Autor Wątek: AS Roma by Amneschia | Kolejna porażka Romy, Viola lepsza !  (Przeczytany 114507 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Odp: AS Roma by Amneschia | Szalenie ważne punkty z Juventusem !
« Odpowiedź #200 dnia: Lipiec 30, 2011, 23:06:38 »
pokonałeś moje Juve w derbach :D gratuluję, cenna wygrana. transfery bez wątpienia ciekawe, Rusek ściąga Ruskich ;D 20 mln to trochę dużo jak na podstarzałego snajpera.
hehe, niezłe jaja, ja np. miałem że nikt nie dochodził do piłki, stali i się patrzeli, ja także nie mogłem, dopiero doleciał mój bramkarz i strzelił ch_j wie gdzie. uroki pesa :o

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: AS Roma by Amneschia | Szalenie ważne punkty z Juventusem !
« Odpowiedź #201 dnia: Lipiec 30, 2011, 23:22:21 »
No pokonałeś Juve w bardzo ważnym meczu w lidze, mimo że na początku słabo ci szło. Matri pogrożył swój były klub. Z tym meczem z Anderlechtem to były jaja, co tam się działo. Co do transferów, Berba i Dzagoev wydźwigną romę na sam szczyt tabeli. Zobaczysz, może Berba jest wolny ale technikę ma wyborną.

Offline Amneschia

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.06.2011r.
Odp: AS Roma by Amneschia | Szalenie ważne punkty z Juventusem !
« Odpowiedź #202 dnia: Lipiec 30, 2011, 23:29:01 »
18. kolejka Serie A



Fiorentina 3 - 2 Roma




Horror na Stadio Artemio Franchi !

Mecz ciekawy, bardzo zacięty. Co tu dużo pisać, trafiłem na Fiorentine, w taki dzień, że grała jak najlepsza drużyna Europy. Stevan Jovetić i Alberto Gilardino byli dziś po prostu nie do zatrzymania. Serb zdobył dziś dwie asysty a były gracz Milanu - Alberto Gilardino zdobył klasycznego hattricka strzelając Romie trzy bramki w drugiej połowie(Ostatnia w 94 minucie meczu) sędzia doliczył oczywiście 5 minut. Dla Romy strzelali Juan i nie zawodny Alessandro Matri.

REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: AS Roma by Amneschia | Horror na Stadio Artemio Franchi !
« Odpowiedź #203 dnia: Lipiec 30, 2011, 23:36:53 »
Szkoda ostatniego meczu w tej rundzie, ale tak jak piszesz Gilardino i spólka byli dziś w super formie. Szkoda, że Artur nie zagrał. Dobrze, że kupiłeś Berbe, bo poza Matrim i Tottim nikt nie strzelał prawie.

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: AS Roma by Amneschia | Horror na Stadio Artemio Franchi !
« Odpowiedź #204 dnia: Lipiec 30, 2011, 23:52:03 »
no coz nieciekawie zakonczyl sie mecz z viola, ale tak to juz bywa z tymi zespolami. malo zabraklo, zeby byl no ale coz tak to juz bywa.

Offline Maczeta

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 40
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.04.2011r.
Odp: AS Roma by Amneschia | Horror na Stadio Artemio Franchi !
« Odpowiedź #205 dnia: Lipiec 31, 2011, 00:13:55 »
Dzagoew moze byc duzym wzmocnieniem , pamietam ze w FM byl u mnie gwiazda.

Wygrana z Juve i Fiorentina zciaga Cie na ziemie. Szkoda bo mogla byc kolejna wazna wygrana
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
QPR by Maczeta

Offline Amneschia

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.06.2011r.
Odp: AS Roma by Amneschia | Horror na Stadio Artemio Franchi !
« Odpowiedź #206 dnia: Lipiec 31, 2011, 00:47:08 »
Berbatow oficjalnie potwierdzony



Jak podaje oficjalna strona AS Romy Dimityr Berbatow został oficjalnie zawodnikiem AS Roma. Bułgarski napastnik podpisał dziś kontrakt na ramach, którego rocznie zarobi nie z pełna 6 milionów euro. Pod względem zarobków w Romie przewyższają go tylko Francesco Totti oraz Daniele De Rossi czyli kapitan i vice-kapitan La Magica. Manchester zainkasował za swojego snajpera 18 milionów euro. Początkowo cena sięgała niemal 24 jednak prezes Romy wynegocjował niższą kwotę odstępne za doświadczonego snajpera reprezentacji Bułgarii. Według La Gazetta Jeremy Menez podpisał już kontrakt i z Szachtarem Donieck. Roma za francuskiego skrzydłowego otrzymała niemal 12 milionów euro od mistrza Ukrainy. Cała transakcja nie została jeszcze potwierdzona na żadnej ze stron jednak jest to bardzo prawdopodobne bo Menez nie raz wypowiadał się, że źle się czuje w we Włoszech a i trener Romy wyznał, że nie będzie go na siłę trzymał w zespole. Andrea Bertolacci przeniósł się dwa lata temu z rezerw Romy do pierwszej drużyny jednak dobrze zapowiadający się defensywny pomocnik nie radził sobie dobrze w tym sezonie. Zagrał w zaledwie czterech meczach, w każdym z nich wchodził z ławki i prezentował bardzo niski poziom w związku z czym Gadzhi Muslimovich Gadzhiev nie miał nic przeciwko jego odejścia. Klub dostał kilka ofert a sam piłkarz postanowił wyemigrować do Turcji gdzie będzie występował w drużynie Fenerbahçe Stambuł. Roma otrzymała za swojego wychowanka 800 tyś. euro. W związku z niemal pewnym odejściem Julio Sergio Roma szuka bramkarza jednak jak sam trener Gadzhi Gadzhiev powiedział nie podstawowego. " Potrzebujemy bramkarza, Sergio odszedł do Manchesteru United a my zostaliśmy z dwoma bramkarzami a do końca okienka tylko dwa tygodnie, jednak nie będzie to bramkarz najwyższej klasy tylko albo bardzo młody albo bardzo doświadczony " Gwiazdy nie ma co się spodziewać. Jak informuje Carlo Cudicini na swoim twitterze jest bliski przeniesienia do Włoch ale czy Romy ? to się jeszcze okaże.



Roma szuka wzmocnień. W rundzie jesiennej w środku pola grał Taddei po raz pierwszy w swojej karierze grał w środku boiska, nominalnie jest skrzydłowym gdzie najlepiej się czuje jednak z powodu słabej formy Pizzaro Taddei bardzo często grywał właśnie na środku. Gadzhiev szuka środkowego pomocnika w usposobieniem defensywnym. Po prasie najgłośniej się mówi o dwóch nazwiskach. Marco Donadel środkowy pomocnik Fiorentiny jednak ze względu bardzo wysokiej formy Montolivo i Vargasa przesiaduje na ławce większość czasu lecz czy będzie chciał zmienić Florencję na Rzym ? Mało prawdopodobne ale jak podaje goal.com oferta poszła. Drugi zawodnik jakim interesuje się Rosyjski trener to Thiago Motta jedna ten transfer zdaje się być bardzo realny. Nowy trener Interu nie chętnie stawia na Brazylijczyka. Cena tego zawodnika nie była by wysoka bo jego kontrakt kończy się już za rok jednak pozostaje kwestia samego Thiago czy chciał bym się przenieść do potencjalnie słabszej drużyny ? Oficjalna strona Romy po informowała, że wychowanek Romy - Alessandro Crescenzi przybywający obecnie na wypożyczeniu w F.C. Crotone zostanie ściągnięty już teraz do Rzymu mimo, iż do końca wypożyczenia pozostało 5 miesięcy to Gadzhiev chce mieć na oku tego młodego obrońce bo widzi w nim wielki potencjał i już w przyszłym sezonie mógł by na stałe zawitać w pierwszej drużynie. Prawy obrońca zjawi się już w poniedziałek w Rzymie i rozpocznie treningi z pierwszą drużyną.

Offline Marcin14

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 988
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.11.2009r.
Odp: AS Roma by Amneschia | Berbatow oficjalnie potwierdzony
« Odpowiedź #207 dnia: Lipiec 31, 2011, 08:43:19 »
Ważne zwycięstwo nad Juve bo masz 6pkt straty do Starej Damy to nadal jest szansa na LM. W meczu z Fiorentiną Gilardino był nie do zatrzymania i niestety przegrałeś minimalnie 3:2. Transfer Berbatova na pewno się przyda ma bardzo dobrą technike i nie raz położy obrońcę drużyny przeciwnej.

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: AS Roma by Amneschia | Berbatow oficjalnie potwierdzony
« Odpowiedź #208 dnia: Lipiec 31, 2011, 09:42:07 »
Berbatov będzie wielkim wzmocnieniem, dobry partnerem dla Matriego. Cudicini to może być dobry ruch. Donadel skoro grzeje ławę w Violi to zapraszamy do Rzymu. :)

Offline Amneschia

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.06.2011r.
Odp: AS Roma by Amneschia | Berbatow oficjalnie potwierdzony
« Odpowiedź #209 dnia: Lipiec 31, 2011, 10:46:15 »
Gadzhi Gadzhiev udziela wywiadu



Menadżer AS Romy - Gadzhi Gadzhiev na dzisiejszej konferencji omówił kilka bardzo ciekawych kwestii w zespole. Zdradził także kilka tajemnic związanych z transferami jednak nadal nie wyjaśnił sprawy bramkarza. Dziennikarze bardzo okazale chcieli wykorzystać trenera bo ten nie chętnie udziela wywiadów a szczególnie na temat transferów bo zawsze uważa, że ma dobrych piłkarzy i na tym się kończy dyskusja.

Na temat transferu Berbatowa..

- Dimityr Berbatow to świetny zawodnik. Pokazał, że należy ścisłej czołówki napastników świata. Jest doświadczony i bardzo skuteczny, rozmawiałem z Alexem Fergusonem na temat transferu jeszcze przed złożeniem oferty przez klub i wyznał, że nie będzie robił problemu i zgodzi się na transfer o ile oferta będzie satysfakcjonować zarząd i jego więc na co miałem czekać, taka okazja często się nie zdarza. Dimityr mam nadzieję, że szybko się wkomponuje w moją taktykę, długo nad tym myślałem bo to zawodnik podobny do Boriello, który nie radzi sobie najlepiej podczas kontr jednak jestem przekonany, że z Berbatowem będzie inaczej.

Juventus uciekł już na 9 oczek..

- Niestety to prawda. Wiem, że w mediach jestem krytykowany za grę zespołu, nie równą formę, że Luis lepiej prowadził zespół ale nikt nie pomyśli o tym, że Luis zakupił 3 - 4 piłkarzy do swojej wizji zespołu jednak ja inaczej sobie wyobrażam Romę. Luis Enrique miał cały okres przygotowawczy a ja po raz pierwszy prowadzę zachodni klub i debiutowałem z Interem. Nie mam zamiaru się użalać nad sobie lub tłumaczyć ale obiecuję walkę o awans do Ligi Mistrzów. Warto pamiętać, że wciąż gramy w tegorocznej edycji Ligi Mistrzów i mamy szanse na zwycięstwo, oczywiście do faworytów nie należymy.

Kto będzie podstawowym bramkarzem ?

- Julio Sergio odszedł do Manchesteru United. Jest to część rozliczenia za Berbatova dlatego Roma zapłaciła "tylko" 18 milionów euro a nie jak wcześniej było ustalone 20. Rozmawiałem z kilkoma bramkarzami. Viviani jest na sprzedaż z Interu jednak jego cena jest zbyt wysoka a my nie potrzebujmy podstawowego bramkarza.  Pierwszym bramkarzem będzie Bogdan Lobont bądź Gianluca Curci, któty po kilku wpadkach z początku sezonu ostatnio prezentuje wysoki poziom. Nie wiem jak ma się sprawa z Carlo Cudicinim jednak Tottenham ma podjąć decyzję do poniedziałku. Ciężko jest kupić kogoś klasowego w trakcie sezonu ligowego a my musimy się ratować bo z dwoma bramkarzami jest bardzo ryzykownie grać a tym bardziej na dwóch frontach.

Dzagoev przeszedł do Romy, jaką będzie pełnił funkcję ?

- W mojej formacji gra Totti nieco cofnięty do pomocy gdzie czuje się najlepiej. Ma już swoje lata i sprinty w ataku do długich piłek nie leżą w jego naturze. Na jego pozycji gra teraz Vucinić bądź Lamela, który był zmiennikiem Tottiego. Alan Dzagoev będzie grał tam gdzie Totti czyli ofensywny pomocnik włączający się do niemal każdej akcji ofensywnej.

Jaką role pełni Juan w zespole ?

- To świetny obrońca. Obecnie jest zdrowy i powoli wraca do wielkiej formy. Zapewne od początku rundy wiosennej będzie grał w podstawowym składzie wraz z Cannavaro bądź Burdisso bo Don Fabio ma już swoje lata i co kilka dni grac już nie może. W grudniu Juan grał w kilku meczach jednak w październiku i listopadzie nie wiele. Cały czas miał problemy z kolanem i nawet jeżeli był w stanie grać do z rytmu meczowego nie warto było wytrącać Bonere i Burdisso, którzy grali na wysokim poziomie.

Jaka jest pozycja w zespole pańska ?

- Moja ? Hehe, bardzo zaskakujące pytanie ale raczej nie mnie to oceniań tylko prezesowi. Ja osobiście czuje się bardzo dobrze i jestem przyzwyczajony do presji kibiców i mediów. Thomas DiBenedetto jest zadowolony z mojej pracy i mam w miarę mocna pozycje w klubie. Nie zamierzam odchodzić po sezonie tylko kontynuować mój projekt.

Na jaki zespól pan liczy w 1/8 LM ?

- To nie ma żadnego znaczenia. Wyszliśmy z grupy z drugiego miejsca więc przynajmniej teoretycznie trafimy na silniejszego rywala niż Tottenham jednak prawdę mówiąc w tym momencie zostało 16 drużyn i każdy jest silny. Oczywiście wolimy trafić na Marsylie lub Valencię niż Barcelonę czy Arsenal bo jak wiadomo są to bardzo mocne drużyny. Możemy też trafić na Real bądź Manchester United United co było by koszmarem bo gra z tymi zespołami sprawia mi najwięcej problemów. Żelazna defensywa i zabójcze kontry, na prawdę ciężko jest czymś odpowiedzieć na takie atuty.

Będą jeszcze jakieś transfery ? Jak sprawa z Mottą lub Donadelim ?

- To bzdury wymyślone przez prasę. Gramy dwoma środkowymi pomocnikami. Na rezerwie mamy dwóch od biedy trzech więc nie sądzę by transfer zawodnika takiego typu był potrzebny. Donadel to świetny piłkarz jednak nie rozmawialiśmy o nim. Nie sądzę by był konieczny podobnie jak Thiago Motta. Co do wzmocnień to w przyszłym tygodniu podpiszmy kontrakty z 2-3 zawodnikami z akademii Romy bo chce mięć więcej wychowanków w zespole jak Totti czy De Rossi, tacy piłkarze to skarb dla każdego klubu i dlatego chce dać szansę naszym wychowankom. Jest takie powiedzenie " Cudze chwalicie, swego nie znacie, sami nie wiecie, co posiadacie " . Z tego czerpie inspirację. Od początku mego przybycia oglądam drużynę rezerw i jak na razie kilku zawodników bardzo mi przypadło do gustu szczególnie wyróżnia się środkowy obrońca - Natalino.

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: AS Roma by Amneschia | Gadzhi Gadzhiev udziela wywiadu
« Odpowiedź #210 dnia: Lipiec 31, 2011, 10:58:16 »
bardzo ciekawy wywiad, czekam na nastepna kolejke.

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Odp: AS Roma by Amneschia | Gadzhi Gadzhiev udziela wywiadu
« Odpowiedź #211 dnia: Lipiec 31, 2011, 11:02:49 »
Cytuj
Dimityr Berbatow
już miałem pisać literówka, ale w wikipedii tak pisze, więc poprawnie-coś podobnego jak Władymir Kliczko a wg wiki Wołodymyr Kłyczko ;D
Cytuj
nie równą formę
nierówną.

hehe Ruski cytuje Polaka, Jachowicza
Cytuj
Cudze chwalicie, swego nie znacie, sami nie wiecie, co posiadacie
dobry, sędziwy, pewny swego menedżer.

napracowałeś się nad tym wywiadem.  :D

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: AS Roma by Amneschia | Gadzhi Gadzhiev udziela wywiadu
« Odpowiedź #212 dnia: Lipiec 31, 2011, 11:49:01 »
Miło się czytało ten wywiad, widać facet wie czego chce. Ma swoją wizję zespołu, oby Berbatov się wam bardzo przydał. W zastawianiu piłki nie ma sobie równych. W wywiadzie chyba chodziło o Viviano, a nie o Viviani. :) Czekam na rundę rewanżową.

Offline Amneschia

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.06.2011r.
Odp: AS Roma by Amneschia | Gadzhi Gadzhiev udziela wywiadu
« Odpowiedź #213 dnia: Lipiec 31, 2011, 12:18:51 »
Zmiany kadrowe przed rundą wiosenna



W zespole AS Romy w zimie działo się wiele. Ale zaczynajmy od początku. La Magica sfinalizowała transfer takiego zawodnika jak György Garics. Prawy obrońca dołączył z Bolonii, podpisał trzy-letni kontrakt . Roma zapłaciła za tego piłkarza zaledwie cztery miliony euro. Cena nie wielka a zawodnik solidny, być może po walczy o pierwszy skład z Casettim ? Wszystko się okaże. Drugi transfer sfinalizowany już jakiś czas temu to Alan Dzagoev. Roma wykorzystał fakt, że perspektywiczny Rosjanin chce się nadal rozwijać a w CSKA Moskwa takiej możliwości nie miał więc pod kupiła młodego piłkarza. Alan podpisał 5 letni kontrakt. Roma zapłaciła za tego zawodnika zaledwie 6 milionów euro to 1/3 ceny rynkowej tego piłkarza jednak przypominam, że jego kontrakt wygasał już w czerwcu bieżącego roku a wtedy stał by się wolnym zawodnikiem i CSKA nie otrzymała by ani grosza za młodego Rosjanina. Jak już od kilku miesięcy zapowiadał i nie bał się mówić głośno o swoim odejściu Jeremy Menez odszedł z Romy. Wyemigrował do Mistrza Ukrainy czyli Szachtara Donieck. Suma za tego zawodnika była całkiem okazała czyli 12 milionów euro.



Hit transferowy tej zimy w Serie A. Dimitar Berbatov, bez wątpienia jeden z największych wirtuozów futbolu jednak zdanie są podzielone. Jeśli chodzi o Dimitara Berbatova opinie są bardziej podzielone, co jest już bardziej powszechnym zjawiskiem w ocenach piłkarzy. Rzadkością jest również, aby jeden piłkarz wzbudzał ekstremalnie skrajne emocje u profesjonalistów. Ludzie, którzy oceniają Bułgara najczęściej dzielą się na dwa obozy, jedni uważają go za błyskotliwego piłkarza i są pod wielkim wrażeniem jego umiejętności, drudzy natomiast są zdania, że jest on leniwym zawodnikiem, którego cechuje brak zaangażowania. Przynależność do któregoś z obozów najczęściej zależy od footballu, jaki lubimy oglądać. Jeśli jesteś fanem piłkarzy biegających całe spotkanie i notorycznie zmieniających pozycje, których wkład w dane spotkanie jest mierzony w litrach wylanego potu, gra Bułgara będzie Cię denerwować, bo to całkowicie nie jego styl gry. Uważasz, że powinien tak grać? Dlaczego? On potrafi się genialnie ustawić, zrobić wodę z mózgu obrońców i bez większego wysiłku wpisać się na listę strzelców co pokazał w Bundeslidze czy Premier League gdzie w ciągu swojej kariery zdobył już 230 bramek. Cena za zawodnika bardzo wysoka, 18 milionów euro za niemal 30 letniego piłkarza, to duże pieniądze ale Gadzhi Gadzhiev wierzy, że Bułgar utrzyma bardzo wysoki poziom przez najbliższe 5 lat i będzie ostoją w ofensywie Romy gdzie ostatnio były duże problemy bo jedynie Alessandro pozywał wolę wali i Francesco Totti jednak temu nie zawsze się chciało. W ciągu jednego roku Berbatov zarobi przeszło 5 milionów euro a sam związał się 5 - letnim kontraktem.



Jeżeli już mowa transferze Berbatowa to warto wspomnieć, że po mimo tych 18 milionów euro w ramach rozliczenia do zespołu Manchesteru United dołączył Julio Sergio. Alex Ferguson narzekał na brak wartościowego zmiennika De Gei i postanowił sprowadzić takiego. Julio Sergio spędził w Rzymie 5 lat, wiele nie grał bo podstawowym bramkarzem był przez pół dekady Donieber Alexander Marangon znany jako Doni. Z Manchesterem podpisał 1.5 - roczny kontrakt. Gadzhiev nie zarykuje i nie rozpocznie rundy wiosennej bez trzeciego bramkarza, który mógł by od zaraz wskoczyć do składu i grać. W związku z czym postanowił zakupić golkipera. Carlo Cudicini wyraził nie dawno chęć gry w Romie i Rosyjski trener nie zmarnował tej okazji. Doświadczony Włoski bramkarz podpisał roczny kontrakt z Romą a Tottenham zażądał za swojego zawodnika 900 tyś. euro.  . Z Romy odszedł także Andrea Bertolacci, młody pomocnik grał bardzo mało. Zaledwie cztery mecze i każdy rozpoczynał na ławce rezerwowych. Odszedł do Fenerbahce Stambuł za niemal milion euro. Podpisał trzyletni kontrakt z Tureckim klubem. To tyle transferów w zespole Romy jednak kadra wyglądała nieco wąsko w  związku z czym Gadzhi Gadzhiev postanowił zerwać kontrakt Alessandro Crescenzi z FC Crotone bo chciał by ten zawodnik rozwijał się pod jego okiem. Casetti ma już 33 lata w ten młody perspektywiczny obrońca jest stawiany w roli zastępcy doświadczonego Włocha. Roma musiała zapłacić tak zwane odszkodowanie Crotone w wysokości 80 tyś. euro za zerwanie kontraktu przed jego końcem. Gadzhiev widząc, co działo się w rundzie jesiennej i plaga kontuzji, zmęczenie które dziesiątkowała Rome podczas bardzo ważnych spotkań postanowił odwiedzić akademie Romy i podpisać profesjonalne kontrakty z trzema zawodnikami. Pierwszy do młody środkowy obrońca. Michele Camporese ma 18 lat i 186 cm wzrostu i potrafi występować tylko na pozycji środkowego obrońcy. Atletycznej budowy wychowanek Romy podpisał trzy letni kontrakt. Drugi zawodnik z profesjonalnym kontraktem to 18 - letni lewy obrońca Cristiano Biraghi. Ma 185 cm wzrostu i jest zawodnikiem świetnie wyszkolonym technicznie oraz "lubi" ofensywne rajdy jednak jako pomocnik czuje się źle. Potrafi grać wyłącznie na lewej obronie, jest lewonożnym piłkarzem. Ostatnim wychowankiem jest Giacomo Beretta. Włoski napastnik ma nie z pełna 19 lat. 183 cm wzrostu to nie jest jakiś super wynik ale nadrabia to wielkim duchem do gry i wolą walki.

Kadra na rundę wiosenną sezonu 2011/12



Bramka :

1. Bogdan Lobonţ
30. Carlo Cudicini
85. Gianluca Curci

Obrona :

2. Marc Muniesa
4. Juan
5. Fabio Cannavaro
6. György Garics
17. Daniele Bonera
29. Nicolás Burdisso
38. Alessandro Crescenzi
39. Cristiano Biraghi
41. Michele Camporese
77. Marco Cassetti
87. Aleandro Rosi

Pomoc :

7. David Pizarro
8. Alan Dzagoev
11. Rodrigo Taddei
16. Daniele De Rossi
20. Simone Perrotta
33. Matteo Brighi

Atak :

9. Mirko Vučinić
10. Francesco Totti
14. Dimitar Berbatov
15. Alessandro Matri
22. Marco Borriello
45. Giacomo Beretta
99. Erik Lamela

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: AS Roma by Amneschia | Kadra na rundę wiosenną sezonu 2011/12 !
« Odpowiedź #214 dnia: Lipiec 31, 2011, 12:51:18 »
powodzenia zycze z takim skladem, nie jest zle, sciagnales kilku wartosciowych pilkarzy. mam nadzieje ze oni ci pomoga.

Offline Bwin

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Paź 2010
  • location: Niemcy Dortmund
  • Wiadomości: 132
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.10.2010r.
  • Deutscher Meister 2011!!!
Odp: AS Roma by Amneschia | Kadra na rundę wiosenną sezonu 2011/12 !
« Odpowiedź #215 dnia: Lipiec 31, 2011, 13:12:24 »
Mysle ze podium jest na 100% moze wiecej powodzonka!!!

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: AS Roma by Amneschia | Kadra na rundę wiosenną sezonu 2011/12 !
« Odpowiedź #216 dnia: Lipiec 31, 2011, 13:12:39 »
No tak myślałem, że Cudicini będzie waszym nowym bramkarzem. Dobry wybór, bo jest to dobry i doświadczony bramkarz. Który spokojnie może pograć z 5 lat. Uwagę zwraca w waszej kadrze duża liczna obrońców, aż 11. Hmm ale to w końcu Włochy. Czekam na pierwszego gola Berby. ;)

Offline Amneschia

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.06.2011r.
Odp: AS Roma by Amneschia | Kadra na rundę wiosenną sezonu 2011/12 !
« Odpowiedź #217 dnia: Lipiec 31, 2011, 13:35:59 »
Uwagę zwraca w waszej kadrze duża liczna obrońców, aż 11. Hmm ale to w końcu Włochy.
No tak ale w sumie 4 to młodzież :)

Offline Maczeta

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 40
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.04.2011r.
Odp: AS Roma by Amneschia | Kadra na rundę wiosenną sezonu 2011/12 !
« Odpowiedź #218 dnia: Lipiec 31, 2011, 13:48:41 »
Kadra ciekawa oby wygrali wszystko co sie da, zobaczymy czy Berba sie sprawdzi u Ciebie.
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
QPR by Maczeta

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Odp: AS Roma by Amneschia | Kadra na rundę wiosenną sezonu 2011/12 !
« Odpowiedź #219 dnia: Lipiec 31, 2011, 14:02:22 »
opiszesz się chłopie. transfery ciekawe, na pewno Berba jeszcze pokaże na co go stać i będziesz miał z niego pożytek

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: AS Roma by Amneschia | Kadra na rundę wiosenną sezonu 2011/12 !
« Odpowiedź #219 dnia: Lipiec 31, 2011, 14:02:22 »