Autor Wątek: AS Roma by Amneschia | Kolejna porażka Romy, Viola lepsza !  (Przeczytany 114520 razy)

0 użytkowników i 14 Gości przegląda ten wątek.

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Odp: AS Roma by Amneschia | Znamy nazwisko nowego menadżera Romy..
« Odpowiedź #140 dnia: Lipiec 28, 2011, 16:36:43 »
szkoda tych dwóch remisów, szczególnie z Cesseną, zaskoczyli mnie swoją postawą.
trener bliżej mi nie znany, tyle wiem że prowadzi Anży Machnaczkałę, co z resztą przytoczyłeś.

Offline Amneschia

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.06.2011r.
Odp: AS Roma by Amneschia | Znamy nazwisko nowego menadżera Romy..
« Odpowiedź #141 dnia: Lipiec 28, 2011, 18:45:32 »
Gadzhi Gadzhiev przed wielkim meczem



Przed meczem z AC Milanem w lidze nowy trener Romy Gadzhi Gadzhiev postanowił nam wyjawić kilka jego planów taktycznych na spotkanie z gigantem Włoskiego futbolu. Gadzhi wyznał, że zamierza zagrać inaczej niż De Rossi, planuje zagęścić środek pola by zawodnicy Milanu już mieli problemy w środkowej części boiska a nie dopiero pod bramką Romy. Zagra na pewno tylko para stoperów  a w niej Bonera bo pokazał, że wie jak grać z AC Milanem. Fabio Cannavaro jest kontuzjowany już od trzech tygodni i prawdopodobnie wróci w ciągu miesiąca." Na lewej obronie zobaczymy niespodziankę, a ataku zagra Vucinić a jego partnerem będzie Boriello lub Matri - to zależy od ich formy fizycznej. Totti zagra w pomocy bo nie ma on już tyle sił co kiedyś na sprinty w ataku" tak cytuje słowa Gadzhieva Włoski Sky Sport. Jak widać Rosyjski trener ma już wszystko po układane i założenia taktyczne są ciekawe, jeżeli wykonawcy nie zawalą to czeka nas nie złe widowisko. 

Offline Amneschia

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.06.2011r.
Odp: AS Roma by Amneschia | Znamy nazwisko nowego menadżera Romy..
« Odpowiedź #142 dnia: Lipiec 28, 2011, 19:29:16 »
10. kolejka Serie A



Milan 3 - 1 Roma




REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Roma poległa na San Siro !

Zapowiadało się bardzo ciekawe widowisko i takie też było tylko niestety nie wszytko szkło tak dobrze jak miało iść. AS Roma zaczęła dosyć groźnie atakować jednak to Milan cały czas miał przewagę i już w 20 minucie Zlatan Ibrahimović wyprowadził gospodarzy na prowadzenie. Na kolejne bramki nie trzeba było długo trzeba czekać po półgodziny gry Alexander Pato po błędach obrony Romy znalazł się w dogodnej sytuacji i strzelił bramkę na 2 - 0 . Jeszcze w pierwszej połowie Roma odpowiedziała, w 33 dośrodkowaniu Vucinica do piłki dostał się Totti i z pełnym spokojem zagrał do Matri'ego, który już nie dał szans rywalom. W drugiej połowie Milan nadal był zespołem lepszym u zasłużenie zdobyli trzecią bramkę a mianowicie to Zlatan Ibrahimović wykorzystał świetne podanie Van Bommela. AS Roma zagrała dziś bardzo przeciętnie by nie powiedzieć słabo, dużo okazji jednak stwarzanych raczej z błędów obrony Milanu, gra wyglądała bardzo chaotycznie i nie dokładnie. Kolejnym rywalem Romy będzie Spartak Moskwa a ramach trzeciej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów 

REJESTRACJA lub LOGOWANIE
« Ostatnia zmiana: Lipiec 28, 2011, 20:11:14 wysłana przez Amneschia »

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: AS Roma by Amneschia | Roma poległa na San Siro !
« Odpowiedź #143 dnia: Lipiec 28, 2011, 20:04:10 »
Własne błędy zadecydowały o dość wysokiej porażce. Szkoda no ale nowy trener i jeszcze gracze mogli nie zrozumieć taktyki nowego szkoleniowca. Nie ma co się łamać, powodzenia z Spartakiem.

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: AS Roma by Amneschia | Roma poległa na San Siro !
« Odpowiedź #144 dnia: Lipiec 28, 2011, 20:12:03 »
Szkoda... Nie udało się, no trudno, Milan był zespołem lepszym i na pewno ta wygrana im się należała. Szkoda, że akurat tak ułożył się debiut nowego szkoleniowca, ale realia rosyjskiej piłki zna, więc myślę, że Spartak pokonasz.

Offline Amneschia

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.06.2011r.
Odp: AS Roma by Amneschia | Roma poległa na San Siro !
« Odpowiedź #145 dnia: Lipiec 28, 2011, 20:46:27 »
Wieści z obozu AS Romy..



Jak zwykle co kilka kolejek mamy nowe wieści z obozu Romy nie koniecznie transferowe ale i o kontuzjach. Pep Guardiola potwierdził, że Bojan Krkić będzie reprezentował drugą drużynę FC Barcelony . " Bojan narzeka na brak gry, która w jego wieku jest bardzo ważna więc postanowiłem go odsunąć od pierwszej drużyny, w rezerwach będzie miał wiele okazji do gry" - tak komentuje całe zajście trener Barcelony. Sam zawodnik nie chce rozmawiać o całym wydarzeniu i ma już dość Barcelony a na brak ofert nie narzeka, którym rzekomo interesuje się AS Roma. Na konferencji po meczu z Milanem nowy trener Gadzhi Gadzhiev był bardzo załammy postawą Romy jednak wyjaśnił, że wyciągnie wnioski z błędów taktycznych. Po informował, że udało się przedłużyć umowę z takim zawodnikiem jak Juan. Brazylijski obrońca podpisał dziś nowy kontrakt obowiązujący przez trzy następne lata mimo, iż ostatnie tygodnie spędził na leczeniu kontuzji kolana. Alan Dzagoev jest bliski dołączenia do Romy, tak podaje goal.com. Gadzhi Gadzhiev po spędzeniu w Romie kilku dni po prosił o transfer tego młodego zawodnika. Dzagoev jest bardzo chętny do gry w Romie jednak pozostała jeszcze kwestia sumy odstępnego za tego zawodnika, która nie powinna być kosmiczna bowiem Alan ma kontrakt ważny jeszcze tylko stycznia 2012 roku. Wygląda na to, że w styczniu w Romie dojdzie do kilku zmian ale nie każda jest zbyt pozytywna. Jeremy Menez nie odwołał się od swojej prośby o wystawienie na listę transferową i nadal nie może wrócić do siebie po incydencie  z byłym już trenerem Romy Luisem Enrique. Sprawa transferu Berbatowa nabiera wiarygodności. Bułgar ostatnie mecze przesiaduje na ławce rezerwowych i na łamach prasy mówi, że nadchodzi najwyższy czas by odszedł i zrobił miejsce młodszym zawodnikom Manchesteru United.

Super_Mario

  • Gość
Odp: AS Roma by Amneschia | Wieści z obozu AS Romy..
« Odpowiedź #146 dnia: Lipiec 28, 2011, 21:35:25 »
Ach ten mój ukochany Milan :D przysporzył Wam trochę klopotów. Najbardziej szkoda tej drugiej bramki chyba strzelonej przez Pato. Mnie też czasem się zdarzają takie zagrania w obronie. Niestety brazylijski skurczybyk zagrał pressingiem i to wykorzystał. Mieliście trochę szczęścia przy honorowej bramce, ale takie "cudowne" interwencje bramkarzy komputera też są denerwujące. Dobrze, że udało się Wam dobić. Trzeci gol Ibrahimovica to typowe zagranie kompa, takich goli w Swansea komp strzelił mi trochę.

Ciekawe wieści transferowe. A spróbuj ściągnąć tego Bojana i Berbatowa :)

Offline Amneschia

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.06.2011r.
Odp: AS Roma by Amneschia | 5. kolejka Serie A
« Odpowiedź #147 dnia: Lipiec 28, 2011, 21:43:22 »
3. kolejka Fazy Grupowej LM



AS Roma 0 - 0 Spartak Moskwa




Tylko remis na Stadio Olimpico !

W ramach trzeciej kolejki Fazy Grupowej Ligi Mistrzów na przeciw siebie stanęły drużyny AS Romy i Spartaku Moskwa. Faworytem oczywiście lider grupy czyli AS Roma. Początek meczu bardzo ciekawy i pod dyktando AS Romy jednak Matri i spółka nie byli w dobrej formie strzeleckiej w związku z czym po ciekawej pierwszej połowie zakończyła się ona bez bramek. W drugiej części meczu gra wyglądała znacznie gorzej a szczególnie a ataku bo obrona zagrał mecz niemal idealny, Rosjanie nie mieli praktycznie żadnych szans do strzelania bramki. Czas leciał a Roma nadal nie potrafiła się przełamać i tym samym mecz zakończył się bezbramkowym remisem .

REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline TomekMKS

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2011
  • location: Legnica
  • Wiadomości: 24
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.07.2011r.
    • MKS Miedź Legnica by tomekMKS
Odp: AS Roma by Amneschia | Tylko remis na Stadio Olimpico !
« Odpowiedź #148 dnia: Lipiec 28, 2011, 21:47:42 »
szkoda remisu spokojnie takim składem mogłes wygrac z Rasjanami ale nie ma co sie łamac trzeba dalej walczyc :)

[url]http://forum.pesleague.pl/index.php/topic,103409.0.html/[url]

Super_Mario

  • Gość
Odp: AS Roma by Amneschia | Tylko remis na Stadio Olimpico !
« Odpowiedź #149 dnia: Lipiec 28, 2011, 21:52:11 »
Z nimi to dobry wynik, ale dobrze że nie dałeś im się wystrzelać. Najgroźniejsi są w Moskwie, ale na wyjeździe są słabi. Kiedyś się tak nadziałem Liverpoolem, jak grałem z nimi w Lidze Europejskiej.
Ale zawsze 1 cenny punkt jest :)

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Odp: AS Roma by Amneschia | Tylko remis na Stadio Olimpico !
« Odpowiedź #150 dnia: Lipiec 28, 2011, 22:38:37 »
wielka szkoda, forma nie jest stabilna, grasz w kratkę, Milan napsuł ci sporo krwi, ale przynajmniej w LM radzisz sobie dziarsko ;)

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: AS Roma by Amneschia | Tylko remis na Stadio Olimpico !
« Odpowiedź #151 dnia: Lipiec 28, 2011, 22:49:06 »
No cóż z Milanem porażka na San Siro i druga porażka faktem. Powiem szczerze trener ma przed sobą trudny start. Hmm mecz ze Spartakiem, świetna obrona słaby atak. Transfer Dzagoeva byłby hitem zimowej sesji, widzę też że Berba chętny do przyjścia.

Offline Amneschia

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.06.2011r.
Odp: AS Roma by Amneschia | Tylko remis na Stadio Olimpico !
« Odpowiedź #152 dnia: Lipiec 28, 2011, 23:08:04 »
11. kolejka Serie A



Novara 1 - 4 Roma




Beniaminek bez szans ! Powrót formy ?

Jeżeli mecz z beniaminkiem to zapowiedź wielkiej formy Romy to ich kibice mogą być zadowoleni bo już za trzy dni Rzymianie zagrają na San Siro z AC Milanem a by awansować do ćwierćfinału Pucharu Włoch potrzebują zwycięstwa. Novara od samego początku nie sprawiała większych problemów, gospodarze starali się długo utrzymywać przy piłce jednak nic z tego nie wynikało. AS Roma już w 16 minucie wyszła na prowadzenie. Marco Boriello uderzył z dystansu i zdobył swoją pierwszą bramkę od kilku tygodni. Roma poszła za ciosem i już po kilku minutach mogli cieszyć się z kolejnej bramki tym razem świetnie w polu karnym znalazł się Alessandro Matri. Gospodarze odpowiedzieli bramkę po strzale z dystansu Bertianiego w polu karnym do piłki dopadł Pinardi i bez problemu pokonał bramkarza gości. W drugiej połowie mecz wyglądał podobnie, ataki Romy zatrzymywały się dopiero przed bramką świetnie grającego dzisiaj Ujkani'ego. Na boisku pojawił się Lamela i już po kilku minutach gry ładnie rozegrał piłkę od własnej bramki, wystawił do wybiegającego na prawe skrzydło Vucinica a te dośrodkował wprost na głowę De Rossiego, który bez większych kłopotów skierował piłkę do bramki. Nie minęło 5 minut a goście zdobyli kolejną bramkę, dobre podanie od Burdisso dostał Erik Lamela i strzałem z 10 metrów pokonał Ujkaniego. Mecz zakończył się wiec pewnym zwycięstwem AS Romy .

REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Castrolinho

  • Gość
Odp: AS Roma by Amneschia | Beniaminek bez szans ! Powrót formy ?
« Odpowiedź #153 dnia: Lipiec 28, 2011, 23:11:07 »
Gratuluje pogromu. Jednak im jedna bramka się należała. Liczę na awans do LM

Offline Amneschia

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.06.2011r.
Odp: AS Roma by Amneschia | Beniaminek bez szans ! Powrót formy ?
« Odpowiedź #154 dnia: Lipiec 28, 2011, 23:47:17 »
2. Runda Tim Cup
(2. Mecz)



Milan 3 - 1 Roma




Roma odpada z pucharu Włoch !

Niestety Roma nie miała szczęścia w losowaniu w Pucharze Włoch. Co mecz to trudniejszy rywal i już w drugiej rundzie żegna się  z tymi rozgrywkami a jej katem nie kto inny jak Mistrz Włoch - AC Milan. Prawdopodobnie gdyby nie bramka już w pierwszej połowie mecz potoczył by się zupełnie inaczej. Od razu po rozegraniu Kevin-Prince Boateng dostał dobrą piłkę przed polem karnymi potężnym strzałem z 15 metrów nie dał szans strzałem w lewe okienko bramki golkiperowi Romy. Rzymianie nie poddali się i próbowali swoich sił jednak bez większych skutków. W drugiej połowie znowu Milan pokazał swoją siłę, tym razem Zlatan Ibrahimović strzałem głową po rzucie rożnym skierował piłkę do bramki Romy i Milan prowadził już 2 - 0  jednak nie na długo bo chwilkę później wręcz identyczną sytuację po rzucie rożnym wykorzystał Alessandro Matri. Kiedy wydawało się, że Roma zdoła wyrównać stan meczu super rezerwowy który w pierwszym meczu także strzelił bardzo ważna bramkę wchodząc z ławki rezerwowych - Urby Emanuelson bo o nim mowa strzelił dosyć szczęśliwie bramkę po zamieszaniu w polu karnym Romy spowodowanym rzutem rożnym.

REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Castrolinho

  • Gość
Odp: AS Roma by Amneschia | Roma odpada z pucharu Włoch !
« Odpowiedź #155 dnia: Lipiec 28, 2011, 23:54:14 »
Wielki pech. I to z losowania i z porażki. Myślę że jak będziesz opisywać następny sezon to trafisz na łatwiejszych rywali. Teraz czas się skupić na Seria A i LM

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: AS Roma by Amneschia | Roma odpada z pucharu Włoch !
« Odpowiedź #156 dnia: Lipiec 28, 2011, 23:57:49 »
Po rozbicia beniaminka spodziewałem się wyeliminowania Milanu ale znów 3:1 i jesteś za burtą. Szkoda ale teraz będziesz miał więcej czasu na skupienie się na LM i Lidze :). Oby wyszło Ci to na dobre.

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: AS Roma by Amneschia | Roma odpada z pucharu Włoch !
« Odpowiedź #157 dnia: Lipiec 29, 2011, 00:06:51 »
W pucharze przegrałeś w takim samym stosunku z Milanem jak ostatnio w lidze. W trzech meczach ani razu nie potrafiłeś ich pokonać, widać, że to bardzo dobra drużyna z którą masz problemy. W sumie to wynik trochę niesprawiedliwy, bo mecz był dość wyrównany, nawet z Twoją lekką przewagą.

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: AS Roma by Amneschia | Roma odpada z pucharu Włoch !
« Odpowiedź #158 dnia: Lipiec 29, 2011, 02:40:15 »
Ahh było już tak dobrze wysoka wygrana nad beniaminkiem i myślałem że coś ugracie na San Siro. Niestety porażka, choć bardzo dzielnie walczyliście. Nowy trener na azie ma takie raz dobre, raz złe wyniki. Oby teraz już były same dobre.

Offline Amneschia

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.06.2011r.
Odp: AS Roma by Amneschia | Roma odpada z pucharu Włoch !
« Odpowiedź #159 dnia: Lipiec 29, 2011, 12:14:51 »
12. kolejka Serie A



Inter 3 - 2 Roma




REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

ps. opisu nie będzie. Pisałem go około 40 minut ale niestety przez przypadek zamknąłem kartę przy przełączaniu i drugi raz mi się nie chce a poza tym wystarczy oglądnąć skrót i zobaczyć co mój bramkarz wyprawiał.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: AS Roma by Amneschia | Roma odpada z pucharu Włoch !
« Odpowiedź #159 dnia: Lipiec 29, 2011, 12:14:51 »