Autor Wątek: Middlesbrough F.C. 2 2015/2016...  (Przeczytany 139187 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
Odp: Middlesbrough F.C. Koniec okienka!Boro bez wzmocnień. Runda prawdy na Riverside
« Odpowiedź #440 dnia: Kwiecień 17, 2012, 20:20:24 »
Życzę powodzenia w pozyskaniu 30 letniego ofensywnego pomocnika chodzi tutaj Malkiego, którego spotkania już widziałem i jestem jak najbardziej za. Jak na "Boro" to bardzo dobry zawodnik więc nie ma się co zastanawiać. Jednak sprawa nie zależy tylko od Ciebie.
Jeśli chodzi o Nimelyego to również go sprowadzać bo to ciekawy zawodnik jednak bardzo silnej kadrze jaka jest w City nie ma szans na regularne występy, a praktycznie wcale nie gra.
To jednak stało się po okienku transferowym co jest z pewnością przykrą sprawą bo utrzymanie w Premier League będzie trudniejsze, a z nowymi siłami była by o wiele większa szansa.
Wierzę to, że klub Leo poradzi sobie i zagra na drugi sezon w najlepszej klasie rozgrywkowej w Anglii. Nie wiem czy były trener reprezentacji Polski powinien zostać na stanowisku bo gra jego zespołu na pewno nie zachwyca. Oby jego następcą stał się jak ostatnio mówiono Owen Coyle czy jakiś inny menadżer z Premiership.
O cholerka już chciałem wysłać, a tu kolejny newsik tym razem z meczami ;).
Tym razem fatalne spotkanie zagraliście z Tottenhamem, który jest jednym z faworytów do tytułu mimo 7 pozycji w lidze. Adebayor pokazał niestety na Riverside kto tu jest lepszy. Tylko czemu w tak brutalny sposób ?
Tym razem czekał Was również trudny mecz ponieważ podejmowaliście Everton również u siebie. Jak widać po tabeli, że drużyna z Goodison Park jest w nie najlepszej formie i zajmuje 14 miejsce. Udało się i macie remis, który daje szanse na utrzymanie.
Jakby tego było mało kolejny trudny mecz tym razem Stoke, które doskonale gra u siebie. Jednak sprawiliście niespodziankę i pokonaliście gospodarza na Stoke-on-Trent. Jest coraz lepiej..
Znowu?! Kolejny bardzo, bardzo trudny mecz z jednym z faworytów do tytułu. Kapitalnie spisał się Aguero i strzelił 3 bramki, które pogrążyły Was. Honor uratował jedynie Robson, który strzelił gola w 10 minucie i wtedy było 1-1 i szansę na sukces. Etihad Stadium po raz kolejny nie zdobyte. W tabeli 19 miejsce cały czas jednak do 18 Wigan tracicie 4 punkty. Najważniejsze jest miejsce 17, które ostatnie jest premiowane grą w PL. Jednak strata do Swansea to 6 punktów jednak jest jeszcze 15 kolejek więc da się to nadrobić.

Powodzenia!

Offline vapmos

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.01.2012r.
  • Grom - Pogrom
Odp: Middlesbrough F.C. 20,21,22,23 4/12pkt. Boro budzi się ale jeszcze daleka droga.
« Odpowiedź #441 dnia: Kwiecień 18, 2012, 11:42:54 »
4 Mecze i 4 różne wyniki . Z Tottenhamem 3 porażka , potem małe przełamanie z Evertonem bardzo dobre spotkanie  zagrało Boro . Stoke City i wygrana na gorącym terenie 1-2 bardzo dobry mecz szczególnie Besta , to dzięki niemu Boro zdobyło 2 bramki. I ten mecz City .... 5-1 ale nie ma co rozmyślać trzeba grać i walczyć dalej !

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Middlesbrough F.C. 20,21,22,23 4/12pkt. Boro budzi się ale jeszcze daleka droga.
« Odpowiedź #442 dnia: Kwiecień 18, 2012, 12:32:23 »
Jakby nie patrzeć to wyniki nie są zaskoczeniem. Wszystkie trzy* drużyny dosłownie Cię zmiażdżyły, ale z Evertonem udało Ci się ugrać punkt, no dobra z Toffikami poszło Ci zdecydowanie lepiej niż z pozostałymi rywalami.  Jeszcze z City Zemmana dorwał czerwoną kartkę...to już chyba objaw frustracji w zespole Boro. Czy będzie lepiej? Ciężko mi powiedzieć...

* - piszę 3, bo mecz prawdopodobnie ze Stoke (patrząc na komentarz wyżej) mi się nie wyświetlił.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 18, 2012, 12:35:14 wysłana przez thekrzychu »

Offline ElShaarawy92

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 102
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.02.2010r.
Odp: Middlesbrough F.C. Koniec okienka!Boro bez wzmocnień. Runda prawdy na Riverside
« Odpowiedź #443 dnia: Kwiecień 18, 2012, 14:46:34 »
Życzę powodzenia w pozyskaniu 30 letniego ofensywnego pomocnika chodzi tutaj Malkiego, którego spotkania już widziałem i jestem jak najbardziej za. Jak na "Boro" to bardzo dobry zawodnik więc nie ma się co zastanawiać. Jednak sprawa nie zależy tylko od Ciebie.
Jeśli chodzi o Nimelyego to również go sprowadzać bo to ciekawy zawodnik jednak bardzo silnej kadrze jaka jest w City nie ma szans na regularne występy, a praktycznie wcale nie gra.
To jednak stało się po okienku transferowym co jest z pewnością przykrą sprawą bo utrzymanie w Premier League będzie trudniejsze, a z nowymi siłami była by o wiele większa szansa.
Wierzę to, że klub Leo poradzi sobie i zagra na drugi sezon w najlepszej klasie rozgrywkowej w Anglii. Nie wiem czy były trener reprezentacji Polski powinien zostać na stanowisku bo gra jego zespołu na pewno nie zachwyca. Oby jego następcą stał się jak ostatnio mówiono Owen Coyle czy jakiś inny menadżer z Premiership.
O cholerka już chciałem wysłać, a tu kolejny newsik tym razem z meczami ;).
Tym razem fatalne spotkanie zagraliście z Tottenhamem, który jest jednym z faworytów do tytułu mimo 7 pozycji w lidze. Adebayor pokazał niestety na Riverside kto tu jest lepszy. Tylko czemu w tak brutalny sposób ?
Tym razem czekał Was również trudny mecz ponieważ podejmowaliście Everton również u siebie. Jak widać po tabeli, że drużyna z Goodison Park jest w nie najlepszej formie i zajmuje 14 miejsce. Udało się i macie remis, który daje szanse na utrzymanie.
Jakby tego było mało kolejny trudny mecz tym razem Stoke, które doskonale gra u siebie. Jednak sprawiliście niespodziankę i pokonaliście gospodarza na Stoke-on-Trent. Jest coraz lepiej..
Znowu?! Kolejny bardzo, bardzo trudny mecz z jednym z faworytów do tytułu. Kapitalnie spisał się Aguero i strzelił 3 bramki, które pogrążyły Was. Honor uratował jedynie Robson, który strzelił gola w 10 minucie i wtedy było 1-1 i szansę na sukces. Etihad Stadium po raz kolejny nie zdobyte. W tabeli 19 miejsce cały czas jednak do 18 Wigan tracicie 4 punkty. Najważniejsze jest miejsce 17, które ostatnie jest premiowane grą w PL. Jednak strata do Swansea to 6 punktów jednak jest jeszcze 15 kolejek więc da się to nadrobić.

Powodzenia!

Nimely gra już w Boro' czytaj newsy dokładnie i do końca :)

@Pentoza- Nie wiem czy wiesz ale poziom Super Star jest łatwiejszy od Top Player :) W SS ponoć CPU skupia się przede wszystkim na ataku co przy słabej obronie miecie rywala, a w TP wszystkie sekwencje mamy wyrównane ; >  Nie wiem czy chcesz zmieniać tryb, czy też nie ale na TP może byś miał ciut większe szanse.
Masz oryginalną wersję PES'a 2013, a nie grasz online? Zgłoś się do mnie, chętnie odkupię online pass.

Offline pentoza133

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 428
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 23.08.2011r.
Odp: Middlesbrough F.C. 20,21,22,23 4/12pkt. Boro budzi się ale jeszcze daleka droga.
« Odpowiedź #444 dnia: Kwiecień 18, 2012, 18:54:41 »
Wiem widzę, że skupia się wyłącznie na ataku i skryptuje akcje. Najczęściej to jest podanie z 11 m do tylu i bomba z 1 piłki. Nie zamierzam zmieniać poziomu trudności bo ta kariera ma wciągać i bawić. Wiem, że większość z karierowiczów robi wszystko by zaraz ugrać LE potem LM, tylko że... zauważcie... 95% karier kończy się... po 1,2 postach albo... 2 sezonach maksymalnie.
Premier League w najlepszym wydaniu! Bądź częścią angielskiej piłki! odwiedź nas!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline pentoza133

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 428
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 23.08.2011r.
Odp: Middlesbrough F.C. 20,21,22,23 4/12pkt. Boro budzi się ale jeszcze daleka droga.
« Odpowiedź #445 dnia: Kwiecień 25, 2012, 22:24:01 »





<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=login">LOGOWANIE</a> <a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=login">LOGOWANIE</a> <a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=login">LOGOWANIE</a>

28 KOLEJKA PREMIER LEAGUE 2013/2014

Znakomita passa trwa! Jeszcze miesiąc temu w fatalnej sytuacji znajdujące się Boro modliło się o to by przeciwnicy sami zaczęli przegrywać swoje mecze, nagle zaczęli po prostu grać w piłkę! Nieprawdopodobna pogoń w ostatnich kolejkach dała aż 10 na 12 możliwych punktów co znacznie przybliżyło zespół Beenhakker'a do kolejnego utrzymania w Premier League. Teraz pozostaje pytanie, na ile starczy sił i ambicji by walczyć o miejsce dające grę w angielskiej ekstraklasie. Miejmy nadzieję, że kolejne spotkania rozchwieją wszelakie wątpliwości.
Typ 2-0
Premier League w najlepszym wydaniu! Bądź częścią angielskiej piłki! odwiedź nas!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Middlesbrough F.C. 24,25,26,27 10/12pkt! Ależ przebudzenie! Boro nie odpuszcza!!
« Odpowiedź #446 dnia: Kwiecień 26, 2012, 11:05:00 »
Niesamowita forma. Cztery mecze bez porażki w lidze w tym jeden remis z Chelsea na wyjeździe i trzy zwycięstwa. Pojawiła się nadzieja na utrzymanie. To co wyprawił Maierhofer ze Swansea City to coś niesamowitego.

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Middlesbrough F.C. 24,25,26,27 10/12pkt! Ależ przebudzenie! Boro nie odpuszcza!!
« Odpowiedź #447 dnia: Kwiecień 26, 2012, 11:35:06 »
Czyli Boro nie powiedziało jeszcze ostatniego słowa i wciąż są duże szanse na pozostanie w lidze. W końcu napastnicy grają tak jak powinni. Najpierw dobrze uwagę obrońców ściągał Luke Williams, potem Maierhofer pokazał, że pomimo tego, iż to jego ostatni sezon w karierze będzie przydatny do samego końca i nie zapomniał jak się gra w piłkę. Dobrze spisali się też Leon Best i Scott McDonald. Można się przyczepić do kilku błędów w obronie, no ale była ona złożona z młodych graczy no i z debiutanta. Oni jeszcze mają czas na zdobycie doświadczenia, pozwalającego im grać na najwyższym poziomie. Zgarnięty punkt z Chelsea na ich terenie patrząc na formę z całego sezonu Boro to niezły wyczyn. Dodatkowo z tego co pamiętam to jesienią The Blues wygrali, ale wtedy też nie było im łatwo. Łatwo też nie będzie w następnym meczu. Sunderland jeszcze 3 kolejki temu zajmował 4 pozycję dającą im Ligę Mistrzów, teraz spadli, ale zapewne zrobią wszystko by nadal powrócić do Top 4. Obie ekipy mają o co walczyć, ależ to będą emocje...

Offline MaddiMNagic

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lut 2010
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 331
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Middlesbrough F.C. 24,25,26,27 10/12pkt! Ależ przebudzenie! Boro nie odpuszcza!!
« Odpowiedź #448 dnia: Kwiecień 26, 2012, 12:17:12 »
Wszystko zaczyna się układać. Jeśli passa dalej będzie trwała to możesz wskoczyć nawet na 15 miejsce bo ze strefy spadkowej Boro już wyskoczyło. Maierhofer jest niesamowity, ostatni sezon i gra jak z nut. Może jednak powinieneś go zatrzymać. Dobrze zagrał też Best strzelając bramkę która może zmotywowała Maierhofera do popisu strzeleckiego. Strzelił również bramkę The Blues która również była bardzo szybko zdobyta. Z WHU spory błąd zaliczył młodziutki Yepes, ale ogólne spotkanie w jego wykonaniu na wysokim poziomie mimo takiego wieku. Z Chelsea mogłeś się pokusić o wygraną co było by mega sukcesem a nawet cudem. Ale Ivanović odebrał wam złudzenia. Pewnie strzelił głową.

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: Middlesbrough F.C. 24,25,26,27 10/12pkt! Ależ przebudzenie! Boro nie odpuszcza!!
« Odpowiedź #449 dnia: Kwiecień 26, 2012, 12:55:15 »
Dawno mnie tu nie było, jakoś nie zauważyłem aż trzech niusów! Cóż, jeszcze niedawno wydawało się, że Middlesbrough powoli, mozolnie stacza się na dno. Piłkarze niezadowoleni, prezes w sądzie (mam cichą nadzieję, że okaże się winny, bo jakoś nie przepadam za gościem) i kompletna ignorancja działaczy w sprawie transferów... Pierwsza kolejka ligowa także nie pozwoliła kibicom 'Boro uwierzyć w swoich ulubieńców, bo sromotnie ulegli oni Tottenhamowi. Ale potem - wielka metamorfoza! Przyszedł remis po świetnej grze przeciwko Evertonowi i wreszcie upragnione zwycięstwo! Wprawdzie wydawało się, że na dobre wychodzicie już na prostą, kiedy przyszła klęska z $ity, lecz trudno spodziewać się, że nagle obrońcy Middlesbrough będą w stanie powstrzymać Kuna Aguero. I tak długo stawialiście opór. Na szczęście to był tylko wypadek przy pracy i teraz notujecie niezwykłą, jak na Was, serię czterech meczów bez porażki! Wreszcie jesteś po jasnej stronie mocy, poza strefą spadkową... pewnie cała Anglia zastanawia się, co stało się z ekipą 'Boro. Ja coś przeczuwam, że łatwo się utrzymacie, a jeśli pozostaniecie w obecnej dyspozycji, kto wie, czy, patrząc na dystans punktowy, nie zawalczycie jeszcze o górną połówkę tabeli?

Zmieniłeś poziom, przyznaj się :D ;D.

PS. Mam jedną uwagę - w tekstach piszesz o swoim klubie ciągle "Boro". Od dawna nie ujrzałem tu prawdziwej nazwy klubu. Warto by trochę mieszać pseudonim z właściwym nazewnictwem ;).



Offline pentoza133

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 428
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 23.08.2011r.
Odp: Middlesbrough F.C. 24,25,26,27 10/12pkt! Ależ przebudzenie! Boro nie odpuszcza!!
« Odpowiedź #450 dnia: Kwiecień 26, 2012, 17:21:25 »
Zmieniłeś poziom, przyznaj się  .

PS. Mam jedną uwagę - w tekstach piszesz o swoim klubie ciągle "Boro". Od dawna nie ujrzałem tu prawdziwej nazwy klubu. Warto by trochę mieszać pseudonim z właściwym nazewnictwem .

Poziom zostaje zawsze taki sam. Gram tylko na Super Star choć i tak jest trochę za łatwy ;-) (W mojej karierze nie chodzi o pogromy i cuda, tylko o ciekawość wynikającą z realistycznego prowadzenia klubu)

Co do, Boro a Middlesbrough, być może za rzadko to piszę, ale wcześniej pisałem za często ;-) Muszę to zbalansować :)

P.S Od teraz zawsze do meczów będą dodawane powtórki bramek a więc, zawsze można lekko sobie wyobrazić jak wygląda poziom i styl zdobywanych goli. Nie jestem żółtodziobem a na pesleague wygrywałem już turnieje, tylko pod innym nickiem ;-) Jeśli chodzi o PES to grałem online tylko po to by zawyżyć sobie poziom. Komputer gra zbyt schematycznie. Pozdrawiam:)
Premier League w najlepszym wydaniu! Bądź częścią angielskiej piłki! odwiedź nas!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline makapaka.

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Maj 2011
  • location:
  • Wiadomości: 311
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 23.05.2011r.
  • Milan.
  • Gram w: ...
Odp: Middlesbrough F.C. 24,25,26,27 10/12pkt! Ależ przebudzenie! Boro nie odpuszcza!!
« Odpowiedź #451 dnia: Kwiecień 26, 2012, 17:26:44 »
W lidze idzie Ci ostatnio naprawdę świetnie, mimo kilku remisów. Utrzymaj te wyniki, a na pewno zostaniesz w BPL.

Offline Przemek112

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 466
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.11.2010r.
  • Gracias Raul ! ♥
Odp: Middlesbrough F.C. 24,25,26,27 10/12pkt! Ależ przebudzenie! Boro nie odpuszcza!!
« Odpowiedź #452 dnia: Kwiecień 26, 2012, 19:07:58 »
Moim zdaniem macie wielkie szanse na pozostanie na kolejny sezon w Premier League. W ostatnich meczach idzie wam znakomicie. No i zabraliście punkty wielkiej Chelsea co nie jest takie łatwe. Wszystko zmierza w dobrym kierunku . A Boro gra co raz lepiej. :)

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: Middlesbrough F.C. 24,25,26,27 10/12pkt! Ależ przebudzenie! Boro nie odpuszcza!!
« Odpowiedź #453 dnia: Kwiecień 29, 2012, 23:00:05 »
Poziom zostaje zawsze taki sam. Gram tylko na Super Star choć i tak jest trochę za łatwy ;-) (W mojej karierze nie chodzi o pogromy i cuda, tylko o ciekawość wynikającą z realistycznego prowadzenia klubu)

Co do, Boro a Middlesbrough, być może za rzadko to piszę, ale wcześniej pisałem za często ;-) Muszę to zbalansować :)

P.S Od teraz zawsze do meczów będą dodawane powtórki bramek a więc, zawsze można lekko sobie wyobrazić jak wygląda poziom i styl zdobywanych goli. Nie jestem żółtodziobem a na pesleague wygrywałem już turnieje, tylko pod innym nickiem ;-) Jeśli chodzi o PES to grałem online tylko po to by zawyżyć sobie poziom. Komputer gra zbyt schematycznie. Pozdrawiam:)
OK, nie miałem zamiaru urazić Ciebie :). To był mały żarcik, zresztą bardzo się cieszę, że mogę poczytać realistyczną karierę, z charakterem.



Offline pentoza133

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 428
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 23.08.2011r.
Premier League w najlepszym wydaniu! Bądź częścią angielskiej piłki! odwiedź nas!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline makapaka.

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Maj 2011
  • location:
  • Wiadomości: 311
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 23.05.2011r.
  • Milan.
  • Gram w: ...
Szkoda tego Kinka, ale jeśli nie ma dla niego miejsca w składzie lepiej żeby odszedł. Swoją drogą teraz ogólnie jest bez klubu, bo ostatnio grał w Karpaty Lwów.

Offline pentoza133

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 428
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 23.08.2011r.





<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=login">LOGOWANIE</a> <a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=login">LOGOWANIE</a> <a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=login">LOGOWANIE</a> <a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=login">LOGOWANIE</a>

32 KOLEJKA PREMIER LEAGUE 2013/2014

Riverside Stadium - 32 kolejka - Aston Villa... drużyna, z którą Boro za kadencji Beenhakker'a mierzyło się 3x. Żadne ze spotkań nie zakończyło się zwycięstwem "The Lions" a więc pora na ucztę i przełamanie kiepskiej passy! Statystyki przemawiają za drużyną gości. Wciąż czekamy na pierwszą bramkę w historii Beenhakker'a przeciwko "Villans".
Typ 1-1
Premier League w najlepszym wydaniu! Bądź częścią angielskiej piłki! odwiedź nas!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline undertaken

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2012
  • location:
  • Wiadomości: 25
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.03.2012r.
    • http://realmadrid.siteor.pl/
No naprawdę nieźle Ci idzie, spodziewałem się utrzymasz ligę ale nie tak dobrych wyników już 13-miejsce bardzo dobry wynik. Teraz czeka Cię mecz z moją AV która jest na 4-rewelacja. Bardzo ciekawy mecz się zapowiada. Myślę ,że nie musisz dawać powtórek by ktoś wierzył że nie obniżyłeś poziomu ,a czasem nawet na wysokich poziomach zdaję się po powtórkach że rywal jakby był na dużo niższym.
« Ostatnia zmiana: Maj 01, 2012, 20:34:38 wysłana przez undertaken »
Warriors by undertaknen

Offline Jaxok

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location: Polska
  • Wiadomości: 18
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.01.2012r.
  • ¡Som i serem!
Ale odmiana twoich zawodników :o :o Chyba widmo spadku ich zmotywowało! :D Myślę że do następnego sezonu trzeba zrobić kilka transferów i Liga Europejska wasza ;)

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
kariera na pewno ładna i poukładana. jakim programem robisz te obrazki??

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer