWNIA SOBIE AWANS DO 1/8 FINAŁU LM!

FC BASEL 2:3 CHELSEA
9' F.Torres
37' F.Almerares
41' Ramires
87' Cabral
90' F.Torres


Londyńska Chelsea po niezwykle emocjonującym meczu na St.Jakob Park pokonała FC Basel 2:3. Podopieczni Carlo Ancelottiego na prowadzenie wyszli już w 9 minucie. Nicolas Anelka zagrał piłkę do wybiegającego Fernando Torresa, a El Nino z zimną krwią wykorzystał sytuację.
W 37 minucie ku zdziwieniu wielu osób padła bramka dla FC Basel. Po dośrodkowaniu piłki z rzutu rożnego futbolówkę do bramki głową skierował Almerares.
Radość FC Basel nie trwała jednak długo, gdyż cztery minuty później Ramires płaskim strzałem pokonał goalkeepera drużyny gospodarzy.
W drugiej połowie mecz był bardziej spokojny, jednak gdy w 87 minucie bramkę zdobył Cabral publiczność zgromadzona na St.Jakob Park znowu odżyła. Jednak podobnie jak przy bramce Almeraresa, radość nie trwała długo, gdyż w 90 minucie zwycięstwo Chelsea dał Fernando Torres i tym samym The Blues zapewnili sobie awans do rundy pucharowej Champions League.

SKŁADY:


GOLE TORRESA:


GOL ALMERARESA:


GOL RAMIRESA:


GOL CABRALA:


STATYSTYKI:


OCENY:


TABELA LM PO 4 KOLEJKACH:


WYWIAD Z CARLO ANCELOTTIM:
: Nerwowa końcówka, ale zwycięstwo Chelsea i tym samym The Blues mają zapewniony awans do kolejnej rundy Ligi Mistrzów.

CA: Wszyscy w drużynie niezwykle cieszymy się z powodu naszego awansu, jednak celujemy w pierwsze miejsce i chcemy wygrać pozostałe mecze z Sevillą i Glasgow Rangers. Teraz jednak wracamy do Premier League, gdzie czeka na nas Stoke City, a następnie dwa ciężkie pojedynki z Manchesterem City i United. To dobrze, że już zapewniliśmy sobie awans dalej, gdyż nie będziemy musieli przywiązywać dużej wagi do pozostałych meczów Ligi Mistrzów w fazie grupowej.

NASTĘPNY MECZ (vs Stoke City):      ROZGRYWKI: PREMIER LEAGUE    MIEJSCE: STAMFORD BRIDGE

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Chelsea FC // by Roberrcik -- Chelsea zapewnia sobie awans do 1/8 LM!
« Odpowiedź #77 dnia: Maj 02, 2011, 12:46:41 »
No ładny mecz musiałbyć. Dobrze, że po wyrównaniu w 87 minucie nie podłamałeś się i zdołałeś wyjść na prowadzenie i tym samym zapewnić awans. Mecz, patrząc na statystyki, musiałbyć bardzo wyrównany i świetnie, że udało Ci się wygrać ten pojedynek.

Offline Szumal

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 131
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.10.2010r.
Odp: Chelsea FC // by Roberrcik -- Chelsea zapewnia sobie awans do 1/8 LM!
« Odpowiedź #78 dnia: Maj 02, 2011, 12:50:26 »
Wyrównany mecz dużo akcji i dużo goli miło pewnie się oglądało kibicom obu klubów. Ciekawy jestem na kogo wpadniesz w 1/8 LM
98% młodzieży słucha hip-hopu, techno. Jeśli należysz do 2%, którzy słuchają innej muzyki wstaw to do podpisu
Dumny członek 2% części populacji:)


Moja kariera Palermo!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Roberrcik

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 30
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.06.2010r.
Odp: Chelsea FC // by Roberrcik -- Chelsea zapewnia sobie awans do 1/8 LM!
« Odpowiedź #79 dnia: Maj 02, 2011, 14:07:45 »
13 kolejka

SKROMNIE, ALE ZWYCIĘSKO!

CHELSEA 1:0 STOKE CITY
15' D.Drogba


Na Stamford Bridge wiele bramek nie padło. Londyńska Chelsea skromnie pokonała Stoke City 1:0 po bramce Didiera Drogby. Gol padł w 15 minucie spotkania. Z rzutu rożnego Ramires dośrodkował piłkę wprost na głowę Didiera Drogby, a ten mimo towarzystwa obrońcy drużyny rywali mocnym strzałem pokonał Sorensena. W dalszej części spotkania Chelsea spokojnie kontrolowała spotkanie i szukała swojej drugiej bramki. Ta jednak nie padła i mecz zakończył się wynikiem 1:0!

SKŁADY:


GOL DROGBY:


STATYSTYKI:


OCENY:


WYWIAD Z CARLO ANCELOTTIM:
: Skromne zwycięstwo, lecz najważniejsze 3 punkty!

CA: Tak, zwycięstwo jest najważniejsze, nie graliśmy źle, wynik 1:0 nie odzwierciedla naszej dominacji na boisku. Podobało mi się porozumienie w tym meczu między Drogbą a Torresem, mam nadzieję, że ta para dalej będzie świetnie współpracować. Warto też wspomnieć o Kalou, który bardzo często wyprowadzał ataki drużyny. Ogólnie jestem zadowolony z całej drużyny.

NASTĘPNY MECZ (vs Man City):      ROZGRYWKI: PREMIER LEAGUE    MIEJSCE: CITY OF MANCHESTER STADIUM
« Ostatnia zmiana: Maj 02, 2011, 18:01:08 wysłana przez Roberrcik »

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Chelsea FC // by Roberrcik -- Chelsea zapewnia sobie awans do 1/8 LM!
« Odpowiedź #79 dnia: Maj 02, 2011, 14:07:45 »