Autor Wątek: Wisła Kraków by Windziak© | Wywiad z Bogusławem Cupiałem.  (Przeczytany 70673 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

leoarsalan90

  • Gość
Odp: Wisła Kraków by Windziak | T-ME: Słaby mecz w Białymstoku...
« Odpowiedź #280 dnia: Luty 05, 2012, 15:13:00 »
uuuuu postawiłeś trenera pod bramką, ale musi pokazać, że nie bez przyczyny jest trenerem. mam nadzieję, że wygrasz wszystkie mecze i że trener zostanie i że zdobędziesz mistrza :)

Offline kamil18kks

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 205
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.02.2011r.
  • Gram w: ...
Odp: Wisła Kraków by Windziak | T-ME: Słaby mecz w Białymstoku...
« Odpowiedź #281 dnia: Luty 05, 2012, 15:54:24 »
szkoda tej porażki bo zwycięstwo się oddala :/ słaby mecz w wykonaniu Wisły. Jagiellonia wygrała zasłużenie. Jednak mam nadzieje że szybko podniesiesz sie po tej porażce i odrobisz stratę do Legii :)

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Wisła Kraków by Windziak | T-ME: Słaby mecz w Białymstoku...
« Odpowiedź #282 dnia: Luty 05, 2012, 23:49:59 »
Pierwsze co pomyślałem po zobaczeniu Waszych nowych trykotów, szczególnie wyjazdowych, to Crvena Zvezda. Nie wiem dlaczego, ale jakoś kojarzą mi się z nimi, chociaż trzeba przyznać, że stroje fajne. Trochę nie pasuje mi to logo VW, no ale skoro jest kasa to nie ma co narzekać.
Niestety mecz z Jagą słaby w Waszym wykonaniu. W końcówce puściły Wam już nerwy, z tego mnóstwo kartek się posypało. Niestety to tylko głupie osłabianie drużyny przed następnymi meczami, bardzo ważnymi, bo do Legii już przecież strata mała nie jest, a meczów coraz mniej..

Offline Windziak

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Wrz 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.09.2011r.
Odp: Wisła Kraków by Windziak | T-ME: Słaby mecz w Białymstoku...
« Odpowiedź #283 dnia: Luty 06, 2012, 00:08:11 »
Przed wyjazdem do Glasgow - spotkanie z kibicami, czyli o Krakowie, o planach na przyszłość, o ostatnich meczach i dziewczynach...

Fani krakowskiej Wisły postanowili doprowadzić do spotkania z piłkarzami przed kluczowymi meczami tego sezonu. Już w środę Wiślacy jadą do Glasgow, gdzie w czwartkowy wieczór zmierzą się w 1/8 finału rozgrywek Ligi Europy. Później czeka ich konfrontacja z warszawską Legią, następnie rewanż z Rangersami i kolejne ligowe batalie, z Pogonią Szczecin i chyba najważniejsza dla kibiców - potyczka z Cracovią przy ul.Kałuży.

Na to spotkanie przybyła cała drużyna Wisły, oczywiście z trenerem. W hali Wisły zgromadziło się kilkuset kibiców Białej Gwiazdy, którzy zadawali rozmaite pytania.

Oto najciekawsze z nich i odpowiedzi adresatów.

Do trenera Jimeneza było najwięcej pytań:

- Czy wierzy trener w zdobycie Mistrzostwa Polski?
Naturalnie, nie miałaby sensu dalsza moja praca, gdybym nie wierzył w ten sukces. Taki postawiono przede mną cel i jeśli go nie osiągnę, to można mnie będzie w różnoraki sposób rozliczyć.

-Jaki skład wybiegnie w Glasgow?
Proszę ode mnie nie oczekiwać, że teraz, dwa dni przed meczem powiem kto zagra. Na pewno 11 zawodników, którzy w czwartek będą w najlepszej dyspozycji i psychicznej i fizycznej.

-Czy zdaje sobie Pan sprawę jak ważnym dla nas meczem jest spotkanie z Cracovią?
Tak, trenowałem Sevillę, graliśmy derby z Betisem, to też były wielkie, niezwykle ważne mecze dla tego miasta. W każdym mieście, gdzie są derby, traktowane są one wyjątkowo. Jestem przyzwyczajony do derbowego ciśnienia, jak to się mówi - można przegrać z każdym rywalem, byle nie z lokalnym... Damy z siebie wszystko!

-Jak podoba się Panu Polska? I jak czuje się Pan w Krakowie?
Kraków to piękne miasto, niezwykle podoba mi się Stare Miasto. Rynek, Sukiennice, Kościół Mariski? Przepraszam, Mariacki. <śmiech> są to niezwykle urocze miejsca. I Wawel oczywiście też. Nie zwiedziłem jeszcze wszystkich miejsc, ale mam nadzieję, że uda mi się zostać tu na dłużej. Ludzie są mi życzliwi, jestem rozpoznawany na ulicach, kłaniają mi się, pozdrawiają, uśmiechają. Czuję się więc dobrze, zatem nie pozostaje mi nic innego, jak gościć tu jeszcze przez jakiś czas. Mam problem z waszym językiem. Próbuję się uczyć polskiego, ale to bardzo trudny język.

-Dostał Pan ultimatum, o którym trąbią media?
Nie, to nie jest prawda. Owszem, była rozmowa z władzami Wisły, ale nie było żadnego ultimatum. Na rozmowy o dalszej pracy w Wiśle przyjdzie czas po sezonie.

Później pojawiła się seria pytań do różnych piłkarzy.

Manu Del Moral został zapytany o to, czy powtórzy wyczyn z meczu z Szachtarem Donieck, kiedy strzelił 3 gole.
Bardzo bym chciał, ale wiem, że to nie będzie łatwe. :) Oczywiście, poczynię ku temu starania...

Patryk Małecki zaś musiał odpowiedzieć, na który mecz czeka najbardziej.
Sami wiecie. Chyba to oczywiste. Mecz z naszą pasiastą sąsiadką to ten, na który czekam ze szczególnym utęsknieniem. Ale wcześniej te dwa mecze z Rangersami, które musimy wygrać.

W związku z plotkami na niektórych portalach internetowych, pojawiło się pytanie do Maora Meliksona o jego przyszłość w Wiśle (portale pisały, że Melikson dostał propozycję z francuskiego Bordeaux).
Na razie nigdzie się nie wybieram. Chcę zostać w Wiśle jeszcze jakiś czas, poza tym - sami widzicie, że grają tu coraz lepsi piłkarze, wszystko idzie w dobrym kierunku. Niedługo to Wisła będzie celem świetnych piłkarzy, a nie tylko przystankiem do pójścia na Zachód.

Nie mogło także zabraknąć pytania do Sejada Salihovicia, który zapytany został o bałkańską kolonię w Wiśle. Bośniaka spytano również o urodę krakowskich kobiet...
Jestem zadowolony, że jest nas, piłkarzy z Bałkanów, aż tylu. Świetnie się przez to dogadujemy. Atmosfera w drużynie jest znakomita, a bałkańska krew sprawia, że każdy za każdego skoczyłby chyba w ogień. Nasz temperament jest jedyny w swoim rodzaju. Mam nadzieję, że pomoże nam to w najbliższych meczach!

A krakowskie dziewczyny...  ;D No, są piękne, nie da się ukryć.  ;D I tutaj koledzy na pewno się ze mną zgodzą...


Sergei Pareiko z kolei, został spytany o swoją postawę w rewanżu z Besiktasem i pamiętne trzy "setki"...
Już o tym raz mówiłem, zwyczajnie zrobiłem co do mnie należało. Nie chcę się wychwalać. Po prostu źle strzelali. :)

Jak więc widać, atmosfera w zespole jest dobra, kibice wciąż wierzą w trenera Jimeneza, choć starają się go kontrolować i patrzeć mu na ręce.

Wkrótce relacja z meczu z Rangersami!

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Wisła Kraków by Windziak | Spotkanie z kibicami.
« Odpowiedź #284 dnia: Luty 06, 2012, 10:54:04 »
W lidze idzie wam bardzo cienko, także Basałaj nie wytrzymam i wysłał ultimatum dla Jimeneza. W klubie panuję gorąca atmosfera, ale trener i zawodnicy sprytnie to wszystko tuszują, takimi wywiadami prowadzonymi na luzie. Dobra zagrywka psychologiczna.

Offline Sklado

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2011
  • location: Smardzewice/Banbury
  • Wiadomości: 86
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.05.2011r.
Odp: Wisła Kraków by Windziak | Spotkanie z kibicami.
« Odpowiedź #285 dnia: Luty 06, 2012, 10:59:43 »
Fajne pytania :D
Powodzenia w dwumeczu i derbach (które zremisujecie). ;)
widzew.png" border="0

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Wisła Kraków by Windziak | Spotkanie z kibicami.
« Odpowiedź #286 dnia: Luty 06, 2012, 13:05:13 »
Bardzo fajny artykuł :D. Mam nadzieję, że uda wam się ugrać dobry wynik w Glasgow. Zadanie jest bardzo trudne, ale jak najbardziej do zrealizowania :D.
Bardzo dobrze pytania do Salihovicia :D :D. Widać chłopak wie co dobre :).

Offline Nevermind

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location:
  • Wiadomości: 10
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.11.2011r.
  • .
Odp: Wisła Kraków by Windziak | Spotkanie z kibicami.
« Odpowiedź #287 dnia: Luty 06, 2012, 15:47:13 »
Fajne proste i funkcjonalne stroje. Podoba mi się pomysł z tą białą gwiazdą.
Bramkarskie w jakich kolorach? Ja bym obstawiał, że żółto-czerwony oraz czarno - czerwony/biały ;)
Jakby nie patrzeć nadal macie szanse na mistrzostwo, będzie ciężko ale jednak. Może Legia się potknie w dwóch kolejkach ;) Ta konferencja z fanami jeszcze bardziej podkręciła atmosferę przed meczem ;)

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Wisła Kraków by Windziak | Spotkanie z kibicami.
« Odpowiedź #288 dnia: Luty 06, 2012, 17:45:47 »
Fajnie, że nie pozostaliście obojętni kibicom, i zorganizowaliście takie spotkania. Bardzo fajnie to zrobiłeś, naprawdę mi się podoba. Ważne, że trener Jimenez wie co znaczą derby dla kibiców, gorzej z tą bałkańską mieszanką, dla której to pewnie kolejny zwykły mecz...

Offline Windziak

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Wrz 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.09.2011r.
Odp: Wisła Kraków by Windziak | Spotkanie z kibicami.
« Odpowiedź #289 dnia: Luty 06, 2012, 17:54:22 »

Liga Europejska, 1/8 finału: Szok na Ibrox Park! Asystent Kirm...


W pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Europy, Wisła Kraków sensacyjnie pokonała szkockie Glasgow Rangers 2:0. Wynik jest tym bardziej zaskakujący, że spotkanie odbywało się na Wyspach. Sytuacja Białej Gwiazdy przed rewanżem w Krakowie jest więc znakomita!


Maor Melikson mający pretensje po jednej z sędziowskich decyzji.

Wiślacy zagrali bardzo dobrze. Wreszcie. Od początku do końca, to drużyna Manolo Jimeneza kontrolowała przebieg gry, a decydujące ciosy zadane zostały w ostatnim kwadransie meczu. Trener Wisły znowu jednak zaszokował składem. W bramce stanął Filip Kurto, na środku obrony z Chavezem zagrał Czekaj, a w środku pomocy młody Rafał Wolski. Coach jednak miał nosa. Cała trójka zagrała bardzo dobre zawody, choć Filip nie miał w zasadzie zbyt wiele do roboty - Rangersi nie oddali ani jednego celnego strzału. Dobrze grał jednak na przedpolu i nogami, bo Wiślakom parokrotnie zdarzało się grać "przez bramkarza".


Gole, jak już wspomniałem, padły w drugiej połowie, w zasadzie w samej końcówce. Pierwsza, po skrzydłowej akcji Kirma. Słoweniec dośrodkował, a tam wślizgiem piłkę do bramki skierował Manu Del Moral, który uprzedził jednego z obrońców gospodarzy. Stało się to w 74.minucie i trzeba przyznać, że Del Moral miał istne "wejście smoka" - na boisku pojawił się zaledwie 4 minuty wcześniej. Na podwyższenie nie czekaliśmy długo, bowiem już 180 sekund później było 2:0. Doskonałą akcję trójkową przeprowadzili Melikson, Kirm i Małecki. Znów to Słoweniec dogrywał jako ostatni, a Małecki w polu karnym zachował się po profesorsku i pięknym strzałem pokonał McGregora. Ibrox ucichło, a 3 tysiące fanów Wisły, którzy przyjechali do Glasgow świętowało ten wielki sukces. Wisła jest bowiem o krok od ćwierćfinału Ligi Europejskiej... Szkockie media nie zostawiły suchej nitki na swoim zespole...


Manu Del Moral zdobywający gola...


Statystyki meczu


Wyniki pozostałych meczów 1/8 finału

Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
Odp: Wisła Kraków by Windziak | LE: Wielki mecz na Ibrox Park!
« Odpowiedź #290 dnia: Luty 06, 2012, 18:02:27 »
No no ,a nie dawno się skarżyłeś ,że Wisła gra tak źle ,a tutaj taka niespodzianka ! Wygrana z Glasgow na Ibrox jest fantastycznym wydarzeniem ! Brawo !

Offline Windziak

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Wrz 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.09.2011r.
Odp: Wisła Kraków by Windziak | LE: Wielki mecz na Ibrox Park!
« Odpowiedź #291 dnia: Luty 06, 2012, 20:07:15 »
T-Mobile Ekstraklasa, kolejka 24: Niesamowite emocje w meczu na szczycie!

W hitowym spotkaniu 24.kolejki T-ME, Wisła Kraków pokonała warszawską Legię 1:0. Decydującego gola w doliczonym czasie gry strzelił Dudu Biton! Wynik jest o tyle zaskakujący, że przewagę w meczu miała drużyna ze stolicy...


Składy

To był mecz o być albo nie być dla Białej Gwiazdy. Przed jego rozpoczęciem, Wiślacy tracili 6 punktów do Legii i w przypadku braku zwycięstwa, mogli się żegnać z nadziejami na mistrzowski tytuł. Legia bowiem do tej pory, przegrała zaledwie jedno spotkanie w sezonie, właśnie z Wisłą, na Łazienkowskiej. Żądni rewanżu Legioniści, przyjechali do Krakowa po zwycięstwo, które zagwarantowałoby im psychiczny komfort i zdystansowałoby Wisłę do tego stopnia, że krakowianie w zasadzie tylko w teorii mieliby szansę na odzyskanie tytułu Mistrza Polski.

Gdyby tak podsumować jednym słowem to, co się stało w Krakowie, to można powiedzieć, że był to FART. Fart Wisły. Wielki fart. Fart jak z Krakowa do Warszawy. Bo to Legia zasługiwała na zwycięstwo. To Legia była bardziej zdeterminowana, by ograć Wisłę. Może i Wisła była bardziej zmęczona potyczką z Rangersami (Legia zremisowała 1:1 z Chelsea w 1/8 LM), ale to przecież Wisła jest stroną goniącą i miała udowodnić, że chce być najlepsza w Polsce. A nie udowadniała...

Legioniści atakowali raz za razem i sami są sobie winni tej porażki. Znakomite szanse na pokonanie Pareiki mieli Llorente, Mata i Radović ale żaden z nich w kluczowym momencie nie potrafił zaskoczyć estońskiego golkipera. Legia oddała aż 11 strzałów w tym spotkaniu, jednak tylko 4 były w światło bramki. Wszystkie obronił Pareiko, a te niecelne to m.in. dwa słupki i poprzeczka. Wisła próbowała swoich sił 4-krotnie i jeden strzał był celny, a jak się okazało był też jedynym, który wpadł w tym meczu do siatki którejś z drużyn.


Tak padła bramka dla Wisły...

92.minuta. Pareiko po jednej z ostatnich akcji Legii szybko wyrzuca futbolówkę. Dostaje ją Sobolewski i rusza z własnej połowy prędka kontra. Sobol nie prowadzi zbyt długo piłki przy nodze, oddaje ją Diogo Vianie, ten ucieka spod opieki Srny, dogrywa w pole karne, a tam na piłkę nabiega Biton i kieruje ją do bramki! Kibice, którzy wyszli już ze stadionu (a było ich niemało) mają czego żałować. Na Reymonta zapanowała istna euforia. Fani Wisły świętowali to zwycięstwo z piłkarzami przez 40 minut po meczu! Fani Białej Gwiazdy intonowali swoim idolom: "Tylko Mistrzostwo! Wisełko tylko Mistrzostwo!!!" I zdaje się, że ta walka dopiero nam się rozpoczyna na dobre...


Biton tonie w uściskach po zdobytej bramce...

Legioniści załamani schodzili z murawy... To może być punkt zwrotny w tym sezonie, bo Wisła zbliża się do Legii już tylko na 3 punkty. Druga Polonia traci do swojego lokalnego rywala zaledwie 2 oczka.


Statystyki meczu.


Pozostałe wyniki 24.kolejki.


Aktualna tabela.
« Ostatnia zmiana: Luty 06, 2012, 20:10:57 wysłana przez Windziak »

Offline barthez

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Dolny Śląsk
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 10.04.2009r.
  • "C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥
    • Status GG
  • Gram w: PES 06
Odp: Wisła Kraków by Windziak | T-ME: Ległaaa, Ległaaa Warszawa!
« Odpowiedź #292 dnia: Luty 06, 2012, 20:30:37 »
Co do Rangersów:
Wynik świetny - dwie bramki zaliczki i rewanż u siebie, jest wspaniale, lepiej chyba być nie mogło. Mimo wszystko trzeba być skoncentrowanym w rewanżu aby nie stracić głupio ciężko wypracowanej przewagi na wyjeździe. Trener przed tym meczem dokonał kilku zmian w ekipie i wyszły one na dobre - miał nosa. Wejście smoka Del Morala, te 3 minuty w których padały gole kompletnie robiły klub z Glasgow.

Mecz z Legią:
Zwycięstwo w tym meczu było niezwykle ważne, bo mogli wam odskoczyć na 9 punktów, ale ostatecznie Dudu zapewnia 3 punkty i walka o mistrzostwo nadal zacięta. Legia dominowała niesamowicie i piłkarze stołecznego klubu mogą sobie pluć w brodę, że nie wykorzystali licznych sytuacji podbramkowych.
Btw. Legia 1-1 Chelsea w 1/8 LM ;D obyśmy tego kiedyś doczekali!

Offline Sklado

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2011
  • location: Smardzewice/Banbury
  • Wiadomości: 86
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.05.2011r.
Odp: Wisła Kraków by Windziak | T-ME: Ległaaa, Ległaaa Warszawa!
« Odpowiedź #293 dnia: Luty 06, 2012, 20:34:21 »
Pokonałeś Rangersów i teraz w rewanżu u siebie przegrać 1-0 albo zremisować lub wygrać i awans pewny.

Bardzo ważne zwycięstwo nad Legią, teraz wygrać reszte spotkań i liczyć na przegraną Legii i mistrz! :)
widzew.png" border="0

Offline kamil18kks

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 205
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.02.2011r.
  • Gram w: ...
Odp: Wisła Kraków by Windziak | T-ME: Ległaaa, Ległaaa Warszawa!
« Odpowiedź #294 dnia: Luty 06, 2012, 20:36:45 »
fantastyczne dwa mecze :D bardzo dobre spotkanie na Ibrox Park z Rangersami i wygrana 2-0. Teraz przed rewanżem jesteś w o niebo lepszej sytuacji niż przed rewanżem z Besiktasem. Tam byłeś skazywany na porażkę. Można powiedzieć że do przerwy jest 2-0 dla Wisły :D

co do meczu z Legią, to najlepszy wynik jaki można było sobie wymarzyć - zwycięstwo! Oddałeś zaledwie jeden celny strzał, ale ten strzał dał Ci trzy punkty. Lega miała przewagę w tym meczu co widać po strzałach, ale to Ty wygrałeś. Odrobiłeś trzy oczka do Legii i teraz masz już tylko 3 straty.  :)

Offline Windziak

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Wrz 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.09.2011r.
Odp: Wisła Kraków by Windziak | T-ME: Ległaaa, Ległaaa Warszawa!
« Odpowiedź #295 dnia: Luty 07, 2012, 12:34:50 »

Liga Europejska, 1/8 finału: Wisła po raz 2. pokonuje Rangersów! Wielki sukces Białej Gwiazdy!


W rewanżowym meczu 1/8 finału LE, Wisła Kraków pokonała Glasgow Rangers 1:0. Zwycięską bramkę strzelił w 85.minucie Diogo Viana. W dwumeczu, Wiślacy pokonali szkocki zespół aż 3:0 i to oni zagrają w ćwierćfinale Ligi Europejskiej. To największy od czasów pamiętnego dwumeczu z Malmoe (w sezonie 78/79) sukces Wisły w europejskich pucharach!

Mecz miał jednostronny przebieg. To podopieczni Manolo Jimeneza przeważali, chcąc dobić Rangersów. Długo się nie udawało, bo standardowo już zawodziła skuteczność. Czekać trzeba było niemalże do końca spotkania. Świetną akcję przeprowadził Del Moral, który dośrodkował piłkę w pole karne, a całą akcję pięknym strzałem zakończył Diogo Viana. Gol ten spowodował euforię na stadionie, bo tylko dopełnił formalności. Wisła w ten sposób pozbawiła złudzeń drużynę z Glasgow, choć dało się odnieść wrażenie, że Szkoci wcale nie przyjechali tutaj po awans...



W innych dwumeczach nie obyło się bez niespodzianek. Niemiecki Wolfsburg pokonał w rewanżu Liverpool 3:1 i dzięki temu awansował do ćwierćfinału. Mimo wygranej w pierwszym meczu, z Ligą Europy pożegnał się także Manchester City, który w rewanżu uległ Villarreal 2:0.
Inne zespoły, które wywalczyły awans to Lille, Arsenal, Aston Villa, Schalke i Fiorentina.



Niestety, z Ligą Mistrzów pożegnała się warszawska Legia. "Wojskowi" ulegli w rewanżu Chelsea na Stamford Bridge 0:2. Za chyba największą niespodziankę rozgrywek 1/8 finału Champions League, należy uznać odpadnięcie Bayernu Monachium w dwumeczu z Sevillą, choć sam fakt odpadnięcia nie jest niczym strasznym, to styl w jakim się to stało budzi grozę. Hiszpanie wygrali bowiem oba mecze, w Monachium 2:1, a na własnym boisku aż 4:0. W ćwierćfinałach zobaczymy także Everton, Barcelonę, Real Madryt, Inter Mediolan, A.S. Romę i Manchester United.


Krakowianie już w piątek poznają kolejnego rywala. Wydaje się, że najlepiej byłoby trafić na Aston Villę lub Lille, choć na tym etapie nie ma już mowy o słabych drużynach...

Offline Yasato

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.01.2012r.
Odp: Wisła Kraków by Windziak | LE: Wisła w ćwierćfinale!
« Odpowiedź #296 dnia: Luty 07, 2012, 12:39:29 »
No brawo przejścia do 1/4 finału ligi europy. Pięknie w dwumeczu rozgromiłeś rangersów aż 3-0 to wielki sukces polskiej drużyny.
Teraz tylko do 1/2 i puchar. Tylko nie trafić na Arsenal bo może być cienko i to bardzo. Zwycięstwo nad Legią bardzo ważne musisz walczyć w mistrzostwo i ligę mistrzów w przyszłym sezonie.

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: Wisła Kraków by Windziak | LE: Wisła w ćwierćfinale!
« Odpowiedź #297 dnia: Luty 07, 2012, 13:10:21 »
no no nie spodziewalem sie ze uda wam sie szczerze awansowac dalej, ale pokazaliscie klase i zasluzenie wygraliscie w dwumeczu z rangersami, teraz tylko trzeba wierzyc ze nie traficie na trudniejszego rywala w cwiercfinale i przynajmniej dojdziecie do polfinalu.

Offline Bambaryla

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sie 2011
  • location: Polska
  • Wiadomości: 283
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 05.08.2011r.
  • You'll never walk alone
Odp: Wisła Kraków by Windziak | LE: Wisła w ćwierćfinale!
« Odpowiedź #298 dnia: Luty 07, 2012, 16:31:27 »
Gratulacje za awans do kolejnej rundy. Rangersi zagrali kiepskie spotkanie i zasłużenie odpadli. Nie zawalczyli oni z tobą to ty dominowałeś. Szkoda, że nie wygrałeś wyżej bo okazje były. W lidze Europy widzę mocne drużyny. Nie życzę ci spotkania się z Arsenalem czy Schalke. W lidze Mistrzów kilka niespodzianek jest. Dziwi mnie co tam robi Everton :D

Offline Windziak

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Wrz 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.09.2011r.
Odp: Wisła Kraków by Windziak | LE: Wisła w ćwierćfinale!
« Odpowiedź #299 dnia: Luty 07, 2012, 16:34:38 »
Zajął miejsce w czwórce w Premier League, no i jest. :) Jeszcze dziś kolejne relacje. :)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Wisła Kraków by Windziak | LE: Wisła w ćwierćfinale!
« Odpowiedź #299 dnia: Luty 07, 2012, 16:34:38 »